Syrový Filip, 2007

SKK Vysoké Mýto
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: -   C2: -  sjezd K1: 3   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 142. 38/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto 144.40 58 142.30 6 148.3051.70/53,55
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 139. 35/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto 136.40 4 150.30 10 140.4046.90/50,210
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1M 36. 8/ZMSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto 00:54,98 - 00:58,23 - 00:54,9812.82/30,4-
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné
K1M 27. 7/ZMSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto 01:01,82 - 01:01,95 - 01:01,8217.17/38,56/0
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné
K1M 29. 6/ZMSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto 00:00,00 - 00:00,00 - 05:42,1685.83/33,54/0
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka
C1M    SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto 4.00 999 4.00 999 999.00 0
K1M    SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto 4.00 999 4.00 999 999.00 0
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka
C1M    SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto 4.00 999 4.00 999 999.00 0
K1M    SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto 4.00 999 4.00 999 999.00 0
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou
K1M 32. 8/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto 154.50 6 149.00 8 157.0054.30/52,90
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 15. 1/ZMSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto - - - - 11:59,50248.10/52,64
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou
K1M 35. 7/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto 144.90 10 149.60 6 154.9051.80/50,20
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1M 70. 9/ZMSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto - - - - 16:16,42299.79/44,3-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1M 70. 7/ZMSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto - - - - 16:33,87326.43/48,97/0
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 10. 2/ZMSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto - - - - 18:13,30317.90/41,07
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 17. 2/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto - - - - 26:57,80755.50/87,60
K1M 10. 1/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto - - - - 17:26,90257.10/32,68
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1M 20. 2/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto - - - - 16:53,80296.70/41,40
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1M 21. 1/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto - - - - 16:32,20283.40/40,00
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou
K1M 27.  SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto 00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993511.69/3.977,00
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice
K1M 27.  SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto 00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993548.19/6.849,80
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 12. 3/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto - - - - 24:41,70631.00/74,20
K1M 9. 2/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto - - - - 18:05,80304.00/38,95
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 7.  SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto - - - - 17:47,40193.20/22,13
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština
K1M 34. 1/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto - - - - 17:53,90310.60/40,73
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 36. 1/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto - - - - 21:10,90386.10/43,61
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština
K1M 40. 2/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto - - - - 18:06,70332.90/44,20
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština
K1M 42. 4/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto - - - - 26:15,00698.70/79,70
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 13. 1/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto - - - - 18:54,20272.00/31,53
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 22. 2/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto - - - - 26:37,54615.35/62,70
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 25. 2/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto - - - - 24:32,25500.98/51,60
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 45. 2/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto - - - - 17:14,70283.30/37,71
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 54. 6/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto - - - - 22:59,80516.50/59,80
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 57. 3/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto - - - - 21:46,20417.00/46,90
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 57. 4/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto - - - - 18:35,60360.40/47,70
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
K1M 22. 4/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto - - - - 14:25,00334.50/63,10
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - krajský přebor viz. závod č. 1
K1M 23.  SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto - - - - 18:29,10451.30/68,60
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích
K1M 132. 39/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto 187.30 8 176.90 12 188.9074.50/65,10
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích
K1M 126. 33/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto 185.56 4 188.29 10 189.5670.90/59,84
22.07.2018 Slalom na Chrudimce
K1M 16. 4/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto 195.80 2 187.70 4 191.7082.50/75,5-
21.07.2018 Slalom na Chrudimce
K1M 25. 4/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto 189.10 14 213.70 4 203.1096.10/89,80
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
K1M 80. 21/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto - - - - 19:55,39483.05/67,80
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
K1M 81. 22/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto - - - - 20:18,19516.28/73,60
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě
K1M 44. 14/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto 170.70 6 166.80 4 170.8059.30/53,20
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě
K1M 18. 4/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto - - - - 16:27,80440.10/80,40
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě
K1M 44. 10/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto 176.90 4 182.60 12 180.9070.70/64,20
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 13. 2/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto - - - - 19:56,30468.00/64,33
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 11. 3/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto - - - - 21:56,10549.70/71,71
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 15.  SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto - - - - 21:40,20572.90/78,80
C2M 7.  ZEDNÍČKOVÁ Michaela
SYROVÝ Filip
2005
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 20:29,30377.80/44,40
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 18.  SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto - - - - 29:06,50942.00/117,10
C2M 2.  ZEDNÍČKOVÁ Michaela
SYROVÝ Filip
2005
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
- - - - 23:17,40190.60/15,81
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
PW 27. 22/PZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto 212.80 8 216.30 14 220.8094.70/75,10
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
PW 28. 21/PZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto 219.70 14 203.00 10 213.0084.80/66,10
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem
K1M 24.  SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto 189.10 50 205.40 6 211.40107.50/103,50
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe
K1M 22.  SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto 207.70 4 229.40 56 211.70110.10/108,40
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
PW 13. 6/PZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto 201.29 14 201.45 14 215.2987.70/68,70
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
PW 16. 8/PZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto 191.73 12 182.43 62 203.7376.58/60,20
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
K1M 11. 1/PZSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto - - - - 26:07,10805.60/105,80
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Syrový FilipSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 01.10.19 updated from RVP
Syrový FilipSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.06.19 updated from RVP
Syrový FilipSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.11.16 inserted RVP

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
428.K1M 5/6 15
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
75.K1M 5/15 33
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
79.K1M 5/13 5

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
432.K1M 5/5 4
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
53.C2M
Zedníčková Michaela
2/2 1
142.K1M 5/7 4

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
 PW 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
12     35 2 2 51
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Zobrazeni jsou všichni, kdo dosáhli alespoň 1/3 počtu nejvyššího počtu výsledků. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Syrový Filipsl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
pořadí142.139.32.35.132.126.25.44.44.24.22.
odstup %53,550,252,950,265,159,889,853,264,2103,5108,4
% poražených soupeřů10,213,818,419,04,411,311,112,217,3---8,7
pořadí201720182019celkem
průměr23.074.287.069.5
medián22443544
modus22443244
počet závodů25411
průměrný odstup od vítěze %105,966,451,768,2
průměrné % poražených soupeřů4,411,315,411,5
počet jízd410822
lepší 1. jízda1
50,0%
3
60,0%
2
50,0%
6
54,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie PW

Syrový Filipsl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí27.28.13.16.
odstup %75,166,168,760,2
% poražených soupeřů10,36,9------
pořadí2017celkem
průměr21.021.0
medián1616
modus1313
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %67,667,6
průměrné % poražených soupeřů4,34,3
počet jízd88
lepší 1. jízda3
75,0%
3
75,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Syrový Filipsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí80.81.
odstup %67,873,6
% poražených soupeřů4,84,8
pořadí2018celkem
průměr80.580.5
medián8080
modus8080
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %70,770,7
průměrné % poražených soupeřů4,84,8

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Syrový Filipsl 59
16.05.19
sj 40
02.05.19
pořadí17.12.
odstup %87,674,2
% poražených soupeřů---26,7
pořadí2019celkem
průměr14.514.5
medián1212
modus1212
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %80,980,9
průměrné % poražených soupeřů13,413,4

Kategorie C2M

Syrový Filipsj 30
19.04.18
sj 11
05.04.18
pořadí7.2.
odstup %44,415,8
% poražených soupeřů25,066,7
pořadí2018celkem
průměr4.54.5
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %30,130,1
průměrné % poražených soupeřů45,945,9

Kategorie K1M

Syrový Filipsj 82
29.06.19
sl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
sj 44
05.05.19
sj 43
05.05.19/2
sj 40
02.05.19
sj 26
18.04.19
sj 11
04.04.19
sj 8
30.03.19
sj 7
30.03.19/2
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 72
09.06.18
sj 63
24.05.18
sl 39
03.05.18
sj 30
19.04.18
sj 11
05.04.18
sj 42
04.05.17
pořadí15.70.10.10.21.20.9.7.13.22.25.80.81.18.13.11.15.18.11.
odstup %52,648,941,032,640,041,438,922,131,562,751,667,873,680,464,371,778,8117,1105,8
% poražených soupeřů30,023,359,164,016,720,857,957,140,04,54,04,84,85,636,837,526,3------
pořadí201720182019celkem
průměr11.033.720.224.7
medián11181515
modus11181010
počet závodů171119
průměrný odstup od vítěze %105,879,142,159,1
průměrné % poražených soupeřů0,016,534,326,0

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Syrový Filipsl 79
22.06.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 2
16.03.19
sj 1
16.03.19/2
pořadí70.34.36.40.42.45.54.57.57.22.23.
odstup %48,940,743,644,279,737,759,847,746,963,168,6
% poražených soupeřů23,313,25,44,9---12,0---3,45,112,58,3
pořadí2019celkem
průměr43.643.6
medián4242
modus5757
počet závodů1111
průměrný odstup od vítěze %52,852,8
průměrné % poražených soupeřů8,08,0

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Syrový Filipsj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
pořadí27.29.27.27.
odstup %38,533,56.849,83.977,0
% poražených soupeřů42,234,918,818,8
pořadí2019celkem
průměr27.527.5
medián2727
modus2727
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %2.724,72.724,7
průměrné % poražených soupeřů28,728,7

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Syrový Filipsj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí27.29.
odstup %38,533,5
% poražených soupeřů42,234,9
pořadí2019celkem
průměr28.028.0
medián2727
modus2727
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %36,036,0
průměrné % poražených soupeřů38,638,6