Bek Matyáš, 2006

SK Týniště nad Orlicí
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: -   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: 3
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 42. 8/DM 7.4916,6
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
SYROVÝ Filip
25. 3/DM 8.8618,4
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 52. 11/DM 12.1828,1
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
SYROVÝ Filip
26. 4/DM 11.0323,0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 34. 5/DM 201.2817,3
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C2M sjezd
SYROVÝ Filip
16. 4/DM 318.5923,8
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 32. 6/DM 197.9116,8
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C2M sjezd
SYROVÝ Filip
15. 4/DM 327.0924,6
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 114. 30/ZS 28.7928,3
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 49. 8/ZS 16.4327,0
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 7. 6/ZS 5.6912,3
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 84. 5/ZS 16.1336,1
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
FLORIÁN Jindřich
1. 1/ZS
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 6. 5/ZS 38.3814,8
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 100. 13/ZS 68.15151,2
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
FLORIÁN Jindřich
3. 3/ZS 18.816,1
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 8. 2/ZS 95.9012,1
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 15. 4/ZS 11.0024,6
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C2M sjezd
FLORIÁN Jindřich
2. 1/ZS 22.602,4
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C2M sjezd
FLORIÁN Jindřich
2. 1/ZS 2.704,7
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 11. 3/ZS 112.9014,6
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 16. 3/ZS 10.2022,2
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C2M sjezd
FLORIÁN Jindřich
2. 1/ZS 55.206,0
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C2M sjezd
FLORIÁN Jindřich
2. 1/ZS 4.007,0
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 17. 4/ZS 23.3424,9
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 20. 3/ZS 23.9225,9
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
SYROVÝ Filip
10. 3/ZS 60.2052,4
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 38. 8/ZS 27.0028,0
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 6. 1/ZS 49.0010,7
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
SYROVÝ Filip
10. 3/ZS 68.3059,9
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 24. 3/ZS 18.0018,7
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 3. 1/ZS 49.065,9
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
SYROVÝ Filip
2. 1/ZS 69.937,5
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 92. 56/ZS 44.7042,7
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 38. 5/ZS 133.7120,3
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 39. 4/ZS 137.5920,8
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 55. 5/ZS 10.7824,4
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 55. 5/ZS 10.7624,6
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 89. 18/ZS 31.9033,0
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 79. 12/ZS 27.6029,5
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 25. 21/ZS 10.8125,6
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd 13. 11/ZS 7.7213,5
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 45.   3555.347.962,7
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd 10. 10/ZS 42.5913,9
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 14. 13/ZS 52.6420,5
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 127. 26/ZS 43.6847,1
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 152. 30/ZS 73.7776,7
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 10. 2/ZS 225.9027,6
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 15. 3/ZS 18.1039,8
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
VIRAGH Tomáš
4. 1/DM 98.108,9
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
VIRAGH Tomáš
4. 1/DM 5.007,5
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 13. 3/ZS 269.2032,7
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 15. 2/ZS 16.4035,5
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
VIRAGH Tomáš
3. 1/DM 70.806,2
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
VIRAGH Tomáš
3. 1/DM 7.8011,8
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 18. 5/ZS 24.4023,8
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 9. 1/ZS 177.3037,6
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 21. 5/ZS 27.1026,3
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 51. 15/ZS 242.2135,8
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
BERÁNEK Tomáš
12. 7/ZS 180.8522,3
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 56. 14/ZS 271.6140,7
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
BERÁNEK Tomáš
13. 3/ZS 178.1122,6
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 15. 3/ZS 18.1039,8
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
VIRAGH Tomáš
4. 1/DM 5.007,5
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 13. 2/ZS 181.8025,4
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 15. 2/ZS 193.3027,3
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou K1M sjezd 12. 1/ZS 27.6031,3
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice K1M sjezd 14. 1/ZS 18.6035,9
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 27. 5/ZS 297.6033,6
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 27. 6/ZS 251.4032,9
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 31. 6/ZS 291.7033,3
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 31. 7/ZS 245.1032,5
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C1M slalom 15. 1/ZM 65.4057,4
22.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom 12. 1/ZM 34.5031,6
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C1M slalom 13. 1/ZM 63.3054,1
21.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom 19. 1/ZM 36.9034,5
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 47. 4/ZM 272.5638,3
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2M sjezd
BERÁNEK Tomáš
21. 5/ZM 399.9245,1
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 47. 3/ZM 304.1043,3
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2M sjezd
BERÁNEK Tomáš
15. 2/ZM 308.6834,9
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 17. 2/ZM 65.7059,0
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 32. 7/ZM 28.8025,8
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě K1M sjezd 13. 1/ZM 179.4032,8
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 15. 2/ZM 69.9057,5
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 37. 7/ZM 43.9039,8
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 17. 7/ZM 141.1642,4
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 27. 12/ZM 104.7037,0
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 15. 7/ZM
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 29. 13/ZM
30.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 22. 3/ZM 220.3026,6
30.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 24. 3/ZM 19.9042,5
29.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 25. 4/ZM 20.0043,2
29.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 26. 4/ZM 327.1041,4
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem C1M slalom 12.   116.00112,2
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem K1M slalom 21.   57.6055,4
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe C1M slalom 15.   126.50111,2
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe K1M slalom 23.   118.60116,7
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 87. 42/ZM 61.4759,7
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 87. 42/ZM 50.6648,5
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 12. 2/ZM 173.6032,1
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1M sjezd 28. 7/ZM 260.6742,1
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 61. 9/ZM 248.5848,8
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1M sjezd 32. 8/ZM 498.4844,7
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 77. 16/ZM 499.4553,5
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 106. 48/ZM 122.83127,6
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C1M sjezd 18. 6/ZM 16.9044,4
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 104. 46/ZM 148.67127,8
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1M sjezd 35. 13/ZM 12.6840,6
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) K1M sjezd 19. 1/ZM 301.8039,1
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 21. 4/ZM 307.8047,1
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 23. 3/ZM 53.3051,0
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 23. 3/ZM 32.2056,6
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Bek MatyášSK Týniště nad Orlicí K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 3 01.12.20 updated from RVP
Bek MatyášSK Týniště nad Orlicí K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 3 28.07.20 updated from RVP
Bek MatyášSK Týniště nad Orlicí K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Bek MatyášSK Týniště nad Orlicí K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.06.18 updated from RVP
Bek MatyášSK Týniště nad Orlicí K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 18.06.18 updated from RVP
Bek MatyášSK Týniště nad Orlicí K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.09.16 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5638|0|N

rok 2021

Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C2M
Syrový Filip
4/4 73
45.K1M 4/4 6
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
18.C2M
Syrový Filip
4/4 6
23.K1M 4/4 159
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Syrový Filip
4/4 0
 K1M 4/4 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Syrový Filip
2/2 0
271.K1M 5/6 124
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.C2M
Florián Jindřich
5/6 18
26.C2M
Syrový Filip
1/1 5
32.K1M 5/14 131
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Florián Jindřich
2/2 0
 K1M 5/8 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
289.K1M 5/6 167
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
44.C1M 2/2 7
34.C2M
Viragh Tomáš
5/5 5
47.C2M
Beránek Tomáš
1/1 1
56.K1M 5/13 63
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Beránek Tomáš
1/1 0
57.K1M 5/7 38

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
406.K1M 3/3 18
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
52.C2M
Beránek Tomáš
2/2 2
84.K1M 3/3 49

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
213.C1M 3/3 1
 K1M 5/5 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
48.C1M 2/2 34
87.K1M 2/2 4
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
56.C1M 3/3 14
133.K1M 5/12 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
101.K1M 3/3 6

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202120202017
C2M20--
K1M457987
C1M--48

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017
C2M91---
K1M271289406506
C1M--242213

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017
C2M18264752-
K1M23325684133
C1M--44-56

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202017
K1M179176

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192017
C2M214329-
K1M738657101
C1M--6674
Fotky nenalezeny.
0|5638|0|N

rok 2021

Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C2M
Syrový Filip
4/4 73
45.K1M 4/4 6
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
18.C2M
Syrový Filip
4/4 6
23.K1M 4/4 159
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Syrový Filip
4/4 0
 K1M 4/4 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Syrový Filip
2/2 0
271.K1M 5/6 124
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.C2M
Florián Jindřich
5/6 18
26.C2M
Syrový Filip
1/1 5
32.K1M 5/14 131
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Florián Jindřich
2/2 0
 K1M 5/8 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
289.K1M 5/6 167
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
44.C1M 2/2 7
34.C2M
Viragh Tomáš
5/5 5
47.C2M
Beránek Tomáš
1/1 1
56.K1M 5/13 63
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Beránek Tomáš
1/1 0
57.K1M 5/7 38

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
406.K1M 3/3 18
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
52.C2M
Beránek Tomáš
2/2 2
84.K1M 3/3 49

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
213.C1M 3/3 1
 K1M 5/5 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
48.C1M 2/2 34
87.K1M 2/2 4
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
56.C1M 3/3 14
133.K1M 5/12 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
101.K1M 3/3 6

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202120202017
C2M20--
K1M457987
C1M--48

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017
C2M91---
K1M271289406506
C1M--242213

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017
C2M18264752-
K1M23325684133
C1M--44-56

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202017
K1M179176

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192017
C2M214329-
K1M738657101
C1M--6674

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
23 7 2 54 6 20 112
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody48.123.01530
K1M60.737.02122
C1M14.515.0156
C2M10.010.0102
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,030
K1M00,000,000,000,022
C1M00,000,000,000,06
C2M00,000,000,000,02
Celkem00,000,000,000,030
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody591040181220,3
K1M4383219818,6
C1M121029433,3
C2M41062700,0
Celkem591040181220,3
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Bek Matyášsl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sj 122
19.08.17
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
pořadí13.17.15.15.12.15.
odstup %54,159,057,50,0112,2111,2
% poražených soupeřů7,75,96,726,38,3---
pořadí20172018celkem
průměr14.015.014.5
medián151515
modus151315
počet závodů336
průměrný odstup od vítěze %74,456,865,6
průměrné % poražených soupeřů11,56,89,2
počet jízd6612
lepší 1. jízda0
0,0%
1
33,3%
1
16,7%
čistých jízd2
33,3%
2
33,3%
4
33,3%

Kategorie C2M

Bek Matyášsl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
pořadí10.10.
odstup %52,459,9
% poražených soupeřů18,210,0
pořadí2020celkem
průměr10.010.0
medián1010
modus1010
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %56,256,2
průměrné % poražených soupeřů14,114,1
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Bek Matyášsl 135
27.09.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sj 122
19.08.17
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí114.17.20.38.24.92.89.79.127.152.18.21.19.32.37.29.21.23.87.87.
odstup %28,324,925,928,018,742,733,029,547,176,723,826,334,525,839,80,055,4116,759,748,5
% poražených soupeřů22,161,054,843,165,734,143,951,311,95,655,352,433,336,730,817,613,04,33,44,4
pořadí2017201820192020celkem
průměr49.429.381.050.856.3
medián2932792432
modus8719181721
počet závodů536620
průměrný odstup od vítěze %56,133,439,428,139,3
průměrné % poražených soupeřů8,533,636,746,832,2
počet jízd106121240
lepší 1. jízda2
40,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
50,0%
5
25,0%
čistých jízd3
30,0%
2
33,3%
2
16,7%
1
8,3%
8
20,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Bek Matyášsl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí106.104.
odstup %127,6127,8
% poražených soupeřů0,92,8
pořadí2017celkem
průměr105.0105.0
medián104104
modus104104
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %127,7127,7
průměrné % poražených soupeřů1,91,9
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Bek Matyášsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí28.32.
odstup %42,144,7
% poražených soupeřů6,93,1
pořadí2017celkem
průměr30.030.0
medián2828
modus2828
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %43,443,4
průměrné % poražených soupeřů5,05,0

Kategorie C2M

Bek Matyášsj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
pořadí15.3.
odstup %24,66,1
% poražených soupeřů26,375,0
pořadí20202021celkem
průměr3.015.09.0
medián3153
modus3153
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %6,124,615,3
průměrné % poražených soupeřů75,026,350,7

Kategorie K1M

Bek Matyášsj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí32.6.55.55.61.77.
odstup %16,814,824,424,648,853,5
% poražených soupeřů63,187,225,022,920,08,4
pořadí201720202021celkem
průměr69.038.732.047.7
medián61553255
modus61553255
počet závodů2316
průměrný odstup od vítěze %51,221,316,830,5
průměrné % poražených soupeřů14,245,063,137,8

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Bek Matyášsj 44
05.06.21
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí15.21.15.
odstup %24,645,134,9
% poražených soupeřů26,3---26,3
pořadí20182021celkem
průměr18.015.017.0
medián151515
modus151515
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %40,024,634,9
průměrné % poražených soupeřů13,226,317,5

Kategorie K1M

Bek Matyášsj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí32.38.47.47.
odstup %16,820,338,343,3
% poražených soupeřů63,162,244,645,2
pořadí201820202021celkem
průměr47.038.032.041.0
medián47383238
modus47383247
počet závodů2114
průměrný odstup od vítěze %40,820,316,829,7
průměrné % poražených soupeřů44,962,263,153,8

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Bek Matyášsj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí17.28.32.
odstup %42,442,144,7
% poražených soupeřů11,16,93,1
pořadí2017celkem
průměr25.725.7
medián2828
modus1717
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %43,143,1
průměrné % poražených soupeřů7,07,0

Kategorie C2M

Bek Matyášsj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sj 80
25.06.20
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sl 79
22.06.19
sj 77
20.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí15.3.2.2.2.4.3.13.4.21.15.
odstup %24,66,12,46,07,58,96,222,67,545,134,9
% poražených soupeřů26,375,0------87,540,050,025,040,0---26,3
pořadí2018201920202021celkem
průměr18.06.02.315.07.6
medián1542154
modus1542152
počet závodů244111
průměrný odstup od vítěze %40,011,35,524,615,6
průměrné % poražených soupeřů13,238,840,626,333,6

Kategorie K1M

Bek Matyášsj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sj 83
27.06.20
sj 80
25.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 82
29.06.19
sl 79
22.06.19
sj 77
20.06.19
sj 44
05.05.19
sj 43
05.05.19/2
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 72
09.06.18
sj 125
20.08.17
sj 110
30.07.17
sj 108
29.07.17
sj 92
01.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
pořadí32.6.8.11.6.3.38.39.55.55.10.13.9.56.15.15.13.47.47.13.27.22.26.12.61.77.19.21.
odstup %16,814,812,114,610,75,920,320,824,424,627,632,737,640,739,827,325,438,343,332,837,026,641,432,148,853,539,147,1
% poražených soupeřů63,187,274,165,585,390,062,263,525,022,966,758,660,038,957,641,750,044,645,233,318,816,07,435,320,08,414,34,8
pořadí20172018201920202021celkem
průměr33.135.718.724.632.027.0
medián224713113219
modus12471363213
počet závodů8379128
průměrný odstup od vítěze %40,738,133,016,516,829,9
průměrné % poražených soupeřů15,641,053,464,063,145,0

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Bek Matyášsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí28.32.
odstup %42,144,7
% poražených soupeřů6,93,1
pořadí2017celkem
průměr30.030.0
medián2828
modus2828
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %43,443,4
průměrné % poražených soupeřů5,05,0

Kategorie C2M

Bek Matyášsj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sl 79
22.06.19
pořadí15.3.13.
odstup %24,66,122,6
% poražených soupeřů26,375,025,0
pořadí201920202021celkem
průměr13.03.015.010.3
medián1331513
modus133153
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %22,66,124,617,8
průměrné % poražených soupeřů25,075,026,342,1

Kategorie K1M

Bek Matyášsj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí32.6.38.39.55.55.56.27.27.31.31.61.77.
odstup %16,814,820,320,824,424,640,732,933,632,533,348,853,5
% poražených soupeřů63,187,262,263,525,022,938,931,629,726,826,820,08,4
pořadí2017201920202021celkem
průměr69.034.438.632.041.2
medián6131393238
modus6127553227
počet závodů255113
průměrný odstup od vítěze %51,234,621,016,830,5
průměrné % poražených soupeřů14,230,852,263,138,9

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Bek Matyášsj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí25.26.
odstup %18,423,0
% poražených soupeřů7,73,8
pořadí2021celkem
průměr25.525.5
medián2525
modus2525
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %20,720,7
průměrné % poražených soupeřů5,85,8

Kategorie K1M

Bek Matyášsj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
pořadí42.52.100.
odstup %16,628,1151,2
% poražených soupeřů40,626,12,0
pořadí20202021celkem
průměr100.047.064.7
medián1004252
modus1004242
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %151,222,465,3
průměrné % poražených soupeřů2,033,422,9

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Bek Matyášsj 132
13.09.20
sj 123
01.09.19
pořadí49.25.
odstup %27,025,6
% poražených soupeřů18,667,1
pořadí20192020celkem
průměr25.049.037.0
medián254925
modus254925
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %25,627,026,3
průměrné % poražených soupeřů67,118,642,9

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Bek Matyášsj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí13.10.
odstup %13,513,9
% poražených soupeřů45,557,1
pořadí2019celkem
průměr11.511.5
medián1010
modus1010
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %13,713,7
průměrné % poražených soupeřů51,351,3

Kategorie C2M

Bek Matyášsj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
pořadí25.26.1.2.2.4.3.
odstup %18,423,00,04,77,07,511,8
% poražených soupeřů7,73,8100,050,050,040,060,0
pořadí201920202021celkem
průměr3.51.725.59.0
medián32253
modus32252
počet závodů2327
průměrný odstup od vítěze %9,73,920,710,4
průměrné % poražených soupeřů50,066,75,844,5

Kategorie K1M

Bek Matyášsj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
sj 111
30.07.17
sj 109
29.07.17
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
pořadí42.52.84.7.100.15.16.45.14.15.15.14.12.24.25.23.23.
odstup %16,628,136,112,3151,224,622,27.962,720,539,835,535,931,342,543,256,651,0
% poražených soupeřů40,626,117,885,42,058,855,92,269,857,657,659,465,632,427,34,3---
pořadí2017201920202021celkem
průměr23.819.244.447.030.9
medián2314164223
modus231474215
počet závodů465217
průměrný odstup od vítěze %48,31.354,349,322,4506,5
průměrné % poražených soupeřů16,052,044,033,439,0

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Bek Matyášsj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 74
03.06.17
pořadí13.10.18.
odstup %13,513,944,4
% poražených soupeřů45,557,126,1
pořadí20172019celkem
průměr18.011.513.7
medián181013
modus181010
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %44,413,723,9
průměrné % poražených soupeřů26,151,342,9

Kategorie C2M

Bek Matyášsj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
pořadí25.26.1.
odstup %18,423,00,0
% poražených soupeřů7,73,8100,0
pořadí20202021celkem
průměr1.025.517.3
medián12525
modus1251
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %0,020,713,8
průměrné % poražených soupeřů100,05,837,2

Kategorie K1M

Bek Matyášsj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 74
03.06.17
pořadí42.52.84.7.100.45.14.35.
odstup %16,628,136,112,3151,27.962,720,540,6
% poražených soupeřů40,626,117,885,42,02,269,840,4
pořadí2017201920202021celkem
průměr35.029.563.747.047.4
medián3514844242
modus35147427
počet závodů12328
průměrný odstup od vítěze %40,63.991,666,522,41.033,5
průměrné % poražených soupeřů40,436,035,133,435,5