Paloudová Anežka, 1999

SK Vltava Č. Krumlov z.s.
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: 3+   C2: 3  sjezd K1: MT   C1: MT   C2: 3
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1W sjezd 2. 2/U23 0.851,7
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1W sjezd 3. 3/U23 1.913,5
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 2. 2/U23 0.992,0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 2. 2/U23 0.440,8
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 1. 1/U23
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 3. 2/U23 0.410,8
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 1. 1/U23
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 2. 2/U23 1.092,1
06.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom 1. 1/U23
06.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C2X slalom
Kleinová Štěpánka
3. 1/U23 20.3318,6
06.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C1W slalom 3. 1/U23 1.031,0
05.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom 3. 1/U23 2.192,1
05.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C2X slalom
Kleinová Štěpánka
4. 1/U23 15.4512,8
05.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C1W slalom 1. 1/U23
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1W sjezd 52.   3957.258.287,4
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1W sjezd 21.   3950.627.264,8
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 1. 1/U23
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 3. 3/U23 2.574,8
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1W sjezd 1. 1/U23
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1W sjezd 1. 1/U23
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 2. 2/U23 0.701,1
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 3. 3/U23 0.851,1
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 1. 1/U23
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 2. 1/U23 15.551,3
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 2. 2/U23 10.071,0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 3. 2/U23 30.902,7
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 3. 3/U23 48.874,4
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1W sjezd 2. 2/U23 78.886,3
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 3. 3/U23 56.425,1
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1W sjezd 2. 2/U23 28.232,2
07.04.2019 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 1. 1/U23
07.04.2019 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 1. 1/U23
07.04.2019 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
PALOUDOVÁ Karolína
1. 1/U23
07.04.2019 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
PALOUDOVÁ Karolína
   
06.04.2019 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 1. 1/U23
06.04.2019 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 1. 1/U23
06.04.2019 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
PALOUDOVÁ Karolína
2. 1/U23 22.401,8
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1W sjezd 1. 1/U23
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně C1W sjezd 1. 1/U23
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1W sjezd 1. 1/U23
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně C1W sjezd 1. 1/U23
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. K1W sjezd 1. 1/U23
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. K1W sjezd 4. 3/U23
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. C1W sjezd 1. 1/U23
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. C1W sjezd 2. 2/U23
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1W sjezd 1. 1/U23
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C1W sjezd 1. 1/U23
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1W sjezd 1. 1/U23
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C1W sjezd 2. 1/U23 0.691,2
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném C1W slalom 1. 1/U23
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném K1W slalom 9. 1/U23 10.9213,9
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném C2X slalom
PALOUDOVÁ Karolína
5. 1/U23 21.0619,7
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů C1W slalom 1. 1/U23
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů C2M slalom
PALOUDOVÁ Karolína
   
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů K1W slalom 5. 1/U23 5.026,0
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1W sjezd 2. 2/U23 0.200,4
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C1W sjezd 1. 1/U23
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1W sjezd 2. 2/U23
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C1W sjezd 3. 2/U23
13.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda C2M slalom
PALOUDOVÁ Karolína
6. 3/U23 11.609,9
12.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda C2M slalom
PALOUDOVÁ Karolína
   
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1W sjezd 2. 2/U23 2.030,4
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1W sjezd 1. 1/U23
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1W sjezd 2. 2/U23 5.981,1
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1W sjezd 1. 1/U23
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 6. 4/U23 76.746,9
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1W sjezd 4. 2/U23 325.5426,3
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 2. 2/U23 37.203,4
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd 1. 1/U23
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd 1. 1/U23
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd 2. 2/U23 10.301,2
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd 2. 2/U23 19.102,3
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
PALOUDOVÁ Karolína
1. 1/DS
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
PALOUDOVÁ Karolína
2. 1/DS 79.306,6
08.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C2X slalom
PALOUDA Mikoláš
4. 1/DS 42.4737,0
08.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C1W slalom 2. 2/DS 2.602,3
07.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C2X slalom
PALOUDA Mikoláš
4. 1/DS 35.5329,2
07.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C1W slalom 2. 2/DS
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom    
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně K1W sjezd 3. 2/DS 0.661,2
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně C1W sjezd 2. 1/DS 10.8118,5
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 12. 4/DS 116.9095,4
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1W sjezd    
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C1W sjezd    
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 3. 2/DS 0.891,7
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 1. 1/DS
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 2. 1/DS 0.691,3
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C1W sjezd 4. 3/DS 0.871,5
09.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí C1W slalom 2. 1/DS 6.076,0
09.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí C2M slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Tereza
14. 2/DS 25.9323,6
09.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí K1W slalom 2. 1/DS 0.890,9
28.05.2017 Down-Town-slalom viz. závod č.70 C2M slalom
PALOUDOVÁ Karolína
1. 1/DS
27.05.2017 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem C2M slalom
PALOUDOVÁ Karolína
3. 1/DS 1.200,8
07.05.2017 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1W slalom 1. 1/DS
06.05.2017 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1W slalom 7. 1/DS 10.2010,2
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 4. 3/DS 52.404,6
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 4. 3/DS 69.706,2
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1W sjezd 3. 2/DS 22.802,6
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1W sjezd    
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl C1W sjezd    
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1W sjezd 2. 2/DS
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1W sjezd 3. 2/DS 22.202,5
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl C1W sjezd 2. 2/DS 28.102,7
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl C1W sjezd 4.  
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 4.   45.705,4
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd    
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1W sjezd 2.   16.401,7
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1W sjezd    
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 2.   19.702,3
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 3. 2/DS 42.205,0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1W sjezd    
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1W sjezd 2. 1/DS 23.702,3
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W sjezd 1. 1/DS
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W sjezd 2. 2/DS 2.263,9
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2M slalom
PALOUDOVÁ Karolína
7. 4/DS 70.5362,1
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W slalom 8. 2/DS 35.0730,4
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 3. 1/DS
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 1. 1/DS
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1W sjezd 1. 1/DS
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné C1W sjezd 3. 1/DS
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1W sjezd 1. 1/DS
21.08.2016 6. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 9. 3/DS 86.9062,0
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno K1W sjezd 2. 1/DS
20.08.2016 5. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 13. 3/DS 209.20168,5
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 4. 1/DS 3.202,8
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
PALOUDOVÁ Karolína
2. 2/DS 6.204,9
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 1. 1/DS
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 7. 1/DS 6.605,8
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
PALOUDOVÁ Karolína
6. 2/DS 17.9014,6
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 2. 1/DS 2.502,0
31.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 5. 1/DS 3.403,2
31.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2M slalom
PALOUDOVÁ Karolína
3. 1/DS 6.505,2
31.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1W slalom 1. 1/DS
30.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 5. 1/DS 1.501,3
30.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2M slalom
PALOUDOVÁ Karolína
4. 1/DS 9.407,1
30.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1W slalom 1. 1/DS
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 2. 2/DS 4.060,7
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 1. 1/DS
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 2. 2/DS 16.561,7
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 1. 1/DS
22.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + Přebor Jihočeského kraje viz.závod č.54 K1W sjezd 1. 1/DS
21.05.2016 Krumlovský Down Town ve sprintu + MČR C2mix Start 50 m nad lávkou (a jezem) K1W sjezd 1. 1/DS
21.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ). cíl cca 50 m před soutokem s Polečnicí (ř.km 281,4) K1W sjezd 1. 1/DS
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 1. 1/DS
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 2. 1/DS
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1W sjezd    
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C1W sjezd    
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 2. 2/DS
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 2. 2/DS
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 3. 2/DS 1.201,7
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 2. 2/DS 2.663,2
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 1. 1/DS
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 1. 1/DS
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 1. 1/DS
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 1. 1/DS
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
MAŠÍNOVÁ Marie
3. 1/U23 141.1012,4
10.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
MAŠÍNOVÁ Marie
3. 1/U23 136.7011,9
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 1. 1/DS
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 1. 1/DS
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
MAŠÍNOVÁ Marie
2. 1/U23 202.1018,2
09.04.2016 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
MAŠÍNOVÁ Marie
3. 1/U23 155.4013,6
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 2. 1/DM 9.900,9
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 2. 1/DM 18.701,7
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
MAŠÍNOVÁ Marie
5. 1/DS 171.6015,2
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L C1W slalom 10. 4/DM 185.90148,6
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L C1W slalom 7. 3/DM 42.9433,8
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 1. 1/DM
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 2. 1/DM 3.336,9
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W slalom 5. 2/DM 38.3134,3
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 14. 7/DM 30.2030,6
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 2. 1/DM 1.092,0
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 1. 1/DM
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 1. 1/DM
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C1W sjezd 1. 1/DM
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně C1M sjezd 18.   21.2118,8
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně K1W sjezd 3.   3.362,9
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1W sjezd 2.   31.593,9
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C1W slalom 1. 1/DM
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C2M slalom
ŠVEHLA Zdeněk
5.   9.9811,0
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C2M slalom
PALOUDOVÁ Karolína
10. 1/DM 20.8823,1
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C2X slalom
ŠVEHLA Zdeněk
2.  
18.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR C2ž a C2mix Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C1W slalom 1. 1/DM
18.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR C2ž a C2mix Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C2M slalom
ŠVEHLA Zdeněk
11.   21.2223,2
18.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR C2ž a C2mix Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C2M slalom
PALOUDOVÁ Karolína
13. 2/DM 27.4530,1
12.07.2015 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 4. 1/DM 13.9113,8
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 1. 1/DM
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1W sjezd 2. 1/DM 10.851,5
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 2. 1/DM 0.940,2
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1W sjezd 2. 1/DM 14.982,2
24.05.2015 Krumlovský Down-Town, neděle + Přebor JČ kraje stejné jako závod č.57 K1W sjezd 1. 1/DM
24.05.2015 Krumlovský Down-Town, neděle + Přebor JČ kraje stejné jako závod č.57 C2M sjezd
JELÍNEK Filip
1. 1/U23
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sobota + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem K1W sjezd 1. 1/DM
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sprint + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem K1W sjezd 1. 1/DM
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sobota + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem C2M sjezd
JELÍNEK Filip
1. 1/U23
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sprint + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem C2M sjezd
JELÍNEK Filip
1. 1/U23
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 4.   2.234,6
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 3.   1.362,5
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 4.   2.314,7
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 2.   0.080,1
10.05.2015 Slalom v Táboře Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz K1W slalom 3. 1/DM 1.001,1
10.05.2015 Slalom v Táboře Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz C2M slalom
PALOUDOVÁ Karolína
8. 1/DM 23.8523,1
10.05.2015 Slalom v Táboře Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz C1W slalom 1. 1/DM
09.05.2015 Slalom v Táboře-přebor JČ kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 1. 1/DM
09.05.2015 Slalom v Táboře-přebor JČ kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz. C2M slalom
PALOUDOVÁ Karolína
7. 1/DM 43.6134,1
09.05.2015 Slalom v Táboře-přebor JČ kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz. C1W slalom 1. 1/DM
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 1. 1/DM
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 2. 1/DM 14.282,2
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 1. 1/DM
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 2. 1/DM 0.510,6
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1W sjezd 2. 1/DM 3.500,4
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C1M sjezd 19. 2/DM 160.7022,8
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1W sjezd 1. 1/DM
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C1W sjezd 2. 1/DM 58.507,3
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 1. 1/DM
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 1. 1/DM
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě. K1W sjezd 1. 1/DM
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1W sjezd 1. 1/DM
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě. C2M sjezd
JELÍNEK Filip
2. 1/U23 36.103,0
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
JELÍNEK Filip
   
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně - Hutě K1W sjezd 1. 1/DM
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 1. 1/DM
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně - Hutě C2M sjezd
JELÍNEK Filip
2. 1/U23 29.303,2
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
JELÍNEK Filip
2. 1/U23 5.600,4
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 1.  
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 1.  
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 7.   21.6717,7
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 15.   22.9521,3
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem K1W sjezd 3. 2/DM 1.311,1
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou K1W sjezd 1. 1/DM
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 7. 2/DM 5.6810,4
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 3. 1/DM 2.904,6
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné K1W sjezd 2. 1/DM 1.432,7
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C1W sjezd 2. 1/DM 2.153,5
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1W slalom 3. 2/DM 20.0018,2
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W slalom 11. 4/DM 14.4514,9
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1W slalom 7. 2/DM 25.6024,1
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W slalom 3. 3/DM 4.885,0
27.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W slalom 2.   12.5112,2
27.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2W slalom
PALOUDOVÁ Karolína
1.  
27.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2M slalom
C2 mix
ŠVEHLA Zdeněk
4.   25.8521,6
26.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném, MČR C2X a C2W - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C1W slalom 2.   16.1019,0
26.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném, MČR C2X a C2W - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C2W slalom
PALOUDOVÁ Karolína
2.   0.950,7
26.07.2014 Letní slalom v Českém Vrbném, MČR C2X a C2W - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C2M slalom
C2 mix
ŠVEHLA Zdeněk
4.   21.6322,5
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 15. 4/DM 17.8217,3
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 8. 3/DM 78.5067,7
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 37. 8/DM 42.0542,1
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 7. 3/DM 43.3638,2
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 K1W sjezd 2. 2/DM 34.604,3
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 C1W sjezd 2. 2/DM 61.206,3
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem K1W sjezd 9. 4/DM 133.5016,6
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem C1W sjezd 2. 2/DM 42.304,4
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 7. 2/DM 3.174,8
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 3. 2/DM 10.6014,0
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 5. 2/DM 1.932,9
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 3. 2/DM 12.7216,3
11.05.2014 O štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz C1W slalom 1. 1/DM
11.05.2014 O štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz K1W slalom 1. 1/DM
10.05.2014 O štít města Tábora + KP Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz C1W slalom 1. 1/DM
10.05.2014 O štít města Tábora + KP Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz K1W slalom 1. 1/DM
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice K1W sjezd 3.   1.662,0
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C1W sjezd 2.   3.083,1
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz K1W sjezd 2. 2/DM 18.221,7
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C1M sjezd 26. 5/DM 273.8028,7
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1W sjezd 2. 1/DM 16.101,7
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1W sjezd 4. 1/DM 31.703,3
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C1W sjezd 1. 1/DM
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce K1W sjezd 3. 3/ZS 15.003,6
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce C1W sjezd 1. 1/ZS
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí K1W sjezd 1.  
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí C1W sjezd 1.  
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu C1W slalom 4.   20.3715,2
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu K1W slalom 9.   12.0810,2
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou K1W sjezd    
01.09.2013 12. Český pohár ve slalomu + 6. NKZ na Lipně Lipno K1W slalom 30.   39.3835,9
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou K1W sjezd 4.   103.4012,1
31.08.2013 11. Český pohár ve slalomu + 5. NKZ na Lipně Lipno K1W slalom 24.   48.8645,0
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 13. 2/ZS 7.9113,3
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné C1W sjezd 5. 1/ZS 75.48107,9
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 9. 1/ZS 7.0912,3
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné C1W sjezd 3. 1/ZS 6.479,4
08.08.2013
09.08.2013
Wave2013 ECA European Open Junior Slalom Cup Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom
kvalifikace/heats
23.   19.3918,4
08.08.2013
09.08.2013
Wave2013 ECA European Open Junior Slalom Cup Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom
semifinal U14
18.  
14.07.2013 Slalom v Sušici K1W slalom 14. 3/ŽS 8.939,3
14.07.2013 Slalom v Sušici C1W slalom 7. 2/ŽS 38.3742,4
14.07.2013 Slalom v Sušici C2W slalom
Paloudová Karolína
2.   5.954,2
13.07.2013 Slalom v Sušici K1W slalom 6. 2/ŽS 19.1126,1
13.07.2013 Slalom v Sušici C1W slalom 5. 2/ŽS 24.4426,6
13.07.2013 Slalom v Sušici C2W slalom
Paloudová Karolína
2. 2/ŽS 2.912,1
30.06.2013 VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1W slalom 9. 3/ZS 9.139,8
30.06.2013 VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 C1W slalom 4. 3/ZS 36.8337,0
29.06.2013 VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1W slalom 9. 4/ZS 9.259,1
29.06.2013 VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 C1W slalom 4. 3/ZS 42.0638,9
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí K1W sjezd 3. 1/ZS 30.905,4
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí C1W sjezd 1. 1/ZS
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí K1W sjezd 5. 1/ZS 35.906,4
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí C1W sjezd 3. 1/ZS 17.702,7
26.05.2013 Krumlovský Down-Town, neděle Český Krumlov, řeka Vltava K1W sjezd 2.   59.506,8
26.05.2013 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 27. 2/ZS 43.1241,0
25.05.2013 Krumlovský Down-Town, sobota + Přebor JČ kraje Český Krumlov, řeka Vltava. K1W sjezd 2.   68.907,9
25.05.2013 Krumlovský Down-Town, sprint Rechle (loděnice Č. Krumlov) K1W sjezd    
25.05.2013 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 29. 4/ZS 131.06125,1
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 7. 1/ZS 4.827,2
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 4. 1/ZS 14.3718,5
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 8. 1/ZS 4.436,8
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 6. 1/ZS 16.6622,4
12.05.2013 Slalomy v Táboře, neděle Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. C1W slalom 2. 1/ZS 7.465,0
12.05.2013 Slalomy v Táboře, neděle Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. K1W slalom 1. 1/ZS
11.05.2013 Slalomy v Táboře, sobota Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. K1W slalom 4. 1/ZS 2.081,8
11.05.2013 Slalomy v Táboře, sobota Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. C1W slalom 2. 1/ZS 28.3020,0
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu K1W sjezd 10. 1/ZS 8.428,4
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1W sjezd 9. 1/ZS 169.4012,9
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1W sjezd 8. 1/ZS 125.609,3
06.04.2013 Sjezd na Lužnici, závod č.1, sobota řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 3.   41.103,9
06.04.2013 Sjezd na Lužnici, závod č.2, sobota řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 3.   40.703,9
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.1, sobota Sázava, Krhanice K1W sjezd 3. 1/ŽS 107.5010,2
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.2, sobota Sázava, Krhanice K1W sjezd 3. 1/ŽS 97.109,1
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 2. 1/ZS 71.806,7
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 3. 1/ZS 77.107,1
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě C1W sjezd 1. 1/ZS
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě C1W sjezd    
23.09.2012 6.Národní kvalifikační závod, 7.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy K1W slalom 28. 6/ZS 44.6845,0
22.09.2012 5.Národní kvalifikační závod, 6.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy K1W slalom 25. 4/ZS 65.1259,5
16.09.2012 Finále ČP juniorů ve sjezdu, MČR dorostu ve sprintu USD České Vrbné K1W sjezd 8. 3/ZS 17.7013,6
15.09.2012 Finále ČP juniorů ve slalomu, MČR dorostu ve slalomu USD České Vrbné K1W slalom 17.   68.3064,1
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 4.   23.2015,5
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 3.   10.418,5
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 10.   101.3192,0
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 8.   13.7813,8
02.09.2012 12.Český pohár ve sjezdu - klasik K1W sjezd 2.   37.854,4
01.09.2012 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, Vltava - Lipno K1W sjezd 6.   26.5110,9
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 C1W slalom 10.   30.9131,1
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1W slalom 9.   11.2912,6
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 C1W slalom 8.   35.7831,0
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1W slalom 9.   13.4913,3
03.08.2012 WAVE2012 Junior Cup Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 10. 6/ZS 28.7027,1
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy K1W sjezd 11. 2/ZS 14.5312,2
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy K1W sjezd 11. 2/ZS 14.8312,5
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom 11. 6/ZS 35.9630,8
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 14. 6/ZS 14.4813,7
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W sjezd 8. 7/ZS 8.3411,5
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom 9. 6/ZS 14.2313,1
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W sjezd 4. 4/ZS 8.9410,0
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 14. 7/ZS 10.4310,8
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 2. 1/ZS 3.603,0
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov K1W sjezd 8. 4/ZS 91.7015,1
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C1W sjezd 5. 3/ZS 123.7016,8
27.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle řeka Vltava v Č.Krumlově, Rechle-Na Trojici K1W sjezd 2.   74.908,2
27.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle řeka Vltava v Č.Krumlově, Rechle-Na Trojici C1W sjezd 3.   88.008,0
26.05.2012 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu a přebor Jihočeského kraje ve sjezdu řeka Vltava v Č.Krumlově, Rechle-Na Trojici K1W sjezd 2.   82.809,2
26.05.2012 VZ ve sprintu v Českém Krumlově řeka Vltava v Českém Krumlově - Rechle K1W sjezd 2.   21.9010,6
26.05.2012 VZ ve sprintu v Českém Krumlově řeka Vltava v Českém Krumlově - Rechle C1W sjezd 2.   17.006,6
26.05.2012 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu a přebor Jihočeského kraje ve sjezdu řeka Vltava v Č.Krumlově, Rechle-Na Trojici C1W sjezd 3.   103.209,5
13.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře. neděle, závod č.2 Lužnice pod Táborem C1W slalom 3. 1/ZS 23.0221,3
13.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře. neděle, závod č.2 Lužnice pod Táborem K1W slalom 9. 1/ZS 10.6512,6
12.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře, sobota, závod č.1 Lužnice pod Táborem C1W slalom 2. 1/ZS 26.8724,5
12.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře, sobota, závod č.1 Lužnice pod Táborem K1W slalom 9. 1/ZS 18.7522,2
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 20.   23.0723,3
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 16.   18.0817,0
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most K1W sjezd 23. 2/ZS 202.8018,8
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova K1W sjezd 19. 2/ZS 29.5919,7
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1W sjezd 17.   174.6015,6
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1W sjezd 15.   184.4016,4
31.03.2012 Jarní sjezdy na Lužnici, sobota, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 1.  
31.03.2012 Jarní sjezdy na Lužnici, sobota, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 1. 1/ZS
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.4 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu K1W sjezd 2.   98.908,6
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.3 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu K1W sjezd 6.   161.6014,3
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.1 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu K1W sjezd 5.   151.8013,7
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.2 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu K1W sjezd 5.   135.5012,1
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 19. 3/ZM 23.9020,8
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 15. 2/ZM 19.1016,9
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2 C1W slalom 10.   86.2073,6
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2 K1W slalom 13.   31.4931,0
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1W slalom 18. 4/ZM 23.3025,5
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn C1W slalom 14. 4/ZM 50.2048,9
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1W slalom 19. 4/ZM 21.8027,1
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn C1W slalom 14. 4/ZM 70.4079,1
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C1W slalom   6/
12.06.2011 Slalom ve Strakonicích - neděle řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom 3. 1/ZM 17.8113,5
12.06.2011 Slalom ve Strakonicích - neděle řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M slalom
Klíma Jan
10. 1/ZS 72.0067,2
12.06.2011 Slalom ve Strakonicích - neděle řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 9. 1/ZM 22.5924,9
11.06.2011 Slalom ve Strakonicích - sobota řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom 3. 1/ZM 13.2310,0
11.06.2011 Slalom ve Strakonicích - sobota řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 14. 2/ZM 23.7524,8
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 21. 5/ZM 30.2033,3
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 32. 8/ZM 113.80122,0
08.05.2011 Slalom O štít města Tábora - neděle Řeka Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka K1W slalom 8. 2/ZM 12.2611,1
07.05.2011 Slalom O štít města Tábora- sobota, Krajský přebor Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka K1W slalom 8. 2/ZM 14.6114,0
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom
sobota 30.4.2011
28. 5/ZM 35.7040,3
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom
neděle 1.5.2011
29. 4/ZM 41.9045,8
04.09.2010 Mistrovství České republiky žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M slalom
HOLICKÁ Adéla
13. 6/ZM 70.2658,3
04.09.2010 Mistrovství České republiky žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 13. 5/ZM 24.1424,0
04.09.2010 Mistrovství České republiky žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom    
14.08.2010 VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 29. 3/ZM 79.0067,5
25.07.2010 VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom 22. 4/ZM 34.2036,7
24.07.2010 VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom 28. 7/ZM 58.7058,3
27.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů neděle, 4.Český pohár žáků USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 27. 4/ZM 45.8547,8
26.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 32. 5/ZM 144.55146,0
08.08.2009
09.08.2009
Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom
sobota předžáci
1. 1/PZ
08.08.2009
09.08.2009
Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom
neděle předžáci
1. 1/PZ
04.07.2009
05.07.2009
Slalom v Kadani Kadaňský mlýn, řeka Ohře K1W slalom
sobota předžáci
2. 2/PZ 1.301,0
04.07.2009
05.07.2009
Slalom v Kadani Kadaňský mlýn, řeka Ohře K1W slalom
neděle předžáci
2. 2/PZ 1.301,0
13.06.2009
14.06.2009
Písecké slalomy slalomová trať U Martínka, Otava, Písek K1W slalom
sobota
  2/PZ
13.06.2009
14.06.2009
Písecké slalomy slalomová trať U Martínka, Otava, Písek K1W slalom
neděle
24. 2/PZ 46.5051,0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Paloudová AnežkaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1: MT   C1: MT   C2: 3 29.11.19 updated from RVP
Paloudová AnežkaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1: MT   C1: MT   C2: 17.04.19 updated from RVP
Paloudová AnežkaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 1   C1: 2   C2: 2 13.11.18 updated from RVP
Paloudová AnežkaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1: MT   C1: MT   C2: 3 20.11.17 updated from RVP
Paloudová AnežkaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 2   C1: 2+   C2: 2 K1: MT   C1: MT   C2: 2 23.11.16 updated from RVP
Paloudová AnežkaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 2   C1: 2+   C2: 3 K1: MT   C1: MT   C2: 2 09.08.16 updated from RVP
Paloudová AnežkaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 2   C1: 2+   C2: 3 K1: MT   C1: MT   C2: 2 27.05.16 updated from RVP
Paloudová AnežkaSK Vltava Č. Krumlov K1: 2   C1: 2+   C2: 3 K1: MT   C1: MT   C2: 2 26.05.16 updated from RVP
Paloudová AnežkaSK Vltava Č. Krumlov K1: 2   C1: 2+   C2: 3 K1: MT   C1: MT   C2: 3 27.05.15 updated from RVP
Paloudová AnežkaSK Vltava Č. Krumlov K1: 2   C1: 2+   C2: 3 K1: MT   C1: MT   C2: 12.04.15 updated from RVP
Paloudová AnežkaSK Vltava Č. Krumlov K1: 2   C1: 2   C2: K1: 1   C1: 2   C2: 28.10.14 updated from RVP
Paloudová AnežkaSK Vltava Č. Krumlov K1: 2   C1: 3   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 20.11.13 updated from RVP
Paloudová AnežkaSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1: 3   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 28.06.12 updated from RVP
Paloudová AnežkaSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1: 3   C2: K1: 2   C1:   C2: 26.06.12 updated from RVP
Paloudová AnežkaSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 15.05.12 updated from RVP
Paloudová AnežkaSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 09.04.12 updated from RVP
Paloudová AnežkaSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.06.11 updated from RVP
Paloudová AnežkaSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.08.10 updated from RVP
Profil není vyplněn.
0|3959|0|N

rok 2020

Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1W 4/4 260
7.K1W 4/4 286
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.C1W 4/4 184
2.K1W 4/4 386
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
29.C1W 2/2 25
33.C2X
Kleinová Štěpánka
2/2 29
74.K1W 2/2 146
Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.C1W 6/8 403
2.K1W 6/8 423
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.C1W 5/8 261
28.C2M
Paloudová Karolína
3/3 10
1.K1W 5/12 654
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/8 0
 K1W 5/8 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
13.C1W 2/2 30
76.C2M
Paloudová Karolína
3/3 5
61.C2X
Paloudová Karolína
1/1 1
65.K1W 2/2 154
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1W 6/8 443
1.K1W 6/9 436
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.C1W 5/8 192
2.K1W 5/13 422
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/8 0
 K1W 5/9 0

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1W 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
16.C1W 2/2 57
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
12.C1W 3/3 63
62.C2M
Paloudová Karolína
2/2 11
88.C2M
Kratochvílová Tereza
1/1 4
 C2X
Palouda Mikoláš
2/2 0
41.K1W 3/3 187
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.C1W 4/4 143
12.K1W 4/6 249
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.C1W 5/7 81
35.C2M
Paloudová Karolína
2/2 38
4.K1W 5/10 332
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C1W 5/8 27
16.K1W 5/10 149

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
16.C1W 2/2 41
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
3.C1W 4/4 78
23.C2M
Paloudová Karolína
4/4 65
12.K1W 4/4 222
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1W 6/6 319
1.K1W 6/10 353
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.C1W 5/6 150
32.C2M
Mašínová Marie
4/4 12
2.K1W 5/16 402
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/6 0
 K1W 5/9 0

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
9.C1W 2/2 81
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
7.C1W 4/4 35
40.C2M
Švehla Zdeněk
2/2 32
43.C2M
Paloudová Karolína
4/4 30
 C2X
Švehla Zdeněk
1/1 0
31.K1W 3/3 175
Sjezd: Žebříček Český Pohár
30.C1M 2/2 15
1.C1W 6/7 332
1.K1W 8/12 460
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.C1M 2/2 16
1.C1W 5/7 204
12.C2M
Jelínek Filip
5/7 118
36.C2M
Mašínová Marie
1/1 10
1.K1W 5/21 315
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C1W 5/7 0
 K1W 5/12 0

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
7.C1W 2/2 100
34.K1W 2/2 41
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
7.C1W 5/6 35
78.C2M
Švehla Zdeněk
2/2 10
1.C2W
Paloudová Karolína
2/2 6
14.K1W 4/4 273
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 1/1 0
1.C1W 5/6 260
2.K1W 7/10 351
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
66.C1M 1/1 5
2.C1W 5/8 48
3.K1W 5/12 334
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
 C1W 5/6 0
 K1W 5/10 0

rok 2013

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
23.K1W 4/4 73
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
9.C1W 5/6 24
2.C2W
Paloudová Karolína
2/2 2
9.K1W 5/6 306
Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.C1W 4/4 114
7.K1W 8/9 234
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 3/3 2
5.K1W 5/15 231
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/5 10
16.K1W 5/10 83

rok 2012

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
34.K1W 2/2 40
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
20.C1W 4/4 17
19.K1W 5/7 209
Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.C1W 2/2 8
20.K1W 2/2 86
Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.K1W 8/8 158
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.C1W 5/6 8
7.K1W 5/20 135
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/8 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
27.C1W 5/5 2
 C2M
Klíma Jan
1/1 0
50.K1W 5/8 75
Slalom: Oblastní žebříček Morava
34.K1W 4/4 45

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie201720162013
C1W1916-
K1W--50

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1W531121114-
K1W72112112716
C1M-----3053--

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20172015201420132012
C1W1697--
K1W--342334

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201920182017201620152014201320122011
C1W29131237792027
C2X336156-1----
K1W74654112311491950
C2M-7688234378--124
C2W-----12--

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1W2221211269
K1W212421357
C2M-28-353236---
C1M-----3866--

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20122011
C1W15-
K1W2034

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1W19301411161094-
K1W376245164431441641
C1M-----4055--
Fotky nenalezeny.
0|3959|0|N

rok 2020

Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1W 4/4 260
7.K1W 4/4 286
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.C1W 4/4 184
2.K1W 4/4 386
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
29.C1W 2/2 25
33.C2X
Kleinová Štěpánka
2/2 29
74.K1W 2/2 146
Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.C1W 6/8 403
2.K1W 6/8 423
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.C1W 5/8 261
28.C2M
Paloudová Karolína
3/3 10
1.K1W 5/12 654
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/8 0
 K1W 5/8 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
13.C1W 2/2 30
76.C2M
Paloudová Karolína
3/3 5
61.C2X
Paloudová Karolína
1/1 1
65.K1W 2/2 154
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1W 6/8 443
1.K1W 6/9 436
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.C1W 5/8 192
2.K1W 5/13 422
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/8 0
 K1W 5/9 0

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1W 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
16.C1W 2/2 57
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
12.C1W 3/3 63
62.C2M
Paloudová Karolína
2/2 11
88.C2M
Kratochvílová Tereza
1/1 4
 C2X
Palouda Mikoláš
2/2 0
41.K1W 3/3 187
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.C1W 4/4 143
12.K1W 4/6 249
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.C1W 5/7 81
35.C2M
Paloudová Karolína
2/2 38
4.K1W 5/10 332
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C1W 5/8 27
16.K1W 5/10 149

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
16.C1W 2/2 41
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
3.C1W 4/4 78
23.C2M
Paloudová Karolína
4/4 65
12.K1W 4/4 222
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1W 6/6 319
1.K1W 6/10 353
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.C1W 5/6 150
32.C2M
Mašínová Marie
4/4 12
2.K1W 5/16 402
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/6 0
 K1W 5/9 0

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
9.C1W 2/2 81
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
7.C1W 4/4 35
40.C2M
Švehla Zdeněk
2/2 32
43.C2M
Paloudová Karolína
4/4 30
 C2X
Švehla Zdeněk
1/1 0
31.K1W 3/3 175
Sjezd: Žebříček Český Pohár
30.C1M 2/2 15
1.C1W 6/7 332
1.K1W 8/12 460
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.C1M 2/2 16
1.C1W 5/7 204
12.C2M
Jelínek Filip
5/7 118
36.C2M
Mašínová Marie
1/1 10
1.K1W 5/21 315
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C1W 5/7 0
 K1W 5/12 0

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
7.C1W 2/2 100
34.K1W 2/2 41
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
7.C1W 5/6 35
78.C2M
Švehla Zdeněk
2/2 10
1.C2W
Paloudová Karolína
2/2 6
14.K1W 4/4 273
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 1/1 0
1.C1W 5/6 260
2.K1W 7/10 351
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
66.C1M 1/1 5
2.C1W 5/8 48
3.K1W 5/12 334
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
 C1W 5/6 0
 K1W 5/10 0

rok 2013

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
23.K1W 4/4 73
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
9.C1W 5/6 24
2.C2W
Paloudová Karolína
2/2 2
9.K1W 5/6 306
Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.C1W 4/4 114
7.K1W 8/9 234
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 3/3 2
5.K1W 5/15 231
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1W 5/5 10
16.K1W 5/10 83

rok 2012

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
34.K1W 2/2 40
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
20.C1W 4/4 17
19.K1W 5/7 209
Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.C1W 2/2 8
20.K1W 2/2 86
Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.K1W 8/8 158
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.C1W 5/6 8
7.K1W 5/20 135
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/8 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
27.C1W 5/5 2
 C2M
Klíma Jan
1/1 0
50.K1W 5/8 75
Slalom: Oblastní žebříček Morava
34.K1W 4/4 45

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie201720162013
C1W1916-
K1W--50

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1W531121114-
K1W72112112716
C1M-----3053--

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20172015201420132012
C1W1697--
K1W--342334

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201920182017201620152014201320122011
C1W29131237792027
C2X336156-1----
K1W74654112311491950
C2M-7688234378--124
C2W-----12--

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1W2221211269
K1W212421357
C2M-28-353236---
C1M-----3866--

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20122011
C1W15-
K1W2034

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1W19301411161094-
K1W376245164431441641
C1M-----4055--

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
73 50 29 140 75 15 382
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár17.613.095
K1W27.024.0242
C1W11.312.093
NKZ19.315.0710
K1W26.827.0156
C1W8.07.074
veřejné závody7.44.01119
K1W11.09.0155
C1W3.72.0137
C2M6.56.0417
C2X3.74.046
C2W1.82.024
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,05
K1W00,000,000,000,02
C1W00,000,000,000,03
NKZ00,000,000,000,010
K1W00,000,000,000,06
C1W00,000,000,000,04
veřejné závody2218,51815,1119,25142,9119
K1W814,547,335,51527,355
C1W1232,4924,3513,52670,337
C2M15,915,9211,8423,517
C2X00,0116,7116,7233,36
C2W125,0375,000,04100,04
Celkem2216,41813,4118,25138,1134
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár106666700,0
K1W416400,0
C1W665010800,0
NKZ187043900,0
K1W112822600,0
C1W74226000,0
veřejné závody2372272105422,8
K1W1111104103027,0
C1W74750102128,4
C2M33256839,1
C2X1288700,0
C2W7741100,0
Celkem2653642145420,4
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1W

Paloudová Anežkasl 130
26.08.17
sl 112
21.08.16
sl 111
20.08.16
pořadí12.9.13.
odstup % *)95,462,0168,5
% poražených soupeřů *)35,333,3---
pořadí20162017celkem
průměr11.012.011.3
medián91212
modus9129
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze % *)115,395,4108,6
průměrné % poražených soupeřů *)16,735,322,9
počet jízd426
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Paloudová Anežka12.ČP,6.NKZ
01.09.13
11.ČP,5.NKZ
31.08.13
pořadí30.24.
odstup % *)35,945,0
% poražených soupeřů *)12,130,3
pořadí2013celkem
průměr27.027.0
medián2424
modus2424
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)40,540,5
průměrné % poražených soupeřů *)21,221,2
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Paloudová Anežkasl 123
10.09.16
sl 146
12.09.15
sl 131
13.09.14
MČRž slalom
07.09.13
sl.Křivoklát
08.09.12
Řeka Svratka
10.09.11
pořadí8.5.7.4.10.10.
odstup % *)30,434,317,715,292,073,6
% poražených soupeřů *)56,366,753,878,635,747,1
pořadí201120122013201420152016celkem
průměr10.010.04.07.05.08.07.3
medián101047587
modus1010475810
počet závodů1111116
průměrný odstup od vítěze % *)73,692,015,217,734,330,443,9
průměrné % poražených soupeřů *)47,135,778,653,866,756,356,4
počet jízd22222212
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
8,3%

Kategorie C2M

Paloudová Anežkasl 123
10.09.16
řeka Otava,
04.09.10
pořadí7.13.
odstup % *)62,158,3
% poražených soupeřů *)33,37,7
pořadí20102016celkem
průměr13.07.010.0
medián1377
modus1377
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)58,362,160,2
průměrné % poražených soupeřů *)7,733,320,5
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Paloudová Anežkasl 146
12.09.15
sl 131
13.09.14
MČRž slalom
07.09.13
sl.Vrbné
15.09.12
sl.Křivoklát
08.09.12
Řeka Svratka
10.09.11
řeka Otava,
04.09.10
pořadí14.15.9.17.8.13.13.
odstup % *)30,621,310,264,113,831,024,0
% poražených soupeřů *)60,664,175,038,575,957,155,6
pořadí201020112012201320142015celkem
průměr13.013.012.59.015.014.012.7
medián131389151413
modus131389151413
počet závodů1121117
průměrný odstup od vítěze % *)24,031,038,910,221,330,627,9
průměrné % poražených soupeřů *)55,657,157,275,064,160,661,0
počet jízd22422214
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
3
42,9%
čistých jízd1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
7,1%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Paloudová Anežkasl 130
26.08.17
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
pořadí12.10.7.8.7.
odstup %95,4148,633,867,738,2
% poražených soupeřů35,325,050,012,525,0
pořadí201420152017celkem
průměr7.58.512.08.8
medián77128
modus77127
počet závodů2215
průměrný odstup od vítěze %53,091,295,476,7
průměrné % poražených soupeřů18,837,535,329,6
počet jízd4329
lepší 1. jízda2
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
3
60,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Paloudová Anežkasl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
12.ČP,6.NKZ
01.09.13
11.ČP,5.NKZ
31.08.13
2.NKZ ČB
26.05.13
1.NKZ ČB
25.05.13
NKZ.Veltrusy
23.09.12
NKZ.Veltrusy
22.09.12
pořadí15.37.30.24.27.29.28.25.
odstup %17,342,135,945,041,0125,145,059,5
% poražených soupeřů68,218,212,130,333,326,327,036,8
pořadí201220132014celkem
průměr26.527.526.026.9
medián25271527
modus25241515
počet závodů2428
průměrný odstup od vítěze %52,261,829,751,4
průměrné % poražených soupeřů31,925,543,231,5
počet jízd47415
lepší 1. jízda1
50,0%
4
100,0%
2
100,0%
7
87,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Paloudová Anežkasl 139
06.10.19
sl 138
05.10.19
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 149
08.10.17
sl 148
07.10.17
sl 99
09.07.17
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 101
31.07.16
sl 100
30.07.16
sl 99
19.07.15
sl 98
18.07.15
sl 40
10.05.15
sl 39
09.05.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl 103
27.07.14
sl 102
26.07.14
sl 44
11.05.14
sl 43
10.05.14
Sušice NE
14.07.13
Sušice SO
13.07.13
sl.Křivokl2
30.06.13
sl.Křivokl
29.06.13
sl.Tábor2
12.05.13
sl.Tábor1
11.05.13
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.Tábor
13.05.12
sl.Tábor
12.05.12
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
řeka Otava,
12.06.11
řeka Otava,
11.06.11
pořadí3.1.1.1.2.2.2.1.2.1.1.1.1.1.1.3.7.2.2.1.1.7.5.4.4.2.2.11.9.3.2.14.14.3.3.
odstup %1,00,00,00,02,30,06,00,02,00,00,00,00,00,00,018,224,112,219,00,00,042,426,637,038,95,020,030,813,121,324,548,979,113,510,0
% poražených soupeřů71,4100,0100,0100,091,792,393,3100,093,3100,0100,0100,0100,0100,0100,085,757,180,080,0100,0100,033,363,640,040,066,766,741,250,050,075,07,17,150,050,0
pořadí201120122013201420152016201720182019celkem
průměr8.56.34.02.71.01.32.01.02.03.4
medián3342112112
modus3221112111
počet závodů44664432235
průměrný odstup od vítěze %37,922,428,312,20,00,52,80,00,514,2
průměrné % poražených soupeřů28,654,151,783,8100,098,392,4100,085,773,9
počet jízd8812128864470
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%
3
50,0%
3
75,0%
1
25,0%
2
66,7%
1
50,0%
0
0,0%
11
31,4%
čistých jízd0
0,0%
4
50,0%
1
8,3%
2
16,7%
4
50,0%
6
75,0%
2
33,3%
1
25,0%
1
25,0%
21
30,0%

Kategorie C2M

Paloudová Anežkasl 49
13.05.18
sl 99
09.07.17
sl 71
28.05.17
sl 70
27.05.17
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 101
31.07.16
sl 100
30.07.16
sl 99
19.07.15
sl 98
18.07.15
sl 40
10.05.15
sl 39
09.05.15
sl 103
27.07.14
sl 102
26.07.14
řeka Otava,
12.06.11
pořadí6.14.1.3.2.6.3.4.10.13.8.7.4.4.10.
odstup %9,923,60,00,84,914,65,27,123,130,123,134,121,622,567,2
% poražených soupeřů54,523,5100,066,791,764,371,457,155,047,853,362,562,570,0---
pořadí201120142015201620172018celkem
průměr10.04.09.53.86.06.06.3
medián10483366
modus10472164
počet závodů12443115
průměrný odstup od vítěze %67,222,027,68,08,19,919,2
průměrné % poražených soupeřů0,066,354,771,163,454,558,7
počet jízd241285233
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
2
33,3%
1
25,0%
1
33,3%
1
100,0%
6
35,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
37,5%
0
0,0%
0
0,0%
3
9,1%

Kategorie C2W

Paloudová Anežkasl 103
27.07.14
sl 102
26.07.14
Sušice NE
14.07.13
Sušice SO
13.07.13
pořadí1.2.2.2.
odstup %0,00,74,22,1
% poražených soupeřů100,050,050,050,0
pořadí20132014celkem
průměr2.01.51.8
medián212
modus212
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %3,10,41,8
průměrné % poražených soupeřů50,075,062,5
počet jízd437
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Paloudová Anežkasl 139
06.10.19
sl 138
05.10.19
sl 93
15.07.18
sl 149
08.10.17
sl 148
07.10.17
sl 99
19.07.15
pořadí3.4.5.4.4.2.
odstup %18,612,819,737,029,20,0
% poražených soupeřů50,076,9---50,050,085,7
pořadí2015201720182019celkem
průměr2.04.05.03.53.7
medián24534
modus24534
počet závodů12126
průměrný odstup od vítěze %0,033,119,715,719,6
průměrné % poražených soupeřů85,750,00,063,552,1
počet jízd242412
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Paloudová Anežkasl 139
06.10.19
sl 138
05.10.19
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 99
09.07.17
sl 48
07.05.17
sl 47
06.05.17
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 101
31.07.16
sl 100
30.07.16
sl 94
12.07.15
sl 40
10.05.15
sl 39
09.05.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl 44
11.05.14
sl 43
10.05.14
Sušice NE
14.07.13
Sušice SO
13.07.13
sl.Křivokl2
30.06.13
sl.Křivokl
29.06.13
sl.Tábor2
12.05.13
sl.Tábor1
11.05.13
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
sl.Tábor
13.05.12
sl.Tábor
12.05.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
řeka Otava,
12.06.11
řeka Otava,
11.06.11
Řeka Lužnice
08.05.11
Lužnice pod
07.05.11
řeka Ploučni
30.04.11
řeka Ploučni
30.04.11/2
Řeka Jizera,
14.08.10
USD Roztoky
27.06.10
USD Roztoky
26.06.10
Řeka Radbuza
08.08.09
Řeka Radbuza
08.08.09/2
Kadaňský mlý
04.07.09
Kadaňský mlý
04.07.09/2
slalomová tr
13.06.09
pořadí1.3.9.5.2.1.7.4.7.5.5.4.3.1.11.3.1.1.14.6.9.9.1.4.14.14.2.9.9.20.16.18.19.9.14.8.8.29.28.29.27.32.1.1.2.2.24.
odstup %0,02,113,96,00,90,010,22,85,83,21,313,81,10,014,95,00,00,09,326,19,89,10,01,813,710,83,012,622,223,317,025,527,124,924,811,114,045,840,367,547,8146,00,00,01,01,051,0
% poražených soupeřů100,095,780,591,598,3100,087,094,488,284,686,293,892,6100,080,896,0100,0100,074,090,677,878,9100,090,080,981,997,461,960,054,865,166,064,077,868,356,361,145,147,120,029,720,5100,0100,083,383,336,1
pořadí20092010201120122013201420152016201720182019celkem
průměr6.029.316.612.07.24.02.75.33.37.02.09.6
medián229141461352517
modus1278991151511
počet závodů5387643432247
průměrný odstup od vítěze %10,687,126,714,79,45,05,03,33,79,91,016,3
průměrné % poražených soupeřů80,523,460,771,785,294,295,588,495,186,097,977,5
počet jízd10616141286864494
lepší 1. jízda1
20,0%
0
0,0%
1
12,5%
1
14,3%
3
50,0%
2
50,0%
1
33,3%
1
25,0%
1
33,3%
1
50,0%
2
100,0%
14
29,8%
čistých jízd2
20,0%
0
0,0%
3
18,8%
6
42,9%
1
8,3%
1
12,5%
1
16,7%
3
37,5%
2
33,3%
2
50,0%
4
100,0%
25
26,6%

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1W

Paloudová AnežkaJWC Wave
08.08.13
JWC Wave
08.08.13/2
WAVE2012jun
03.08.12
pořadí18.23.10.
odstup %0,018,427,1
% poražených soupeřů19,061,430,8
pořadí20122013celkem
průměr10.020.517.0
medián101818
modus101810
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %27,19,215,2
průměrné % poražených soupeřů30,840,237,1
počet jízd235
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
1
33,3%
1
20,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Paloudová Anežkasl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
pořadí10.8.
odstup %31,131,0
% poražených soupeřů25,041,7
pořadí2012celkem
průměr9.09.0
medián88
modus88
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %31,031,0
průměrné % poražených soupeřů33,433,4
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Paloudová Anežkasl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
Řeka Morava
25.07.10
Řeka Morava
24.07.10
pořadí9.9.19.15.21.32.22.28.
odstup %12,613,320,816,933,3122,036,758,3
% poražených soupeřů73,373,347,157,647,416,246,230,8
pořadí201020112012celkem
průměr25.021.89.019.4
medián2219919
modus221599
počet závodů2428
průměrný odstup od vítěze %47,548,313,039,3
průměrné % poražených soupeřů38,542,173,349,0
počet jízd48416
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
50,0%
2
25,0%
čistých jízd2
50,0%
2
25,0%
2
50,0%
6
37,5%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Paloudová Anežkasl 23
25.04.15
sl 29
27.04.14
pořadí19.26.
odstup %22,828,7
% poražených soupeřů18,219,4
pořadí20142015celkem
průměr26.019.022.5
medián261919
modus261919
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %28,722,825,8
průměrné % poražených soupeřů19,418,218,8

Kategorie C1W

Paloudová Anežkasj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sl 28
26.04.14
pořadí3.2.2.3.2.2.1.1.1.4.2.1.4.1.2.2.2.2.1.
odstup %0,82,11,32,76,32,20,00,00,026,318,50,01,50,00,03,22,27,30,0
% poražených soupeřů89,594,790,083,383,375,0100,0100,0100,025,075,0100,081,3100,088,990,083,3---100,0
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr1.02.01.72.31.82.32.52.0
medián12221222
modus12211222
počet závodů123344219
průměrný odstup od vítěze %0,04,71,16,76,63,11,43,9
průměrné % poražených soupeřů100,041,793,085,481,382,992,182,1

Kategorie K1W

Paloudová Anežkasj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
pořadí1.1.1.2.3.3.1.2.2.6.2.3.3.2.4.4.3.2.2.3.1.1.2.1.2.1.1.1.1.2.2.4.4.10.9.8.2.23.17.15.
odstup %0,00,00,01,04,45,10,00,40,46,93,41,21,71,34,66,20,00,00,01,70,00,03,90,00,40,00,00,00,01,71,73,312,18,412,99,34,418,815,616,4
% poražených soupeřů100,0100,0100,097,483,381,8100,096,997,461,590,989,593,897,070,070,089,593,397,093,8100,0100,090,9100,088,9100,0100,0100,0100,095,793,881,340,030,866,770,880,04,333,339,1
pořadí201220132014201520162017201820192020celkem
průměr14.37.82.31.32.03.22.62.31.03.9
medián15821232212
modus2421132312
počet závodů44466554240
průměrný odstup od vítěze %13,810,71,70,70,33,02,22,60,03,7
průměrné % poražených soupeřů39,252,192,796,695,684,189,390,6100,083,0

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Paloudová Anežkasp 122
22.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.V.Mýto
16.06.12
pořadí2.1.1.4.1.1.1.2.2.2.1.1.3.5.
odstup %0,00,00,026,30,00,00,01,52,24,40,00,02,716,8
% poražených soupeřů91,7100,0100,025,0100,0100,0100,091,790,985,7100,0100,083,320,0
pořadí2012201320142015201620172018celkem
průměr5.02.01.52.01.01.02.01.9
medián51121111
modus51121111
počet závodů122221414
průměrný odstup od vítěze %16,81,42,21,90,00,06,63,8
průměrné % poražených soupeřů20,091,792,991,3100,0100,079,284,9

Kategorie K1W

Paloudová Anežkasp 122
22.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 54
21.05.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 57
23.05.15
sl 124
30.08.14
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.V.Mýto
16.06.12
pořadí4.2.2.6.3.2.2.1.1.2.1.1.9.4.3.5.8.
odstup %0,00,40,46,91,70,71,70,00,00,20,00,016,63,33,66,415,1
% poražených soupeřů88,996,997,461,593,897,397,6100,0100,097,0100,0100,075,081,390,987,963,2
pořadí2012201320142015201620172018celkem
průměr8.04.04.71.31.73.03.53.3
medián83412322
modus83112322
počet závodů123331417
průměrný odstup od vítěze %15,15,06,60,10,81,71,93,4
průměrné % poražených soupeřů63,289,485,499,098,393,886,289,9

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Paloudová Anežkasl 23
25.04.15
sl 29
27.04.14
pořadí19.26.
odstup %22,828,7
% poražených soupeřů18,219,4
pořadí20142015celkem
průměr26.019.022.5
medián261919
modus261919
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %28,722,825,8
průměrné % poražených soupeřů19,418,218,8

Kategorie C1W

Paloudová Anežkasj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 12
01.04.17
sj 11
01.04.17/2
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
sj.Bechyně
20.10.12
sj.Č.Krumlov
27.05.12
pořadí3.2.2.3.2.2.1.1.1.4.2.1.4.2.4.1.2.2.2.2.2.2.1.1.3.
odstup %0,82,11,32,76,32,20,00,00,026,318,50,01,52,70,00,00,03,22,27,36,34,40,00,08,0
% poražených soupeřů89,594,790,083,383,375,0100,0100,0100,025,075,0100,081,350,0---100,088,990,083,3---85,785,7100,0100,0---
pořadí20122014201520162017201820192020celkem
průměr2.01.72.01.72.61.82.32.52.1
medián122221222
modus122221222
počet závodů2323544225
průměrný odstup od vítěze %4,03,64,71,14,56,63,11,43,8
průměrné % poražených soupeřů50,090,541,793,051,381,382,992,173,2

Kategorie C2M

Paloudová Anežkasj 14
07.04.19
sj 12
06.04.19
sj 152
21.10.17
sj 151
21.10.17/2
sj 15
10.04.16
sj 14
10.04.16/2
sj 13
09.04.16
sj 12
09.04.16/2
sj 163
17.10.15
sj 59
24.05.15
sj 57
23.05.15
sj 16
12.04.15
sj 14
11.04.15
sj 15
11.04.15/2
pořadí1.2.1.2.3.3.3.2.5.1.1.2.2.2.
odstup %0,01,80,06,611,912,413,618,215,20,00,03,03,20,4
% poražených soupeřů100,050,0100,080,033,350,050,080,069,2100,0100,066,785,785,7
pořadí2015201620172019celkem
průměr2.22.81.51.52.1
medián23112
modus23112
počet závodů642214
průměrný odstup od vítěze %3,614,03,30,96,2
průměrné % poražených soupeřů84,653,390,075,075,0

Kategorie K1W

Paloudová Anežkasj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 15
07.04.19
sj 14
07.04.19/2
sj 13
06.04.19
sj 12
06.04.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 10
01.04.18
sj 9
01.04.18/2
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 13
02.04.17
sj 12
01.04.17
sj 11
01.04.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 55
22.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 15
10.04.16
sj 14
10.04.16/2
sj 13
09.04.16
sj 12
09.04.16/2
sj 164
17.10.15
sj 163
17.10.15/2
sj 59
24.05.15
sj 57
23.05.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 17
12.04.15
sj 16
12.04.15/2
sj 14
11.04.15
sj 15
11.04.15/2
sl 124
30.08.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.ČK-2
26.05.13
sj.ČK-1
25.05.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lužnice2
06.04.13
sj.Lužnice1
06.04.13/2
sj.Krhanice2
30.03.13
sj.Krhanice1
30.03.13/2
sj.Bechyně
20.10.12
sj.Bechyně
20.10.12/2
sj.Lipno
02.09.12
sj.Č.Krumlov
27.05.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Lužnice
31.03.12
sj.Lužnice
31.03.12/2
sj.Krhanice
25.03.12
sj.Krhanice
25.03.12/2
sj.Krhanice
24.03.12
pořadí1.1.1.2.3.3.1.1.1.1.1.2.2.6.2.1.1.2.2.3.3.2.4.4.3.3.2.3.2.1.2.3.1.1.1.1.1.1.2.2.1.1.1.2.1.1.1.1.1.1.1.1.2.9.2.2.4.4.2.2.10.9.8.3.3.3.3.2.3.2.2.23.17.15.1.1.2.6.5.
odstup %0,00,00,01,04,45,10,00,00,00,00,00,40,46,93,40,00,02,31,21,21,71,34,66,22,62,50,00,00,00,00,01,70,00,00,00,00,00,01,70,90,00,00,00,40,00,00,00,00,00,00,00,04,316,61,71,73,312,16,87,98,412,99,33,93,99,110,26,77,14,48,218,815,616,40,00,08,614,313,7
% poražených soupeřů100,0100,0100,097,483,381,8100,0100,0100,0100,0100,096,997,461,590,9100,0100,092,392,989,593,897,070,070,077,881,891,789,593,3100,097,093,8100,0100,0100,0100,0100,0100,095,795,7100,0100,0100,088,9100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,096,675,095,793,881,340,080,085,730,866,770,880,080,077,877,893,386,780,083,34,333,339,1100,0100,083,328,633,3
pořadí201220132014201520162017201820192020celkem
průměr6.64.73.31.21.53.02.11.61.03.0
medián2321132112
modus2321132111
počet závodů121061311898279
průměrný odstup od vítěze %9,58,44,60,20,22,51,61,30,03,5
průměrné % poražených soupeřů63,869,090,498,597,684,092,495,3100,086,3

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Paloudová Anežkasl 23
25.04.15
sl 29
27.04.14
pořadí19.26.
odstup %22,828,7
% poražených soupeřů18,219,4
pořadí20142015celkem
průměr26.019.022.5
medián261919
modus261919
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %28,722,825,8
průměrné % poražených soupeřů19,418,218,8

Kategorie C1W

Paloudová Anežkasj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 7
26.03.17
sj 6
25.03.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sl 28
26.04.14
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí3.2.2.3.2.2.1.1.1.4.2.1.4.2.2.1.2.2.2.2.1.1.3.
odstup %0,82,11,32,76,32,20,00,00,026,318,50,01,51,72,30,00,03,22,27,30,00,02,7
% poražených soupeřů89,594,790,083,383,375,0100,0100,0100,025,075,0100,081,375,080,0100,088,990,083,3---100,0100,083,3
pořadí20132014201520162017201820192020celkem
průměr2.01.02.01.72.21.82.32.52.0
medián112221222
modus112221222
počet závodů2123544223
průměrný odstup od vítěze %1,40,04,71,14,86,63,11,43,5
průměrné % poražených soupeřů91,7100,041,793,082,381,382,992,182,5

Kategorie K1W

Paloudová Anežkasj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 7
26.03.17
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Krhanice
24.03.12
pořadí1.1.1.2.3.3.1.2.2.6.2.3.3.2.4.4.4.3.2.3.2.2.3.1.1.1.2.1.1.1.1.2.2.4.4.3.5.10.9.8.2.23.17.15.5.
odstup %0,00,00,01,04,45,10,00,40,46,93,41,21,71,34,66,25,45,02,30,00,00,01,70,00,00,00,40,00,00,00,01,71,73,312,15,46,48,412,99,34,418,815,616,412,1
% poražených soupeřů100,0100,0100,097,483,381,8100,096,997,461,590,989,593,897,070,070,084,289,595,089,593,397,093,8100,0100,0100,088,9100,0100,0100,0100,095,793,881,340,092,387,930,866,770,880,04,333,339,133,3
pořadí201220132014201520162017201820192020celkem
průměr12.46.52.31.22.03.12.62.31.03.9
medián15521232212
modus2321132312
počet závodů56456854245
průměrný odstup od vítěze %13,59,11,70,10,33,52,22,60,04,0
průměrné % poražených soupeřů38,064,892,797,895,686,189,390,6100,082,4

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Paloudová Anežkasj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
pořadí2.21.3.1.3.1.1.2.3.3.2.1.1.3.2.2.3.2.3.3.2.5.3.4.6.
odstup %0,87.264,84,80,01,10,00,01,20,00,00,00,00,02,50,10,64,63,514,016,33,1107,99,418,522,4
% poražených soupeřů94,4---90,0100,088,9100,0100,093,384,666,785,7100,0100,066,783,385,775,087,550,050,080,0---33,3------
pořadí2013201420152016201820192020celkem
průměr4.52.61.82.51.87.02.03.3
medián43221323
modus33121323
počet závodů455244125
průměrný odstup od vítěze %39,58,30,60,00,31.817,70,8299,0
průměrné % poražených soupeřů8,368,587,176,294,569,794,468,6

Kategorie K1W

Paloudová Anežkasj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Č.Pila
21.04.12
pořadí2.52.1.1.2.1.1.1.2.1.1.2.1.3.4.4.1.3.7.2.7.5.3.13.9.7.8.6.11.11.19.
odstup %2,08.287,40,00,01,10,00,00,00,00,00,02,00,02,94,64,70,01,110,42,74,82,92,013,312,37,26,810,912,212,519,7
% poražených soupeřů98,01,9100,0100,097,3100,0100,0100,096,9100,0100,093,3100,085,784,283,3100,081,872,795,766,776,591,757,172,473,969,628,647,450,021,7
pořadí20122013201420152016201820192020celkem
průměr11.89.34.52.51.01.314.02.06.2
medián1183211123
modus1173111121
počet závodů4466244131
průměrný odstup od vítěze %13,89,94,02,40,00,02.072,12,0271,7
průměrné % poražených soupeřů36,968,380,991,1100,099,274,898,078,9

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Paloudová Anežkasj 67
26.05.19
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sj 117
23.08.14
MČRž sprint
08.09.13
sp.Křivoklát
09.09.12
pořadí1.2.3.2.2.2.1.2.1.4.
odstup %0,01,20,03,90,06,90,03,50,015,5
% poražených soupeřů100,093,384,690,085,788,9100,087,5100,075,0
pořadí2012201320142015201620182019celkem
průměr4.01.01.52.02.02.51.02.0
medián41122212
modus41122212
počet závodů112122110
průměrný odstup od vítěze %15,50,01,76,91,90,60,03,1
průměrné % poražených soupeřů75,0100,093,888,987,989,0100,090,5

Kategorie K1W

Paloudová Anežkasj 67
26.05.19
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 58
23.05.15
sl 133
14.09.14
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
MČRž sprint
08.09.13
sp.Vrbné
16.09.12
sp.Křivoklát
09.09.12
sp.Veltrusy
07.07.12
pořadí1.1.2.1.1.1.1.1.3.2.1.8.3.11.
odstup %0,00,00,00,00,00,00,00,01,12,70,013,68,512,5
% poražených soupeřů100,0100,096,9100,0100,0100,0100,0100,081,895,7100,066,790,550,0
pořadí2012201320142015201620182019celkem
průměr7.31.02.01.01.01.51.02.6
medián81211111
modus31111111
počet závodů313222114
průměrný odstup od vítěze %11,50,01,30,00,00,00,02,7
průměrné % poražených soupeřů69,1100,092,5100,0100,098,5100,091,5

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Paloudová Anežkasj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Strakonic
23.06.12
sp.Č.Krumlov
26.05.12
pořadí3.2.21.3.1.3.1.1.2.3.3.2.1.1.3.2.2.3.2.3.2.4.6.4.2.
odstup %3,50,87.264,84,80,01,10,00,01,20,00,00,00,00,02,50,10,64,63,516,33,118,522,410,06,6
% poražených soupeřů88,994,4---90,0100,088,9100,0100,093,384,666,785,7100,0100,066,783,385,775,087,550,080,0------57,166,7
pořadí20122013201420152016201820192020celkem
průměr3.05.02.51.82.51.87.02.53.2
medián242221322
modus242121322
počet závodů2245244225
průměrný odstup od vítěze %8,320,46,90,60,00,31.817,72,2294,6
průměrné % poražených soupeřů61,90,073,187,176,294,569,791,773,8

Kategorie K1W

Paloudová Anežkasj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 116
27.08.16
sj 53
21.05.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 58
23.05.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Strakonic
23.06.12
sp.Č.Krumlov
26.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
pořadí2.2.52.1.1.2.1.1.1.2.1.1.1.2.1.3.1.4.4.1.3.7.2.5.3.7.8.6.11.11.8.2.19.
odstup %1,72,08.287,40,00,01,10,00,00,00,00,00,00,02,00,02,90,04,64,70,01,110,42,72,92,07,26,810,912,212,511,510,619,7
% poražených soupeřů98,098,01,9100,0100,097,3100,0100,0100,096,9100,0100,0100,093,3100,085,7100,084,283,3100,081,872,795,776,591,773,969,628,647,450,077,488,921,7
pořadí20122013201420152016201820192020celkem
průměr9.57.54.02.31.01.314.02.05.3
medián873211122
modus1173111121
počet závodů6257344233
průměrný odstup od vítěze %12,97,03,82,00,00,02.072,11,8255,1
průměrné % poražených soupeřů52,371,883,792,4100,099,274,898,082,3

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Paloudová Anežkasj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
pořadí3.2.21.3.1.3.1.1.2.3.3.2.1.1.3.2.2.3.2.3.2.4.6.
odstup %3,50,87.264,84,80,01,10,00,01,20,00,00,00,00,02,50,10,64,63,516,33,118,522,4
% poražených soupeřů88,994,4---90,0100,088,9100,0100,093,384,666,785,7100,0100,066,783,385,775,087,550,080,0------
pořadí2013201420152016201820192020celkem
průměr5.02.51.82.51.87.02.53.2
medián42221322
modus42121323
počet závodů245244223
průměrný odstup od vítěze %20,46,90,60,00,31.817,72,2319,5
průměrné % poražených soupeřů0,073,187,176,294,569,791,774,8

Kategorie K1W

Paloudová Anežkasj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Č.Pila
21.04.12
pořadí2.2.52.1.1.2.1.1.1.2.1.1.2.1.3.4.4.1.3.7.2.5.3.7.8.6.11.11.19.
odstup %1,72,08.287,40,00,01,10,00,00,00,00,00,02,00,02,94,64,70,01,110,42,72,92,07,26,810,912,212,519,7
% poražených soupeřů98,098,01,9100,0100,097,3100,0100,0100,096,9100,0100,093,3100,085,784,283,3100,081,872,795,776,591,773,969,628,647,450,021,7
pořadí20122013201420152016201820192020celkem
průměr11.87.54.02.51.01.314.02.05.7
medián1173211122
modus1173111121
počet závodů4256244229
průměrný odstup od vítěze %13,87,03,82,40,00,02.072,11,8289,5
průměrné % poražených soupeřů36,971,883,791,1100,099,274,898,081,0
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále