Urban Michal, 2004

TJ DUKLA Praharegistrační číslo: 012089
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 1   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 4. 2/DS 7.507,9OM
72
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 1. 1/DS OM
97
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 19. 10/DS 6.657,0NKZ
25
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 4. 4/DS 3.123,1NKZ
57
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 26. 13/DS 13.6414,4NKZ
13
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 5. 3/DS 4.504,3NKZ
62
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 6. 6/DS 6.868,1-
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 1. 1/DS -
04.09.2022 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 1. 1/DS
175
04.09.2022 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 9. 8/DS 7.198,3
418
03.09.2022 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy C1M slalom 1. 1/DS
204
03.09.2022 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1M slalom 7. 4/DS 6.906,5
475
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 řeka Vltava pod VD Lipno1 C1M slalom 10. 2/DS 9.639,2ČP
37
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých řeka Vltava pod VD Lipno1 C1M slalom 13. 2/DS 8.417,2ČP
31
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 109. 29/DS 61.0771,8NKZ
0
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 3. 1/DS 3.453,8NKZ
75
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 24. 12/DS 11.3013,2NKZ
14
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 4. 3/DS 5.295,8NKZ
68
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 92. 28/DS 40.5351,6NKZ
0
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 2. 1/DS 0.300,3NKZ
75
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 28. 12/DS 14.0414,4NKZ
13
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 11. 4/DS 6.996,4NKZ
53
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1M slalom 21. 3/DS 17.9517,8ČP
15
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1M slalom 12. 2/DS 8.698,6ČP
33
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1M slalom 22. 5/DS 17.6117,5ČP
14
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1M slalom 33. 9/DS 112.24108,3ČP
3
24.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1M slalom 3. 1/DS 1.701,6
132
23.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1M slalom 1. 1/DS
179
10.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 27. 8/DS 57.5672,6
4
10.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom    
0
09.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 7. 1/DS 10.6713,3
109
09.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 20. 5/DS 15.7920,5
212
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 29. 8/DS 11.4214,1NKZ
11
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 1. 1/DS NKZ
75
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 27. 8/DS 9.3411,6NKZ
12
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 3. 3/DS 4.224,9NKZ
75
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja K1M slalom     NKZ
0
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C1M slalom 4. 3/DS 5.455,5NKZ
75
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja K1M slalom     NKZ
0
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja C1M slalom 4. 2/DS 8.068,0NKZ
75
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M sjezd 21. 12/DS 12.4531,0-
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M sjezd 14. 8/DS 4.6012,3-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 9. 7/DS 6.517,7-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M slalom 2. 2/DS 0.520,6-
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně Vltava pod VD Lipno 1 C1M slalom 8. 2/DS 18.2116,1ČP
43
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1M slalom 21. 3/DS 18.8216,6ČP
15
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 7. 2/DS 7.038,2
164
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 26. 8/DS 11.9614,5
321
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 6. 1/DS 9.179,2
188
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 30. 11/DS 14.0614,6
310
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M slalom 4. 3/DS 5.635,6NKZ
75
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M slalom 7. 5/DS 3.553,5NKZ
57
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
URBAN Daniel
18. 3/U23 4.9910,4ČP/OČ/OM
21/4/25
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
URBAN Daniel
11. 2/U23 3.687,7ČP/OČ/OM
35/52/37
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Praha - Troja C1M slalom 15. 4/DS 15.3716,3ČP
27
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod USD Praha - Troja C1M slalom 18. 4/DS 12.8613,8ČP
21
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1M slalom 9. 2/DS 11.1712,3ČP
40
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1M slalom 17. 4/DS 13.4013,8ČP
23
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 1. 1/DM OM
67
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 1. 1/DM OM
64
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 2. 1/DM 1.531,5-
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka C1M slalom 32. 2/DM 18.1520,3ČP/NKZ
7/29
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C1M slalom 13. 1/DM 8.238,1ČP
31
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1M slalom 33. 6/DM 39.9337,2ČP
3
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1M slalom 26. 1/DM 15.1115,9ČP
10
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1M slalom 31. 4/DM 26.6925,7ČP
5
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1M slalom 18. 1/DM 13.7214,6ČP
21
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1M slalom 33. 7/DM 28.6929,3ČP
3
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 74. 21/DM 24.6827,7NKZ
0
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 38. 9/DM 29.3631,3NKZ
9
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 49. 10/DM 21.6223,7NKZ
1
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 15. 1/DM 11.8512,4NKZ
57
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 68. 22/DM 25.6934,1NKZ
0
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 24. 3/DM 18.6423,7NKZ
25
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 64. 16/DM 22.5229,5NKZ
0
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 11. 1/DM 11.9916,2NKZ
57
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 9. 4/DM 11.2513,8
115
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 10. 4/DM 11.4714,0
116
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 2. 1/DM 9.809,4OM
47
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 4. 2/DM 8.508,0OM
73
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 6. 1/DM 6.306,5OM
177
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 3. 2/DM 4.904,1OM
81
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 9. 4/DM 11.6011,4OM
182
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1M slalom 8. 2/DM 6.767,3NKZ
49
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1M slalom 17. 5/DM 14.1514,7NKZ
29
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M sjezd 16. 11/DM 8.6520,9-
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M sjezd 50. 25/DM 21.7957,4-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 17. 7/DM 24.3928,3-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 31. 15/DM 59.4156,1-
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C1M slalom 37. 4/DM 79.3373,5ČP
0
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1M slalom 28. 4/DM 23.2621,1ČP
8
18.08.2019 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 5. 1/DM 8.118,5
72
17.08.2019 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 8. 1/DM 8.649,7
68
03.08.2019
04.08.2019
World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00 C1M slalom 50. 5/DM 5.565,7-
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota C1M slalom 1. 1/DM OM
17
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota K1M slalom 8. 3/DM 10.2011,2OM
46
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C1M slalom 1. 1/DM OM
16
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1M slalom 6. 2/DM 11.5013,3OM
58
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C1M slalom 7. 2/DM
188
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C1M slalom 5. 1/DM 8.169,6
197
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 13. 7/DM 112.5314,1-
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
WALTER David
    -
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 14. 8/DM 113.2414,1OČ/OM
0/15
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
WALTER David
8. 3/DS 110.8014,1OČ/OM
0/6
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1M slalom 37.   22.9123,5NKZ
17
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1M slalom 34. 6/DM 18.3519,5NKZ
25
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 24. 7/DM 23.8921,5NKZ
13
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 30. 7/DM 34.1832,9NKZ
8
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 1. 1/DM OM
41
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C1M slalom 27. 4/DM 19.0518,8ČP
10
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja C1M slalom 25. 2/DM 18.9120,2ČP
12
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1M slalom 26. 3/DM 23.0223,4ČP
10
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1M slalom 39. 5/DM 26.6232,5ČP
0
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 5. 3/DM 9.6010,3OM
70
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 1. 1/DM OM
23
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 9. 3/DM 17.0017,2OM
55
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 1. 1/DM OM
23
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 5. 1/ZS 6.808,2OM
60
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 9. 3/ZS 8.1011,1OM
155
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 5. 1/ZS 3.303,7OM
68
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 22. 3/ZS 16.8022,9OM
109
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1M slalom 26. 1/ZS 21.9029,1NKZ
14
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C2X slalom
DAŇKOVÁ Anna
3. 1/ZS 39.0532,8NKZ
62
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1M slalom 30. 1/ZS 20.4926,3NKZ
10
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C2X slalom
DAŇKOVÁ Anna
4. 1/ZS 16.7015,3NKZ
57
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C2X slalom
DAŇKOVÁ Anna
7. 1/ZS 23.1118,0-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech C1M slalom 15. 2/ZS 18.0918,3-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 8. 8/ZS 8.7516,7-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 15. 14/ZS 8.2717,7-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 14. 14/ZS 15.4220,7-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 1. 1/ZS -
19.08.2018 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka C1M slalom 12. 2/ZS 20.2422,3
41
19.08.2018 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka K1M slalom 25. 4/ZS 17.1720,2
228
18.08.2018 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka C1M slalom    
0
18.08.2018 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka K1M slalom    
0
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1M slalom 1. 1/ZS OM
17
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1M slalom 1. 1/ZS OM
22
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné C1M slalom 6. 1/ZS 11.2316,4
172
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné C1M slalom 16. 1/ZS 12.7316,9
129
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1M slalom 12. 2/ZS 16.1016,8OM
34
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích C1M slalom 2. 1/ZS 0.300,3OM
15
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích C2X slalom
DAŇKOVÁ Anna
1. 1/ZS OM
10
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1M slalom 7. 2/ZS 8.709,5OM
54
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích C1M slalom 2. 1/ZS 1.501,4OM
15
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích C2X slalom
DAŇKOVÁ Anna
1. 1/ZS OM
10
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1M slalom 7. 7/ZS 8.7610,0OČ/OM
0/37
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem C1M slalom 1. 1/ZS OČ/OM
0/16
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1M slalom 4. 4/ZS 3.553,9OČ/OM
0/42
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. C1M slalom 3. 3/ZS 9.9910,6OČ/OM
0/17
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1M sjezd 21. 8/ZS 231.7426,4
7
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1M sjezd 17. 6/ZS 187.0521,8
11
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 66. 8/ZS 33.2235,4NKZ
0
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1M slalom 34. 1/ZS 26.7027,1NKZ
12
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 43. 5/ZS 34.7739,3NKZ
4
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1M slalom 23. 1/ZS 27.2327,0NKZ
29
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 30. 1/ZS 22.7225,3NKZ
17
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 34. 2/ZS 17.8420,8NKZ
9
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 24. 1/ZS 17.7818,6NKZ
27
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 66. 9/ZS 33.4838,7NKZ
0
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C1M slalom 5. 1/ZS 13.4012,5OM
28
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C1M slalom 3. 1/ZS 6.205,6OM
25
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 6. 2/ZS 9.209,5OM
88
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C2X slalom
DAŇKOVÁ Anna
1. 1/ZS OM
10
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C1M slalom 1. 1/ZS OM
32
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 10. 2/ZS 14.1014,7OM
66
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C2X slalom
DAŇKOVÁ Anna
1. 1/ZS OM
9
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 3. 3/ZS 4.874,7OČ/OM
0/39
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 3. 3/ZS 8.757,5OČ/OM
0/14
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 8. 8/ZS 13.8612,9OČ/OM
0/36
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 5. 5/ZS 8.376,8OČ/OM
0/14
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 59. 6/ZS 24.9328,8NKZ
0
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M slalom 33. 4/ZS 29.1131,4NKZ
10
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 95. 18/ZS 80.8675,2NKZ
0
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M slalom 25. 3/ZS 33.1229,9NKZ
21
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 16. 5/ZS 8.9621,1-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 42. 8/ZS 24.0027,6-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 16. 3/ZS 23.9025,6-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 5. 4/ZS 15.4315,3-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 3. 3/ZS 2.582,5-
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1M slalom     ČP/NKZ
0/0
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 90. 11/ZS 138.77147,1ČP/NKZ
0/0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1M slalom 48. 4/ZS 143.92132,9ČP/NKZ
0/5
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 57. 2/ZS 33.7133,8ČP/NKZ
0/0
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 6. 5/ZS 37.8911,4
10
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 11. 8/ZS 44.4615,7
18
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 20.   58.005.800,0
0
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 34.   58.005.800,0
0
16.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu K1M slalom    
0
16.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu C1M slalom    
0
15.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR C2 ženy Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu K1M slalom 17. 2/ZS 24.8732,6
97
15.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR C2 ženy Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu C1M slalom 22. 2/ZS 28.7834,8
41
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 10. 3/ZS 9.508,4OM
33
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
LOUN Matěj
6. 1/ZS 18.9013,3OM
2
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 6. 1/ZS 16.1013,3OM
12
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 10. 3/ZS 13.5013,4OM
37
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
LOUN Matěj
6. 1/ZS 15.0011,7OM
2
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 6. 1/ZS 11.3010,1OM
12
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 10. 10/ZS 9.399,1
122
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 6. 5/ZS 8.277,5
28
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 8. 8/ZS 4.624,4
131
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 5. 4/ZS 7.917,3
33
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 19. 2/ZS 20.8724,3
60
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 41. 4/ZS 20.8626,3
148
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 26. 4/ZS 29.0333,3
59
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 59. 8/ZS 72.8192,0
70
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1M sjezd 13. 5/ZS 113.2718,3ČP/OČ/OM
53/33/9
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1M sjezd 15. 4/ZS 208.9718,7ČP/OČ/OM
57/27/9
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 13. 11/ZS 8.208,5OM
105
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 4. 4/ZS 4.914,8OM
34
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C1M sjezd 4. 4/ZS 4.7712,5OM
10
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 13. 11/ZS 7.786,7OM
105
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1M sjezd 10. 9/ZS 5.7818,5OM
28
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 4. 4/ZS 7.756,5OM
34
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 28. 3/ZS 33.0331,7NKZ
15
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 59. 5/ZS 37.7738,2NKZ
0
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 38. 5/ZS 68.4267,7NKZ
6
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 69. 6/ZS 41.4745,7NKZ
0
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 4. 2/ZS 11.8024,3OM
4
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 6. 1/ZS 19.8021,0OM
10
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 14. 5/ZS 15.5039,4OM
11
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 12. 4/ZS 25.2028,9OM
22
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 2. 1/ZS 13.0013,2OM
16
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 8. 1/ZS 23.2025,6OM
34
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 5. 1/ZS 17.6018,8OM
7
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 8. 1/ZS 21.9026,6OM
34
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 18. 1/ZM 16.6014,7OM
15
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 41. 3/ZM 27.3028,4OM
41
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 22. 1/ZM 24.0020,0OM
13
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 38. 2/ZM 26.1024,3OM
49
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 102. 5/ZM 441.64494,3ČP/NKZ
0/0
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 86. 2/ZM 77.3178,6ČP/NKZ
0/0
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M sjezd 15. 1/ZM 21.8439,3-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom 36. 2/ZM 214.84221,6-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 56. 5/ZM 61.1265,1-
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1M sjezd 12. 3/ZM 14.9618,3-
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M sjezd 19. 9/ZM 21.8833,3-
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1M slalom 9. 2/ZM 20.5318,0-
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M slalom 27. 7/ZM 35.6438,6-
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 38. 7/ZM 65.7066,9OM
0
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 10. 1/ZM 17.0015,3OM
7
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 18. 1/ZM 19.2017,4OM
18
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 10. 1/ZM 19.2016,2OM
6
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1M slalom 11. 1/ZM 17.9019,9OM
5
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 29. 2/ZM 23.3029,9OM
22
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1M slalom 13. 1/ZM 18.1018,3OM
10
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 33. 2/ZM 27.0032,8OM
24
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 16. 2/ZM 19.7823,3
59
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 14. 3/ZM 21.8922,3
10
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 45. 14/ZM 39.2744,6
31
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 8. 2/ZM 23.5123,8
14
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1M slalom 108. 7/ZM 108.80118,8NKZ
0
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1M slalom 100. 6/ZM 91.41102,4NKZ
0
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 26. 7/ZM 36.2137,6OM
40
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C1M slalom 11. 2/ZM 29.8424,3OM
7
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 33. 9/ZM 26.2132,4OM
33
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C1M slalom 10. 1/ZM 20.9222,4OM
8
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 98. 7/ZM 57.8670,5NKZ
0
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 46. 1/ZM 64.2274,5NKZ
0
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 104. 6/ZM 56.5768,7NKZ
0
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 54. 2/ZM 90.30107,1NKZ
0
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava C1M slalom 10. 1/ZM 37.8035,8OM
3
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava K1M slalom 22. 3/ZM 52.5054,1OM
11
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě C1M slalom 10. 1/ZM 57.1051,7OM
3
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě K1M slalom 18. 2/ZM 45.8048,4OM
15
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 12. 1/ZM 23.1024,4OM
5
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 21. 1/ZM 17.5018,7OM
17
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 13. 1/ZM 26.9028,4OM
4
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 15. 1/ZM 20.7022,5OM
24
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 29. 2/ZM 25.1022,8OM
6
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 58. 5/ZM 32.0033,6OM
19
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C1M slalom 28. 2/ZM 32.0029,6OM
7
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1M slalom 61. 5/ZM 36.7037,3OM
20
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1M sjezd 13. 5/ZM 16.5933,5-
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 38. 8/ZM 36.6737,6-
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 15. 6/ZM 49.0446,0-
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1M slalom 16. 6/ZM 28.6725,3
3
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 43. 12/ZM 25.3223,4
30
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C1M slalom 12. 4/ZM 28.5223,4
8
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 37. 9/ZM 24.8821,8
35
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 C2M slalom
URBAN Daniel
3. 1/ZS 34.4028,8OM
0
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 C1M slalom 11. 1/ZM 28.7026,2OM
1
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 C2M slalom
URBAN Daniel
3. 1/ZS 35.9029,7OM
1
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 C1M slalom 14. 1/ZM 38.9040,6OM
1
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1M slalom    
0
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C1M slalom    
0
18.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR C2ž a C2mix Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1M slalom 42. 3/ZM 35.1050,2
25
18.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR C2ž a C2mix Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C1M slalom 29. 2/ZM 35.5652,2
12
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 21. 4/ZM 27.5026,7OM
13
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
URBAN Daniel
8. 1/ZS 19.3014,6OM
5
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 23. 3/ZM 36.4033,0OM
1
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 21. 4/ZM 25.2024,2-
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
URBAN Daniel
5. 1/ZS 11.308,4-
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 21. 3/ZM 30.2027,4-
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M slalom 10. 4/ZM 25.4225,3
9
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 43. 12/ZM 29.0331,1
30
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C1M slalom 19. 7/ZM 36.2239,2
1
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 49. 13/ZM 32.3738,3
27
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 50. 8/ZM 31.6238,5
34
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 23. 4/ZM 25.1326,7
4
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 46. 9/ZM 37.1748,5
38
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 28. 7/ZM 43.6945,4
0
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 22. 4/ZM 27.2028,4OM
8
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 27. 4/ZM 39.9041,5OM
8
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
předžáci
3. 2/PZM 10.397,4OM
0
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
předžáci
5. 3/PZM 32.6024,8OM
0
17.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E K1M slalom
předžáci
1. 1/PZM OM
0
16.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E K1M slalom
předžáci
1. 1/PZM OM
0
19.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 K1M slalom
předžáci
1. 1/PZM OM
0
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
3. 2/PZM 7.605,5OM
0
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
2. 1/PZM 3.002,1OM
0
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom
předžáci
15. 12/PZM 76.0868,3OM
0
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom
předžáci
3. 2/PZM 5.955,1OM
0
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom
předžáci
4.   9.707,3OM
0
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom
předžáci
3. 2/PZM 8.208,6OM
0
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
předžáci
3. 2/PZM 15.2012,1OM
0
10.05.2014 Slalom v Kroměříži K1M slalom
předžáci
8. 6/PZM 66.6051,3OM
0
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom
předžáci
13. 8/PZM 173.10132,1OM
0
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom
předžáci
16. 10/PZM 140.80110,5OM
0
04.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom
předžáci
9. 4/PZM 66.0051,2OM
0
03.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom
předžáci
7. 3/PZM 75.5063,9OM
0
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
10. 5/PZM 89.0061,0OM
0
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
10. 5/PZM 103.4077,0OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Urban MichalTJ DUKLA Praha K1: 2   C1: 1   C2: K1:   C1:   C2: 2 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Urban MichalTJ DUKLA Praha K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 31.03.22 aktualizace z registru ČSK
Urban MichalTJ DUKLA Praha K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 30.03.22 aktualizace z registru ČSK
Urban MichalTJ Šumperk z.s. K1: 2   C1: 1   C2: K1:   C1:   C2: 2 07.12.21 aktualizace z registru ČSK
Urban MichalTJ Šumperk z.s. K1: 2   C1: 2+   C2: K1:   C1:   C2: 2 04.11.21 updated from RVP
Urban MichalTJ Šumperk z.s. K1:   C1: 2+   C2: K1:   C1:   C2: 2 13.08.21 updated from RVP
Urban MichalTJ Šumperk z.s. K1:   C1: 2+   C2: K1:   C1:   C2: 14.06.21 updated from RVP
Urban MichalTJ Šumperk z.s. K1: 2   C1: 2+   C2: K1:   C1: 3   C2: 01.12.20 updated from RVP
Urban MichalTJ Šumperk z.s. K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 3   C2: 29.11.19 updated from RVP
Urban MichalTJ Šumperk z.s. K1:   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 3   C2: 16.11.18 updated from RVP
Urban MichalTJ Šumperk z.s. K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 2   C2: 13.11.18 updated from RVP
Urban MichalTJ Šumperk z.s. K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 2   C2: 20.11.17 updated from RVP
Urban MichalTJ Šumperk z.s. K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 20.11.17 updated from RVP
Urban MichalTJ Šumperk z.s. K1: 2   C1: 2   C2: K1:   C1: 3   C2: 10.07.17 updated from RVP
Urban MichalTJ Šumperk z.s. K1: 2   C1: 2   C2: K1:   C1:   C2: 19.06.17 updated from RVP
Urban MichalTJ Šumperk K1: 2   C1: 2   C2: K1:   C1:   C2: 13.06.17 updated from RVP
Urban MichalTJ Šumperk K1: 2   C1: 3+   C2: K1:   C1:   C2: 05.06.17 updated from RVP
Urban MichalTJ Šumperk K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Urban MichalTJ Šumperk K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 07.07.15 updated from RVP
Urban MichalTJ Šumperk K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.06.15 updated from RVP
Urban MichalTJ Šumperk K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 09.06.15 updated from RVP
Urban MichalTJ Šumperk K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 12.07.13 inserted RVP
datumsportLKČPNKZVZČVZMost.celkovýdlouhodobý
23.05.2021 slalom C1M 24,57 24,57
22.05.2021 slalom C1M 22,48 22,48
16.05.2021 slalom C1M 20,82 20,82
15.05.2021 slalom C1M 20,71 20,71
Místo narozeníŠumperk
ZnameníBýk
BydlištěŠumperk
ZaměstnáníVOŠ a ŠS automobilní Zábřeh
Plánované povoláníKosmonaut
Výrobce loděGalasport
Model loděLine
Výrobce pádlaRaab Paddles
Osobní sponzořiTatínek
Od kolika let pádluje7
První trenérZbyněk Pultera
Současný trenérStanislav Renda
Sportovní vzorDaniel Urban
ZálibyRád jezdím na motorce
Zimní přípravaArabské emiráty
Cíle na sezonuDostat se do reprezentace
Oblíbenci v hudběPavel Bobek
Oblíbený filmHunger Games
Oblíbený herecPaul Walker
Oblíbená traťOpava
FacebookMichal Urban
Instagram_michut_
Další sociální sítěMichuT

Profil aktualizován 06.07.2020

závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M FINALE-A
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M HEAT
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1M FINALE-B
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1M HEAT
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M FINALE-B
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M HEAT
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M FINALE-B
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M HEAT
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M FINALE-B
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M HEAT
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně C1M FINALE-A
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně C1M HEAT
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1M FINALE-B
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1M HEAT
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M FINALE-B
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M HEAT
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod C1M FINALE-B
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod C1M HEAT
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M FINALE-A
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M HEAT
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M FINALE-B
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M HEAT
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce C1M FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M HEAT
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1M FINALE-B
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1M HEAT
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M FINALE-B
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M HEAT
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M FINALE-B
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M FINALE-B
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M HEAT
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M FINALE-B
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M HEAT
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M FINALE-BGalasport Gorila
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1M FINALE-BGalasport Gorila
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1M KVALIFIKACEGalasport Gorila
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M FINALE-BGalasport Gorila
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M KVALIFIKACEGalasport Gorila
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M FINALE-BGalasport Gorila
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M KVALIFIKACEGalasport Gorila
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M FINALE-BGalasport Gorila
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M KVALIFIKACEGalasport Gorila
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M KVALIFIKACEGalasport Gorila
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1M finale-BMS_composite Katana
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně C1M kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1M kvalifikaceGalasport Caipi
0|4966|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
16.C1M 5/6 130
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1M 4/6 280
24.K1M 4/6 65
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
1.C1M 5/6 799
37.K1M 4/4 1105
Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C1M 2/2 169

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
14.C1M 5/6 154
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1M 4/6 300
37.K1M 4/4 23
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
26.C1M 2/2 352
97.K1M 2/2 631
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.C2M
Urban Daniel
2/2 56
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.C2M
Urban Daniel
2/2 56
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C2M
Urban Daniel
2/2 62

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
25.C1M 5/7 74
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.C1M 4/5 168
54.K1M 4/4 1
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
49.C1M 2/2 231
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1M 3/3 178

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
29.C1M 5/6 40
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
15.C1M 4/6 120
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
16.C1M 4/4 525
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1M 5/7 241
10.K1M 5/6 542
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
 C2M
Walter David
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
34.C1M 1/1 15
20.C2M
Walter David
1/1 6

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
26.C1M 4/6 87
6.C2X
Daňková Anna
2/2 119
51.K1M 4/4 13
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
35.C1M 5/8 342
229.K1M 5/6 228
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1M 5/13 213
7.C2X
Daňková Anna
4/4 39
9.K1M 5/10 472
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
39.C1M 2/2 18

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
31.C1M 4/6 52
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
62.C1M 5/7 221
90.K1M 5/7 568
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1M 5/7 108
37.C2M
Loun Matěj Václav
2/2 4
21.K1M 5/7 315
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C1M 2/2 110
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
26.C1M 3/3 70
101.K1M 1/1 18
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
24.C1M 4/4 32
70.K1M 2/2 39

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 2/2 0
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
150.C1M 2/2 24
264.K1M 2/2 90
Slalom: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 5/12 53
36.K1M 5/12 187

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
122.C1M 5/8 36
186.K1M 5/8 167
Slalom: Oblastní žebříček Morava
39.C1M 5/5 16
26.C2M
Urban Daniel
3/3 6
63.K1M 5/5 68

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/13 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020201920172016
C1M1614252954-
K1M----5594

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212017
C2M31-
C1M-25

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2022202120202019201820172016
C1M00415263155
K1M243754-517875
C2X----6--

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018201720162015
C1M12649163562150122
K1M3797--22990264186

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021201920182017
C2M1760--
C1M-753926
K1M---101

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220202019201820172016201520142013
C1M831162039--
K1M--109213663145192
C2X---7-----
C2M----37-26--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120192017
C2M1020-
C1M-3424
K1M--70
Fotky nenalezeny.
0|4966|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
16.C1M 5/6 130
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1M 4/6 280
24.K1M 4/6 65
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
1.C1M 5/6 799
37.K1M 4/4 1105
Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C1M 2/2 169

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
14.C1M 5/6 154
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1M 4/6 300
37.K1M 4/4 23
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
26.C1M 2/2 352
97.K1M 2/2 631
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.C2M
Urban Daniel
2/2 56
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.C2M
Urban Daniel
2/2 56
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C2M
Urban Daniel
2/2 62

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
25.C1M 5/7 74
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.C1M 4/5 168
54.K1M 4/4 1
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
49.C1M 2/2 231
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1M 3/3 178

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
29.C1M 5/6 40
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
15.C1M 4/6 120
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
16.C1M 4/4 525
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1M 5/7 241
10.K1M 5/6 542
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
 C2M
Walter David
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
34.C1M 1/1 15
20.C2M
Walter David
1/1 6

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
26.C1M 4/6 87
6.C2X
Daňková Anna
2/2 119
51.K1M 4/4 13
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
35.C1M 5/8 342
229.K1M 5/6 228
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1M 5/13 213
7.C2X
Daňková Anna
4/4 39
9.K1M 5/10 472
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
39.C1M 2/2 18

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
31.C1M 4/6 52
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
62.C1M 5/7 221
90.K1M 5/7 568
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1M 5/7 108
37.C2M
Loun Matěj Václav
2/2 4
21.K1M 5/7 315
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C1M 2/2 110
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
26.C1M 3/3 70
101.K1M 1/1 18
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
24.C1M 4/4 32
70.K1M 2/2 39

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 2/2 0
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
150.C1M 2/2 24
264.K1M 2/2 90
Slalom: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 5/12 53
36.K1M 5/12 187

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
122.C1M 5/8 36
186.K1M 5/8 167
Slalom: Oblastní žebříček Morava
39.C1M 5/5 16
26.C2M
Urban Daniel
3/3 6
63.K1M 5/5 68

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/13 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020201920172016
C1M1614252954-
K1M----5594

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212017
C2M31-
C1M-25

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2022202120202019201820172016
C1M00415263155
K1M243754-517875
C2X----6--

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018201720162015
C1M12649163562150122
K1M3797--22990264186

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021201920182017
C2M1760--
C1M-753926
K1M---101

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220202019201820172016201520142013
C1M831162039--
K1M--109213663145192
C2X---7-----
C2M----37-26--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120192017
C2M1020-
C1M-3424
K1M--70

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
118 154 13 7 16 3 311
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár31.726.03330
C1M23.722.03326
K1M83.886.0574
NKZ36.628.0460
C1M20.023.0434
K1M62.964.05924
C2X3.53.032
veřejné závody13.39.01170
C1M9.16.0181
K1M18.812.0380
C2X1.01.014
C2M5.26.035
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,030
C1M00,000,000,000,026
K1M00,000,000,000,04
NKZ11,711,735,058,360
C1M12,912,925,9411,834
K1M00,000,000,000,024
C2X00,000,0150,0150,02
veřejné závody2212,952,9137,64023,5170
C1M1518,544,956,22429,681
K1M33,811,367,51012,580
C2X4100,000,000,04100,04
C2M00,000,0240,0240,05
Celkem238,862,3166,24517,3260
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár59261644610,2
C1M5217903459,6
K1M7826118114,3
NKZ11629022597,8
C1M68148422710,3
K1M4513883124,4
C2X3301000,0
veřejné závody3354624147121,2
C1M160148093924,4
K1M1572976193119,7
C2X8324112,5
C2M101361400,0
Celkem51010142208616,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1M

Urban Michalsl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 52
15.05.22
sl 51
14.05.22
sl 47
08.05.22
sl 46
07.05.22
sl 121
29.08.21
sl 120
28.08.21
sl 67
23.05.21
sl 66
22.05.21
sl 64
16.05.21
sl 63
15.05.21
sl 147
05.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 39
02.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 130
26.08.17
pořadí10.13.21.12.22.33.8.21.15.18.9.17.32.13.33.26.31.18.33.37.28.27.25.26.39.48.
odstup % *)9,27,217,88,617,5108,316,116,616,313,812,313,820,38,137,215,925,714,629,373,521,118,820,223,432,5132,9
% poražených soupeřů *)71,963,644,469,438,25,980,039,462,254,178,456,843,666,713,532,418,950,05,912,234,129,736,834,22,616,1
pořadí20172019202020212022celkem
průměr48.030.326.614.718.523.7
medián482731151322
modus48253381033
počet závodů1676626
průměrný odstup od vítěze % *)132,931,621,614,828,128,1
průměrné % poražených soupeřů *)16,124,933,061,848,940,8
počet jízd21214121252
lepší 1. jízda1
100,0%
3
50,0%
2
28,6%
3
50,0%
2
33,3%
11
42,3%
čistých jízd0
0,0%
1
8,3%
2
14,3%
2
16,7%
0
0,0%
5
9,6%

Kategorie K1M

Urban Michalsl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
pořadí90.57.102.86.
odstup % *)147,133,8494,378,6
% poražených soupeřů *)7,345,1---15,0
pořadí20162017celkem
průměr94.073.583.8
medián865786
modus865757
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze % *)286,590,5188,5
průměrné % poražených soupeřů *)7,526,216,9
počet jízd347
lepší 1. jízda2
100,0%
0
0,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
14,3%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Urban Michalsl 122
10.09.22
sl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 131
11.09.21
sl 120
28.08.21
sl 130
12.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 126
14.09.19
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 135
08.09.18
sl 131
01.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 84
24.06.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 140
05.09.15
pořadí1.10.13.2.21.2.13.33.31.37.28.15.1.16.5.26.36.9.15.
odstup % *)0,09,27,20,616,61,58,137,256,173,521,118,30,025,615,333,3221,618,046,0
% poražených soupeřů *)100,071,963,697,139,496,866,713,511,812,234,162,2100,068,887,959,7---79,539,1
pořadí20152016201720182019202020212022celkem
průměr15.022.515.78.032.016.011.58.016.5
medián159161311321015
modus15951282211
počet závodů1232332319
průměrný odstup od vítěze % *)46,0119,824,79,150,215,68,65,432,1
průměrné % poražených soupeřů *)39,139,872,181,119,459,068,378,558,1
počet jízd2364664637
lepší 1. jízda1
100,0%
1
50,0%
2
66,7%
1
50,0%
2
66,7%
1
33,3%
0
0,0%
2
66,7%
10
52,6%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
33,3%
0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%
1
25,0%
0
0,0%
4
10,8%

Kategorie K1M

Urban Michalsl 122
10.09.22
sl 131
11.09.21
sl 126
14.09.19
sl 131
01.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 84
24.06.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 140
05.09.15
pořadí6.9.17.14.42.3.59.56.27.38.
odstup % *)8,17,728,320,727,62,592,065,138,637,6
% poražených soupeřů *)93,788,983,090,464,398,054,336,069,058,9
pořadí2015201620172018201920212022celkem
průměr38.041.534.714.017.09.06.027.1
medián38274214179617
modus382731417963
počet závodů123111110
průměrný odstup od vítěze % *)37,651,840,720,728,37,78,132,8
průměrné % poražených soupeřů *)58,952,572,290,483,088,993,773,7
počet jízd246222220
lepší 1. jízda1
100,0%
1
50,0%
3
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
7
70,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
5,0%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Urban Michalsl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
pořadí4.5.3.4.2.11.1.3.4.4.4.7.32.38.15.24.11.8.17.37.34.24.30.26.30.34.23.30.24.33.25.48.28.38.46.54.
odstup %3,14,33,85,80,36,40,04,95,58,05,63,520,331,312,423,716,27,314,723,519,521,532,929,126,327,127,025,318,631,429,9132,931,767,774,5107,1
% poražených soupeřů92,590,595,693,297,575,6100,095,292,592,792,585,743,622,972,054,080,487,070,941,946,857,449,151,046,337,759,346,357,431,952,916,138,614,013,57,0
pořadí2016201720182019202020212022celkem
průměr50.034.427.825.024.03.84.821.1
medián46332624244424
modus462530811444
počet závodů256656636
průměrný odstup od vítěze %90,858,725,619,920,84,64,025,1
průměrné % poražených soupeřů10,330,749,758,954,693,190,861,2
počet jízd410121210121272
lepší 1. jízda0
0,0%
3
60,0%
2
33,3%
5
83,3%
1
20,0%
1
16,7%
3
50,0%
15
41,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
10,0%
4
33,3%
2
16,7%
7
9,7%

Kategorie C2X

Urban Michalsl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
pořadí3.4.
odstup %32,815,3
% poražených soupeřů------
pořadí2018celkem
průměr3.53.5
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %24,124,1
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
počet jízd33
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Urban Michalsl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
pořadí19.26.109.24.92.28.29.27.74.49.68.64.66.43.34.66.59.95.90.57.59.69.102.86.108.100.98.104.
odstup %7,014,471,813,251,614,414,111,627,723,734,129,535,439,320,838,728,875,2147,133,838,245,7494,378,6118,8102,470,568,7
% poražených soupeřů81,374,22,779,115,075,569,272,342,563,144,247,147,666,775,051,949,124,27,345,146,339,3---15,00,99,218,514,9
pořadí201620172018202020212022celkem
průměr99.771.552.363.828.049.765.9
medián100594364272666
modus86596649271959
počet závodů66442628
průměrný odstup od vítěze %155,661,533,528,812,928,762,5
průměrné % poražených soupeřů9,835,260,349,270,854,642,0
počet jízd11128741052
lepší 1. jízda5
83,3%
2
33,3%
3
75,0%
2
50,0%
2
100,0%
5
83,3%
19
67,9%
čistých jízd0
0,0%
2
16,7%
1
12,5%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
5,8%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Urban Michalsl 121
04.09.22
sl 120
03.09.22
sl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 27
10.04.22
sl 25
09.04.22
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 109
18.08.19
sl 108
17.08.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 120
19.08.18
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sj 122
19.08.17
sl 102
15.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 98
18.07.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
pořadí1.1.3.1.27.7.7.6.9.10.5.8.7.5.12.6.16.1.3.3.5.20.22.6.5.19.26.14.8.16.12.29.10.19.23.28.
odstup %0,00,01,60,072,613,38,29,213,814,08,59,70,09,622,316,416,90,010,67,56,85.800,034,87,57,324,333,322,323,825,323,452,225,339,226,745,4
% poražených soupeřů100,0100,093,5100,013,381,888,291,184,385,083,370,891,894,650,092,679,5100,093,990,581,8---55,384,487,964,759,745,868,234,856,044,059,121,724,110,0
pořadí20152016201720182019202020212022celkem
průměr19.611.016.36.66.39.56.56.711.1
medián19819559618
modus1085359611
počet závodů7267422636
průměrný odstup od vítěze %33,923,0984,511,56,913,98,714,6178,7
průměrné % poražených soupeřů35,757,058,784,085,184,789,781,468,9
počet jízd13412148431270
lepší 1. jízda1
14,3%
0
0,0%
4
66,7%
3
42,9%
2
50,0%
1
50,0%
2
100,0%
3
50,0%
16
44,4%
čistých jízd2
15,4%
0
0,0%
5
41,7%
1
7,1%
2
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
25,0%
13
18,6%

Kategorie K1M

Urban Michalsl 121
04.09.22
sl 120
03.09.22
sl 25
09.04.22
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 120
19.08.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sj 122
19.08.17
sl 102
15.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 98
18.07.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
pořadí9.7.20.26.30.25.7.4.3.8.34.17.10.8.41.59.16.45.43.37.42.43.49.50.46.
odstup %8,36,520,514,514,620,210,03,94,712,95.800,032,69,14,426,392,023,344,623,421,850,231,138,338,548,5
% poražených soupeřů92,995,076,579,377,372,494,597,297,491,92,979,789,992,267,554,381,344,358,064,442,348,844,849,052,6
pořadí201520162017201820212022celkem
průměr44.330.528.29.428.012.027.2
medián431617726926
modus4316832677
počet závodů72652325
průměrný odstup od vítěze %36,033,9994,110,314,611,8256,0
průměrné % poražených soupeřů51,462,864,490,778,388,169,9
počet jízd14411104548
lepší 1. jízda5
71,4%
2
100,0%
5
83,3%
1
20,0%
1
50,0%
0
0,0%
14
56,0%
čistých jízd2
14,3%
1
25,0%
4
36,4%
1
10,0%
0
0,0%
1
20,0%
9
18,8%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Urban Michalsl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 58
15.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
pořadí4.1.1.1.2.4.3.1.1.1.1.1.5.5.1.1.2.2.1.3.5.3.1.3.5.6.6.4.4.6.2.5.18.22.10.10.11.13.11.10.10.10.12.13.29.28.11.14.23.
odstup %7,90,00,00,09,48,04,10,00,00,00,00,08,23,70,00,00,31,40,010,612,55,60,07,56,813,310,14,86,521,013,218,814,720,015,316,219,918,324,322,435,851,724,428,422,829,626,240,633,0
% poražených soupeřů93,3100,0100,0100,096,692,795,2100,0100,0100,0100,0100,091,192,0100,0100,090,090,0100,093,983,390,9100,090,581,870,670,691,991,972,292,369,252,844,757,150,037,550,050,052,625,030,842,136,828,230,89,118,826,7
pořadí2015201620172018201920202022celkem
průměr21.012.54.72.81.71.32.57.1
medián2311531115
modus1110611111
počet závodů51271373249
průměrný odstup od vítěze %30,424,312,54,31,73,14,012,6
průměrné % poražených soupeřů22,744,179,892,698,398,996,773,1
počet jízd10241426146498
lepší 1. jízda1
20,0%
4
33,3%
4
57,1%
4
30,8%
3
42,9%
1
33,3%
1
50,0%
18
36,7%
čistých jízd1
10,0%
6
25,0%
6
42,9%
6
23,1%
3
21,4%
3
50,0%
1
25,0%
26
26,5%

Kategorie C2M

Urban Michalsl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
pořadí6.6.3.3.8.
odstup %13,311,728,829,714,6
% poražených soupeřů28,628,6---33,353,3
pořadí20152017celkem
průměr4.76.05.2
medián366
modus363
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %24,412,519,6
průměrné % poražených soupeřů28,928,628,8
počet jízd6410
lepší 1. jízda2
66,7%
1
50,0%
3
60,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Urban Michalsl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
pořadí1.1.1.1.
odstup %0,00,00,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0
pořadí2018celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0
počet jízd88
lepší 1. jízda2
50,0%
2
50,0%
čistých jízd1
12,5%
1
12,5%

Kategorie K1M

Urban Michalsl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 82
05.07.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 115
17.08.14
sl 114
16.08.14
sl 96
19.07.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
pořadí6.9.8.6.5.9.9.22.12.7.7.4.6.10.3.8.10.10.13.13.12.8.8.41.38.38.18.29.33.26.33.22.18.21.15.58.61.21.22.27.3.5.1.1.1.3.2.15.3.4.3.3.8.13.16.9.7.10.10.
odstup %6,511,411,213,310,317,211,122,916,89,510,03,99,514,74,712,98,413,48,56,728,925,626,628,424,366,917,429,932,837,632,454,148,418,722,533,637,326,728,441,57,424,80,00,00,05,52,168,35,17,38,612,151,3132,1110,551,263,961,077,0
% poražených soupeřů94,792,284,488,992,986,092,281,174,486,094,597,293,286,697,491,975,075,088,788,773,882,983,357,462,2---55,349,149,267,558,443,252,855,668,932,134,151,240,038,190,080,0100,0100,0100,081,891,712,587,570,081,880,030,055,642,338,545,535,735,7
pořadí2013201420152016201720182019celkem
průměr10.84.037.827.710.68.87.214.3
medián1032726107610
modus10321188763
počet závodů613512710659
průměrný odstup od vítěze %82,614,833,534,516,911,611,626,7
průměrné % poražených soupeřů42,277,339,151,681,189,589,969,1
počet jízd12251024142012117
lepší 1. jízda5
83,3%
2
15,4%
4
80,0%
7
58,3%
2
28,6%
5
50,0%
2
33,3%
27
45,8%
čistých jízd0
0,0%
4
16,0%
2
20,0%
1
4,2%
5
35,7%
6
30,0%
3
25,0%
21
17,9%

Ostatní slalom

Kategorie C1M

Urban Michalsl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí14.8.16.12.
odstup %22,323,825,323,4
% poražených soupeřů45,868,234,856,0
pořadí20152016celkem
průměr14.011.012.5
medián12812
modus1288
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %24,423,023,7
průměrné % poražených soupeřů45,457,051,2
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
1
12,5%

Kategorie K1M

Urban Michalsl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí16.45.43.37.
odstup %23,344,623,421,8
% poražených soupeřů81,344,358,064,4
pořadí20152016celkem
průměr40.030.535.3
medián371637
modus371616
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %22,633,928,3
průměrné % poražených soupeřů61,262,862,0
počet jízd448
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
4
100,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%
2
25,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Urban Michalsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí13.15.
odstup %18,318,7
% poražených soupeřů58,656,3
pořadí2017celkem
průměr14.014.0
medián1313
modus1313
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %18,518,5
průměrné % poražených soupeřů57,557,5

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Urban Michalsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí21.17.
odstup %26,421,8
% poražených soupeřů33,346,7
pořadí2018celkem
průměr19.019.0
medián1717
modus1717
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %24,124,1
průměrné % poražených soupeřů40,040,0

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Urban Michalsl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí14.21.17.6.13.15.
odstup %14,126,421,811,418,318,7
% poražených soupeřů56,733,346,772,258,656,3
pořadí201720182019celkem
průměr11.319.014.014.3
medián13171414
modus617146
počet závodů3216
průměrný odstup od vítěze %16,124,114,118,4
průměrné % poražených soupeřů62,440,056,754,0

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Urban Michalsl 79
22.06.19
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí14.13.15.
odstup %14,118,318,7
% poražených soupeřů56,758,656,3
pořadí20172019celkem
průměr14.014.014.0
medián131414
modus131413
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %18,514,117,0
průměrné % poražených soupeřů57,556,757,2

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Urban Michalsj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí18.11.
odstup %10,47,7
% poražených soupeřů34,661,5
pořadí2021celkem
průměr14.514.5
medián1111
modus1111
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %9,09,0
průměrné % poražených soupeřů48,148,1

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Urban Michalsj 133
12.09.21
sj 128
15.09.19
sp 133
02.09.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
sj 142
06.09.15
pořadí21.16.8.16.15.12.13.
odstup %31,020,916,721,139,318,333,5
% poražených soupeřů28,640,070,851,612,554,225,0
pořadí201520162017201820192021celkem
průměr13.013.516.08.016.021.014.4
medián1312168162115
modus1312168162116
počet závodů1211117
průměrný odstup od vítěze %33,528,821,116,720,931,025,8
průměrné % poražených soupeřů25,033,451,670,840,028,640,4

Kategorie K1M

Urban Michalsj 133
12.09.21
sj 128
15.09.19
sp 133
02.09.18
sj 109
14.08.16
pořadí14.50.15.19.
odstup %12,357,417,733,3
% poražených soupeřů75,95,878,543,8
pořadí2016201820192021celkem
průměr19.015.050.014.024.5
medián1915501415
modus1915501414
počet závodů11114
průměrný odstup od vítěze %33,317,757,412,330,2
průměrné % poražených soupeřů43,878,55,875,951,0

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Urban Michalsj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí18.11.
odstup %10,47,7
% poražených soupeřů34,661,5
pořadí2021celkem
průměr14.514.5
medián1111
modus1111
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %9,09,0
průměrné % poražených soupeřů48,148,1

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Urban Michalsj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
pořadí4.4.
odstup %12,524,3
% poražených soupeřů87,078,6
pořadí2017celkem
průměr4.04.0
medián44
modus44
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %18,418,4
průměrné % poražených soupeřů82,882,8

Kategorie C2M

Urban Michalsj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí18.11.
odstup %10,47,7
% poražených soupeřů34,661,5
pořadí2021celkem
průměr14.514.5
medián1111
modus1111
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %9,09,0
průměrné % poražených soupeřů48,148,1

Kategorie K1M

Urban Michalsj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
pořadí10.14.
odstup %18,539,4
% poražených soupeřů84,261,8
pořadí2017celkem
průměr12.012.0
medián1010
modus1010
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %29,029,0
průměrné % poražených soupeřů73,073,0
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále