Lacinová Leona, 1974

TJ Semilyregistrační číslo: 059008
výkonnostní třídy  sjezd K1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
09.06.2024 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod + 2. Český pohár žáků na Labi pod Dvorem Králové + 6. Če řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí, viz webové stránky závodu K1W sjezd 15. 1/V 87.0514,8OČ/OM
10/0
08.06.2024 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod + 5. Český pohár juniorů + 1. Český pohár žáků na La řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí, viz webové stránky závodu K1W sjezd 16. 1/V 86.4214,6OČ/OM
17/0
23.07.2023 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 4. 1/V 133.7713,6
3
23.07.2023 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 4. 1/V 9.4616,2
3
22.07.2023 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 4. 1/V 139.4314,3
4
22.07.2023 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 4. 1/V 10.4217,9
4
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1W sjezd 24. 1/V 242.7918,5ČP/OČ/OM
12/5/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1W sjezd 25. 1/V 250.8319,0ČP/OČ/OM
11/6/0
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 34. 2/V 27.6925,9
19
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
HAJSKÝ Stanislav
5. 1/V 18.0914,6
28
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 40. 2/V 29.6727,5
17
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
HAJSKÝ Stanislav
   
0
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 2. 1/V 107.7012,1
8
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 2. 1/V 7.9014,3
8
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 2. 1/V 107.0012,2
7
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 2. 1/V 8.7015,4
8
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 15. 1/V 19.6018,8
37
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 25. 2/V 22.1021,1
30
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 36. 3/V 24.1623,1
34
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 26. 2/V 18.9217,4
59
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 3. 1/V 103.3010,5
9
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 4. 1/V 9.1015,9
5
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 3. 1/V 92.909,4
4
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 3. 1/V 9.9017,1
4
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1W slalom    
0
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2X slalom
LACINA Richard
   
0
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1W slalom    
0
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2X slalom
LACINA Richard
   
0
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 4. 1/V 9.1015,9
5
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1W sjezd 2. 1/V 28.703,3
5
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1W sjezd 2. 1/V 28.103,3
0
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 11.   179.8025,4
10
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou K1M sjezd 13. 4/V 27.9031,6
5
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice K1M sjezd 16. 4/V 22.5043,4
2
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 29. 3/V 235.3522,7ČP/OČ/OM
7/37/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 25. 3/V 218.2721,5ČP/OČ/OM
11/43/0
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1W slalom 25. 5/VM 16.6014,6
23
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1W slalom 30. 6/VM 19.4716,7
20
29.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1W sjezd 1. 1/VM
9
29.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1W sjezd 3. 1/VM 4.407,0
4
28.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1W sjezd 1. 1/VM
9
28.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1W sjezd 3. 1/VM 6.109,7
4
20.05.2018 Slalom na Paraplíčku K1W slalom    
0
19.05.2018 Slalom na Paraplíčku K1W slalom 5. 1/VM 6.206,6
11
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1W sjezd 25. 3/VM 108.3219,8ČP/OČ/OM
11/20/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1W sjezd 26. 3/VM 112.0220,5-
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 19. 2/VM 16.7014,1
22
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 21. 4/VM 19.7216,5
22
30.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 1. 1/VM
5
30.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 2. 1/VM 3.606,1
5
29.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 1. 1/VM
6
29.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 2. 1/VM 0.801,4
5
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 23. 2/VM 136.8424,7ČP/OČ/OM
0/0/14
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 25. 2/VM 249.7325,2ČP/OČ/OM
0/0/17
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 12. 2/VM 18.5018,2
18
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 12. 3/VM 21.2822,1
16
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) K1W sjezd 1. 1/VM
2
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1W sjezd 1. 1/VM
2
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1W sjezd 1. 1/VM
2
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1W sjezd 1. 1/VM
2
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 17. 1/VM 21.9018,8
21
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 23. 1/VM 18.2016,0
15
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 29. 3/VM 20.8018,5
24
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 27. 3/VM 19.4017,1
23
31.07.2016 Sjezd v Třebechovicích K1W sjezd 1. 1/VM
3
31.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1W sjezd 1. 1/VM
3
30.07.2016 Sjezd v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1W sjezd 1. 1/VM
2
30.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1W sjezd 1. 1/VM
3
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1W sjezd 1. 1/VM
2
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1W sjezd 1. 1/VM
2
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1W sjezd 2. 1/VM 1.702,2
1
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1W sjezd 2. 1/VM 1.702,1
1
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 2. 1/VM 6.105,3
11
15.05.2016 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu K1W slalom 15. 1/VM 23.3026,5
10
14.05.2016 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko z Železného Brodu K1W slalom 10. 1/VM 22.5022,4
15
08.05.2016 Klasický sjezd na Kamenici + MČR veteránů řeka Kamenice a Jizera v úseku Jesenný - tábořiště Paraplíčko. V případě nízkého vodního stavu si po K1W sjezd 3. 2/VM 52.309,3
3
07.05.2016 Klasický sjezd na Kamenici řeka Kamenice a Jizera v úseku Jesenný - tábořiště Paraplíčko. V případě nízkého vodního stavu si po K1W sjezd 2. 1/VM 16.902,8
2
07.05.2016 Sprint na Paraplíčku řeka Jizera - peřej Paraplíčko K1W sjezd 2. 1/VM 2.203,0
2
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1W sjezd 1. 1/VM
2
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) K1W sjezd 2. 1/VM 5.100,9
1
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1W sjezd 2. 1/VM 6.007,7
1
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1W sjezd 2. 1/VM 2.202,7
1
13.07.2014 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Dvůr králové - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1W sjezd 1.  
9
13.07.2014 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe, v úseku Verdek - Loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1W sjezd 1.  
9
04.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera u Železného Brodu peřej Paraplíčko K1W slalom 2. 1/VM 13.4011,7
7
03.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera, peřej Paraplíčko K1W slalom 2. 1/VM 9.408,7
8
28.07.2013 Sjezd na Orlici 3 K1W sjezd 1.  
10
28.07.2013 Sjezd na Orlici 4 K1W sjezd 2.   0.200,3
6
27.07.2013 Sjezd na Orlici K1W sjezd 1.  
10
27.07.2013 Sjezd na Orlici 2 K1W sjezd 1.  
10
21.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové K1W sjezd 1.  
5
21.07.2013 Sjezd ve Dvoře Králové K1W sjezd 1.  
5
20.07.2013 Sjezd ve Dvoře Králové K1W sjezd 1.  
5
20.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové K1W sjezd 1.  
5
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 8. 3/VM 14.0012,2
16
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 11. 3/VM 12.5010,8
17
12.08.2012 VZ ve slalomu, Benátecký slalom - neděle řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky K1W slalom 13. 5/VM 21.9021,6
13
11.08.2012 VZ ve slalomu O štít města Benátek řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky K1W slalom 14. 5/VM 26.5026,0
12
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 5. 2/VM 8.907,4
8
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 4. 1/VM 5.404,5
37
27.05.2012 VZ ve slalomu na Paraplíčku, závod č.2 řeka Jizera, peřej Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 7. 2/VM 10.5010,6
9
26.05.2012 VZ ve slalomu na Paraplíčku, závod č.1 řeka Jizera, peřej Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 6. 1/VM 8.168,1
10
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 25.   26.4426,7
14
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1W slalom 24.   28.9827,3
16
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 10.   15.5014,8
14
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 10.   19.7017,6
13
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1W slalom 10. 1/VM 13.9011,9
20
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1W slalom 6. 1/VM 6.806,0
29
15.05.2011 Slalomy na Paraplíčku - neděle řeka Jizera u loděnice Paraplíčko K1W slalom 3. 1/VM 13.3013,0
8
14.05.2011 Slalomy na Paraplíčku - sobota řeka Jizera u loděnice Paraplíčko K1W slalom 4. 1/VM 20.6019,0
7
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice K1W slalom
sobota 25.9.2010
9.   21.2019,9-
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice K1W slalom
neděle 26.9.2010
7.   21.9020,7-
14.08.2010 VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 18. 3/VJ 26.4022,6-
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1W slalom
sobota
    -
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1W slalom
neděle
    -
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Lacinová LeonaTJ Semily K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.07.23 aktualizace z registru ČSK
Lacinová LeonaTJ Semily K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Lacinová LeonaTJ Semily K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Lacinová LeonaTJ Semily K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 01.12.20 updated from RVP
Lacinová LeonaTJ Semily K1: 3+   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 06.08.18 updated from RVP
Lacinová LeonaTJ Semily K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Lacinová LeonaTJ Semily K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 16.05.16 updated from RVP
Lacinová LeonaTJ Semily K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Lacinová LeonaTJ Semily K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.06.12 updated from RVP
Lacinová LeonaTJ Semily K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|1723|0|N

rok 2024

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.K1W 2/2 27
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2023

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
34.K1W 4/4 14

rok 2021

Sjezd: Žebříček Český Pohár
41.K1W 2/2 23
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.K1W 2/2 11
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
28.C2X
Hajský Stanislav
2/2 28
105.K1W 2/2 36
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.K1W 4/4 31

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Lacina Richard
2/2 0
69.K1W 5/6 160
Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.K1W 2/2 18
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
89.K1M 3/3 17
18.K1W 5/9 99
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
102.K1W 4/4 54
Sjezd: Žebříček Český Pohár
40.K1W 1/1 11
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
36.K1W 5/5 46
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
79.K1W 4/4 78
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
36.K1W 5/10 23
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
38.K1W 2/2 31

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
60.K1W 5/7 98
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
31.K1W 5/11 14

rok 2015

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
43.K1W 4/4 5

rok 2014

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
33.K1W 2/2 18

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
91.K1W 2/2 15
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.K1W 5/8 41

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
41.K1W 5/10 100

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
45.K1W 5/6 84

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2021201920182017
K1W41394056

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019201820172016201320122011
C2X2891------
K1W105691027960914145

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202120202019201820172016201520142013
K1W1734241518363631433314
K1M----89------

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20242021201920182017
K1W6049655738
Fotky nenalezeny.
0|1723|0|N

rok 2024

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.K1W 2/2 27
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2023

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
34.K1W 4/4 14

rok 2021

Sjezd: Žebříček Český Pohár
41.K1W 2/2 23
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.K1W 2/2 11
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
28.C2X
Hajský Stanislav
2/2 28
105.K1W 2/2 36
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.K1W 4/4 31

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Lacina Richard
2/2 0
69.K1W 5/6 160
Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.K1W 2/2 18
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
89.K1M 3/3 17
18.K1W 5/9 99
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
102.K1W 4/4 54
Sjezd: Žebříček Český Pohár
40.K1W 1/1 11
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
36.K1W 5/5 46
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
79.K1W 4/4 78
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
36.K1W 5/10 23
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
38.K1W 2/2 31

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
60.K1W 5/7 98
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
31.K1W 5/11 14

rok 2015

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
43.K1W 4/4 5

rok 2014

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
33.K1W 2/2 18

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
91.K1W 2/2 15
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.K1W 5/8 41

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
41.K1W 5/10 100

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
45.K1W 5/6 84

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2021201920182017
K1W41394056

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019201820172016201320122011
C2X2891------
K1W105691027960914145

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202120202019201820172016201520142013
K1W1734241518363631433314
K1M----89------

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20242021201920182017
K1W6049655738

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
41   1 65     107
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody14.912.01042
K1W15.112.01041
C2X5.05.051
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,037,112,449,542
K1W00,037,312,449,841
C2X00,000,000,000,01
Celkem00,037,112,449,542
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody8216024757,3
K1W8015424758,8
C2X26300,0
Celkem8216024757,3
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1W

Lacinová Leonasl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 56
19.05.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 78
26.06.16
sl 49
15.05.16
sl 48
14.05.16
Paraple NE
04.08.13
Paraple SO
03.08.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.Benátky
12.08.12
sl.Benátky
11.08.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
sl.Paraplíčk
27.05.12
sl.Paraplíčk
26.05.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
řeka Jizera
15.05.11
řeka Jizera
14.05.11
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
Řeka Jizera,
14.08.10
pořadí34.40.15.25.36.26.25.30.5.19.21.12.12.17.23.29.27.2.15.10.2.2.8.11.13.14.5.4.7.6.25.24.10.10.10.6.3.4.7.9.18.
odstup %25,927,518,821,123,117,414,616,76,614,116,518,222,118,816,018,517,15,326,522,411,78,712,210,821,626,07,44,510,68,126,727,314,817,611,96,013,019,020,719,922,6
% poražených soupeřů38,931,674,158,650,766,250,042,073,357,156,564,562,162,847,648,149,093,348,167,988,990,082,176,260,058,181,092,370,075,042,946,576,375,074,386,587,581,360,057,951,4
pořadí201020112012201320162017201820192020celkem
průměr11.37.211.72.017.616.020.025.537.015.1
medián9682171225253412
modus710422125153410
počet závodů361027434241
průměrný odstup od vítěze %21,013,715,510,217,817,712,620,126,716,8
průměrné % poražených soupeřů56,480,268,489,559,560,155,162,435,364,8
počet jízd61220414868381
lepší 1. jízda2
66,7%
4
66,7%
1
10,0%
0
0,0%
5
71,4%
1
25,0%
0
0,0%
1
25,0%
2
100,0%
16
39,0%
čistých jízd2
33,3%
6
50,0%
13
65,0%
2
50,0%
11
78,6%
4
50,0%
4
66,7%
6
75,0%
0
0,0%
48
59,3%

Český pohár sjezd

Kategorie K1W

Lacinová Leonasj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 44
05.06.21
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí15.16.25.29.25.25.23.25.
odstup %14,814,619,022,721,519,824,725,2
% poražených soupeřů66,760,535,128,238,538,546,347,8
pořadí20172018201920212024celkem
průměr24.025.027.025.015.522.9
medián232525251525
modus232525251525
počet závodů212128
průměrný odstup od vítěze %25,019,822,119,014,720,3
průměrné % poražených soupeřů47,138,533,435,163,645,2

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Lacinová Leonasj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 44
05.06.21
sl 35
29.04.18
pořadí15.16.25.25.
odstup %14,814,619,019,8
% poražených soupeřů66,760,535,138,5
pořadí201820212024celkem
průměr25.025.015.520.3
medián25251516
modus25251525
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze %19,819,014,717,0
průměrné % poražených soupeřů38,535,163,650,2

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Lacinová Leonasj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 101
23.07.23
sj 99
22.07.23
sj 44
05.06.21
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 77
20.06.19
sj 44
05.05.19
sj 43
05.05.19/2
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 100
29.07.18
sj 98
28.07.18
sl 35
29.04.18
sj 110
30.07.17
sj 108
29.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 98
31.07.16
sj 96
30.07.16
sl 90
10.07.16
sj 89
10.07.16/2
sj 39
08.05.16
sj 38
07.05.16
sj 37
07.05.16/2
sj 89
12.07.15
sj 88
12.07.15/2
sj 93
13.07.14
sj 92
13.07.14/2
Třeb.sj.NE
28.07.13
Třeb.sj.SO
27.07.13
DK sjezd NE
21.07.13
DK sjezd
20.07.13
pořadí15.16.4.4.25.2.2.3.3.4.2.2.29.25.1.1.25.1.1.23.25.1.1.1.1.1.1.3.2.2.2.1.1.1.1.1.1.1.
odstup %14,814,613,614,319,012,112,210,59,415,93,33,322,721,50,00,019,80,00,024,725,20,00,00,00,00,00,09,33,02,80,90,00,00,00,00,00,00,0
% poražených soupeřů66,760,550,062,535,185,783,377,866,766,7---50,028,238,5100,0100,038,5100,0100,046,347,8100,0100,0100,0100,0100,0100,060,066,766,750,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0
pořadí20132014201520162017201820192020202120232024celkem
průměr1.01.01.51.68.79.09.72.025.04.015.56.2
medián11111132254152
modus11111122254151
počet závodů4227637212238
průměrný odstup od vítěze %0,00,00,52,28,36,612,412,219,014,014,77,2
průměrné % poražených soupeřů100,0100,075,084,882,479,546,884,535,156,363,674,9

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Lacinová Leonasj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 44
05.06.21
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí15.16.25.29.25.25.23.25.
odstup %14,814,619,022,721,519,824,725,2
% poražených soupeřů66,760,535,128,238,538,546,347,8
pořadí20172018201920212024celkem
průměr24.025.027.025.015.522.9
medián232525251525
modus232525251525
počet závodů212128
průměrný odstup od vítěze %25,019,822,119,014,720,3
průměrné % poražených soupeřů47,138,533,435,163,645,2

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Lacinová Leonasj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
pořadí16.13.
odstup %43,431,6
% poražených soupeřů53,162,5
pořadí2019celkem
průměr14.514.5
medián1313
modus1313
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %37,537,5
průměrné % poražených soupeřů57,857,8

Kategorie K1W

Lacinová Leonasp 102
23.07.23
sp 100
22.07.23
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sp 101
29.07.18
sp 99
28.07.18
sj 111
30.07.17
sj 109
29.07.17
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
sj 99
31.07.16
sj 97
30.07.16
sj 87
09.07.16
sj 87
11.07.15
sj 86
11.07.15/2
Třeb.sj.NE 2
28.07.13
Třeb.sj.SO 2
27.07.13
DK sprint NE
21.07.13
DK sprint SO
20.07.13
pořadí4.4.2.2.4.3.3.3.2.2.1.1.1.1.2.2.2.2.1.1.1.
odstup %16,217,914,315,415,917,17,09,76,11,40,00,00,00,02,22,77,70,30,00,00,0
% poražených soupeřů66,766,790,090,066,771,471,471,487,587,5100,0100,0100,0100,066,750,050,066,7100,0100,0100,0
pořadí20132015201620172018201920202023celkem
průměr1.32.01.31.53.03.52.04.02.1
medián121133242
modus121133242
počet závodů4234222221
průměrný odstup od vítěze %0,15,20,71,98,316,514,817,06,4
průměrné % poražených soupeřů91,750,088,993,871,469,190,066,781,1