Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů

14.07.2018  
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy81.85 2 84.92 2 83.85 106
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor87.19 0 92.42 2 87.193.34/4,0102
3.1/DSDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha89.60 0 83.70 4 87.703.85/4,698
4.2/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor88.80 2 88.23 0 88.234.38/5,294
5.1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.91.68 0 88.87 0 88.875.02/6,090
6.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV92.25 0 93.69 0 92.258.40/10,086
7.2/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK103.74 2 92.35 0 92.358.50/10,182
8.2/VMSEHNALOVÁ Marie 1981 USK Pha91.87 4 89.46 4 93.469.61/11,578
9.1/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB105.20 0 89.67 4 93.679.82/11,774
10.2/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB105.96 2 92.25 2 94.2510.40/12,470
11.1/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice102.29 4 93.92 2 95.9212.07/14,466
12.3/DSKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK103.87 4 96.74 0 96.7412.89/15,462
13. PURGEROVÁ Šárka 1984 3+ SKVS ČB105.36 2 95.16 2 97.1613.31/15,958
14.3/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy108.83 4 96.04 2 98.0414.19/16,954
15.3/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha98.19 2 98.06 2 100.0616.21/19,350
16.4/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK100.60 0 100.57 0 100.5716.72/19,946
17.3/ZSPLESHKOVA DARYA 2004 9 RUS St. Petersburg99.64 2 96.98 6 101.6417.79/21,20
18.4/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha107.01 4 101.72 0 101.7217.87/21,342
19.5/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.102.69 0 138.87 104 102.6918.84/22,538
20.4/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.101.47 2 106.85 2 103.4719.62/23,434
21.6/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice128.37 8 103.53 0 103.5319.68/23,530
22.2/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand140.21 0 99.68 4 103.6819.83/23,626
23.7/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk112.92 6 101.81 2 103.8119.96/23,822
24. POKORNÁ Iva 1985 3+ SKVS ČB101.54 4 102.44 2 104.4420.59/24,618
25.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav112.15 2 104.47 0 104.4720.62/24,617
26.5/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 3+ Soběslav102.36 4 138.88 58 106.3622.51/26,816
27.6/DMBOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB106.64 0 110.42 4 106.6422.79/27,215
28.2/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn108.05 0 111.74 4 108.0524.20/28,914
29.8/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha104.06 4 104.81 4 108.0624.21/28,913
30.9/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn112.19 4 100.43 8 108.4324.58/29,312
31.10/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha119.21 50 113.10 0 113.1029.25/34,911
32. MULAČOVÁ Marta 1986 3 RK Troja120.08 6 109.16 4 113.1629.31/35,010
33.5/VMČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň117.12 2 111.74 4 115.7431.89/38,09
34.1/PZŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB118.08 0 119.95 0 118.0834.23/40,80
35.3/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor152.24 2 115.67 4 119.6735.82/42,78
36.11/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3+ USK Pha127.87 4 119.14 4 123.1439.29/46,97
37.12/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.129.71 156 115.21 8 123.2139.36/46,96
38.4/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB123.13 2 119.32 4 123.3239.47/47,15
39.5/ZMALTMAN ISABELLA 2007 9 USA PWRV139.47 4 123.09 2 125.0941.24/49,20
40. HOCHHEIM Kristýna 1991 3 Boh.Pha115.74 52 123.39 4 127.3943.54/51,94
41.13/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor119.19 50 125.16 4 129.1645.31/54,03
42.2/PZRIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor127.47 8 130.98 2 132.9849.13/58,60
43.14/ZSSHCHERBINA ALISA 2004 9 RUS St. Petersburg106.88 108 133.41 10 143.4159.56/71,00
44.15/ZSFEDCHENKO KARINA 2004 9 RUS St. Petersburg97.16 54 116.31 108 151.1667.31/80,30
45.16/ZSABATUROVA MILENA 2004 9 RUS St. Petersburg120.89 54 117.20 58 174.8991.04/108,60
46.7/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav109.49 100 172.33 104 209.49125.64/149,82
47.6/ZMCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy154.70 58 124.63 110 212.70128.85/153,71
48.17/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto176.97 52 113.74 154 228.97145.12/173,10
  IFARRAGUERRI ANNA 1994 9 USA USA4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LOGACHEVA TAISIA 2005 9 RUS St. Petersburg4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ALTMAN MARCELLA 2004 9 USA PWRV4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl