Bek Matyáš, 2006

SK Týniště nad Orlicí
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: -   C2: -  sjezd K1: 3   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou
K1M 18. 5/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště 130.00 6 127.10 0 127.1024.40/23,812
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 9. 1/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště - - - - 10:48,70177.30/37,610
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou
K1M 21. 5/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště 129.10 6 128.20 2 130.2027.10/26,314
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1M 51. 15/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště - - - - 15:18,84242.21/35,8-
C2M 12. 7/ZSBEK Matyáš
BERÁNEK Tomáš
2006
2006
Týniště
Týniště
- - - - 16:30,96180.85/22,3-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1M 56. 14/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště - - - - 15:39,05271.61/40,716/0
C2M 13. 3/ZSBEK Matyáš
BERÁNEK Tomáš
2006
2006
Týniště
Týniště
- - - - 16:05,91178.11/22,61/0
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1M 13. 2/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště - - - - 14:58,90181.80/25,47
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1M 15. 2/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště - - - - 15:02,10193.30/27,36
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou
K1M 12. 1/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště 01:55,90 - 02:01,00 - 01:55,9027.60/31,36
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice
K1M 14. 1/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště 01:10,40 - 01:11,80 - 01:10,4018.60/35,94
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 27. 5/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště - - - - 19:42,40297.60/33,610
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština
K1M 27. 6/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště - - - - 16:54,70251.40/32,910
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština
K1M 31. 6/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště - - - - 19:28,00291.70/33,39
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština
K1M 31. 7/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště - - - - 16:38,90245.10/32,59
22.07.2018 Slalom na Chrudimce
C1M 15. 1/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště 179.30 0 175.40 6 179.3065.40/57,4-
K1M 12. 1/ZMBEK Matyáš 2006 3 Týniště 144.60 0 141.70 2 143.7034.50/31,6-
21.07.2018 Slalom na Chrudimce
C1M 13. 1/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště 180.50 4 180.40 0 180.4063.30/54,10
K1M 19. 1/ZMBEK Matyáš 2006 3 Týniště 147.50 6 143.90 0 143.9036.90/34,55
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
K1M 47. 4/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště - - - - 16:24,90272.56/38,323
C2M 21. 5/ZMBEK Matyáš
BERÁNEK Tomáš
2006
2006
Týniště
Týniště
- - - - 21:26,79399.92/45,10
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
K1M 47. 3/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště - - - - 16:46,01304.10/43,324
C2M 15. 2/ZMBEK Matyáš
BERÁNEK Tomáš
2006
2006
Týniště
Týniště
- - - - 19:53,80308.68/34,92
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě
C1M 17. 2/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště 175.40 4 177.10 0 177.1065.70/59,00
K1M 32. 7/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště 141.50 4 140.30 0 140.3028.80/25,88
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě
K1M 13. 1/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště - - - - 12:07,10179.40/32,82
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě
C1M 15. 2/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště 187.50 4 194.60 6 191.5069.90/57,50
K1M 37. 7/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště 150.70 6 150.10 4 154.1043.90/39,85
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 17. 7/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště - - - - 07:53,85141.16/42,40
K1M 27. 12/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště - - - - 06:27,55104.70/37,02
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 15. 7/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště 87.86 0 85.59 0 01:25.59 1
K1M 29. 13/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště 76.24 0 71.75 0 01:11.75 0
30.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 22. 3/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště - - - - 17:27,50220.30/26,60
30.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 24. 3/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště 01:07,80 - 01:06,70 - 01:06,7019.90/42,50
29.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 25. 4/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště 01:08,00 - 01:06,30 - 01:06,3020.00/43,20
29.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 26. 4/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště - - - - 18:36,40327.10/41,40
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem
C1M 12.  BEK Matyáš 2006 Týniště 202.70 56 215.40 4 219.40116.00/112,20
K1M 21.  BEK Matyáš 2006 Týniště 162.80 0 159.50 2 161.5057.60/55,40
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe
C1M 15.  BEK Matyáš 2006 Týniště 255.20 16 232.30 8 240.30126.50/111,20
K1M 23.  BEK Matyáš 2006 Týniště 166.70 54 166.20 54 220.20118.60/116,70
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 87. 42/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště 162.40 2 158.59 8 164.4061.47/59,70
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 87. 42/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště 147.07 8 152.93 62 155.0750.66/48,50
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 12. 2/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště - - - - 11:53,80173.60/32,13
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
C1M 28. 7/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště - - - - 14:40,43260.67/42,117/9/0
K1M 61. 9/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště - - - - 12:37,81248.58/48,84/0/3
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
C1M 32. 8/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště - - - - 26:54,56498.48/44,717/5/0
K1M 77. 16/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště - - - - 23:52,23499.45/53,50/0/0
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1M 106. 48/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště 166.50 62 153.09 66 219.09122.83/127,60
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži
C1M 18. 6/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště 00:54,97 - 00:55,82 - 00:54,9716.90/44,40
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1M 104. 46/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště 177.76 210 203.01 62 265.01148.67/127,80
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži
K1M 35. 13/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště 00:43,89 - 00:44,13 - 00:43,8912.68/40,63
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
K1M 19. 1/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště - - - - 17:53,20301.80/39,10
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1M 21. 4/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště - - - - 16:01,30307.80/47,10
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 23. 3/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště 02:35,40 - 02:37,90 - 02:37,9053.30/51,00
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 23. 3/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště 01:28,50 - 01:29,10 - 01:29,1032.20/56,60
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Bek MatyášSK Týniště nad Orlicí K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.06.18 updated from RVP
Bek MatyášSK Týniště nad Orlicí K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 18.06.18 updated from RVP
Bek MatyášSK Týniště nad Orlicí K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.09.16 inserted RVP

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
340.K1M 2/2 26
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
35.C2M
Beránek Tomáš
1/1 1
51.K1M 5/6 45
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Beránek Tomáš
1/1 0
54.K1M 5/5 38

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
406.K1M 3/3 18
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
52.C2M
Beránek Tomáš
2/2 2
84.K1M 3/3 49

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
213.C1M 3/3 1
 K1M 5/5 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
48.C1M 2/2 34
87.K1M 2/2 4
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
56.C1M 3/3 14
133.K1M 5/12 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
101.K1M 3/3 6

Statistika výsledků

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Bek Matyášsl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sj 122
19.08.17
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
pořadí13.17.15.15.12.15.
odstup %54,159,057,50,0112,2111,2
% poražených soupeřů7,75,96,726,38,3---
pořadí20172018celkem
průměr14.015.014.5
medián151515
modus151315
počet závodů336
průměrný odstup od vítěze %74,456,865,6
průměrné % poražených soupeřů11,56,89,2
počet jízd6612
lepší 1. jízda0
0,0%
1
33,3%
1
16,7%
čistých jízd2
33,3%
2
33,3%
4
33,3%

Kategorie K1M

Bek Matyášsl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sj 122
19.08.17
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí18.21.19.32.37.29.21.23.87.87.
odstup %23,826,334,525,839,80,055,4116,759,748,5
% poražených soupeřů55,352,433,336,730,817,613,04,33,44,4
pořadí201720182019celkem
průměr49.429.319.537.4
medián29321823
modus87191821
počet závodů53210
průměrný odstup od vítěze %56,133,425,043,1
průměrné % poražených soupeřů8,533,653,925,1
počet jízd106420
lepší 1. jízda2
40,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
20,0%
čistých jízd3
30,0%
2
33,3%
1
25,0%
6
30,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Bek Matyášsl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí106.104.
odstup %127,6127,8
% poražených soupeřů0,92,8
pořadí2017celkem
průměr105.0105.0
medián104104
modus104104
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %127,7127,7
průměrné % poražených soupeřů1,91,9
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Bek Matyášsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí28.32.
odstup %42,144,7
% poražených soupeřů6,93,1
pořadí2017celkem
průměr30.030.0
medián2828
modus2828
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %43,443,4
průměrné % poražených soupeřů5,05,0

Kategorie K1M

Bek Matyášsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí61.77.
odstup %48,853,5
% poražených soupeřů20,08,4
pořadí2017celkem
průměr69.069.0
medián6161
modus6161
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %51,251,2
průměrné % poražených soupeřů14,214,2

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Bek Matyášsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí21.15.
odstup %45,134,9
% poražených soupeřů---26,3
pořadí2018celkem
průměr18.018.0
medián1515
modus1515
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %40,040,0
průměrné % poražených soupeřů13,213,2

Kategorie K1M

Bek Matyášsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí47.47.
odstup %38,343,3
% poražených soupeřů44,645,2
pořadí2018celkem
průměr47.047.0
medián4747
modus4747
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %40,840,8
průměrné % poražených soupeřů44,944,9

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Bek Matyášsj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí17.28.32.
odstup %42,442,144,7
% poražených soupeřů11,16,93,1
pořadí2017celkem
průměr25.725.7
medián2828
modus1717
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %43,143,1
průměrné % poražených soupeřů7,07,0

Kategorie C2M

Bek Matyášsl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí13.21.15.
odstup %22,645,134,9
% poražených soupeřů25,0---26,3
pořadí20182019celkem
průměr18.013.016.3
medián151315
modus151313
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %40,022,634,2
průměrné % poražených soupeřů13,225,017,1

Kategorie K1M

Bek Matyášsj 82
29.06.19
sl 79
22.06.19
sj 44
05.05.19
sj 43
05.05.19/2
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 72
09.06.18
sj 125
20.08.17
sj 110
30.07.17
sj 108
29.07.17
sj 92
01.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
pořadí9.56.15.13.47.47.13.27.22.26.12.61.77.19.21.
odstup %37,640,727,325,438,343,332,837,026,641,432,148,853,539,147,1
% poražených soupeřů60,038,941,750,044,645,233,318,816,07,435,320,08,414,34,8
pořadí201720182019celkem
průměr33.135.723.331.0
medián22471322
modus1247913
počet závodů83415
průměrný odstup od vítěze %40,738,132,738,1
průměrné % poražených soupeřů15,641,047,729,2

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Bek Matyášsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí28.32.
odstup %42,144,7
% poražených soupeřů6,93,1
pořadí2017celkem
průměr30.030.0
medián2828
modus2828
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %43,443,4
průměrné % poražených soupeřů5,05,0

Kategorie K1M

Bek Matyášsl 79
22.06.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí56.27.27.31.31.61.77.
odstup %40,732,933,632,533,348,853,5
% poražených soupeřů38,931,629,726,826,820,08,4
pořadí20172019celkem
průměr69.034.444.3
medián613131
modus612727
počet závodů257
průměrný odstup od vítěze %51,234,639,3
průměrné % poražených soupeřů14,230,826,0

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Bek Matyášsj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
sj 111
30.07.17
sj 109
29.07.17
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
pořadí14.12.24.25.23.23.
odstup %35,931,342,543,256,651,0
% poražených soupeřů59,465,632,427,34,3---
pořadí20172019celkem
průměr23.813.020.2
medián231223
modus231223
počet závodů426
průměrný odstup od vítěze %48,333,643,4
průměrné % poražených soupeřů16,062,531,5