Vrbová Marie, 2007

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyregistrační číslo: 119198
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 2   C2: -  sjezd K1: 2   C1: 2   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 15. 7/DM 28.9126,3NKZ
43
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 21. 7/DM 14.5913,8NKZ
17
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 12. 5/DM 18.9916,3NKZ
49
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 37. 9/DM 34.3732,0NKZ
2
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 9. 3/DM 24.5724,2-
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 19. 7/DM 16.1716,8-
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 23. 2/DM 7.9915,8ČP/OČ/OM
15/0/33
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C1W sjezd 13. 2/DM 9.9217,8ČP/OČ/OM
31/0/24
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 34. 5/DM 14.5628,7ČP/OČ/OM
4/0/2
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C1W sjezd 16. 3/DM 25.0945,3ČP/OČ/OM
25/0/6
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 řeka Vltava pod VD Lipno1 C1W slalom 20. 7/DM 81.9370,7ČP
17
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých řeka Vltava pod VD Lipno1 C1W slalom 18. 6/DM 65.1652,8ČP
21
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 12. 2/DM 86.5616,2OČ/OM
0/30
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1W sjezd 5. 1/DM 12.021,8OČ/OM
0/16
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 24. 6/DM 151.9828,1OČ/OM
0/10
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1W sjezd 5. 1/DM 22.853,5OČ/OM
0/16
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1W slalom 1. 1/DM OM
32
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom 3. 2/DM 6.907,3OM
35
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1W slalom 2. 2/DM 2.302,1OM
34
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom 4. 3/DM 7.807,9OM
42
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 12. 4/DM 22.5522,2NKZ
62
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 35. 10/DM 24.9825,7NKZ
4
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 15. 6/DM 31.3030,5NKZ
49
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 35. 8/DM 27.7928,2NKZ
4
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom     NKZ
0
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom 14. 4/DM 43.6337,9NKZ
57
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1W slalom 19. 7/DM 62.7452,3ČP
19
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1W slalom 20. 7/DM 74.0865,1ČP
17
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C1W slalom 7. 2/DM 11.0010,5OM
32
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc K1W slalom 10. 3/DM 14.7014,8OM
41
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 14. 3/DM 52.9347,0ČP
29
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 17. 5/DM 122.61103,0ČP
23
24.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1W slalom 11. 4/DM 41.2337,5
32
24.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1W slalom 25. 5/DM 38.1336,4
63
23.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1W slalom 11. 5/DM 27.7323,8
32
23.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1W slalom 38. 9/DM 108.4096,1
8
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 23. 3/DM 209.9919,7ČP/OČ/OM
13/0/15
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 23. 5/DM 125.8713,2ČP/OČ/OM
13/0/3
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 8. 1/DM 119.4015,7OM
13
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 10. 1/DM 105.1013,7OM
10
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 6. 1/DM 58.806,9OM
16
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 7. 1/DM 59.306,9OM
8
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. K1W sjezd 9. 1/DM 117.4015,4OM
18
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 11. 1/DM 110.2014,3OM
14
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 6. 1/DM 56.306,5OM
8
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. C1W sjezd 6. 1/DM 73.908,6OM
8
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom     NKZ
0
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom     NKZ
0
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 9. 4/ZS 9.309,0OM
36
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 9. 5/ZS 11.6012,1OM
37
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 7. 3/ZS 9.508,9OM
48
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 12. 5/ZS 17.1017,5OM
30
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1W sjezd     -
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem C1W sjezd 2. 2/ZS -
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 4. 4/ZS 5.105,0-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 7. 7/ZS 7.598,4-
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 3. 3/ZS 3.573,5OČ/OM
0/24
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 6. 6/ZS 7.147,8OČ/OM
0/25
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 7. 4/ZS 2.692,5
43
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom    
0
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 6. 2/ZS 6.556,1
48
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom    
0
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 3. 3/ZS 2.031,7OČ/OM
0/21
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 4. 4/ZS 3.052,8OČ/OM
0/21
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 1. 1/ZS OČ/OM
0/29
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 8. 8/ZS 5.955,6OČ/OM
0/13
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1W sjezd 26. 4/ZS 102.5315,3ČP/OČ/OM
10/0/7
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1W sjezd 8. 1/ZS 48.676,4ČP/OČ/OM
43/0/22
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1W sjezd 25. 3/ZS 90.0814,0ČP/OČ/OM
11/0/8
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1W sjezd 7. 1/ZS 38.015,2ČP/OČ/OM
46/0/34
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci K1W sjezd 6. 2/ZS 5.1011,0OM
6
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci C1W sjezd 1. 1/ZS OM
29
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 20. 3/ZS 49.8944,4NKZ
29
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 31. 4/ZS 18.9717,1NKZ
9
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 25. 7/ZS 50.4446,7NKZ
21
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 31. 5/ZS 19.2517,9NKZ
8
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 6. 2/ZS 18.0217,1OM
43
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 12. 5/ZS 19.8519,6OM
26
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
5. 2/ZS 23.9918,1OM
10
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1W sjezd 5. 1/ZS 49.233,1ČP/OČ/OM
53/0/22
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1W sjezd 28. 4/ZS 260.5219,7ČP/OČ/OM
8/0/5
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C1W sjezd 6. 1/ZS 90.895,8ČP/OČ/OM
49/0/23
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 5. 1/ZS 4.303,7OM
57
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 5. 3/ZS 2.802,5OM
66
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
4. 2/ZS 13.4010,1OM
16
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 8. 2/ZS 12.1010,9OM
50
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 7. 3/ZS 10.409,6OM
62
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
5. 2/ZS 18.5013,5OM
15
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 6. 2/ZS 5.305,8OM
36
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 5. 3/ZS 2.903,4OM
52
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
1. 1/ZS OM
17
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 5. 2/ZS 5.005,6OM
44
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 8. 3/ZS 8.5010,1OM
43
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
2. 1/ZS 5.805,4OM
17
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 27. 5/ZS 29.0343,5-
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 11. 1/ZS 19.7426,5-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 16. 2/ZS 51.2642,7-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 27. 4/ZS 22.8520,7-
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 20. 2/ZS 188.62164,4ČP
17
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 18. 2/ZS 155.62137,2ČP
21
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 4. 4/ZS 1.312,9-
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 1. 1/ZS -
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 8. 7/ZS 19.5817,4-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 11. 10/ZS 15.2815,2-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
KUTÍN Filip
8. 7/ZS 31.1422,5-
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C1W slalom 4. 1/ZS 5.706,0OM
52
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1W slalom 10. 3/ZS 10.2011,5OM
43
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C2X slalom
KUTÍN Filip
2. 2/ZS 2.902,3OM
12
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C1W slalom 6. 2/ZS 12.5011,9OM
44
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1W slalom 10. 3/ZS 12.0012,7OM
39
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C2X slalom
KUTÍN Filip
3. 2/ZS 15.4011,1OM
8
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 5. 4/ZS 5.4310,4OČ/OM
0/7
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 1. 1/ZS OČ/OM
0/6
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 4. 3/ZS 27.248,9OČ/OM
0/6
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 1. 1/ZS OČ/OM
0/6
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1W slalom 21. 1/ZS 97.0490,9ČP
15
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1W slalom 22. 2/ZS 60.7650,5ČP
14
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 21. 2/ZS 67.3164,4ČP
15
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 22. 2/ZS 113.82104,1ČP
14
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 23. 4/ZS 53.1450,3NKZ
29
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 40. 6/ZS 31.2131,5NKZ
6
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 22. 3/ZS 48.5245,1NKZ
33
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 40. 5/ZS 33.1031,8NKZ
9
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 24. 3/ZS 69.8076,5NKZ
27
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 39. 5/ZS 35.9943,8NKZ
9
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 29. 4/ZS 213.36244,8NKZ
17
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 47. 10/ZS 56.8771,3NKZ
1
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 3. 3/ZS 3.563,4OČ/OM
0/24
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 5. 5/ZS 10.1810,9OČ/OM
0/23
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 3. 3/ZS 3.343,3OČ/OM
0/24
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 14. 12/ZS 13.6115,1OČ/OM
0/7
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 4. 4/ZS 10.038,7OM/OČ
21/0
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 5. 5/ZS 11.2910,9OM/OČ
24/0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 27. 3/ZS 130.9218,1OČ/OM
0/14
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 7. 1/ZS 78.529,5OČ/OM
0/35
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 28. 3/ZS 168.7724,0OČ/OM
0/13
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 13. 1/ZS 106.8913,1OČ/OM
0/15
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 7. 2/ZS 19.0017,2OM
32
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 10. 3/ZS 17.5016,4OM
41
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
KUTÍN Filip
3. 2/ZS 23.9018,2OM
17
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 9. 1/ZM 16.7013,9OM
39
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 18. 3/ZM 19.3017,0OM
38
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
KUTÍN Filip
4. 1/ZM 12.708,6OM
15
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 9. 1/ZM 17.7013,5OM
39
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 17. 3/ZM 19.1015,3OM
45
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
KUTÍN Filip
7. 2/ZM 14.608,9OM
7
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W sjezd 16. 3/ZM 10.7322,9-
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W sjezd 5. 1/ZM 6.3611,9-
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 12. 4/ZM 22.7522,6-
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 20. 6/ZM 21.0222,7-
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1W sjezd 10. 2/ZM 10.3220,7OČ/OM
0/7
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1W sjezd 6. 1/ZM 9.6416,3OČ/OM
0/4
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1W sjezd 15. 5/ZM 60.8121,5OČ/OM
0/2
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1W sjezd     OČ/OM
0/0
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 4. 1/ZM 8.809,1OM
27
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 6. 1/ZM 12.3013,9OM
34
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 3. 1/ZM 6.606,7OM
31
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 3. 1/ZM 8.409,1OM
42
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 28. 2/ZM 212.5628,6-
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 10. 1/ZM 149.5417,5-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd     OČ/OM
0/0
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 13. 1/ZM 160.1419,2OČ/OM
0/4
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 10. 2/ZM 36.3033,4OČ/OM
0/13
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 23. 5/ZM 33.7833,3OČ/OM
0/16
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
KUTÍN Filip
12. 5/ZM 58.5542,7OČ/OM
0/2
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 8. 1/ZM 18.6716,5OČ/OM
0/23
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 18. 4/ZM 20.9520,5OČ/OM
0/26
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
KUTÍN Filip
12. 5/ZM 104.8982,6OČ/OM
0/1
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1W slalom 11. 3/ZM 17.0014,8OM
9
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 6. 1/ZM 18.2018,4OM
39
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2X slalom
KUTÍN Filip
5. 1/ZM 59.7042,3OM
0
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1W slalom 4. 1/ZM 13.2011,2OM
22
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 7. 2/ZM 16.8016,4OM
35
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2X slalom
KUTÍN Filip
4. 1/ZM 20.8015,3OM
2
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 9. 1/ZM 7.4016,0OM
6
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 4. 1/ZM 8.3016,7OM
9
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 5. 1/ZM 17.0014,5OM
11
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 10. 2/ZM 21.4019,3OM
14
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2X slalom
KUTÍN Filip
2. 1/ZM 5.203,3OM
4
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1W slalom 2. 1/ZM 1.901,5OM
15
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1W slalom 9. 2/ZM 7.206,5OM
20
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2X slalom
KUTÍN Filip
5. 2/ZM 14.8010,0OM
4
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1W slalom 3. 2/ZM 5.204,2OM
15
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1W slalom 11. 3/ZM 19.9018,5OM
18
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2X slalom
KUTÍN Filip
2. 2/ZM 0.900,5OM
6
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 2. 1/ZM 1.200,9OM
11
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2X slalom
KUTÍN Filip
3. 2/ZM 16.6010,4OM
1
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 5. 1/ZM 12.3010,7OM
24
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 2. 1/ZM 3.102,2OM
12
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2X slalom
KUTÍN Filip
4. 2/ZM 16.1010,0OM
1
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 6. 2/ZM 12.7010,5OM
20
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 8. 1/ZM 45.5234,9OČ/OM
0/5
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 15. 3/ZM 23.7420,7OČ/OM
0/21
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 9. 1/ZM 28.2821,4OČ/OM
0/5
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 25. 6/ZM 39.5332,1OČ/OM
0/13
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 11. 1/ZM 14.0015,7OM
15
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 23. 3/ZM 18.4021,6OM
20
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 13. 2/ZM 20.1021,8OM
13
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 20. 3/ZM 20.9024,0OM
23
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 26. 4/ZM 17.5934,9-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 8. 1/ZM 12.7321,9-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W slalom 20. 5/ZM 67.8077,9-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 31. 9/ZM 35.9243,6-
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1W slalom 30. 10/ZM 76.4978,8OČ/OM
0/5
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1W slalom 34. 12/ZM 83.1890,2OČ/OM
0/3
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1W sjezd 33. 2/ZM 288.7236,7
3
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1W sjezd 19. 1/ZM 262.7328,1
1
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd 37. 1/ZM 309.4239,5
3
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1W sjezd 21. 1/ZM 299.9032,1
0
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1W slalom 8. 2/ZM 35.0027,3OM
7
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1W slalom 17. 4/ZM 25.7021,4OM
13
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C2X slalom
RETEK Václav
1. 1/ZM OM
3
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1W slalom 5. 1/ZM 31.2021,2OM
9
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1W slalom 13. 2/ZM 27.8021,8OM
15
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C2X slalom
RETEK Václav
1. 1/ZM OM
2
13.05.2018 Slalom v Ostravě C1W slalom 9. 2/ZM 25.1019,7OM
5
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1W slalom 20. 4/ZM 29.6025,8OM
7
12.05.2018 Slalom v Ostravě C1W slalom 9. 3/ZM 27.5024,1OM
6
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1W slalom 18. 5/ZM 23.9022,6OM
10
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C1W slalom 11. 1/ZM 45.3040,7OM
6
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1W slalom 18. 4/ZM 36.0033,2OM
3
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C2X slalom
RETEK Václav
7. 1/ZM 44.1034,0OM
3
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom 26. 6/ZM 24.3020,6OM
5
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C1W slalom 12. 2/ZM 23.9019,0OM
2
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom 23. 5/ZM 28.5023,2OM
6
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C1W slalom 11. 3/ZM 27.0020,4OM
3
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 38. 14/ZM 105.6695,8OČ/OM
0/2
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 31. 9/ZM 74.4964,5OČ/OM
0/7
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 25. 2/ZM 390.3037,9OM
1
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd     OM
0
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 25. 1/ZM 364.0035,1OM
2
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd     OM
0
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram PW slalom 9. 4/PZZ 23.3018,8OM
0
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2W slalom 3.   6.704,3OM
0
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram PW slalom 7. 3/PZZ 11.809,4OM
0
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2W slalom 3.   10.006,9OM
0
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice PW slalom 4. 1/PZZ 16.1112,6
0
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice FOR slalom 5. 5/PZ 31.3821,1
0
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice PW slalom 3. 1/PZZ 15.2312,0
0
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice FOR slalom 5. 5/PZ 24.0715,5
0
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži PW slalom 12. 5/PZZ 32.4025,9OM
0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži PW slalom 7. 3/PZZ 23.4916,0OM
0
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu PW slalom 6. 3/PZZ 36.0025,4OM
0
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu PW slalom 8. 4/PZZ 59.9046,8OM
0
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 5. 1/PZZ 28.1819,0OM
0
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 5. 2/PZZ 38.3030,1OM
0
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram PW slalom 26. 9/PZZ 59.0040,1OM
0
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram PW slalom 17. 5/PZZ 37.3023,2OM
0
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou PW slalom 15. 4/PZZ 47.0038,0OM
0
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou PW slalom 14. 4/PZZ 65.2047,9OM
0
05.06.2016 Slalom v Kroměříži PW slalom 16. 5/PZZ 70.1053,7OM
0
04.06.2016 Slalom v Kroměříži PW slalom 14. 5/PZZ 116.8072,5OM
0
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP PW slalom 19. 6/PZZ 135.5078,1OM
0
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 11. 4/PZZ 131.6089,7OM
0
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 16. 6/PZZ 317.60206,1OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Vrbová MarieSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 2   C2: K1: 3   C1:   C2: 28.03.22 aktualizace z registru ČSK
Vrbová MarieSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1: 3   C1: 2   C2: 04.11.21 updated from RVP
Vrbová MarieSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1: 3   C1: 2   C2: 17.05.21 updated from RVP
Vrbová MarieUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1: 3   C1: 2   C2: 08.04.21 updated from RVP
Vrbová MarieUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1: 3   C1: 3   C2: 01.12.20 updated from RVP
Vrbová MarieUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 29.11.19 updated from RVP
Vrbová MarieUP Olomouc K1: 3+   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 03.06.19 updated from RVP
Vrbová MarieUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 16.05.19 updated from RVP
Vrbová MarieUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: K1: 3   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Vrbová MarieUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: K1:   C1:   C2: 19.06.18 updated from RVP
Vrbová MarieUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 04.06.18 updated from RVP
Vrbová MarieUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.05.18 updated from RVP
Vrbová MarieUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.02.16 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Místo narozeníOlomouc
ZnameníBeran
BydlištěOlomouc
ZaměstnáníFZŠ Hálkova 4, Olomouc
Plánované povolánízatím neplánuji
Výrobce loděGalasport
Model loděnevím
Výrobce pádlaLula
Od kolika let pádluje7
První trenérMichaela Kratochvílová
Současný trenérMichaela Kratochvílová
Sportovní vzorJessica Fox, Terka FiŠEROVÁ
Zálibyhraju si se psem
Nejlepší dosažené výsledkyvítězka ČPŽ 2019
Oblíbená traťRoudnice

Profil aktualizován 25.05.2020

závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W FINALE-B
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W HEAT
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1W FINALE-B
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1W HEAT
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-B
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-B
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W FINALE-B
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W HEAT
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W FINALE-B
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W HEAT
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W FINALE-B
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W HEAT
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W FINALE-B
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W HEAT
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-B
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-B
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-B
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W HEAT
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-B
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W HEAT
0|5540|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
19.C1W 5/6 109
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
6.C1W 4/6 217
38.K1W 4/4 27
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
26.C1W 2/2 64
99.K1W 2/2 71
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 3/3 98
12.K1W 3/3 118
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C1W 2/2 56
35.K1W 4/4 45
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.C1W 5/8 80
16.K1W 5/10 110

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
22.C1W 4/4 50
39.K1W 2/2 17
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
21.C1W 5/5 91
 K1W 5/5 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/6 180
6.C2X
Kočířová Valentýna
1/1 10
8.K1W 5/6 139
Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.C1W 4/4 191
39.K1W 3/3 29
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1W 5/5 130
23.K1W 4/4 26

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
21.C1W 5/6 82
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
14.C1W 4/4 106
40.K1W 4/4 25
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 3/3 0
 K1W 3/3 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/10 247
3.C2X
Kočířová Valentýna
4/4 65
8.C2X
Kutín Filip
3/3 37
8.K1W 5/10 266
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 4/4 62
23.K1W 4/4 40

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 C2X
Kutín Filip
2/2 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 5/15 159
5.C2X
Kutín Filip
5/11 36
15.K1W 5/15 199
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 3/3 0
 K1W 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.C1W 4/4 17
40.K1W 4/4 15

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.C1W 5/9 50
20.C2X
Retek Václav
3/3 8
28.K1W 5/13 81
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
31.C1W 2/2 1
60.K1W 2/2 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
40.K1W 4/4 3

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 FOR 2/2 0
 PW 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 PW 5/8 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 5/9 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20222020
C1W1921

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021
C1W1713
K1W3539

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202220212020
C1W62214
K1W383940

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017
C1W26215158--
K1W99192152184168-
C2X---85--
FOR-----3
PW-----47

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018
C1W5625273031
K1W6367707060

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019201820172016
C1W255615--
K1W12881528--
C2X-68520--
C2W-----5-
PW-----416

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018
C1W127916-
K1W1623234040
Fotky nenalezeny.
0|5540|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
19.C1W 5/6 109
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
6.C1W 4/6 217
38.K1W 4/4 27
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
26.C1W 2/2 64
99.K1W 2/2 71
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 3/3 98
12.K1W 3/3 118
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C1W 2/2 56
35.K1W 4/4 45
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.C1W 5/8 80
16.K1W 5/10 110

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
22.C1W 4/4 50
39.K1W 2/2 17
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
21.C1W 5/5 91
 K1W 5/5 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/6 180
6.C2X
Kočířová Valentýna
1/1 10
8.K1W 5/6 139
Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.C1W 4/4 191
39.K1W 3/3 29
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1W 5/5 130
23.K1W 4/4 26

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
21.C1W 5/6 82
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
14.C1W 4/4 106
40.K1W 4/4 25
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 3/3 0
 K1W 3/3 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 5/10 247
3.C2X
Kočířová Valentýna
4/4 65
8.C2X
Kutín Filip
3/3 37
8.K1W 5/10 266
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 4/4 62
23.K1W 4/4 40

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 C2X
Kutín Filip
2/2 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 5/15 159
5.C2X
Kutín Filip
5/11 36
15.K1W 5/15 199
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 3/3 0
 K1W 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.C1W 4/4 17
40.K1W 4/4 15

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.C1W 5/9 50
20.C2X
Retek Václav
3/3 8
28.K1W 5/13 81
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
31.C1W 2/2 1
60.K1W 2/2 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
40.K1W 4/4 3

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 FOR 2/2 0
 PW 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 PW 5/8 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 5/9 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20222020
C1W1921

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021
C1W1713
K1W3539

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202220212020
C1W62214
K1W383940

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017
C1W26215158--
K1W99192152184168-
C2X---85--
FOR-----3
PW-----47

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018
C1W5625273031
K1W6367707060

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019201820172016
C1W255615--
K1W12881528--
C2X-68520--
C2W-----5-
PW-----416

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018
C1W127916-
K1W1623234040

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
65 76 27 30 28   226
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár19.320.02012
C1W19.320.02012
NKZ27.025.01221
C1W19.220.01211
K1W35.635.03110
veřejné závody9.57.05139
C1W6.46.0347
K1W14.311.0549
C2X4.34.0222
PW11.311.0519
C2W3.03.032
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,012
C1W00,000,000,000,012
NKZ00,000,000,000,021
C1W00,000,000,000,011
K1W00,000,000,000,010
veřejné závody53,685,81410,12719,4139
C1W24,348,5612,81225,547
K1W00,000,024,124,149
C2X313,6418,2313,61045,522
PW00,000,015,315,319
C2W00,000,02100,02100,02
Celkem52,984,7148,12715,7172
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár2413145500,0
C1W2413145500,0
NKZ428862149,5
C1W227023200,0
K1W201849420,0
veřejné závody274227487025,5
C1W9238243437,0
K1W9757862424,7
C2X444981136,8
PW3781422616,2
C2W421375,0
Celkem3404474137421,8
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1W

Vrbová Mariesl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 52
15.05.22
sl 51
14.05.22
sl 47
08.05.22
sl 46
07.05.22
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 39
02.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
pořadí20.18.19.20.14.17.20.18.21.22.21.22.
odstup % *)70,752,852,365,147,0103,0164,4137,290,950,564,4104,1
% poražených soupeřů *)5,015,014,39,531,615,8---5,6------4,8---
pořadí20202022celkem
průměr20.718.019.3
medián211820
modus212020
počet závodů6612
průměrný odstup od vítěze % *)101,965,183,5
průměrné % poražených soupeřů *)1,715,28,5
počet jízd121224
lepší 1. jízda2
33,3%
4
66,7%
6
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Vrbová Mariesl 122
10.09.22
sl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 116
21.08.21
sl 130
12.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 118
22.08.20
sl 121
31.08.19
sl 131
01.09.18
pořadí9.20.18.4.16.20.18.8.12.20.
odstup % *)24,270,752,85,042,7164,4137,217,422,677,9
% poražených soupeřů *)69,25,015,083,340,0---5,668,245,017,4
pořadí20182019202020212022celkem
průměr20.012.015.54.015.714.5
medián20121641816
modus201284920
počet závodů1141310
průměrný odstup od vítěze % *)77,922,690,45,049,261,5
průměrné % poražených soupeřů *)17,445,028,583,329,734,9
počet jízd2282620
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
25,0%
1
100,0%
1
33,3%
4
40,0%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
5,0%

Kategorie K1W

Vrbová Mariesl 122
10.09.22
sl 116
21.08.21
sl 130
12.09.20
sl 118
22.08.20
sl 121
31.08.19
sl 131
01.09.18
pořadí19.7.27.11.20.31.
odstup % *)16,88,420,715,222,743,6
% poražených soupeřů *)55,085,748,077,862,047,4
pořadí20182019202020212022celkem
průměr31.020.019.07.019.019.2
medián31201171919
modus3120117197
počet závodů112116
průměrný odstup od vítěze % *)43,622,718,08,416,821,2
průměrné % poražených soupeřů *)47,462,062,985,755,062,7
počet jízd2242212
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
1
16,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
2
100,0%
3
25,0%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Vrbová Mariesl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 64
28.05.22
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
pořadí15.12.12.15.14.20.25.23.22.24.29.
odstup %26,316,322,230,537,944,446,750,345,176,5244,8
% poražených soupeřů44,059,352,239,140,938,722,621,427,617,9---
pořadí202020212022celkem
průměr24.522.513.619.2
medián23201420
modus22201212
počet závodů42511
průměrný odstup od vítěze %104,245,626,658,3
průměrné % poražených soupeřů16,730,747,133,1
počet jízd841022
lepší 1. jízda3
75,0%
0
0,0%
1
20,0%
4
36,4%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Vrbová Mariesl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
pořadí21.37.35.35.31.31.40.40.39.47.
odstup %13,832,025,728,217,117,931,531,843,871,3
% poražených soupeřů60,028,037,037,034,833,337,139,138,727,0
pořadí202020212022celkem
průměr41.531.032.035.6
medián40313535
modus40313531
počet závodů42410
průměrný odstup od vítěze %44,617,524,931,3
průměrné % poražených soupeřů35,534,140,537,2
počet jízd84820
lepší 1. jízda3
75,0%
2
100,0%
1
25,0%
6
60,0%
čistých jízd2
25,0%
1
25,0%
1
12,5%
4
20,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Vrbová Mariesl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 155
20.08.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
pořadí11.11.3.7.6.3.1.3.3.4.10.8.8.9.
odstup %37,523,83,52,56,11,70,03,43,38,733,416,534,921,4
% poražených soupeřů41,237,588,977,882,190,0100,090,590,585,055,065,046,242,9
pořadí2019202020212022celkem
průměr8.83.34.011.06.2
medián833116
modus833113
počet závodů435214
průměrný odstup od vítěze %26,55,22,830,614,0
průměrné % poražených soupeřů52,388,787,839,470,9
počet jízd8610428
lepší 1. jízda1
25,0%
0
0,0%
2
40,0%
1
50,0%
4
28,6%
čistých jízd2
25,0%
3
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
5
17,9%

Kategorie C2X

Vrbová Mariesl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
pořadí12.12.
odstup %42,782,6
% poražených soupeřů8,3---
pořadí2019celkem
průměr12.012.0
medián1212
modus1212
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %62,662,6
průměrné % poražených soupeřů4,24,2
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie FOR

Vrbová Mariesl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí5.5.
odstup %21,115,5
% poražených soupeřů20,020,0
pořadí2017celkem
průměr5.05.0
medián55
modus55
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %18,318,3
průměrné % poražených soupeřů20,020,0
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd3
75,0%
3
75,0%

Kategorie K1W

Vrbová Mariesl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
pořadí25.38.6.4.8.5.14.5.23.18.15.25.30.34.38.31.
odstup %36,496,17,82,85,610,915,110,933,320,520,732,178,890,295,864,5
% poražených soupeřů36,87,587,893,284,491,873,592,957,767,373,152,929,321,415,934,8
pořadí20182019202020212022celkem
průměr33.320.38.06.031.519.9
medián3118562518
modus301554255
počet závodů4433216
průměrný odstup od vítěze %82,326,712,35,466,338,8
průměrné % poražených soupeřů25,462,886,188,522,257,5
počet jízd7866431
lepší 1. jízda1
25,0%
1
25,0%
1
33,3%
1
33,3%
1
50,0%
5
31,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
33,3%
2
33,3%
0
0,0%
4
12,9%

Kategorie PW

Vrbová Mariesl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí4.3.
odstup %12,612,0
% poražených soupeřů75,086,7
pořadí2017celkem
průměr3.53.5
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %12,312,3
průměrné % poražených soupeřů80,980,9
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Vrbová Mariesl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 50
11.05.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
pořadí1.2.7.9.7.3.3.1.6.5.8.6.5.4.6.3.3.7.9.9.4.3.10.8.11.4.5.2.3.2.2.8.9.11.13.8.5.9.9.11.12.11.
odstup %0,02,110,59,08,93,51,70,017,13,710,95,85,66,011,93,43,317,213,913,59,16,733,416,514,811,214,51,54,20,92,234,921,415,721,827,321,219,724,140,719,020,4
% poražených soupeřů100,094,775,063,673,988,990,0100,076,285,776,779,284,088,580,890,590,571,470,470,482,488,955,065,044,483,373,393,387,591,792,346,242,960,053,853,371,446,750,044,431,337,5
pořadí20182019202020212022celkem
průměr9.95.95.24.83.36.3
medián1155326
modus1123313
počet závodů91596342
průměrný odstup od vítěze %23,313,27,56,74,212,6
průměrné % poražených soupeřů49,872,583,082,189,972,5
počet jízd17301812683
lepší 1. jízda4
44,4%
5
33,3%
1
11,1%
3
50,0%
2
66,7%
15
35,7%
čistých jízd8
47,1%
13
43,3%
7
38,9%
3
25,0%
2
33,3%
33
39,8%

Kategorie C2W

Vrbová Mariesl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
pořadí3.3.
odstup %4,36,9
% poražených soupeřů77,877,8
pořadí2017celkem
průměr3.03.0
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %5,65,6
průměrné % poražených soupeřů77,877,8
počet jízd88
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd6
75,0%
6
75,0%

Kategorie C2X

Vrbová Mariesl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 47
10.05.18
pořadí5.4.5.1.2.2.3.3.4.7.12.12.5.4.2.5.2.3.4.1.1.7.
odstup %18,110,113,50,05,42,311,118,28,68,942,782,642,315,33,310,00,510,410,00,00,034,0
% poražených soupeřů42,970,060,0100,080,066,733,366,776,957,18,3------40,080,055,688,933,325,0100,0100,040,0
pořadí2018201920202021celkem
průměr3.05.52.95.04.3
medián14354
modus14252
počet závodů3117122
průměrný odstup od vítěze %11,321,38,718,115,8
průměrné % poražených soupeřů80,042,368,142,955,7
počet jízd62214244
lepší 1. jízda1
33,3%
7
63,6%
2
28,6%
0
0,0%
10
45,5%
čistých jízd0
0,0%
1
4,5%
2
14,3%
0
0,0%
3
6,8%

Kategorie K1W

Vrbová Mariesl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 50
11.05.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
pořadí3.4.10.9.12.6.4.8.12.5.7.5.8.10.10.5.14.10.18.17.6.3.23.18.6.7.10.9.11.5.6.15.25.23.20.30.34.17.13.20.18.18.26.23.38.31.
odstup %7,37,914,812,117,57,82,85,619,62,59,63,410,111,512,710,915,116,417,015,313,99,133,320,518,416,419,36,518,510,710,520,732,121,624,078,890,221,421,825,822,633,220,623,295,864,5
% poražených soupeřů90,988,574,372,464,587,893,284,459,390,285,487,177,474,373,591,873,573,565,366,780,091,357,767,383,980,660,971,464,384,080,073,152,950,056,829,321,448,458,634,543,322,730,635,315,934,8
pořadí20182019202020212022celkem
průměr23.911.98.28.55.713.7
medián231088410
modus186512310
počet závodů131596346
průměrný odstup od vítěze %41,817,510,310,910,021,6
průměrné % poražených soupeřů37,072,080,776,984,665,3
počet jízd25301812691
lepší 1. jízda6
46,2%
4
26,7%
6
66,7%
1
16,7%
2
66,7%
19
41,3%
čistých jízd2
8,0%
8
26,7%
6
33,3%
5
41,7%
2
33,3%
23
25,3%

Kategorie PW

Vrbová Mariesl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 67
05.06.16
sl 65
04.06.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
pořadí9.7.12.7.6.8.5.5.26.17.15.14.16.14.19.11.16.
odstup %18,89,425,916,025,446,819,030,140,123,238,047,953,772,578,189,7206,1
% poražených soupeřů75,880,663,379,381,574,184,684,624,248,430,035,016,727,814,333,3---
pořadí20162017celkem
průměr16.47.412.2
medián16712
modus1455
počet závodů9817
průměrný odstup od vítěze %72,123,949,5
průměrné % poražených soupeřů25,578,050,2
počet jízd171633
lepší 1. jízda4
44,4%
3
37,5%
7
41,2%
čistých jízd1
5,9%
5
31,3%
6
18,2%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Vrbová Mariesj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
pořadí5.5.8.7.6.1.
odstup %1,83,56,45,25,80,0
% poražených soupeřů80,080,061,168,466,7100,0
pořadí202020212022celkem
průměr1.07.05.05.3
medián1755
modus1655
počet závodů1326
průměrný odstup od vítěze %0,05,82,73,8
průměrné % poražených soupeřů100,065,480,076,0

Kategorie K1W

Vrbová Mariesj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
pořadí12.24.23.23.26.25.28.4.
odstup %16,228,119,713,215,314,019,78,9
% poražených soupeřů73,846,515,412,045,744,227,070,0
pořadí202020212022celkem
průměr4.026.320.520.6
medián4262323
modus4252323
počet závodů1348
průměrný odstup od vítěze %8,916,319,316,9
průměrné % poražených soupeřů70,039,036,941,8

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Vrbová Mariesj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí5.5.2.8.6.7.19.21.
odstup %1,83,50,06,45,89,528,132,1
% poražených soupeřů80,080,093,361,166,771,418,213,0
pořadí2018202020212022celkem
průměr20.07.05.35.09.1
medián197656
modus197255
počet závodů21328
průměrný odstup od vítěze %30,19,54,12,710,9
průměrné % poražených soupeřů15,671,473,780,060,5

Kategorie K1W

Vrbová Mariesj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí12.24.23.23.26.28.27.33.37.
odstup %16,228,119,713,215,319,718,136,739,5
% poražených soupeřů73,846,515,412,045,727,050,920,014,3
pořadí2018202020212022celkem
průměr35.027.027.020.525.9
medián3327262326
modus3327262323
počet závodů21249
průměrný odstup od vítěze %38,118,117,519,322,9
průměrné % poražených soupeřů17,250,936,436,934,0

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Vrbová Mariesj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí8.7.6.1.7.13.13.19.21.
odstup %6,45,25,80,09,513,119,228,132,1
% poražených soupeřů61,168,466,7100,071,447,833,318,213,0
pořadí2018201920202021celkem
průměr20.013.07.07.010.6
medián1913778
modus1913167
počet závodů21339
průměrný odstup od vítěze %30,119,27,55,813,3
průměrné % poražených soupeřů15,633,373,165,453,3

Kategorie K1W

Vrbová Mariesj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí23.23.26.25.28.4.27.28.33.37.
odstup %19,713,215,314,019,78,918,124,036,739,5
% poražených soupeřů15,412,045,744,227,070,050,949,120,014,3
pořadí2018202020212022celkem
průměr35.019.726.323.025.4
medián3327262326
modus334252323
počet závodů233210
průměrný odstup od vítěze %38,117,016,316,520,9
průměrné % poražených soupeřů17,256,739,013,734,9

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Vrbová Mariesj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí5.5.6.7.6.6.8.7.6.1.7.13.13.
odstup %1,83,56,96,98,66,56,45,25,80,09,513,119,2
% poražených soupeřů80,080,054,550,054,554,561,168,466,7100,071,447,833,3
pořadí2019202020212022celkem
průměr13.07.07.05.86.9
medián137766
modus131666
počet závodů133613
průměrný odstup od vítěze %19,27,55,85,77,2
průměrné % poražených soupeřů33,373,165,462,363,2

Kategorie K1W

Vrbová Mariesj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 24
08.04.18
sj 22
07.04.18
pořadí12.24.23.23.8.10.9.11.26.25.28.4.27.28.25.25.
odstup %16,228,119,713,215,713,715,414,315,314,019,78,918,124,037,935,1
% poražených soupeřů73,846,515,412,065,059,165,258,345,744,227,070,050,949,17,714,3
pořadí2018202020212022celkem
průměr25.019.726.315.019.3
medián2527261123
modus254252325
počet závodů233816
průměrný odstup od vítěze %36,517,016,317,019,3
průměrné % poražených soupeřů11,056,739,049,444,0

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Vrbová Mariesp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí13.16.
odstup %17,845,3
% poražených soupeřů20,0---
pořadí2022celkem
průměr14.514.5
medián1313
modus1313
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %31,531,5
průměrné % poražených soupeřů10,010,0

Kategorie K1W

Vrbová Mariesp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí23.34.
odstup %15,828,7
% poražených soupeřů43,615,4
pořadí2022celkem
průměr28.528.5
medián2323
modus2323
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %22,322,3
průměrné % poražených soupeřů29,529,5

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Vrbová Mariesp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 132
13.09.20
sj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
pořadí13.16.11.1.5.8.
odstup %17,845,326,50,011,921,9
% poražených soupeřů20,0---16,7100,071,441,7
pořadí2018201920202022celkem
průměr8.05.06.014.59.0
medián851138
modus851131
počet závodů11226
průměrný odstup od vítěze %21,911,913,331,520,6
průměrné % poražených soupeřů41,771,458,410,041,6

Kategorie K1W

Vrbová Mariesp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 132
13.09.20
sj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
pořadí23.34.27.4.16.26.
odstup %15,828,743,52,922,934,9
% poražených soupeřů43,615,47,185,053,119,4
pořadí2018201920202022celkem
průměr26.016.015.528.521.7
medián261642323
modus26164234
počet závodů11226
průměrný odstup od vítěze %34,922,923,222,324,8
průměrné % poražených soupeřů19,453,146,129,537,3

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Vrbová Mariesp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
pořadí13.16.1.6.
odstup %17,845,30,016,3
% poražených soupeřů20,0---100,054,5
pořadí201920202022celkem
průměr6.01.014.59.0
medián61136
modus61131
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze %16,30,031,519,9
průměrné % poražených soupeřů54,5100,010,043,6

Kategorie K1W

Vrbová Mariesp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí23.34.5.10.15.
odstup %15,828,710,420,721,5
% poražených soupeřů43,615,466,747,117,6
pořadí201920202022celkem
průměr12.55.028.517.4
medián1052315
modus105235
počet závodů2125
průměrný odstup od vítěze %21,110,422,319,4
průměrné % poražených soupeřů32,466,729,538,1

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C1W

Vrbová Mariesp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí13.16.
odstup %17,845,3
% poražených soupeřů20,0---
pořadí2022celkem
průměr14.514.5
medián1313
modus1313
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %31,531,5
průměrné % poražených soupeřů10,010,0

Kategorie K1W

Vrbová Mariesp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 110
17.08.19
pořadí23.34.15.
odstup %15,828,721,5
% poražených soupeřů43,615,417,6
pořadí20192022celkem
průměr15.028.524.0
medián152323
modus152315
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %21,522,322,0
průměrné % poražených soupeřů17,629,525,5

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Vrbová Mariesp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
sj 62
22.05.19
pořadí13.16.1.6.4.
odstup %17,845,30,016,316,7
% poražených soupeřů20,0---100,054,578,6
pořadí201920202022celkem
průměr5.01.014.58.0
medián41136
modus41131
počet závodů2125
průměrný odstup od vítěze %16,50,031,519,2
průměrné % poražených soupeřů66,6100,010,050,6

Kategorie K1W

Vrbová Mariesp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 62
22.05.19
pořadí23.34.5.10.15.9.
odstup %15,828,710,420,721,516,0
% poražených soupeřů43,615,466,747,117,646,7
pořadí201920202022celkem
průměr11.35.028.516.0
medián1052310
modus95235
počet závodů3126
průměrný odstup od vítěze %19,410,422,318,8
průměrné % poražených soupeřů37,166,729,539,5
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále