Kutín Filip, 2007

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyregistrační číslo: 119218
výkonnostní třídy  slalom K1: 2 C1: 2+sjezd C1: 2 C2: 2 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
15.05.2024 Krajský přebor ve sprintu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 1. 1/DS OM
30
15.05.2024 Krajský přebor ve sprintu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C2M sjezd
KASATSKYI Denys
3. 2/DS 10.2022,3OM
0
12.05.2024 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 3.nominační závod RDJ + 2. Český pohár juniorů USD Trnávka C1M slalom 52. 13/DS 115.64126,8NKZ
0
12.05.2024 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 3.nominační závod RDJ + 2. Český pohár juniorů USD Trnávka K1M slalom 82. 23/DS 32.1037,5NKZ
0
11.05.2024 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2.nominační závod RDJ + 1. Český pohár juniorů USD Trnávka C1M slalom 12. 3/DS 9.7110,1NKZ
57
11.05.2024 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2.nominační závod RDJ + 1. Český pohár juniorů USD Trnávka K1M slalom 64. 17/DS 24.5227,4NKZ
0
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 USD Praha Troja C1M slalom 26. 5/DS 21.8222,4ČP
10
28.04.2024 1. Český pohár v Kayak cross - time trial USD Praha Troja K1M sjezd 27. 11/DS -
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 USD Praha Troja C1M slalom 32. 5/DS 25.5226,4ČP
4
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá USD Veltrusy C1M slalom 27. 7/DS 20.3322,2ČP
9
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 USD Veltrusy C1M slalom 15. 3/DS 9.819,9ČP
27
14.04.2024 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu C1M sjezd 9. 2/DS 67.107,5ČP/OČ/OM
40/0/61
13.04.2024 1.Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 2. 1/DM 0.800,8OM
82
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 13. 7/DM 8.409,1OM
150
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 2. 1/DM 0.300,3OM
90
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 14. 4/DM 6.907,8OM
149
24.09.2023 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 66. 17/DM 28.0028,8NKZ
0
24.09.2023 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 18. 5/DM 15.6414,7NKZ
37
23.09.2023 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 57. 18/DM 26.7528,0NKZ
0
23.09.2023 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 22. 7/DM 16.3015,8NKZ
29
16.09.2023 MČR dorostu ve slalomu v Troji USD Troja K1M slalom 36. 16/DM 22.0621,7-
16.09.2023 MČR dorostu ve slalomu v Troji USD Troja C2M slalom
NOVÁK Tobiáš
3. 2/DM 9.226,2-
16.09.2023 MČR dorostu ve slalomu v Troji USD Troja C1M slalom 10. 3/DM 19.1717,9-
03.09.2023 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 23. 4/DM 5.2010,5ČP/OČ/OM
14/0/14
03.09.2023 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
13. 4/DS 5.3311,2ČP/OČ/OM
31/0/12
02.09.2023 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 29. 6/DM 5.019,8ČP/OČ/OM
9/0/3
02.09.2023 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
14. 4/DS 4.729,6ČP/OČ/OM
29/0/12
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod hrází vd Lipno I C1M slalom 17. 2/DM 20.0017,8ČP
23
26.08.2023 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých Vltava pod hrází vd Lipno I C1M slalom 31. 5/DM 20.2117,7ČP
5
20.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 19. 8/DM 24.7827,3
104
20.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 35. 12/DM 17.4719,6
328
19.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 12. 4/DM 12.5312,2
160
19.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 40. 17/DM 18.6519,9
299
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C1M sjezd     OČ/OM
0/0
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1M sjezd     OČ/OM
0/0
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
    OČ/OM
0/0
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C1M sjezd 3. 2/DM 38.934,9OČ/OM
0/30
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1M sjezd     OČ/OM
0/0
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
9. 6/DS 92.7911,6OČ/OM
0/4
11.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1M slalom 1. 1/DM OM
57
11.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1M slalom 2. 2/DM 3.004,1OM
95
10.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1M slalom 2. 1/DM 0.600,6OM
54
10.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1M slalom 5. 4/DM 7.909,2OM
83
04.06.2023 4. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 57. 19/DM 22.9626,1NKZ
0
04.06.2023 4. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 18. 3/DM 12.3312,7NKZ
33
03.06.2023 3. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 52. 15/DM 15.9017,0NKZ
0
03.06.2023 3. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 12. 3/DM 8.959,1NKZ
49
28.05.2023 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 54. 14/DM 19.8024,8NKZ
0
28.05.2023 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M slalom 21. 4/DM 16.8520,5NKZ
27
27.05.2023 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 57. 16/DM 25.3529,7NKZ
0
27.05.2023 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M slalom 25. 7/DM 23.5125,8NKZ
19
17.05.2023 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 3. 1/DM 10.1010,9OM
53
17.05.2023 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 10. 8/DM 10.1011,6OM
93
14.05.2023 4. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1M slalom 27. 3/DM 27.3827,1ČP
9
13.05.2023 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1M slalom 34. 5/DM 83.4179,0ČP
2
07.05.2023 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1M slalom 22. 3/DM 23.7623,4ČP
14
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1M slalom 34. 5/DM 76.3377,6ČP
2
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 25. 6/DM 9.6415,6ČP/OČ/OM
11/0/15
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
19. 6/DS 9.0714,8ČP/OČ/OM
19/0/6
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 28. 6/DM 8.5513,5ČP/OČ/OM
11/0/9
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
13. 3/DS 6.2710,1ČP/OČ/OM
31/0/12
29.04.2023 Klasický sjezd v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 7. 2/DM 55.505,6
62
29.04.2023 Klasický sjezd v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
11. 6/DS 93.729,9
10
26.04.2023 Krajský přebor ve sprintu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 2. 2/DM 2.004,3OM
18
26.04.2023 Krajský přebor ve sprintu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
2. 1/DS 3.207,2OM
5
09.04.2023 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Stejně jako v sobotu - Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok C1M sjezd 10. 2/DM 71.196,6ČP/OČ/OM
37/0/25
09.04.2023 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Stejně jako v sobotu - Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
13. 5/DS 103.789,8ČP/OČ/OM
31/0/12
08.04.2023 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (v C1M sjezd 11. 1/DM 67.536,2ČP/OČ/OM
35/0/25
08.04.2023 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (v C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
9. 2/DS 103.459,6ČP/OČ/OM
40/0/12
18.03.2023 Sjezd v Brně Řeka Svratka v Jundrově. Start i cíl u loděnice C1M sjezd 4. 2/DM 13.603,7OM
8
18.03.2023 Sjezd v Brně Řeka Svratka v Jundrově. Start i cíl u loděnice C1M sjezd 5. 2/DM 34.504,2OM
4
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 6. 2/DM 9.209,7OM
64
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 28. 8/DM 16.5019,3OM
82
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 7. 3/DM 7.608,0OM
61
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 30. 8/DM 15.2018,0OM
83
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 75. 30/DM 73.3586,3-
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 17. 8/DM 13.5213,9-
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 34. 9/DM 10.6221,3ČP/OČ/OM
4/0/9
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
13. 2/DM 5.8411,5ČP/OČ/OM
31/0/1
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 45. 13/DM 17.1234,6ČP/OČ/OM
0/0/1
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
14. 2/DM 5.6511,3ČP/OČ/OM
29/0/7
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km C1M sjezd 27. 7/DM 8.8816,7ČP/OČ/OM
10/0/14
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km K1M sjezd 45. 12/DM 8.9917,6ČP/OČ/OM
0/0/5
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 11. 5/DM 58.3310,4OČ/OM
0/17
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
5. 1/DM 55.9110,2OČ/OM
0/13
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 12. 4/DM 72.2412,9OČ/OM
0/19
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
7. 2/DM 50.959,2OČ/OM
0/13
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1M slalom 1. 1/DM OM
28
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1M slalom 9. 5/DM 12.2014,7OM
42
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1M slalom 1. 1/DM OM
28
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1M slalom 9. 5/DM 10.2011,0OM
45
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 81. 19/DM 28.0433,0NKZ
0
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 30. 8/DM 29.1532,5NKZ
13
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 61. 15/DM 23.9528,0NKZ
0
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 28. 8/DM 22.9625,3NKZ
14
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 103. 27/DM 74.2594,5NKZ
0
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 35. 9/DM 33.1838,7NKZ
7
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 67. 15/DM 30.4131,1NKZ
0
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 34. 9/DM 39.4336,4NKZ
10
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C1M sjezd 37. 10/DM 18.2925,2ČP/OČ/OM
0/0/8
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1M sjezd 63. 16/DM 17.8126,9ČP/OČ/OM
0/0/9
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C1M sjezd 31. 8/DM 10.8422,2ČP/OČ/OM
6/0/9
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1M sjezd 68. 17/DM 13.1330,0ČP/OČ/OM
0/0/6
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C1M slalom 2. 2/DM 0.300,3OM
26
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1M slalom 8. 5/DM 8.208,9OM
41
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C1M slalom 1. 1/DM OM
30
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1M slalom 5. 2/DM 3.503,5OM
61
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C1M slalom 7. 3/DM 13.7014,5OM
28
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 21. 7/DM 15.7017,4OM
38
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd 45. 8/DM 19.8223,5ČP/OČ/OM
0/0/2
24.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1M slalom 31. 8/DM 71.7467,7
0
24.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 57. 12/DM 50.2354,3
21
23.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1M slalom 22. 5/DM 31.7930,1
39
23.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 42. 11/DM 29.8530,0
133
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 47. 10/DM 247.4325,5ČP/OČ/OM
0/0/3
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 51. 12/DM 187.6121,5ČP/OČ/OM
0/0/2
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 10. 4/DM 91.8011,7OM
11
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 12. 4/DM 117.7015,4OM
7
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 27. 6/DM 187.4028,4OM
9
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 29. 7/DM 206.2031,3OM
10
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 11. 3/DM 103.9013,3OM
14
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. C1M sjezd 11. 3/DM 84.3010,6OM
15
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. K1M sjezd 25. 6/DM 178.2026,6OM
17
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 26. 6/DM 182.3027,5OM
16
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 70. 13/ZS 31.1538,6NKZ
0
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 42. 6/ZS 43.2747,8NKZ
0
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 87. 16/ZS 37.8446,9NKZ
0
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 34. 4/ZS 29.2434,1NKZ
5
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 7. 3/ZS 7.407,7OM
39
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 24. 6/ZS 14.1016,4OM
89
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 10. 3/ZS 12.7012,8OM
31
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 28. 8/ZS 18.3021,0OM
80
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja K1M slalom 84. 15/ZS 40.5044,6NKZ
0
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C1M slalom 38. 3/ZS 40.3940,8NKZ
3
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja K1M slalom 68. 10/ZS 32.2233,3NKZ
0
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja C1M slalom 42. 3/ZS 120.04119,3NKZ
0
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M sjezd 19. 9/DM 11.8329,5-
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M sjezd 45. 23/DM 11.8831,7-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 60. 12/ZS 45.1453,2-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M slalom 32. 3/ZS 59.7167,2-
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné C1M sjezd 6. 6/ZS 2.484,7OČ/OM
0/4
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C1M sjezd 44. 3/ZS 18.2938,6ČP/OČ/OM
0/0/2
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 18. 14/ZS 7.7016,7OČ/OM
0/10
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 7. 7/ZS 25.038,1OČ/OM
0/3
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 45. 2/ZS 17.1336,2ČP/OČ/OM
0/0/2
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 22. 16/ZS 48.8618,1OČ/OM
0/8
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k K1M sjezd 36. 6/ZS 12.2724,1
6
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem C1M sjezd 7. 7/ZS 3.347,3-
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 19. 16/ZS 4.3410,3-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 12. 10/ZS 13.6414,6-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 23. 21/ZS 17.5622,0-
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 6. 6/ZS 9.6810,6OČ/OM
0/14
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 27. 23/ZS 23.6630,1OČ/OM
0/21
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 63. 13/ZS 17.7621,1
99
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 14. 3/ZS 10.2310,9
84
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 69. 14/ZS 20.4323,6
105
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 23. 4/ZS 12.2712,6
49
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 41. 8/ZS 32.8838,4
10
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 71. 15/ZS 26.0031,5
51
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 33. 3/ZS 28.7728,9
32
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 64. 12/ZS 25.6826,7
112
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 20. 20/ZS 19.0120,0OČ/OM
0/20
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 8. 7/ZS 11.0810,3OČ/OM
0/8
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 32. 29/ZS 23.9825,8OČ/OM
0/19
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 5. 5/ZS 5.024,7OČ/OM
0/8
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 26. 5/ZS 12.0116,4
39
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 44. 11/ZS 13.6820,7
143
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 23. 4/ZS 16.5320,5
46
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 66. 17/ZS 24.2033,3
95
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1M sjezd 36. 5/ZS 120.2417,4ČP/OČ/OM
0/0/6
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 78. 15/ZS 199.9134,4ČP/OČ/OM
0/0/6
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1M sjezd 42. 7/ZS 113.7317,1ČP/OČ/OM
0/0/4
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 71. 13/ZS 162.0428,7ČP/OČ/OM
0/0/7
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci C1M sjezd 6. 2/ZS 7.5015,6OM
4
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci K1M sjezd 5. 1/ZS 11.1029,6OM
6
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem FOR slalom 2. 1/ZS NKZ
0
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem FOR slalom 5. 1/ZS 71.8647,0NKZ
0
16.06.2021 Sjezd v Litovli C1M sjezd 11. 2/ZS 107.8018,2OM
2
16.06.2021 Sjezd v Litovli K1M sjezd 8.   147.6031,4OM
7
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 47. 4/ZS 18.1137,0ČP/OČ/OM
0/0/2
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 64. 8/ZS 14.9233,1ČP/OČ/OM
0/0/2
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 46. 3/ZS 16.0132,1ČP/OČ/OM
0/0/2
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 66. 8/ZS 18.9443,7ČP/OČ/OM
0/0/2
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 6. 2/ZS 18.6917,9OM
11
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 28. 8/ZS 33.7736,9OM
16
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1M sjezd 33. 2/ZS 322.8724,2ČP/OČ/OM
3/0/1
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 57. 7/ZS 338.4829,1ČP/OČ/OM
0/0/10
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C1M sjezd 32. 2/ZS 310.3623,2ČP/OČ/OM
4/0/2
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 67. 10/ZS 401.2934,0ČP/OČ/OM
0/0/6
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 17. 3/ZS 27.3026,4OM
15
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 49. 5/ZS 27.9029,7OM
39
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 20. 6/ZS 33.3032,0OM
9
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 45. 7/ZS 30.6033,6OM
41
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 13. 3/ZS 19.3024,1OM
14
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 20. 3/ZS 16.3022,6OM
63
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 14. 3/ZS 15.1017,1OM
11
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 35. 6/ZS 20.5027,8OM
27
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 13. 12/ZS 11.7426,6-
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 29. 21/ZS 10.8327,9-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 35. 26/ZS 25.0826,0-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 19. 14/ZS 42.0841,5-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
VRBOVÁ Marie
8. 7/ZS 31.1422,5-
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C1M slalom 9. 3/ZS 15.0016,4OM
12
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1M slalom 37. 8/ZS 23.3030,3OM
27
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C2X slalom
VRBOVÁ Marie
2. 2/ZS 2.902,3OM
12
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C1M slalom 13. 4/ZS 18.2017,3OM
7
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1M slalom 41. 8/ZS 35.1041,6OM
24
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C2X slalom
VRBOVÁ Marie
3. 2/ZS 15.4011,1OM
8
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 13. 10/ZS 12.0522,0OČ/OM
0/1
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 24. 17/ZS 13.5029,1OČ/OM
0/5
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 97. 13/ZS 27.2160,9ČP/OČ/OM
0/0/2
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 14. 11/ZS 64.3920,4OČ/OM
0/1
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 25. 16/ZS 89.6434,6OČ/OM
0/4
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 96. 12/ZS 30.1967,0ČP/OČ/OM
0/0/3
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 41. 32/ZS 17.2418,2OČ/OM
0/16
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 14. 12/ZS 15.3115,2OČ/OM
0/10
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 28. 23/ZS 13.9816,2OČ/OM
0/20
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 14. 13/ZS 16.0817,4OČ/OM
0/6
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 67. 44/ZS 32.9231,5OM/OČ
12/0
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 12. 12/ZS 17.9116,3OM/OČ
11/0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 40. 4/ZS 28.5560,3ČP/OČ/OM
0/0/1
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 69. 8/ZS 19.7844,8ČP/OČ/OM
0/0/2
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 41. 4/ZS 26.4356,2ČP/OČ/OM
0/0/1
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 67. 7/ZS 16.6838,1ČP/OČ/OM
0/0/1
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 16. 5/ZS 37.7036,3OM
9
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 41. 10/ZS 36.4039,4OM
27
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
VRBOVÁ Marie
3. 2/ZS 23.9018,2OM
17
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 32. 3/ZM 42.3039,7OM
9
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
NOVÁK Tobiáš
6. 2/ZM 24.2016,0OM
5
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 65. 9/ZM 39.6040,7OM
28
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
VRBOVÁ Marie
4. 1/ZM 12.708,6OM
15
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 25. 2/ZM 39.0032,5OM
17
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
NOVÁK Tobiáš
6. 2/ZM 36.1024,5OM
10
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 68. 8/ZM 46.4045,6OM
33
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
VRBOVÁ Marie
7. 2/ZM 14.608,9OM
7
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M sjezd 21. 6/ZM 17.9235,9-
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 46. 13/ZM 15.9737,9-
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 58. 20/ZM 39.7249,6-
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 25. 9/ZM 37.4141,1-
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd 19. 4/ZM 14.3325,1OČ/OM
0/0
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 29. 8/ZM 18.7842,1OČ/OM
0/5
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd 19. 4/ZM 98.1032,0OČ/OM
0/0
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 34. 9/ZM 92.6936,2OČ/OM
0/3
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 14. 4/ZM 34.3041,0OM
3
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 37. 7/ZM 31.6040,3OM
14
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 13. 4/ZM 24.3025,7OM
5
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 38. 9/ZM 28.0034,5OM
13
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota C1M slalom 11. 2/ZM 31.4032,7OM
4
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota K1M slalom 34. 7/ZM 26.4028,9OM
11
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C1M slalom 10. 2/ZM 30.3029,9OM
3
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1M slalom 37. 9/ZM 39.8046,1OM
9
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 30. 3/ZM 267.3633,4-
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 77. 12/ZM 328.7448,6-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 30. 3/ZM 340.2542,3OČ/OM
0/0
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 75. 9/ZM 341.3151,1OČ/OM
0/1
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 68. 19/ZM 50.5955,4OČ/OM
0/11
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 26. 7/ZM 68.6467,9OČ/OM
0/1
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
VRBOVÁ Marie
12. 5/ZM 58.5542,7OČ/OM
0/2
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 73. 24/ZM 48.4651,7OČ/OM
0/10
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 26. 7/ZM 74.0172,3OČ/OM
0/3
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
VRBOVÁ Marie
12. 5/ZM 104.8982,6OČ/OM
0/1
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1M slalom 13. 4/ZM 46.0040,1OM
2
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 44. 7/ZM 40.3046,2OM
21
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2X slalom
VRBOVÁ Marie
5. 1/ZM 59.7042,3OM
0
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1M slalom 12. 3/ZM 34.3030,0OM
5
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 39. 5/ZM 38.4042,2OM
27
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2X slalom
VRBOVÁ Marie
4. 1/ZM 20.8015,3OM
2
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 15. 2/ZM 20.1044,7OM
0
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 25. 3/ZM 23.3064,0OM
0
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 17. 3/ZM 50.7047,6OM
4
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 33. 4/ZM 51.1053,7OM
4
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2X slalom
VRBOVÁ Marie
2. 1/ZM 5.203,3OM
4
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1M slalom 19. 5/ZM 36.8030,7OM
3
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 38. 5/ZM 31.3032,1OM
17
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2X slalom
VRBOVÁ Marie
5. 2/ZM 14.8010,0OM
4
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1M slalom 15. 4/ZM 28.0023,7OM
7
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 44. 9/ZM 47.1051,6OM
10
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2X slalom
VRBOVÁ Marie
2. 2/ZM 0.900,5OM
6
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 43. 8/ZM 52.1055,7OM
8
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2X slalom
VRBOVÁ Marie
3. 2/ZM 16.6010,4OM
1
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 16. 5/ZM 63.6059,8OM
0
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 44. 8/ZM 50.2050,7OM
8
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2X slalom
VRBOVÁ Marie
4. 2/ZM 16.1010,0OM
1
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 15. 4/ZM 56.5049,1OM
0
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 82. 29/ZM 111.15104,1OČ/OM
0/0
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 24. 7/ZM 104.1387,9OČ/OM
0/0
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 83. 28/ZM 117.34104,9OČ/OM
0/0
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 23. 7/ZM 82.5267,8OČ/OM
0/0
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom     OM
0
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom     OM
0
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 25. 10/ZM 43.1182,3-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 60. 23/ZM 23.8651,0-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 106. 40/ZM 56.3475,8-
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1M slalom     OM
0
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1M slalom     OM
0
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1M slalom     OM
0
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1M slalom     OM
0
15.07.2018 Slalom v Brně C1M slalom 7. 1/ZM 56.0052,7OM
0
15.07.2018 Slalom v Brně K1M slalom 20. 1/ZM 35.2037,3OM
6
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje C1M slalom 6. 1/ZM 67.6056,3OM
0
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje K1M slalom 22. 2/ZM 45.6048,5OM
5
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1M slalom 108. 35/ZM 277.51317,3OČ/OM
0/1
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1M slalom 104. 33/ZM 161.55179,4OČ/OM
0/2
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 79. 20/ZM 480.1067,4
0
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 79. 20/ZM 477.9568,1
0
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 54. 16/ZM 92.7098,0OM
0
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 53. 15/ZM 149.10152,1OM
2
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 44. 12/ZM 61.7059,6OM
2
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 43. 13/ZM 60.8063,3OM
1
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1M slalom 43. 9/ZM 64.5068,3OM
3
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 62. 9/ZM 56.2057,9OM
0
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 66. 14/ZM 128.40134,2OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Kutín FilipSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 2   C2: K1: 3   C1: 2   C2: 2 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Kutín FilipSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 2   C2: K1: 3   C1: 2   C2: 06.09.22 aktualizace z registru ČSK
Kutín FilipSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 2   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 28.06.22 aktualizace z registru ČSK
Kutín FilipSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 04.11.21 updated from RVP
Kutín FilipSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 17.08.21 updated from RVP
Kutín FilipSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 17.05.21 updated from RVP
Kutín FilipUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 08.04.21 updated from RVP
Kutín FilipUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: 2 K1: 3   C1: 3   C2: 01.12.20 updated from RVP
Kutín FilipUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 07.06.20 updated from RVP
Kutín FilipUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Kutín FilipUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 26.06.19 updated from RVP
Kutín FilipUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 13.05.19 updated from RVP
Kutín FilipUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 16.11.18 updated from RVP
Kutín FilipUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Kutín FilipUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 24.05.18 updated from RVP
Filip KutínUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.11.17 updated from RVP
Filip KutínUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.06.17 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Místo narozeníOlomouc
ZnameníBeran
Plánované povoláníModerátor/komentátor
Výrobce loděvajda
Model lodědemon3
Výrobce pádlaraab
Od kolika let pádluje10
První trenérMichaela Kratochvílová
Současný trenérMichaela Kratochvílová
Sportovní vzorBlesk Mcqueen
ZálibySport - Jídlo
Zimní přípravavšude možně
Cíle na sezonuvyjet si juniorskou reprezentaci
Nejlepší dosažené výsledkyzlato na MSJ ve sjezdu
Zajímavost o soběFerrari nade vše
Oblíbený filmRush
Oblíbený herecRyan Reynolds
Oblíbená traťMlýnský potok

Profil aktualizován 26.04.2024

závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 C1M FINALE-B
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 C1M HEAT
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 C1M FINALE-B
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 C1M HEAT
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá C1M HEAT
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 C1M FINALE-B
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 C1M HEAT
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M FINALE-B
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M HEAT
26.08.2023 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1M FINALE-B
26.08.2023 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1M HEAT
14.05.2023 4. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod C1M FINALE-B
14.05.2023 4. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod C1M HEAT
13.05.2023 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod C1M FINALE-B
13.05.2023 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod C1M HEAT
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M FINALE-B
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M FINALE-B
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M HEAT
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M HEAT
0|5934|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Český Pohár
24.C1M 4/4 50
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
15.C1M 2/2 57
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.C1M 2/2 40
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 3/3 91
 C2M
Kasatskyi Denys
1/1 0

rok 2023

Slalom: Žebříček Český Pohár
31.C1M 5/6 53
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
9.C1M 4/6 148
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
61.C1M 2/2 264
110.K1M 2/2 627
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1M 5/5 336
7.K1M 5/5 570
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C1M 5/6 108
16.C2M
Malý Vojtěch
5/6 162
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
27.C1M 5/9 62
43.C2M
Malý Vojtěch
5/9 10
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C1M 5/11 113
7.C2M
Malý Vojtěch
5/9 60
 K1M 2/2 0

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
30.C1M 4/4 44
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
183.C1M 2/2 39
303.K1M 2/2 154
Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.C1M 5/7 211
23.K1M 5/7 313
Sjezd: Žebříček Český Pohár
47.C1M 5/6 20
29.C2M
Malý Vojtěch
2/2 60
 K1M 8/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/8 0
 C2M
Malý Vojtěch
4/4 0
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 5/12 79
8.C2M
Malý Vojtěch
4/4 34
44.K1M 5/12 61

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
44.C1M 4/4 8
 FOR 2/2 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
44.C1M 5/9 250
120.K1M 5/9 554
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1M 5/6 103
22.K1M 5/6 229
Sjezd: Žebříček Český Pohár
52.C1M 8/8 7
 K1M 6/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/10 0
125.K1M 5/9 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
27.C1M 5/12 21
32.K1M 5/10 42

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
 K1M 3/3 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
18.C1M 5/10 63
8.C2X
Vrbová Marie
3/3 37
48.K1M 5/10 197
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
27.C1M 4/4 4
49.K1M 5/6 16

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 C2X
Vrbová Marie
2/2 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
35.C1M 5/17 43
8.C2M
Novák Tobiáš
2/2 15
5.C2X
Vrbová Marie
5/11 36
81.K1M 5/17 126
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
76.K1M 4/4 9

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
126.K1M 5/13 18
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20242023
C1M2431

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20242023202220212020
C1M2425475252
C2M-1629--
K1M--696375

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2024202320222021
C1M1593044
K1M4361101103
FOR---4

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202320222021202020192018
C1M6118344203225-
K1M110303120436461525
C2X----85-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021202020192018
C1M8627108837484-
C2M-4383----
K1M-203176125152171200

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202320222021202020192018
C1M146183593
K1M723224881126
C2X---85-
C2M----8-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202420232022202120202019
C1M101320272752
C2M2778---
K1M-15844324976
Fotky nenalezeny.
0|5934|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Český Pohár
24.C1M 4/4 50
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
15.C1M 2/2 57
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.C1M 2/2 40
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 3/3 91
 C2M
Kasatskyi Denys
1/1 0

rok 2023

Slalom: Žebříček Český Pohár
31.C1M 5/6 53
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
9.C1M 4/6 148
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
61.C1M 2/2 264
110.K1M 2/2 627
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1M 5/5 336
7.K1M 5/5 570
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C1M 5/6 108
16.C2M
Malý Vojtěch
5/6 162
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
27.C1M 5/9 62
43.C2M
Malý Vojtěch
5/9 10
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C1M 5/11 113
7.C2M
Malý Vojtěch
5/9 60
 K1M 2/2 0

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
30.C1M 4/4 44
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
183.C1M 2/2 39
303.K1M 2/2 154
Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.C1M 5/7 211
23.K1M 5/7 313
Sjezd: Žebříček Český Pohár
47.C1M 5/6 20
29.C2M
Malý Vojtěch
2/2 60
 K1M 8/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/8 0
 C2M
Malý Vojtěch
4/4 0
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 5/12 79
8.C2M
Malý Vojtěch
4/4 34
44.K1M 5/12 61

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
44.C1M 4/4 8
 FOR 2/2 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
44.C1M 5/9 250
120.K1M 5/9 554
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1M 5/6 103
22.K1M 5/6 229
Sjezd: Žebříček Český Pohár
52.C1M 8/8 7
 K1M 6/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/10 0
125.K1M 5/9 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
27.C1M 5/12 21
32.K1M 5/10 42

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
 K1M 3/3 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
18.C1M 5/10 63
8.C2X
Vrbová Marie
3/3 37
48.K1M 5/10 197
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
27.C1M 4/4 4
49.K1M 5/6 16

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 C2X
Vrbová Marie
2/2 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
35.C1M 5/17 43
8.C2M
Novák Tobiáš
2/2 15
5.C2X
Vrbová Marie
5/11 36
81.K1M 5/17 126
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
76.K1M 4/4 9

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
126.K1M 5/13 18
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20242023
C1M2431

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20242023202220212020
C1M2425475252
C2M-1629--
K1M--696375

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2024202320222021
C1M1593044
K1M4361101103
FOR---4

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202320222021202020192018
C1M6118344203225-
K1M110303120436461525
C2X----85-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021202020192018
C1M8627108837484-
C2M-4383----
K1M-203176125152171200

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202320222021202020192018
C1M146183593
K1M723224881126
C2X---85-
C2M----8-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202420232022202120202019
C1M101320272752
C2M2778---
K1M-15844324976

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
90 89 18 39 50 14 300
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár26.527.02710
C1M26.527.02710
NKZ49.252.05732
C1M28.928.01216
K1M69.466.05716
veřejné závody26.120.02139
C1M13.813.01457
K1M41.840.04466
C2X4.94.0214
C2M6.06.062
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,010
C1M00,000,000,000,010
NKZ00,000,000,000,032
C1M00,000,000,000,016
K1M00,000,000,000,016
veřejné závody42,985,842,91611,5139
C1M47,047,011,8915,857
K1M00,011,500,011,566
C2X00,0321,4321,4642,914
C2M00,000,000,000,02
Celkem42,284,442,2168,8181
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár2067034210,0
C1M2067034210,0
NKZ6315262446,3
C1M327762439,4
K1M317502413,2
veřejné závody2763240126523,6
C1M11471463631,6
K1M1302068162620,0
C2X283841427,1
C2M47419125,0
Celkem3595436157119,8
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1M

Kutín Filipsl 37
28.04.24
sl 36
27.04.24
sl 31
21.04.24
sl 30
20.04.24
sl 117
27.08.23
sl 116
26.08.23
sl 54
14.05.23
sl 53
13.05.23
sl 47
07.05.23
sl 46
06.05.23
pořadí26.32.27.15.17.31.27.34.22.34.
odstup % *)22,426,422,29,917,817,727,179,023,477,6
% poražených soupeřů *)35,920,531,663,252,911,825,72,938,22,9
pořadí20232024celkem
průměr27.525.026.5
medián272627
modus341527
počet závodů6410
průměrný odstup od vítěze % *)40,420,232,4
průměrné % poražených soupeřů *)22,437,828,6
počet jízd12820
lepší 1. jízda2
33,3%
1
25,0%
3
30,0%
čistých jízd1
8,3%
1
12,5%
2
10,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Kutín Filipsl 133
16.09.23
sl 117
27.08.23
sl 116
26.08.23
sl 122
10.09.22
sl 131
11.09.21
sl 116
21.08.21
sl 118
22.08.20
sl 121
31.08.19
pořadí10.17.31.17.32.12.19.25.
odstup % *)17,917,817,713,967,214,641,541,1
% poražených soupeřů *)76,952,911,856,88,865,650,011,1
pořadí20192020202120222023celkem
průměr25.019.022.017.019.320.4
medián251912171717
modus251912171017
počet závodů112138
průměrný odstup od vítěze % *)41,141,540,913,917,829,0
průměrné % poražených soupeřů *)11,150,037,256,847,241,7
počet jízd2242616
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
12,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Kutín Filipsl 133
16.09.23
sl 122
10.09.22
sl 131
11.09.21
sl 116
21.08.21
sl 118
22.08.20
sl 121
31.08.19
sl 131
01.09.18
pořadí36.75.60.23.35.58.106.
odstup % *)21,786,353,222,026,049,675,8
% poražených soupeřů *)58,36,318,173,249,330,522,8
pořadí201820192020202120222023celkem
průměr106.058.035.041.575.036.056.1
medián106583523753658
modus106583523753623
počet závodů1112117
průměrný odstup od vítěze % *)75,849,626,037,686,321,747,8
průměrné % poražených soupeřů *)22,830,549,345,76,358,336,9
počet jízd22242214
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
2
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
4
57,1%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Kutín Filipsl 47
12.05.24
sl 46
11.05.24
sl 137
24.09.23
sl 136
23.09.23
sl 69
04.06.23
sl 68
03.06.23
sl 66
28.05.23
sl 65
27.05.23
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
pořadí52.12.18.22.18.12.21.25.30.28.35.34.42.34.38.42.
odstup %126,810,114,715,812,79,120,525,832,525,338,736,447,834,140,8119,3
% poražených soupeřů3,879,270,263,266,079,260,853,835,638,615,019,5---21,47,5---
pořadí2021202220232024celkem
průměr39.031.819.332.028.9
medián3830181228
modus4228181212
počet závodů446216
průměrný odstup od vítěze %60,533,216,468,438,1
průměrné % poražených soupeřů7,227,265,541,538,4
počet jízd8812432
lepší 1. jízda1
25,0%
1
25,0%
3
50,0%
1
50,0%
6
37,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
16,7%
1
25,0%
3
9,4%

Kategorie FOR

Kutín Filipsl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
pořadí2.5.
odstup %0,047,0
% poražených soupeřů83,3---
pořadí2021celkem
průměr3.53.5
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %23,523,5
průměrné % poražených soupeřů41,741,7
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Kategorie K1M

Kutín Filipsl 47
12.05.24
sl 46
11.05.24
sl 137
24.09.23
sl 136
23.09.23
sl 69
04.06.23
sl 68
03.06.23
sl 66
28.05.23
sl 65
27.05.23
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
pořadí82.64.66.57.57.52.54.57.81.61.103.67.70.87.84.68.
odstup %37,527,428,828,026,117,024,829,733,028,094,531,138,646,944,633,3
% poražených soupeřů29,645,745,853,348,654,549,547,727,945,54,740,024,28,58,826,4
pořadí2021202220232024celkem
průměr77.378.057.273.069.4
medián7067576466
modus6861576457
počet závodů446216
průměrný odstup od vítěze %40,946,725,732,435,6
průměrné % poražených soupeřů17,029,549,937,735,0
počet jízd8811431
lepší 1. jízda3
75,0%
1
25,0%
4
66,7%
2
100,0%
10
62,5%
čistých jízd1
12,5%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
3,2%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Kutín Filipsl 114
20.08.23
sl 113
19.08.23
sl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 155
20.08.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
pořadí19.12.31.22.6.14.23.41.33.8.5.26.23.14.14.12.26.26.24.23.
odstup %27,312,267,730,110,610,912,638,428,910,34,716,420,515,217,416,367,972,387,967,8
% poražených soupeřů58,176,63,243,283,981,268,121,642,982,990,565,370,368,367,571,87,47,4------
pořadí20192020202120222023celkem
průměr24.813.319.926.515.520.1
medián241423221222
modus261423221214
počet závodů4392220
průměrný odstup od vítěze %74,016,317,048,919,831,8
průměrné % poražených soupeřů3,769,267,423,267,450,5
počet jízd86184440
lepší 1. jízda2
50,0%
1
33,3%
1
11,1%
1
50,0%
2
100,0%
7
35,0%
čistých jízd0
0,0%
3
50,0%
6
33,3%
1
25,0%
0
0,0%
10
25,0%

Kategorie C2X

Kutín Filipsl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
pořadí12.12.
odstup %42,782,6
% poražených soupeřů8,3---
pořadí2019celkem
průměr12.012.0
medián1212
modus1212
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %62,662,6
průměrné % poražených soupeřů4,24,2
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Kutín Filipsl 114
20.08.23
sl 113
19.08.23
sl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 155
20.08.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
pořadí35.40.57.42.27.63.69.71.64.20.32.44.66.41.28.67.68.73.82.83.108.104.
odstup %19,619,954,330,030,121,123,631,526,720,025,820,733,318,216,231,555,451,7104,1104,9317,3179,4
% poražených soupeřů71,968,027,352,373,263,363,042,150,882,671,677,967,268,078,752,235,033,38,06,82,73,7
pořadí201820192020202120222023celkem
průměr106.076.545.350.749.537.558.4
medián104734163423563
modus104682820423520
počet závodů24392222
průměrný odstup od vítěze %248,379,021,925,942,119,756,1
průměrné % poražených soupeřů3,220,866,365,739,870,050,0
počet jízd386184443
lepší 1. jízda0
0,0%
2
50,0%
1
33,3%
5
55,6%
1
50,0%
1
50,0%
10
45,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
3
50,0%
5
27,8%
0
0,0%
0
0,0%
8
18,6%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Kutín Filipsl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 72
11.06.23
sl 71
10.06.23
sl 60
17.05.23
sl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 50
11.05.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
pořadí2.2.1.2.3.6.7.1.1.2.1.7.7.10.6.8.5.6.17.20.13.14.9.13.14.14.16.32.25.14.13.11.10.26.26.13.12.17.19.15.16.15.24.23.7.6.
odstup %0,80,30,00,610,99,78,00,00,00,30,014,57,712,810,610,34,717,926,432,024,117,116,417,315,217,436,339,732,541,025,732,729,967,972,340,130,047,630,723,759,849,187,967,852,756,3
% poražených soupeřů97,497,5100,096,092,388,987,0100,0100,095,0100,078,681,372,783,982,990,570,648,434,557,150,063,645,568,367,548,324,442,927,840,037,540,07,47,420,031,315,821,741,711,817,6------------
pořadí201820192020202120222023celkem
průměr6.518.314.47.03.62.011.5
medián6161462211
modus613146121
počet závodů217967546
průměrný odstup od vítěze %54,545,822,510,74,62,526,1
průměrné % poražených soupeřů0,022,853,780,392,896,654,0
počet jízd4341812141092
lepší 1. jízda2
100,0%
8
47,1%
4
44,4%
2
33,3%
2
28,6%
0
0,0%
18
39,1%
čistých jízd0
0,0%
8
23,5%
7
38,9%
5
41,7%
5
35,7%
5
50,0%
30
32,6%

Kategorie C2M

Kutín Filipsl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
pořadí6.6.
odstup %16,024,5
% poražených soupeřů50,058,3
pořadí2019celkem
průměr6.06.0
medián66
modus66
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %20,320,3
průměrné % poražených soupeřů54,254,2
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Kategorie C2X

Kutín Filipsl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
pořadí2.3.3.4.7.12.12.5.4.2.5.2.3.4.
odstup %2,311,118,28,68,942,782,642,315,33,310,00,510,410,0
% poražených soupeřů66,733,366,776,957,18,3------40,080,055,688,933,325,0
pořadí20192020celkem
průměr5.52.74.9
medián434
modus432
počet závodů11314
průměrný odstup od vítěze %21,310,519,0
průměrné % poražených soupeřů42,355,645,1
počet jízd22628
lepší 1. jízda7
63,6%
1
33,3%
8
57,1%
čistých jízd1
4,5%
1
16,7%
2
7,1%

Kategorie K1M

Kutín Filipsl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 72
11.06.23
sl 71
10.06.23
sl 60
17.05.23
sl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 50
11.05.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
pořadí13.14.2.5.10.28.30.9.9.8.5.21.24.28.27.20.32.28.49.45.20.35.37.41.41.28.41.65.68.37.38.34.37.68.73.44.39.33.38.44.43.44.82.83.20.22.108.104.54.53.44.43.43.62.66.
odstup %9,17,84,19,211,619,318,014,711,08,93,517,416,421,030,120,025,836,929,733,622,627,830,341,618,216,239,440,745,640,334,528,946,155,451,746,242,253,732,151,655,750,7104,1104,937,348,5317,3179,498,0152,159,663,368,357,9134,2
% poražených soupeřů86,585,798,092,282,474,072,683,383,084,191,363,071,367,173,282,671,643,847,850,070,346,046,341,268,078,745,932,635,029,426,026,720,035,033,336,845,713,537,324,625,024,68,06,832,125,02,73,710,213,318,916,014,317,63,0
pořadí201820192020202120222023celkem
průměr56.351.237.426.515.78.838.9
medián5344412791037
modus434441289228
počet závodů1117967555
průměrný odstup od vítěze %110,552,028,825,013,38,448,1
průměrné % poražených soupeřů14,327,154,968,378,889,045,8
počet jízd203418121410108
lepší 1. jízda3
27,3%
7
41,2%
4
44,4%
2
33,3%
1
14,3%
4
80,0%
21
38,2%
čistých jízd0
0,0%
6
17,6%
6
33,3%
3
25,0%
5
35,7%
2
20,0%
22
20,4%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Kutín Filipsj 24
14.04.24
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí9.10.11.11.12.36.42.32.14.40.41.
odstup %7,56,66,210,412,917,417,123,220,460,356,2
% poražených soupeřů79,571,071,475,073,828,619,620,523,54,92,4
pořadí20202021202220232024celkem
průměr31.736.711.510.59.023.5
medián40361110914
modus14321110911
počet závodů3322111
průměrný odstup od vítěze %45,619,211,76,47,521,6
průměrné % poražených soupeřů10,322,974,471,279,542,7

Kategorie C2M

Kutín Filipsj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí13.9.5.7.
odstup %9,89,610,29,2
% poražených soupeřů45,555,681,873,9
pořadí20222023celkem
průměr6.011.08.5
medián597
modus595
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %9,79,79,7
průměrné % poražených soupeřů77,950,664,2

Kategorie K1M

Kutín Filipsj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí47.51.78.71.67.25.69.67.
odstup %25,521,534,428,734,034,644,838,1
% poražených soupeřů14,87,428,034,621,438,55,65,7
pořadí202020212022celkem
průměr53.772.049.059.4
medián67714767
modus25674767
počet závodů3328
průměrný odstup od vítěze %39,232,423,532,7
průměrné % poražených soupeřů16,628,011,119,5

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Kutín Filipsj 24
14.04.24
sj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
pořadí9.3.10.11.11.12.7.36.32.
odstup %7,54,96,66,210,412,97,317,423,2
% poražených soupeřů79,594,671,071,475,073,871,428,620,5
pořadí2021202220232024celkem
průměr25.011.58.09.014.6
medián321110911
modus7113911
počet závodů32319
průměrný odstup od vítěze %16,011,75,97,510,7
průměrné % poražených soupeřů40,274,479,079,565,1

Kategorie C2M

Kutín Filipsj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí9.13.9.5.7.
odstup %11,69,89,610,29,2
% poražených soupeřů52,945,555,681,873,9
pořadí20222023celkem
průměr6.010.38.6
medián599
modus599
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %9,710,310,1
průměrné % poražených soupeřů77,951,361,9

Kategorie K1M

Kutín Filipsj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí47.51.19.78.67.79.79.
odstup %25,521,510,334,434,067,468,1
% poražených soupeřů14,87,469,528,021,46,07,1
pořadí201820212022celkem
průměr79.054.749.060.0
medián79674767
modus79194779
počet závodů2327
průměrný odstup od vítěze %67,726,323,537,3
průměrné % poražených soupeřů6,639,611,122,0

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Kutín Filipsj 24
14.04.24
sj 73
17.06.23
sj 41
29.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí9.3.7.10.11.7.36.42.32.14.40.41.30.
odstup %7,54,95,66,66,28,117,417,123,220,460,356,242,3
% poražených soupeřů79,594,676,971,071,460,028,619,620,523,54,92,43,3
pořadí20192020202120232024celkem
průměr30.031.729.37.89.021.7
medián3040327914
modus30147397
počet závodů1344113
průměrný odstup od vítěze %42,345,616,45,87,521,2
průměrné % poražených soupeřů3,310,332,278,579,542,8

Kategorie C2M

Kutín Filipsj 73
17.06.23
sj 41
29.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
pořadí9.11.13.9.
odstup %11,69,99,89,6
% poražených soupeřů52,933,345,555,6
pořadí2023celkem
průměr10.510.5
medián99
modus99
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %10,210,2
průměrné % poražených soupeřů46,846,8

Kategorie K1M

Kutín Filipsj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí47.51.22.78.71.67.25.69.67.75.79.79.
odstup %25,521,518,134,428,734,034,644,838,151,167,468,1
% poražených soupeřů14,87,457,128,034,621,438,55,65,717,86,07,1
pořadí20182019202020212022celkem
průměr79.075.053.759.549.060.8
medián797567674767
modus797525224767
počet závodů2134212
průměrný odstup od vítěze %67,751,139,228,823,538,9
průměrné % poražených soupeřů6,617,816,635,311,120,3

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Kutín Filipsj 24
14.04.24
sj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 2
18.03.23
sj 1
18.03.23/2
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 80
16.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí9.3.10.11.5.4.11.12.10.12.11.11.7.36.42.11.32.14.40.41.30.
odstup %7,54,96,66,24,23,710,412,911,715,410,613,38,117,417,118,223,220,460,356,242,3
% poražených soupeřů79,594,671,071,4---25,075,073,847,138,954,552,460,028,619,616,720,523,54,92,43,3
pořadí201920202021202220232024celkem
průměr30.031.725.611.26.69.017.2
medián304032115911
modus30147113911
počet závodů13565121
průměrný odstup od vítěze %42,345,616,812,45,17,517,6
průměrné % poražených soupeřů3,310,329,157,052,479,541,1

Kategorie C2M

Kutín Filipsj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí9.13.9.5.7.
odstup %11,69,89,610,29,2
% poražených soupeřů52,945,555,681,873,9
pořadí20222023celkem
průměr6.010.38.6
medián599
modus599
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %9,710,310,1
průměrné % poražených soupeřů77,951,361,9

Kategorie K1M

Kutín Filipsj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 80
16.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí47.51.27.29.25.26.22.78.71.8.67.25.69.67.75.
odstup %25,521,528,431,326,627,518,134,428,731,434,034,644,838,151,1
% poražených soupeřů14,87,429,730,046,744,457,128,034,656,321,438,55,65,717,8
pořadí2019202020212022celkem
průměr75.053.749.234.245.8
medián7567672747
modus752582525
počet závodů135615
průměrný odstup od vítěze %51,139,229,326,831,7
průměrné % poražených soupeřů17,816,639,528,829,2

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Kutín Filipsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí23.29.25.28.34.45.27.37.31.44.45.47.46.
odstup %10,59,815,613,521,334,616,725,222,238,636,237,032,1
% poražených soupeřů52,228,241,534,131,38,333,328,040,012,28,36,18,2
pořadí202120222023celkem
průměr45.534.826.335.5
medián45342534
modus44272345
počet závodů45413
průměrný odstup od vítěze %36,024,012,324,1
průměrné % poražených soupeřů8,728,239,025,5

Kategorie C2M

Kutín Filipsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí13.14.19.13.13.14.
odstup %11,29,614,810,111,511,3
% poražených soupeřů53,845,830,853,850,045,8
pořadí20222023celkem
průměr13.514.814.3
medián131313
modus131313
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %11,411,411,4
průměrné % poražených soupeřů47,946,146,7

Kategorie K1M

Kutín Filipsp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
pořadí45.63.68.45.64.66.96.
odstup %17,626,930,023,533,143,767,0
% poražených soupeřů26,728,723,012,08,75,85,9
pořadí202020212022celkem
průměr96.065.055.363.9
medián96644564
modus96644545
počet závodů1247
průměrný odstup od vítěze %67,038,424,534,5
průměrné % poražených soupeřů5,97,322,615,8

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Kutín Filipsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
pořadí23.29.25.28.34.45.37.31.19.13.21.25.
odstup %10,59,815,613,521,334,625,222,229,526,635,982,3
% poražených soupeřů52,228,241,534,131,38,328,040,035,745,516,7---
pořadí201820192020202120222023celkem
průměr25.021.013.019.036.826.327.5
medián25211319342525
modus25211319312325
počet závodů11114412
průměrný odstup od vítěze %82,335,926,629,525,812,327,3
průměrné % poražených soupeřů0,016,745,535,726,939,030,1

Kategorie C2M

Kutín Filipsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí13.14.19.13.13.14.
odstup %11,29,614,810,111,511,3
% poražených soupeřů53,845,830,853,850,045,8
pořadí20222023celkem
průměr13.514.814.3
medián131313
modus131313
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %11,411,411,4
průměrné % poražených soupeřů47,946,146,7

Kategorie K1M

Kutín Filipsp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
pořadí63.68.45.29.46.60.
odstup %26,930,031,727,937,951,0
% poražených soupeřů28,723,018,542,938,49,2
pořadí20182019202020212022celkem
průměr60.046.029.045.065.551.8
medián604629456346
modus604629456329
počet závodů111126
průměrný odstup od vítěze %51,037,927,931,728,534,2
průměrné % poražených soupeřů9,238,442,918,525,926,8

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Kutín Filipsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí23.29.25.28.34.45.27.44.6.45.47.46.13.19.19.
odstup %10,59,815,613,521,334,616,738,64,736,237,032,122,025,132,0
% poražených soupeřů52,228,241,534,131,38,333,312,270,68,36,18,233,318,214,3
pořadí20192020202120222023celkem
průměr19.013.037.635.326.330.0
medián191345342528
modus19136272319
počet závodů2153415
průměrný odstup od vítěze %28,622,029,724,212,323,3
průměrné % poražených soupeřů16,333,321,124,339,026,7

Kategorie C2M

Kutín Filipsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí13.14.19.13.13.14.
odstup %11,29,614,810,111,511,3
% poražených soupeřů53,845,830,853,850,045,8
pořadí20222023celkem
průměr13.514.814.3
medián131313
modus131313
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %11,411,411,4
průměrné % poražených soupeřů47,946,146,7

Kategorie K1M

Kutín Filipsp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 129
05.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí45.45.18.36.64.66.97.24.96.29.34.
odstup %17,623,516,724,133,143,760,929,167,042,136,2
% poražených soupeřů26,712,066,716,78,75,85,043,95,937,823,3
pořadí2019202020212022celkem
průměr31.572.346.045.050.4
medián2996364545
modus2924184545
počet závodů234211
průměrný odstup od vítěze %39,152,329,420,635,8
průměrné % poražených soupeřů30,618,324,519,423,0

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C1M

Kutín Filipsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 110
17.08.19
pořadí23.29.34.45.19.
odstup %10,59,821,334,632,0
% poražených soupeřů52,228,231,38,314,3
pořadí201920222023celkem
průměr19.039.526.030.0
medián19342329
modus19342319
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %32,028,010,121,7
průměrné % poražených soupeřů14,319,840,226,9

Kategorie C2M

Kutín Filipsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí13.14.13.14.
odstup %11,29,611,511,3
% poražených soupeřů53,845,850,045,8
pořadí20222023celkem
průměr13.513.513.5
medián131313
modus131313
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %11,410,410,9
průměrné % poražených soupeřů47,949,848,9

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Kutín Filipsp 51
15.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 34
26.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 62
22.05.19
pořadí1.23.29.25.28.2.34.45.27.44.6.45.47.46.13.19.19.15.
odstup %0,010,59,815,613,54,321,334,616,738,64,736,237,032,122,025,132,044,7
% poražených soupeřů100,052,228,241,534,191,731,38,333,312,270,68,36,18,233,318,214,322,2
pořadí201920202021202220232024celkem
průměr17.713.037.635.321.41.026.0
medián1913453425125
modus19136272119
počet závodů31535118
průměrný odstup od vítěze %33,922,029,724,210,70,022,2
průměrné % poražených soupeřů18,233,321,124,349,5100,034,1

Kategorie C2M

Kutín Filipsp 51
15.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 34
26.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí3.13.14.19.13.2.13.14.
odstup %22,311,29,614,810,17,211,511,3
% poražených soupeřů---53,845,830,853,866,750,045,8
pořadí202220232024celkem
průměr13.512.23.011.4
medián1313313
modus1313313
počet závodů2518
průměrný odstup od vítěze %11,410,522,312,2
průměrné % poražených soupeřů47,950,20,043,3

Kategorie K1M

Kutín Filipsp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 129
05.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 62
22.05.19
pořadí45.45.18.64.66.97.24.96.29.34.25.
odstup %17,623,516,733,143,760,929,167,042,136,264,0
% poražených soupeřů26,712,066,78,75,85,043,95,937,823,317,2
pořadí2019202020212022celkem
průměr29.372.349.345.049.4
medián2996644545
modus2524184545
počet závodů333211
průměrný odstup od vítěze %47,452,331,220,639,4
průměrné % poražených soupeřů26,118,327,119,423,0
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále