Šindelářová Tereza, 2004

VS Táborregistrační číslo: 030046
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: 2   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom     NKZ
0
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 28. 8/DS 134.01115,0NKZ
17
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C2X slalom
VÁLEK Michal
6. 3/DS 67.2250,8-
03.07.2022 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 5. 1/DS 11.6913,8
10
02.07.2022 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 6. 2/DS 5.736,9
6
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 22. 8/DS 57.8556,8NKZ
31
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 18. 7/DS 43.1642,1NKZ
40
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom 21. 7/DS 55.9562,0NKZ
35
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom 23. 7/DS 252.07218,7NKZ
31
22.05.2022 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. C1W slalom 2. 2/DS 5.646,3
22
21.05.2022 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. C1W slalom 3. 1/DS 4.885,2
19
24.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1W slalom 18. 4/DS 272.08247,5
1
23.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1W slalom    
0
10.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom 14. 5/DS 178.21205,8
1
09.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom 15. 6/DS 158.14174,3
1
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 29. 6/DS 151.67154,2NKZ
12
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 25. 5/DS 48.8849,9NKZ
19
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C1W slalom 23. 4/DS 76.7367,6NKZ
19
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja C1W slalom 22. 5/DS 85.7472,6NKZ
23
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W slalom 14. 5/DS 29.6229,1-
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 11. 2/DS 6.295,9
27
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 12. 3/DS 10.7510,0
24
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 15. 5/DS 34.4136,3
29
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 18. 6/DS 34.4629,4
11
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 11. 2/DS 13.3817,3
23
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom    
0
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 22. 3/DS 63.5972,1
3
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 25. 4/DS 17.8121,1
49
27.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 7. 1/DS 12.7113,4
26
26.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 9. 1/DS 12.3513,1
23
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 32. 9/DS 105.1593,7NKZ
11
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 27. 7/DS 57.2153,0NKZ
17
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 10. 5/DM 9.958,4
17
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 9. 5/DM 10.239,6
77
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 11. 6/DM 9.608,2
16
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 12. 5/DM 9.679,0
78
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1W slalom 8. 3/DM 11.8011,5
9
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 15. 4/DM 19.4321,6
38
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2X slalom
VANĚK Matěj
2. 1/DM 1.971,7
38
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1W slalom 8. 3/DM 19.7417,7
8
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 12. 3/DM 19.6420,6
47
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2X slalom
VANĚK Matěj
2. 1/DM 5.964,9
35
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 50. 18/DM 67.9661,6-
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 54. 16/DM 348.53368,3ČP/NKZ
0/0
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 15. 3/DM 24.6722,6
3
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom    
0
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom    
0
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 12. 2/DM 10.7611,0
75
09.08.2020 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 32. 10/DM 27.0224,3
16
08.08.2020 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 29. 9/DM 42.3646,3
34
02.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou C1W slalom 6. 2/DM 14.8013,0
4
02.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou K1W slalom 14. 2/DM 11.1010,1
24
02.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou C2X slalom
VÁLEK Michal
6.   9.407,6
11
01.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1W slalom 6. 2/DM 20.9017,9
5
01.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 8. 2/DM 12.4011,4
42
01.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
VÁLEK Michal
7.   11.909,3
11
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C1W slalom 5. 3/DM 11.6013,9
10
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem K1W slalom 17. 5/DM 11.0514,4
48
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C2X slalom
VÁLEK Michal
11.   24.0526,7
7
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C1W slalom 20. 4/DM 130.16158,8
2
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 K1W slalom 16. 5/DM 7.199,0
64
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C2X slalom
VÁLEK Michal
10.   19.1720,3
11
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 58. 17/DM 55.7756,3NKZ
0
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 45. 13/DM 38.8737,4NKZ
4
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 52. 16/DM 56.3768,6NKZ
0
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 45. 15/DM 56.1470,4NKZ
3
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 17. 8/DM 93.9393,5
1
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 26. 9/DM 16.9918,6
59
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
VÁLEK Michal
8.   129.10126,0
1
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 18. 8/DM 99.46102,4
0
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 29. 10/DM 20.8224,5
62
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
VÁLEK Michal
10.   69.0664,3
2
06.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom 8. 2/DM 10.5211,8
36
06.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C2X slalom
VÁLEK Michal
4. 1/DM 24.9422,8
3
06.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C1W slalom 7. 2/DM 20.2420,1
1
05.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom 13. 4/DM 13.2112,6
42
05.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C2X slalom
VÁLEK Michal
7. 2/DM 23.1519,1
10
05.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C1W slalom 6. 3/DM 21.3119,2
3
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 7. 1/DM 16.5013,9
8
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 8. 1/DM 13.5012,9
56
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
VÁLEK Michal
8. 1/DM 19.9015,0
11
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 5. 1/DM 13.3011,7
11
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 6. 1/DM 11.2010,7
67
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
VÁLEK Michal
13. 1/DM 28.2023,9
7
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 58. 14/DM 144.70150,2NKZ
0
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 57. 14/DM 168.78172,1NKZ
0
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 46. 15/DM 76.4673,4-
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 15. 6/DM 26.2623,0
5
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 33. 5/DM 21.5720,7
37
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
VÁLEK Michal
8. 1/DM 24.3419,2
4
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 15. 5/DM 27.5022,7
5
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
VÁLEK Michal
13. 1/DM 52.8642,1
1
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 28. 5/DM 19.9318,4
51
03.08.2019
04.08.2019
World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00 K1W slalom 76. 17/DM 122.21123,0-
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1W slalom 23. 5/DM
47
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1W slalom 44. 6/DM 49.2057,8
12
30.06.2019 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 13. 4/DM 25.6923,6
3
30.06.2019 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2M slalom
RIANTOVÁ Anežka
20. 2/DM 59.3251,9
0
30.06.2019 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 33. 8/DM 32.5636,3
29
30.06.2019 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
VÁLEK Michal
8.   23.9219,5
8
29.06.2019 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 12. 4/DM 17.4616,9
4
29.06.2019 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 29. 8/DM 26.6132,3
36
29.06.2019 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
VÁLEK Michal
8. 2/DM 34.7733,0
4
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu K1W slalom 29. 4/DM 20.1918,3
32
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu C2X slalom
VÁLEK Michal
12. 3/DM 31.7123,2
4
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu C1W slalom 11. 3/DM 26.4022,0
3
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství K1W slalom 23. 4/DM 24.7027,6
64
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství C2X slalom
VÁLEK Michal
13. 4/DM 22.4518,3
5
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství C1W slalom 9. 2/DM 18.2316,7
6
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 54. 14/DM 132.15116,8NKZ
0
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 53. 14/DM 130.23117,8NKZ
0
11.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem C1W slalom 4. 2/DM 54.8048,2
0
11.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem K1W slalom 10. 6/DM 35.6033,7
6
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1W slalom 9. 3/DM 20.4919,0
1
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 10. 4/DM 9.119,2
65
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2X slalom
VÁLEK Michal
8. 3/DM 20.7816,4
4
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1W slalom 10. 4/DM 21.8320,8
1
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 15. 6/DM 10.1210,5
73
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2X slalom
VÁLEK Michal
9. 3/DM 27.3222,1
5
07.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom 30. 3/DM 118.56132,6
1
07.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom 19. 6/DM 16.1621,1
20
06.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom 26. 10/DM 80.8389,5
21
06.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom 20. 7/DM 17.9923,6
32
07.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích K1W slalom 20. 8/ZS 15.5014,6
18
07.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích C2X slalom
VÁLEK Michal
4. 1/ZS 29.3823,8
1
06.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči K1W slalom 24. 9/ZS 27.8628,1
21
06.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči C2X slalom
VÁLEK Michal
6. 1/ZS 35.4727,6
0
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 25. 22/ZS 15.1330,1-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
VÁLEK Michal
8. 8/ZS 9.0417,0-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W slalom 13. 11/ZS 41.6447,8-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 24. 18/ZS 30.2936,8-
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek C1W slalom 7. 3/ZS 21.5717,7
4
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1W slalom 38. 11/ZS 26.8223,5
10
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek C2X slalom
VÁLEK Michal
10. 3/ZS 37.9328,8
0
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek C1W slalom 8. 4/ZS 21.3517,0
4
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1W slalom 29. 9/ZS 18.9416,2
21
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek C2X slalom
VÁLEK Michal
8. 3/ZS 40.6930,2
1
05.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou C1W slalom 5. 2/ZS 12.509,3
3
05.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou K1W slalom 10. 4/ZS 10.608,6
21
05.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou C2X slalom
VÁLEK Michal
7. 2/ZS 24.4017,5
2
04.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou C1W slalom 5. 2/ZS 13.009,7
3
04.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou K1W slalom 16. 4/ZS 16.1013,1
15
04.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou C2X slalom
VÁLEK Michal
6. 2/ZS 24.8018,2
3
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném C1W slalom 13. 10/ZS 48.1951,2
0
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném K1W slalom 28. 9/ZS 30.0938,2
12
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů C1W slalom 12. 9/ZS 39.2140,5
1
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů K1W slalom 41. 13/ZS 45.3154,0
3
08.07.2018 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků C1W slalom 3. 1/ZS 16.7015,9
5
08.07.2018 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků K1W slalom 7. 1/ZS 7.808,6
33
08.07.2018 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků C2X slalom
VÁLEK Michal
5. 2/ZS 34.8032,0
0
07.07.2018 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků C1W slalom 4. 1/ZS 11.9012,2
3
07.07.2018 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků K1W slalom 9. 3/ZS 9.7011,0
24
07.07.2018 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků C2X slalom
VÁLEK Michal
3. 2/ZS 19.4018,0
3
01.07.2018 Slalom ve Strakonicích C1W slalom 13. 5/ZS 23.0025,9
4
01.07.2018 Slalom ve Strakonicích K1W slalom 27. 7/ZS 14.4917,8
30
01.07.2018 Slalom ve Strakonicích C2X slalom
VÁLEK Michal
8. 3/ZS 20.5420,7
2
30.06.2018 Slalom ve Strakonicích C1W slalom 11. 4/ZS 27.0623,7
7
30.06.2018 Slalom ve Strakonicích K1W slalom 21. 4/ZS 18.6318,7
37
30.06.2018 Slalom ve Strakonicích C2X slalom
VÁLEK Michal
8. 2/ZS 41.5134,4
3
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem C1W slalom 14. 11/ZS 357.00348,0OČ/OM
1/0
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1W slalom 32. 22/ZS 78.6081,0OČ/OM
9/0
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. C1W slalom 14. 11/ZS 271.20259,6OČ/OM
1/0
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1W slalom 32. 21/ZS 73.7580,0OČ/OM
8/0
20.05.2018 Slalom v Sušici K1W slalom 33. 8/ZS 36.6647,2
26
20.05.2018 Slalom v Sušici C2X slalom
VÁLEK Michal
7. 1/ZS 34.2030,1
8
20.05.2018 Slalom v Sušici C1W slalom 8. 4/ZS 19.2917,5
3
19.05.2018 Slalom v Sušici K1W slalom 33. 7/ZS 32.4539,6
28
19.05.2018 Slalom v Sušici C2X slalom
VÁLEK Michal
10.   40.9535,1
3
19.05.2018 Slalom v Sušici C1W slalom 9. 4/ZS 24.2622,5
2
06.05.2018 Slalom O šít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C1W slalom 9. 4/ZS 24.1322,8
2
06.05.2018 Slalom O šít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1W slalom 27. 9/ZS 23.2224,5
15
06.05.2018 Slalom O šít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C2X slalom
VÁLEK Michal
10. 3/ZS 35.2629,8
0
05.05.2018 Slalom O štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C1W slalom 9. 4/ZS 24.1720,5
2
05.05.2018 Slalom O štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1W slalom 32. 10/ZS 25.9425,3
13
05.05.2018 Slalom O štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C2X slalom
VÁLEK Michal
9. 2/ZS 25.5620,2
2
08.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 12. 4/ZS 269.8021,8
1
08.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 13. 4/ZS 370.5029,3
0
08.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom    
0
08.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom    
0
07.04.2018 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 12. 4/ZS 269.8021,8
1
07.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom    
0
07.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1W slalom 22. 4/ZS 147.34191,8
0
08.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom 17. 7/ZS 18.7117,7
17
08.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C2X slalom
VÁLEK Michal
5. 1/ZS 50.1143,7
2
08.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C1W slalom 12. 6/ZS 30.6827,3
0
07.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom 18. 8/ZS 21.4919,4
16
07.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C2X slalom
VÁLEK Michal
5. 1/ZS 49.2840,5
2
07.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C1W slalom 7. 5/ZS 10.138,3
6
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 12. 5/ZS 24.1018,7
3
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
MÁROVÁ Zuzana
26. 7/DM 92.1081,6
0
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 20. 7/ZS 17.4014,7
21
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
VÁLEK Michal
9. 2/ZS 41.3030,5
2
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 13. 5/ZS 25.2019,0
3
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 23. 8/ZS 20.3017,0
20
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
VÁLEK Michal
9. 2/ZS 42.4031,0
1
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 45. 23/ZS 195.61187,7-
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 7.   49.9940,8
2
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 31.   32.6030,5
8
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C2X slalom
VÁLEK Michal
10.   51.2340,5
0
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 7.   102.4172,8
2
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 35.   60.4747,3
4
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C2X slalom
VÁLEK Michal
9.   106.2466,4
0
06.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1W slalom 7. 3/ZS 26.4021,1
1
06.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 13. 3/ZS 17.1014,8
17
06.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
VÁLEK Michal
7. 2/ZS 32.8024,1
1
05.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1W slalom 6. 3/ZS 30.3022,6
1
05.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 22. 6/ZS 28.3023,2
8
05.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
VÁLEK Michal
7. 2/ZS 36.7025,2
0
16.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu C2W slalom
VAŇKOVÁ Klára
3. 1/DM 11.378,5
0
16.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu K1W slalom 14. 3/ZS 36.7740,6
2
15.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR C2 ženy Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu C2W slalom
VAŇKOVÁ Klára
4. 2/DM 40.7226,3
0
15.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR C2 ženy Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu K1W slalom 22. 6/ZS 75.0681,2
2
09.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí C1W slalom 15. 5/ZS 43.7943,0
0
09.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí K1W slalom 34. 8/ZS 29.3830,4
16
09.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí C2X slalom
VÁLEK Michal
7. 3/ZS 54.2848,7
1
08.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí C1W slalom 13. 5/ZS 52.2343,4
1
08.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí K1W slalom 33. 9/ZS 31.4527,5
12
08.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí C2X slalom
VÁLEK Michal
8. 3/ZS 70.8253,0
0
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1W slalom 19. 13/ZS 42.7036,3
1
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 27. 17/ZS 20.9519,1
11
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1W slalom 22. 14/ZS 55.3249,0
0
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 30. 18/ZS 23.6821,9
10
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 32. 17/ZS 35.6136,5OM
9
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 38. 20/ZS 65.9756,5OM
4
28.05.2017 Down-Town-slalom viz. závod č.70 K1W slalom    
0
27.05.2017 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem K1W slalom 17. 8/ZS 52.0041,1
1
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu K1W slalom 41. 11/ZS 42.8050,9
11
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu K1W slalom 53. 13/ZS 52.1582,8
5
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 29. 9/ZS 60.3659,3
0
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 26. 9/ZS 45.1947,0
2
07.05.2017 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1W slalom 34. 12/ZS 57.5957,7
5
06.05.2017 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1W slalom 43. 15/ZS 150.74151,2
0
02.10.2016 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom 24.   31.5829,8
3
01.10.2016 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom 32.   36.5633,1
1
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 35. 6/ZM 41.8035,9
3
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2W slalom
MÁROVÁ Zuzana
6. 3/DM 49.6031,3
0
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 38. 8/ZM 40.1035,1
0
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2W slalom
MÁROVÁ Zuzana
6. 3/DM 44.8028,6
0
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 55. 9/ZM 175.70155,9
0
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 52. 8/ZM 93.2082,3
0
03.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn K1W slalom 34. 6/ZM 184.40195,3
0
02.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn K1W slalom 32. 6/ZM 71.1076,8
0
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží K1W slalom 60. 12/ZM 142.74154,4
0
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží K1W slalom    
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Šindelářová TerezaVS Tábor K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1:   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Šindelářová TerezaVS Tábor K1: 2   C1: 3+   C2: 2 K1:   C1:   C2: 29.09.20 updated from RVP
Šindelářová TerezaVS Tábor K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1:   C2: 22.09.20 updated from RVP
Šindelářová TerezaVS Tábor K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Šindelářová TerezaVS Tábor K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 09.07.18 updated from RVP
Šindelářová TerezaVS Tábor K1: 3+   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 24.11.17 updated from RVP
Šindelářová TerezaVS Tábor K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Šindelářová TerezaVS Tábor K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 17.08.17 updated from RVP
Šindelářová TerezaVS Tábor K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.07.17 updated from RVP
Šindelářová TerezaVS Tábor K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 15.05.17 updated from RVP
Šindelářová TerezaVS Tábor K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.05.16 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
0|5574|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
14.C1W 4/6 137
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
31.C1W 5/8 58

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
16.C1W 4/6 78
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
18.C1W 5/8 129
126.K1W 2/2 49

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1W 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
47.K1W 4/5 7
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
16.C1W 5/12 60
16.C2X
Vaněk Matěj
2/2 73
19.C2X
Válek Michal
5/6 42
26.K1W 5/14 356

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
25.C1W 5/13 35
 C2M
Riantová Anežka
1/1 0
26.C2X
Válek Michal
5/11 38
54.C2X
Válek Michal
1/1 8
36.K1W 5/19 325

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
18.C1W 5/16 24
22.C2X
Válek Michal
5/12 20
63.C2X
Vrzalová Veronika
2/2 1
64.K1W 5/22 154
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
66.K1W 3/3 2

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
41.C1W 5/12 16
 C2M
Márová Zuzana
1/1 0
 C2W
Vaňková Klára
2/2 0
21.C2X
Válek Michal
5/10 8
75.K1W 5/22 91
Slalom: Oblastní žebříček Morava
60.K1W 2/2 13

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2W
Márová Zuzana
2/2 0
126.K1W 5/10 7

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
K1W55

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2022202120202019
C1W1416--
K1W--4750

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019201820172016
C1W311816251841-
K1W-12626366475126
C2X--19546321-
C2M---104-137-
C2W-----314

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2018
K1W66

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20182017
C1W43-
K1W8560
Fotky nenalezeny.
0|5574|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
14.C1W 4/6 137
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
31.C1W 5/8 58

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
16.C1W 4/6 78
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
18.C1W 5/8 129
126.K1W 2/2 49

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1W 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
47.K1W 4/5 7
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
16.C1W 5/12 60
16.C2X
Vaněk Matěj
2/2 73
19.C2X
Válek Michal
5/6 42
26.K1W 5/14 356

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
25.C1W 5/13 35
 C2M
Riantová Anežka
1/1 0
26.C2X
Válek Michal
5/11 38
54.C2X
Válek Michal
1/1 8
36.K1W 5/19 325

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
18.C1W 5/16 24
22.C2X
Válek Michal
5/12 20
63.C2X
Vrzalová Veronika
2/2 1
64.K1W 5/22 154
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
66.K1W 3/3 2

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
41.C1W 5/12 16
 C2M
Márová Zuzana
1/1 0
 C2W
Vaňková Klára
2/2 0
21.C2X
Válek Michal
5/10 8
75.K1W 5/22 91
Slalom: Oblastní žebříček Morava
60.K1W 2/2 13

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2W
Márová Zuzana
2/2 0
126.K1W 5/10 7

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
K1W55

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2022202120202019
C1W1416--
K1W--4750

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019201820172016
C1W311816251841-
K1W-12626366475126
C2X--19546321-
C2M---104-137-
C2W-----314

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2018
K1W66

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20182017
C1W43-
K1W8560

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
98 80 51 4   1 234
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár54.054.0541
K1W54.054.0541
NKZ36.429.02219
K1W52.853.0458
C1W24.523.02211
veřejné závody16.212.08201
K1W25.726.03284
C1W10.410.0767
C2X7.88.0844
C2W4.84.064
C2M23.020.0202
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,01
K1W00,000,000,000,01
NKZ00,000,000,000,019
K1W00,000,000,000,08
C1W00,000,000,000,011
veřejné závody00,031,542,073,5201
K1W00,000,000,000,084
C1W00,011,523,034,567
C2X00,024,512,336,844
C2W00,000,0125,0125,04
C2M00,000,000,000,02
Celkem00,031,441,873,2221
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár131431400,0
K1W131431400,0
NKZ3630488500,0
K1W1612808000,0
C1W2017688800,0
veřejné závody3926740178521,7
K1W1652478154728,5
C1W1293020233224,8
C2X8610641267,0
C2W81381700,0
C2M4401000,0
Celkem42910102248519,8
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Šindelářová Terezasl 131
11.09.21
sl 131
01.09.18
pořadí14.13.
odstup % *)29,147,8
% poražených soupeřů *)50,047,8
pořadí20182021celkem
průměr13.014.013.5
medián131413
modus131413
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)47,829,138,5
průměrné % poražených soupeřů *)47,850,048,9
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Šindelářová Terezasl 130
12.09.20
sl 126
14.09.19
sl 131
01.09.18
sl 133
02.09.17
pořadí50.46.24.45.
odstup % *)61,673,436,8187,7
% poražených soupeřů *)2,010,059,66,4
pořadí2017201820192020celkem
průměr45.024.046.050.041.3
medián4524465045
modus4524465024
počet závodů11114
průměrný odstup od vítěze % *)187,736,873,461,689,9
průměrné % poražených soupeřů *)6,459,610,02,019,5
počet jízd22228
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
3
75,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Šindelářová Terezasl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
pořadí28.22.18.21.23.29.25.23.22.32.27.
odstup %115,056,842,162,0218,7154,249,967,672,693,753,0
% poražených soupeřů---8,726,14,8---6,722,64,316,0---16,1
pořadí20212022celkem
průměr26.322.424.5
medián252223
modus221822
počet závodů6511
průměrný odstup od vítěze %81,898,989,6
průměrné % poražených soupeřů11,07,99,6
počet jízd12820
lepší 1. jízda2
33,3%
1
20,0%
3
27,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Šindelářová Terezasl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
pořadí54.58.45.52.45.58.57.54.53.
odstup %368,356,337,468,670,4150,2172,1116,8117,8
% poražených soupeřů---8,131,317,730,2---3,47,08,8
pořadí20192020celkem
průměr55.550.852.9
medián545254
modus534545
počet závodů459
průměrný odstup od vítěze %139,2120,2128,7
průměrné % poražených soupeřů4,817,511,8
počet jízd81018
lepší 1. jízda3
75,0%
2
40,0%
5
55,6%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Šindelářová Terezasl 89
03.07.22
sl 88
02.07.22
sl 63
22.05.22
sl 62
21.05.22
sl 38
24.04.22
sl 27
10.04.22
sl 25
09.04.22
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 82
27.06.21
sl 81
26.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 46
20.09.20
sl 45
19.09.20
sl 115
16.08.20
sl 103
02.08.20
sl 102
01.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 139
06.10.19
sl 138
05.10.19
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 88
30.06.19
sl 87
29.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 56
11.05.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 104
05.08.18
sl 103
04.08.18
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 91
08.07.18
sl 90
07.07.18
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 42
06.05.18
sl 41
05.05.18
sl 149
08.10.17
sl 148
07.10.17
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 114
06.08.17
sl 113
05.08.17
sl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí5.6.2.3.18.14.15.11.12.15.18.11.22.7.9.10.11.8.8.15.6.6.5.20.17.18.7.6.7.5.15.15.13.12.11.9.4.9.10.7.8.5.5.13.12.3.4.13.11.14.14.8.9.9.9.12.7.12.13.7.7.7.6.15.13.19.22.
odstup %13,86,96,35,2247,5205,8174,35,910,036,329,417,372,113,413,18,48,211,517,722,613,017,913,9158,893,5102,420,119,213,911,723,022,723,616,922,016,748,219,020,817,717,09,39,751,240,515,912,225,923,7348,0259,617,522,522,820,527,38,318,719,040,872,821,122,643,043,436,349,0
% poražených soupeřů63,658,394,490,0---------63,060,739,126,160,019,264,757,966,764,363,261,117,650,054,581,0---5,9---14,344,460,075,026,326,325,031,323,138,5---11,110,033,330,042,942,914,321,471,450,033,344,4------36,427,320,020,08,353,835,333,3---14,314,316,76,714,318,212,5
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr11.79.09.511.313.19.010.4
medián12991011610
modus79761127
počet závodů121613118767
průměrný odstup od vítěze %33,557,121,442,524,794,343,6
průměrné % poražených soupeřů19,030,529,642,248,843,833,8
počet jízd243126201612129
lepší 1. jízda1
8,3%
6
37,5%
5
38,5%
4
36,4%
2
25,0%
5
71,4%
23
34,3%
čistých jízd8
33,3%
7
22,6%
7
26,9%
3
15,0%
1
6,3%
6
50,0%
32
24,8%

Kategorie C2M

Šindelářová Terezasl 88
30.06.19
sl 144
01.10.17
pořadí20.26.
odstup %51,981,6
% poražených soupeřů9,53,8
pořadí20172019celkem
průměr26.020.023.0
medián262020
modus262020
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %81,651,966,8
průměrné % poražených soupeřů3,89,56,7
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2W

Šindelářová Terezasl 103
16.07.17
sl 102
15.07.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
pořadí3.4.6.6.
odstup %8,526,331,328,6
% poražených soupeřů---40,0------
pořadí20162017celkem
průměr6.03.54.8
medián634
modus636
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %29,917,423,7
průměrné % poražených soupeřů0,020,010,0
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Šindelářová Terezasl 46
20.09.20
sl 45
19.09.20
sl 103
02.08.20
sl 102
01.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 139
06.10.19
sl 138
05.10.19
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 88
30.06.19
sl 87
29.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 146
07.10.18
sl 145
06.10.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 104
05.08.18
sl 103
04.08.18
sl 91
08.07.18
sl 90
07.07.18
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 42
06.05.18
sl 41
05.05.18
sl 149
08.10.17
sl 148
07.10.17
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 114
06.08.17
sl 113
05.08.17
sl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
pořadí2.2.6.7.11.10.8.10.4.7.8.13.8.13.8.8.12.13.8.9.4.6.10.8.7.6.5.3.8.8.7.10.10.9.5.5.9.9.10.9.7.7.7.8.
odstup %1,74,97,69,326,720,3126,064,322,819,115,023,919,242,119,533,023,218,316,422,123,827,628,830,217,518,232,018,020,734,430,135,129,820,243,740,530,531,040,566,424,125,248,753,0
% poražených soupeřů93,893,850,050,044,443,812,518,225,053,861,145,541,714,346,241,726,733,336,433,340,016,710,022,225,037,5---66,730,036,433,330,810,027,333,333,342,942,9------14,3---------
pořadí2017201820192020celkem
průměr7.67.29.37.07.8
medián77878
modus78828
počet závodů101412844
průměrný odstup od vítěze %40,426,222,932,629,7
průměrné % poražených soupeřů16,727,638,350,832,2
počet jízd2028231586
lepší 1. jízda2
20,0%
8
57,1%
6
50,0%
3
37,5%
19
43,2%
čistých jízd1
5,0%
2
7,1%
2
8,7%
1
6,7%
6
7,0%

Kategorie K1W

Šindelářová Terezasl 96
03.07.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 46
20.09.20
sl 45
19.09.20
sl 114
15.08.20
sl 106
09.08.20
sl 105
08.08.20
sl 103
02.08.20
sl 102
01.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 139
06.10.19
sl 138
05.10.19
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 88
30.06.19
sl 87
29.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 56
11.05.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 19
07.04.19
sl 18
07.04.19/2
sl 17
06.04.19
sl 16
06.04.19/2
sl 146
07.10.18
sl 145
06.10.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 104
05.08.18
sl 103
04.08.18
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 91
08.07.18
sl 90
07.07.18
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 42
06.05.18
sl 41
05.05.18
sl 13
07.04.18
sl 149
08.10.17
sl 148
07.10.17
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 114
06.08.17
sl 113
05.08.17
sl 103
16.07.17
sl 102
15.07.17
sl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 70
27.05.17
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 48
07.05.17
sl 47
06.05.17
sl 137
02.10.16
sl 136
01.10.16
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 84
03.07.16
sl 83
02.07.16
sl 59
29.05.16
pořadí25.9.12.15.12.12.32.29.14.8.17.16.26.29.8.13.8.6.33.28.23.44.33.29.29.23.10.10.15.19.30.20.26.20.24.38.29.10.16.28.41.7.9.27.21.32.32.33.33.27.32.22.17.18.20.23.31.35.13.22.14.22.34.33.27.30.17.41.53.29.26.34.43.24.32.35.38.55.52.34.32.60.
odstup %21,19,69,021,620,611,024,346,310,111,414,49,018,624,511,812,612,910,720,718,40,057,836,332,318,327,633,79,210,521,1132,623,689,514,628,123,516,28,613,138,254,08,611,017,818,781,080,047,239,624,525,3191,817,719,414,717,030,547,314,823,240,681,230,427,519,121,941,150,982,859,347,057,7151,229,833,135,935,1155,982,3195,376,8154,4
% poražených soupeřů71,885,280,769,676,180,727,939,166,782,171,975,057,657,681,174,587,091,454,963,558,523,254,962,255,666,235,782,077,040,0---44,116,753,752,122,944,066,750,034,114,985,479,560,670,624,426,253,656,236,631,1---61,959,554,852,225,015,060,030,023,516,045,043,936,632,65,939,428,89,713,823,38,728,116,220,911,9------2,98,83,3
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr40.227.725.321.417.825.025.5
medián35272723152526
modus3217328122529
počet závodů921191913182
průměrný odstup od vítěze %88,742,639,130,517,721,139,8
průměrné % poražených soupeřů10,232,645,456,266,971,844,5
počet jízd16413738262160
lepší 1. jízda3
33,3%
8
38,1%
9
47,4%
8
42,1%
8
61,5%
1
100,0%
37
45,1%
čistých jízd1
6,3%
13
31,7%
14
37,8%
12
31,6%
6
23,1%
0
0,0%
46
28,8%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Šindelářová Terezasl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
pořadí14.14.
odstup %348,0259,6
% poražených soupeřů------
pořadí2018celkem
průměr14.014.0
medián1414
modus1414
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %303,8303,8
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
počet jízd33
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Šindelářová Terezasl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí32.32.32.38.
odstup %81,080,036,556,5
% poražených soupeřů24,426,229,517,8
pořadí20172018celkem
průměr35.032.033.5
medián323232
modus323232
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %46,580,563,5
průměrné % poražených soupeřů23,725,324,5
počet jízd437
lepší 1. jízda2
100,0%
0
0,0%
2
50,0%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
1
14,3%

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Šindelářová Terezasj 21
08.04.18
sj 20
08.04.18/2
sj 18
07.04.18
pořadí12.13.12.
odstup %21,829,321,8
% poražených soupeřů8,3---8,3
pořadí2018celkem
průměr12.312.3
medián1212
modus1212
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %24,324,3
průměrné % poražených soupeřů5,55,5
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále