Slalom v Třebechovicích

25.09.2016   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice116.50 0 118.30 2 116.50 64
2.1/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand132.40 2 128.90 0 128.9012.40/10,660
3.2/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK130.00 0 132.80 0 130.0013.50/11,656
4.2/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 3 KVS HK130.60 0 130.50 0 130.5014.00/12,052
4. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha130.60 0 130.50 0 130.5014.00/12,048
6.3/ZSCAPALINI Nicola 2002 2 KK Brand130.90 0 131.10 2 130.9014.40/12,444
7.4/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky132.80 0 131.10 0 131.1014.60/12,540
8.3/DMSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec132.30 2 131.60 0 131.6015.10/13,036
8. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor131.10 6 129.60 2 131.6015.10/13,032
10.5/ZSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa132.20 0 132.00 0 132.0015.50/13,328
11.6/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha133.30 0 132.30 0 132.3015.80/13,627
12.4/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand134.40 0 135.00 0 134.4017.90/15,426
13.7/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa137.60 0 135.20 0 135.2018.70/16,125
14.1/ZMBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3 Č.Lípa136.50 0 139.80 0 136.5020.00/17,224
15.2/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 3 Třebech.137.10 0 136.10 2 137.1020.60/17,723
16.8/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3 USK Pha142.80 0 137.80 0 137.8021.30/18,322
17.1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily138.90 0 138.40 0 138.4021.90/18,821
18.9/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha137.20 2 139.70 0 139.2022.70/19,520
19.3/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3 USK Pha140.50 2 139.40 0 139.4022.90/19,719
20.10/ZSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3 Třebech.143.20 2 139.80 0 139.8023.30/20,018
21. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 KVS HK139.30 2 138.30 2 140.3023.80/20,417
22.4/ZMSOUČKOVÁ Lucie 2004 3 KVS HK141.70 4 141.40 0 141.4024.90/21,416
23.1/DSKUHNOVÁ Anežka 1998 3 Rakovník139.60 2 140.00 2 141.6025.10/21,515
24.5/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky142.60 2 142.90 0 142.9026.40/22,714
24.1/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily145.80 0 142.90 0 142.9026.40/22,713
26.1/U23BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily143.00 0 146.10 0 143.0026.50/22,712
27.2/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 3 Č.Skal.143.80 0 143.60 0 143.6027.10/23,311
28.5/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3 Benátky145.90 0 147.10 2 145.9029.40/25,210
29.6/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov146.30 2 148.20 2 148.3031.80/27,39
30.11/ZSNOVÁKOVÁ Karolína 2002 L.Žatec151.40 0 150.10 0 150.1033.60/28,88
31.2/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov150.70 0 152.80 0 150.7034.20/29,47
32.12/ZSHOFMANOVÁ Šárka 2002 3 Sláv.HK157.30 0 154.90 0 154.9038.40/33,06
33.13/ZSANTONIOVÁ Anežka 2003 L.Žatec157.70 2 156.30 0 156.3039.80/34,25
34.7/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor157.10 8 153.60 4 157.6041.10/35,34
35.6/ZMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor169.10 4 158.30 0 158.3041.80/35,93
36.3/VMMARKOVÁ Jitka 1978 Trutnov163.30 0 159.60 0 159.6043.10/37,02
37.7/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha160.10 4 157.50 4 161.5045.00/38,61
38.8/ZMKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 USK Pha160.30 6 158.50 4 162.5046.00/39,50
39.4/VMREJHOVÁ Martina 1976 Sláv.HK169.10 6 164.20 2 166.2049.70/42,70
40.2/VRYCHTEROVÁ Zdeňka 1968 Dv.Král.174.20 0 177.70 2 174.2057.70/49,50
41.5/VMKONVALIKOVÁ Irena 1977 Pardub.169.10 6 281.90 2 175.1058.60/50,30
42. VORLOVÁ Darina 1984 Pardub.182.70 0 174.90 4 178.9062.40/53,60
43.14/ZSJANSKÁ Tereza 2002 Dv.Král.214.20 2 189.20 4 193.2076.70/65,80
44.6/VMVÁLKOVÁ Alena 1976 VS Tábor225.90 6 4.00 999 231.90115.40/99,10
  PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROZTOČILOVÁ Dominika 2001 3 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení