Syrový Filip, 2007

SKK Vysoké Mýtoregistrační číslo: 064026
výkonnostní třídy  slalom K1: 2sjezd K1: 2 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy00000
Morava00000
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy00000
Morava00000
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 27. 9/DM 15.4015,1
123
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 20. 8/DM 12.0012,3
177
03.09.2023 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 25. 4/DM 6.9716,1ČP/OČ/OM
15/151/0
02.09.2023 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 35. 6/DM 4.239,1ČP/OČ/OM
5/101/0
31.08.2023 Veřejný závod ve sprintu v Českých Budějovicích USD České Vrbné K1M sjezd 9. 3/DM 4.389,5
88
30.08.2023 Světový pohár ve sprintu +veřejný závod ve sprintu v Českých Budějovicích USD České Vrbné K1M sjezd 7. 2/DM 2.525,3
93
27.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem K1M sjezd 16. 1/DM 67.3310,6ČP/OČ/OM
29/115/0
26.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 7. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem K1M sjezd 18. 2/DM 76.5112,0ČP/OČ/OM
25/115/0
23.07.2023 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 3. 1/DM 37.824,4
30
23.07.2023 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 4. 1/DM 3.086,4
26
22.07.2023 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 3. 1/DM 53.836,2
28
22.07.2023 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 4. 1/DM 4.038,4
22
25.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 14. 1/DM 20.6220,2
45
24.06.2023 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada K1M sjezd 2. 1/DM 7.551,5
31
24.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 17. 1/DM 15.9516,2
46
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1M sjezd 18. 9/DM 87.8512,1OČ/OM
48/0
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1M sjezd 13. 7/DM 87.1712,7OČ/OM
77/0
14.05.2023 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 40. 12/DM 17.2022,6
96
13.05.2023 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 54. 13/DM 17.0021,3
86
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 44. 8/DM 10.0918,7ČP/OČ/OM
0/74/0
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 44. 6/DM 10.2919,0ČP/OČ/OM
0/115/0
29.04.2023 Klasický sjezd v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 22. 5/DM 106.2412,5
128
23.04.2023 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici + MČR dospělých Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 18. 2/DM 147.3914,2ČP/OČ/OM
21/84/0
22.04.2023 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 23. 2/DM 198.9818,8ČP/OČ/OM
13/48/0
09.04.2023 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Stejně jako v sobotu - Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok K1M sjezd 31. 7/DM 139.6514,9ČP/OČ/OM
5/116/0
08.04.2023 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (v K1M sjezd 29. 6/DM 137.7314,5ČP/OČ/OM
7/127/0
06.04.2023 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka, Labe K1M sjezd 1.  
22
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd 13. 2/DM 166.3016,7OM
48
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd 13. 3/DM 159.6015,3OM
40
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila - louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd 11. 2/DM 129.9013,0OM
53
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila -louka před mostem na Lesnici K1M sjezd 12. 2/DM 149.6015,0OM
46
23.03.2023 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka, Labe K1M sjezd 2. 1/DM 44.015,6
23
18.03.2023 Sjezd v Brně Řeka Svratka v Jundrově. Start i cíl u loděnice K1M sjezd 10. 4/DM 138.3020,8OM
26
18.03.2023 Sjezd v Brně Řeka Svratka v Jundrově. Start i cíl u loděnice K1M sjezd 9. 4/DM 57.1019,4OM
30
16.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1M sjezd 7. 1/DM 101.9017,0OM
25
16.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1M sjezd 6. 1/DM 48.9216,1OM
29
15.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1M sjezd 7. 1/DM 98.6014,5OM
28
15.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1M sjezd 7. 1/DM 57.0119,2OM
28
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 63. 19/DM 30.5029,0
63
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 50. 11/DM 22.6821,6
82
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 63. 11/DM 9.4221,3ČP/OČ/OM
0/85/0
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
BEK Matyáš
20. 4/DM 8.4816,7ČP/OČ/OM
17/1/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 58. 5/DM 9.3521,4ČP/OČ/OM
0/109/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
BEK Matyáš
23. 5/DM 10.4020,7ČP/OČ/OM
13/0/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km K1M sjezd 38. 7/DM 7.3614,4ČP/OČ/OM
0/40/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km C2M sjezd
BEK Matyáš
11. 2/DM 7.6614,6ČP/OČ/OM
35/7/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový K1M sjezd 29. 3/DM 124.0716,2ČP/OČ/OM
8/54/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový C2M sjezd
BEK Matyáš
    ČP/OČ/OM
0/0/0
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 74. 9/DM 22.0222,6
71
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 105. 19/DM 1.041,7
49
24.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd    
0
24.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 25.   3549.897.085,6
0
23.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 3. 1/DM 50.905,9
22
23.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 3. 1/DM 3.807,8
23
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) K1M slalom 16. 3/DM 22.4328,1
25
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce K1M slalom 27. 5/DM 31.1632,3
20
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 17. 5/DM 67.0214,1OČ/OM
84/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C2M sjezd
BEK Matyáš
14. 5/DM 107.9919,8OČ/OM
5/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 21. 7/DM 81.2417,3OČ/OM
80/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C2M sjezd
BEK Matyáš
14. 6/DM 110.5220,0OČ/OM
7/0
23.06.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 3. 1/DM 25.403,2-
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 29. 4/DM 45.0042,2
2
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 33. 11/DM 21.9022,1
29
18.06.2022 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada K1M sjezd 9. 4/DM 52.9010,8
25
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 25. 4/DM 38.1034,1
6
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 20. 6/DM 13.9013,6
47
02.06.2022 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 4. 2/DM 28.703,6
12
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1M sjezd 52. 10/DM 14.6422,1ČP/OČ/OM
0/26/0
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C2M sjezd
BEK Matyáš
22. 5/DM 16.2922,4ČP/OČ/OM
15/4/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1M sjezd 38. 3/DM 8.5619,6ČP/OČ/OM
0/98/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C2M sjezd
BEK Matyáš
23. 5/DM 12.0824,4ČP/OČ/OM
14/2/0
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd 35. 4/DM 352.1741,9ČP/OČ/OM
1/12/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd 38. 4/DM 17.5120,8ČP/OČ/OM
0/40/0
28.04.2022 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 2. 1/DM 32.004,0
15
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 39. 4/DM 774.9175,9ČP/OČ/OM
0/6/0
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 64. 10/DM 52.4954,0
16
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 81. 12/DM 57.8861,0
24
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 78. 13/DM 72.5476,8
13
14.04.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 2. 1/DM 47.606,1
22
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 37. 5/DM 204.3221,1ČP/OČ/OM
0/59/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 31. 3/DM 117.7013,5ČP/OČ/OM
5/83/0
31.03.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 2. 1/DM 25.983,2
22
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 15. 2/DM 146.2022,1OM
24
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 16. 2/DM 149.5022,7OM
29
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
BEK Matyáš
2. 1/DM 81.7010,8OM
0
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
BEK Matyáš
4. 2/DM 134.3017,6OM
1
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 18. 2/DM 141.7021,4OM
30
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. K1M sjezd 18. 2/DM 141.0021,1OM
30
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
BEK Matyáš
4. 2/DM 142.7018,4OM
1
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. C2M sjezd
BEK Matyáš
4. 2/DM 137.8017,6OM
1
19.03.2022 Sjezd v Brně + Krajský přebor JM Řeka Svratka v Jundrově start i cíl loděnice KK Brno délka tratě 4,5 km K1M sjezd 12. 1/DM 161.6024,4OM
16
19.03.2022 Sjezd v Brně + Přebor města Brna viz. závod č. 1 K1M sjezd 14. 2/DM 81.2027,1OM
14
14.10.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 3. 2/ZS 24.963,0
10
07.10.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 2. 1/ZS 114.0415,5
20
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 85. 22/ZS 28.8231,8
57
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 66. 17/ZS 22.4022,0
84
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M sjezd 43. 21/DM 11.1629,7-
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C2M sjezd
BEK Matyáš
12. 3/DM 7.5818,4-
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 7. 7/ZS 4.139,0OČ/OM
24/0
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 78. 8/ZS 12.5528,7ČP/OČ/OM
0/6/0
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné C2M sjezd
SEDLÁK Václav
4. 4/ZS 6.6112,5OČ/OM
1/0
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C2M sjezd
BEK Matyáš
24. 3/DM 13.4228,3ČP/OČ/OM
13/0/0
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 5. 5/ZS 18.907,0OČ/OM
28/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 76. 4/ZS 13.3231,1ČP/OČ/OM
0/9/0
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
SEDLÁK Václav
4. 4/ZS 24.287,7OČ/OM
1/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
BEK Matyáš
26. 3/DM 12.5126,3ČP/OČ/OM
12/0/0
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně K1M sjezd 27. 2/ZS 115.9918,7ČP/OČ/OM
9/48/0
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k K1M sjezd 22. 2/ZS 7.7315,2
60
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 4. 4/ZS 0.982,3-
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem C2M sjezd
SEDLÁK Václav
7. 7/ZS 8.3218,5-
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 86. 54/ZS 70.0889,2OČ/OM
14/0
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 74. 51/ZS 44.0246,3OČ/OM
25/0
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 67. 48/ZS 40.9844,0OČ/OM
31/0
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1M slalom 21. 4/ZS 27.4334,6
10
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1M slalom 20. 4/ZS 30.0233,0
16
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 45. 5/ZS 127.2121,9ČP/OČ/OM
0/41/0
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C2M sjezd
BEK Matyáš
22. 4/DM 128.9219,1ČP/OČ/OM
14/2/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 52. 5/ZS 124.4822,0ČP/OČ/OM
0/30/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C2M sjezd
BEK Matyáš
19. 5/DM 90.0013,6ČP/OČ/OM
19/5/0
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 28. 8/ZS 43.6043,5
0
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
BEK Matyáš
7. 2/DM 46.3043,1
1
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 35. 11/ZS 23.0025,9
25
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M sjezd 9. 4/ZS 67.3014,0
14
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M sjezd
BEK Matyáš
2. 1/DM 39.006,7
0
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 27. 7/ZS 45.0044,3
0
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
BEK Matyáš
8. 1/DM 55.3054,0
1
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 38. 11/ZS 22.7024,9
25
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 57. 6/ZS 10.9124,2ČP/OČ/OM
0/7/0
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
BEK Matyáš
25. 3/DM 8.8618,4ČP/OČ/OM
11/0/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 51. 3/ZS 12.1628,1ČP/OČ/OM
0/11/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
BEK Matyáš
26. 4/DM 11.0323,0ČP/OČ/OM
10/0/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 58. 8/ZS 338.5829,1ČP/OČ/OM
0/10/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C2M sjezd
BEK Matyáš
16. 4/DM 318.5923,8ČP/OČ/OM
25/2/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 53. 6/ZS 304.1025,8ČP/OČ/OM
0/10/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C2M sjezd
BEK Matyáš
15. 4/DM 327.0924,6ČP/OČ/OM
27/4/0
03.06.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 8. 1/ZS 108.9813,8
13
03.06.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
BEK Matyáš
2. 1/DM 46.055,0
4
08.10.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 6. 1/ZS 90.0311,1
9
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 105. 26/ZS 27.2126,8
35
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 78. 17/ZS 63.3958,0
0
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 117. 29/ZS 30.0429,6
36
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 78. 17/ZS 58.1653,8
0
24.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 4. 1/ZS 62.027,3
11
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 50. 9/ZS 17.1428,1-
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
KVAPIL Ondřej
10. 1/ZS 16.4924,5-
10.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 4. 1/ZS 72.018,6
11
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 12. 10/ZS 6.1415,8-
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
KVAPIL Ondřej
6. 5/ZS 7.6617,7-
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 12. 10/ZS 8.2517,8OČ/OM
12/0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 88. 7/ZS 39.4588,4ČP/OČ/OM
0/3/0
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 12. 10/ZS 58.4722,6OČ/OM
13/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 95. 11/ZS 29.0564,5ČP/OČ/OM
0/2/0
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 15. 5/ZS 153.7019,5
10
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 22. 6/ZS 15.2034,0
5
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 17. 6/ZS 182.9023,7
10
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 21. 6/ZS 14.5031,6
6
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C1M slalom 21. 4/ZS 71.5669,5
0
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 20. 5/ZS 25.8727,6
15
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C1M slalom 24. 4/ZS 96.0996,5
0
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 24. 4/ZS 28.1530,5
12
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
BEK Matyáš
10. 3/ZS 60.2052,4
0
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 42. 11/ZS 32.0033,2
13
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 14. 4/ZS 77.1016,8
16
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
BEK Matyáš
10. 3/ZS 68.3059,9
0
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 34. 5/ZS 23.4024,3
22
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 7. 2/ZS 99.0311,8
10
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
BEK Matyáš
2. 1/ZS 69.937,5
5
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 123. 70/ZS 107.00102,3OM/OČ
0/5
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 64. 15/ZS 208.5831,6OČ/OM
12/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 60. 11/ZS 185.4028,0OČ/OM
15/0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 142. 38/ZM 51.7053,5
5
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 139. 35/ZM 46.9050,2
10
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 36. 8/ZM 12.8230,4-
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 27. 7/ZM 17.1738,5OČ/OM
6/0
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 29. 6/ZM 85.8333,5OČ/OM
4/0
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom    
0
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom    
0
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom    
0
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom    
0
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 32. 8/ZM 54.3052,9
0
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 15. 1/ZM 248.1052,6
4
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 35. 7/ZM 51.8050,2
0
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 70. 9/ZM 299.7944,3-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 70. 7/ZM 326.4348,9OČ/OM
7/0
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 10. 2/ZM 317.9041,0
7
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 17. 2/ZM 755.5087,6
0
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 10. 1/ZM 257.1032,6
8
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 20. 2/ZM 296.7041,4
0
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 21. 1/ZM 283.4040,0
0
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou K1M sjezd 27.   3511.693.977,0
0
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice K1M sjezd 27.   3548.196.849,8
0
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 12. 3/ZM 631.0074,2
0
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 9. 2/ZM 304.0038,9
5
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 7.   193.2022,1
3
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 34. 1/ZM 310.6040,7OM
3
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 36. 1/ZM 386.1043,6OM
1
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 40. 2/ZM 332.9044,2OM
0
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 42. 4/ZM 698.7079,7OM
0
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 13. 1/ZM 272.0031,5
3
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 22. 2/ZM 615.3562,7
0
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 25. 2/ZM 500.9851,6
0
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 45. 2/ZM 283.3037,7OM
1
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 54. 6/ZM 516.5059,8OM
0
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 57. 3/ZM 417.0046,9OM
0
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 57. 4/ZM 360.4047,7OM
0
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 22. 4/ZM 334.5063,1OM
0
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - krajský přebor viz. závod č. 1 K1M sjezd 23.   451.3068,6OM
0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 132. 39/ZM 74.5065,1
0
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 126. 33/ZM 70.9059,8
4
22.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom 16. 4/ZM 82.5075,5-
21.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom 25. 4/ZM 96.1089,8
0
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 80. 21/ZM 483.0567,8
0
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 81. 22/ZM 516.2873,6
0
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 44. 14/ZM 59.3053,2
0
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě K1M sjezd 18. 4/ZM 440.1080,4
0
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 44. 10/ZM 70.7064,2
0
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 13. 2/ZM 468.0064,3
3
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 11. 3/ZM 549.7071,7
1
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 15.   572.9078,8
0
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
7.   377.8044,4
0
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 18.   942.00117,1
0
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2.   190.6015,8
1
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice PW slalom 27. 22/PZM 94.7075,1
0
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice PW slalom 28. 21/PZM 84.8066,1
0
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem K1M slalom 24.   107.50103,5
0
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe K1M slalom 22.   110.10108,4
0
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice PW slalom 13. 6/PZM 87.7068,7
0
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice PW slalom 16. 8/PZM 76.5860,2
0
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 11. 1/PZ 805.60105,8
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Syrový FilipSKK Vysoké Mýto K1: 2   C1: 3   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Syrový FilipSKK Vysoké Mýto K1: 3+   C1: 3   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 04.10.23 aktualizace z registru ČSK
Syrový FilipSKK Vysoké Mýto K1: 3+   C1: 3   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Syrový FilipSKK Vysoké Mýto K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 3 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Syrový FilipSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 3 28.09.22 aktualizace z registru ČSK
Syrový FilipSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 3 28.06.22 aktualizace z registru ČSK
Syrový FilipSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Syrový FilipSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 28.06.21 updated from RVP
Syrový FilipSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 27.06.21 updated from RVP
Syrový FilipSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 01.10.19 updated from RVP
Syrový FilipSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.06.19 updated from RVP
Syrový FilipSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.11.16 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5728|0|N

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
141.K1M 5/6 528
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.K1M 6/10 95
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.K1M 5/22 637
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.K1M 5/18 217

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
224.C1M 2/2 8
204.K1M 5/11 312
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C2M
Bek Matyáš
5/6 81
47.K1M 8/12 14
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
31.C2M
Bek Matyáš
5/8 25
27.K1M 5/23 459
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C2M
Bek Matyáš
5/12 3
23.K1M 5/24 146

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
68.C2M
Bek Matyáš
2/2 2
237.K1M 5/9 222
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.C2M
Bek Matyáš
8/8 131
50.K1M 8/9 9
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.C2M
Bek Matyáš
5/10 17
48.C2M
Sedlák Václav
2/2 2
36.K1M 5/16 207
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Bek Matyáš
5/8 0
 C2M
Sedlák Václav
2/2 0
 K1M 5/11 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 C2M
Bek Matyáš
2/2 0
275.K1M 5/7 121
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
26.C2M
Bek Matyáš
1/1 5
48.K1M 5/15 68
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
428.K1M 5/6 15
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
75.K1M 5/15 33
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
79.K1M 5/13 5

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
432.K1M 5/5 4
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
53.C2M
Zedníčková Michaela Anna
2/2 1
142.K1M 5/7 4

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
 PW 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2023202220212020
K1M27475074
C2M-2521-

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212020201920182017
K1M141204237275428432512
C1M-224188219248--
C2M--6891---
PW------37

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212020201920182017
K1M2327364875142171
C2M-314826-53-
C1M----67--

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212020
K1M141206

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20232022202120202019
K1M13239410279
C2M-1344--
Fotky nenalezeny.
0|5728|0|N

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
141.K1M 5/6 528
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.K1M 6/10 95
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.K1M 5/22 637
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.K1M 5/18 217

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
224.C1M 2/2 8
204.K1M 5/11 312
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C2M
Bek Matyáš
5/6 81
47.K1M 8/12 14
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
31.C2M
Bek Matyáš
5/8 25
27.K1M 5/23 459
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C2M
Bek Matyáš
5/12 3
23.K1M 5/24 146

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
68.C2M
Bek Matyáš
2/2 2
237.K1M 5/9 222
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.C2M
Bek Matyáš
8/8 131
50.K1M 8/9 9
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.C2M
Bek Matyáš
5/10 17
48.C2M
Sedlák Václav
2/2 2
36.K1M 5/16 207
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Bek Matyáš
5/8 0
 C2M
Sedlák Václav
2/2 0
 K1M 5/11 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 C2M
Bek Matyáš
2/2 0
275.K1M 5/7 121
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
26.C2M
Bek Matyáš
1/1 5
48.K1M 5/15 68
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
428.K1M 5/6 15
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
75.K1M 5/15 33
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
79.K1M 5/13 5

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
432.K1M 5/5 4
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
53.C2M
Zedníčková Michaela Anna
2/2 1
142.K1M 5/7 4

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
 PW 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2023202220212020
K1M27475074
C2M-2521-

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212020201920182017
K1M141204237275428432512
C1M-224188219248--
C2M--6891---
PW------37

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212020201920182017
K1M2327364875142171
C2M-314826-53-
C1M----67--

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212020
K1M141206

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20232022202120202019
K1M13239410279
C2M-1344--

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
45 8 4 130 2 30 219
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody48.933.02060
K1M56.942.02044
C1M38.827.0788
PW21.016.0134
C2M8.88.0104
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,060
K1M00,000,000,000,044
C1M00,000,000,000,08
PW00,000,000,000,04
C2M00,000,000,000,04
Celkem00,000,000,000,060
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody1171168102218,8
K1M8776892023,0
C1M14705214,3
PW81481900,0
C2M81822300,0
Celkem1171168102218,8
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Syrový Filipsl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
pořadí29.25.28.27.78.78.21.24.
odstup %42,234,143,544,358,053,869,596,5
% poražených soupeřů26,336,86,913,31,36,14,8---
pořadí202020212022celkem
průměr50.327.527.038.8
medián24272527
modus78272578
počet závodů4228
průměrný odstup od vítěze %69,443,938,155,2
průměrné % poražených soupeřů3,110,131,611,9
počet jízd73414
lepší 1. jízda1
25,0%
2
100,0%
2
100,0%
5
62,5%
čistých jízd0
0,0%
2
66,7%
0
0,0%
2
14,3%

Kategorie C2M

Syrový Filipsl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
pořadí7.8.10.10.
odstup %43,154,052,459,9
% poražených soupeřů33,322,218,210,0
pořadí20202021celkem
průměr10.07.58.8
medián1078
modus10710
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %56,248,552,4
průměrné % poražených soupeřů14,127,820,9
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Syrový Filipsl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 82
25.06.23
sl 80
24.06.23
sl 59
14.05.23
sl 58
13.05.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
pořadí27.20.14.17.40.54.63.50.74.105.16.27.33.20.64.81.78.85.66.86.74.67.21.20.35.38.105.117.20.24.42.34.123.142.139.32.35.132.126.25.44.44.24.22.
odstup %15,112,320,216,222,621,329,021,622,61,728,132,322,113,654,061,076,831,822,089,246,344,034,633,025,924,926,829,627,630,533,224,3102,353,550,252,950,265,159,889,853,264,2103,5108,4
% poražených soupeřů81,487,380,376,872,763,954,165,251,733,872,756,755,675,327,629,222,245,160,112,433,039,442,952,550,748,628,327,553,745,236,950,711,610,213,818,419,04,411,311,112,217,3---8,7
pořadí2017201820192020202120222023celkem
průměr23.074.287.066.454.755.528.756.9
medián2244354266632042
modus2244322020161420
počet závodů2547911644
průměrný odstup od vítěze %105,966,451,739,239,133,017,942,0
průměrné % poražených soupeřů4,411,315,436,342,749,577,140,3
počet jízd41081418221288
lepší 1. jízda1
50,0%
3
60,0%
2
50,0%
2
28,6%
4
44,4%
5
45,5%
2
33,3%
19
43,2%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
5
35,7%
7
38,9%
5
22,7%
4
33,3%
21
23,9%

Kategorie PW

Syrový Filipsl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí27.28.13.16.
odstup %75,166,168,760,2
% poražených soupeřů10,36,9------
pořadí2017celkem
průměr21.021.0
medián1616
modus1313
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %67,667,6
průměrné % poražených soupeřů4,34,3
počet jízd88
lepší 1. jízda3
75,0%
3
75,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Syrový Filipsl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
pořadí86.74.67.
odstup %89,246,344,0
% poražených soupeřů12,433,039,4
pořadí2021celkem
průměr75.775.7
medián7474
modus6767
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %59,959,9
průměrné % poražených soupeřů28,328,3
počet jízd66
lepší 1. jízda1
33,3%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Syrový Filipsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
pořadí14.14.22.19.15.
odstup %19,820,019,113,624,6
% poražených soupeřů40,943,512,525,026,3
pořadí20212022celkem
průměr18.714.016.8
medián191415
modus151414
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %19,119,919,4
průměrné % poražených soupeřů21,342,229,6

Kategorie K1M

Syrový Filipsj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 31
23.04.23
sj 30
22.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 41
01.05.22
sj 36
24.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
pořadí16.18.18.23.31.29.29.17.21.35.39.37.31.27.45.52.53.12.
odstup %10,612,014,218,814,914,516,214,117,341,975,921,113,518,721,922,025,822,6
% poražených soupeřů63,460,545,229,055,958,224,382,879,2------33,344,413,358,952,338,171,8
pořadí2020202120222023celkem
průměr12.044.329.922.529.6
medián1245311829
modus1227171818
počet závodů147618
průměrný odstup od vítěze %22,622,128,614,222,0
průměrné % poražených soupeřů71,840,737,752,045,0

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Syrový Filipsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
pořadí14.14.7.22.15.
odstup %19,820,018,519,124,6
% poražených soupeřů40,943,540,012,526,3
pořadí20212022celkem
průměr14.714.014.4
medián151414
modus71414
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %20,719,920,4
průměrné % poražených soupeřů26,342,232,6

Kategorie K1M

Syrový Filipsj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 31
23.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí18.13.18.31.29.17.21.35.37.31.4.45.53.64.80.81.
odstup %12,112,714,214,914,514,117,341,921,113,52,321,925,831,667,873,6
% poražených soupeřů75,082,445,255,958,282,879,2---33,344,494,958,938,135,74,84,8
pořadí20182020202120222023celkem
průměr80.564.034.028.221.836.1
medián806445311831
modus80644171818
počet závodů2135516
průměrný odstup od vítěze %70,731,616,721,613,725,0
průměrné % poražených soupeřů4,835,764,047,963,349,6

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Syrový Filipsl 59
16.05.19
sj 40
02.05.19
pořadí17.12.
odstup %87,674,2
% poražených soupeřů---26,7
pořadí2019celkem
průměr14.514.5
medián1212
modus1212
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %80,980,9
průměrné % poražených soupeřů13,413,4

Kategorie C2M

Syrový Filipsj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sl 83
19.06.21
sj 44
05.06.21
sj 72
03.06.21
sj 80
25.06.20
sj 30
19.04.18
sj 11
05.04.18
pořadí4.22.19.2.15.2.2.7.2.
odstup %7,719,113,66,724,65,07,544,415,8
% poražených soupeřů25,012,525,0---26,385,787,525,066,7
pořadí201820202021celkem
průměr4.52.010.78.3
medián2244
modus2222
počet závodů2169
průměrný odstup od vítěze %30,17,512,816,1
průměrné % poražených soupeřů45,987,529,139,3

Kategorie K1M

Syrový Filipsj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 101
23.07.23
sj 99
22.07.23
sj 81
24.06.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 41
29.04.23
sj 31
23.04.23
sj 30
22.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 14
06.04.23
sj 3
23.03.23
sj 109
20.08.22
sj 94
23.07.22
sj 79
23.06.22
sj 74
18.06.22
sj 66
02.06.22
sj 41
01.05.22
sj 39
28.04.22
sj 29
14.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 11
31.03.22
sj 158
14.10.21
sj 157
07.10.21
sj 126
04.09.21
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sl 83
19.06.21
sj 44
05.06.21
sj 72
03.06.21
sj 146
08.10.20
sj 145
24.09.20
sj 144
10.09.20
sj 107
08.08.20
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sj 83
27.06.20
sj 80
25.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 82
29.06.19
sl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
sj 44
05.05.19
sj 43
05.05.19/2
sj 40
02.05.19
sj 26
18.04.19
sj 11
04.04.19
sj 8
30.03.19
sj 7
30.03.19/2
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 72
09.06.18
sj 63
24.05.18
sl 39
03.05.18
sj 30
19.04.18
sj 11
05.04.18
sj 42
04.05.17
pořadí16.18.3.3.2.18.13.22.18.23.31.29.1.2.29.3.3.9.4.35.2.2.37.31.2.3.2.5.27.45.52.9.53.8.6.4.4.12.15.17.14.7.64.60.15.70.10.10.21.20.9.7.13.22.25.80.81.18.13.11.15.18.11.
odstup %10,612,04,46,21,512,112,712,514,218,814,914,50,05,616,25,93,210,83,641,94,06,121,113,53,23,015,57,018,721,922,014,025,813,811,17,38,622,619,523,716,811,831,628,052,648,941,032,640,041,438,922,131,562,751,667,873,680,464,371,778,8117,1105,8
% poražených soupeřů63,460,588,288,995,275,082,459,645,229,055,958,2100,095,024,389,586,771,481,3---94,795,233,344,495,588,294,791,813,358,952,371,438,173,172,282,483,371,848,144,861,870,035,743,330,023,359,164,016,720,857,957,140,04,54,04,84,85,636,837,526,3------
pořadí2017201820192020202120222023celkem
průměr11.033.720.220.322.714.314.219.6
medián11181512941614
modus111810422182
počet závodů1711109111463
průměrný odstup od vítěze %105,879,142,118,115,811,810,027,2
průměrné % poražených soupeřů0,016,534,361,364,665,171,254,0

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Syrový Filipsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
pořadí14.14.2.4.4.4.4.22.19.15.
odstup %19,820,010,817,617,618,47,719,113,624,6
% poražených soupeřů40,943,5------------25,012,525,026,3
pořadí20212022celkem
průměr15.07.010.2
medián1544
modus444
počet závodů4610
průměrný odstup od vítěze %16,317,316,9
průměrné % poražených soupeřů22,214,117,3

Kategorie K1M

Syrový Filipsj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 31
23.04.23
sj 30
22.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 11
26.03.23
sj 10
26.03.23/2
sj 9
25.03.23
sj 8
25.03.23/2
sj 2
18.03.23
sj 1
18.03.23/2
sj 142
16.10.22
sj 141
16.10.22/2
sj 140
15.10.22
sj 139
15.10.22/2
sj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 2
19.03.22
sj 1
19.03.22/2
sj 126
04.09.21
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 2
16.03.19
sj 1
16.03.19/2
pořadí16.18.18.13.18.23.31.29.13.13.12.11.10.9.6.7.7.7.29.17.21.35.37.31.15.16.18.18.14.12.5.27.45.52.53.12.64.60.70.34.36.40.42.45.54.57.57.22.23.
odstup %10,612,012,112,714,218,814,914,515,316,715,013,020,819,416,117,019,214,516,214,117,341,921,113,522,122,721,121,427,124,47,018,721,922,025,822,631,628,048,940,743,644,279,737,759,847,746,963,168,6
% poražených soupeřů63,460,575,082,445,229,055,958,272,773,973,876,266,770,482,879,378,678,624,382,879,2---33,344,462,262,562,262,260,665,691,813,358,952,338,171,835,743,323,313,25,44,9---12,0---3,45,112,58,3
pořadí20192020202120222023celkem
průměr43.645.336.418.116.727.0
medián426045161321
modus5712571318
počet závodů1135161449
průměrný odstup od vítěze %52,827,419,120,615,026,5
průměrné % poražených soupeřů8,050,350,959,964,548,1

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Syrový Filipsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí20.23.11.22.23.24.26.25.26.
odstup %16,720,714,622,424,428,326,318,423,0
% poražených soupeřů20,88,333,312,58,314,83,87,73,8
pořadí20212022celkem
průměr25.319.822.2
medián252223
modus262323
počet závodů459
průměrný odstup od vítěze %24,019,821,6
průměrné % poražených soupeřů7,516,612,6

Kategorie K1M

Syrový Filipsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
pořadí25.35.44.44.63.58.38.52.38.38.78.76.57.51.95.
odstup %16,19,118,719,021,321,414,422,119,620,828,731,124,228,164,5
% poražených soupeřů73,058,048,248,244,148,638,341,457,526,023,025,018,827,56,9
pořadí2020202120222023celkem
průměr95.065.547.837.052.8
medián9557383551
modus9551384438
počet závodů146415
průměrný odstup od vítěze %64,528,019,915,723,9
průměrné % poražených soupeřů6,923,642,756,939,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Syrový Filipsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 120
23.08.20
pořadí20.23.22.23.12.10.6.
odstup %16,720,722,424,418,424,517,7
% poražených soupeřů20,88,312,58,38,310,064,3
pořadí202020212022celkem
průměr8.012.022.016.6
medián6122220
modus6122323
počet závodů2147
průměrný odstup od vítěze %21,118,421,120,7
průměrné % poražených soupeřů37,28,312,518,9

Kategorie K1M

Syrový Filipsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
pořadí25.35.44.44.63.58.52.38.43.50.12.36.
odstup %16,19,118,719,021,321,422,119,629,728,115,830,4
% poražených soupeřů73,058,048,248,244,148,641,457,522,216,977,652,1
pořadí20192020202120222023celkem
průměr36.031.043.052.837.041.7
medián361243523543
modus361243384444
počet závodů1214412
průměrný odstup od vítěze %30,422,029,721,115,720,9
průměrné % poražených soupeřů52,147,322,247,956,949,0

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Syrový Filipsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí20.23.11.24.4.26.25.26.
odstup %16,720,714,628,312,526,318,423,0
% poražených soupeřů20,88,333,314,840,03,87,73,8
pořadí20212022celkem
průměr21.018.019.9
medián252023
modus261126
počet závodů538
průměrný odstup od vítěze %21,717,320,1
průměrné % poražených soupeřů14,020,816,6

Kategorie K1M

Syrový Filipsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 121
31.08.23
sp 120
30.08.23
sp 102
23.07.23
sp 100
22.07.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 97
24.07.22
sp 95
23.07.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
pořadí25.35.9.7.4.4.44.44.63.58.38.25.3.38.78.7.76.22.57.51.88.12.95.22.21.27.29.27.27.
odstup %16,19,19,55,36,48,418,719,021,321,414,47.085,67,820,828,79,031,115,224,228,188,417,864,534,031,638,533,56.849,83.977,0
% poražených soupeřů73,058,079,584,687,587,548,248,244,148,638,3---91,326,023,088,225,050,018,827,513,973,26,938,241,242,234,918,818,8
pořadí20192020202120222023celkem
průměr27.547.648.537.521.535.7
medián27225138927
modus2712738427
počet závodů4566829
průměrný odstup od vítěze %2.724,747,222,71.195,211,5639,1
průměrné % poražených soupeřů28,734,738,841,470,846,0

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C2M

Syrový Filipsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí20.23.
odstup %16,720,7
% poražených soupeřů20,88,3
pořadí2022celkem
průměr21.521.5
medián2020
modus2020
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %18,718,7
průměrné % poražených soupeřů14,614,6

Kategorie K1M

Syrový Filipsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 110
17.08.19
pořadí25.35.63.58.29.
odstup %16,19,121,321,433,5
% poražených soupeřů73,058,044,148,634,9
pořadí201920222023celkem
průměr29.060.530.042.0
medián29582535
modus29582525
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %33,521,312,620,3
průměrné % poražených soupeřů34,946,465,551,7

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Syrový Filipsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí20.23.11.24.4.26.25.26.
odstup %16,720,714,628,312,526,318,423,0
% poražených soupeřů20,88,333,314,840,03,87,73,8
pořadí20212022celkem
průměr21.018.019.9
medián252023
modus261126
počet závodů538
průměrný odstup od vítěze %21,717,320,1
průměrné % poražených soupeřů14,020,816,6

Kategorie K1M

Syrový Filipsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí25.35.44.44.63.58.38.38.78.7.76.57.51.88.12.95.27.29.
odstup %16,19,118,719,021,321,414,420,828,79,031,124,228,188,417,864,538,533,5
% poražených soupeřů73,058,048,248,244,148,638,326,023,088,225,018,827,513,973,26,942,234,9
pořadí20192020202120222023celkem
průměr28.065.053.849.337.048.1
medián278857383544
modus27127384438
počet závodů2354418
průměrný odstup od vítěze %36,056,924,219,515,728,0
průměrné % poražených soupeřů38,631,336,539,356,941,0