Šafaříková Alena, 2006

SK Vltava Č. Krumlov z.s.
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: -   C2: 3  sjezd K1: 3   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom    
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom    
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 11. 9/ZS 9.0520,4
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
SLADOVNÍK Jakub
11. 10/ZS 10.6324,5
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 46. 31/ZS 55.8059,7
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
KASPER Jakub
8. 8/ZS 29.2922,3
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 39. 29/ZS 33.9237,7
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
KASPER Jakub
8. 8/ZS 28.3624,0
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 50. 34/ZS 110.91107,3
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
KASPER Jakub
9. 9/ZS 32.8723,5
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 46. 10/ZS 206.1428,4
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 49. 11/ZS 249.3835,5
02.06.2020 Sjezd na Vltavě K1W sjezd 11. 1/ZS 264.7024,4
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 7. 2/ZS 229.3019,6
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1W sjezd 7. 2/ZS 204.0017,3
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W sjezd 27. 16/ZS 14.8831,8
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2W sjezd
KLEINOVÁ Štěpánka
2. 2/ZS 2.945,4
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 33. 11/ZS 242.8232,6
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2W sjezd
KLEINOVÁ Štěpánka
3. 2/ZS 50.335,4
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 35. 12/ZS 286.2138,4
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2W sjezd
KLEINOVÁ Štěpánka
   
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu K1W slalom 62. 15/ZS 64.6358,5
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu C2X slalom
KASPER Jakub
15. 3/ZS 62.4545,7
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství K1W slalom 63. 15/ZS 60.5567,6
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství C2X slalom
KASPER Jakub
19. 4/ZS 63.2851,5
12.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" stejně jako závod č.56 K1W slalom 11. 2/ZS 48.6043,7
12.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" stejně jako závod č.56 C2X slalom
KASPER Jakub
3. 1/ZS 66.9042,4
11.05.2019 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s K1W sjezd 11. 2/ZS 376.4046,8
11.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem K1W slalom 12. 2/ZS 45.0042,6
11.05.2019 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C2X sjezd
PALOUDA Mikoláš
13. 1/ZS 337.6039,5
11.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem C2X slalom
KASPER Jakub
3. 1/ZS 178.20133,0
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 48. 13/ZS 61.7862,6
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 58. 15/ZS 80.5083,1
20.10.2018 Podzimní sjezd na Lužnici K1W sjezd 18. 1/ZM 287.9025,1
20.10.2018 Podzimní sjezd na Lužnici K1W sjezd 19. 1/ZM 371.5032,8
20.10.2018 Podzimní sjezd na Lužnici C2W sjezd
KLEINOVÁ Štěpánka
3. 1/ZS 257.1019,2
07.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích K1W slalom 42. 11/ZM 63.6860,0
06.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči K1W slalom 49. 13/ZM 92.5893,4
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 28. 6/ZM 19.7339,2
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1W sjezd 40. 7/ZM 427.5454,4
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd 43. 6/ZM 484.0261,8
20.05.2018 Slalom v Sušici K1W slalom 70. 14/ZM 190.24244,7
19.05.2018 Slalom v Sušici K1W slalom 74. 14/ZM 144.61176,7
13.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda K1W slalom 18. 3/ZM 246.90264,3
12.05.2018 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje K1W sjezd 11. 1/ZM 568.1068,5
12.05.2018 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje C2M sjezd
POKORNÝ Ctibor
15. 2/ZS 383.5044,5
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Šafaříková AlenaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 13.08.20 updated from RVP
Šafaříková AlenaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Šafaříková AlenaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 06.05.19 updated from RVP
Šafaříková AlenaSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.10.17 inserted RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6024|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
49.C2X
Kasper Jakub
3/3 8
124.K1W 5/5 18
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2X
Kasper Jakub
3/3 0
 K1W 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
36.K1W 3/3 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
75.C2X
Kasper Jakub
4/4 1
161.K1W 5/6 9
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2W
Kleinová Štěpánka
1/1 0
 C2X
Palouda Mikoláš
1/1 0
36.K1W 4/4 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2W
Kleinová Štěpánka
1/1 0
 K1W 1/1 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Pokorný Ctibor
1/1 0
 C2W
Kleinová Štěpánka
1/1 0
 K1W 5/5 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018
C2X4975-
K1W124161184

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018
K1W363690
C2W-810
C2X-13-
C2M--75

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020
C2X24
K1W88

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019
K1W6056
C2W-6
Fotky nenalezeny.
0|6024|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
49.C2X
Kasper Jakub
3/3 8
124.K1W 5/5 18
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2X
Kasper Jakub
3/3 0
 K1W 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
36.K1W 3/3 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
75.C2X
Kasper Jakub
4/4 1
161.K1W 5/6 9
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2W
Kleinová Štěpánka
1/1 0
 C2X
Palouda Mikoláš
1/1 0
36.K1W 4/4 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2W
Kleinová Štěpánka
1/1 0
 K1W 1/1 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Pokorný Ctibor
1/1 0
 C2W
Kleinová Štěpánka
1/1 0
 K1W 5/5 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018
C2X4975-
K1W124161184

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018
K1W363690
C2W-810
C2X-13-
C2M--75

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020
C2X24
K1W88

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019
K1W6056
C2W-6

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
14   7 16   6 43
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody33.739.0321
K1W45.948.01114
C2X9.38.037
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,029,529,521
K1W00,000,000,000,014
C2X00,000,0228,6228,67
Celkem00,000,029,529,521
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody4110362512,4
K1W287722813,6
C2X132642000,0
Celkem4110362512,4
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2X

Šafaříková Alenasl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 57
12.05.19
sl 56
11.05.19
pořadí8.8.9.15.19.3.3.
odstup %22,324,023,545,751,542,4133,0
% poražených soupeřů41,741,727,36,7---------
pořadí20192020celkem
průměr10.08.39.3
medián388
modus383
počet závodů437
průměrný odstup od vítěze %68,223,348,9
průměrné % poražených soupeřů1,736,916,8
počet jízd7613
lepší 1. jízda2
50,0%
2
66,7%
4
57,1%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Šafaříková Alenasl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 57
12.05.19
sl 56
11.05.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 146
07.10.18
sl 145
06.10.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 49
13.05.18
pořadí46.39.50.62.63.11.12.48.58.42.49.70.74.18.
odstup %59,737,7107,358,567,643,742,662,683,160,093,4244,7176,7264,3
% poražených soupeřů8,222,412,53,24,69,121,46,06,6---------------
pořadí201820192020celkem
průměr50.642.345.045.9
medián49484648
modus18113911
počet závodů56314
průměrný odstup od vítěze %167,859,768,2100,1
průměrné % poražených soupeřů0,08,514,46,7
počet jízd1012628
lepší 1. jízda1
20,0%
2
33,3%
1
33,3%
4
28,6%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%
1
3,6%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C2X

Šafaříková Alenasl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
pořadí8.8.
odstup %22,324,0
% poražených soupeřů41,741,7
pořadí2020celkem
průměr8.08.0
medián88
modus88
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %23,223,2
průměrné % poražených soupeřů41,741,7
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Šafaříková Alenasl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
pořadí46.39.
odstup %59,737,7
% poražených soupeřů8,222,4
pořadí2020celkem
průměr42.542.5
medián3939
modus3939
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %48,748,7
průměrné % poražených soupeřů15,315,3
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Šafaříková Alenasj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí46.40.43.
odstup %28,454,461,8
% poražených soupeřů15,12,5---
pořadí20182020celkem
průměr41.546.043.0
medián404643
modus404640
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %58,128,448,2
průměrné % poražených soupeřů1,315,15,9

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Šafaříková Alenasj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 68
02.06.20
sj 143
19.10.19
sj 142
19.10.19/2
sl 79
22.06.19
sj 51
11.05.19
sl 150
20.10.18
sl 149
20.10.18/2
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 52
12.05.18
pořadí46.49.11.7.7.35.11.18.19.40.43.11.
odstup %28,435,524,417,319,638,446,825,132,854,461,868,5
% poražených soupeřů15,19,4---33,333,310,5---15,010,02,5------
pořadí201820192020celkem
průměr26.215.035.324.8
medián1974618
modus1171111
počet závodů54312
průměrný odstup od vítěze %48,530,529,437,7
průměrné % poražených soupeřů5,519,38,210,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Šafaříková Alenasj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí46.49.35.
odstup %28,435,538,4
% poražených soupeřů15,19,410,5
pořadí20192020celkem
průměr35.047.543.3
medián354646
modus354635
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %38,431,934,1
průměrné % poražených soupeřů10,512,311,7

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Šafaříková Alenasj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
pořadí11.27.28.
odstup %20,431,839,2
% poražených soupeřů50,018,812,9
pořadí201820192020celkem
průměr28.027.011.022.0
medián28271127
modus28271111
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %39,231,820,430,4
průměrné % poražených soupeřů12,918,850,027,2