Satková Gabriela, 2001, Univerzitní sportovní klub Praha

Satková Gabriela, 2001

Univerzitní sportovní klub Praha
výkonnostní třídy  slalom K1: 1   C1: 1   C2: -  sjezd K1: 2   C1: 2   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka C1W slalom 1. 1/U23
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 14. 6/U23 6.396,8
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 3. 3/U23 3.603,1
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 12. 6/U23 9.839,2
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 2. 2/U23 10.339,1
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 8. 4/U23 9.448,9
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1W slalom 3. 3/U23 0.900,8
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1W slalom 7. 3/U23 10.4510,6
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1W slalom 1. 1/U23
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1W slalom 8. 4/U23 30.4927,0
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 2. 2/U23 0.550,5
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 11. 4/U23 8.698,7
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 3. 3/U23 4.213,9
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 4. 2/U23 4.654,5
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom    
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom    
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 5. 4/U23 6.766,3
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 8. 3/U23 6.316,1
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 3. 2/U23 0.370,4
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 3. 1/U23 5.807,1
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 1. 1/U23
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 2. 1/U23 6.107,6
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1W slalom 1. 1/DS
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 1. 1/DS
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1W slalom    
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom    
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W sjezd 4. 3/DS 1.373,3
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W sjezd 5. 3/DS 3.828,8
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 1. 1/DS
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 3. 3/DS 7.437,1
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 2. 1/DS 4.943,9
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 3. 1/DS 5.545,0
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 9. 1/DS 57.4947,2
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 11. 3/DS 7.216,3
03.08.2019
04.08.2019
World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00 C1W slalom 15. 3/DS 27.5928,0
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota C1W slalom 1. 1/DS
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 3. 1/DS 5.254,6
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 2.   2.472,3
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 2. 1/DS 0.130,1
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 2. 2/DS 1.811,8
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 1. 1/DS
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 4. 4/DS 3.813,4
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 1. 1/DS
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 4. 4/DS 1.061,0
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C1W slalom 8. 1/DS 23.0120,3
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1W slalom 6. 2/DS 3.363,1
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja C1W slalom 5. 1/DS 4.113,8
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja K1W slalom 10. 4/DS 164.04163,3
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 2. 1/DS 4.193,8
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 11. 3/DS 10.099,7
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 10. 2/DS 58.8665,3
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 7. 2/DS 5.937,1
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 7. 2/DS 43.554,2
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 1. 1/DS
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 7. 2/DS 52.415,2
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 2. 1/DS 11.481,0
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - krajský přebor viz. závod č. 1 K1W sjezd 2.   43.605,8
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 2.   27.404,5
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - krajský přebor viz. závod č. 1 C1W sjezd 1.  
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1W sjezd 1. 1/DS
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1W sjezd 2. 2/DS 0.490,7
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C1W sjezd 1. 1/DS
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C1W slalom 1. 1/DS
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C2X slalom
NOVOTNÝ Petr
2. 2/DS 4.353,4
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1W slalom 5. 2/DS 4.994,9
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1W sjezd 5. 3/DS 53.986,6
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně Lipno pod přehradou C1W slalom 9. 3/DS 114.1390,2
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně Lipno pod přehradou K1W slalom 8. 2/DS 22.6020,1
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W slalom 5. 1/DS 9.046,9
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W slalom 3. 1/DS 7.886,8
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1W sjezd 2. 2/DS 20.312,6
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1W sjezd 1. 1/DS
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd 3. 3/DS 23.183,0
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1W sjezd 1. 1/DS
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1W slalom 5. 2/DS 14.5713,1
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 7. 4/DS 10.3210,0
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1W slalom 1. 1/DS
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 7. 3/DS 18.5118,0
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 1. 1/DS
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 6. 3/DS 2.492,5
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 5. 2/DS 7.647,1
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 5. 2/DS 9.279,5
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1W slalom 4. 1/DS 9.868,6
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W slalom 16. 2/DS 15.4015,2
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W slalom 1. 1/DS
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W slalom 19. 4/DS 12.5812,0
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 7. 2/DS 11.0610,5
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 15. 4/DS 12.3913,0
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 3. 1/DS 11.299,8
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 8. 2/DS 11.5210,7
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1W sjezd 8. 3/DS 37.866,9
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1W sjezd 3. 1/DS 12.271,9
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1W sjezd 7. 3/DS 37.246,8
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1W sjezd 2. 1/DS 6.831,1
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 5. 2/DS 74.636,8
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1W sjezd 2. 1/DS 77.946,3
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 4. 1/DS 63.875,8
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 2. 1/DS 18.902,1
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 3. 2/DS 65.606,4
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 1. 1/DS
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 1. 1/DS
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 3. 2/DS 37.104,2
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 3. 2/DS 59.305,7
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 1. 1/DS
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 1. 1/DS
17.03.2018 Sjezd na Svitavě - přebor Jm Kraje viz. závod č. 1 K1W sjezd 2.   36.405,8
17.03.2018 Sjezd na Svitavě- přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 2.   47.306,4
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 3. 3/DM 5.725,9
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W slalom 1. 1/DM
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 3. 3/DM 5.314,4
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W slalom 3. 1/DM 8.486,0
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 4. 2/DM 0.421,0
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 2. 1/DM 1.543,5
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 4. 1/DM 6.505,7
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 5. 4/DM 5.125,0
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 5. 1/DM 15.7513,7
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně K1W sjezd    
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 10. 2/DM 60.4256,8
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně C1W sjezd    
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 3. 1/DM 3.112,5
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1W sjezd 5. 1/DM 30.644,6
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C1W sjezd 2. 1/DM 30.654,1
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 5. 2/DM 8.447,4
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 4. 1/DM 26.274,7
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 1. 1/DM
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 6. 1/DM 68.586,9
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 1. 1/DM
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja C1W slalom 2. 1/DM 0.240,2
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja K1W slalom 20. 5/DM 24.2925,4
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja C1W slalom 2. 1/DM 1.931,7
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja K1W slalom 16. 5/DM 17.2917,5
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 3. 1/DM 5.444,6
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 6. 3/DM 10.328,9
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 2. 1/DM 3.482,9
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 6. 4/DM 5.785,1
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 6. 2/DM 2.014,2
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 4. 1/DM 10.3419,1
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 1. 1/DM
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd    
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 5. 1/DM 12.269,6
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 18. 4/DM 19.8317,8
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 3. 1/DM 4.333,8
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 15. 4/DM 15.9615,5
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv C1W slalom 3. 1/DM 5.113,9
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv K1W slalom 14. 3/DM 12.5311,2
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv C1W slalom 5. 1/DM 15.0012,6
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv K1W slalom 10. 2/DM 66.5063,7
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 5. 1/DM 15.212,8
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 1. 1/DM
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 5. 1/DM 2.273,4
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 1. 1/DM
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1W sjezd 2. 1/DM 33.603,6
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1W sjezd 5. 1/DM 54.805,9
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 6. 1/DM 57.605,0
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 6. 1/DM 82.907,3
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1W sjezd 3. 1/DM 24.702,8
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1W sjezd 4. 1/DM 41.904,0
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin C1W sjezd 1. 1/DM
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le C1W sjezd 1. 1/DM
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1W sjezd 3. 1/DM 27.603,2
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1W sjezd 3. 1/DM 16.301,6
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post C1W sjezd 1. 1/DM
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo C1W sjezd 1. 1/DM
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1 K1W sjezd 2.   44.206,0
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 2. 1/DM 40.106,3
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1 C1W sjezd    
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1W sjezd    
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1W slalom 5. 2/DM 13.3311,5
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 12. 2/DM 8.948,7
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1W slalom 4. 1/DM 9.347,5
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 11. 1/DM 10.309,4
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W sjezd 3. 1/DM 1.212,2
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W sjezd 3. 1/DM 3.205,5
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 12. 5/DM 22.0420,0
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W slalom 3. 2/DM 11.9110,3
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1W sjezd 5. 2/DM 33.214,0
21.08.2016 6. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 12. 3/DM 15.0312,0
21.08.2016 6. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 4. 1/DM 8.856,3
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno K1W sjezd 4. 1/DM
20.08.2016 5. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 19. 4/DM 21.7319,7
20.08.2016 5. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 9. 3/DM 236.58190,6
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 7. 3/DM 45.438,1
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 3. 1/DM 50.717,8
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 7. 3/DM 80.918,3
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 3. 1/DM 69.346,1
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1W slalom 13. 5/DM 53.8543,6
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1W slalom 10. 5/DM 11.6510,9
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1W slalom 4. 2/DM 13.4211,6
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1W slalom 8. 2/DM 8.728,2
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 4. 2/DM 10.7010,4
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 11. 4/DM 12.1113,6
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 4. 2/DM 9.7910,1
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 13. 5/DM 6.086,7
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 2. 1/DM 1.452,9
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 5. 2/DM 12.5022,7
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1W sjezd    
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C1W sjezd    
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 9. 3/DM
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 3. 1/DM
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 10. 3/DM 3.905,5
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 3. 1/DM 1.932,3
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja K1W slalom 17. 3/DM 18.3819,2
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja C1W slalom 6. 1/DM 19.6616,7
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja K1W slalom 18. 4/DM 22.1723,1
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja C1W slalom 8. 2/DM 23.6721,6
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 18. 3/DM 16.9417,3
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 7. 2/DM 11.6410,6
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 23. 5/DM 19.1319,1
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 4. 1/DM 6.285,7
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 4. 1/DM 87.408,9
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 4. 1/DM 61.007,1
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 2. 1/DM 34.603,0
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 2. 1/DM 42.704,2
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 4. 1/DM 60.206,1
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 5. 1/DM 54.106,3
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 2. 1/DM 54.904,7
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 2. 1/DM 40.904,0
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1W sjezd 4.   50.964,6
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 2. 1/DM 61.407,2
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1W sjezd 2. 1/DM 58.106,9
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1W sjezd 2. 1/DM 44.104,4
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 C1W sjezd 2. 1/DM 54.905,7
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 7. 3/ZS 9.708,9
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
SATKOVÁ Martina
2. 1/DS 2.802,3
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 2. 1/ZS 5.404,7
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1W slalom 4. 1/ZS 6.606,0
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2M slalom
SATKOVÁ Martina
1. 1/DS
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C1W slalom 2. 1/ZS 7.406,3
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L C1W slalom 4. 1/ZS 10.918,7
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1W slalom 10. 3/ZS 9.618,8
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L C1W slalom 5. 1/ZS 24.6919,4
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1W slalom 5. 2/ZS 10.349,0
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 4. 1/ZS 2.295,1
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 3. 1/ZS 5.2110,8
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W slalom 4. 1/ZS 26.2123,5
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 7. 2/ZS 12.6912,8
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W sjezd 1. 1/ZS
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1W sjezd 1. 1/ZS
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 1. 1/ZS
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 2. 2/ZS 5.505,4
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 6. 1/ZS 2.364,3
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 2. 1/ZS 2.644,4
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 5. 1/ZS 2.434,4
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C1W sjezd 2. 1/ZS 3.525,5
23.08.2015 8. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 6.   37.2032,2
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně K1W sjezd 6.   7.406,5
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1W sjezd 6.   96.8511,9
22.08.2015 7. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 7.   25.2122,7
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři K1W sjezd 1. 1/ZS
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1W slalom 1. 1/ZS
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři C1W sjezd 1.  
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1W slalom 1. 1/ZS
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři K1W sjezd 1. 1/ZS
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1W slalom 3. 3/ZS 2.802,3
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři C1W sjezd 1. 1/ZS
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1W slalom 1. 1/ZS
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 C1W slalom 1. 1/ZS
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 K1W slalom 4. 2/ZS 9.308,9
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 C1W slalom 1. 1/ZS
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 K1W slalom 4. 3/ZS 3.003,0
26.07.2015 6. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR dospělých USD Troja K1W slalom 16. 2/ZS 28.9929,0
26.07.2015 6. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR dospělých USD Troja C1W slalom 5. 1/ZS 25.5120,7
25.07.2015 5. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR U23 USD Troja K1W slalom 21. 3/ZS 44.6242,9
25.07.2015 5. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR U23 USD Troja C1W slalom 8. 1/ZS 58.9950,8
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 2. 1/ZS 9.308,0
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 4. 2/ZS 8.608,0
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 2. 1/ZS 4.504,0
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 4. 2/ZS 7.907,3
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W sjezd 1. 1/ZS
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W slalom 3. 3/ZS 1.521,6
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1W sjezd 1. 1/ZS
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1W slalom 1. 1/ZS
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W sjezd 1. 1/ZS
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W slalom 3. 3/ZS 2.953,3
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1W sjezd 1. 1/ZS
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1W slalom 1. 1/ZS
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W slalom 6. 1/ZS 15.0514,2
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 11. 1/ZS 14.7815,6
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W slalom 6. 1/ZS 19.6918,9
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 19. 2/ZS 25.4727,1
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom 1. 1/ZS
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 2. 2/ZS 4.354,8
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom 1. 1/ZS
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 2. 2/ZS 0.720,8
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 6. 1/ZS 34.545,7
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1W sjezd 3. 1/ZS 38.075,4
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 7. 1/ZS 32.435,4
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1W sjezd 6. 1/ZS 48.497,0
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 9. 1/ZS 13.8813,3
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 6. 1/ZS 54.5044,0
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 15. 3/ZS 27.7826,7
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 5. 1/ZS 29.4625,2
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 10.   6.0012,4
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 4.   6.5912,1
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 11.   4.9210,0
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 4.   0.701,2
10.05.2015 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 25.   33.8832,8
10.05.2015 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 7.   30.9725,5
09.05.2015 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 25.   31.7432,4
09.05.2015 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 7.   54.7147,4
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 10. 1/ZS 53.009,1
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 3. 1/ZS 53.858,1
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 12. 1/ZS 6.348,8
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 4. 1/ZS 5.476,4
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1W sjezd 9. 1/ZS 82.9011,4
19.04.2015 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1W slalom 6. 1/ZS 11.5010,6
19.04.2015 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou C1W slalom 1. 1/ZS
18.04.2015 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1W slalom 9. 2/ZS 19.4016,8
18.04.2015 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou C1W slalom 2. 1/ZS 41.5036,0
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 11. 2/ZS 205.5020,9
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 14. 2/ZS 157.5018,4
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 7. 1/ZS 52.405,2
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 7. 1/ZS 56.506,5
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 10. 1/ZS 196.9019,7
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 13. 1/ZS 191.6022,5
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 6. 1/ZS 55.506,3
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 7. 1/ZS 76.807,6
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 3. 1/ZS 72.7011,6
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1W sjezd 3. 1/ZS 79.4010,4
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1W sjezd 2. 1/ZS 47.906,2
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 C1W sjezd 2. 1/ZS 91.9010,3
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 2. 1/ZS 2.302,2
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 2. 1/ZS 13.2711,4
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 14. 1/ZS 22.7321,7
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 2. 1/ZS 4.003,4
21.09.2014 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1W slalom 6.   164.35141,6
21.09.2014 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 22.   55.6853,2
20.09.2014 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka. C1W slalom 7.   62.7649,8
20.09.2014 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka. K1W slalom 17.   28.8927,0
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 8.   4.658,4
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 5.   7.2811,4
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 8.   21.7617,8
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 11.   17.0015,8
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko K1W sjezd 5. 4/ZS 1.313,6
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko C1W sjezd 3. 3/ZS 1.002,4
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko C1W slalom 2.   1.071,0
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko K1W slalom 2.   2.792,9
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem K1W sjezd 9. 1/ZS 9.858,3
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou K1W sjezd 8. 1/ZS 108.9812,5
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 10. 1/ZS 7.7714,3
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 5. 1/ZS 7.9512,6
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné K1W sjezd 12. 1/ZS 8.1915,3
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C1W sjezd 7. 3/ZS 14.1722,9
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1W slalom 2. 1/ZS 12.9911,8
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W slalom 8. 5/ZS 10.5410,9
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W sjezd 5. 4/ZS 43.008,9
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1W slalom 3. 2/ZS 15.2714,4
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1W sjezd 3. 3/ZS 27.404,6
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W slalom 21. 8/ZS 18.6619,3
20.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 K1W slalom 2. 1/ZS 4.504,5
20.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 C1W slalom 1. 1/ZS
19.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 K1W slalom 2. 1/ZS 2.402,3
19.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 C1W slalom 2. 2/ZS 4.403,5
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 1. 1/ZS
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
MATĚJÍČEK Vojtěch
10. 4/ZS 58.7047,7
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 2. 2/ZS 2.001,5
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 1. 1/ZS
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
MATĚJÍČEK Vojtěch
8. 3/ZS 54.1042,1
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 1. 1/ZS
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W slalom 3. 3/ZS 2.482,8
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W sjezd 5. 5/ZS 4.709,2
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1W sjezd 2. 3/ZS 0.100,1
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1W slalom 4. 4/ZS 18.8420,4
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W sjezd 4. 3/ZS 4.198,5
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W slalom 6. 6/ZS 4.284,8
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1W sjezd 2. 2/ZS 1.592,5
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1W slalom 4. 4/ZS 21.4022,9
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 23. 5/ZS 26.1925,4
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 7. 2/ZS 37.6032,4
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 26. 5/ZS 26.1826,2
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 8. 2/ZS 45.9440,5
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 K1W sjezd 8. 2/ZS 122.1015,2
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 C1W sjezd 6. 2/ZS 126.4013,1
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem K1W sjezd 8. 3/ZS 121.1015,0
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem C1W sjezd 6. 2/ZS 117.0012,0
01.06.2014 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 34.   98.81104,8
31.05.2014 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 28.   67.9772,0
27.04.2014 Slalom na Paraplíčku dtto dobota K1W slalom 8. 5/ZS 7.007,4
27.04.2014 Slalom na Paraplíčku dtto dobota C1W slalom 5. 3/ZS 19.7019,0
26.04.2014 Slalom na Paraplíčku Paraplíčko -Jizera K1W slalom 10. 5/ZS 10.3011,7
26.04.2014 Slalom na Paraplíčku Paraplíčko -Jizera C1W slalom 5. 3/ZS 22.0022,8
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1W sjezd 7.   121.0016,0
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1W sjezd 7. 3/ZS 133.7011,7
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1W sjezd 7. 1/ZS 94.4012,5
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1W sjezd 7. 1/ZS 165.1014,9
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice K1W sjezd 6. 2/ZS 107.5014,6
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1W sjezd 7. 3/ZS 119.2015,8
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice C2M sjezd
SATKOVÁ Martina
4. 1/DM 103.2013,2
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 C2M sjezd
SATKOVÁ Martina
4. 1/DM 90.9011,4
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1W slalom 17. 1/ZM 17.1017,4
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C1W slalom 8. 1/ZM 40.5038,8
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce K1W sjezd 4. 1/ZM 30.007,1
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1W slalom 17. 1/ZM 17.9017,7
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce C1W sjezd 5. 1/ZM 47.409,5
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C1W slalom 8. 1/ZM 36.9033,6
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 11.   13.7419,6
21.09.2013 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 17.   39.9742,0
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí K1W sjezd 5.   5.0910,6
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí C1W sjezd 6.   13.7321,1
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu C1W slalom 7.   25.4119,0
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu K1W slalom 8.   11.619,8
04.08.2013 Slalom v Brně K1W slalom 5. 1/ZM 5.705,6
03.08.2013 Slalom v Brně K1W slalom 3. 1/ZM 7.207,6
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 4. 1/ZM 5.204,3
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 5. 2/ZM 7.306,7
30.06.2013 VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1W slalom 14. 2/ZM 21.2222,7
29.06.2013 VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1W slalom 18. 2/ZM 20.4220,1
05.05.2013 Sprinty v Opavě + 2. ČP žáků ve sprintu USD Opava K1W sjezd 5. 1/ZM 7.5815,2
05.05.2013 Slalom v Opavě + 2. ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 8. 1/ZM 19.6120,5
04.05.2013 Sprinty v Opavě + 1. ČP žáků ve sprintu USD Opava K1W sjezd 4. 1/ZM 6.8113,1
04.05.2013 Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu KK Opava K1W slalom 15.   32.4731,0
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.1 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice K1W sjezd 2.   173.2014,1
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.2 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice K1W sjezd 2.   160.8013,1
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 11. 2/ZM 9.809,2
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 9. 1/ZM 7.907,9
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 11.   64.7243,2
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 7.   24.6420,0
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 15.   32.1032,1
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1W slalom 14.   14.6616,4
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1W slalom 11.   15.0214,9
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice K1W sjezd 5. 1/ZM 23.6014,7
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice K1W sjezd 6. 1/ZM 18.9011,5
01.07.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 K1W slalom 6. 1/ZM 11.509,1
01.07.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 C1W slalom 11. 3/ZM 57.4043,4
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 K1W slalom 6. 1/ZM 12.7010,0
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 C2M slalom
SATKOVÁ Gabriela
5. 1/ZS 19.1014,1
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 C1W slalom 12. 3/ZM 69.7051,5
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 25. 5/ZM 22.6521,5
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W sjezd 14. 1/ZM 12.4217,1
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 22. 4/ZM 14.2314,7
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov K1W sjezd 12. 1/ZM 127.8821,1
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1W slalom 4. 1/ZM 14.5013,3
20.05.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 11. 1/ZM 28.6024,9
19.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 12. 1/ZM 28.0024,7
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1W slalom 6. 1/ZM 14.9014,7
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 6. 1/ZM 159.2014,0
13.05.2012 VZ ve sprintu - neděle Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 8. 1/ZM 41.5020,0
12.05.2012 VZ v klas.sjezdu - sobota Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 6. 1/ZM 159.9014,4
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 9. 1/ZM 41.3020,2
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 28.   33.3533,7
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 29.   37.4835,3
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 12. 1/ZM 92.6011,5
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1W sjezd 14. 1/ZM 119.6012,7
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 13. 1/ZM 106.0013,3
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1W sjezd 15. 1/ZM 144.4015,4
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.1 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. K1W sjezd 5.   182.1018,5
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.2 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. K1W sjezd 7.   178.7017,8
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
1.  
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
1.  
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1W slalom 32. 3/PZ 32.9036,0
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1W slalom 27. 3/PZ 28.9036,0
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
sobota předžáci
1.  
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
neděle předžáci
1.  
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom
sobota 30.4.2011
38. 3/PZ 52.2059,0
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom
neděle 1.5.2011
36. 3/PZ 54.0059,0
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
sobota 25.9.2010, předžáci
2. 2/PZ 18.9014,0
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
neděle 26.9.2010, předžáci
3. 3/PZ 15.8011,4
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1M slalom
sobota 19.6.2010, předžáci
4. 4/PZ 19.6011,5
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1M slalom
neděle 20.6.2010, předžáci
2. 2/PZ 0.900,5
25.07.2010 VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
předžáci
2. 2/PZ 4.622,9
24.07.2010 VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
předžáci
1. 1/PZ
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
sobota předžáci
9. 9/PZ 43.1031,7
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
neděle předžáci
8. 8/PZ 44.6033,9
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Satková GabrielaKanoe Klub Spoj Brno K1: 1   C1: 1   C2: K1: 2   C1: 2   C2: 22.01.20 updated from RVP
Satková GabrielaKanoe Klub Spoj Brno K1: 1   C1: 1   C2: K1: 1   C1: 1   C2: 13.11.18 updated from RVP
Satková GabrielaKanoe Klub Spoj Brno K1: 2+   C1: 1   C2: K1: 1   C1: 1   C2: 20.11.17 updated from RVP
Satková GabrielaKanoe Klub Spoj Brno K1: 2+   C1: 2+   C2: 2 K1: 1   C1: 1   C2: 23.11.16 updated from RVP
Satková GabrielaKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 2+   C2: K1: 2   C1: 2   C2: 02.11.15 updated from RVP
Satková GabrielaKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 3   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 28.10.14 updated from RVP
Satková GabrielaKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 3   C2: K1: 2   C1:   C2: 13.06.14 updated from RVP
Satková GabrielaKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 12.06.14 updated from RVP
Satková GabrielaKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 2   C2: K1: 3   C1:   C2: 29.04.14 updated from RVP
Satková GabrielaKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Satková GabrielaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 15.08.12 updated from RVP
Satková GabrielaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 19.07.12 updated from RVP
Satková GabrielaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 03.07.12 updated from RVP
Satková GabrielaKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 09.05.12 updated from RVP
Satková GabrielaKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 31.03.12 updated from RVP
Místo narozeníBrno
ZnameníStřelec
BydlištěBrno
ZaměstnáníGymnázium
Výrobce loděGalasport
Model loděPink&yellow
Výrobce pádlaGalasport
Od kolika let pádluje7
První trenérBohuslav Šamánek
Současný trenérJan Busta
Sportovní vzorJessica Fox
Zálibyspánek, ležení v posteli a koukání na Přátelé, nejraději samozřejmě jím,
Zimní přípravaLoděnice Troja, Austrálie
Cíle na sezonuProbojovat se do U23 týmu a pak už se nechám překvapit, cíle si nikdy moc nedávám
Nejlepší dosažené výsledkyTitul juniorské mistryně světa z roku 2018 a 2019, zlato z mistrovství Evropy z roku 2019
Zajímavost o soběDříve jsem plavala a nemohla jsem se rozhodnout mezi plaváním a kanoistikou, dlouhá léta jsem o tom přemýšlela a chtěla jsem spíše plavat. Jednou mě ale náš pes kousl do oka a po operaci jsem dlouhou dobu nemohla do chlorované vody. Tak za mě osud rozhodl, že budu dělat kanoistiku.
Oblíbenci v hudběPoslouchám takovou všehochuť
Oblíbený filmForest Gump, Titanic, Nedotknutelní
Oblíbený herecDwayne Johnson
Oblíbená traťRio, Penrith, Pau
FacebookGabča Satková
Instagramhttps://www.instagram.com/gabcasatkova

Profil aktualizován 06.02.2020

závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W FINALE-A
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W FINALE-A
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W HEAT
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W HEAT
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-A
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-A
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W HEAT
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-AGalasport 0
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W FINALE-AGalasport Pink and Yellow
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W KVALIFIKACEGalasport 0
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W FINALE-AGalasport Pink and Yellow
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W FINALE-BGalasport 0
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W KVALIFIKACEGalasport 0
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-AGalasport 0
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-AGalasport Pink and Yellow
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport 0
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W FINALE-AGalasport 0
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W FINALE-AGalasport Pink and Yellow
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport 0
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-AGalasport Pink and Yellow
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-BGalasport 0
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport 0
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-AGalasport 0
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-AGalasport Pink and Yellow
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport 0
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně K1W FINALE-AGalasport 0
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně C1W FINALE-AGalasport
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně K1W KVALIFIKACEGalasport 0
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně C1W KVALIFIKACEGalasport
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-AGalasport 0
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W FINALE-AGalasport
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W KVALIFIKACEGalasport
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W KVALIFIKACEGalasport 0
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1W FINALE-AGalasport
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W FINALE-BGalasport 0
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport 0
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W FINALE-AGalasport
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W FINALE-BGalasport 0
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport 0
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport 0
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport 0
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-AGalasport 0
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport 0
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně K1W finale-AGalasport 0
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně K1W kvalifikaceGalasport 0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně C1W finale-AGalasport 0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1W finale-AGalasport 0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1W finale-BGalasport 0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1W kvalifikaceGalasport 0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně C1W kvalifikaceGalasport 0
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 C1W finale-AGalasport
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 C1W finale-AGalasport
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 K1W finale-BGalasport
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 K1W kvalifikaceGalasport
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 C1W kvalifikaceGalasport
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 C1W kvalifikaceGalasport
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1W finale-AGalasport
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých K1W finale-BGalasport
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých K1W kvalifikaceGalasport
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-AGalasport
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 C1W finale-A
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 K1W finale-B
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 K1W kvalifikace
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 C1W kvalifikace
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W finale-B
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W kvalifikace
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W kvalifikace
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W finale-A
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W finale-B
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W kvalifikace
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W kvalifikace
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W finale-A
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W finale-B
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W kvalifikace
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W kvalifikace
0|3720|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
2.C1W 5/7 348
7.K1W 5/7 224
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/5 286
~~~K1W 4/5 279

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
7.C1W 5/6 272
8.K1W 5/6 229
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 300
~~~K1W 4/6 300
Slalom: Oblastní žebříček Morava
26.C1W 1/1 24
Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.C1W 2/2 143
24.K1W 2/2 92
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 4/4 196
10.K1W 4/4 362

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
4.C1W 5/6 293
9.K1W 5/6 200
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/4 300
~~~K1W 4/4 261
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.C1W 2/2 130
15.K1W 3/4 163
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
3.C1W 4/4 155
9.K1W 5/6 235
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 5/6 214
4.K1W 5/10 412

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
3.C1W 6/8 375
15.K1W 6/8 208
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 300
~~~K1W 4/6 286
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1W 7/8 332
5.K1W 7/12 404
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.C1W 5/8 150
14.K1W 5/12 114
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/14 187
4.K1W 5/18 502

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
7.C1W 6/8 229
16.K1W 6/8 166
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 240
1.K1W 4/6 262
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1W 4/4 179
6.K1W 5/6 205
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
15.K1W 5/6 57
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 5/10 87
3.K1W 5/11 456

rok 2015

Slalom: Žebříček Český Pohár
9.C1W 4/4 128
21.K1W 6/6 157
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.C1W 4/6 226
5.K1W 4/6 232
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
1.C1W 5/8 83
6.K1W 5/8 331
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/5 92
2.C2M
Satková Martina
2/2 74
4.K1W 5/5 176
Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.C1W 5/6 237
12.K1W 7/9 209
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
5.C1W 5/10 21
12.K1W 5/13 62
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.C1M 4/4 6
2.C1W 5/8 39
5.K1W 5/15 280

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.C1W 4/4 194
20.K1W 4/6 96
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
9.C1W 4/4 28
29.K1W 4/4 179
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/8 51
46.C2M
Matějíček Vojtěch
2/2 1
1.K1W 5/8 262
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C1W 2/2 72
18.K1W 4/4 93
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.C1W 5/5 8
15.K1W 5/7 67
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 4/4 11
 C2M
Satková Martina
2/2 0
10.K1W 5/12 145

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
34.K1W 2/2 87
Slalom: Oblastní žebříček Morava
7.C1W 2/2 15
8.K1W 5/8 247
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
23.K1W 4/4 41

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
48.K1W 4/4 76
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
24.C2M
Satková Martina
1/1 8
12.K1W 5/8 115
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
26.K1W 3/3 26
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.K1W 5/12 86

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie202020192018201720162015
C1W274379
K1W789151621

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie201920182017201620152014
C1W131466310
K1W2415561218

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2020201920182017201620152014
C1W0000023
K1W00001520

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20152014201320122011
C1W19---
K1W6293448128

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2019201820172016201520142012
C1W41321658-
K1W8291415121526

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920152014201320122011
C1W2611727-
C2M-246-24-
K1W-41812-
K1M-----165

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192018201720162015201420132012
C1W521223--
K1W104435102320
C1M----22---
C2M-----30--
Fotografie z cíle z ME 2019, Liptovský Mikuláš, věděla jsem, že to byla opravdu dobrá jízda, takže jsem byla opravdu šťastná.
Fotografie z cíle z ME 2019, Liptovský Mikuláš, věděla jsem, že to byla opravdu dobrá jízda, takže jsem byla opravdu šťastná.
ME Liptovský Mikuláš 2019, můj první mezinárodní závod na kajaku
ME Liptovský Mikuláš 2019, můj první mezinárodní závod na kajaku
Lipno, na vodě jsme sice rivalky, ale na břehu jsme ségry jak má být
Lipno, na vodě jsme sice rivalky, ale na břehu jsme ségry jak má být
MS 2019, v tomto momentu jsem se právě stala dvojnásobnou mistryní světa
MS 2019, v tomto momentu jsem se právě stala dvojnásobnou mistryní světa
Praha, jsem vděčná za kamarádky, které u vody mám
Praha, jsem vděčná za kamarádky, které u vody mám
ME Liptovský Mikuláš 2019, sesterská láska
ME Liptovský Mikuláš 2019, sesterská láska
moje první zimní příprava v Praze, trénování v zimě a ve tmě :D
moje první zimní příprava v Praze, trénování v zimě a ve tmě :D
Lipno 2019,
Lipno 2019,
Lipno 2019, stupně vítězů
Lipno 2019, stupně vítězů
0|3720|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
2.C1W 5/7 348
7.K1W 5/7 224
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/5 286
~~~K1W 4/5 279

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
7.C1W 5/6 272
8.K1W 5/6 229
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 300
~~~K1W 4/6 300
Slalom: Oblastní žebříček Morava
26.C1W 1/1 24
Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.C1W 2/2 143
24.K1W 2/2 92
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 4/4 196
10.K1W 4/4 362

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
4.C1W 5/6 293
9.K1W 5/6 200
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/4 300
~~~K1W 4/4 261
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.C1W 2/2 130
15.K1W 3/4 163
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
3.C1W 4/4 155
9.K1W 5/6 235
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 5/6 214
4.K1W 5/10 412

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
3.C1W 6/8 375
15.K1W 6/8 208
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 300
~~~K1W 4/6 286
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1W 7/8 332
5.K1W 7/12 404
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.C1W 5/8 150
14.K1W 5/12 114
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/14 187
4.K1W 5/18 502

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
7.C1W 6/8 229
16.K1W 6/8 166
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 240
1.K1W 4/6 262
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1W 4/4 179
6.K1W 5/6 205
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
15.K1W 5/6 57
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 5/10 87
3.K1W 5/11 456

rok 2015

Slalom: Žebříček Český Pohár
9.C1W 4/4 128
21.K1W 6/6 157
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
2.C1W 4/6 226
5.K1W 4/6 232
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
1.C1W 5/8 83
6.K1W 5/8 331
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/5 92
2.C2M
Satková Martina
2/2 74
4.K1W 5/5 176
Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.C1W 5/6 237
12.K1W 7/9 209
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
5.C1W 5/10 21
12.K1W 5/13 62
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.C1M 4/4 6
2.C1W 5/8 39
5.K1W 5/15 280

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.C1W 4/4 194
20.K1W 4/6 96
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
9.C1W 4/4 28
29.K1W 4/4 179
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/8 51
46.C2M
Matějíček Vojtěch
2/2 1
1.K1W 5/8 262
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C1W 2/2 72
18.K1W 4/4 93
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.C1W 5/5 8
15.K1W 5/7 67
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
3.C1W 4/4 11
 C2M
Satková Martina
2/2 0
10.K1W 5/12 145

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
34.K1W 2/2 87
Slalom: Oblastní žebříček Morava
7.C1W 2/2 15
8.K1W 5/8 247
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
23.K1W 4/4 41

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
48.K1W 4/4 76
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
24.C2M
Satková Martina
1/1 8
12.K1W 5/8 115
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
26.K1W 3/3 26
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.K1W 5/12 86

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie202020192018201720162015
C1W274379
K1W789151621

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie201920182017201620152014
C1W131466310
K1W2415561218

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2020201920182017201620152014
C1W0000023
K1W00001520

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20152014201320122011
C1W19---
K1W6293448128

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2019201820172016201520142012
C1W41321658-
K1W8291415121526

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920152014201320122011
C1W2611727-
C2M-246-24-
K1W-41812-
K1M-----165

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192018201720162015201420132012
C1W521223--
K1W104435102320
C1M----22---
C2M-----30--

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
148 110 6 116 70 2 452
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár8.87.0380
K1W12.712.0841
C1W4.74.0339
NKZ7.35.0162
K1W10.37.0232
C1W4.14.0130
veřejné závody7.14.0198
K1W10.26.0253
C1W3.02.0130
K1M3.22.0110
C2M5.25.015
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár33,867,5911,31822,580
K1W00,000,024,924,941
C1W37,7615,4717,91641,039
NKZ812,958,1711,32032,362
K1W13,139,439,4721,932
C1W723,326,7413,31343,330
veřejné závody2121,41818,477,14646,998
K1W47,5611,359,41528,353
C1W1240,0930,013,32273,330
K1M440,0220,0110,0770,010
C2M120,0120,000,0240,05
Celkem3213,32912,1239,68435,0240
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár1601956122918,1
K1W8273492024,4
C1W78122216911,5
NKZ1222394202318,9
K1W641056171625,0
C1W58133823712,1
veřejné závody19676446432,7
K1W10643243835,8
C1W6014222236,7
K1M20160815,0
C2M10303330,0
Celkem47851141111624,3
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1W

Satková Gabrielasl 147
05.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 39
02.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 129
26.08.18
sl 127
25.08.18
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 54
14.05.17
sl 53
13.05.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 112
21.08.16
sl 111
20.08.16
sl 32
24.04.16
sl 31
23.04.16
sl 25
17.04.16
sl 24
16.04.16
sl 104
26.07.15
sl 103
25.07.15
sl 38
10.05.15
sl 37
09.05.15
pořadí1.3.2.3.1.2.3.2.9.8.5.2.10.9.5.4.1.7.3.5.3.2.2.5.3.3.5.5.4.4.9.6.8.7.4.5.8.7.7.
odstup % *)0,03,19,10,80,00,53,93,947,220,33,83,865,390,26,98,60,010,59,813,72,50,21,79,63,83,912,611,57,56,3190,616,721,610,65,720,750,825,547,4
% poražených soupeřů *)100,089,594,490,0100,095,290,594,150,061,177,895,052,642,971,484,2100,057,185,775,088,292,992,960,077,880,063,663,672,775,033,364,350,053,878,655,630,040,045,5
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr6.85.93.54.86.02.14.7
medián7534524
modus7431233
počet závodů48866739
průměrný odstup od vítěze % *)36,133,86,021,024,12,519,2
průměrné % poražených soupeřů *)42,861,478,873,671,894,272,4
počet jízd8161612121478
lepší 1. jízda0
0,0%
2
25,0%
0
0,0%
2
33,3%
3
50,0%
0
0,0%
7
17,9%
čistých jízd0
0,0%
2
12,5%
2
12,5%
2
16,7%
1
8,3%
2
14,3%
9
11,5%

Kategorie K1W

Satková Gabrielasl 147
05.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 39
02.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 129
26.08.18
sl 127
25.08.18
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 54
14.05.17
sl 53
13.05.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 112
21.08.16
sl 111
20.08.16
sl 32
24.04.16
sl 31
23.04.16
sl 25
17.04.16
sl 24
16.04.16
sl 126
23.08.15
sl 125
22.08.15
sl 104
26.07.15
sl 103
25.07.15
sl 38
10.05.15
sl 37
09.05.15
pořadí14.12.8.7.8.11.4.3.11.6.10.11.7.8.3.16.19.15.8.10.5.20.16.18.15.14.10.12.11.12.19.17.18.18.23.6.7.16.21.25.25.
odstup % *)6,89,28,910,627,08,74,55,06,33,1163,39,77,120,16,815,212,013,010,756,87,425,417,517,815,511,263,78,79,412,019,719,223,117,319,132,222,729,042,932,832,4
% poražených soupeřů *)75,563,377,479,376,765,589,792,663,082,870,065,579,376,793,151,643,851,775,978,690,729,644,432,041,745,865,473,277,359,335,751,548,548,533,373,770,042,323,122,622,6
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr16.716.313.511.58.09.112.7
medián16171487812
modus25121081188
počet závodů68866741
průměrný odstup od vítěze % *)32,016,126,913,032,410,821,6
průměrné % poražených soupeřů *)42,453,453,565,575,575,360,6
počet jízd12161612121482
lepší 1. jízda3
50,0%
3
37,5%
5
62,5%
4
66,7%
2
33,3%
3
42,9%
20
48,8%
čistých jízd1
8,3%
3
18,8%
4
25,0%
3
25,0%
5
41,7%
4
28,6%
20
24,4%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Satková Gabrielasl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 126
14.09.19
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 135
08.09.18
sl 127
25.08.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 123
10.09.16
sl 146
12.09.15
sl 140
05.09.15
sl 104
26.07.15
sl 103
25.07.15
sl 131
13.09.14
sl 127
06.09.14
MČRž slalom
07.09.13
pořadí3.2.1.2.9.1.5.1.7.4.2.2.3.4.1.5.8.8.2.7.
odstup % *)3,19,10,03,947,20,06,90,010,55,70,21,710,323,50,020,750,817,81,019,0
% poražených soupeřů *)89,594,4100,094,150,0100,071,4100,057,186,492,992,987,575,0100,055,630,046,294,457,1
pořadí20132014201520162017201820192020celkem
průměr7.05.04.53.02.73.54.02.53.9
medián724321223
modus721321122
počet závodů1241343220
průměrný odstup od vítěze % *)19,09,423,710,32,54,317,06,111,6
průměrné % poražených soupeřů *)57,170,365,287,590,782,181,492,078,7
počet jízd2482686440
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
1
25,0%
1
100,0%
0
0,0%
1
25,0%
1
33,3%
0
0,0%
6
30,0%
čistých jízd1
50,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%
2
25,0%
1
16,7%
0
0,0%
6
15,0%

Kategorie K1W

Satková Gabrielasl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 126
14.09.19
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 135
08.09.18
sl 127
25.08.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 123
10.09.16
sl 146
12.09.15
sl 140
05.09.15
sl 104
26.07.15
sl 103
25.07.15
sl 131
13.09.14
sl 127
06.09.14
MČRdor.sl
21.09.13
MČRž slalom
07.09.13
sl.Křivoklát
08.09.12
pořadí12.8.3.3.11.5.3.19.15.5.20.16.12.7.2.16.21.11.2.17.8.15.
odstup % *)9,28,97,15,06,34,96,812,013,05,025,417,520,012,85,429,042,915,82,942,09,832,1
% poražených soupeřů *)63,377,496,092,663,093,093,143,851,792,329,644,473,881,897,342,323,174,498,140,778,151,7
pořadí201220132014201520162017201820192020celkem
průměr15.012.56.511.512.013.710.55.710.010.5
medián15827121653811
modus158221253383
počet závodů12241343222
průměrný odstup od vítěze % *)32,125,99,322,520,016,09,26,19,015,2
průměrné % poražených soupeřů *)51,759,486,361,173,855,470,483,970,468,3
počet jízd24482686444
lepší 1. jízda1
100,0%
1
50,0%
1
50,0%
1
25,0%
1
100,0%
3
100,0%
2
50,0%
1
33,3%
1
50,0%
12
54,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
33,3%
4
50,0%
2
33,3%
1
25,0%
10
22,7%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Satková Gabrielasl 147
05.09.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
sl 135
21.09.14
sl 134
20.09.14
sl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
pořadí1.5.3.1.1.3.2.1.1.5.1.1.5.1.3.5.3.3.2.5.4.13.4.4.4.4.5.6.6.6.5.6.7.7.8.
odstup %0,06,30,40,00,04,60,10,00,013,10,00,07,10,06,013,72,54,62,911,57,543,611,610,410,18,719,414,218,944,025,2141,649,832,440,5
% poražených soupeřů100,086,292,9100,0100,091,396,3100,0100,081,8100,0100,082,6100,087,575,088,284,692,363,672,736,885,086,486,475,066,758,358,337,555,6---14,325,012,5
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr7.05.35.72.83.01.62.54.0
medián75431114
modus76431111
počet závodů466645435
průměrný odstup od vítěze %66,121,715,85,05,10,91,715,7
průměrné % poražených soupeřů13,058,671,887,991,197,594,874,1
počet jízd7121211810868
lepší 1. jízda2
50,0%
2
33,3%
1
16,7%
2
33,3%
1
25,0%
4
80,0%
0
0,0%
12
34,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
18,2%
0
0,0%
6
60,0%
1
12,5%
9
13,2%

Kategorie K1W

Satková Gabrielasl 147
05.09.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
sl 135
21.09.14
sl 134
20.09.14
sl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
sl 59
01.06.14
sl 58
31.05.14
pořadí14.8.3.2.1.2.2.4.4.7.7.6.5.3.3.10.5.6.6.12.11.10.8.11.13.10.5.11.19.9.15.22.17.23.26.34.28.
odstup %6,86,17,17,60,02,31,83,41,010,018,02,59,55,94,456,87,48,95,18,79,410,98,213,66,78,89,015,627,113,326,753,227,025,426,2104,872,0
% poražených soupeřů75,589,196,898,4100,098,298,294,794,789,389,591,793,596,095,978,690,788,188,473,277,381,685,782,578,977,590,275,660,081,068,222,240,750,043,217,530,8
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr25.011.510.85.56.32.66.810.3
medián23101156238
modus1751137222
počet závodů666645437
průměrný odstup od vítěze %51,416,79,614,710,01,76,917,0
průměrné % poražených soupeřů34,175,479,989,691,097,290,077,9
počet jízd12121212810874
lepší 1. jízda2
33,3%
3
50,0%
1
16,7%
1
16,7%
2
50,0%
5
100,0%
2
50,0%
16
43,2%
čistých jízd2
16,7%
2
16,7%
5
41,7%
5
41,7%
1
12,5%
5
50,0%
2
25,0%
22
29,7%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Satková Gabrielasl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 19
19.04.15
sl 18
18.04.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl 27
27.04.14
sl 26
26.04.14
pořadí1.1.1.1.1.1.1.2.2.3.5.5.
odstup %0,00,00,00,00,00,00,036,011,814,419,022,8
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,066,792,985,733,333,3
pořadí20142015celkem
průměr3.81.12.0
medián311
modus511
počet závodů4812
průměrný odstup od vítěze %17,04,58,7
průměrné % poražených soupeřů61,395,884,3
počet jízd81624
lepší 1. jízda0
0,0%
4
50,0%
4
33,3%
čistých jízd3
37,5%
4
25,0%
7
29,2%

Kategorie K1W

Satková Gabrielasl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 19
19.04.15
sl 18
18.04.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl 27
27.04.14
sl 26
26.04.14
sl.Křivokl2
30.06.13
sl.Křivokl
29.06.13
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
řeka Ploučni
30.04.11
řeka Ploučni
30.04.11/2
pořadí1.3.3.3.2.2.6.9.8.21.8.10.14.18.25.22.28.29.32.27.36.38.
odstup %0,02,31,63,34,80,810,616,810,919,37,411,722,720,121,514,733,735,336,036,059,059,0
% poražených soupeřů100,095,794,694,697,497,468,855,686,560,082,579,163,955,364,770,835,734,938,048,031,427,5
pořadí20112012201320142015celkem
průměr33.326.016.011.83.615.7
medián3225148310
modus272214833
počet závodů4424822
průměrný odstup od vítěze %47,526,321,412,35,019,4
průměrné % poražených soupeřů36,251,559,677,088,067,4
počet jízd88481644
lepší 1. jízda1
25,0%
1
25,0%
2
100,0%
0
0,0%
3
37,5%
7
31,8%
čistých jízd1
12,5%
4
50,0%
0
0,0%
1
12,5%
5
31,3%
11
25,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Satková Gabrielasl 96
28.07.19
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 97
20.07.14
sl 96
19.07.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
sl.D.Kounice
01.07.12
sl.Kounice
30.06.12
pořadí1.2.2.1.1.2.2.2.1.2.2.1.4.4.8.8.11.12.
odstup %0,04,76,30,00,08,011,43,40,03,51,50,020,422,938,833,643,451,5
% poražených soupeřů100,093,893,8100,0100,090,993,393,3100,066,780,0100,078,678,622,230,09,1---
pořadí20122013201420152019celkem
průměr11.58.02.31.61.03.7
medián1182212
modus1182212
počet závodů2285118
průměrný odstup od vítěze %47,436,27,93,80,013,9
průměrné % poražených soupeřů4,626,186,395,7100,073,9
počet jízd441610236
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
5
62,5%
4
80,0%
1
100,0%
11
61,1%
čistých jízd1
25,0%
2
50,0%
6
37,5%
5
50,0%
1
50,0%
15
41,7%

Kategorie C2M

Satková Gabrielasl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl.Kounice
30.06.12
pořadí2.1.10.8.5.
odstup %2,30,047,742,114,1
% poražených soupeřů95,5100,010,030,073,3
pořadí201220142015celkem
průměr5.09.01.55.2
medián5815
modus5811
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %14,144,91,221,2
průměrné % poražených soupeřů73,320,097,861,8
počet jízd24410
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
50,0%
2
40,0%
čistých jízd1
50,0%
0
0,0%
2
50,0%
3
30,0%

Kategorie K1M

Satková Gabrielařeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Řeka Morava
14.05.11
Řeka Morava
14.05.11/2
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
pořadí1.1.1.1.3.2.2.4.8.9.
odstup %0,00,00,00,011,414,00,511,533,931,7
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,080,090,083,357,163,255,6
pořadí200920102011celkem
průměr8.52.81.03.2
medián8212
modus8211
počet závodů24410
průměrný odstup od vítěze %32,89,40,010,3
průměrné % poražených soupeřů59,477,6100,082,9
počet jízd48820
lepší 1. jízda0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
1
10,0%
čistých jízd0
0,0%
1
12,5%
0
0,0%
1
5,0%

Kategorie K1W

Satková Gabrielasl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 97
20.07.14
sl 96
19.07.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Opava2
05.05.13
sl.Opava1
04.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
sl.D.Kounice
01.07.12
sl.Kounice
30.06.12
sl.VeselínM
20.05.12
sl.Veselí nM
19.05.12
Řeka Morava
25.07.10
Řeka Morava
24.07.10
pořadí7.4.4.4.4.2.14.2.2.1.1.3.6.17.17.5.3.4.5.8.15.11.9.14.11.6.6.4.6.2.1.
odstup %8,96,08,93,08,02,221,74,52,30,00,02,84,817,417,75,67,64,36,720,531,09,27,916,414,99,110,013,314,72,90,0
% poražených soupeřů85,492,772,775,086,497,466,792,392,9100,0100,095,689,168,066,783,391,785,080,076,753,350,065,256,766,775,078,382,477,366,7100,0
pořadí20102012201320142015celkem
průměr1.58.49.33.94.66.4
medián165245
modus165244
počet závodů2888531
průměrný odstup od vítěze %1,511,913,94,87,09,1
průměrné % poražených soupeřů83,469,075,691,882,479,7
počet jízd41616161062
lepší 1. jízda0
0,0%
2
25,0%
4
50,0%
4
50,0%
4
80,0%
14
45,2%
čistých jízd0
0,0%
6
37,5%
5
31,3%
11
68,8%
5
50,0%
27
43,5%

Ostatní slalom

Kategorie C1W

Satková Gabrielasl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí2015celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Satková Gabrielasl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí1.3.
odstup %0,02,3
% poražených soupeřů100,095,7
pořadí2015celkem
průměr2.02.0
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %1,21,2
průměrné % poražených soupeřů97,997,9
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Satková Gabrielasj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
pořadí1.2.3.2.2.1.1.3.3.3.
odstup %0,01,01,96,34,10,00,00,02,38,1
% poražených soupeřů100,091,787,575,080,0100,0100,077,880,066,7
pořadí20152016201720182019celkem
průměr3.03.01.32.51.52.1
medián331212
modus331213
počet závodů1232210
průměrný odstup od vítěze %8,11,21,44,10,52,4
průměrné % poražených soupeřů66,778,993,381,395,985,9

Kategorie K1W

Satková Gabrielasj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 126
26.08.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 128
26.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sl 124
30.08.14
pořadí7.7.5.8.5.4.5.4.6.2.5.6.6.4.9.10.6.10.9.8.
odstup %4,25,26,66,96,85,84,64,76,93,65,95,07,30,00,05,511,99,111,412,5
% poražených soupeřů84,684,675,082,169,272,773,392,789,185,766,750,050,080,075,871,954,552,638,522,2
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr8.08.37.74.95.57.06.3
medián8995576
modus8646575
počet závodů13374220
průměrný odstup od vítěze %12,510,81,85,46,54,76,2
průměrné % poražených soupeřů22,248,575,972,574,884,668,6

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Satková Gabrielasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
MČRž sjezd
28.09.13
pořadí1.1.3.2.2.3.3.3.6.3.6.5.
odstup %0,00,01,96,34,17,86,15,47,04,612,09,5
% poražených soupeřů100,0100,087,575,080,088,286,783,354,571,428,660,0
pořadí201320142015201620172018celkem
průměr5.04.54.53.02.01.83.2
medián5333213
modus5333213
počet závodů12221412
průměrný odstup od vítěze %9,58,36,26,94,12,15,4
průměrné % poražených soupeřů60,050,068,987,580,090,676,3

Kategorie K1W

Satková Gabrielasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sl 124
30.08.14
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.V.Mýto
16.06.12
pořadí2.3.8.5.5.7.7.6.7.8.5.8.4.12.
odstup %2,63,06,96,84,68,18,35,75,412,58,915,07,121,1
% poražených soupeřů97,595,282,169,273,383,885,783,381,822,278,978,186,442,1
pořadí2012201320142015201620172018celkem
průměr12.04.07.06.57.05.04.56.2
medián124867536
modus124867525
počet závodů113221414
průměrný odstup od vítěze %21,17,112,25,68,24,64,88,3
průměrné % poražených soupeřů42,186,459,782,684,873,386,075,7

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Satková Gabrielasj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
sj 31
03.05.15
sj 109
09.08.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
pořadí1.2.1.1.3.2.2.1.1.1.3.3.1.1.3.3.6.6.
odstup %0,01,00,00,01,96,34,10,00,00,00,02,30,00,08,14,613,112,0
% poražených soupeřů100,091,7100,0100,087,575,080,0100,0100,0100,077,880,0100,0100,066,771,428,628,6
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr5.01.73.01.31.81.52.3
medián6131112
modus6131111
počet závodů33244218
průměrný odstup od vítěze %9,92,71,21,02,10,53,0
průměrné % poražených soupeřů42,988,978,995,090,695,982,6

Kategorie K1W

Satková Gabrielasj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 128
26.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 3
02.04.16
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sl 124
30.08.14
sj 109
09.08.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
pořadí7.7.5.2.3.8.5.4.5.4.6.5.2.5.6.6.4.9.10.4.1.1.10.9.8.5.8.8.
odstup %4,25,26,62,63,06,96,85,84,64,76,92,83,65,95,07,30,00,05,54,60,00,09,111,412,58,915,215,0
% poražených soupeřů84,684,675,097,595,282,169,272,773,392,789,185,785,766,750,050,080,075,871,981,3100,0100,052,638,522,278,975,978,1
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr7.35.36.84.94.57.05.6
medián8145475
modus8145575
počet závodů44486228
průměrný odstup od vítěze %12,95,12,55,15,34,75,9
průměrné % poražených soupeřů63,872,877,374,282,084,675,3

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Satková Gabrielasj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
pořadí14.11.13.10.
odstup %18,420,922,519,7
% poražených soupeřů7,19,120,025,0
pořadí2015celkem
průměr12.012.0
medián1111
modus1010
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %20,420,4
průměrné % poražených soupeřů15,315,3

Kategorie C1W

Satková Gabrielasj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 2
16.03.19
sj 1
16.03.19/2
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 128
26.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
sj 31
03.05.15
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
pořadí1.2.1.1.3.2.1.1.1.1.2.1.1.1.1.1.1.1.3.3.2.2.2.2.2.2.3.2.2.
odstup %0,01,00,00,01,96,30,00,00,00,04,10,00,00,00,00,00,00,00,02,34,23,04,04,75,74,48,110,36,2
% poražených soupeřů100,091,7100,0100,087,575,0100,0100,0100,0100,080,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,077,880,066,783,366,783,380,080,066,750,050,0
pořadí20152016201720182019celkem
průměr2.32.31.11.51.31.7
medián221112
modus221111
počet závodů3886429
průměrný odstup od vítěze %8,23,50,51,40,32,3
průměrné % poražených soupeřů55,677,297,593,897,986,9

Kategorie C2M

Satková Gabrielasl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
pořadí4.4.
odstup %11,413,2
% poražených soupeřů25,025,0
pořadí2014celkem
průměr4.04.0
medián44
modus44
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %12,312,3
průměrné % poražených soupeřů25,025,0

Kategorie K1W

Satková Gabrielasj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 2
16.03.19
sj 1
16.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 1
17.03.18
sj 2
17.03.18/2
sj 128
26.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
sl 124
30.08.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj.Svitava 2
23.03.13
sj.Svitava
23.03.13/2
sj.Zábřeh
13.05.12
sj.Zábřeh
12.05.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
sj.Svitava
17.03.12
sj.Svitava
17.03.12/2
pořadí7.7.2.2.5.8.5.4.3.2.3.3.2.2.5.4.6.5.2.5.6.6.3.4.3.3.2.2.4.9.10.4.4.5.4.2.2.10.9.7.7.6.7.3.3.8.7.7.7.7.7.6.2.2.6.6.12.14.13.15.7.5.
odstup %4,25,24,55,86,66,96,85,86,42,15,74,26,45,84,64,76,92,83,65,95,07,32,84,01,63,26,36,00,00,05,57,18,96,36,16,97,29,111,46,55,26,37,610,411,612,511,716,014,912,515,814,613,114,114,014,411,512,713,315,417,818,5
% poražených soupeřů84,684,691,791,775,082,169,272,792,395,892,992,088,988,973,392,789,185,785,766,750,050,090,987,090,990,983,383,380,075,871,985,085,082,687,085,785,752,638,557,157,168,857,177,877,822,268,468,471,471,453,861,583,385,770,661,538,931,640,030,033,355,6
pořadí20122013201420152016201720182019celkem
průměr9.82.07.06.54.94.03.74.55.5
medián727744325
modus627742222
počet závodů827891410462
průměrný odstup od vítěze %14,713,614,08,55,34,65,74,98,1
průměrné % poražených soupeřů45,284,559,660,982,180,085,088,272,5

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Satková Gabrielasj 65
21.05.17
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
pořadí4.1.5.2.2.4.4.4.5.7.
odstup %19,10,022,74,45,512,11,26,412,622,9
% poražených soupeřů72,7100,042,983,383,350,050,057,150,025,0
pořadí2014201520162017celkem
průměr6.03.25.02.53.8
medián54514
modus54514
počet závodů251210
průměrný odstup od vítěze %17,75,922,79,510,7
průměrné % poražených soupeřů37,564,742,986,461,4

Kategorie K1W

Satková Gabrielasj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
pořadí6.1.5.2.6.5.6.10.11.12.9.10.12.
odstup %4,20,03,42,94,34,46,512,410,08,88,314,315,3
% poražených soupeřů80,0100,085,295,266,773,364,352,644,445,027,359,152,2
pořadí2014201520162017celkem
průměr10.38.32.04.07.3
medián106256
modus96216
počet závodů361313
průměrný odstup od vítěze %12,67,72,92,57,3
průměrné % poražených soupeřů46,257,795,288,465,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Satková Gabrielasj 128
15.09.19
sp 137
09.09.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
sj 117
23.08.14
MČRž sprint
08.09.13
sp.Křivoklát
09.09.12
pořadí5.1.2.3.5.3.1.5.3.7.6.11.
odstup %8,80,03,55,522,710,80,011,42,422,921,143,2
% poražených soupeřů69,2100,093,880,042,977,8100,050,077,825,058,316,7
pořadí20122013201420152016201720182019celkem
průměr11.06.05.02.04.02.01.05.04.3
medián1165132153
modus1163132153
počet závodů1132211112
průměrný odstup od vítěze %43,221,112,25,414,13,50,08,812,7
průměrné % poražených soupeřů16,758,350,988,961,593,8100,069,266,0

Kategorie K1W

Satková Gabrielasj 128
15.09.19
sp 137
09.09.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
MČRdor.spr
22.09.13
MČRž sprint
08.09.13
sp.Křivoklát
09.09.12
pořadí4.2.4.3.2.4.1.8.5.9.12.11.5.7.
odstup %3,30,71,02,22,95,10,08,43,68,315,319,610,620,0
% poražených soupeřů90,396,488,593,195,288,0100,066,786,227,352,250,082,671,4
pořadí20122013201420152016201720182019celkem
průměr7.08.08.52.52.54.02.04.05.5
medián758124244
modus755124244
počet závodů1242211114
průměrný odstup od vítěze %20,015,18,92,62,61,00,73,37,2
průměrné % poražených soupeřů71,466,358,194,094,288,596,490,377,7

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Satková Gabrielasj 65
21.05.17
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
pořadí4.1.5.2.2.1.1.4.4.4.5.7.
odstup %19,10,022,74,45,50,00,012,11,26,412,622,9
% poražených soupeřů72,7100,042,983,383,3100,0100,050,050,057,150,025,0
pořadí2014201520162017celkem
průměr6.02.65.02.53.3
medián52514
modus54514
počet závodů271212
průměrný odstup od vítěze %17,74,222,79,58,9
průměrné % poražených soupeřů37,574,842,986,467,9

Kategorie K1W

Satková Gabrielasj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sp.DvůrKrál2
14.07.12
sp.DvůrKrálo
14.07.12/2
sp.Strakonic
23.06.12
pořadí6.1.5.2.6.5.6.1.1.10.11.12.9.10.12.6.5.14.
odstup %4,20,03,42,94,34,46,50,00,012,410,08,88,314,315,311,514,717,1
% poražených soupeřů80,0100,085,295,266,773,364,3100,0100,052,644,445,027,359,152,258,360,058,1
pořadí20122014201520162017celkem
průměr8.310.36.52.04.06.8
medián6106256
modus591216
počet závodů3381318
průměrný odstup od vítěze %14,412,65,82,92,57,7
průměrné % poražených soupeřů58,846,268,395,288,467,9

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Satková Gabrielasj 65
21.05.17
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
pořadí4.1.5.2.2.4.4.4.5.7.2.2.
odstup %19,10,022,74,45,512,11,26,412,622,90,12,5
% poražených soupeřů72,7100,042,983,383,350,050,057,150,025,087,587,5
pořadí2014201520162017celkem
průměr4.03.25.02.53.5
medián24514
modus24512
počet závodů451212
průměrný odstup od vítěze %9,55,922,79,59,1
průměrné % poražených soupeřů62,564,742,986,465,8

Kategorie K1W

Satková Gabrielasj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sp.Opava2
05.05.13
sp.Opava1
04.05.13
sp.VeselínM
20.05.12
sp.VeselínM
19.05.12
sp.Zábřeh
13.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
pořadí6.1.5.2.6.5.6.10.11.12.9.10.12.5.4.5.4.11.12.8.9.
odstup %4,20,03,42,94,34,46,512,410,08,88,314,315,39,28,515,213,124,924,720,020,2
% poražených soupeřů80,0100,085,295,266,773,364,352,644,445,027,359,152,284,088,055,666,733,331,341,752,9
pořadí201220132014201520162017celkem
průměr10.04.58.08.32.04.07.3
medián9496256
modus8446215
počet závodů42561321
průměrný odstup od vítěze %22,514,111,17,72,92,511,0
průměrné % poražených soupeřů39,861,262,157,795,288,461,8
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále