Malý Vojtěch, 2006

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyregistrační číslo: 119191
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: 2+   C2: 3  sjezd K1: -   C1: 2   C2: 2
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 8. 4/DM 11.7012,3OM
56
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 49. 14/DM 25.0029,3OM
43
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 4. 1/DM 5.906,2OM
73
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 54. 17/DM 25.5030,2OM
41
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 14. 5/DM 8.388,2NKZ
37
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 14. 4/DM 10.7310,3NKZ
37
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 6. 3/DM 3.093,2-
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 19. 2/DM 4.248,5ČP/OČ/OM
21/0/39
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
KUTÍN Filip
13. 2/DM 5.8411,5ČP/OČ/OM
31/0/1
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 37. 10/DM 11.0122,2ČP/OČ/OM
1/0/3
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
KUTÍN Filip
14. 2/DM 5.6511,3ČP/OČ/OM
29/0/7
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km C1M sjezd 20. 3/DM 7.2013,5ČP/OČ/OM
19/0/26
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový C1M sjezd 15. 2/DM 69.838,2ČP/OČ/OM
27/0/36
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 8. 2/DM 50.138,9OČ/OM
0/21
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C2M sjezd
KUTÍN Filip
5. 1/DM 55.9110,2OČ/OM
0/13
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 7. 1/DM 52.279,3OČ/OM
0/27
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C2M sjezd
KUTÍN Filip
7. 2/DM 50.959,2OČ/OM
0/13
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 20. 5/DM 14.7716,4NKZ
31
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 12. 3/DM 12.4313,7NKZ
49
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 23. 6/DM 12.9715,1NKZ
23
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 15. 2/DM 10.059,3NKZ
46
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C1M sjezd 25. 3/DM 12.8517,7ČP/OČ/OM
11/0/34
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C2M sjezd
KOSÍK Dan
19. 7/DS 13.6218,7ČP/OČ/OM
21/0/1
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C1M sjezd 17. 2/DM 7.0114,4ČP/OČ/OM
23/0/51
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C2M sjezd
KOSÍK Dan
13. 5/DS 5.9912,1ČP/OČ/OM
31/0/7
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C1M slalom 3. 3/DM 1.401,3OM
22
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C2M slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
1. 1/DM OM
7
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C1M slalom 2. 2/DM 0.400,4OM
26
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C2M slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
2. 2/DM 2.902,0OM
4
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C1M slalom 3. 1/DM 4.204,4OM
44
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc K1M slalom     OM
0
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
1. 1/DM OM
7
17.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 1. 1/DM OM
26
17.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
    OM
0
16.04.2022 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M sjezd 1. 1/DM OM
9
16.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 1. 1/DM OM
27
16.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
    OM
0
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 13. 1/DM 118.7111,0ČP/OČ/OM
31/0/32
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 18. 1/DM 85.249,0ČP/OČ/OM
21/0/15
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 6. 1/DM 54.807,0OM
27
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 7. 1/DM 73.009,6OM
27
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 7. 1/DM 73.609,4OM
30
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. C1M sjezd 7. 1/DM 43.705,5OM
31
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 24. 9/DM 16.8018,5NKZ
15
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C1M slalom 29. 9/DM 21.8825,5NKZ
10
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 11. 3/DM 9.309,7OM
23
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom     OM
0
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
4. 1/DM 4.403,6OM
7
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 4. 2/DM 6.106,2OM
55
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 47. 9/DM 24.0027,6OM
31
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
1. 1/DM OM
22
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C1M slalom 28. 9/DM 24.4224,7NKZ
13
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja C1M slalom 41. 13/DM 80.5980,1NKZ
0
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M sjezd 11. 3/DM 5.6314,0-
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C2M sjezd
KOSÍK Dan
7. 7/DS 4.2010,2-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
    -
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M slalom 23. 10/DM 28.5732,1-
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C1M sjezd 32. 5/DM 9.7420,6ČP/OČ/OM
5/0/32
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 29. 4/DM 7.1815,2ČP/OČ/OM
11/0/26
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom    
0
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
   
0
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 17. 6/DM 19.7019,8
128
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
3. 2/DM 50.9830,9
6
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 13. 4/DM 7.6510,4
85
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 45. 12/DM 13.7820,8
139
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
5. 3/DM 9.639,9
10
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 3. 1/DM 6.538,1
126
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 55. 14/DM 20.3128,0
106
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
3. 2/DM 4.574,1
18
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1M sjezd 18. 2/DM 69.5810,1ČP/OČ/OM
21/0/44
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1M sjezd 21. 2/DM 52.547,9ČP/OČ/OM
15/0/45
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci C1M sjezd 3. 1/DM 5.0010,4OM
7
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci K1M sjezd 11. 5/DM 14.0037,3OM
1
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
4. 1/DM 41.9633,0NKZ
57
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M slalom 32. 11/DM 24.4624,4NKZ
8
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
3. 2/DM 40.7533,2NKZ
62
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M slalom 32. 12/DM 18.1718,0NKZ
8
16.06.2021 Sjezd v Litovli C1M sjezd 5. 2/DM 68.1011,5OM
14
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 36. 7/DM 9.1318,7ČP/OČ/OM
0/0/9
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 34. 5/DM 7.9716,0ČP/OČ/OM
2/0/21
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 2. 1/DM 6.626,3OM
24
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 17. 4/DM 24.3026,5OM
36
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
2. 1/DM 16.2912,3OM
22
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1M sjezd 17. 1/DM 200.1215,0ČP/OČ/OM
23/0/36
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C1M sjezd 22. 3/DM 220.9016,5ČP/OČ/OM
14/0/24
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 11. 1/ZS 19.5018,8OM
27
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 44. 4/ZS 26.1027,8OM
44
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
3. 1/ZS 9.607,3OM
20
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 6. 1/ZS 12.0011,5OM
44
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 40. 5/ZS 27.6030,3OM
49
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
1. 1/ZS OM
31
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 7. 1/ZS 11.0013,7OM
32
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 25. 4/ZS 18.1025,1OM
43
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
2. 2/ZS 6.506,1OM
13
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 7. 1/ZS 6.607,5OM
27
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 34. 5/ZS 20.2027,4OM
28
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
3. 2/ZS 7.406,8OM
13
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 18. 1/ZS 14.3721,1-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
3. 1/ZS 65.1745,1-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 27. 5/ZS 42.7040,8-
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka C1M slalom 49. 3/ZS 54.6861,0ČP/NKZ
0/5
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 5. 5/ZS 4.259,6-
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
SVOBODA Ondřej
8. 7/ZS 8.0318,5-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 24. 21/ZS 18.9419,6-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 7. 7/ZS 16.2916,1-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
4. 4/ZS 12.739,2-
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C1M slalom 8. 2/ZS 12.5013,7OM
13
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1M slalom 26. 4/ZS 19.9025,8OM
38
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
1. 1/ZS OM
16
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C1M slalom 4. 2/ZS 1.901,8OM
25
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1M slalom 21. 1/ZS 25.1029,7OM
59
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
1. 1/ZS OM
16
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 5. 5/ZS 4.668,5OČ/OM
0/8
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1M sjezd 42. 1/ZS 12.9725,9ČP/OČ/OM
0/0/3
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
SVOBODA Ondřej
6. 6/ZS 6.4011,7OČ/OM
0/1
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 7. 7/ZS 33.7210,7OČ/OM
0/7
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 41. 1/ZS 14.3228,8ČP/OČ/OM
1/0/4
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
SVOBODA Ondřej
7. 7/ZS 45.3914,6OČ/OM
0/0
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 41. 2/ZS 34.8537,1NKZ
6
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 46. 4/ZS 41.5343,3NKZ
2
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 40. 2/ZS 37.5647,8NKZ
4
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 37. 2/ZS 35.0647,4NKZ
9
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 40. 31/ZS 16.7317,6OČ/OM
0/17
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 4. 4/ZS 3.723,7OČ/OM
0/18
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
6. 6/ZS 7.385,6OČ/OM
0/4
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 31. 26/ZS 15.1117,5OČ/OM
0/19
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 3. 3/ZS 4.304,7OČ/OM
0/18
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
7. 7/ZS 11.529,8OČ/OM
0/4
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 27. 24/ZS 14.7714,1OM/OČ
26/0
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 11. 11/ZS 17.6716,1OM/OČ
15/0
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
6. 6/ZS 23.5516,8OM/OČ
8/0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 24. 4/ZS 131.6517,3OČ/OM
0/9
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
SVOBODA Ondřej
16. 4/ZS 185.5524,6OČ/OM
0/2
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 24. 4/ZS 135.0717,5OČ/OM
0/8
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
SVOBODA Ondřej
16. 1/ZS 166.7322,1OČ/OM
0/3
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 37. 2/ZS 22.4647,4ČP/OČ/OM
0/0/4
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 38. 2/ZS 15.1132,1ČP/OČ/OM
0/0/3
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 7. 1/ZS 22.4021,6OM
27
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 35. 6/ZS 33.7036,5OM
33
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
2. 1/ZS 22.8017,4OM
21
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 17. 4/ZS 27.7026,0OM
24
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 45. 7/ZS 31.3032,2OM
48
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
8. 3/ZS 22.2015,1OM
5
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 18. 3/ZS 25.7021,4OM
24
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 60. 13/ZS 42.6041,9OM
41
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
8. 4/ZS 16.3010,0OM
6
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1M slalom 48. 8/ZS 56.2260,8NKZ
0
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C1M slalom 53. 11/ZS 62.8665,1NKZ
0
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M sjezd 23. 6/ZS 14.1934,3-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 32. 8/ZS 66.6062,9-
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M sjezd 12. 11/ZS 7.9215,9-
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2M sjezd
SVOBODA Ondřej
8. 7/ZS 8.0716,1-
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 42. 31/ZS 29.8937,3-
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 13. 11/ZS 18.0819,8-
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
10. 8/ZS 32.0927,2-
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd 12. 10/ZS 6.9412,1OČ/OM
0/3
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
SVOBODA Ondřej
4. 4/ZS 10.2518,4OČ/OM
0/2
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd 16. 14/ZS 57.7418,9OČ/OM
0/2
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
SVOBODA Ondřej
5. 5/ZS 64.5321,2OČ/OM
0/1
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 6. 1/ZS 20.6024,6OM
11
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 31. 5/ZS 28.1035,8OM
20
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
2. 1/ZS 6.104,9OM
4
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 7. 2/ZS 13.3014,0OM
11
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 41. 10/ZS 32.5040,0OM
10
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
3. 1/ZS 7.205,3OM
0
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota C1M slalom 5. 1/ZS 19.4020,2OM
10
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota K1M slalom 27. 5/ZS 22.5024,6OM
18
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
2. 1/ZS 5.704,2OM
1
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C1M slalom 6. 2/ZS 16.9016,7OM
8
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1M slalom 37. 8/ZS 39.8046,1OM
8
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
1. 1/ZS OM
5
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 28. 12/ZS 210.5126,3-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1M sjezd 27. 9/ZS 244.8330,4OČ/OM
0/1
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 63. 48/ZS 42.9347,0OČ/OM
0/13
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 15. 14/ZS 24.9524,7OČ/OM
0/6
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
13. 8/ZS 90.2665,8OČ/OM
0/1
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 57. 44/ZS 36.4538,9OČ/OM
0/18
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 14. 13/ZS 27.3526,7OČ/OM
0/5
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
6. 6/ZS 31.3524,7OČ/OM
0/8
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1M slalom 60.   64.6666,3NKZ
0
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1M slalom 58. 8/ZS 72.4477,1NKZ
0
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1M slalom 3. 1/ZS 11.009,6OM
12
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2M slalom
KOSÍK Dan
2. 2/DM 13.609,8OM
7
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 49. 10/ZS 45.8052,5OM
16
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
4. 2/ZS 28.1019,9OM
1
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1M slalom 5. 2/ZS 13.8012,1OM
12
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2M slalom
KOSÍK Dan
2. 2/DM 13.209,3OM
7
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 40. 8/ZS 40.5044,5OM
26
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
5. 2/ZS 33.7024,8OM
1
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 14. 6/ZS 18.5041,1OM
0
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M sjezd
SVOBODA Ondřej
3. 1/ZS 18.4037,9OM
1
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 42. 7/ZS 62.4456,1NKZ
0
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 48. 8/ZS 80.4077,4NKZ
0
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 13. 4/ZS 32.3030,3OM
8
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
KOSÍK Dan
3. 3/DM 12.008,3OM
9
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 30. 9/ZS 43.2045,4OM
7
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2X slalom
KRATOCHVÍLOVÁ Adéla
4. 3/ZS 18.3011,6OM
2
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1M slalom 7. 2/ZS 6.805,7OM
15
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2M slalom
KOSÍK Dan
2. 2/DM 9.106,9OM
8
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 37. 10/ZS 31.2032,0OM
18
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1M slalom 3. 1/ZS 2.201,9OM
19
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2M slalom
KOSÍK Dan
2. 2/DM 20.6015,5OM
9
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 35. 10/ZS 37.6041,2OM
19
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 36. 9/ZS 39.8042,5OM
15
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 6. 2/ZS 23.1021,7OM
9
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 36. 9/ZS 43.9044,3OM
16
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 7. 2/ZS 25.5022,2OM
8
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 31. 25/ZS 32.1030,1OČ/OM
0/19
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 12. 11/ZS 31.4326,5OČ/OM
0/4
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 45. 35/ZS 37.4933,5OČ/OM
0/14
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 10. 9/ZS 27.3522,5OČ/OM
0/5
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1M sjezd 15. 4/ZS 238.7027,0OM
1
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 16. 4/ZS 282.5028,0OM
1
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1M sjezd 17. 3/ZS 198.8022,9OM
2
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština C1M sjezd 18. 4/ZS 261.9025,9OM
1
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 12. 1/ZS 192.7022,4OM
2
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 15. 1/ZS 222.5022,5OM
2
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 18. 2/ZS 212.4024,5OM
2
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 20. 2/ZS 295.0029,4OM
2
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 35. 4/ZM 30.8037,2OM
6
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
SVOBODA Ondřej
7. 1/ZM 20.8020,7OM
8
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 86. 10/ZM 37.9052,0OM
9
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 37. 4/ZM 27.5030,9OM
9
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
SVOBODA Ondřej
13. 2/ZM 29.6026,9OM
3
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 88. 8/ZM 39.7054,1OM
16
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 20. 6/ZM 17.9634,3-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
SVOBODA Ondřej
13. 2/ZM 13.7325,8-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 91. 29/ZM 50.6668,1-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 24. 8/ZM 36.4344,7-
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1M slalom 9. 3/ZM 22.9025,5OM
3
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1M slalom 28. 4/ZM 34.1043,1OM
7
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1M slalom 11. 3/ZM 24.4025,7OM
3
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1M slalom 29. 3/ZM 30.1036,3OM
11
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1M slalom 34. 6/ZM 41.9043,6OM
6
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích C2M slalom
SVOBODA Ondřej
2. 1/ZM 17.5011,3OM
1
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích C1M slalom 7. 1/ZM 29.5026,4OM
4
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1M slalom 33. 5/ZM 40.5044,1OM
7
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích C2M slalom
SVOBODA Ondřej
2. 1/ZM 27.7020,7OM
1
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích C1M slalom 8. 2/ZM 28.1026,4OM
3
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1M slalom 65. 14/ZM 48.8355,8OČ/OM
0/8
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem C1M slalom 29. 10/ZM 117.36117,7OČ/OM
0/1
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1M slalom 69. 16/ZM 40.0844,5OČ/OM
0/7
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. C1M slalom 18. 5/ZM 44.6947,3OČ/OM
0/5
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1M sjezd 30. 5/ZM 320.1236,4
0
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2M sjezd
SVOBODA Ondřej
15. 1/ZM 259.1429,2
2
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1M sjezd 30. 5/ZM 324.5237,7
0
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2M sjezd
SVOBODA Ondřej
13. 1/ZM 269.3930,4
4
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1M slalom 11. 3/ZM 38.5031,8OM
3
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 36. 7/ZM 51.9054,9OM
17
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1M slalom 6. 2/ZM 36.9028,5OM
8
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 29. 4/ZM 55.4056,5OM
26
13.05.2018 Slalom v Ostravě C1M slalom 5. 1/ZM 20.4017,2OM
8
13.05.2018 Slalom v Ostravě C2M slalom
SVOBODA Ondřej
3. 1/ZM 22.1015,2OM
4
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 31. 4/ZM 33.7032,5OM
15
12.05.2018 Slalom v Ostravě C1M slalom 8. 1/ZM 15.5013,3OM
6
12.05.2018 Slalom v Ostravě C2M slalom
SVOBODA Ondřej
4. 1/ZM 21.7014,8OM
3
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 31. 6/ZM 33.7035,1OM
13
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C1M slalom 12. 1/ZM 34.6032,2OM
9
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C2M slalom
SVOBODA Ondřej
5. 1/ZM 19.1012,0OM
3
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1M slalom 37. 5/ZM 48.4051,2OM
9
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C1M slalom 13. 3/ZM 28.5025,5OM
6
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 54. 5/ZM 47.6049,1OM
7
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C1M slalom 9. 1/ZM 25.1021,6OM
9
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 52. 6/ZM 48.9051,1OM
6
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 70. 24/ZM 96.8293,9OČ/OM
0/2
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 16. 3/ZM 40.2334,4OČ/OM
0/3
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 61. 16/ZM 54.0350,1OČ/OM
0/6
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 19. 4/ZM 45.3636,9OČ/OM
0/2
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 17. 1/ZM 320.3034,9OM
0
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 18. 1/ZM 318.4030,0OM
0
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 18. 1/ZM 282.5030,3OM
0
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 19. 1/ZM 344.5031,7OM
0
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 17. 1/ZM 300.1040,7OM
0
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 17. 1/ZM 217.0037,3OM
0
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 15. 1/ZM 277.0037,1OM
1
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 15. 1/ZM 214.5037,0OM
0
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 32. 3/ZM 41.0040,5OM
5
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
STŘÍLKA Richard
11. 2/ZM 36.4028,4OM
4
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 65. 9/ZM 48.4053,0OM
12
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 33. 3/ZM 34.4032,7OM
4
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
STŘÍLKA Richard
10. 2/ZM 32.2026,3OM
5
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 65. 8/ZM 44.1047,9OM
13
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 31. 12/ZM 128.81127,8-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 72. 29/ZM 69.2168,0-
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 19. 9/ZM 277.6383,5
0
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 32. 15/ZM 127.0344,9
0
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 19. 9/ZM
0
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 31. 15/ZM
0
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 C1M slalom 11. 3/ZM 33.9035,0OM
0
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 K1M slalom 19. 7/ZM 42.1051,8OM
2
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C1M slalom 10. 2/ZM 37.9037,4OM
2
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1M slalom 24. 6/ZM 42.8047,3OM
5
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 74. 31/ZM 36.2235,2
10
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 26. 8/ZM 30.0927,2
5
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 72. 30/ZM 30.5829,3
13
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 30. 11/ZM 34.4731,6
2
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1M sjezd 29. 8/ZM 348.7356,3ČP/OČ/OM
15/8/0
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 73. 18/ZM 288.5856,7ČP/OČ/OM
0/0/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1M sjezd 33. 9/ZM 664.8459,6ČP/OČ/OM
15/4/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 83. 20/ZM 665.5471,4ČP/OČ/OM
0/0/0
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 98. 41/ZM 59.5661,9OM
0
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 31. 11/ZM 46.4245,8OM
1
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C1M sjezd 21. 9/ZM 20.9355,0OM
0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 81. 33/ZM 48.1541,4OM
16
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1M sjezd 46. 22/ZM 16.2552,1OM
0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 31. 11/ZM 71.9660,4OM
1
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 14. 5/ZM 35.5073,0OM
0
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 17. 4/ZM 60.0063,6OM
0
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 28. 10/ZM 25.7065,4OM
0
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
STŘÍLKA Richard
6. 1/ZM 55.8050,1OM
3
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M sjezd
STŘÍLKA Richard
5. 3/ZM 12.4022,4OM
0
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 33. 10/ZM 61.0070,0OM
1
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1M slalom 9. 4/ZM 66.4058,3OM
0
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 31. 8/ZM 52.7051,7OM
4
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C1M slalom 7. 3/ZM 56.1055,8OM
2
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 29. 6/ZM 56.0060,0OM
7
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 13. 3/ZM 95.6097,4OM
0
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 38. 8/ZM 86.7095,5OM
0
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 12. 3/ZM 72.1076,9OM
0
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 33. 6/ZM 63.7077,3OM
3
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1M sjezd 35. 11/ZM 560.4058,5OM
0
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1M sjezd 36. 10/ZM 421.9052,7OM
0
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1M sjezd 36. 10/ZM 450.1048,6OM
0
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1M sjezd 39. 11/ZM 407.7052,1OM
0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 29.   397.1050,0OM
0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 32.   408.1052,3OM
0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd     OM
0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 30. 5/ZM 591.0075,2OM
0
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram PW slalom 10. 7/PZM 22.2015,1OM
0
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2W slalom 4.   25.9014,4OM
0
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram PW slalom 13. 9/PZM 30.1018,7OM
0
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2W slalom 2.   30.4016,5OM
0
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou PW slalom 10. 7/PZM 28.2022,8OM
0
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou PW slalom 7. 6/PZM 20.5015,1OM
0
05.06.2016 Slalom v Kroměříži PW slalom 15. 11/PZM 64.6049,5OM
0
05.06.2016 Slalom v Kroměříži PW slalom 18. 12/PZM 240.00183,9OM
0
04.06.2016 Slalom v Kroměříži PW slalom 10. 8/PZM 51.5031,9OM
0
04.06.2016 Slalom v Kroměříži PW slalom 18. 12/PZM 348.20216,0OM
0
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP FOR slalom 2. 2/PZ 178.0076,7OM
0
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP PW slalom 3. 3/PZM 16.209,3OM
0
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 8. 6/PZM 54.1036,9OM
0
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 10. 7/PZM 57.4037,2OM
0
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2W slalom 29.   76.1057,4OM
0
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2W slalom 33.   90.7067,8OM
0
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PW slalom     OM
0
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PW slalom     -
14.06.2015 Slalom v Kroměříži PW slalom 22. 11/PZM 232.20193,8OM
0
13.06.2015 Slalom v Kromeříži PW slalom 21. 10/PZM 198.00160,6OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Malý VojtěchSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 2 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Malý VojtěchSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 3 06.09.22 aktualizace z registru ČSK
Malý VojtěchSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 23.05.22 aktualizace z registru ČSK
Malý VojtěchSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 3 04.11.21 updated from RVP
Malý VojtěchSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 3 17.05.21 updated from RVP
Malý VojtěchUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 3 08.04.21 updated from RVP
Malý VojtěchUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 3   C2: 3 01.12.20 updated from RVP
Malý VojtěchUP Olomouc K1: 3+   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 3   C2: 3 23.09.20 updated from RVP
Malý VojtěchUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: 2 K1:   C1: 3   C2: 3 29.11.19 updated from RVP
Malý VojtěchUP Olomouc K1: 3   C1: 3+   C2: 2 K1:   C1: 3   C2: 3 07.08.19 updated from RVP
Malý VojtěchUP Olomouc K1: 3   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 3 03.06.19 updated from RVP
Malý VojtěchUP Olomouc K1:   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 3 16.11.18 updated from RVP
Malý VojtěchUP Olomouc K1: 3   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1:   C2: 3 13.11.18 updated from RVP
Malý VojtěchUP Olomouc K1: 3   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1:   C2: 19.06.18 updated from RVP
Malý VojtěchUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 14.05.18 updated from RVP
Malý VojtěchUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Malý VojtěchUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 05.06.17 updated from RVP
Malý VojtěchUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 15.05.17 updated from RVP
Malý VojtěchUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 04.06.15 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
0|5389|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
10.C1M 4/6 169
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1M 5/7 226
6.C2M
Kratochvílová Adéla
4/4 11
3.C2X
Kratochvílová Adéla
1/1 7
76.K1M 3/3 84
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.C1M 7/8 153
29.C2M
Kutín Filip
2/2 60
31.C2M
Kosík Dan
2/2 52
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/10 0
 C2M
Kutín Filip
4/4 0
 C2M
Kosík Dan
2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 5/15 192
8.C2M
Kutín Filip
4/4 34
12.C2M
Kosík Dan
2/2 8

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
23.C1M 4/6 46
6.C2X
Kratochvílová Adéla
2/2 119
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
29.C1M 4/4 339
19.C2X
Kratochvílová Adéla
4/4 34
224.K1M 2/2 245
Slalom: Oblastní žebříček Morava
7.C1M 3/3 102
2.C2X
Kratochvílová Adéla
3/3 51
52.K1M 3/3 67
Sjezd: Žebříček Český Pohár
28.C1M 8/8 91
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C1M 5/10 183
51.K1M 1/1 1

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1M 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
34.C1M 4/5 24
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
 C2X
Kratochvílová Adéla
3/3 0
 K1M 3/3 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.C1M 5/10 157
1.C2X
Kratochvílová Adéla
5/10 104
43.K1M 5/10 233
Sjezd: Žebříček Český Pohár
42.C1M 4/4 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/8 0
 C2M
Svoboda Ondřej
4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C1M 5/8 36
16.C2M
Svoboda Ondřej
4/4 6

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 C2X
Kratochvílová Adéla
2/2 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
17.C1M 5/17 94
3.C2M
Kosík Dan
5/5 40
7.C2X
Kratochvílová Adéla
5/11 28
71.K1M 5/17 154
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
 C2M
Svoboda Ondřej
2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
37.C1M 5/12 11
21.C2M
Svoboda Ondřej
3/3 4

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
31.C1M 5/17 43
11.C2M
Svoboda Ondřej
5/7 21
88.K1M 5/17 87
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
41.C2M
Svoboda Ondřej
2/2 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
32.C1M 5/8 1

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
198.C1M 3/3 7
409.K1M 3/3 23
Slalom: Oblastní žebříček Morava
59.C1M 5/11 14
22.C2M
Střílka Richard
3/3 12
123.K1M 5/11 53
Sjezd: Žebříček Český Pohár
51.C1M 2/2 30
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
57.C1M 3/3 12
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 C2M
Střílka Richard
1/1 0
 K1M 5/12 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 FOR 1/1 0
 PW 5/11 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 PW 3/3 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
C1M54

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2022202120202017
C1M24284251
C2M31---
K1M---125

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2022202120202019
C1M10233454
C2X-6--

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017
C1M29202230228198
C2X196982--
K1M224426475459409

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017
C1M827972839657
C2M96-528241-
K1M-----208

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018201720162015
C1M275173159--
C2M6--31122--
C2X3217----
K1M7652437188123--
C2W------210
FOR------2-
PW------1023

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017
C1M101111373266
C2M12-1621-49
K1M-51---109
Fotky nenalezeny.
0|5389|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
10.C1M 4/6 169
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1M 5/7 226
6.C2M
Kratochvílová Adéla
4/4 11
3.C2X
Kratochvílová Adéla
1/1 7
76.K1M 3/3 84
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.C1M 7/8 153
29.C2M
Kutín Filip
2/2 60
31.C2M
Kosík Dan
2/2 52
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/10 0
 C2M
Kutín Filip
4/4 0
 C2M
Kosík Dan
2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 5/15 192
8.C2M
Kutín Filip
4/4 34
12.C2M
Kosík Dan
2/2 8

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
23.C1M 4/6 46
6.C2X
Kratochvílová Adéla
2/2 119
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
29.C1M 4/4 339
19.C2X
Kratochvílová Adéla
4/4 34
224.K1M 2/2 245
Slalom: Oblastní žebříček Morava
7.C1M 3/3 102
2.C2X
Kratochvílová Adéla
3/3 51
52.K1M 3/3 67
Sjezd: Žebříček Český Pohár
28.C1M 8/8 91
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C1M 5/10 183
51.K1M 1/1 1

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1M 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
34.C1M 4/5 24
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
 C2X
Kratochvílová Adéla
3/3 0
 K1M 3/3 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.C1M 5/10 157
1.C2X
Kratochvílová Adéla
5/10 104
43.K1M 5/10 233
Sjezd: Žebříček Český Pohár
42.C1M 4/4 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/8 0
 C2M
Svoboda Ondřej
4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C1M 5/8 36
16.C2M
Svoboda Ondřej
4/4 6

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 C2X
Kratochvílová Adéla
2/2 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
17.C1M 5/17 94
3.C2M
Kosík Dan
5/5 40
7.C2X
Kratochvílová Adéla
5/11 28
71.K1M 5/17 154
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
 C2M
Svoboda Ondřej
2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
37.C1M 5/12 11
21.C2M
Svoboda Ondřej
3/3 4

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
31.C1M 5/17 43
11.C2M
Svoboda Ondřej
5/7 21
88.K1M 5/17 87
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
41.C2M
Svoboda Ondřej
2/2 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
32.C1M 5/8 1

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
198.C1M 3/3 7
409.K1M 3/3 23
Slalom: Oblastní žebříček Morava
59.C1M 5/11 14
22.C2M
Střílka Richard
3/3 12
123.K1M 5/11 53
Sjezd: Žebříček Český Pohár
51.C1M 2/2 30
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
57.C1M 3/3 12
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 C2M
Střílka Richard
1/1 0
 K1M 5/12 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 FOR 1/1 0
 PW 5/11 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 PW 3/3 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
C1M54

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2022202120202017
C1M24284251
C2M31---
K1M---125

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2022202120202019
C1M10233454
C2X-6--

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017
C1M29202230228198
C2X196982--
K1M224426475459409

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017
C1M827972839657
C2M96-528241-
K1M-----208

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018201720162015
C1M275173159--
C2M6--31122--
C2X3217----
K1M7652437188123--
C2W------210
FOR------2-
PW------1023

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017
C1M101111373266
C2M12-1621-49
K1M-51---109

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
68 102 58 13 67 20 328
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár49.049.0491
C1M49.049.0491
NKZ31.832.01424
C1M34.432.01422
C2X3.53.032
veřejné závody20.612.02197
C1M11.79.0771
K1M44.037.03164
C2X3.83.0128
C2M4.53.0217
PW12.710.01013
C2W17.04.024
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,01
C1M00,000,000,000,01
NKZ00,000,014,214,224
C1M00,000,000,000,022
C2X00,000,0150,0150,02
veřejné závody94,6157,6147,13819,3197
C1M22,822,868,51014,171
K1M00,000,000,000,064
C2X621,4517,9517,91657,128
C2M15,9741,2211,81058,817
PW00,000,017,717,713
C2W00,0125,000,0125,04
Celkem94,1156,8156,83917,6222
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár2623100,0
C1M2623100,0
NKZ4772415817,0
C1M4360214818,6
C2X41223100,0
veřejné závody3863516913033,7
C1M14166456042,6
K1M12548445644,8
C2X5560211712,7
C2M321906515,6
PW2515346114,0
C2W8425112,5
Celkem43543021013831,7
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Malý Vojtěchsl 122
10.09.22
sl 131
11.09.21
sl 130
12.09.20
sl 118
22.08.20
sl 126
14.09.19
sl 121
31.08.19
sl 131
01.09.18
sl 133
02.09.17
pořadí6.23.27.7.32.13.24.31.
odstup % *)3,232,140,816,162,919,844,7127,8
% poražených soupeřů *)86,535,316,183,38,855,632,49,1
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr31.024.022.517.023.06.020.4
medián312413723623
modus31241372366
počet závodů1122118
průměrný odstup od vítěze % *)127,844,741,428,432,13,243,4
průměrné % poražených soupeřů *)9,132,432,249,735,386,540,9
počet jízd12442215
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
2
25,0%
čistých jízd0
0,0%
2
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
100,0%
4
26,7%

Kategorie C2X

Malý Vojtěchsl 130
12.09.20
sl 118
22.08.20
sl 121
31.08.19
pořadí3.4.10.
odstup % *)45,19,227,2
% poražených soupeřů *)66,775,010,0
pořadí20192020celkem
průměr10.03.55.7
medián1034
modus1033
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze % *)27,227,227,2
průměrné % poražených soupeřů *)10,070,950,6
počet jízd246
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Malý Vojtěchsl 118
22.08.20
sl 121
31.08.19
sl 131
01.09.18
sl 133
02.09.17
pořadí24.42.91.72.
odstup % *)19,637,368,168,0
% poražených soupeřů *)65,750,033,830,4
pořadí2017201820192020celkem
průměr72.091.042.024.057.3
medián7291422442
modus7291422424
počet závodů11114
průměrný odstup od vítěze % *)68,068,137,319,648,3
průměrné % poražených soupeřů *)30,433,850,065,745,0
počet jízd22228
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
1
100,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
50,0%
2
25,0%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Malý Vojtěchsl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
pořadí14.14.20.12.23.15.24.29.28.41.32.32.49.41.46.40.37.48.53.60.58.42.48.
odstup %8,210,316,413,715,19,318,525,524,780,124,418,061,037,143,347,847,460,865,166,377,156,177,4
% poražených soupeřů67,569,057,875,045,065,943,933,332,52,422,526,212,716,710,022,029,413,05,54,88,124,117,5
pořadí2019202020212022celkem
průměr51.542.631.016.335.0
medián4841291437
modus4837321414
počet závodů656623
průměrný odstup od vítěze %67,147,331,912,239,3
průměrné % poražených soupeřů12,218,226,863,430,6
počet jízd1110121245
lepší 1. jízda3
50,0%
2
40,0%
1
16,7%
1
16,7%
7
30,4%
čistých jízd0
0,0%
2
20,0%
1
8,3%
5
41,7%
8
17,8%

Kategorie C2X

Malý Vojtěchsl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
pořadí4.3.
odstup %33,033,2
% poražených soupeřů62,571,4
pořadí2021celkem
průměr3.53.5
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %33,133,1
průměrné % poražených soupeřů67,067,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Malý Vojtěchsl 111
07.08.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí17.13.3.4.3.11.15.14.12.10.29.18.16.19.19.26.30.
odstup %19,810,48,13,74,716,124,726,726,522,5117,747,334,436,90,027,231,6
% poražených soupeřů71,483,397,392,795,074,448,151,952,259,16,748,528,618,25,321,912,1
pořadí20172018201920202021celkem
průměr25.020.512.86.011.015.2
medián26181241315
modus191610333
počet závodů3443317
průměrný odstup od vítěze %19,659,125,18,212,827,0
průměrné % poražených soupeřů13,125,552,887,484,051,0
počet jízd6786633
lepší 1. jízda3
100,0%
2
50,0%
1
25,0%
0
0,0%
3
100,0%
9
52,9%
čistých jízd6
100,0%
0
0,0%
2
25,0%
3
50,0%
3
50,0%
14
42,4%

Kategorie C2X

Malý Vojtěchsl 111
07.08.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
pořadí3.5.3.6.7.6.13.6.
odstup %30,99,94,15,69,816,865,824,7
% poražených soupeřů---71,486,758,350,054,5---54,5
pořadí201920202021celkem
průměr9.56.33.76.1
medián6636
modus6636
počet závodů2338
průměrný odstup od vítěze %45,210,715,020,9
průměrné % poražených soupeřů27,354,352,746,9
počet jízd46515
lepší 1. jízda0
0,0%
2
66,7%
3
100,0%
5
62,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
20,0%
1
6,7%

Kategorie K1M

Malý Vojtěchsl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí45.55.40.31.27.63.57.31.45.65.69.70.61.31.74.72.
odstup %20,828,017,617,514,147,038,930,133,555,844,593,950,10,035,229,3
% poražených soupeřů77,472,768,876,481,239,848,165,950,041,836,410,430,211,818,021,1
pořadí20172018201920202021celkem
průměr59.066.349.032.750.052.3
medián726545314555
modus316131274531
počet závodů3443216
průměrný odstup od vítěze %21,561,137,416,424,434,8
průměrné % poražených soupeřů17,029,751,075,575,146,9
počet jízd6886432
lepší 1. jízda1
33,3%
1
25,0%
2
50,0%
1
33,3%
0
0,0%
5
31,3%
čistých jízd5
83,3%
0
0,0%
2
25,0%
4
66,7%
3
75,0%
14
43,8%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Malý Vojtěchsl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 50
11.05.22
sl 34
17.04.22
sl 32
16.04.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
pořadí8.4.3.2.3.1.1.11.4.2.11.6.7.7.8.4.4.3.7.17.18.6.7.5.6.15.14.3.5.13.7.3.6.7.12.10.35.37.9.11.7.8.29.18.11.6.5.8.12.13.9.16.19.32.33.11.10.31.31.17.9.7.13.12.
odstup %12,36,21,30,44,40,00,09,76,26,318,811,513,77,513,71,83,74,721,626,021,424,614,020,216,724,726,79,612,130,35,71,921,722,226,522,537,230,925,525,726,426,4117,747,331,828,517,213,332,225,521,634,436,940,532,735,037,445,860,463,658,355,897,476,9
% poražených soupeřů84,493,590,095,092,9100,0100,068,890,994,167,782,878,676,968,286,492,795,079,361,059,572,270,075,066,748,151,986,775,036,873,991,770,664,752,259,124,428,033,328,640,030,06,748,537,568,873,356,354,245,561,928,618,227,923,8---18,218,918,911,111,133,37,715,4
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr18.714.99.16.35.73.111.1
medián131177438
modus31867217
počet závodů11171793764
průměrný odstup od vítěze %54,934,019,210,87,43,525,8
průměrné % poražených soupeřů16,940,265,680,884,693,756,6
počet jízd22333418614127
lepší 1. jízda5
45,5%
12
70,6%
7
41,2%
4
44,4%
2
66,7%
2
28,6%
32
50,0%
čistých jízd6
27,3%
13
39,4%
14
41,2%
9
50,0%
2
33,3%
7
50,0%
51
40,2%

Kategorie C2M

Malý Vojtěchsl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 57
17.05.17
pořadí1.2.2.2.3.2.2.7.13.2.2.3.4.5.11.10.6.
odstup %0,02,09,89,38,36,915,520,726,911,320,715,214,812,028,426,350,1
% poražených soupeřů100,085,775,080,050,083,385,760,029,450,050,066,750,042,937,543,858,3
pořadí2017201820192022celkem
průměr9.05.12.21.54.5
medián104213
modus62212
počet závodů375217
průměrný odstup od vítěze %34,917,410,01,016,4
průměrné % poražených soupeřů46,549,974,892,961,7
počet jízd61410232
lepší 1. jízda2
66,7%
2
28,6%
3
60,0%
2
100,0%
9
52,9%
čistých jízd0
0,0%
3
21,4%
1
10,0%
1
50,0%
5
15,6%

Kategorie C2W

Malý Vojtěchsl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
pořadí4.2.29.33.
odstup %14,416,557,467,8
% poražených soupeřů50,080,015,28,6
pořadí20152016celkem
průměr31.03.017.0
medián2924
modus2922
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %62,615,539,0
průměrné % poražených soupeřů11,965,038,5
počet jízd8816
lepší 1. jízda2
50,0%
2
50,0%
4
50,0%
čistých jízd0
0,0%
2
25,0%
2
12,5%

Kategorie C2X

Malý Vojtěchsl 50
11.05.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
pořadí1.4.1.2.3.1.2.3.1.1.6.7.2.8.8.2.3.2.1.13.6.4.5.4.
odstup %0,03,60,012,37,30,06,16,80,00,05,69,817,415,110,04,95,34,20,065,824,719,924,811,6
% poražených soupeřů100,057,1100,085,780,0100,075,060,0100,0100,058,350,083,346,250,050,0---50,0100,0---54,525,020,040,0
pořadí2019202020212022celkem
průměr5.12.92.31.03.8
medián42213
modus21111
počet závodů1193124
průměrný odstup od vítěze %16,95,95,30,010,6
průměrné % poražených soupeřů39,678,580,9100,061,9
počet jízd22186248
lepší 1. jízda3
27,3%
4
44,4%
3
100,0%
1
100,0%
11
45,8%
čistých jízd0
0,0%
4
22,2%
1
16,7%
1
50,0%
6
12,5%

Kategorie K1M

Malý Vojtěchsl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
pořadí49.54.47.17.44.40.25.34.26.21.40.31.35.45.60.31.41.27.37.63.57.49.40.30.37.35.36.36.31.45.86.88.28.29.34.33.65.69.36.29.31.31.37.54.52.70.61.65.65.19.24.98.81.33.31.29.38.33.
odstup %29,330,227,626,527,830,325,127,425,829,717,617,536,532,241,935,840,024,646,147,038,952,544,545,432,041,242,544,330,133,552,054,143,136,343,644,155,844,554,956,532,535,151,249,151,193,950,153,047,951,847,361,941,470,051,760,095,577,3
% poražených soupeřů53,850,043,966,753,355,762,547,662,770,668,876,454,153,742,741,220,042,220,039,848,129,444,321,639,040,437,538,665,950,016,721,628,936,423,325,641,836,440,753,343,440,026,528,423,910,430,222,022,914,320,78,524,523,830,236,49,823,8
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr46.949.041.232.932.051.543.3
medián33373734174937
modus33293140174931
počet závodů11171792258
průměrný odstup od vítěze %59,849,939,626,427,129,743,6
průměrné % poražených soupeřů21,531,039,761,355,351,938,0
počet jízd2234341832113
lepší 1. jízda6
54,5%
7
41,2%
8
47,1%
3
33,3%
2
100,0%
2
100,0%
28
48,3%
čistých jízd6
27,3%
16
47,1%
13
38,2%
11
61,1%
1
33,3%
0
0,0%
47
41,6%

Kategorie PW

Malý Vojtěchsl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 67
05.06.16
sl 65
04.06.16
sl 46
11.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
pořadí10.13.10.7.18.18.3.8.10.22.21.
odstup %15,118,722,815,1183,9216,09,336,937,2193,8160,6
% poražených soupeřů72,761,355,070,05,65,690,553,340,04,59,1
pořadí20152016celkem
průměr21.510.812.7
medián211010
modus211010
počet závodů2911
průměrný odstup od vítěze %177,261,782,7
průměrné % poražených soupeřů6,850,442,5
počet jízd42125
lepší 1. jízda1
50,0%
2
18,2%
3
23,1%
čistých jízd0
0,0%
1
4,8%
1
4,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Malý Vojtěchsj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí15.8.7.13.18.18.21.22.7.37.38.29.33.
odstup %8,28,99,311,09,010,17,916,510,747,432,156,359,6
% poražených soupeřů44,082,585,755,643,365,360,846,264,712,29,83,4---
pořadí2017202020212022celkem
průměr31.027.320.312.220.5
medián2937211318
modus2971877
počet závodů233513
průměrný odstup od vítěze %57,930,111,59,322,1
průměrné % poražených soupeřů1,728,957,462,244,1

Kategorie C2M

Malý Vojtěchsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 107
08.08.20
pořadí5.7.7.
odstup %10,29,214,6
% poražených soupeřů81,873,925,0
pořadí20202022celkem
průměr7.06.06.3
medián757
modus757
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %14,69,711,4
průměrné % poražených soupeřů25,077,960,2

Kategorie K1M

Malý Vojtěchsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí73.83.
odstup %56,771,4
% poražených soupeřů4,01,2
pořadí2017celkem
průměr78.078.0
medián7373
modus7373
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %64,064,0
průměrné % poražených soupeřů2,62,6

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Malý Vojtěchsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí8.7.13.18.18.22.24.30.30.
odstup %8,99,311,09,010,116,517,336,437,7
% poražených soupeřů82,585,755,643,365,346,237,83,33,3
pořadí2018202020212022celkem
průměr30.024.020.011.518.9
medián302418818
modus302418718
počet závodů21249
průměrný odstup od vítěze %37,117,313,39,617,4
průměrné % poražených soupeřů3,337,855,866,847,0

Kategorie C2M

Malý Vojtěchsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí5.7.16.15.13.
odstup %10,29,224,629,230,4
% poražených soupeřů81,873,934,830,036,8
pořadí201820202022celkem
průměr14.016.06.011.2
medián1316513
modus131655
počet závodů2125
průměrný odstup od vítěze %29,824,69,720,7
průměrné % poražených soupeřů33,434,877,951,5

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Malý Vojtěchsj 109
20.08.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí15.13.18.18.21.22.7.24.24.37.38.27.30.30.19.29.33.
odstup %8,211,09,010,17,916,510,717,317,547,432,130,436,437,783,556,359,6
% poražených soupeřů44,055,643,365,360,846,264,737,837,812,29,813,33,33,3---3,4---
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr27.030.027.026.020.315.323.8
medián29302724211524
modus19302724181318
počet závodů32153317
průměrný odstup od vítěze %66,437,130,425,011,59,428,9
průměrné % poražených soupeřů1,13,313,332,557,447,629,5

Kategorie C2M

Malý Vojtěchsj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí7.16.16.15.13.
odstup %14,624,622,129,230,4
% poražených soupeřů25,034,831,830,036,8
pořadí20182020celkem
průměr14.013.013.4
medián131615
modus131616
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %29,820,424,2
průměrné % poražených soupeřů33,430,531,7

Kategorie K1M

Malý Vojtěchsj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí32.73.83.
odstup %44,956,771,4
% poražených soupeřů3,14,01,2
pořadí2017celkem
průměr62.762.7
medián7373
modus3232
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %57,657,6
průměrné % poražených soupeřů2,82,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Malý Vojtěchsj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 80
16.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí15.8.7.13.18.6.7.7.7.18.21.5.22.7.24.24.37.38.27.15.16.17.18.12.15.18.20.18.17.19.18.17.17.15.15.29.33.
odstup %8,28,99,311,09,07,09,65,59,410,17,911,516,510,717,317,547,432,130,427,028,022,925,922,422,524,529,430,034,931,730,337,340,737,037,156,359,6
% poražených soupeřů44,082,585,755,643,370,666,772,771,465,360,866,746,264,737,837,812,29,813,3------5,9---15,412,510,59,55,611,15,35,6---------6,73,4---
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr31.017.017.626.016.59.817.3
medián2917172418717
modus291715245718
počet závodů28954937
průměrný odstup od vítěze %57,934,925,925,011,58,723,7
průměrné % poražených soupeřů1,74,37,532,559,865,829,7

Kategorie C2M

Malý Vojtěchsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
pořadí5.7.7.16.16.
odstup %10,29,214,624,622,1
% poražených soupeřů81,873,925,034,831,8
pořadí20202022celkem
průměr13.06.010.2
medián1657
modus1657
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %20,49,716,1
průměrné % poražených soupeřů30,577,949,5

Kategorie K1M

Malý Vojtěchsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
pořadí73.83.36.35.36.39.32.29.30.
odstup %56,771,452,758,548,652,152,350,075,2
% poražených soupeřů4,01,22,8---12,57,36,16,7---
pořadí2017celkem
průměr43.743.7
medián3636
modus3636
počet závodů99
průměrný odstup od vítěze %57,557,5
průměrné % poražených soupeřů4,54,5

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Malý Vojtěchsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
pořadí19.37.20.25.17.32.29.36.34.41.
odstup %8,522,213,517,714,420,615,218,716,028,8
% poražených soupeřů62,525,051,352,068,036,741,728,632,723,1
pořadí202020212022celkem
průměr41.032.823.629.0
medián41322029
modus41291717
počet závodů14510
průměrný odstup od vítěze %28,817,615,317,5
průměrné % poražených soupeřů23,134,951,842,2

Kategorie C2M

Malý Vojtěchsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
pořadí13.14.19.13.
odstup %11,511,318,712,1
% poražených soupeřů50,045,825,050,0
pořadí2022celkem
průměr14.814.8
medián1313
modus1313
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %13,413,4
průměrné % poražených soupeřů42,742,7

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Malý Vojtěchsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 120
23.08.20
sj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
pořadí19.37.25.17.11.18.5.23.12.20.
odstup %8,522,217,714,414,021,19,634,315,934,3
% poražených soupeřů62,525,052,068,064,326,181,812,054,220,8
pořadí20182019202020212022celkem
průměr20.017.511.511.024.518.7
medián20125111918
modus2012511175
počet závodů1221410
průměrný odstup od vítěze %34,325,115,314,015,719,2
průměrné % poražených soupeřů20,833,154,064,351,946,7

Kategorie C2M

Malý Vojtěchsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
pořadí13.14.19.13.7.8.8.13.
odstup %11,511,318,712,110,218,516,125,8
% poražených soupeřů50,045,825,050,050,050,022,27,7
pořadí20182019202020212022celkem
průměr13.08.08.07.014.811.9
medián138871313
modus138871313
počet závodů111148
průměrný odstup od vítěze %25,816,118,510,213,415,5
průměrné % poražených soupeřů7,722,250,050,042,737,6

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Malý Vojtěchsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí19.37.20.32.29.36.34.42.5.41.12.16.
odstup %8,522,213,520,615,218,716,025,98,528,812,118,9
% poražených soupeřů62,525,051,336,741,728,632,721,277,823,150,028,6
pořadí2019202020212022celkem
průměr14.029.332.825.326.9
medián1241322029
modus12529195
počet závodů234312
průměrný odstup od vítěze %15,521,117,614,817,4
průměrné % poražených soupeřů39,340,734,946,339,9

Kategorie C2M

Malý Vojtěchsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí13.14.6.4.5.
odstup %11,511,311,718,421,2
% poražených soupeřů50,045,837,566,742,9
pořadí201920202022celkem
průměr4.56.013.58.4
medián46136
modus46134
počet závodů2125
průměrný odstup od vítěze %19,811,711,414,8
průměrné % poražených soupeřů54,837,547,948,6

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C1M

Malý Vojtěchsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 110
17.08.19
pořadí19.37.16.
odstup %8,522,218,9
% poražených soupeřů62,525,028,6
pořadí20192022celkem
průměr16.028.024.0
medián161919
modus161916
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %18,915,416,5
průměrné % poražených soupeřů28,643,838,7

Kategorie C2M

Malý Vojtěchsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 110
17.08.19
pořadí13.14.5.
odstup %11,511,321,2
% poražených soupeřů50,045,842,9
pořadí20192022celkem
průměr5.013.510.7
medián51313
modus5135
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %21,211,414,7
průměrné % poražených soupeřů42,947,946,2

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Malý Vojtěchsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 33
16.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 62
22.05.19
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
pořadí19.37.20.1.32.29.36.34.42.5.41.12.16.14.21.14.
odstup %8,522,213,50,020,615,218,716,025,98,528,812,118,941,155,073,0
% poražených soupeřů62,525,051,3100,036,741,728,632,721,277,823,150,028,627,813,07,1
pořadí20172019202020212022celkem
průměr17.514.029.332.819.323.3
medián141441321920
modus1412529114
počet závodů2334416
průměrný odstup od vítěze %64,024,021,117,611,123,6
průměrné % poražených soupeřů10,135,540,734,959,739,2

Kategorie C2M

Malý Vojtěchsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 62
22.05.19
sj 58
17.05.17
pořadí13.14.6.4.5.3.5.
odstup %11,511,311,718,421,237,922,4
% poražených soupeřů50,045,837,566,742,9---42,9
pořadí2017201920202022celkem
průměr5.04.06.013.57.1
medián546135
modus536135
počet závodů13127
průměrný odstup od vítěze %22,425,811,711,419,2
průměrné % poražených soupeřů42,936,537,547,940,8

Kategorie K1M

Malý Vojtěchsj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
pořadí46.28.
odstup %52,165,4
% poražených soupeřů21,120,6
pořadí2017celkem
průměr37.037.0
medián2828
modus2828
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %58,758,7
průměrné % poražených soupeřů20,920,9
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále