Outrata Jindřich, 1970

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 3+   C2: 2  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích
K1M 33. 4/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 135.00 0 131.20 0 131.2016.80/14,797
C1M 32. 6/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub. 149.00 0 147.20 0 147.2026.60/22,118
C2X 8. 1/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
3 Pardub.
Pardub.
165.30 2 165.40 4 167.3015.40/10,112
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích
K1M 38. 5/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 137.52 2 141.63 2 139.5220.86/17,692
C1M 16. 5/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub. 141.02 2 152.62 0 143.0217.39/13,840
C2X 6. 2/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
3 Pardub.
Pardub.
171.23 2 167.11 4 171.1121.46/14,315
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál
K1M 53. 3/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:58,5012.87/28,20/74/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál
K1M 56. 4/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 00:55,41 - 01:12,15 - 01:12,1526.97/59,70/56/0
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek
K1M 37. 3/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 113.89 0 115.07 0 113.8920.59/22,1121
C2X 5. 1/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
3 Pardub.
Pardub.
151.80 2 146.97 4 150.9719.08/14,55
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek
K1M 42. 6/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 116.94 2 117.65 2 118.9419.97/20,2128
C2X    KONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
3 Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
29.07.2018 Sjezd v Třebechovicích
K1M 2. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. - - - - 15:34,5075.60/8,829
29.07.2018 Sprint v Třebechovicích
K1M 3. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 00:52,30 - 00:52,80 - 00:52,302.90/5,926
28.07.2018 Sjezd v Třebechovicích
K1M 2. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. - - - - 15:58,2088.20/10,128
28.07.2018 Sprint v Třebechovicích
K1M 4. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 00:53,70 - 00:54,20 - 00:53,702.00/3,921
22.07.2018 Slalom na Chrudimce
C1M 8. 2/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub. 134.80 0 132.90 0 132.9019.00/16,7-
K1M 5. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 113.10 2 140.90 52 115.105.90/5,4-
C2X 3. 1/VMOUTRATA Jindřich
KONVALINKOVÁ Irena
1970
1977
3 Pardub.
Pardub.
149.20 0 143.90 6 149.205.90/4,1-
21.07.2018 Slalom na Chrudimce
C1M 6. 2/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub. 134.50 0 133.80 0 133.8016.70/14,36
K1M 10. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 116.10 6 119.70 2 121.7014.70/13,719
C2X 1. 1/VMOUTRATA Jindřich
KONVALINKOVÁ Irena
1970
1977
3 Pardub.
Pardub.
151.30 4 150.80 2 152.80 9
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném
K1M 50. 7/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 91.70 4 91.38 0 91.3825.02/37,768
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů
K1M 48. 9/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 101.00 6 95.68 0 95.6825.15/35,787
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 3. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. - - - - 01:15,304.90/7,023
17.06.2018 XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu
K1M 42. 7/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 102.76 4 101.22 4 105.2225.65/32,260
16.06.2018 XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu
K1M 37. 4/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 103.82 6 102.81 0 102.8119.98/24,186
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě
C1M 5. 2/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub. 130.40 2 127.20 0 127.2015.80/14,210
K1M 6. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 116.70 4 112.30 4 116.304.80/4,337
C2X 1. 1/VMOUTRATA Jindřich
KONVALINKOVÁ Irena
1970
1977
Pardub.
Pardub.
141.70 0 143.70 0 141.70 2
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě
C1M    OUTRATA Jindřich 1970 Pardub. - - - - DNS 0
K1M 4. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. - - - - 10:21,0073.30/13,411
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě
C1M 4. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub. 140.10 2 135.60 0 135.6014.00/11,59
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě
C2X    OUTRATA Jindřich
KONVALINKOVÁ Irena
1970
1977
Pardub.
Pardub.
- - - - DNS 0
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě
K1M 6. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 120.70 0 119.50 2 120.7010.50/9,545
C2X 1. 1/VMOUTRATA Jindřich
KONVALINKOVÁ Irena
1970
1977
Pardub.
Pardub.
152.50 4 154.70 0 154.70 6
20.05.2018 Slalom na Paraplíčku
C1M 11. 2/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub. 121.40 0 110.50 2 112.5021.40/23,55
K1M 15. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 95.80 0 94.40 0 94.4011.50/13,944
19.05.2018 Slalom na Paraplíčku
C1M 13. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub. 113.80 2 109.20 4 113.2033.40/41,94
K1M 19. 2/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 94.40 2 91.90 4 95.9013.80/16,841
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 3. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. - - - - 14:23,2096.80/12,612
29.04.2018 2. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník
C1M 18. 4/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub. 147.20 0 144.63 2 146.6333.82/30,03
C2M    OUTRATA Jindřich
KUCHAŘ Jaromír
1970
1974
Pardub.
Dv.Král.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
K1M 23. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 122.29 0 124.39 2 122.2918.97/18,448
28.04.2018 1. Český pohár veteránů, Trutnovský slalom - 54. ročník
C1M 14. 4/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub. 152.61 2 132.90 0 132.9021.60/19,47
C2M 4. 2/VMOUTRATA Jindřich
KUCHAŘ Jaromír
1970
1974
Pardub.
Dv.Král.
142.37 12 142.66 10 152.6615.02/10,94
K1M 21. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 120.67 2 118.76 0 118.7614.83/14,355
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 7.  OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. - - - - 15:11,40184.10/25,38
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 24. 2/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 129.91 2 119.10 0 119.1018.54/18,4113
C1M 25. 5/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub. 130.70 0 134.80 6 130.7023.50/21,931
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 27. 4/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 121.00 2 124.80 2 123.0019.60/19,0105
C1M 26. 6/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub. 134.90 0 131.00 2 133.0023.70/21,736
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 38. 3/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. - - - - 00:56,969.80/20,88/39/0
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
K1M 48. 4/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. - - - - 01:00,6313.61/28,90/8/0
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři
C1M 21.  OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub. 131.66 2 122.04 0 122.0426.70/28,020
K1M 21.  OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 108.11 0 109.49 0 108.1116.84/18,5119
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři
C1M 19.  OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub. 227.42 52 144.83 0 144.8338.00/35,631
K1M 38.  OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 138.11 4 142.16 2 142.1137.19/35,477
30.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 3. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. - - - - 14:15,4028.20/3,419
30.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 5. 2/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 00:49,30 - 00:48,90 - 00:48,902.10/4,516
29.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 3. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. - - - - 13:53,2043.90/5,621
29.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 5. 2/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 00:49,90 - 00:49,50 - 00:49,503.20/6,916
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem
C1M 6.  OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub. 125.80 2 126.50 2 127.8024.40/23,63
K1M 6.  OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 117.70 152 108.90 4 112.909.00/8,712
C2X 3.  OUTRATA Jindřich
KONVALINKOVÁ Irena
1970
1977
Pardub.
Pardub.
163.50 2 160.10 0 160.1012.10/8,20
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe
C1M 7.  OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub. 131.60 4 136.90 0 135.6021.80/19,23
K1M 6.  OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 118.10 0 130.00 4 118.1016.50/16,212
C2X 2.  OUTRATA Jindřich
KONVALINKOVÁ Irena
1970
1977
Pardub.
Pardub.
172.30 6 163.90 2 165.9013.30/8,71
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
K1M 3.  OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. - - - - 00:47,102.00/4,415
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu
C1M 39. 8/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub. 110.28 0 109.41 4 110.2825.94/30,820
K1M 41. 8/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 102.45 2 95.55 2 97.5521.20/27,891
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu
C1M 38. 8/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub. 100.04 0 91.00 0 91.0022.52/32,924
K1M 44. 9/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 79.37 4 91.13 2 83.3722.65/37,393
18.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
K1M 3.  OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. - - - - 13:25,3047.80/6,310
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
C1M 18. 5/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub. 125.67 2 128.26 4 127.6734.94/37,713
K1M 5. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 128.64 2 106.39 0 106.3921.96/26,081
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
C1M 22. 6/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub. 127.39 0 120.32 6 126.3237.62/42,410
K1M 8. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 98.67 2 106.13 0 100.6716.58/19,775
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
K1M 6. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. - - - - 14:08,3076.90/10,016
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1M 6. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. - - - - 12:13,1079.60/12,217
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 6. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 01:00,70 - 01:01,20 - 01:01,204.30/7,617
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 7. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 01:55,80 - 01:55,30 - 01:55,3010.70/10,213
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
K1M 3. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. - - - - 13:36,8055.30/7,39
30.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí
C1M 17. 4/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub. 147.30 4 144.40 4 148.4039.40/36,14
K1M 20. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 130.77 2 124.90 2 126.9017.60/16,139
29.04.2017 Trutnovský slalom - 53. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí
C1M 25. 4/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub. 193.28 52 162.17 8 170.1758.32/52,10
K1M 23. 2/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 126.16 0 129.24 0 126.1619.51/18,344
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
K1M 4. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. - - - - 14:22,8074.60/9,59
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
K1M 5.  OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. - - - - 14:38,9068.10/8,45
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 22. 3/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 126.90 2 122.30 2 124.3016.00/14,879
C1M 31. 7/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub. 148.10 2 138.20 0 138.2023.70/20,723
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 26. 5/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 119.20 2 117.90 2 119.9014.30/13,578
C1M 31. 9/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub. 131.30 0 132.60 0 131.3021.10/19,126
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 22. 3/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. - - - - 00:55,674.73/9,314/12/0
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
K1M 26. 3/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 00:00,00 - 00:00,00 - 00:56,375.20/10,210/6/0
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1M 20. 4/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 116.20 0 113.80 0 113.8013.60/13,685
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1M 22. 6/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 118.70 6 114.70 0 114.7014.80/14,889
31.07.2016 Sjezd v Třebechovicích
K1M 4. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. - - - - 15:01,3074.40/9,023
31.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O.
K1M 4. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 00:53,10 - 00:53,30 - 00:53,103.60/7,324
30.07.2016 Sjezd v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O.
K1M 4. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. - - - - 15:01,5078.10/9,522
30.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O.
K1M 4. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 00:53,50 - 00:53,90 - 00:53,502.90/5,723
24.07.2016 Slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
K1M 25. 2/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 89.98 0 91.73 4 89.9821.78/31,974
23.07.2016 Slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
K1M 41. 7/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 96.94 2 100.94 8 98.9429.55/42,629
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 1. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. - - - - 07:29,40 17
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 1. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. - - - - 07:26,40 17
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 3. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 01:00,90 - 01:01,10 - 01:00,905.30/9,514
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 3. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 01:01,30 - 01:01,50 - 01:01,303.80/6,614
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
C1M 13. 4/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub. 125.50 0 119.40 2 121.4018.30/17,79
K1M 6. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 106.60 0 105.20 2 106.608.70/8,941
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
C1M 15. 4/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub. 129.30 0 129.20 2 129.3022.90/21,55
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
K1M 4. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. - - - - 09:21,9076.70/15,814
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
K1M 9. 2/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 112.40 2 112.40 10 114.4013.10/12,928
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
K1M 1. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. - - - - 01:16,30 16
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží
C1M 40. 7/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub. 126.37 6 119.75 0 119.7530.32/33,99
K1M 37. 7/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 102.71 2 101.90 0 101.9020.45/25,169
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží
C1M 45. 8/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub. 142.60 4 138.77 0 138.7742.51/44,24
K1M 19. 2/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 108.80 0 99.34 4 103.3417.18/19,9143
15.05.2016 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu
K1M 12. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 80.40 52 93.50 4 97.5026.30/36,940
14.05.2016 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu
K1M 9. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 112.00 2 105.60 2 107.6025.00/30,346
08.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí
K1M 10. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 116.45 2 114.88 0 114.8813.71/13,637
07.05.2016 Trutnovský slalom - 52.ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí
K1M 13. 2/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. 125.33 8 117.43 2 119.4316.79/16,431
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
K1M 2. 1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub. - - - - 13:58,0014.20/1,78
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 32. 4/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub. - - - - 10:23.92 4/8/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 24. 3/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub. - - - - 01:14,939.23/14,012/28/0
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
K1M 2. 1/VSOUTRATA Jindřich 1943 Pardub. - - - - 13:58,0014.20/1,74
07.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
K1M 2.  OUTRATA Jindřich 1943 Pardub. - - - - 14:01,9030.30/3,77
26.09.2009-27.09.2009 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice
K1M
sobota
76.  OUTRATA Jind?ich 1943 0 Pardub. 180.80 6 166.70 4 170.7069.30/68,3-
K1M
neděle
72.  OUTRATA Jindřich 1943 0 Pardub. 0.00 999 158.40 2 160.4066.20/70,3-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Outrata JindřichTJ Syntesia Pardubice K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Outrata JindřichTJ Syntesia Pardubice K1: 2   C1: 3+   C2: K1: 2   C1:   C2: 18.06.18 updated from RVP
Outrata JindřichTJ Syntesia Pardubice K1: 2   C1: 3   C2: K1: 2   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Outrata JindřichTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 03.05.16 updated from RVP
Outrata JindřichTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.04.16 updated from RVP

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
110.C1M 5/9 84
82.C2M
Kuchař Jaromír
2/2 4
6.C2X
Konvalinková Irena
5/7 47
117.K1M 5/15 525
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
 C2X
Konvalinková Irena
1/1 0
31.K1M 5/10 213
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
84.C1M 5/12 142
40.C2X
Konvalinková Irena
2/2 1
103.K1M 5/12 521
Sjezd: Žebříček Český Pohár
80.K1M 2/2 8
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
31.K1M 5/15 113
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
102.C1M 5/6 72
61.K1M 5/14 474
Sjezd: Žebříček Český Pohár
40.K1M 4/4 40
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.K1M 5/17 120
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

Statistika výsledků

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Outrata Jindřichsl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 57
20.05.18
sl 56
19.05.18
sl 38
29.04.18
sl 36
28.04.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 36
30.04.17
sl 35
29.04.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
pořadí32.16.6.5.4.11.13.18.14.25.26.21.19.6.7.39.38.18.22.17.25.31.31.13.15.40.45.
odstup %22,113,814,314,211,523,541,930,019,421,921,728,035,623,619,230,832,937,742,436,152,120,719,117,721,533,944,2
% poražených soupeřů45,675,461,576,580,050,042,926,140,962,564,352,459,158,357,142,446,451,441,727,37,750,853,857,148,129,121,4
pořadí201620172018celkem
průměr29.221.913.220.6
medián31211318
modus312546
počet závodů612927
průměrný odstup od vítěze %26,231,821,227,0
průměrné % poražených soupeřů43,447,655,449,3
počet jízd12241854
lepší 1. jízda2
33,3%
5
41,7%
1
11,1%
8
29,6%
čistých jízd7
58,3%
9
37,5%
10
55,6%
26
48,1%

Kategorie C2X

Outrata Jindřichsl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
pořadí8.6.5.1.1.1.3.2.
odstup %10,114,314,50,00,00,08,28,7
% poražených soupeřů66,778,360,0100,0100,0100,0---50,0
pořadí20172018celkem
průměr2.53.73.4
medián212
modus211
počet závodů268
průměrný odstup od vítěze %8,46,57,0
průměrné % poražených soupeřů25,084,269,4
počet jízd41216
lepší 1. jízda0
0,0%
2
33,3%
2
25,0%
čistých jízd1
25,0%
3
25,0%
4
25,0%

Kategorie K1M

Outrata Jindřichsl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 96
21.07.18
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 82
17.06.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 57
20.05.18
sl 56
19.05.18
sl 38
29.04.18
sl 36
28.04.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 36
30.04.17
sl 35
29.04.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 95
24.07.16
sl 94
23.07.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
sl 49
15.05.16
sl 48
14.05.16
sl 41
08.05.16
sl 40
07.05.16
řeka Orlice
26.09.09
řeka Orlice
26.09.09/2
pořadí33.38.37.42.10.50.48.42.6.6.15.19.23.21.24.27.21.38.6.6.41.44.5.8.20.23.22.26.20.22.25.41.6.9.37.19.12.9.10.13.72.76.
odstup %14,717,622,120,213,737,735,732,24,39,513,916,818,414,318,419,018,535,48,716,227,837,326,019,716,118,314,813,513,614,831,942,68,912,925,119,936,930,313,616,470,368,3
% poražených soupeřů76,673,869,267,766,760,263,356,889,890,478,172,769,472,681,178,982,669,778,378,378,177,195,792,669,468,681,679,781,681,173,049,491,887,376,088,482,887,980,076,012,311,8
pořadí2009201620172018celkem
průměr74.019.421.927.925.5
medián7219212322
modus729666
počet závodů214121442
průměrný odstup od vítěze %69,321,121,819,423,0
průměrné % poražených soupeřů12,179,879,272,073,8
počet jízd328242883
lepší 1. jízda0
0,0%
4
28,6%
7
58,3%
5
35,7%
16
38,1%
čistých jízd0
0,0%
8
28,6%
8
33,3%
11
39,3%
27
32,5%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Outrata Jindřichsj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí38.48.22.32.24.
odstup %20,828,99,30,014,0
% poražených soupeřů37,321,750,040,456,6
pořadí20162017celkem
průměr26.043.032.8
medián243832
modus223822
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %7,824,914,6
průměrné % poražených soupeřů49,029,541,2

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Outrata Jindřichsj 100
29.07.18
sj 98
28.07.18
sl 83
21.06.18
sl 72
09.06.18
sl 39
03.05.18
sj 30
19.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 110
30.07.17
sj 108
29.07.17
sj 72
02.06.17
sj 59
18.05.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 42
04.05.17
sj 32
20.04.17
sj 15
06.04.17
sj 117
28.08.16
sj 98
31.07.16
sj 96
30.07.16
sl 90
10.07.16
sj 89
10.07.16/2
sj 76
25.06.16
sl 62
02.06.16
sj 36
05.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 26
21.04.16
sj 7
07.04.16
pořadí2.2.3.4.3.7.38.48.3.3.3.3.6.6.3.4.5.22.4.4.1.1.4.1.2.32.24.2.2.
odstup %8,810,17,013,412,625,320,828,93,45,64,46,310,012,27,39,58,49,39,09,50,00,015,80,01,70,014,01,73,7
% poražených soupeřů95,595,088,283,387,568,437,321,792,092,685,783,376,276,280,070,069,250,085,785,0100,0100,083,3100,085,740,456,685,780,0
pořadí201620172018celkem
průměr8.311.13.58.3
medián2433
modus1323
počet závodů1211629
průměrný odstup od vítěze %5,410,612,98,9
průměrné % poražených soupeřů79,471,386,377,7

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Outrata Jindřichsj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí38.48.22.32.24.
odstup %20,828,99,30,014,0
% poražených soupeřů37,321,750,040,456,6
pořadí20162017celkem
průměr26.043.032.8
medián243832
modus223822
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %7,824,914,6
průměrné % poražených soupeřů49,029,541,2

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Outrata Jindřichsl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 116
27.08.16
pořadí53.56.26.
odstup %28,259,710,2
% poražených soupeřů31,632,139,0
pořadí20162018celkem
průměr26.054.545.0
medián265353
modus265326
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %10,243,932,7
průměrné % poražených soupeřů39,031,934,2

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Outrata Jindřichsl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sp 101
29.07.18
sp 99
28.07.18
sj 111
30.07.17
sj 109
29.07.17
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
sj 116
27.08.16
sj 99
31.07.16
sj 97
30.07.16
sj 87
09.07.16
pořadí53.56.3.4.5.5.6.7.26.4.4.3.
odstup %28,259,75,93,94,56,97,610,210,27,35,79,5
% poražených soupeřů31,632,192,688,988,287,978,372,739,086,485,786,7
pořadí201620172018celkem
průměr9.35.829.014.7
medián4545
modus4534
počet závodů44412
průměrný odstup od vítěze %8,27,324,413,3
průměrné % poražených soupeřů74,581,861,372,5

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Outrata Jindřichsl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 116
27.08.16
pořadí53.56.26.
odstup %28,259,710,2
% poražených soupeřů31,632,139,0
pořadí20162018celkem
průměr26.054.545.0
medián265353
modus265326
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %10,243,932,7
průměrné % poražených soupeřů39,031,934,2