Paloudová Anežka, 1999

SK Vltava Č. Krumlov z.s.
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 2   C2: 3  sjezd K1: 1   C1: 2   C2: 2
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně
K1W 1. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. - - - - 13:40,89 75/72/0
C1W 1. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 12:39,65 75/36/0
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně
K1W 1. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. 01:56,42 - 01:56,63 - 01:56,63 75/90/0
C1W 1. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 02:10,34 - 02:05,81 - 02:05,81 75/36/0
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L.
K1W 1. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. 00:48,61 - 00:48,75 - 00:48,75 -
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L.
K1W 4. 3/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. - - - - 00:48,05 -
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L.
C1W 1. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 00:52,64 - 00:51,98 - 00:51,98 -
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L.
C1W 2. 2/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 00:55,02 -
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál
K1W 1. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:49,63 75/75/0
C1W 1. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:55,59 75/30/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál
K1W 1. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. 00:49,76 - 00:49,48 - 00:49,48 75/75/0
C1W 2. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 00:55,34 - 00:56,15 - 00:56,150.69/1,268/30/0
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném
C1W 1. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 95.76 2 92.08 2 94.08 15
K1W 9. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 85.75 4 86.23 4 89.7510.92/13,964
C2X 5. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
112.35 18 117.86 10 127.8621.06/19,71
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů
C1W 1. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 96.93 0 94.21 4 96.93 15
C2M    PALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
K1W 5. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 91.68 0 88.87 0 88.875.02/6,090
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR
K1W 2. 2/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 00:48,910.20/0,468/38/0
C1W 1. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 00:58,26 75/21/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23
K1W 2. 2/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 00:48,47 - 00:48,61 - 33:55,61 68/38/0
C1W 3. 2/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 00:54,93 - 00:55,80 - 2120..8 62/9/0
13.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda
C2M 6. 3/U23PALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
121.20 8 153.90 8 129.2011.60/9,95
12.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda
C2M    PALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
K1W 2. 2/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. - - - - 09:10,352.03/0,468/110/0
C1W 1. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 10:42,94 75/60/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
K1W 2. 2/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. - - - - 09:12,385.98/1,1-
C1W 1. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 10:43,90 -
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 6. 4/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. - - - - 19:41,6076.74/6,949/54/0
C1W 4. 2/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 26:04,28325.54/26,357/6/0
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 2. 2/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. - - - - 19:02,9437.20/3,468/42/0
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1W 1. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. - - - - 14:47,60 55
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1W 1. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. - - - - 14:37,50 55
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1W 2. 2/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. - - - - 14:17,4010.30/1,255
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1W 2. 2/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. - - - - 14:24,3019.10/2,355
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
C2M 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 21:56,20 23
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
C2M 2. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 21:21,9079.30/6,615
08.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí
C2X 4. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDA Mikoláš
1999
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
149.25 8 143.14 14 157.1442.47/37,00
C1W 2. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 114.81 0 113.75 2 114.812.60/2,319
07.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí
C2X 4. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDA Mikoláš
1999
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
159.56 6 151.18 6 157.1835.53/29,20
C1W 2. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 122.29 0 120.64 2 122.29 23
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
C1W    PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 4.00 999 4.00 999 999.00 0/0
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně
K1W 3. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 00:55,750.66/1,262/72/0
C1W 2. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 01:09,3210.81/18,50/0/0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
C1W 12. 4/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 185.40 54 186.08 250 239.40116.90/95,40/57
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
K1W    PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - DNS 0/0/0
C1W    PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - DNS 0/0/0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 3. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 00:54,230.89/1,762/92/0
C1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 00:57,93 75/38/0
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
K1W 2. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 00:52,420.69/1,368/92/0
C1W 4. 3/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 00:57,500.87/1,568/38/0
09.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí
C1W 2. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 107.19 2 105.89 2 107.896.07/6,021
C2M 14. 2/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza
PALOUDOVÁ Anežka
2003
1999
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
4.00 999 125.83 10 135.8325.93/23,64
K1W 2. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 97.43 0 96.97 4 97.430.89/0,984
28.05.2017 Down-Town-slalom viz. závod č.70
C2M 1. 1/DSPALOUDOVÁ Karolína
PALOUDOVÁ Anežka
2000
1999
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
129.50 2 130.60 6 131.50 7
27.05.2017 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem
C2M 3. 1/DSPALOUDOVÁ Karolína
PALOUDOVÁ Anežka
2000
1999
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
151.40 2 145.90 4 149.901.20/0,84
07.05.2017 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka
K1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 101.40 2 99.82 0 99.816 59
06.05.2017 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka
K1W 7. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 106.71 4 105.92 4 109.9210.20/10,244
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 4. 3/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 19:59,5052.40/4,657/24/0
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 4. 3/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 20:00,2069.70/6,257/24/0
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
K1W 3. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 15:16,6022.80/2,626
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
K1W    PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - DNS 0
C1W    PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - DNS 0
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
K1W 2. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 14:58.80 42
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
K1W 3. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 14:56,1022.20/2,534
C1W 2. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 17:39,8028.10/2,75
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
C1W 4.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 59:59.99 0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W 4.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 14:49,1045.70/5,441
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W    PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - DNS 0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1W 2.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 16:49,7016.40/1,713
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1W    PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - DNS 0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W 2.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 14:24,8019.70/2,362
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W 3. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 14:44,3042.20/5,046
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1W    PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - DNS 0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C1W 2. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 17:24,3023.70/2,314
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 00:53,80 - 00:54,09 - 00:53,80 -
C1W 2. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 01:00,40 - 01:02,92 - 01:00,402.26/3,9-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
C2M 7. 4/DSPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
160.11 24 179.85 14 184.1170.53/62,1-
C1W 8. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml. 147.05 12 136.48 14 150.4835.07/30,4-
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 3. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 00:53,30 47/79/0
C1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 00:59,63 60/36/0
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
K1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:53,22 60/102/0
C1W 3. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 01:01,28 47/24/0
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
K1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 13:55,77 60/66/0
21.08.2016 6. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou
C1W 9. 3/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml. 241.12 10 207.07 20 227.0786.90/62,025
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno
K1W 2. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 01:58,43 53
20.08.2016 5. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 Vltava pod Lipenskou prehradou
C1W 13. 3/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml. 180.30 160 177.34 156 333.34209.20/168,516
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1W 4. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 116.60 4 115.90 0 115.903.20/2,885
C2M 2. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
159.40 6 133.10 0 133.106.20/4,933
C1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml. 121.70 0 123.90 0 121.70 27
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1W 7. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 120.30 2 117.80 2 119.806.60/5,866
C2M 6. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
144.10 0 138.10 2 140.1017.90/14,622
C1W 2. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml. 127.80 4 127.80 0 127.802.50/2,023
31.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1W 5. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 110.60 4 109.30 2 111.303.40/3,233
C2M 3. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
135.70 6 132.10 0 132.106.50/5,27
C1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml. 121.70 0 118.30 0 118.30 14
30.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1W 5. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 115.10 0 116.40 0 115.101.50/1,338
C2M 4. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
139.00 2 139.10 6 141.009.40/7,13
C1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml. 124.30 2 121.90 0 121.90 14
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1W 2. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 09:27,614.06/0,7-
C1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 10:53,95 -
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1W 2. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 16:25,6316.56/1,7-
C1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 18:57,81 -
22.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + Přebor Jihočeského kraje viz.závod č.54
K1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 13:21,50 40
21.05.2016 Krumlovský Down Town ve sprintu + MČR C2mix Start 50 m nad lávkou (a jezem)
K1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:49,40 37
21.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ). cíl cca 50 m před soutokem s Polečnicí (ř.km 281,4)
K1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 13:31,20 37
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:50,17 60/67/0
C1W 2. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:54,10 53/18/0
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
K1W    PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 00:48,32 - 00:49,16 - A 53/67/0
C1W    PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 00:54,39 - 00:54,63 - A 53/18/0
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 2. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 09:29.58 53/77/0
C1W 2. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 11:10.09 53/36/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 3. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 01:12,411.20/1,747/77/0
C1W 2. 2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 01:26,092.66/3,253/36/0
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 19:34,40 60/60/0
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 19:39,00 60/60/0
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 17:58,80 50
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 18:33,60 46
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C2M 3. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka
MAŠÍNOVÁ Marie
1999
1997
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 21:17,90141.10/12,42
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C2M 3. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka
MAŠÍNOVÁ Marie
1999
1997
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 21:23,70136.70/11,91
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 18:17,90 44
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1W 1. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 18:10,90 44
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C2M 2. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka
MAŠÍNOVÁ Marie
1999
1997
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 21:50,80202.10/18,27
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C2M 3. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka
MAŠÍNOVÁ Marie
1999
1997
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 21:35,70155.40/13,62
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 2. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 18:55,009.90/0,952
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1W 2. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 18:52,1018.70/1,755
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě
C2M 5. 1/DSPALOUDOVÁ Anežka
MAŠÍNOVÁ Marie
1999
1997
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
- - - - 21:40,30171.60/15,210
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L
C1W 10. 4/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml. 1.00 999 245.01 66 311.01185.90/148,634
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L
C1W 7. 3/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml. 222.40 262 158.14 12 170.1442.94/33,847
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 M Č.Kruml. 00:45,94 - 00:44,63 - 00:44,63 -
C1W 2. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 M Č.Kruml. 00:51,60 - 00:51,66 - 00:51,603.33/6,9-
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1W 5. 2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml. 144.81 56 146.04 4 150.0438.31/34,3-
K1W 14. 7/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 125.02 4 262.08 56 129.0230.20/30,6-
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 2. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 00:55,49 - 00:56,32 - 00:55,491.09/2,053/55/0
C1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 01:05,69 - 01:00,11 - 01:00,11 60/36/0
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné
K1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 00:55,34 - 00:56,43 - 00:55,34 60/55/0
C1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 01:03,87 - 01:55,22 - 01:03,87 60/36/0
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně
C1M 18.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 02:16,03 - 02:14,32 - 02:14,3221.21/18,88/12/0
K1W 3.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 01:59,31 - 01:57,43 - 01:57,433.36/2,947/43/0
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
K1W 2.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 14:06,6131.59/3,953/54/0
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
C1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml. 87.42 0 88.07 0 87.42 12
C2M 5.  PALOUDOVÁ Anežka
ŠVEHLA Zdeněk
1999
1976
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
101.23 4 98.52 2 100.529.98/11,025
C2M 10. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
105.42 6 132.73 14 111.4220.88/23,19
C2X 2.  PALOUDOVÁ Anežka
ŠVEHLA Zdeněk
1999
1976
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
101.23 4 98.52 2 100.52 0
18.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR C2ž a C2mix Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
C1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml. 97.70 10 93.33 2 95.33 13
C2M 11.  PALOUDOVÁ Anežka
ŠVEHLA Zdeněk
1999
1976
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
110.55 2 108.03 8 112.5521.22/23,27
C2M 13. 2/DMPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
113.18 6 110.78 8 118.7827.45/30,15
12.07.2015 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1W 4. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 112.87 2 112.45 2 114.4513.91/13,870
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 M Č.Kruml. - - - - 10:06,95 -
C1W 2. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 M Č.Kruml. - - - - 11:54,5510.85/1,5-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1W 2. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 M Č.Kruml. - - - - 09:56,060.94/0,2-
C1W 2. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 M Č.Kruml. - - - - 11:43,6014.98/2,2-
24.05.2015 Krumlovský Down-Town, neděle + Přebor JČ kraje stejné jako závod č.57
K1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 12:57,40 30
C2M 1. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka
JELÍNEK Filip
1999
1996
1 Č.Kruml.
Boh.Pha
- - - - 13:43,00 31
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sobota + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem
K1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 13:48,80 32
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sprint + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem
K1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:57,90 32
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sobota + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem
C2M 1. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka
JELÍNEK Filip
1999
1996
1 Č.Kruml.
Boh.Pha
- - - - 14:24,60 24
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sprint + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem
C2M 1. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka
JELÍNEK Filip
1999
1996
1 Č.Kruml.
Boh.Pha
00:00,00 - 00:00,00 - 01:00,80 31
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1W 4.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 00:52,82 - 00:50,78 - 00:50,782.23/4,642/61/0
C1W 3.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 00:59,90 - 00:55,73 - 00:55,731.36/2,547/36/0
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
K1W 4.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 00:51,97 - 00:51,36 - 00:51,362.31/4,742/61/0
C1W 2.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. 00:58,60 - 00:57,28 - 00:57,280.08/0,153/36/0
10.05.2015 Slalom v Táboře Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz
K1W 3. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 94.32 0 94.70 2 94.321.00/1,145
C2M 8. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
123.54 10 121.18 6 127.1823.85/23,16
C1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml. 100.90 0 101.82 0 100.90 5
09.05.2015 Slalom v Táboře-přebor JČ kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz.
K1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 117.41 4 116.74 2 118.74 60
C2M 7. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
161.12 58 161.43 10 171.4343.61/34,110
C1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml. 127.86 6 131.22 4 133.86 5
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 09:45,63 60/49/0
C1W 2. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 11:16,1014.28/2,253/48/0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 M Č.Kruml. 01:13,25 - 01:12,20 - 01:12,20 60/61/0
C1W 2. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 M Č.Kruml. 01:25,32 - 01:25,47 - 01:25,320.51/0,653/48/0
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
K1W 2. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 15:47,603.50/0,453/54/0
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
C1M 19. 2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 14:24,30160.70/22,87/4/0
K1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 12:08,30 60/66/0
C1W 2. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 14:24,3058.50/7,353/12/0
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 19:49,30 60/66/0
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 20:00,70 60/54/0
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě.
K1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 18:26,40 51
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
K1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 18:41,90 47
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě.
C2M 2. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka
JELÍNEK Filip
1999
1996
1 Č.Kruml.
Boh.Pha
- - - - 20:44,0036.10/3,09
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C2M    PALOUDOVÁ Anežka
JELÍNEK Filip
1999
1996
1 Č.Kruml.
Boh.Pha
- - - - DNS 0
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně - Hutě
K1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 18:14,40 42
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml. - - - - 18:50,10 42
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně - Hutě
C2M 2. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka
JELÍNEK Filip
1999
1996
1 Č.Kruml.
Boh.Pha
- - - - 15:42,7029.30/3,216
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
C2M 2. 1/U23PALOUDOVÁ Anežka
JELÍNEK Filip
1999
1996
1 Č.Kruml.
Boh.Pha
- - - - 21:00,505.60/0,416
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 1.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. 00:55,09 - 00:56,35 - 00:55,09 -
C1W 1.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 01:03,96 - 16:39,00 - 01:03,96 -
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1W 7.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 152.75 58 137.89 6 143.8921.67/17,7-
K1W 15.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 123.12 8 124.58 6 130.5822.95/21,3-
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem
K1W 3. 2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. 02:00,01 - 02:00,26 - 02:00,011.31/1,147/48/0
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou
K1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. - - - - 14:28,56 60/54/0
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 7. 2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. 01:00,14 - 01:04,72 - 01:00,145.68/10,431/48/0
C1W 3. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 01:06,23 - 01:06,85 - 01:06,232.90/4,647/2/0
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné
K1W 2. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. 00:56,19 - 00:55,13 - 00:55,131.43/2,753/78/0
C1W 2. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 01:04,15 - 01:04,39 - 01:04,152.15/3,553/8/0
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C1W 3. 2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 125.38 12 122.02 8 130.0220.00/18,210
K1W 11. 4/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 107.41 4 105.78 10 111.4114.45/14,970
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
C1W 7. 2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 122.94 54 129.92 2 131.9225.60/24,16
K1W 3. 3/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 97.71 4 99.19 6 101.714.88/5,098
27.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
C1W 2.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 110.94 4 110.43 6 114.9412.51/12,27
C2W 1.  PALOUDOVÁ Karolína
PALOUDOVÁ Anežka
2000
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
138.97 8 0.00 999 146.97 5
C2M
C2 mix
4.  ŠVEHLA Zdeněk
PALOUDOVÁ Anežka
1976
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
137.74 8 146.57 4 145.7425.85/21,610
26.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném, MČR C2X a C2W - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
C1W 2.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 96.88 4 100.17 10 100.8816.10/19,07
C2W 2.  PALOUDOVÁ Karolína
PALOUDOVÁ Anežka
2000
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
121.58 20 115.69 14 129.690.95/0,71
C2M
C2 mix
4.  ŠVEHLA Zdeněk
PALOUDOVÁ Anežka
1976
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
113.23 10 109.75 8 117.7521.63/22,50
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 15. 4/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 118.99 2 117.17 6 120.9917.82/17,337
C1W 8. 3/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 188.44 6 223.30 58 194.4478.50/67,747
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 37. 8/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 137.88 4 137.38 12 141.8842.05/42,14
C1W 7. 3/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 148.84 8 150.51 10 156.8443.36/38,253
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61
K1W 2. 2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. - - - - 13:59,9034.60/4,356
C1W 2. 2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 17:05,8061.20/6,39
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem
K1W 9. 4/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. - - - - 15:38,30133.50/16,622
C1W 2. 2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 16:53,4042.30/4,49
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 7. 2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. 01:09,70 - 01:09,10 - 01:09,103.17/4,831/66/0
C1W 3. 2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 01:28,83 - 01:26,28 - 01:26,2810.60/14,047/7/0
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 5. 2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. 01:09,10 - 01:09,72 - 01:09,101.93/2,938/66/0
C1W 3. 2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 01:34,54 - 01:30,62 - 01:30,6212.72/16,347/7/0
11.05.2014 O štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz
C1W 1. 1/DMPaloudová Anežka 1999 2 Č,Kruml, 126.25 0 128.44 0 126.25 5
K1W 1. 1/DMPaloudová Anežka 1999 2 Č,Kruml, 110.36 2 108.58 0 108.58 51
10.05.2014 O štít města Tábora + KP Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz
C1W 1. 1/DMPaloudová Anežka 1999 2 Č,Kruml, 127.56 6 125.73 2 127.73 5
K1W 1. 1/DMPaloudová Anežka 1999 2 Č,Kruml, 106.39 4 106.88 2 108.88 54
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
K1W 3.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. 01:24,86 - 01:24,62 - 01:24,621.66/2,047/43/0
C1W 2.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 01:45,82 - 01:44,04 - 01:44,043.08/3,153/14/0
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
K1W 2. 2/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. - - - - 18:09,7318.22/1,753/55/0
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
C1M 26. 5/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 20:27,30273.80/28,70/5/0
K1W 2. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. - - - - 16:16,3016.10/1,753/68/0
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
K1W 4. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 1 Č.Kruml. - - - - 16:30,9031.70/3,342/44/0
C1W 1. 1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 20:31,80 60/8/0
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce
K1W 3. 3/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 07:15,2015.00/3,6-
C1W 1. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. - - - - 08:21,10 -
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí
K1W 1.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 00:49,59 - 00:48,21 - 00:48,21 -
C1W 1.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 01:05,00 - 01:07,22 - 01:05,00 -
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu
C1W 4.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 160.04 0 151.95 2 153.9520.37/15,2-
K1W 9.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 126.88 4 128.47 2 130.4712.08/10,2-
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou
K1W    PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 00:00,00 - 02:10,75 - 00:00,00 42/19/0
01.09.2013 12. Český pohár ve slalomu + 6. NKZ na Lipně Lipno
K1W 30.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 145.03 4 147.74 6 149.0339.38/35,90/14
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou
K1W 4.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 15:59,78103.40/12,142/18/0
31.08.2013 11. Český pohár ve slalomu + 5. NKZ na Lipně Lipno
K1W 24.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 153.42 4 158.05 2 157.4248.86/45,00/25
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné
K1W 13. 2/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 01:07,63 - 01:07,54 - 01:07,547.91/13,316
C1W 5. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 00:00,00 - 02:25,43 - 02:25,4375.48/107,938
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné
K1W 9. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 01:04,87 - 01:06,97 - 01:04,877.09/12,30/0/0
C1W 3. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 01:15,62 - 01:20,54 - 01:15,626.47/9,40/0/0
08.08.2013-09.08.2013 Wave2013 ECA European Open Junior Slalom Cup Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W
kvalifikace/heats
23.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 SK Vltava Č. Krumlov 126.57 0 122.59 2 124.5919.39/18,4-
K1W
semifinal U14
18.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 0.00 999 0.00 0 999.00 -
14.07.2013 Slalom v Sušici
K1W 14. 3/ŽSPaloudová Anežka 1999 2 Č.Kruml. 100.10 50 101.26 4 105.268.93/9,321
C1W 7. 2/ŽSPaloudová Anežka 1999 3 Č.Kruml. 125.28 4 124.82 4 128.8238.37/42,41
C2W 2.  Paloudová Anežka
Paloudová Karolína
1999
2000
0 Č.Kruml.
Č.Kruml.
146.13 2 150.17 10 148.135.95/4,21
13.07.2013 Slalom v Sušici
K1W 6. 2/ŽSPaloudová Anežka 1999 2 Č.Kruml. 94.15 52 90.21 2 92.2119.11/26,151
C1W 5. 2/ŽSPaloudová Anežka 1999 3 Č.Kruml. 113.22 4 116.38 0 116.3824.44/26,64
C2W 2. 2/ŽSPaloudová Anežka
Paloudová Karolína
1999
2000
0 Č.Kruml.
Č.Kruml.
138.28 10 131.61 10 141.612.91/2,11
30.06.2013 VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013
K1W 9. 3/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 106.36 0 100.52 2 102.529.13/9,882
C1W 4. 3/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 128.38 8 122.85 56 136.3836.83/37,08
29.06.2013 VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013
K1W 9. 4/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 108.71 2 109.47 2 110.719.25/9,189
C1W 4. 3/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 144.08 8 144.31 6 150.3142.06/38,98
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí
K1W 3. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 ?.Kruml. - - - - 10:05,4030.90/5,433
C1W 1. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 ?.Kruml. - - - - 11:13,20 3
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí
K1W 5. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 ?.Kruml. - - - - 09:54,6035.90/6,450
C1W 3. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 ?.Kruml. - - - - 11:07,7017.70/2,77
26.05.2013 Krumlovský Down-Town, neděle Český Krumlov, řeka Vltava
K1W 2.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 15:32,7059.50/6,88
26.05.2013 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 27. 2/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 138.17 10 138.21 50 148.1743.12/41,019
25.05.2013 Krumlovský Down-Town, sobota + Přebor JČ kraje Český Krumlov, řeka Vltava.
K1W 2.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 15:36,1068.90/7,910
25.05.2013 Krumlovský Down-Town, sprint Rechle (loděnice Č. Krumlov)
K1W    PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0
25.05.2013 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 29. 4/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 171.83 64 0.00 999 235.83131.06/125,115
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 7. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 01:15,74 - 01:11,80 - 01:11,804.82/7,231/61/0
C1W 4. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 01:33,45 - 01:32,14 - 01:32,1414.37/18,542/1/0
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 8. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 01:10,50 - 01:09,23 - 01:09,234.43/6,828/61/0
C1W 6. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 01:31,19 - 01:31,92 - 01:31,1916.66/22,434/1/0
12.05.2013 Slalomy v Táboře, neděle Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka.
C1W 2. 1/ZSPaloudová Anežka 1999 3 Č.Kruml. 167.75 104 150.83 6 156.837.46/5,02
K1W 1. 1/ZSPaloudová Anežka 1999 2 Č.Kruml. 109.75 2 109.89 2 111.75 46
11.05.2013 Slalomy v Táboře, sobota Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka.
K1W 4. 1/ZSPaloudová Anežka 1999 2 Č.Kruml. 113.58 2 117.30 4 115.582.08/1,838
C1W 2. 1/ZSPaloudová Anežka 1999 3 Č.Kruml. 190.97 16 163.74 6 169.7428.30/20,02
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu
K1W 10. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 01:49,168.42/8,422/18/0
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
K1W 9. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 24:41,20169.40/12,925/38/0
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
K1W 8. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 24:40,30125.60/9,328/44/0
06.04.2013 Sjezd na Lužnici, závod č.1, sobota řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 3.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 18:03,6041.10/3,918
06.04.2013 Sjezd na Lužnici, závod č.2, sobota řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 3.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 18:04,4040.70/3,918
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.1, sobota Sázava, Krhanice
K1W 3. 1/ŽSPaloudová Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 19:23,60107.50/10,227
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.2, sobota Sázava, Krhanice
K1W 3. 1/ŽSPaloudová Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 19:24,3097.10/9,127
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 2. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 19:06,3071.80/6,718
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 3. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 19:20,1077.10/7,114
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
C1W 1. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. - - - - 21:54,40 4
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
C1W    PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. - - - - 00:00,00 0
23.09.2012 6.Národní kvalifikační závod, 7.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy
K1W 28. 6/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 140.01 4 198.48 64 144.0144.68/45,017
22.09.2012 5.Národní kvalifikační závod, 6.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy
K1W 25. 4/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 192.53 58 166.61 8 174.6165.12/59,523
16.09.2012 Finále ČP juniorů ve sjezdu, MČR dorostu ve sprintu USD České Vrbné
K1W 8. 3/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 01:16,50 - 01:11,65 - 02:28,1517.70/13,6-
15.09.2012 Finále ČP juniorů ve slalomu, MČR dorostu ve slalomu USD České Vrbné
K1W 17.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 174.89 58 182.60 54 174.8968.30/64,1-
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu
C1W 4.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 01:29,23 - 01:23,68 - 02:52,9123.20/15,5-
K1W 3.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 01:07,15 - 01:06,45 - 02:13,6010.41/8,5-
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu
C1W 10.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 201.45 10 159.28 58 211.45101.31/92,0-
K1W 8.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 130.45 10 111.72 2 113.7213.78/13,8-
02.09.2012 12.Český pohár ve sjezdu - klasik
K1W 2.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 15:05,5337.85/4,453/30/0
01.09.2012 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, Vltava - Lipno
K1W 6.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 02:22,62 - 02:08,19 - 04:30,8126.51/10,934/18/0
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2
C1W 10.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 128.43 2 121.46 52 130.4330.91/31,13
K1W 9.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 100.72 0 99.23 2 100.7211.29/12,643
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2
C1W 8.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 204.74 56 145.16 6 151.1635.78/31,05
K1W 9.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 114.64 8 114.56 0 114.5613.49/13,343
03.08.2012 WAVE2012 Junior Cup Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1W 10. 6/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 132.66 2 136.52 52 134.6628.70/27,1-
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy
K1W 11. 2/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 01:07,13 - 01:06,08 - 02:13,2114.53/12,220/18/0
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy
K1W 11. 2/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 01:06,26 - 01:07,39 - 02:13,6514.83/12,520/30/0
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
C1W 11. 6/ZSAnežka Paloudová 1999 3 Č.Kruml. 162.63 50 152.76 0 152.7635.96/30,85
K1W 14. 6/ZSAnežka Paloudová 1999 3 Č.Kruml. 119.40 6 119.80 0 119.8014.48/13,760
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1W 8. 7/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 00:40,21 - 00:40,82 - 01:21,038.34/11,533
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
C1W 9. 6/ZSAnežka Paloudová 1999 3 Č.Kruml. 125.10 0 122.72 0 122.7214.23/13,17
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí
C1W 4. 4/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml. 00:48,90 - 00:49,67 - 01:38,568.94/10,03
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1W 14. 7/ZSAnežka Paloudová 1999 3 Č.Kruml. 108.57 4 106.98 0 106.9810.43/10,861
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1W 2. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 123.30 0 0.00 0 123.303.60/3,045
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
K1W 8. 4/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 11:38,0091.70/15,1-
C1W 5. 3/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. - - - - 14:22,20123.70/16,8-
27.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle řeka Vltava v Č.Krumlově, Rechle-Na Trojici
K1W 2.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 16:28,6074.90/8,28
C1W 3.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml. - - - - 19:45,5088.00/8,00
26.05.2012 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu a přebor Jihočeského kraje ve sjezdu řeka Vltava v Č.Krumlově, Rechle-Na Trojici
K1W 2.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 16:24,6082.80/9,210
26.05.2012 VZ ve sprintu v Českém Krumlově řeka Vltava v Českém Krumlově - Rechle
K1W 2.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 01:53,60 - 01:55,00 - 03:48,6021.90/10,69
C1W 2.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml. 02:17,70 - 02:16,40 - 04:34,1017.00/6,61
26.05.2012 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu a přebor Jihočeského kraje ve sjezdu řeka Vltava v Č.Krumlově, Rechle-Na Trojici
C1W 3.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml. - - - - 19:50,50103.20/9,50
13.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře. neděle, závod č.2 Lužnice pod Táborem
C1W 3. 1/ZSPaloudová Anežka 1999 Č.Kruml. 147.03 0 126.95 4 130.9523.02/21,32
K1W 9. 1/ZSPaloudová Anežka 1999 Č.Kruml. 99.25 8 93.04 2 95.0410.65/12,611
12.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře, sobota, závod č.1 Lužnice pod Táborem
C1W 2. 1/ZSPaloudová Anežka 1999 Č.Kruml. 157.85 4 132.61 4 136.6126.87/24,53
K1W 9. 1/ZSPaloudová Anežka 1999 Č.Kruml. 104.25 4 99.38 4 103.3818.75/22,210
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
K1W 20.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 120.09 2 117.74 54 122.0923.07/23,319
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
K1W 16.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 132.63 0 124.22 0 124.2218.08/17,024
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most
K1W 23. 2/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. - - - - 21:19,93202.80/18,83/1/0
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova
K1W 19. 2/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml. 01:30,01 - 01:29,88 - 02:59,8929.59/19,77/19/0
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
K1W 17.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. - - - - 21:30,50174.60/15,69/14/0
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
K1W 15.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. - - - - 21:49,00184.40/16,412/14/0
31.03.2012 Jarní sjezdy na Lužnici, sobota, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 1.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. - - - - 21:08,40 9
31.03.2012 Jarní sjezdy na Lužnici, sobota, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
K1W 1. 1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. - - - - 20:43,20 9
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.4 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
K1W 2.  Paloudová Anežka 1999 3 Č.Kruml. - - - - 20:44,6098.90/8,623
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.3 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
K1W 6.  Paloudová Anežka 1999 3 Č.Kruml. - - - - 21:28,10161.60/14,33
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.1 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
K1W 5.  Paloudová Anežka 1999 3 Č.Kruml. - - - - 20:58,20151.80/13,73
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.2 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
K1W 5.  Paloudová Anežka 1999 3 Č.Kruml. - - - - 20:55,80135.50/12,13
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1W 19. 3/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 140.20 0 136.90 2 138.9023.90/20,813
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1W 15. 2/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 137.80 2 132.00 0 132.0019.10/16,916
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2
C1W 10.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml. 270.39 6 193.32 10 203.3286.20/73,6-
K1W 13.  PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 125.54 8 129.05 4 133.0531.49/31,0-
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn
K1W 18. 4/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 113.20 4 112.60 2 114.6023.30/25,519
C1W 14. 4/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml. 174.00 6 146.80 6 152.8050.20/48,90
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn
K1W 19. 4/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 106.00 4 102.10 0 102.1021.80/27,118
C1W 14. 4/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml. 130.20 104 151.40 8 159.4070.40/79,10
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
C1W   6/PALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml. 0.00 0 0.00 0 999.00 0
12.06.2011 Slalom ve Strakonicích - neděle řeka Otava, Strakonice Podskalí
C1W 3. 1/ZMPaloudová Anežka 1999 Č.Kruml. 186.51 8 148.20 2 150.2017.81/13,51
C2M 10. 1/ZSKlíma Jan
Paloudová Anežka
1998
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
169.12 14 163.28 16 179.2072.00/67,20
K1W 9. 1/ZMPaloudová Anežka 1999 3 Č.Kruml. 114.77 6 111.48 2 113.4822.59/24,915
11.06.2011 Slalom ve Strakonicích - sobota řeka Otava, Strakonice Podskalí
C1W 3. 1/ZMPaloudová Anežka 1999 Č.Kruml. 147.62 50 143.58 2 145.5813.23/10,01
K1W 14. 2/ZMPaloudová Anežka 1999 Č.Kruml. 119.13 2 119.37 0 119.3723.75/24,814
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava
K1W 21. 5/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 120.30 6 118.80 2 120.8030.20/33,314
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava
K1W 32. 8/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 141.20 104 151.10 56 207.10113.80/122,02
08.05.2011 Slalom O štít města Tábora - neděle Řeka Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka
K1W 8. 2/ZMPaloudová Anežka 1999 Č.Kruml. 126.46 2 120.37 2 122.3712.26/11,16
07.05.2011 Slalom O štít města Tábora- sobota, Krajský přebor Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka
K1W 8. 2/ZMPaloudová Anežka 1999 Č.Kruml. 114.78 4 110.90 10 118.7814.61/14,08
30.04.2011-01.05.2011 Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
K1W
sobota 30.4.2011
28. 5/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 125.30 0 120.20 4 124.2035.70/40,39
K1W
neděle 1.5.2011
29. 4/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 130.00 106 125.40 8 133.4041.90/45,88
04.09.2010 Mistrovství České republiky žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
C2M 13. 6/ZMPALOUDOVÁ Anežka
HOLICKÁ Adéla
1999
1999
Č.Kruml.
Dukla B.
204.88 18 178.82 12 190.8270.26/58,3-
K1W 13. 5/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 124.76 0 135.60 6 124.7624.14/24,0-
C1W    PALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml. 0.00 999 0.00 0 999.00 -
14.08.2010 VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu Řeka Jizera, jez v Obodři
K1W 29. 3/ZMPaloudová Anž. 1999 3 Č.Kruml. 205.30 6 186.00 10 196.0079.00/67,5-
25.07.2010 VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1W 22. 4/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 127.30 0 126.70 52 127.3034.20/36,7-
24.07.2010 VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
K1W 28. 7/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 220.60 6 159.30 0 159.3058.70/58,3-
27.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů neděle, 4.Český pohár žáků USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 27. 4/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 132.94 152 139.70 2 141.7045.85/47,8-
26.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 32. 5/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml. 154.97 102 135.57 108 243.57144.55/146,0-
08.08.2009-09.08.2009 Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
K1W
sobota předžáci
1. 1/PZPALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml. 165.22 4 149.52 0 149.52 -
K1W
neděle předžáci
1. 1/PZPALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml. 142.31 2 139.75 4 143.75 -
04.07.2009-05.07.2009 Slalom v Kadani Kadaňský mlýn, řeka Ohře
K1W
sobota předžáci
2. 2/PZPALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml. 130.60 6 133.50 4 136.601.30/1,0-
K1W
neděle předžáci
2. 2/PZPALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml. 130.50 4 122.40 4 126.401.30/1,0-
13.06.2009-14.06.2009 Písecké slalomy slalomová trať U Martínka, Otava, Písek
K1W
sobota
  2/PZPALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml. 140.80 6 136.10 2 138.10 -
K1W
neděle
24. 2/PZPALOUDOVÁ Anežka 1999 0 Č.Kruml. 160.90 0 133.60 4 137.6046.50/51,0-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Paloudová AnežkaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1: MT   C1: MT   C2: 3 20.11.17 updated from RVP
Paloudová AnežkaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 2   C1: 2+   C2: 2 K1: MT   C1: MT   C2: 2 23.11.16 updated from RVP
Paloudová AnežkaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 2   C1: 2+   C2: 3 K1: MT   C1: MT   C2: 2 09.08.16 updated from RVP
Paloudová AnežkaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 2   C1: 2+   C2: 3 K1: MT   C1: MT   C2: 2 27.05.16 updated from RVP
Paloudová AnežkaSK Vltava Č. Krumlov K1: 2   C1: 2+   C2: 3 K1: MT   C1: MT   C2: 2 26.05.16 updated from RVP
Paloudová AnežkaSK Vltava Č. Krumlov K1: 2   C1: 2+   C2: 3 K1: MT   C1: MT   C2: 3 27.05.15 updated from RVP
Paloudová AnežkaSK Vltava Č. Krumlov K1: 2   C1: 2+   C2: 3 K1: MT   C1: MT   C2: 12.04.15 updated from RVP
Paloudová AnežkaSK Vltava Č. Krumlov K1: 2   C1: 2   C2: K1: 1   C1: 2   C2: 28.10.14 updated from RVP
Paloudová AnežkaSK Vltava Č. Krumlov K1: 2   C1: 3   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 20.11.13 updated from RVP
Paloudová AnežkaSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1: 3   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 28.06.12 updated from RVP
Paloudová AnežkaSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1: 3   C2: K1: 2   C1:   C2: 26.06.12 updated from RVP
Paloudová AnežkaSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 15.05.12 updated from RVP
Paloudová AnežkaSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 09.04.12 updated from RVP
Paloudová AnežkaSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.06.11 updated from RVP
Paloudová AnežkaSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.08.10 updated from RVP

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
13.C1W 2/2 30
76.C2M
Paloudová Karolína
3/3 5
61.C2X
Paloudová Karolína
1/1 1
65.K1W 2/2 154
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1W 6/8 443
1.K1W 6/9 436
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.C1W 5/8 192
2.K1W 5/13 422
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/8 0
 K1W 5/9 0

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1W 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
16.C1W 2/2 57
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
12.C1W 3/3 63
62.C2M
Paloudová Karolína
2/2 11
88.C2M
Kratochvílová Tereza
1/1 4
 C2X
Palouda Mikoláš
2/2 0
41.K1W 3/3 187
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.C1W 4/4 143
12.K1W 4/6 249
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.C1W 5/7 81
35.C2M
Paloudová Karolína
2/2 38
4.K1W 5/10 332
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C1W 5/8 27
16.K1W 5/10 149

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
16.C1W 2/2 41
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
3.C1W 4/4 78
23.C2M
Paloudová Karolína
4/4 65
12.K1W 4/4 222
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1W 6/6 319
1.K1W 6/10 353
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.C1W 5/6 150
32.C2M
Mašínová Marie
4/4 12
2.K1W 5/16 402
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/6 0
 K1W 5/9 0

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
9.C1W 2/2 81
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
7.C1W 4/4 35
40.C2M
Švehla Zdeněk
2/2 32
43.C2M
Paloudová Karolína
4/4 30
 C2X
Švehla Zdeněk
1/1 0
31.K1W 3/3 175
Sjezd: Žebříček Český Pohár
30.C1M 2/2 15
1.C1W 6/7 332
1.K1W 8/12 460
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.C1M 2/2 16
1.C1W 5/7 204
12.C2M
Jelínek Filip
5/7 118
36.C2M
Mašínová Marie
1/1 10
1.K1W 5/21 315
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C1W 5/7 0
 K1W 5/12 0

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
7.C1W 2/2 100
34.K1W 2/2 41
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
7.C1W 5/6 35
78.C2M
Švehla Zdeněk
2/2 10
1.C2W
Paloudová Karolína
2/2 6
14.K1W 4/4 273
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 1/1 0
1.C1W 5/6 260
2.K1W 7/10 351
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
66.C1M 1/1 5
2.C1W 5/8 48
3.K1W 5/12 334
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
 C1W 5/6 0
 K1W 5/10 0

rok 2013

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
23.K1W 4/4 73
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
9.C1W 5/6 24
2.C2W
Paloudová Karolína
2/2 2
9.K1W 5/6 306
Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.C1W 4/4 114
7.K1W 8/9 234
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 3/3 2
5.K1W 5/15 231
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/5 10
16.K1W 5/10 83

rok 2012

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
34.K1W 2/2 40
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
20.C1W 4/4 17
19.K1W 5/7 209
Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.C1W 2/2 8
20.K1W 2/2 86
Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.K1W 8/8 158
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.C1W 5/6 8
7.K1W 5/20 135
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/8 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
27.C1W 5/5 2
 C2M
Klíma Jan
1/1 0
50.K1W 5/8 75
Slalom: Oblastní žebříček Morava
34.K1W 4/4 45

Statistika výsledků

Český pohár slalom

Kategorie C1W

Paloudová Anežkasl 130
26.08.17
sl 112
21.08.16
sl 111
20.08.16
pořadí12.9.13.
odstup % *)95,462,0168,5
% poražených soupeřů *)35,333,3---
pořadí20162017celkem
průměr11.012.011.3
medián91212
modus9129
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze % *)115,395,4108,6
průměrné % poražených soupeřů *)16,735,322,9
počet jízd426
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Paloudová Anežka12.ČP,6.NKZ
01.09.13
11.ČP,5.NKZ
31.08.13
pořadí30.24.
odstup % *)35,945,0
% poražených soupeřů *)12,130,3
pořadí2013celkem
průměr27.027.0
medián2424
modus2424
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)40,540,5
průměrné % poražených soupeřů *)21,221,2
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Paloudová Anežkasl 123
10.09.16
sl 146
12.09.15
sl 131
13.09.14
MČRž slalom
07.09.13
sl.Křivoklát
08.09.12
Řeka Svratka
10.09.11
pořadí8.5.7.4.10.10.
odstup % *)30,434,317,715,292,073,6
% poražených soupeřů *)56,366,753,878,635,747,1
pořadí201120122013201420152016celkem
průměr10.010.04.07.05.08.07.3
medián101047587
modus1010475810
počet závodů1111116
průměrný odstup od vítěze % *)73,692,015,217,734,330,443,9
průměrné % poražených soupeřů *)47,135,778,653,866,756,356,4
počet jízd22222212
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
8,3%

Kategorie C2M

Paloudová Anežkasl 123
10.09.16
řeka Otava,
04.09.10
pořadí7.13.
odstup % *)62,158,3
% poražených soupeřů *)33,37,7
pořadí20102016celkem
průměr13.07.010.0
medián1377
modus1377
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)58,362,160,2
průměrné % poražených soupeřů *)7,733,320,5
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Paloudová Anežkasl 146
12.09.15
sl 131
13.09.14
MČRž slalom
07.09.13
sl.Vrbné
15.09.12
sl.Křivoklát
08.09.12
Řeka Svratka
10.09.11
řeka Otava,
04.09.10
pořadí14.15.9.17.8.13.13.
odstup % *)30,621,310,264,113,831,024,0
% poražených soupeřů *)60,664,175,038,575,957,155,6
pořadí201020112012201320142015celkem
průměr13.013.012.59.015.014.012.7
medián131389151413
modus131389151413
počet závodů1121117
průměrný odstup od vítěze % *)24,031,038,910,221,330,627,9
průměrné % poražených soupeřů *)55,657,157,275,064,160,661,0
počet jízd22422214
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
3
42,9%
čistých jízd1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
7,1%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Paloudová Anežkasl 130
26.08.17
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
pořadí12.10.7.8.7.
odstup %95,4148,633,867,738,2
% poražených soupeřů35,325,050,012,525,0
pořadí201420152017celkem
průměr7.58.512.08.8
medián77128
modus77127
počet závodů2215
průměrný odstup od vítěze %53,091,295,476,7
průměrné % poražených soupeřů18,837,535,329,6
počet jízd4329
lepší 1. jízda2
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
3
60,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Paloudová Anežkasl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
12.ČP,6.NKZ
01.09.13
11.ČP,5.NKZ
31.08.13
2.NKZ ČB
26.05.13
1.NKZ ČB
25.05.13
NKZ.Veltrusy
23.09.12
NKZ.Veltrusy
22.09.12
pořadí15.37.30.24.27.29.28.25.
odstup %17,342,135,945,041,0125,145,059,5
% poražených soupeřů68,218,212,130,333,326,327,036,8
pořadí201220132014celkem
průměr26.527.526.026.9
medián25271527
modus25241515
počet závodů2428
průměrný odstup od vítěze %52,261,829,751,4
průměrné % poražených soupeřů31,925,543,231,5
počet jízd47415
lepší 1. jízda1
50,0%
4
100,0%
2
100,0%
7
87,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Paloudová Anežkasl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 149
08.10.17
sl 148
07.10.17
sl 99
09.07.17
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 101
31.07.16
sl 100
30.07.16
sl 99
19.07.15
sl 98
18.07.15
sl 40
10.05.15
sl 39
09.05.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl 103
27.07.14
sl 102
26.07.14
sl 44
11.05.14
sl 43
10.05.14
Sušice NE
14.07.13
Sušice SO
13.07.13
sl.Křivokl2
30.06.13
sl.Křivokl
29.06.13
sl.Tábor2
12.05.13
sl.Tábor1
11.05.13
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.Tábor
13.05.12
sl.Tábor
12.05.12
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
řeka Otava,
12.06.11
řeka Otava,
11.06.11
pořadí1.1.2.2.2.1.2.1.1.1.1.1.1.3.7.2.2.1.1.7.5.4.4.2.2.11.9.3.2.14.14.3.3.
odstup %0,00,02,30,06,00,02,00,00,00,00,00,00,018,224,112,219,00,00,042,426,637,038,95,020,030,813,121,324,548,979,113,510,0
% poražených soupeřů100,0100,091,792,393,3100,093,3100,0100,0100,0100,0100,0100,085,757,180,080,0100,0100,033,363,640,040,066,766,741,250,050,075,07,17,150,050,0
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr8.56.34.02.71.01.32.01.03.5
medián334211212
modus322111211
počet závodů4466443233
průměrný odstup od vítěze %37,922,428,312,20,00,52,80,015,0
průměrné % poražených soupeřů28,654,151,783,8100,098,392,4100,073,2
počet jízd881212886466
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%
3
50,0%
3
75,0%
1
25,0%
2
66,7%
1
50,0%
11
33,3%
čistých jízd0
0,0%
4
50,0%
1
8,3%
2
16,7%
4
50,0%
6
75,0%
2
33,3%
1
25,0%
20
30,3%

Kategorie C2M

Paloudová Anežkasl 49
13.05.18
sl 99
09.07.17
sl 71
28.05.17
sl 70
27.05.17
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 101
31.07.16
sl 100
30.07.16
sl 99
19.07.15
sl 98
18.07.15
sl 40
10.05.15
sl 39
09.05.15
sl 103
27.07.14
sl 102
26.07.14
řeka Otava,
12.06.11
pořadí6.14.1.3.2.6.3.4.10.13.8.7.4.4.10.
odstup %9,923,60,00,84,914,65,27,123,130,123,134,121,622,567,2
% poražených soupeřů54,523,5100,066,791,764,371,457,155,047,853,362,562,570,0---
pořadí201120142015201620172018celkem
průměr10.04.09.53.86.06.06.3
medián10483366
modus10472164
počet závodů12443115
průměrný odstup od vítěze %67,222,027,68,08,19,919,2
průměrné % poražených soupeřů0,066,354,771,163,454,558,7
počet jízd241285233
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
2
33,3%
1
25,0%
1
33,3%
1
100,0%
6
35,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
37,5%
0
0,0%
0
0,0%
3
9,1%

Kategorie C2W

Paloudová Anežkasl 103
27.07.14
sl 102
26.07.14
Sušice NE
14.07.13
Sušice SO
13.07.13
pořadí1.2.2.2.
odstup %0,00,74,22,1
% poražených soupeřů100,050,050,050,0
pořadí20132014celkem
průměr2.01.51.8
medián212
modus212
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %3,10,41,8
průměrné % poražených soupeřů50,075,062,5
počet jízd437
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Paloudová Anežkasl 93
15.07.18
sl 149
08.10.17
sl 148
07.10.17
sl 99
19.07.15
pořadí5.4.4.2.
odstup %19,737,029,20,0
% poražených soupeřů---50,050,085,7
pořadí201520172018celkem
průměr2.04.05.03.8
medián2454
modus2454
počet závodů1214
průměrný odstup od vítěze %0,033,119,721,5
průměrné % poražených soupeřů85,750,00,046,4
počet jízd2428
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Paloudová Anežkasl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 99
09.07.17
sl 48
07.05.17
sl 47
06.05.17
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 101
31.07.16
sl 100
30.07.16
sl 94
12.07.15
sl 40
10.05.15
sl 39
09.05.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl 44
11.05.14
sl 43
10.05.14
Sušice NE
14.07.13
Sušice SO
13.07.13
sl.Křivokl2
30.06.13
sl.Křivokl
29.06.13
sl.Tábor2
12.05.13
sl.Tábor1
11.05.13
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
sl.Tábor
13.05.12
sl.Tábor
12.05.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
řeka Otava,
12.06.11
řeka Otava,
11.06.11
Řeka Lužnice
08.05.11
Lužnice pod
07.05.11
řeka Ploučni
30.04.11
řeka Ploučni
30.04.11/2
Řeka Jizera,
14.08.10
USD Roztoky
27.06.10
USD Roztoky
26.06.10
Řeka Radbuza
08.08.09
Řeka Radbuza
08.08.09/2
Kadaňský mlý
04.07.09
Kadaňský mlý
04.07.09/2
slalomová tr
13.06.09
pořadí9.5.2.1.7.4.7.5.5.4.3.1.11.3.1.1.14.6.9.9.1.4.14.14.2.9.9.20.16.18.19.9.14.8.8.29.28.29.27.32.1.1.2.2.24.
odstup %13,96,00,90,010,22,85,83,21,313,81,10,014,95,00,00,09,326,19,89,10,01,813,710,83,012,622,223,317,025,527,124,924,811,114,045,840,367,547,8146,00,00,01,01,051,0
% poražených soupeřů80,591,598,3100,087,094,488,284,686,293,892,6100,080,896,0100,0100,074,090,677,878,9100,090,080,981,997,461,960,054,865,166,064,077,868,356,361,145,147,120,029,720,5100,0100,083,383,336,1
pořadí2009201020112012201320142015201620172018celkem
průměr6.029.316.612.07.24.02.75.33.37.09.9
medián22914146135258
modus127899115151
počet závodů538764343245
průměrný odstup od vítěze %10,687,126,714,79,45,05,03,33,79,917,0
průměrné % poražených soupeřů80,523,460,771,785,294,295,588,495,186,076,6
počet jízd1061614128686490
lepší 1. jízda1
20,0%
0
0,0%
1
12,5%
1
14,3%
3
50,0%
2
50,0%
1
33,3%
1
25,0%
1
33,3%
1
50,0%
12
26,7%
čistých jízd2
20,0%
0
0,0%
3
18,8%
6
42,9%
1
8,3%
1
12,5%
1
16,7%
3
37,5%
2
33,3%
2
50,0%
21
23,3%

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1W

Paloudová AnežkaJWC Wave
08.08.13
JWC Wave
08.08.13/2
WAVE2012jun
03.08.12
pořadí18.23.10.
odstup %0,018,427,1
% poražených soupeřů19,061,430,8
pořadí20122013celkem
průměr10.020.517.0
medián101818
modus101810
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %27,19,215,2
průměrné % poražených soupeřů30,840,237,1
počet jízd235
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
1
33,3%
1
20,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Paloudová Anežkasl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
pořadí10.8.
odstup %31,131,0
% poražených soupeřů25,041,7
pořadí2012celkem
průměr9.09.0
medián88
modus88
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %31,031,0
průměrné % poražených soupeřů33,433,4
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Paloudová Anežkasl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
Řeka Morava
25.07.10
Řeka Morava
24.07.10
pořadí9.9.19.15.21.32.22.28.
odstup %12,613,320,816,933,3122,036,758,3
% poražených soupeřů73,373,347,157,647,416,246,230,8
pořadí201020112012celkem
průměr25.021.89.019.4
medián2219919
modus221599
počet závodů2428
průměrný odstup od vítěze %47,548,313,039,3
průměrné % poražených soupeřů38,542,173,349,0
počet jízd48416
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
50,0%
2
25,0%
čistých jízd2
50,0%
2
25,0%
2
50,0%
6
37,5%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Paloudová Anežkasl 23
25.04.15
sl 29
27.04.14
pořadí19.26.
odstup %22,828,7
% poražených soupeřů18,219,4
pořadí20142015celkem
průměr26.019.022.5
medián261919
modus261919
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %28,722,825,8
průměrné % poražených soupeřů19,418,218,8

Kategorie C1W

Paloudová Anežkasl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sl 28
26.04.14
pořadí1.1.1.4.2.1.4.1.2.2.2.2.1.
odstup %0,00,00,026,318,50,01,50,00,03,22,27,30,0
% poražených soupeřů100,0100,0100,025,075,0100,081,3100,088,990,083,3---100,0
pořadí20142015201620172018celkem
průměr1.02.01.72.31.81.8
medián122212
modus122111
počet závodů1233413
průměrný odstup od vítěze %0,04,71,16,76,64,5
průměrné % poražených soupeřů100,041,793,085,481,380,3

Kategorie K1W

Paloudová Anežkasl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
pořadí1.2.2.6.2.3.3.2.4.4.3.2.2.3.1.1.2.1.2.1.1.1.1.2.2.4.4.10.9.8.2.23.17.15.
odstup %0,00,40,46,93,41,21,71,34,66,20,00,00,01,70,00,03,90,00,40,00,00,00,01,71,73,312,18,412,99,34,418,815,616,4
% poražených soupeřů100,096,997,461,590,989,593,897,070,070,089,593,397,093,8100,0100,090,9100,088,9100,0100,0100,0100,095,793,881,340,030,866,770,880,04,333,339,1
pořadí2012201320142015201620172018celkem
průměr14.37.82.31.32.03.22.64.3
medián158212322
modus24211322
počet závodů444665534
průměrný odstup od vítěze %13,810,71,70,70,33,02,24,0
průměrné % poražených soupeřů39,252,192,796,695,684,189,381,1

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Paloudová Anežkasp 122
22.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.V.Mýto
16.06.12
pořadí2.1.1.4.1.1.1.2.2.2.1.1.3.5.
odstup %0,00,00,026,30,00,00,01,52,24,40,00,02,716,8
% poražených soupeřů91,7100,0100,025,0100,0100,0100,091,790,985,7100,0100,083,320,0
pořadí2012201320142015201620172018celkem
průměr5.02.01.52.01.01.02.01.9
medián51121111
modus51121111
počet závodů122221414
průměrný odstup od vítěze %16,81,42,21,90,00,06,63,8
průměrné % poražených soupeřů20,091,792,991,3100,0100,079,284,9

Kategorie K1W

Paloudová Anežkasp 122
22.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 54
21.05.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 57
23.05.15
sl 124
30.08.14
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.V.Mýto
16.06.12
pořadí4.2.2.6.3.2.2.1.1.2.1.1.9.4.3.5.8.
odstup %0,00,40,46,91,70,71,70,00,00,20,00,016,63,33,66,415,1
% poražených soupeřů88,996,997,461,593,897,397,6100,0100,097,0100,0100,075,081,390,987,963,2
pořadí2012201320142015201620172018celkem
průměr8.04.04.71.31.73.03.53.3
medián83412322
modus83112322
počet závodů123331417
průměrný odstup od vítěze %15,15,06,60,10,81,71,93,4
průměrné % poražených soupeřů63,289,485,499,098,393,886,289,9

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Paloudová Anežkasl 23
25.04.15
sl 29
27.04.14
pořadí19.26.
odstup %22,828,7
% poražených soupeřů18,219,4
pořadí20142015celkem
průměr26.019.022.5
medián261919
modus261919
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %28,722,825,8
průměrné % poražených soupeřů19,418,218,8

Kategorie C1W

Paloudová Anežkasl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 12
01.04.17
sj 11
01.04.17/2
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
sj.Bechyně
20.10.12
sj.Č.Krumlov
27.05.12
pořadí1.1.1.4.2.1.4.2.4.1.2.2.2.2.2.2.1.1.3.
odstup %0,00,00,026,318,50,01,52,70,00,00,03,22,27,36,34,40,00,08,0
% poražených soupeřů100,0100,0100,025,075,0100,081,350,0---100,088,990,083,3---85,785,7100,0100,0---
pořadí201220142015201620172018celkem
průměr2.01.72.01.72.61.82.0
medián1222212
modus1222212
počet závodů23235419
průměrný odstup od vítěze %4,03,64,71,14,56,64,2
průměrné % poražených soupeřů50,090,541,793,051,381,369,2

Kategorie C2M

Paloudová Anežkasj 152
21.10.17
sj 151
21.10.17/2
sj 15
10.04.16
sj 14
10.04.16/2
sj 13
09.04.16
sj 12
09.04.16/2
sj 163
17.10.15
sj 59
24.05.15
sj 57
23.05.15
sj 16
12.04.15
sj 14
11.04.15
sj 15
11.04.15/2
pořadí1.2.3.3.3.2.5.1.1.2.2.2.
odstup %0,06,611,912,413,618,215,20,00,03,03,20,4
% poražených soupeřů100,080,033,350,050,080,069,2100,0100,066,785,785,7
pořadí201520162017celkem
průměr2.22.81.52.3
medián2312
modus2312
počet závodů64212
průměrný odstup od vítěze %3,614,03,37,1
průměrné % poražených soupeřů84,653,390,075,1

Kategorie K1W

Paloudová Anežkasl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 10
01.04.18
sj 9
01.04.18/2
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 13
02.04.17
sj 12
01.04.17
sj 11
01.04.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 55
22.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 15
10.04.16
sj 14
10.04.16/2
sj 13
09.04.16
sj 12
09.04.16/2
sj 164
17.10.15
sj 163
17.10.15/2
sj 59
24.05.15
sj 57
23.05.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 17
12.04.15
sj 16
12.04.15/2
sj 14
11.04.15
sj 15
11.04.15/2
sl 124
30.08.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.ČK-2
26.05.13
sj.ČK-1
25.05.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lužnice2
06.04.13
sj.Lužnice1
06.04.13/2
sj.Krhanice2
30.03.13
sj.Krhanice1
30.03.13/2
sj.Bechyně
20.10.12
sj.Bechyně
20.10.12/2
sj.Lipno
02.09.12
sj.Č.Krumlov
27.05.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Lužnice
31.03.12
sj.Lužnice
31.03.12/2
sj.Krhanice
25.03.12
sj.Krhanice
25.03.12/2
sj.Krhanice
24.03.12
pořadí1.2.2.6.2.1.1.2.2.3.3.2.4.4.3.3.2.3.2.1.2.3.1.1.1.1.1.1.2.2.1.1.1.2.1.1.1.1.1.1.1.1.2.9.2.2.4.4.2.2.10.9.8.3.3.3.3.2.3.2.2.23.17.15.1.1.2.6.5.
odstup %0,00,40,46,93,40,00,02,31,21,21,71,34,66,22,62,50,00,00,00,00,01,70,00,00,00,00,00,01,70,90,00,00,00,40,00,00,00,00,00,00,00,04,316,61,71,73,312,16,87,98,412,99,33,93,99,110,26,77,14,48,218,815,616,40,00,08,614,313,7
% poražených soupeřů100,096,997,461,590,9100,0100,092,392,989,593,897,070,070,077,881,891,789,593,3100,097,093,8100,0100,0100,0100,0100,0100,095,795,7100,0100,0100,088,9100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,096,675,095,793,881,340,080,085,730,866,770,880,080,077,877,893,386,780,083,34,333,339,1100,0100,083,328,633,3
pořadí2012201320142015201620172018celkem
průměr6.64.73.31.21.53.02.13.2
medián23211322
modus23211321
počet závodů1210613118969
průměrný odstup od vítěze %9,58,44,60,20,22,51,63,8
průměrné % poražených soupeřů63,869,090,498,597,684,092,484,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Paloudová Anežkasl 23
25.04.15
sl 29
27.04.14
pořadí19.26.
odstup %22,828,7
% poražených soupeřů18,219,4
pořadí20142015celkem
průměr26.019.022.5
medián261919
modus261919
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %28,722,825,8
průměrné % poražených soupeřů19,418,218,8

Kategorie C1W

Paloudová Anežkasl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 7
26.03.17
sj 6
25.03.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sl 28
26.04.14
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí1.1.1.4.2.1.4.2.2.1.2.2.2.2.1.1.3.
odstup %0,00,00,026,318,50,01,51,72,30,00,03,22,27,30,00,02,7
% poražených soupeřů100,0100,0100,025,075,0100,081,375,080,0100,088,990,083,3---100,0100,083,3
pořadí201320142015201620172018celkem
průměr2.01.02.01.72.21.81.9
medián1122212
modus1122211
počet závodů21235417
průměrný odstup od vítěze %1,40,04,71,14,86,63,9
průměrné % poražených soupeřů91,7100,041,793,082,381,381,3

Kategorie K1W

Paloudová Anežkasl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 7
26.03.17
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Krhanice
24.03.12
pořadí1.2.2.6.2.3.3.2.4.4.4.3.2.3.2.2.3.1.1.1.2.1.1.1.1.2.2.4.4.3.5.10.9.8.2.23.17.15.5.
odstup %0,00,40,46,93,41,21,71,34,66,25,45,02,30,00,00,01,70,00,00,00,40,00,00,00,01,71,73,312,15,46,48,412,99,34,418,815,616,412,1
% poražených soupeřů100,096,997,461,590,989,593,897,070,070,084,289,595,089,593,397,093,8100,0100,0100,088,9100,0100,0100,0100,095,793,881,340,092,387,930,866,770,880,04,333,339,133,3
pořadí2012201320142015201620172018celkem
průměr12.46.52.31.22.03.12.64.3
medián155212323
modus23211322
počet závodů564568539
průměrný odstup od vítěze %13,59,11,70,10,33,52,24,3
průměrné % poražených soupeřů38,064,892,797,895,686,189,380,7

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Paloudová Anežkasp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
pořadí1.1.2.3.3.2.1.1.3.2.2.3.2.3.3.2.5.3.4.6.
odstup %0,00,01,20,00,00,00,00,02,50,10,64,63,514,016,33,1107,99,418,522,4
% poražených soupeřů100,0100,093,384,666,785,7100,0100,066,783,385,775,087,550,050,080,0---33,3------
pořadí20132014201520162018celkem
průměr4.52.61.82.51.82.6
medián432212
modus331213
počet závodů4552420
průměrný odstup od vítěze %39,58,30,60,00,310,2
průměrné % poražených soupeřů8,368,587,176,294,567,1

Kategorie K1W

Paloudová Anežkasp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Č.Pila
21.04.12
pořadí1.1.1.2.1.1.2.1.3.4.4.1.3.7.2.7.5.3.13.9.7.8.6.11.11.19.
odstup %0,00,00,00,00,00,02,00,02,94,64,70,01,110,42,74,82,92,013,312,37,26,810,912,212,519,7
% poražených soupeřů100,0100,0100,096,9100,0100,093,3100,085,784,283,3100,081,872,795,766,776,591,757,172,473,969,628,647,450,021,7
pořadí201220132014201520162018celkem
průměr11.89.34.52.51.01.35.1
medián11832113
modus11731111
počet závodů44662426
průměrný odstup od vítěze %13,89,94,02,40,00,05,1
průměrné % poražených soupeřů36,968,380,991,1100,099,278,8

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Paloudová Anežkasl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sj 117
23.08.14
MČRž sprint
08.09.13
sp.Křivoklát
09.09.12
pořadí2.3.2.2.2.1.2.1.4.
odstup %1,20,03,90,06,90,03,50,015,5
% poražených soupeřů93,384,690,085,788,9100,087,5100,075,0
pořadí201220132014201520162018celkem
průměr4.01.01.52.02.02.52.1
medián4112222
modus4112222
počet závodů1121229
průměrný odstup od vítěze %15,50,01,76,91,90,63,4
průměrné % poražených soupeřů75,0100,093,888,987,989,089,4

Kategorie K1W

Paloudová Anežkasl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 58
23.05.15
sl 133
14.09.14
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
MČRž sprint
08.09.13
sp.Vrbné
16.09.12
sp.Křivoklát
09.09.12
sp.Veltrusy
07.07.12
pořadí1.2.1.1.1.1.1.3.2.1.8.3.11.
odstup %0,00,00,00,00,00,00,01,12,70,013,68,512,5
% poražených soupeřů100,096,9100,0100,0100,0100,0100,081,895,7100,066,790,550,0
pořadí201220132014201520162018celkem
průměr7.31.02.01.01.01.52.8
medián8121111
modus3111111
počet závodů31322213
průměrný odstup od vítěze %11,50,01,30,00,00,02,9
průměrné % poražených soupeřů69,1100,092,5100,0100,098,590,9

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Paloudová Anežkasp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Strakonic
23.06.12
sp.Č.Krumlov
26.05.12
pořadí1.1.2.3.3.2.1.1.3.2.2.3.2.3.2.4.6.4.2.
odstup %0,00,01,20,00,00,00,00,02,50,10,64,63,516,33,118,522,410,06,6
% poražených soupeřů100,0100,093,384,666,785,7100,0100,066,783,385,775,087,550,080,0------57,166,7
pořadí201220132014201520162018celkem
průměr3.05.02.51.82.51.82.5
medián2422212
modus2421212
počet závodů22452419
průměrný odstup od vítěze %8,320,46,90,60,00,34,7
průměrné % poražených soupeřů61,90,073,187,176,294,572,8

Kategorie K1W

Paloudová Anežkasp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 116
27.08.16
sj 53
21.05.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 58
23.05.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Strakonic
23.06.12
sp.Č.Krumlov
26.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
pořadí1.1.1.2.1.1.1.2.1.3.1.4.4.1.3.7.2.5.3.7.8.6.11.11.8.2.19.
odstup %0,00,00,00,00,00,00,02,00,02,90,04,64,70,01,110,42,72,92,07,26,810,912,212,511,510,619,7
% poražených soupeřů100,0100,0100,096,9100,0100,0100,093,3100,085,7100,084,283,3100,081,872,795,776,591,773,969,628,647,450,077,488,921,7
pořadí201220132014201520162018celkem
průměr9.57.54.02.31.01.34.3
medián8732113
modus11731111
počet závodů62573427
průměrný odstup od vítěze %12,97,03,82,00,00,04,6
průměrné % poražených soupeřů52,371,883,792,4100,099,282,2

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Paloudová Anežkasp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
pořadí1.1.2.3.3.2.1.1.3.2.2.3.2.3.2.4.6.
odstup %0,00,01,20,00,00,00,00,02,50,10,64,63,516,33,118,522,4
% poražených soupeřů100,0100,093,384,666,785,7100,0100,066,783,385,775,087,550,080,0------
pořadí20132014201520162018celkem
průměr5.02.51.82.51.82.4
medián422212
modus421212
počet závodů2452417
průměrný odstup od vítěze %20,46,90,60,00,34,3
průměrné % poražených soupeřů0,073,187,176,294,574,0

Kategorie K1W

Paloudová Anežkasp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Č.Pila
21.04.12
pořadí1.1.1.2.1.1.2.1.3.4.4.1.3.7.2.5.3.7.8.6.11.11.19.
odstup %0,00,00,00,00,00,02,00,02,94,64,70,01,110,42,72,92,07,26,810,912,212,519,7
% poražených soupeřů100,0100,0100,096,9100,0100,093,3100,085,784,283,3100,081,872,795,776,591,773,969,628,647,450,021,7
pořadí201220132014201520162018celkem
průměr11.87.54.02.51.01.34.5
medián11732113
modus11731111
počet závodů42562423
průměrný odstup od vítěze %13,87,03,82,40,00,04,5
průměrné % poražených soupeřů36,971,883,791,1100,099,280,6
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále