Konvalinková Irena, 1977

TJ Syntesia Pardubiceregistrační číslo: 057042
výkonnostní třídy  slalom K1: 3 C2: 2sjezd K1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
19.05.2024 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C2X slalom
OUTRATA Jindřich
4. 1/V 16.6014,3
7
18.05.2024 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C2X slalom
OUTRATA Jindřich
7. 2/V 30.9027,3
3
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 58. 5/V 55.4049,6
0
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2X slalom
OUTRATA Jindřich
8. 2/V 20.6015,6
7
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 54. 5/V 49.4046,3
1
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2X slalom
OUTRATA Jindřich
8. 2/V 13.109,8
7
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
OUTRATA Jindřich
11. 2/V 45.1135,7
3
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
OUTRATA Jindřich
9. 2/V 30.2025,3
6
30.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudimka K1W slalom 24. 2/V 43.0440,2
2
30.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudimka C2X slalom
OUTRATA Jindřich
1. 1/V
16
29.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudinka K1W slalom 24. 2/V 41.9836,2
1
29.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudinka C2X slalom
OUTRATA Jindřich
1. 1/V
16
23.07.2023 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 7. 3/V 222.5822,6
0
23.07.2023 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 7. 3/V 19.4533,3
0
22.07.2023 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 7. 3/V 249.2525,6
1
22.07.2023 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 7. 3/V 16.8428,9
1
25.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 18. 2/V 55.3148,7
2
25.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
OUTRATA Jindřich
2. 1/V 7.014,9
9
24.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
OUTRATA Jindřich
2. 1/V 5.353,9
13
14.05.2023 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C2X slalom
OUTRATA Jindřich
   
0
13.05.2023 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C2X slalom
OUTRATA Jindřich
2. 1/V 13.4012,0
8
30.04.2023 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2X slalom
OUTRATA Jindřich
7. 2/V 108.4388,0
2
29.04.2023 Trutnovský slalom + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2X slalom
OUTRATA Jindřich
6. 2/V 34.6227,4
3
27.04.2023 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka, Labe K1W sjezd 3. 1/V 143.0015,0
9
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 58. 6/V 153.17135,7
0
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2X slalom
OUTRATA Jindřich
10. 1/V 37.4427,2
4
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 58. 6/V 73.8766,4
3
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2X slalom
OUTRATA Jindřich
8. 1/V 19.4413,5
9
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
OUTRATA Jindřich
6. 1/V 14.9911,5
5
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
OUTRATA Jindřich
6. 1/V 0.050,1
7
24.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 10. 1/V 294.7032,1
0
24.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 11. 1/V 14.7024,3
0
23.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 12. 1/V 299.6032,2
0
23.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 13. 1/V 16.5028,3
0
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) K1W slalom 20. 1/V 36.4036,0
0
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) C2X slalom
OUTRATA Jindřich
4. 1/V 17.3815,2
3
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce K1W slalom 20. 1/V 41.0538,1
0
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce C2X slalom
OUTRATA Jindřich
2. 1/V 5.334,2
4
10.07.2022 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C2X slalom
OUTRATA Jindřich
5. 2/V 24.5021,9
3
09.07.2022 Slalom v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C2X slalom
OUTRATA Jindřich
6. 2/V 24.1021,5
4
22.05.2022 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. C2X slalom
OUTRATA Jindřich
3. 1/V 13.1512,4
5
21.05.2022 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. C2X slalom
OUTRATA Jindřich
4. 1/V 13.9011,7
5
19.05.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1W sjezd 2.   9.007,8
8
15.05.2022 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C2X slalom
OUTRATA Jindřich
   
0
14.05.2022 Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C2X slalom
OUTRATA Jindřich
5. 1/V 22.2017,8
4
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2X slalom
OUTRATA Jindřich
5. 1/V 110.1574,7
0
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2X slalom
OUTRATA Jindřich
3. 1/V 53.8731,3
1
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2X slalom
OUTRATA Jindřich
2. 1/V 3.671,9
6
14.04.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1W sjezd 4. 1/V 187.4019,9
4
03.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C2X slalom
OUTRATA Jindřich
2. 2/VM 13.2611,7
2
02.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C2X slalom
OUTRATA Jindřich
3. 2/VM 19.9516,8
4
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 66. 7/VM 57.7459,0
2
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
OUTRATA Jindřich
8. 3/VM 21.5618,0
17
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 72. 7/VM 65.1259,3
1
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
OUTRATA Jindřich
9. 4/VM 18.2013,8
12
23.09.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 2. 1/VM 198.0021,4
7
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1W slalom 14. 3/VM 31.4931,0
2
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1W slalom 13. 2/VM 33.9730,1
3
08.10.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1W sjezd 4. 1/VM 209.9424,3
5
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 49. 5/VM 53.1649,7
4
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
OUTRATA Jindřich
9. 2/VM 25.6820,8
12
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 53. 5/VM 46.0942,8
4
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
OUTRATA Jindřich
3. 1/VM 12.609,8
28
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
OUTRATA Jindřich
7. 2/VM 23.3220,5
15
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
OUTRATA Jindřich
10. 2/VM 30.2927,0
7
02.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou C2X slalom
OUTRATA Jindřich
2. 1/VM 3.803,1
27
01.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
OUTRATA Jindřich
4. 2/VM 8.106,3
23
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 3. 1/VM 174.2019,6
4
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 5. 1/VM 14.2025,6
2
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 3. 1/VM 156.1017,8
3
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 5. 1/VM 12.6022,3
2
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C2X slalom
OUTRATA Jindřich
8. 2/VM 22.1124,6
22
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C2X slalom
OUTRATA Jindřich
13. 2/VM 19.9121,1
4
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1W slalom 10. 3/VM 34.1131,9
2
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C2X slalom
OUTRATA Jindřich
2. 1/VM 4.874,0
15
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1W slalom 14. 3/VM 32.5630,2
2
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C2X slalom
OUTRATA Jindřich
2. 1/VM 1.351,1
15
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 14. 3/VM 59.2060,7
6
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
OUTRATA Jindřich
2. 1/VM 2.902,3
12
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W sjezd 5. 1/VM 185.3036,4
2
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 13. 3/VM 49.2045,3
6
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
OUTRATA Jindřich
1. 1/VM
16
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1W sjezd 3. 1/VM 244.9528,2
2
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 51. 6/VM 60.0057,4
1
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
OUTRATA Jindřich
6. 2/VM 12.409,3
19
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 51. 6/VM 49.4047,2
4
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
OUTRATA Jindřich
7. 3/VM 21.3018,1
31
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
OUTRATA Jindřich
5. 1/VM 7.335,8
13
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
OUTRATA Jindřich
7. 2/VM 23.4918,7
13
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 7. 1/VM 193.4019,7
2
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 8. 1/VM 14.7025,7
1
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 4. 1/VM 201.5020,3
3
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 5. 1/VM 14.3024,7
2
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1W slalom 12. 3/VM 32.1027,2
1
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2X slalom
OUTRATA Jindřich
2. 1/VM 0.400,3
10
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1W slalom 10. 1/VM 32.6026,0
4
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2X slalom
OUTRATA Jindřich
1. 1/VM
15
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C2X slalom
OUTRATA Jindřich
10. 1/VM 37.8135,2
1
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C2X slalom
OUTRATA Jindřich
9. 1/VM 80.7570,9
1
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 12. 3/VM 36.3030,6
1
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
OUTRATA Jindřich
1. 1/VM
13
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W sjezd 4. 2/VM 222.5036,3
0
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 14. 3/VM 35.5029,0
0
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
OUTRATA Jindřich
1. 1/VM
17
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 8. 1/VM 14.7025,7
1
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 2. 1/VM 33.303,4
4
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
OUTRATA Jindřich
4. 1/VM 27.3723,0
7
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
OUTRATA Jindřich
6. 1/VM 84.7168,7
2
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu C2X slalom
OUTRATA Jindřich
8. 1/VM 17.2712,6
17
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství C2X slalom
OUTRATA Jindřich
12. 1/VM 19.5115,9
6
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 5. 1/VM 176.6019,5
3
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 6. 1/VM 137.9012,8
0
12.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C2X slalom
OUTRATA Jindřich
3. 2/VM 9.807,3
4
11.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C2X slalom
OUTRATA Jindřich
1. 1/VM
12
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1W sjezd 3. 1/VM 244.5028,5
1
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1W sjezd    
0
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou K1M sjezd 17. 4/VM 41.4046,9
1
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice K1M sjezd 18. 4/VM 29.4056,8
0
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 4. 1/VM 166.7018,5
0
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C2X slalom
OUTRATA Jindřich
3. 1/VM 112.0474,8
1
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C2X slalom
OUTRATA Jindřich
4. 1/VM 321.01209,6
1
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 5.   170.7018,6
1
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1W slalom 48. 5/VM 56.2043,9
2
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
OUTRATA Jindřich
8. 1/VM 15.4010,1
12
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1W slalom 51. 8/VM 55.7541,9
0
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
OUTRATA Jindřich
6. 2/VM 21.4614,3
15
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek C2X slalom
OUTRATA Jindřich
5. 1/VM 19.0814,5
5
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek C2X slalom
OUTRATA Jindřich
   
0
29.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1W sjezd 4. 2/VM 141.2013,6
3
29.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1W sjezd 5. 2/VM 11.9019,0
2
28.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1W sjezd 4. 2/VM 163.4015,1
3
28.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1W sjezd 5. 2/VM 12.4019,7
2
22.07.2018 Slalom na Chrudimce K1W slalom 6. 1/VM 36.6028,6-
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C2X slalom
OUTRATA Jindřich
3. 1/VM 5.904,1-
21.07.2018 Slalom na Chrudimce K1W slalom 8. 1/VM 48.7040,2
3
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C2X slalom
OUTRATA Jindřich
1. 1/VM
9
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1W slalom 12. 1/VM 28.4021,9
1
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2X slalom
OUTRATA Jindřich
1. 1/VM
2
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě K1W sjezd    
0
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě C2X sjezd
OUTRATA Jindřich
   
0
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1W slalom 11. 1/VM 30.6022,2
2
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2X slalom
OUTRATA Jindřich
1. 1/VM
6
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 4. 1/VM 87.008,9
3
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 1.  
5
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom    
0
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 40. 3/VM 59.6050,2
1
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom    
0
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 43. 5/VM 66.9056,1
0
30.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 6. 2/VM 113.8012,2
1
30.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 9. 3/VM 9.6016,3
0
29.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 5. 2/VM 86.409,7
2
29.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 9. 3/VM 9.2015,7
0
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem K1W slalom 6.   29.9022,0
0
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem C1W slalom 4.   120.4054,9
0
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem C2W slalom
VORLOVÁ Darina
   
0
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem C2X slalom
OUTRATA Jindřich
3.   12.108,2
0
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe K1W slalom 6.   37.0026,6
0
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe C1W slalom 4.   58.5023,7
0
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe C2W slalom
VORLOVÁ Darina
   
0
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe C2X slalom
OUTRATA Jindřich
2.   13.308,7
1
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1W sjezd 3.   13.7021,0
2
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu K1W slalom    
0
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu K1W slalom    
0
18.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1W sjezd 1. 1/VM
4
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom    
0
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom    
0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) K1W sjezd 3. 2/VM 83.708,7
0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1W sjezd 3. 2/VM 112.3014,0
0
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1W sjezd 3. 2/VM 37.0026,7
0
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1W sjezd 3. 2/VM 5.607,0
0
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1W sjezd 1.  
4
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 41. 5/VM 58.6050,3
0
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 40. 3/VM 47.0041,2
0
31.07.2016 Sjezd v Třebechovicích K1W sjezd 4. 2/VM 142.7013,2
0
31.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1W sjezd 5. 2/VM 10.5014,9
0
30.07.2016 Sjezd v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1W sjezd 3. 2/VM 194.8018,3
0
30.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1W sjezd 6. 2/VM 17.4024,9
0
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1W sjezd 3. 2/VM 72.3013,5
0
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1W sjezd 4. 2/VM 79.7014,8
0
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1W sjezd 3. 2/VM 9.2011,7
0
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1W sjezd 4. 2/VM 11.8014,8
0
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 15. 3/VM 71.9062,7
0
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 14. 2/VM 69.0056,9
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Konvalinková IrenaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 05.08.23 aktualizace z registru ČSK
Konvalinková IrenaTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Konvalinková IrenaTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Konvalinková IrenaTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Konvalinková IrenaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 18.06.18 updated from RVP
Konvalinková IrenaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 07.06.17 updated from RVP
Konvaliková IrenaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.09.16 updated from RVP
Konvaliková IrenaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.06.16 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5604|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
8.C2X
Outrata Jindřich
2/2 10

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
10.C2X
Outrata Jindřich
5/12 62
186.K1W 5/5 6
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
39.K1W 5/5 11

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
14.C2X
Outrata Jindřich
5/15 32
180.K1W 4/4 3
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.K1W 5/6 12

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
18.C2X
Outrata Jindřich
4/4 35
164.K1W 4/4 8
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
27.K1W 1/1 7

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
9.C2X
Outrata Jindřich
5/12 116
120.K1W 5/6 22
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.K1W 5/7 16

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
8.C2X
Outrata Jindřich
5/18 99
158.K1W 5/6 11
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 1/1 0
128.K1M 2/2 1
30.K1W 5/12 14

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
6.C2X
Outrata Jindřich
5/7 47
144.K1W 5/5 8
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Outrata Jindřich
1/1 0
49.K1W 5/7 16

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 C2W
Vorlová Darina
2/2 0
40.C2X
Outrata Jindřich
2/2 1
160.K1W 5/8 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
51.K1W 5/11 13

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/8 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022202120202019201820172016
C2X810141898640-
K1W-186180164120158144160155
C1W-------65-
C2W-------7-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20232022202120202019201820172016
K1W3929272030495174
C1W----16---
K1M----128---
C2X-----1--
Fotky nenalezeny.
0|5604|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
8.C2X
Outrata Jindřich
2/2 10

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
10.C2X
Outrata Jindřich
5/12 62
186.K1W 5/5 6
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
39.K1W 5/5 11

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
14.C2X
Outrata Jindřich
5/15 32
180.K1W 4/4 3
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.K1W 5/6 12

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
18.C2X
Outrata Jindřich
4/4 35
164.K1W 4/4 8
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
27.K1W 1/1 7

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
9.C2X
Outrata Jindřich
5/12 116
120.K1W 5/6 22
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.K1W 5/7 16

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
8.C2X
Outrata Jindřich
5/18 99
158.K1W 5/6 11
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 1/1 0
128.K1M 2/2 1
30.K1W 5/12 14

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
6.C2X
Outrata Jindřich
5/7 47
144.K1W 5/5 8
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Outrata Jindřich
1/1 0
49.K1W 5/7 16

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 C2W
Vorlová Darina
2/2 0
40.C2X
Outrata Jindřich
2/2 1
160.K1W 5/8 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
51.K1W 5/11 13

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/8 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022202120202019201820172016
C2X810141898640-
K1W-186180164120158144160155
C1W-------65-
C2W-------7-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20232022202120202019201820172016
K1W3929272030495174
C1W----16---
K1M----128---
C2X-----1--

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
39 2 70 57 1   169
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody13.67.02109
C2X4.94.0269
K1W29.920.01438
C1W4.04.042
C2W0.00.002
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody109,21211,076,42926,6109
C2X1014,51217,4710,12942,069
K1W00,000,000,000,038
C1W00,000,000,000,02
C2W00,000,000,000,02
Celkem109,21211,076,42926,6109
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody2132654126631,0
C2X1342230173626,9
K1W7541862938,7
C1W462125,0
Celkem2132654126631,0
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C2X

Konvalinková Irenasl 109
05.08.23
sl 30
16.04.22
pořadí9.3.
odstup % *)25,331,3
% poražených soupeřů *)42,933,3
pořadí20222023celkem
průměr3.09.06.0
medián393
modus393
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)31,325,328,3
průměrné % poražených soupeřů *)33,342,938,1
počet jízd123
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Konvalinková Irenasl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
pořadí4.4.
odstup %54,923,7
% poražených soupeřů------
pořadí2017celkem
průměr4.04.0
medián44
modus44
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %39,339,3
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Kategorie C2X

Konvalinková Irenasl 57
19.05.24
sl 56
18.05.24
sl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 106
30.07.23
sl 105
29.07.23
sl 82
25.06.23
sl 80
24.06.23
sl 58
13.05.23
sl 37
30.04.23
sl 36
29.04.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 91
10.07.22
sl 90
09.07.22
sl 63
22.05.22
sl 62
21.05.22
sl 56
14.05.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 145
03.10.21
sl 144
02.10.21
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 103
02.08.20
sl 102
01.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 50
12.05.19
sl 49
11.05.19
sl 32
28.04.19
sl 31
27.04.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
pořadí4.7.8.8.11.9.1.1.2.2.2.7.6.10.8.6.6.4.2.5.6.3.4.5.5.3.2.2.3.8.9.9.3.7.10.2.4.8.13.2.2.2.1.6.7.5.7.2.1.10.9.1.1.4.6.8.12.3.1.3.4.8.6.5.1.1.1.3.2.
odstup %14,327,315,69,835,725,30,00,04,93,912,088,027,427,213,511,50,115,24,221,921,512,411,717,874,731,31,911,716,818,013,820,89,820,527,03,16,324,621,14,01,12,30,09,318,15,818,70,30,035,270,90,00,023,068,712,615,97,30,074,8209,610,114,314,50,00,00,08,28,7
% poražených soupeřů50,025,053,353,323,142,9100,0100,085,787,580,014,328,647,158,858,361,566,788,950,050,077,872,750,0---33,350,075,075,070,865,255,686,764,750,090,075,061,125,088,988,990,9100,072,272,766,757,183,3100,010,011,1100,0100,040,016,753,338,9---100,0---25,066,778,360,0100,0100,0100,0---50,0
pořadí20172018201920202021202220232024celkem
průměr2.53.75.05.35.54.95.25.54.9
medián214335644
modus211225242
počet závodů26181241411269
průměrný odstup od vítěze %8,46,531,711,715,118,920,320,819,7
průměrné % poražených soupeřů25,084,252,673,171,554,760,837,560,5
počet jízd4123623826224135
lepší 1. jízda0
0,0%
2
33,3%
8
44,4%
5
41,7%
3
75,0%
7
50,0%
2
18,2%
1
50,0%
28
40,6%
čistých jízd1
25,0%
3
25,0%
7
19,4%
8
34,8%
2
25,0%
8
30,8%
8
36,4%
0
0,0%
37
27,4%

Kategorie K1W

Konvalinková Irenasl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 106
30.07.23
sl 105
29.07.23
sl 82
25.06.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
pořadí58.54.24.24.18.58.58.20.20.66.72.14.13.49.53.10.14.14.13.51.51.12.10.12.14.48.51.8.12.11.40.43.6.6.41.40.15.14.
odstup %49,646,340,236,248,7135,766,436,038,159,059,331,030,149,742,831,930,260,745,357,447,227,226,030,629,043,941,940,221,922,250,256,122,026,650,341,262,756,9
% poražených soupeřů---5,425,820,719,0---8,19,513,65,84,118,825,011,18,835,727,845,845,57,413,815,435,715,413,314,510,730,015,428,67,18,7------7,07,16,77,1
pořadí20162017201820192020202120222023celkem
průměr27.523.826.025.025.541.339.035.629.9
medián15612121414202420
modus1468121413202414
počet závodů4456644538
průměrný odstup od vítěze %52,838,734,036,243,444,969,144,244,5
průměrné % poražených soupeřů7,04,019,816,829,113,47,814,215,1
počet jízd8810121288975
lepší 1. jízda2
50,0%
1
25,0%
0
0,0%
2
33,3%
1
16,7%
1
25,0%
1
25,0%
2
40,0%
10
26,3%
čistých jízd0
0,0%
4
50,0%
4
40,0%
7
58,3%
5
41,7%
3
37,5%
3
37,5%
3
33,3%
29
38,7%

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Konvalinková Irenasj 101
23.07.23
sj 99
22.07.23
sj 35
27.04.23
sj 96
24.07.22
sj 94
23.07.22
sj 58
19.05.22
sj 29
14.04.22
sj 156
23.09.21
sj 146
08.10.20
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sj 83
27.06.20
sj 80
25.06.20
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 82
29.06.19
sj 77
20.06.19
sj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
sj 43
05.05.19
sj 40
02.05.19
sj 26
18.04.19
sj 100
29.07.18
sj 98
28.07.18
sj 63
24.05.18
sj 30
19.04.18
sj 110
30.07.17
sj 108
29.07.17
sj 72
02.06.17
sj 59
18.05.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 42
04.05.17
sj 98
31.07.16
sj 96
30.07.16
sl 90
10.07.16
sj 89
10.07.16/2
pořadí7.7.3.10.12.2.4.2.4.3.3.5.3.7.4.4.8.2.5.3.4.5.4.4.4.1.6.5.3.1.3.3.1.4.3.4.3.
odstup %22,625,615,032,132,27,819,921,424,319,617,836,428,219,720,336,325,73,419,528,518,518,613,615,18,90,012,29,721,00,08,714,00,013,218,314,813,5
% poražených soupeřů---25,087,518,215,492,370,092,370,071,466,733,350,033,350,0---22,283,360,0---25,042,957,157,162,5100,028,642,966,7100,0------100,040,033,3---33,3
pořadí20162017201820192020202120222023celkem
průměr3.53.13.34.73.62.07.05.74.2
medián334432474
modus334432273
počet závodů4749514337
průměrný odstup od vítěze %15,09,49,421,225,221,423,021,117,7
průměrné % poražených soupeřů26,748,369,235,258,392,349,037,546,8

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Konvalinková Irenasj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
pořadí18.17.
odstup %56,846,9
% poražených soupeřů46,950,0
pořadí2019celkem
průměr17.517.5
medián1717
modus1717
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %51,851,8
průměrné % poražených soupeřů48,548,5

Kategorie K1W

Konvalinková Irenasp 102
23.07.23
sp 100
22.07.23
sp 97
24.07.22
sp 95
23.07.22
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sp 101
29.07.18
sp 99
28.07.18
sj 111
30.07.17
sj 109
29.07.17
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
sj 99
31.07.16
sj 97
30.07.16
sj 87
09.07.16
pořadí7.7.11.13.5.5.8.5.5.5.9.9.3.3.5.6.3.
odstup %33,328,924,328,325,622,325,724,719,019,716,315,77,026,714,924,911,7
% poražených soupeřů33,333,328,614,360,060,022,242,942,942,9------33,3---20,0---33,3
pořadí2016201720182019202020222023celkem
průměr4.76.05.06.55.012.07.06.4
medián535551175
modus335551175
počet závodů342222217
průměrný odstup od vítěze %17,216,419,325,224,026,331,121,7
průměrné % poražených soupeřů17,88,342,932,660,021,533,327,5
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále