MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod

17.06.2018  
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.13:06,05 121
2.2/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno13:26,3620.31/2,6113
3.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc13:39,4733.42/4,3105
4.2/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha13:41,7135.66/4,597
5.1/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.14:07,3961.34/7,889
6.3/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno14:22,2076.15/9,781
7.3/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor14:23,3577.30/9,877
8.4/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav14:25,1879.13/10,173
9.4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno14:29,8783.82/10,769
10.2/ZSKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc15:11,18125.13/15,965
11.5/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí15:17,16131.11/16,761
12.3/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc15:20,79134.74/17,157
13.4/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz15:30,00143.95/18,353
14.6/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc15:38,67152.62/19,449
15.7/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava15:42,92156.87/20,045
16.8/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.15:44,31158.26/20,141
17.9/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz15:49,40163.35/20,837
18.5/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto16:10,85184.80/23,533
19.6/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK16:17,24191.19/24,329
20.7/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc16:23,72197.67/25,125
21.8/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc16:26,49200.44/25,521
22.9/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 2 Šumperk16:30,21204.16/26,017
23.10/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav16:30,92204.87/26,113
24.11/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc16:30,93204.88/26,112
25.5/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 Olomouc16:33,12207.07/26,311
26.10/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.16:57,35231.30/29,410
27.11/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc16:57,67231.62/29,59
28.1/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava17:13,20247.15/31,48
29.12/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 2 Olomouc17:25,87259.82/33,17
30.13/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno17:34,76268.71/34,26
31.14/ZSKUSKEVYCH Anastasia 2004 VSDK17:44,70278.65/35,45
32.15/ZSVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK17:44,88278.83/35,54
33.2/ZMVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc17:54,77288.72/36,73
34.16/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc18:05,02298.97/38,02
35.3/ZMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub.18:18,48312.43/39,71
36.4/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc18:21,97315.92/40,20
37.12/DMVESELÁ Veronika 2002 Pardub.18:42,14336.09/42,80
38.5/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc19:05,69359.64/45,80
39.6/ZMMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc19:51,90405.85/51,60
40.7/ZMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.20:13,59427.54/54,40
41.8/ZMMILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha23:11,59605.54/77,00
  DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT LitovelDNS 0
  VAŇKOVÁ Michaela 2000 2 LitovelDNS 0
  DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 LitovelDNS 0
  DOPITOVÁ Daniela 2002 3 OlomoucDNS 0
  STŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDKDNS 0
Oddíl