Vaňková Klára, 2001, VS Tábor

Vaňková Klára, 2001

VS Tábor
výkonnostní třídy  slalom K1: 2+   C1: 2   C2: -  sjezd K1: 1   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1W slalom 4. 1/U23 8.628,4
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 2. 1/U23 0.971,1
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1W slalom 10. 1/U23 21.7419,5
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 1. 1/U23
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 22. 9/U23 15.3416,2
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1W sjezd 5. 3/U23 41.754,9
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 21. 7/U23 55.7152,3
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1W sjezd 5. 4/U23 4.337,7
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 22. 7/U23 31.4429,5
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1W sjezd 8. 4/U23 3.256,6
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 7. 4/U23 2.374,7
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1W slalom 18. 6/U23 18.7219,0
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja K1W slalom 15. 6/U23 19.4117,2
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 18. 6/U23 22.6922,8
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 15. 6/U23 19.2918,6
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 24. 5/U23 55.9553,0
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 14. 5/U23 13.3013,4
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 26. 6/U23 80.8675,2
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 26. 7/U23 20.0919,3
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 23. 4/U23 68.1074,6
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 11. 3/U23 16.7920,4
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 26. 4/U23 118.58136,0
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 5. 3/U23 8.2210,3
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 12. 4/U23 77.1810,6
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 13. 5/U23 102.6314,6
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 10. 7/U23 2.455,0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 5. 4/U23 1.052,2
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 2. 1/DS 78.606,7
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 3. 1/DS 75.506,4
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 15. 7/DS 17.3718,0
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 10. 6/DS 15.6115,9
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W sjezd 2. 2/DS 0.120,3
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 16. 7/DS 54.7151,1
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 10. 7/DS 15.3714,8
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1W sjezd 11. 2/DS 116.9314,6
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 21. 6/DS 69.2062,3
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1W sjezd 3. 1/DS 2.294,3
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 16. 7/DS 31.5527,5
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1W sjezd 11. 2/DS 5.7212,0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C2M sjezd
VANĚK Matěj
25.   3957.428.317,4
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 13. 3/DS 4.018,1
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
VANĚK Matěj
25.   3956.888.222,9
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 6. 1/DS 12.2310,7
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 1. 1/DS
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 7. 1/DS 15.8313,1
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 1. 1/DS
03.08.2019
04.08.2019
World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00 K1W slalom 31. 10/DS 6.186,2
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1W slalom 7. 2/DS 3.524,1
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1W slalom 6. 1/DS 11.3513,3
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 8. 4/DS 77.8210,5
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 10. 4/DS 93.7912,6
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom    
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 12.   15.0014,0
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 25. 6/DS 108.3898,9
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 21. 7/DS 21.7921,1
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1W sjezd 8. 1/DS 4.256,7
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 7. 2/DS 3.866,0
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 14. 5/DS 101.5083,8
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 10. 6/DS 16.6914,7
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 15. 4/DS 65.6956,2
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 16. 7/DS 20.9218,9
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1W slalom 20. 6/DS 20.9319,1
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja K1W slalom 24. 7/DS 28.8728,7
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 22. 7/DS 32.9231,8
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 25. 7/DS 26.9532,1
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 13. 4/DS 133.2112,9
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 12. 3/DS 127.2412,5
07.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať C1W slalom    
07.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať C1W slalom 7. 1/DS 25.9731,5
07.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom 26. 1/DS 71.1679,6
07.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom 12. 4/DS 9.2612,1
06.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať C1W slalom    
06.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať C1W slalom 8. 1/DS 24.3332,2
06.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom 12. 2/DS 22.9225,4
06.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom 3. 1/DS 5.306,9
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 7. 2/DS 96.7010,4
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd    
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 7. 2/DS 129.1013,4
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 7. 3/DS 104.1012,8
20.10.2018 Podzimní sjezd na Lužnici K1W sjezd 4. 1/DS 50.904,5
20.10.2018 Podzimní sjezd na Lužnici K1W sjezd 5. 1/DS 44.703,9
07.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích C1W slalom    
06.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči C1W slalom 1. 1/DS
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1W slalom 20. 6/DS 88.6190,2
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 5. 3/DS 3.914,6
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1W slalom 17. 5/DS 53.8961,3
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1W slalom 9. 3/DS 5.806,9
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1W sjezd 3. 3/DS 1.342,0
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C1W slalom 20. 6/DS 50.1747,1
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1W slalom 13. 5/DS 12.0611,7
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1W sjezd 7. 4/DS 85.6310,4
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně Lipno pod přehradou K1W slalom 24. 6/DS 37.0032,9
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1W sjezd 13. 5/DS 9.498,1
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W slalom 22. 6/DS 64.0155,4
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. K1W sjezd 4. 2/U18 2.475,1
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. K1W sjezd 5. 2/U18 2.254,5
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1W sjezd 6. 3/DS 2.515,1
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1W sjezd 6. 3/DS 3.447,0
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném C1W slalom 6. 1/DS 18.7820,0
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném K1W slalom 3. 2/DS 3.033,8
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů C1W slalom 2. 1/DS 6.827,0
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů K1W slalom 4. 2/DS 4.385,2
01.07.2018 Slalom ve Strakonicích C1W slalom 3. 1/DS 1.021,2
01.07.2018 Slalom ve Strakonicích K1W slalom 1. 1/DS
30.06.2018 Slalom ve Strakonicích C1W slalom 2. 1/DS 1.521,3
30.06.2018 Slalom ve Strakonicích K1W slalom 1. 1/DS
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1W sjezd 7. 3/DS 77.309,8
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd 8. 4/DS 87.7711,2
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1W slalom 15. 6/DS 57.0351,2
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 18. 7/DS 22.5921,9
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1W slalom 21. 6/DS 200.17173,4
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 21. 7/DS 44.3043,1
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 17. 6/DS 64.7263,4
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 9. 5/DS 10.0810,2
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 23. 7/DS 107.17100,2
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 16. 6/DS 21.1121,6
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1W sjezd 10. 3/DS 2.875,9
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1W sjezd 11. 4/DS
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W slalom 27. 7/DS 36.0035,6
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W slalom 25. 6/DS 16.2915,5
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 20. 6/DS 14.6515,3
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 29. 6/DS 48.5544,9
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1W sjezd 10. 4/DS 58.8410,7
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1W sjezd 14. 4/DS 74.3913,6
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 9. 4/DS 188.1317,0
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 8. 4/DS 177.8916,1
08.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom 6. 3/DS 15.1019,9
08.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom 7. 4/DS 17.7121,6
07.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom 6. 3/DS 14.1117,2
07.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom 5. 3/DS 14.3918,7
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd 5. 2/DS 125.2014,1
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd 5. 2/DS 141.6016,1
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd 5. 2/DS 134.9016,0
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd 6. 2/DS 122.4014,4
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 13. 9/DM 16.1216,5
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W slalom 16. 7/DM 88.8482,4
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W slalom 16. 8/DM 28.7023,5
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W slalom 17. 7/DM 221.55157,9
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 5. 3/DM 1.373,4
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 11. 5/DM 31.1027,5
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 16. 8/DM 14.2314,0
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 31. 9/DM 45.3842,7
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 28. 7/DM 58.0950,7
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 24. 3/DM 5.4010,1
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 24. 5/DM 15.5430,0
16.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu C1W slalom 4. 3/DM 9.209,3
16.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu C2W slalom
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
3. 1/DM 11.378,5
16.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu K1W slalom 1. 1/DM
15.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR C2 ženy Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu C1W slalom 3. 2/DM 16.0514,3
15.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR C2 ženy Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu C2W slalom
ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
4. 2/DM 40.7226,3
15.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR C2 ženy Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu K1W slalom 2. 1/DM 4.645,0
09.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí C1W slalom 4. 1/DM 11.8811,7
09.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí K1W slalom 1. 1/DM
08.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí C1W slalom 3. 1/DM 17.4414,5
08.07.2017 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí K1W sjezd 4. 1/DM 13.802,4
08.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí K1W slalom 2. 1/DM 1.961,7
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 3. 2/DM 8.609,3
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 3. 2/DM 9.138,5
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 3. 2/DM 4.194,4
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 5. 3/DM 29.1925,9
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 9. 4/DM 77.8814,0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 12. 4/DM 152.9815,5
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja K1W slalom 26. 7/DM 63.5766,4
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja K1W slalom 24. 6/DM 39.4940,1
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 21. 8/DM 40.3934,9
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 16. 8/DM 23.8721,1
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 10. 3/DM 4.128,6
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 10. 3/DM 3.346,8
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 25. 7/DM 47.0642,2
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 21. 5/DM 29.6728,9
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv K1W slalom 23. 7/DM 81.4073,1
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv K1W slalom 24. 6/DM 90.9987,2
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 14. 3/DM 69.9612,8
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 11. 3/DM 6.539,6
09.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať C1W slalom    
09.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C1W slalom 5. 3/DM 32.6041,5
09.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom 7. 4/DM 12.7714,9
09.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1W slalom 5. 3/DM 6.188,0
08.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať C1W slalom    
08.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C1W slalom 5. 3/DM 34.8042,8
08.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom 7. 2/DM 14.4917,2
08.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1W slalom 14. 6/DM 22.4032,0
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom    
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom    
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 2. 2/DM 4.804,2
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 8. 2/DM 10.207,8
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 33. 8/DM 54.5552,8
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 32. 8/DM 49.4845,0
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W sjezd 7. 3/DM 3.636,7
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 14. 6/DM 26.1823,8
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 8. 4/DM 3.546,5
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1W sjezd 12. 5/DM 9.4617,8
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 2. 1/DM 1.000,9
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 12. 2/DM 28.8023,7
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 2. 1/DM 2.602,3
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 11. 2/DM 24.2019,3
24.07.2016 Slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C1W slalom 5. 1/DM 37.3342,4
24.07.2016 Slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1W slalom 7. 1/DM 7.498,5
23.07.2016 Slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C1W slalom 8. 1/DM 50.1663,2
23.07.2016 Slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1W slalom 4. 1/DM 3.704,3
10.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. K1W slalom 1. 1/DM
10.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. C2M slalom
POSPÍŠILOVÁ Jitka
9.   49.9642,2
10.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. C1W slalom 7. 1/DM 38.1932,6
09.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. K1W slalom 1. 1/DM
09.07.2016 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W sjezd 1. 1/DM
09.07.2016 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M sjezd
POSPÍŠILOVÁ Jitka
1.  
09.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. C2M slalom
POSPÍŠILOVÁ Jitka
14.   45.7836,9
09.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. C1W slalom 7. 1/DM 45.0837,4
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 11. 5/DM 84.7115,0
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 13. 6/DM 157.7316,3
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1W slalom 20. 7/DM 27.1625,5
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1W slalom 28. 7/DM 35.2533,2
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží K1W slalom 4. 3/DM 8.258,9
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží C2W slalom
POSPÍŠILOVÁ Jitka
2. 1/
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží C1W slalom 7. 2/DM 25.2423,9
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží K1W slalom 4. 3/DM 20.0223,1
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží C2W slalom
POSPÍŠILOVÁ Jitka
2. 1/
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží C1W slalom 7. 2/DM 27.3724,2
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 28. 7/DM 29.0532,6
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 34. 9/DM 30.9734,2
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 14. 5/DM 3.817,6
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1W sjezd    
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 16. 5/DM
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 13. 5/DM 5.397,6
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 5. 2/DM 167.9015,6
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 5. 2/DM 133.4012,0
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1W sjezd 4.   72.948,3
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1W sjezd 5.   104.9112,3
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1W sjezd 10.   216.0019,6
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 8. 2/ZS 144.9012,9
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 9. 2/ZS 164.0014,7
04.10.2015 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom 3. 1/ZS 0.750,7
04.10.2015 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C1W slalom 4. 1/ZS 13.3610,5
03.10.2015 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom 1. 1/ZS
03.10.2015 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C1W slalom 4. 1/ZS 21.3715,6
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1W slalom 7. 3/ZS 20.8015,8
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
VANĚK Matěj
17. 3/ZS 27.7023,3
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1W slalom 3. 2/ZS 7.206,6
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1W slalom 7. 3/ZS 23.9018,0
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
VANĚK Matěj
19. 4/ZS 38.5032,7
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1W slalom 2. 2/ZS 8.908,0
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1W slalom 27. 7/ZS 69.8163,6
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1W slalom 31. 7/ZS 100.2187,3
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W sjezd 2. 2/ZS 0.420,9
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 12. 9/ZS 24.8324,6
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři K1W sjezd 3. 3/ZS 10.124,0
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1W slalom 5. 5/ZS 5.614,9
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři K1W sjezd 2. 2/ZS 0.631,3
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1W slalom 7. 7/ZS 7.666,3
09.08.2015 Slalom O štít města Benátek loděnice v Obodři K1W slalom 8. 3/ZS 10.008,6
08.08.2015 Slalom O štít města Benátek loděnice v Obodři K1W slalom 7. 2/ZS 9.207,8
02.08.2015 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 1. 1/ZS
02.08.2015 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1W slalom 2. 1/ZS 29.8023,5
01.08.2015 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 2. 1/ZS 0.100,1
01.08.2015 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1W slalom 2. 1/ZS 21.3016,9
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1W slalom 6. 2/ZS 11.6914,8
18.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR C2ž a C2mix Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1W slalom 5. 2/ZS 5.897,1
12.07.2015 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 3. 1/ZS 13.3213,2
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W sjezd 3. 3/ZS 16.007,6
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W slalom 8. 7/ZS 11.9212,6
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W sjezd 3. 3/ZS 0.672,1
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W slalom 7. 6/ZS 10.2111,4
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 34. 9/ZS 78.0182,4
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 36. 8/ZS 79.5984,8
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 14. 9/ZS 16.4218,2
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 8. 6/ZS 10.2311,2
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 12. 3/ZS 104.9717,3
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 14. 3/ZS 111.7318,8
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 32. 7/ZS 67.5864,6
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 35. 8/ZS 78.8575,8
10.05.2015 Slalom v Táboře Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz K1W slalom 6. 2/ZS 3.173,4
09.05.2015 Slalom v Táboře-přebor JČ kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 8. 2/ZS 12.8610,8
26.04.2015 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 12. 4/ZS 121.23124,1
26.04.2015 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 10. 3/ZS 20.7728,9
25.04.2015 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 14. 6/ZS 273.65278,2
25.04.2015 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 13. 5/ZS 24.8832,0
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 6. 1/ZS 236.5021,1
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě. K1W sjezd 7. 1/ZS 206.1018,6
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně - Hutě K1W sjezd 5. 1/ZS 195.3017,8
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 5. 1/ZS 232.8020,6
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 6. 3/ZS 106.9010,1
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 9. 4/ZS 139.6013,9
05.10.2014 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom 9. 2/ZS 10.169,5
04.10.2014 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom 13. 2/ZS 23.2022,5
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1W slalom 14.   17.8015,6
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1W slalom 12.   17.1014,9
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 20.   19.9636,2
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 31.   45.0841,9
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko K1W sjezd 3. 3/ZS 1.133,1
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko K1W slalom 20.   15.1515,7
17.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 10.   17.5016,6
16.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 9.   16.7015,0
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W slalom 33. 12/ZS 55.5157,3
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W sjezd 12. 10/ZS 95.7019,7
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W slalom 22. 9/ZS 22.2222,9
03.08.2014 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 4. 1/ZS 16.8514,9
02.08.2014 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 6. 1/ZS 20.0517,3
27.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 9.   33.9534,3
26.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném, MČR C2X a C2W - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1W slalom 10.   21.4525,5
20.07.2014 Slalom na Paraplíčku a Pohár předžáků sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 8. 1/ZS 16.4016,7
19.07.2014 Slalom na Paraplíčku a Pohár předžáků Jizera, Sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 10. 2/ZS 16.8016,7
06.07.2014 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn K1W slalom 11. 1/ZS 12.1012,9
05.07.2014 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn K1W slalom 14. 1/ZS 21.6023,1
29.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 11. 1/ZS 17.0015,0
28.06.2014 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W sjezd 2. 1/ZS 88.1013,2
28.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 15. 1/ZS 22.9419,5
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 K1W sjezd 26. 8/ZS 361.4044,9
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem K1W sjezd 15. 6/ZS 207.6025,8
25.05.2014 Slalom v Sušici Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu K1W slalom 26. 10/ZS 33.3743,0
24.05.2014 Slalom v Sušici Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu K1W slalom 21. 9/ZS 30.3840,0
11.05.2014 O štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz K1W slalom 11. 2/ZS 13.1012,1
10.05.2014 O štít města Tábora + KP Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz K1W slalom 12. 3/ZS 12.6511,6
04.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 14. 7/ZS 24.4531,6
04.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom   7/ZS
03.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 17. 7/ZS 25.6332,4
03.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom   7/ZS
27.04.2014 Slalom na Paraplíčku dtto dobota K1W slalom 22. 11/ZS 25.2026,6
26.04.2014 Slalom na Paraplíčku Paraplíčko -Jizera K1W slalom 22. 10/ZS 27.6031,3
13.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 6. 2/ZS 204.5017,2
13.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 6. 2/ZS 263.8023,2
12.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice.Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 5. 2/ZS 219.3018,5
12.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 6. 2/ZS 221.0018,5
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice ,Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 11. 2/ZM 140.0012,5
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě K1W slalom    
06.10.2013 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 13. 3/ZM 38.1940,8
05.10.2013 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom    
29.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice K1W slalom 22. 7/ZM 27.1023,2
28.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice K1W slalom 23. 7/ZM 32.0025,8
18.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 17. 5/ZM 42.2634,8
17.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 12. 3/ZM 31.3727,9
11.08.2013 Slalom pod Borskou přehradou K1W slalom 16. 3/ZM 35.5034,1
10.08.2013 Slalom pod Borskou přehradou K1W slalom 17. 3/ZM 34.5031,1
21.07.2013 Slalom v Písku USD České Vrbné K1W slalom 10. 3/ZM 35.6040,2
20.07.2013 Slalom v Písku - konaný v USD České Vrbné USD České Vrbné K1W slalom 16. 4/ZM 46.4650,7
14.07.2013 Slalom v Sušici K1W slalom 30. 7/ŽM 36.8838,3
13.07.2013 Slalom v Sušici K1W slalom 31. 7/ŽM 47.1864,5
23.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom    
22.06.2013 Sjezd ve Strakonicích K1W sjezd 7. 2/ZM 125.3018,2
22.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 32. 8/ZM 64.1467,5
26.05.2013 Krumlovský Down-Town, neděle Český Krumlov, řeka Vltava K1W sjezd 6.   229.4026,3
25.05.2013 Krumlovský Down-Town, sprint Rechle (loděnice Č. Krumlov) K1W sjezd 4.   22.2025,8
25.05.2013 Krumlovský Down-Town, sobota + Přebor JČ kraje Český Krumlov, řeka Vltava. K1W sjezd 5.   236.0027,2
12.05.2013 Slalomy v Táboře, neděle Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. K1W slalom 23. 6/ZM 98.4588,1
11.05.2013 Slalomy v Táboře, sobota Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. K1W slalom 21. 5/ZM 59.3052,2
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 10. 2/ZM 209.8019,4
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 14. 2/ZM 241.3022,5
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 20. 4/ZM 31.8027,8
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 20. 3/ZM 25.9022,4
19.08.2012 VZ Slalom pod Borskou přehradou - neděle řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 16. 3/ZM 51.6047,3
18.08.2012 VZ Slalom pod Borskou přehradou - sobota řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 17. 3/ZM 60.4053,5
12.08.2012 VZ ve slalomu, Benátecký slalom - neděle řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky K1W slalom 26. 4/ZM 71.9070,8
11.08.2012 VZ ve slalomu O štít města Benátek řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky K1W slalom 26. 4/ZM 66.2064,8
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 53. 16/ZM 80.5576,5
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W sjezd 21. 4/ZM 19.9727,5
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 56. 16/ZM 62.2164,4
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 13. 3/ZM 55.4046,4
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 26. 5/ZM 66.2055,3
27.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle řeka Vltava v Č.Krumlově, Rechle-Na Trojici K1W sjezd 6.   292.5032,0
26.05.2012 VZ ve sprintu v Českém Krumlově řeka Vltava v Českém Krumlově - Rechle K1W sjezd 4.   58.1028,1
26.05.2012 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu a přebor Jihočeského kraje ve sjezdu řeka Vltava v Č.Krumlově, Rechle-Na Trojici K1W sjezd 6.   305.8033,9
20.05.2012 Slalom v Sušici - neděle Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu K1W slalom 42. 10/ŽM 73.5081,7
19.05.2012 Slalom v Sušici - sobota Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu K1W slalom 45. 10/ŽM 125.50131,6
13.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře. neděle, závod č.2 Lužnice pod Táborem K1W slalom 22. 8/ZM 80.6995,6
12.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře, sobota, závod č.1 Lužnice pod Táborem K1W slalom 21. 8/ZM 121.15143,2
01.04.2012 Jarní sjezdy na Lužnici, neděle, závod č.3 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 5. 1/ZM 310.3025,9
01.04.2012 Jarní sjezdy na Lužnici, neděle, závod č.4 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 5. 1/ZM 301.2025,3
31.03.2012 Jarní sjezdy na Lužnici, sobota, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 6.   233.0018,4
31.03.2012 Jarní sjezdy na Lužnici, sobota, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 6. 1/ZM 326.3026,2
07.08.2011 VZ ve slalomu - neděle Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 15. 6/PZ 100.8786,6
06.08.2011 VZ ve slalomu - sobota Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 16. 6/PZ 202.16166,5
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Vaňková KláraVS Tábor K1: 2+   C1: 3+   C2: K1: 2   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Vaňková KláraVS Tábor K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Vaňková KláraVS Tábor K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Vaňková KláraVS Tábor K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 28.09.15 updated from RVP
Vaňková KláraVS Tábor K1: 2   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Vaňková KláraVS Tábor K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 05.06.14 updated from RVP
Vaňková KláraVS Tábor K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 06.10.12 updated from RVP
Vaňková KláraVS Tábor K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.05.12 updated from RVP
Vaňková KláraVS Tábor K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.06.11 inserted RVP
Profil není vyplněn.
závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce K1W FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W HEAT
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W FINALE-B
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W HEAT
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-B
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W HEAT
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-B
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-B
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W HEAT
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-B
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W HEAT
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-BGalasport Tik-Tak
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W KVALIFIKACEGalasport Tik-Tak
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W FINALE-BGalasport Tik-Tak
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W KVALIFIKACEGalasport Tik-Tak
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-BGalasport Tik-Tak
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Tik-Tak
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W FINALE-BGalasport Tik-Tak
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Tik-Tak
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-BGalasport Tik-Tak
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Tik-Tak
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-BGalasport Tik-Tak
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Tik-Tak
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně K1W FINALE-BGalasport Tik-Tak
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně K1W KVALIFIKACEGalasport Tik-Tak
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-BGalasport Tik-Tak
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-BGalasport Tik-Tak
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W KVALIFIKACEGalasport Tik-Tak
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W FINALE-BGalasport Tik-Tak
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Tik-Tak
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W FINALE-BGalasport Tik-Tak
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Tik-Tak
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport Tik-Tak
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport Tik-Tak
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Tik-Tak
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport Tik-Tak
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Tik-Tak
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Tik-Tak
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně K1W kvalifikace0 0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1W finale-B0 0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1W kvalifikace0 0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1W kvalifikace0 0
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 K1W kvalifikace
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 K1W kvalifikace
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých K1W finale-BGalasport Tik-Tak
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých K1W kvalifikace
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých K1W kvalifikace
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport Sonic
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceRasner Projectile
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceRasner Projectile
0|4531|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
20.K1W 5/7 111
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
16.C1W 4/4 104
2.K1W 4/5 249
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
27.C1W 2/2 31
48.K1W 2/2 181
Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.K1W 6/6 298
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
3.K1W 5/8 345
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/8 0

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
23.K1W 5/6 84
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
15.C1W 4/4 101
2.K1W 4/6 203
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
21.C1W 5/6 41
8.K1W 5/8 661
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C2M
Vaněk Matěj
2/2 0
9.K1W 6/8 255
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Vaněk Matěj
2/2 0
6.K1W 5/11 414
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Vaněk Matěj
2/2 0
18.K1W 5/13 192

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
25.K1W 5/6 64
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
12.C1W 4/6 138
6.K1W 4/6 205
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
3.C1W 5/6 84
11.K1W 5/8 439
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.K1W 6/9 266
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
5.K1W 5/17 339
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/9 0

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
25.K1W 6/8 74
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
15.C1W 2/2 60
16.K1W 4/6 120
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
18.C1W 5/10 47
 C2W
Šindelářová Tereza
2/2 0
3.K1W 5/10 401
Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.K1W 7/8 180
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.K1W 5/9 209
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.K1W 5/8 121

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
20.K1W 4/6 90
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
23.C1W 5/10 24
73.C2M
Pospíšilová Jitka
2/2 9
2.C2W
Pospíšilová Jitka
2/2 5
1.K1W 5/10 421
Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.K1W 6/6 104
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
58.C2M
Pospíšilová Jitka
1/1 1
8.K1W 5/12 155
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/6 0

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
29.K1W 4/6 40
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
20.C1W 5/6 10
78.C2M
Vaněk Matěj
2/2 10
12.K1W 5/23 288
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.K1W 5/10 72

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
31.K1W 5/28 175
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.K1W 5/10 42

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
69.K1W 5/17 43
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
25.K1W 5/5 13

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
86.K1W 5/14 22
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
32.K1W 5/10 19

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20202019201820172016
K1W2023252540

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20202019201820172016
K1W3991916
C2M-31---

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202020192018201720162015
C1W16151215--
K1W226162029

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014201320122011
C1W27213182320----
K1W488113112316986146
C2W---32-----
C2M----7378----

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015201420132012
K1W3656810202532
C2M-84--58----

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019201820172016
K1W3918482050
C2M-49---
Fotky nenalezeny.
0|4531|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
20.K1W 5/7 111
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
16.C1W 4/4 104
2.K1W 4/5 249
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
27.C1W 2/2 31
48.K1W 2/2 181
Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.K1W 6/6 298
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
3.K1W 5/8 345
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/8 0

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
23.K1W 5/6 84
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
15.C1W 4/4 101
2.K1W 4/6 203
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
21.C1W 5/6 41
8.K1W 5/8 661
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C2M
Vaněk Matěj
2/2 0
9.K1W 6/8 255
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Vaněk Matěj
2/2 0
6.K1W 5/11 414
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Vaněk Matěj
2/2 0
18.K1W 5/13 192

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
25.K1W 5/6 64
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
12.C1W 4/6 138
6.K1W 4/6 205
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
3.C1W 5/6 84
11.K1W 5/8 439
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.K1W 6/9 266
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
5.K1W 5/17 339
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/9 0

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
25.K1W 6/8 74
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
15.C1W 2/2 60
16.K1W 4/6 120
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
18.C1W 5/10 47
 C2W
Šindelářová Tereza
2/2 0
3.K1W 5/10 401
Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.K1W 7/8 180
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.K1W 5/9 209
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.K1W 5/8 121

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
20.K1W 4/6 90
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
23.C1W 5/10 24
73.C2M
Pospíšilová Jitka
2/2 9
2.C2W
Pospíšilová Jitka
2/2 5
1.K1W 5/10 421
Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.K1W 6/6 104
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
58.C2M
Pospíšilová Jitka
1/1 1
8.K1W 5/12 155
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/6 0

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
29.K1W 4/6 40
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
20.C1W 5/6 10
78.C2M
Vaněk Matěj
2/2 10
12.K1W 5/23 288
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.K1W 5/10 72

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
31.K1W 5/28 175
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.K1W 5/10 42

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
69.K1W 5/17 43
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
25.K1W 5/5 13

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
86.K1W 5/14 22
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
32.K1W 5/10 19

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20202019201820172016
K1W2023252540

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20202019201820172016
K1W3991916
C2M-31---

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202020192018201720162015
C1W16151215--
K1W226162029

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014201320122011
C1W27213182320----
K1W488113112316986146
C2W---32-----
C2M----7378----

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015201420132012
K1W3656810202532
C2M-84--58----

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019201820172016
K1W3918482050
C2M-49---

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
183 52 8 109   3 355
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár23.223.02229
K1W23.223.02229
NKZ19.718.01645
K1W19.616.01630
C1W19.920.01715
veřejné závody10.67.07155
K1W12.210.01115
C1W5.45.0733
C2W2.82.024
C2M14.014.093
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,029
K1W00,000,000,000,029
NKZ00,000,000,000,045
K1W00,000,000,000,030
C1W00,000,000,000,015
veřejné závody127,7149,0117,13723,9155
K1W119,687,065,22521,7115
C1W13,0412,1412,1927,333
C2W00,0250,0125,0375,04
C2M00,000,000,000,03
Celkem125,2146,1114,83716,2229
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár5813582346,9
K1W5813582346,9
NKZ8720182389,2
K1W5970212711,9
C1W2813164713,6
veřejné závody307207879731,6
K1W227178286428,2
C1W6619833350,0
C2W860800,0
C2M638600,0
Celkem45254541210924,1
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie K1W

Vaňková Klárasl 147
05.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 39
02.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 129
26.08.18
sl 127
25.08.18
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 54
14.05.17
sl 53
13.05.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
pořadí22.21.22.18.15.18.15.21.16.20.24.22.25.24.22.27.25.20.29.31.28.26.24.25.21.23.24.33.32.
odstup % *)16,252,329,519,017,222,818,662,327,519,128,731,832,132,955,435,615,515,344,942,750,766,440,142,228,973,187,252,845,0
% poražených soupeřů *)60,433,332,341,453,341,451,725,944,434,523,327,617,223,327,616,125,034,53,428,637,27,414,84,016,78,311,522,029,5
pořadí20162017201820192020celkem
průměr32.525.324.521.318.723.2
medián322424211823
modus322420161522
počet závodů2866729
průměrný odstup od vítěze % *)48,953,933,333,625,138,1
průměrné % poražených soupeřů *)25,816,121,728,844,827,5
počet jízd41612121458
lepší 1. jízda1
50,0%
3
37,5%
1
16,7%
2
33,3%
1
14,3%
8
27,6%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
16,7%
0
0,0%
2
14,3%
4
6,9%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Vaňková Klárasl 126
14.09.19
sl 135
08.09.18
sl 137
09.09.17
sl 84
24.06.17
pořadí16.20.11.5.
odstup % *)51,147,127,525,9
% poražených soupeřů *)31,813,654,550,0
pořadí201720182019celkem
průměr8.020.016.013.0
medián5201611
modus520165
počet závodů2114
průměrný odstup od vítěze % *)26,747,151,137,9
průměrné % poražených soupeřů *)52,313,631,837,5
počet jízd4228
lepší 1. jízda2
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
12,5%

Kategorie K1W

Vaňková Klárasl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 126
14.09.19
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 135
08.09.18
sl 127
25.08.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 84
24.06.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 123
10.09.16
sl 140
05.09.15
sl 131
13.09.14
sl 127
06.09.14
pořadí21.22.10.21.16.13.22.25.20.16.3.26.24.14.12.31.20.
odstup % *)52,329,514,862,327,511,755,415,515,314,04,466,440,123,824,641,915,7
% poražených soupeřů *)33,332,382,025,944,478,927,625,034,571,294,37,414,869,070,323,163,5
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr25.512.014.017.320.015.721.518.6
medián2012141620162120
modus201214313102116
počet závodů211443217
průměrný odstup od vítěze % *)28,824,623,831,224,534,940,930,3
průměrné % poražených soupeřů *)43,370,369,046,941,550,832,846,9
počet jízd422886434
lepší 1. jízda2
100,0%
1
100,0%
1
100,0%
2
50,0%
0
0,0%
1
33,3%
0
0,0%
7
41,2%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
12,5%
2
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
4
11,8%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Vaňková Klárasl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
pořadí24.26.23.26.25.14.15.20.17.15.21.17.23.16.17.
odstup %53,075,274,6136,098,983,856,290,261,351,2173,463,4100,282,4157,9
% poražených soupeřů17,913,821,410,711,127,826,39,523,836,413,023,84,36,3---
pořadí2017201820192020celkem
průměr16.518.818.024.819.9
medián1617152420
modus1617142617
počet závodů263415
průměrný odstup od vítěze %120,190,079,684,790,5
průměrné % poražených soupeřů3,218,521,716,016,4
počet jízd4125728
lepší 1. jízda2
100,0%
3
50,0%
1
33,3%
2
50,0%
8
53,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
14,3%
1
3,6%

Kategorie K1W

Vaňková Klárasl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
pořadí22.14.26.11.5.15.10.12.21.10.16.5.9.18.21.9.16.13.16.31.28.21.16.33.32.20.28.28.34.27.31.34.36.32.35.
odstup %16,213,419,320,410,318,015,914,021,114,718,94,66,921,943,110,221,616,523,542,750,734,921,152,845,025,533,232,634,263,687,382,484,864,675,8
% poražených soupeřů60,479,060,983,993,775,484,580,063,684,273,793,086,769,664,986,775,876,069,428,637,252,465,122,029,561,244,952,642,135,026,819,522,226,222,7
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr32.529.220.813.014.015.621.0
medián3228169121421
modus272816910516
počet závodů66666535
průměrný odstup od vítěze %76,437,231,618,017,115,933,2
průměrné % poražených soupeřů25,442,154,879,576,975,658,6
počet jízd12121112121069
lepší 1. jízda3
50,0%
3
50,0%
2
33,3%
4
66,7%
4
66,7%
2
40,0%
18
51,4%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
16,7%
2
16,7%
4
40,0%
8
11,6%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Vaňková Klárasl 46
20.09.20
sl 45
19.09.20
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 19
07.04.19
sl 17
06.04.19
sl 145
06.10.18
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 103
16.07.17
sl 102
15.07.17
sl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 19
09.04.17
sl 17
08.04.17
sl 133
24.09.16
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 95
24.07.16
sl 94
23.07.16
sl 93
10.07.16
sl 92
09.07.16
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
sl 161
04.10.15
sl 160
03.10.15
sl 151
26.09.15
sl 116
02.08.15
sl 115
01.08.15
pořadí4.10.6.7.7.8.1.6.2.3.2.4.3.4.3.3.5.5.5.8.12.11.5.8.7.7.7.7.4.4.7.2.2.
odstup %8,419,510,713,131,532,20,020,07,01,21,39,314,311,714,58,525,941,542,87,823,719,342,463,232,637,423,924,210,515,618,023,516,9
% poražených soupeřů84,250,073,768,414,330,0100,064,392,988,994,462,575,080,085,766,750,0------36,426,733,342,922,253,853,857,153,862,562,533,366,766,7
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr3.88.04.02.87.07.05.4
medián4742745
modus2732747
počet závodů59854233
průměrný odstup od vítěze %16,930,521,15,921,913,920,4
průměrné % poražených soupeřů58,342,252,588,146,667,156,1
počet jízd101816108466
lepší 1. jízda1
20,0%
6
66,7%
2
25,0%
3
60,0%
3
75,0%
2
100,0%
17
51,5%
čistých jízd6
60,0%
10
55,6%
5
31,3%
6
60,0%
5
62,5%
1
25,0%
33
50,0%

Kategorie C2M

Vaňková Klárasl 93
10.07.16
sl 92
09.07.16
sl 151
26.09.15
pořadí9.14.19.
odstup %42,236,932,7
% poražených soupeřů52,931,640,0
pořadí20152016celkem
průměr19.011.514.0
medián19914
modus1999
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %32,739,537,3
průměrné % poražených soupeřů40,042,341,5
počet jízd246
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2W

Vaňková Klárasl 103
16.07.17
sl 102
15.07.17
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
pořadí3.4.2.2.
odstup %8,526,30,00,0
% poražených soupeřů---40,080,075,0
pořadí20162017celkem
průměr2.03.52.8
medián232
modus232
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %0,017,48,7
průměrné % poražených soupeřů77,520,048,8
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Vaňková Klárasl 46
20.09.20
sl 45
19.09.20
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 19
07.04.19
sl 18
07.04.19/2
sl 17
06.04.19
sl 16
06.04.19/2
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 15
08.04.18
sl 14
08.04.18/2
sl 13
07.04.18
sl 12
07.04.18/2
sl 103
16.07.17
sl 102
15.07.17
sl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 19
09.04.17
sl 18
09.04.17/2
sl 17
08.04.17
sl 16
08.04.17/2
sl 133
24.09.16
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 95
24.07.16
sl 94
23.07.16
sl 93
10.07.16
sl 92
09.07.16
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
sl 161
04.10.15
sl 160
03.10.15
sl 151
26.09.15
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 118
09.08.15
sl 117
08.08.15
sl 116
02.08.15
sl 115
01.08.15
sl 99
19.07.15
sl 98
18.07.15
sl 94
12.07.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 40
10.05.15
sl 39
09.05.15
sl 28
26.04.15
sl 27
26.04.15/2
sl 26
25.04.15
sl 25
25.04.15/2
sl 142
05.10.14
sl 141
04.10.14
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
sl 113
17.08.14
sl 112
16.08.14
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl 106
03.08.14
sl 105
02.08.14
sl 103
27.07.14
sl 102
26.07.14
sl 95
20.07.14
sl 94
19.07.14
sl 83
06.07.14
sl 82
05.07.14
sl 72
29.06.14
sl 71
28.06.14
sl 57
25.05.14
sl 56
24.05.14
sl 44
11.05.14
sl 43
10.05.14
sl 33
04.05.14
sl 31
03.05.14
sl 27
27.04.14
sl 26
26.04.14
KT ST NE
06.10.13
Třebech NE
29.09.13
Třebech SO
28.09.13
Benátky NE
18.08.13
Benátky SO
17.08.13
Plzeň sl NE
11.08.13
Plzeň sl SO
10.08.13
Písek NE
21.07.13
Písek SO
20.07.13
Sušice NE
14.07.13
Sušice SO
13.07.13
sl.Strakonic
22.06.13
sl.Tábor2
12.05.13
sl.Tábor1
11.05.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.Borskápř.
19.08.12
sl.Borskápř.
18.08.12
sl.Benátky
12.08.12
sl.Benátky
11.08.12
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
sl.Sušice
20.05.12
sl.Sušice
19.05.12
sl.Tábor
13.05.12
sl.Tábor
12.05.12
Řeka Radbuza
07.08.11
Řeka Radbuza
06.08.11
pořadí2.1.1.1.7.6.12.26.3.12.3.4.1.1.6.7.5.6.1.2.1.2.3.3.5.7.14.7.2.2.2.7.4.1.1.4.4.3.1.2.5.7.8.7.1.2.6.5.3.8.7.14.8.6.8.10.12.13.14.9.13.14.12.10.9.33.22.4.6.9.10.8.10.11.14.11.15.26.21.11.12.14.17.22.22.13.22.23.17.12.16.17.10.16.30.31.32.23.21.20.20.16.17.26.26.53.56.13.26.42.45.22.21.15.16.
odstup %1,10,00,00,04,113,312,179,66,925,43,85,20,00,019,921,618,717,20,05,00,01,79,34,48,014,932,017,24,20,92,38,54,30,00,08,923,10,70,08,04,96,38,67,80,00,114,87,113,212,611,418,211,23,410,828,9124,132,0278,29,522,515,614,916,615,057,322,914,917,334,325,516,716,712,923,115,019,543,040,012,111,631,632,426,631,340,823,225,834,827,934,131,140,250,738,364,567,588,152,227,822,447,353,570,864,876,564,446,455,381,7131,695,6143,286,6166,5
% poražených soupeřů97,8100,0100,0100,088,791,163,313,894,163,395,193,6100,0100,070,653,881,064,3100,096,0100,098,293,394,381,068,451,971,497,698,198,082,490,9100,0100,095,195,393,8100,097,991,187,284,185,0100,095,761,576,595,881,183,866,782,181,579,435,7---40,013,369,265,767,573,875,079,538,558,078,666,746,747,170,866,764,356,771,466,761,567,269,769,413,323,847,551,255,646,245,038,556,028,623,847,140,042,043,432,621,433,351,354,831,836,016,719,423,523,642,935,921,218,5---------6,3
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr15.528.820.214.06.83.04.54.18.51.512.2
medián1522171272346110
modus15261698211111
počet závodů214142622910882115
průměrný odstup od vítěze %126,570,144,223,027,45,89,210,817,70,529,8
průměrné % poražených soupeřů3,226,839,560,374,295,385,582,376,898,963,6
počet jízd428285143182016164228
lepší 1. jízda1
50,0%
8
57,1%
5
35,7%
9
34,6%
9
40,9%
4
44,4%
2
20,0%
2
25,0%
5
62,5%
1
50,0%
46
40,0%
čistých jízd0
0,0%
1
3,6%
4
14,3%
9
17,6%
14
32,6%
16
88,9%
7
35,0%
7
43,8%
5
31,3%
2
50,0%
65
28,5%

Ostatní slalom

Kategorie K1W

Vaňková Klárasl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí5.7.
odstup %4,96,3
% poražených soupeřů91,187,2
pořadí2015celkem
průměr6.06.0
medián55
modus55
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %5,65,6
průměrné % poražených soupeřů89,289,2
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Český pohár sjezd

Kategorie K1W

Vaňková Klárasj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí5.10.5.11.13.12.7.10.10.9.8.24.24.9.12.8.16.13.
odstup %4,95,02,214,612,912,510,45,910,717,016,110,130,014,015,56,50,07,6
% poražených soupeřů63,677,590,037,569,271,862,571,976,938,536,428,130,380,576,163,254,562,5
pořadí20162017201820192020celkem
průměr12.317.38.812.06.711.4
medián1312912510
modus8241011510
počet závodů3453318
průměrný odstup od vítěze %4,717,412,013,34,010,9
průměrné % poražených soupeřů60,153,857,259,577,060,6

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Vaňková Klárasj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
pořadí5.12.5.7.8.10.10.9.24.11.13.12.14.12.15.
odstup %4,910,64,59,811,25,910,717,010,115,016,317,318,819,725,8
% poražených soupeřů63,679,285,285,083,371,976,938,528,173,071,463,360,642,156,3
pořadí201420152016201720182020celkem
průměr13.513.012.024.08.28.511.1
medián121211248511
modus1212112410512
počet závodů22216215
průměrný odstup od vítěze %22,818,015,710,19,97,813,2
průměrné % poražených soupeřů49,262,072,228,173,571,465,2

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Vaňková Klárasj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 143
19.10.19
sj 142
19.10.19/2
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 150
20.10.18
sl 149
20.10.18/2
sl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 10
01.04.18
sj 9
01.04.18/2
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sl 97
08.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sj 91
09.07.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 15
10.04.16
sj 14
10.04.16/2
sj 6
03.04.16
sj 5
03.04.16/2
sj 3
02.04.16
sj 164
17.10.15
sj 163
17.10.15/2
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
sj 17
12.04.15
sj 16
12.04.15/2
sj 14
11.04.15
sj 15
11.04.15/2
sj 146
18.10.14
sj 145
18.10.14/2
sj 109
09.08.14
sj 75
28.06.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sj 17
13.04.14
sj 16
13.04.14/2
sj 15
12.04.14
sj 14
12.04.14/2
sl Bech SO
19.10.13
sj.Strakonic
22.06.13
sj.ČK-2
26.05.13
sj.ČK-1
25.05.13
sj.Bechyně
20.10.12
sj.Bechyně
20.10.12/2
sj.Č.Krumlov
27.05.12
sj.Lužnice
01.04.12
sj.Lužnice
01.04.12/2
sj.Lužnice
31.03.12
sj.Lužnice
31.03.12/2
pořadí5.12.13.10.5.3.2.11.10.13.12.5.4.7.7.8.10.10.9.8.5.5.5.6.24.24.4.9.12.14.8.1.16.13.5.5.4.5.10.9.8.3.3.6.7.5.5.9.6.12.2.26.15.6.6.6.5.11.7.6.5.14.10.6.5.5.6.6.
odstup %4,910,614,65,02,26,46,714,612,612,912,53,94,510,49,811,25,910,717,016,116,114,116,014,410,130,02,414,015,512,86,50,00,07,612,015,68,312,319,614,712,94,07,621,118,617,820,613,910,119,713,244,925,823,217,218,518,512,518,226,327,222,519,432,025,325,926,218,4
% poražených soupeřů63,679,277,477,590,077,888,937,576,369,271,880,085,062,585,083,371,976,938,536,466,766,769,264,328,130,384,280,576,153,663,2100,054,562,571,473,357,150,043,865,269,686,786,766,762,577,877,855,672,242,183,313,856,361,566,764,369,237,545,5---42,913,340,016,7------16,716,7
pořadí201220132014201520162017201820192020celkem
průměr7.47.39.35.87.414.56.88.59.08.2
medián6665512710106
modus65635245255
počet závodů7410896136568
průměrný odstup od vítěze %24,221,020,514,79,114,111,610,97,514,6
průměrné % poražených soupeřů14,831,558,574,164,058,868,270,377,559,3

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Vaňková Klárasj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 5
24.03.19
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí5.12.13.10.5.11.10.13.12.7.7.7.7.10.10.9.8.24.24.9.12.14.8.16.13.
odstup %4,910,614,65,02,214,612,612,912,510,412,813,410,45,910,717,016,110,130,014,015,512,86,50,07,6
% poražených soupeřů63,679,277,477,590,037,576,369,271,876,076,076,962,571,976,938,536,428,130,380,576,153,663,254,562,5
pořadí20162017201820192020celkem
průměr12.316.68.89.69.011.0
medián13149101010
modus82410757
počet závodů3557525
průměrný odstup od vítěze %4,716,512,012,77,511,3
průměrné % poražených soupeřů60,153,757,269,177,564,3

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Vaňková Klárasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
pořadí25.25.
odstup %8.317,48.222,9
% poražených soupeřů------
pořadí2019celkem
průměr25.025.0
medián2525
modus2525
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %8.270,28.270,2
průměrné % poražených soupeřů0,00,0

Kategorie K1W

Vaňková Klárasj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
pořadí5.7.3.11.13.8.7.13.6.6.11.10.10.11.12.14.
odstup %7,74,74,312,08,16,76,08,15,17,00,08,66,89,617,87,6
% poražených soupeřů78,987,892,980,876,980,083,842,985,786,568,864,065,463,047,638,1
pořadí20162017201820192020celkem
průměr13.010.39.08.46.09.2
medián121068510
modus121063511
počet závodů2345216
průměrný odstup od vítěze %12,78,35,07,46,27,5
průměrné % poražených soupeřů42,964,171,082,983,471,4

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Vaňková Klárasj 124
29.08.20
sj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sj 142
06.09.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
pořadí5.2.8.3.6.11.5.7.14.2.20.3.
odstup %7,70,36,72,07,00,03,46,77,60,936,23,1
% poražených soupeřů78,996,880,092,986,568,884,679,338,193,89,593,1
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr11.52.010.55.06.75.05.07.2
medián32756255
modus32753252
počet závodů212132112
průměrný odstup od vítěze %19,70,97,23,43,03,57,76,8
průměrné % poražených soupeřů51,393,858,784,682,788,478,975,2

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Vaňková Klárasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
pořadí25.25.
odstup %8.317,48.222,9
% poražených soupeřů------
pořadí2019celkem
průměr25.025.0
medián2525
modus2525
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %8.270,28.270,2
průměrné % poražených soupeřů0,00,0

Kategorie K1W

Vaňková Klárasj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
sp.ČK
25.05.13
sp.Strakonic
23.06.12
sp.Č.Krumlov
26.05.12
pořadí5.8.7.3.11.13.8.7.13.6.6.11.10.10.11.12.14.2.3.4.21.4.
odstup %7,76,64,74,312,08,16,76,08,15,17,00,08,66,89,617,87,61,32,125,827,528,1
% poražených soupeřů78,985,787,892,980,876,980,083,842,985,786,568,864,065,463,047,638,195,288,950,035,566,7
pořadí20122013201520162017201820192020celkem
průměr12.54.02.513.010.39.08.46.78.6
medián44212106878
modus442121063511
počet závodů2122345322
průměrný odstup od vítěze %27,825,81,712,78,35,07,46,39,6
průměrné % poražených soupeřů51,150,092,142,964,171,082,984,171,1

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Vaňková Klárasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
pořadí25.25.
odstup %8.317,48.222,9
% poražených soupeřů------
pořadí2019celkem
průměr25.025.0
medián2525
modus2525
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %8.270,28.270,2
průměrné % poražených soupeřů0,00,0

Kategorie K1W

Vaňková Klárasj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
pořadí5.8.7.3.11.13.8.7.13.6.6.11.10.10.11.12.14.
odstup %7,76,64,74,312,08,16,76,08,15,17,00,08,66,89,617,87,6
% poražených soupeřů78,985,787,892,980,876,980,083,842,985,786,568,864,065,463,047,638,1
pořadí20162017201820192020celkem
průměr13.010.39.08.46.79.1
medián121068710
modus121063511
počet závodů2345317
průměrný odstup od vítěze %12,78,35,07,46,37,4
průměrné % poražených soupeřů42,964,171,082,984,172,3
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále