5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23

25.08.2018  
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha120.68 4 115.54 0 115.54 75
2. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha118.42 0 117.37 0 117.371.83/1,668
3.1/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno130.85 2 123.42 0 123.427.88/6,862
4.2/DSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice122.11 6 121.43 8 129.4313.89/12,057
5.1/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ Dukla B.135.14 4 130.15 6 136.1520.61/17,853
6. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.125.84 6 132.38 6 138.3822.84/19,849
7.3/DSŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha132.35 6 137.02 6 143.0227.48/23,846
8.1/U23HILGERTOVÁ Amálie 1997 MT USK Pha122.83 0 126.35 50 176.3560.81/52,643
9. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.127.90 2 127.44 60 187.4471.90/62,240
10.2/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.129.08 0 135.54 52 187.5472.00/62,337
11.3/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Dukla B.136.77 52 118.83 2 120.835.29/4,635
12.4/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT USK Pha130.17 60 130.47 4 134.4718.93/16,433
13.2/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy130.32 158 128.89 8 136.8921.35/18,531
14.4/DSVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn143.39 8 131.70 8 139.7024.16/20,929
15.3/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava135.43 6 137.44 104 141.4325.89/22,427
16.4/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc140.89 2 132.53 52 142.8927.35/23,725
17.5/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha137.84 6 121.86 210 143.8428.30/24,523
18.5/DMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec130.19 14 140.12 154 144.1928.65/24,821
19.6/DMKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.144.27 4 141.92 4 145.9230.38/26,319
20.7/DMBERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha144.49 50 148.37 2 150.3734.83/30,117
21.8/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha148.98 2 1.00 999 150.9835.44/30,715
22.6/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor141.98 106 171.55 8 179.5564.01/55,414
23.5/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha135.51 106 133.66 56 189.6674.12/64,213
24.6/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy142.31 52 145.47 58 194.3178.77/68,212
25. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice166.15 160 147.18 52 199.1883.64/72,411
26.7/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 USK Pha148.65 56 143.28 56 199.2883.74/72,510
27.1/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc144.61 56 158.95 106 200.6185.07/73,69
28.9/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc150.12 56 144.63 56 200.6385.09/73,68
29.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV147.64 58 151.46 114 205.6490.10/78,07
30.10/DMCAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.139.46 158 164.34 106 270.34154.80/134,06

Počty penalizací na jednotlivých brankách

br.1.K1W
0/2/50
2.K1W
0/2/50
1.
0/2/50
2.
0/2/50
celk.
0/2/50
130/0/029/0/030/0/029/0/059/0/0
222/8/024/5/022/8/024/5/046/13/0
329/1/028/1/029/1/028/1/057/2/0
427/3/027/2/027/3/027/2/054/5/0
519/7/420/7/219/7/420/7/239/14/6
624/0/623/1/524/0/623/1/547/1/11
727/3/028/1/027/3/028/1/055/4/0
821/2/720/1/821/2/720/1/841/3/15
920/10/023/4/220/10/023/4/243/14/2
1020/9/118/11/020/9/118/11/038/20/1
1124/6/022/7/024/6/022/7/046/13/0
1229/1/028/0/129/1/028/0/157/1/1
1327/3/026/3/027/3/026/3/053/6/0
1430/0/029/0/030/0/029/0/059/0/0
1528/2/022/7/028/2/022/7/050/9/0
1624/6/021/8/024/6/021/8/045/14/0
1716/11/316/8/516/11/316/8/532/19/8
1827/3/023/6/027/3/023/6/050/9/0
1930/0/026/2/130/0/026/2/156/2/1
Oddíl