Malá Magdalena, 2007

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyregistrační číslo: 119192
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 1   C2: 3  sjezd K1: 2   C1: 2   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 15. 4/DM 18.3018,2OM
37
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
VRBOVÁ Marie
2. 2/DM 7.705,9OM
1
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 10. 4/DM 14.0013,4OM
17
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 14. 5/DM 15.2015,4OM
51
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
VRBOVÁ Marie
4. 2/DM 12.209,8OM
1
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 12. 4/DM 12.2011,8OM
14
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 11. 4/DM 23.4821,4NKZ
57
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 37. 10/DM 30.3828,8NKZ
1
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 18. 9/DM 29.8725,6NKZ
33
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 32. 8/DM 30.1928,1NKZ
7
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 27. 12/DM 93.8892,5-
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 27. 9/DM 29.0830,2-
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 29. 5/DM 11.7223,2ČP/OČ/OM
9/0/21
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C1W sjezd 12. 1/DM 9.4817,0ČP/OČ/OM
33/0/30
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 20. 2/DM 7.9015,6ČP/OČ/OM
21/0/51
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C1W sjezd 15. 2/DM 14.4226,0ČP/OČ/OM
27/0/12
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 řeka Vltava pod VD Lipno1 C1W slalom 14. 3/DM 45.6839,4ČP
29
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých řeka Vltava pod VD Lipno1 C1W slalom 20. 8/DM 90.6173,4ČP
17
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 28. 6/DM 151.0528,2OČ/OM
0/6
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1W sjezd 9. 3/DM 56.298,6OČ/OM
0/4
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 21. 5/DM 130.1124,0OČ/OM
0/13
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1W sjezd 8. 2/DM 57.898,8OČ/OM
0/8
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 16. 7/DM 41.1840,5NKZ
46
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 41. 12/DM 33.6334,5NKZ
0
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 14. 5/DM 28.1727,5NKZ
53
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 36. 9/DM 29.7930,3NKZ
3
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom 17. 7/DM 38.7242,9NKZ
46
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 39. 11/DM 40.4044,9NKZ
2
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom 15. 5/DM 45.2439,3NKZ
53
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 33. 10/DM 35.2632,1NKZ
8
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1W sjezd 33. 6/DM 19.9627,2ČP/OČ/OM
3/0/3
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C1W sjezd 12. 1/DM 17.9722,1ČP/OČ/OM
33/0/21
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1W sjezd 31. 5/DM 13.0325,9ČP/OČ/OM
6/0/3
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C1W sjezd 10. 1/DM 9.4516,9ČP/OČ/OM
37/0/21
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1W slalom 18. 6/DM 59.3149,4ČP
21
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1W slalom 22. 8/DM 98.9087,0ČP
14
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C1W slalom 9. 3/DM 14.1013,5OM
24
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc K1W slalom 15. 6/DM 17.9018,0OM
21
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C2X slalom
JÍLKOVÁ Pavla
3. 2/DM 23.0017,5OM
2
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 12. 2/DM 31.2327,7ČP
33
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 16. 4/DM 110.1592,5ČP
25
24.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1W slalom 13. 5/DM 51.5246,9
22
24.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1W slalom 29. 7/DM 40.1438,4
43
23.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1W slalom 12. 6/DM 37.7632,4
27
23.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1W slalom 27. 5/DM 35.1931,2
63
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 25. 5/DM 242.2822,7ČP/OČ/OM
11/0/3
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 24. 6/DM 139.3914,6ČP/OČ/OM
12/0/2
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 12. 3/DM 148.4019,6OM
6
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 15. 3/DM 142.4018,6OM
5
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 9. 3/DM 106.2012,4OM
3
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 10. 3/DM 101.4011,8OM
2
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 16. 4/DM 128.6016,7OM
6
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. K1W sjezd 16. 4/DM 157.1020,6OM
5
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. C1W sjezd 9. 3/DM 118.9013,8OM
2
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 10. 3/DM 95.0010,9OM
1
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 19. 4/ZS 43.6244,3NKZ
29
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 46. 10/ZS 34.2136,3NKZ
0
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 23. 5/ZS 44.0445,0NKZ
23
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 48. 12/ZS 39.8442,8NKZ
0
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 12. 6/ZS 16.1015,6OM
24
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 18. 7/ZS 18.1018,9OM
11
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
JÍLKOVÁ Pavla
5. 3/ZS 9.207,6OM
3
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 11. 4/ZS 15.4014,4OM
32
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 18. 7/ZS 18.3018,7OM
12
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
JÍLKOVÁ Pavla
7. 2/ZS 22.6017,8OM
1
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C1W slalom 22. 6/ZS 76.3567,3NKZ
21
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja K1W slalom 47. 12/ZS 43.9340,9NKZ
0
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja C1W slalom 23. 6/ZS 94.9980,4NKZ
21
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja K1W slalom 41. 9/ZS 48.0145,3NKZ
0
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W sjezd 24. 12/DM 11.0926,9-
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W sjezd 10. 5/DM 12.4627,2-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W slalom 25. 6/ZS 102.50100,6-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W slalom 41. 11/ZS 74.5476,2-
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné K1W sjezd 6. 6/ZS 5.3810,7OČ/OM
0/5
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1W sjezd 32. 4/ZS 15.0931,2ČP/OČ/OM
10/0/7
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné C1W sjezd 3. 3/ZS 3.105,4OČ/OM
0/5
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 6. 6/ZS 27.979,3OČ/OM
0/5
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 29. 4/ZS 10.2620,9ČP/OČ/OM
12/0/8
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 4. 4/ZS 15.584,6OČ/OM
0/4
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k K1W sjezd 11. 2/ZS 8.7115,1
4
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1W sjezd 5. 5/ZS 3.567,6-
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem C1W sjezd 4. 4/ZS -
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 6. 6/ZS 6.906,8-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 9. 9/ZS 8.028,9-
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 9. 9/ZS 13.3012,9OČ/OM
0/16
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 15. 15/ZS 16.1017,5OČ/OM
0/17
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 13. 6/ZS 7.687,2
19
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 30. 9/ZS 15.5816,7
55
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 15. 6/ZS 13.3112,4
12
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 31. 6/ZS 14.7515,2
54
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 8. 3/ZS 20.1621,3
65
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 38. 12/ZS 28.8132,6
22
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 14. 6/ZS 26.5622,6
29
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 37. 10/ZS 19.7318,0
22
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 7. 7/ZS 10.068,5OČ/OM
0/13
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 9. 9/ZS 8.067,5OČ/OM
0/9
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 10. 10/ZS 13.0111,3OČ/OM
0/13
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 14. 13/ZS 10.9910,3OČ/OM
0/8
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 12. 3/ZS 13.6117,6
19
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 29. 11/ZS 14.0018,5
43
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 8. 3/ZS 15.5517,6
35
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 26. 8/ZS 19.4523,1
48
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1W sjezd 31. 6/ZS 126.6018,9ČP/OČ/OM
5/0/4
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1W sjezd 14. 3/ZS 89.4711,8ČP/OČ/OM
29/0/4
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1W sjezd 32. 7/ZS 117.2218,2ČP/OČ/OM
4/0/3
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1W sjezd 16. 4/ZS 83.4211,5ČP/OČ/OM
25/0/3
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci K1W sjezd 10. 4/ZS 7.8016,8OM
2
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci C1W sjezd 7. 4/ZS 6.5011,9OM
3
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 31. 9/ZS 103.6392,3NKZ
12
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 20. 4/ZS 34.5332,0NKZ
31
16.06.2021 Sjezd v Litovli K1W sjezd 9.   135.4024,7OM
3
16.06.2021 Sjezd v Litovli C1W sjezd 5.   60.208,9OM
2
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 30. 5/ZS 9.9419,8ČP/OČ/OM
6/0/3
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 15. 2/ZS 15.9228,7ČP/OČ/OM
27/0/2
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 30. 5/ZS 11.0822,5ČP/OČ/OM
6/0/4
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 14. 2/ZS 18.0331,9ČP/OČ/OM
29/0/2
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 11. 5/ZS 23.1622,0OM
23
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 18. 7/ZS 23.6923,4OM
8
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
JÍLKOVÁ Pavla
7. 3/ZS 49.8337,6OM
2
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1W sjezd 31. 5/ZS 319.6424,3ČP/OČ/OM
5/0/2
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1W sjezd 14. 3/ZS 182.1911,5ČP/OČ/OM
29/0/3
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1W sjezd 33. 6/ZS 297.1622,5ČP/OČ/OM
3/0/3
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C1W sjezd 16. 6/ZS 200.7312,8ČP/OČ/OM
25/0/1
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 15. 3/ZS 24.6021,4OM
17
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 28. 8/ZS 28.6025,3OM
11
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
JÍLKOVÁ Pavla
10. 4/ZS 60.0045,4OM
1
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 14. 4/ZS 25.1022,6OM
26
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 20. 5/ZS 23.7021,8OM
19
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
JÍLKOVÁ Pavla
8. 3/ZS 48.7035,5OM
3
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 16. 4/ZS 16.5018,2OM
8
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 16. 5/ZS 13.3015,7OM
14
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
JÍLKOVÁ Pavla
5. 3/ZS 30.1028,2OM
1
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 13. 4/ZS 15.8017,6OM
12
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 20. 6/ZS 19.9023,7OM
10
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
JÍLKOVÁ Pavla
6. 3/ZS 40.7037,5OM
1
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 25. 4/ZS 18.0827,1-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 20. 5/ZS 72.0560,0-
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 12. 10/ZS 9.2320,8-
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 7. 5/ZS 5.9711,4-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 9. 8/ZS 19.6917,5-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 15. 12/ZS 20.2720,1-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
6. 6/ZS 18.0513,0-
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C1W slalom 11. 4/ZS 15.6016,5OM
24
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C2M slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
3. 2/ZS 18.7016,3OM
7
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1W slalom 25. 6/ZS 26.7030,2OM
10
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C1W slalom 12. 4/ZS 28.5027,2OM
20
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C2M slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
2. 1/ZS 8.605,6OM
11
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1W slalom 22. 6/ZS 28.1029,8OM
12
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 8. 7/ZS 7.9115,1OČ/OM
0/4
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 6. 4/ZS 5.148,2OČ/OM
0/2
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 10. 8/ZS 49.8516,4OČ/OM
0/1
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 4. 3/ZS 36.5210,4OČ/OM
0/3
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 28. 5/ZS 94.3489,3NKZ
19
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 27. 4/ZS 83.7477,8NKZ
23
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 25. 4/ZS 75.5982,9NKZ
25
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 27. 3/ZS 122.93141,0NKZ
21
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 13. 9/ZS 18.4617,5OČ/OM
0/4
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 22. 16/ZS 22.9724,6OČ/OM
0/6
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 10. 9/ZS 12.9712,9OČ/OM
0/8
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 20. 16/ZS 16.6618,5OČ/OM
0/6
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 8. 7/ZS 19.3616,9OM/OČ
9/0
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 20. 16/ZS 26.9626,1OM/OČ
11/0
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
8. 8/ZS 29.3921,0OM/OČ
4/0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 42. 8/ZS 184.4625,4OČ/OM
0/4
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 15. 2/ZS 144.0717,3OČ/OM
0/5
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 39. 6/ZS 208.2829,6OČ/OM
0/4
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 17. 2/ZS 157.0719,2OČ/OM
0/5
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 36. 5/ZS 14.3929,5ČP/OČ/OM
0/0/3
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 16. 1/ZS 20.7139,1ČP/OČ/OM
25/0/4
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 34. 4/ZS 14.3529,6ČP/OČ/OM
2/0/4
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 17. 1/ZS 19.9338,1ČP/OČ/OM
23/0/3
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 11. 4/ZS 26.7024,2OM
16
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 17. 5/ZS 24.7023,2OM
16
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
NOVÁK Tobiáš
7. 3/ZS 42.2032,1OM
1
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 15. 5/ZM 27.6023,0OM
15
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 28. 6/ZM 27.1023,9OM
19
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
7. 2/ZM 19.6013,3OM
6
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 19. 6/ZM 31.0023,7OM
8
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 24. 5/ZM 21.9017,5OM
23
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
4. 1/ZM 8.205,0OM
19
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W sjezd 20. 7/ZM 11.4624,5-
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W sjezd 7. 2/ZM 10.5119,6-
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 8. 2/ZM 17.5117,4-
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 21. 7/ZM 21.5423,2-
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2X slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
11. 3/ZM 52.9144,9-
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1W sjezd 16. 6/ZM 16.4232,9OČ/OM
0/1
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1W sjezd 9. 3/ZM 14.9225,3OČ/OM
0/1
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1W sjezd 17. 7/ZM 71.6325,3OČ/OM
0/1
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1W sjezd 9. 3/ZM 83.6125,9OČ/OM
0/0
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 7. 2/ZM 15.8016,4OM
15
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 15. 5/ZM 22.1024,9OM
10
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2W slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
1.   OM
0
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 9. 3/ZM 16.0016,2OM
10
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 14. 5/ZM 19.5021,2OM
10
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2W slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
1.   OM
0
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota C1W slalom 5. 2/ZM 26.9028,3OM
7
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota K1W slalom 10. 4/ZM 13.5012,8OM
4
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota C2X slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
1. 1/ZM OM
5
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C1W slalom 5. 3/ZM 19.3018,4OM
5
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1W slalom 11. 4/ZM 21.0020,3OM
2
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C2X slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
2. 1/ZM 6.304,3OM
1
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 38. 7/ZM 308.0741,4-
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 16. 4/ZM 267.9231,3-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 36. 4/ZM 288.4438,7OČ/OM
0/1
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 17. 3/ZM 296.0635,5OČ/OM
0/0
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 11. 3/ZM 43.6740,1OČ/OM
0/8
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 38. 12/ZM 50.7350,1OČ/OM
0/8
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
10. 3/ZM 36.5026,6OČ/OM
0/3
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 14. 4/ZM 38.7834,2OČ/OM
0/6
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 35. 9/ZM 46.9946,0OČ/OM
0/8
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
9. 2/ZM 45.0435,5OČ/OM
0/2
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1W slalom 14. 5/ZM 26.8023,4OM
6
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 17. 5/ZM 29.8030,2OM
16
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2W slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
2. 1/ZM 38.1026,3OM
2
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1W slalom 9. 4/ZM 20.9017,7OM
11
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 19. 6/ZM 31.6030,9OM
14
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2W slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
2. 1/ZM 37.4025,6OM
2
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 16. 5/ZM 12.5027,0OM
0
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 11. 4/ZM 15.0030,2OM
0
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 9. 5/ZM 32.7027,8OM
7
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 13. 5/ZM 29.3026,5OM
11
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1W slalom 11. 5/ZM 17.6013,9OM
6
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1W slalom 16. 5/ZM 17.5015,7OM
13
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1W slalom 7. 3/ZM 11.509,2OM
11
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1W slalom 16. 5/ZM 22.8021,2OM
13
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 7. 4/ZM 16.6012,7OM
5
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 16. 6/ZM 27.6024,0OM
10
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
3. 1/ZM 10.606,5OM
2
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 8. 4/ZM 17.7012,6OM
6
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 15. 6/ZM 26.4021,7OM
11
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
2. 1/ZM 7.204,0OM
2
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 11. 3/ZM 76.8758,9OČ/OM
0/2
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 35. 11/ZM 53.6246,8OČ/OM
0/7
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 12. 3/ZM 50.6138,3OČ/OM
0/2
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 47. 18/ZM 95.1677,3OČ/OM
0/1
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 19. 4/ZM 28.5032,0OM
7
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 31. 7/ZM 24.0028,2OM
12
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 19. 5/ZM 31.0033,6OM
7
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 35. 8/ZM 30.0034,4OM
8
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 30. 8/ZM 20.7541,2-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 11. 3/ZM 21.0736,2-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W slalom 21. 6/ZM 74.6385,8-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 43. 15/ZM 45.3755,1-
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1W slalom 6. 2/ZM 34.3035,3OM
2
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1W slalom 8. 2/ZM 28.7032,5OM
2
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1W slalom 7. 2/ZM 34.4035,1OM
4
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1W slalom 10. 2/ZM 33.3035,2OM
4
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích C1W slalom 11. 3/ZM 31.1026,1OM
1
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1W slalom 16. 4/ZM 38.6034,4OM
1
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích C1W slalom 10. 2/ZM 37.0033,5OM
2
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1W slalom 15. 4/ZM 29.9027,8OM
2
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem C1W slalom 13. 3/ZM 135.99132,5OČ/OM
0/1
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1W slalom 35. 12/ZM 126.50130,3OČ/OM
0/2
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. C1W slalom 13. 3/ZM 206.91198,1OČ/OM
0/1
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1W slalom 30. 11/ZM 66.5072,1OČ/OM
0/5
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1W sjezd 39. 6/ZM 405.8551,6
0
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1W sjezd 22. 3/ZM 392.8842,0
0
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd 42. 5/ZM 405.9651,8
0
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1W sjezd 22. 2/ZM 419.7644,9
0
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1W slalom 13. 4/ZM 57.3044,6OM
2
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1W slalom 21. 6/ZM 41.8034,8OM
9
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1W slalom 11. 4/ZM 64.0043,5OM
3
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1W slalom 21. 7/ZM 48.0037,6OM
7
13.05.2018 Slalom v Ostravě C1W slalom 12. 4/ZM 38.3030,1OM
2
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1W slalom 23. 7/ZM 36.1031,4OM
4
12.05.2018 Slalom v Ostravě C1W slalom 11. 4/ZM 31.2027,3OM
4
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1W slalom 23. 7/ZM 34.4032,5OM
5
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C1W slalom 15. 4/ZM 49.2044,2OM
2
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1W slalom 19. 5/ZM 41.5038,3OM
2
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom 28. 8/ZM 33.6028,5OM
3
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C1W slalom 14. 4/ZM 31.4025,0OM
0
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom 28. 9/ZM 36.9030,0OM
1
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C1W slalom 15. 5/ZM 43.7033,0OM
0
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 40. 16/ZM 130.23118,1OČ/OM
0/0
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 35. 12/ZM 82.0571,0OČ/OM
0/5
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 26. 3/ZM 457.8044,4OM
0
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd     OM
0
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd     OM
0
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 28. 3/ZM 471.8045,4OM
0
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram PW slalom 11. 5/PZZ 32.1025,8OM
0
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2W slalom 6.   16.5010,7OM
0
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram PW slalom 11. 6/PZZ 20.3016,1OM
0
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2W slalom 6.   17.8012,2OM
0
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 PW slalom 5. 2/PZZ 23.4022,2OM
0
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL PW slalom 5. 2/PZZ 26.4021,8OM
0
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice PW slalom 5. 2/PZZ 19.5115,3
0
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice FOR slalom 3. 3/PZ 21.7914,6
0
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice PW slalom 7. 2/PZZ 20.1115,8
0
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice FOR slalom 4. 4/PZ 22.6014,5
0
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži PW slalom 14. 6/PZZ 37.9030,3OM
0
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži FOR slalom 5. 5/PZ 61.1542,1OM
0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži PW slalom 12. 6/PZZ 52.4335,7OM
0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži FOR slalom 5. 5/PZ 123.5160,6OM
0
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP PW slalom 6. 3/PZZ 30.8023,1OM
0
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2X slalom 5.   97.7059,7OM
0
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu PW slalom 13. 7/PZZ 106.7075,4OM
0
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu PW slalom 6. 3/PZZ 48.0037,5OM
0
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 9. 3/PZZ 58.4839,5OM
0
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 7. 3/PZZ 45.9036,1OM
0
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram PW slalom 21. 7/PZZ 49.6033,7OM
0
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram PW slalom 20. 6/PZZ 42.4026,3OM
0
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou PW slalom 16. 5/PZZ 55.1044,5OM
0
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou PW slalom 15. 5/PZZ 75.3055,4OM
0
05.06.2016 Slalom v Kroměříži PW slalom 14. 4/PZZ 61.0046,7OM
0
04.06.2016 Slalom v Kroměříži PW slalom 13. 4/PZZ 104.9065,1OM
0
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP PW slalom 16. 4/PZZ 100.5058,0OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Malá MagdalénaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 2   C1: 2   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Malá MagdalénaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 2   C2: 06.09.22 aktualizace z registru ČSK
Malá MagdalenaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 23.05.22 aktualizace z registru ČSK
Malá MagdalenaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 17.08.21 updated from RVP
Malá MagdalenaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 17.05.21 updated from RVP
Malá MagdalénaUP Olomouc K1: 3+   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 08.04.21 updated from RVP
Malá MagdalénaUP Olomouc K1: 3+   C1: 2   C2: 2 K1: 3   C1: 3   C2: 01.12.20 updated from RVP
Malá MagdalénaUP Olomouc K1: 3+   C1: 2   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 07.06.20 updated from RVP
Malá MagdalénaUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Malá MagdalénaUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 16.05.19 updated from RVP
Malá MagdalénaUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 29.04.19 updated from RVP
Malá MagdalénaUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 24.05.18 updated from RVP
Malá MagdalénaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.05.18 updated from RVP
Malá MagdalénaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.09.15 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
0|5455|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
17.C1W 5/6 125
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 209
35.K1W 4/6 20
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
37.C1W 2/2 49
88.K1W 2/2 106
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C1W 3/3 55
8.C2X
Jílková Pavla
1/1 2
10.C2X
Vrbová Marie
2/2 2
24.K1W 3/3 109
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.C1W 4/4 130
30.K1W 6/6 62
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 5/10 92
18.K1W 5/12 97

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
14.C1W 4/6 104
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
13.C1W 5/9 167
49.K1W 5/9 222
Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C1W 5/6 108
10.C2X
Jílková Pavla
3/3 6
16.K1W 5/6 57
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.C1W 6/6 164
37.K1W 8/8 51
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/8 0
37.K1W 5/11 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C1W 5/10 19
22.K1W 5/12 29

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
17.C1W 4/4 88
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 3/3 0
 C2X
Kočířová Valentýna
1/1 0
 K1W 3/3 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
13.C1W 5/10 103
7.C2M
Kočířová Valentýna
2/2 18
12.C2X
Jílková Pavla
4/4 6
13.C2X
Kočířová Valentýna
1/1 4
17.C2X
Novák Tobiáš
1/1 1
25.K1W 5/10 72
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.C1W 2/2 48
43.K1W 2/2 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C1W 5/6 20
29.K1W 5/6 19

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 C2X
Kočířová Valentýna
2/2 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
19.C1W 5/17 62
23.C2M
Kočířová Valentýna
2/2 4
2.C2W
Kočířová Valentýna
4/4 4
6.C2X
Kočířová Valentýna
5/6 35
30.K1W 5/17 85
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 3/3 0
 K1W 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.C1W 4/4 1
47.K1W 4/4 3

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
26.C1W 5/15 25
41.K1W 5/17 41
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 FOR 2/2 0
 PW 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 C2X 1/1 0
 FOR 2/2 0
 PW 5/11 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 5/7 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2022
C1W17

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020
C1W151418
K1W303743

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202220212020
C1W01417
K1W3551-

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017
C1W3713535453-
K1W8849155173170-
C2X--7084--
FOR-----4
PW-----44

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018
C1W5732233437
K1W6637646696

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019201820172016
C1W1610131926--
C2X1010176-28-
K1W2416253041--
C2M--723---
C2W---2-7-
FOR-----2-
PW-----525

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018
C1W9131322-
K1W1822294743
Fotky nenalezeny.
0|5455|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
17.C1W 5/6 125
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 209
35.K1W 4/6 20
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
37.C1W 2/2 49
88.K1W 2/2 106
Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C1W 3/3 55
8.C2X
Jílková Pavla
1/1 2
10.C2X
Vrbová Marie
2/2 2
24.K1W 3/3 109
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.C1W 4/4 130
30.K1W 6/6 62
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 5/10 92
18.K1W 5/12 97

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
14.C1W 4/6 104
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
13.C1W 5/9 167
49.K1W 5/9 222
Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C1W 5/6 108
10.C2X
Jílková Pavla
3/3 6
16.K1W 5/6 57
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.C1W 6/6 164
37.K1W 8/8 51
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/8 0
37.K1W 5/11 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C1W 5/10 19
22.K1W 5/12 29

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
17.C1W 4/4 88
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 3/3 0
 C2X
Kočířová Valentýna
1/1 0
 K1W 3/3 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
13.C1W 5/10 103
7.C2M
Kočířová Valentýna
2/2 18
12.C2X
Jílková Pavla
4/4 6
13.C2X
Kočířová Valentýna
1/1 4
17.C2X
Novák Tobiáš
1/1 1
25.K1W 5/10 72
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.C1W 2/2 48
43.K1W 2/2 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C1W 5/6 20
29.K1W 5/6 19

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 C2X
Kočířová Valentýna
2/2 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
19.C1W 5/17 62
23.C2M
Kočířová Valentýna
2/2 4
2.C2W
Kočířová Valentýna
4/4 4
6.C2X
Kočířová Valentýna
5/6 35
30.K1W 5/17 85
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 3/3 0
 K1W 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.C1W 4/4 1
47.K1W 4/4 3

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
26.C1W 5/15 25
41.K1W 5/17 41
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 FOR 2/2 0
 PW 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 C2X 1/1 0
 FOR 2/2 0
 PW 5/11 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 5/7 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2022
C1W17

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020
C1W151418
K1W303743

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202220212020
C1W01417
K1W3551-

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017
C1W3713535453-
K1W8849155173170-
C2X--7084--
FOR-----4
PW-----44

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018
C1W5732233437
K1W6637646696

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019201820172016
C1W1610131926--
C2X1010176-28-
K1W2416253041--
C2M--723---
C2W---2-7-
FOR-----2-
PW-----525

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018
C1W9131322-
K1W1822294743

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
77 88 34 46 38   283
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár17.016.0126
C1W17.016.0126
NKZ28.327.02326
C1W21.020.02316
K1W40.039.04110
veřejné závody14.313.011169
C1W11.411.01159
K1W22.620.01561
PW11.311.0520
C2X5.86.0719
C2W3.02.016
C2M2.52.024
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,06
C1W00,000,000,000,06
NKZ00,000,000,000,026
C1W00,000,000,000,016
K1W00,000,000,000,010
veřejné závody31,863,631,8127,1169
C1W00,000,000,000,059
K1W00,000,000,000,061
PW00,000,000,000,020
C2X15,3210,515,3421,119
C2W233,3233,300,0466,76
C2M00,0250,0250,04100,04
Celkem31,563,031,5126,0201
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár125965000,0
C1W125965000,0
NKZ5212102323,8
C1W329082800,0
K1W2030215210,0
veřejné závody3363310107823,2
C1W118106093731,4
K1W12285473226,2
PW3857215513,2
C2X385221425,3
C2W1225621216,7
C2M846600,0
Celkem4005116138020,0
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1W

Malá Magdalenasl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 52
15.05.22
sl 51
14.05.22
sl 47
08.05.22
sl 46
07.05.22
pořadí14.20.18.22.12.16.
odstup % *)39,473,449,487,027,792,5
% poražených soupeřů *)35,05,019,0---42,121,1
pořadí2022celkem
průměr17.017.0
medián1616
modus1212
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze % *)61,661,6
průměrné % poražených soupeřů *)20,420,4
počet jízd1212
lepší 1. jízda4
66,7%
4
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Malá Magdalenasl 122
10.09.22
sl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 131
11.09.21
sl 116
21.08.21
sl 130
12.09.20
sl 118
22.08.20
sl 121
31.08.19
sl 131
01.09.18
pořadí27.14.20.25.6.20.9.8.21.
odstup % *)92,539,473,4100,66,860,017,517,485,8
% poražených soupeřů *)---35,05,07,772,224,063,665,013,0
pořadí20182019202020212022celkem
průměr21.08.014.515.520.316.7
medián218962020
modus218961420
počet závodů112239
průměrný odstup od vítěze % *)85,817,438,853,768,454,8
průměrné % poražených soupeřů *)13,065,043,840,013,331,7
počet jízd2244618
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
1
50,0%
1
50,0%
3
100,0%
7
77,8%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
5,6%

Kategorie C2X

Malá Magdalenasl 118
22.08.20
sl 121
31.08.19
pořadí6.11.
odstup % *)13,044,9
% poražených soupeřů *)58,3---
pořadí20192020celkem
průměr11.06.08.5
medián1166
modus1166
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)44,913,029,0
průměrné % poražených soupeřů *)0,058,329,2
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Malá Magdalenasl 122
10.09.22
sl 131
11.09.21
sl 116
21.08.21
sl 118
22.08.20
sl 121
31.08.19
sl 131
01.09.18
pořadí27.41.9.15.21.43.
odstup % *)30,276,28,920,123,255,1
% poražených soupeřů *)35,09,181,068,960,026,3
pořadí20182019202020212022celkem
průměr43.021.015.025.027.026.0
medián43211592721
modus4321159279
počet závodů111216
průměrný odstup od vítěze % *)55,123,220,142,530,235,6
průměrné % poražených soupeřů *)26,360,068,945,135,046,7
počet jízd2224212
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
3
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
8,3%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Malá Magdalenasl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
pořadí11.18.16.14.17.15.19.23.22.23.31.20.28.27.25.27.
odstup %21,425,640,527,542,939,344,345,067,380,492,332,089,377,882,9141,0
% poražených soupeřů60,037,034,843,523,836,440,029,08,712,03,238,73,610,314,37,1
pořadí202020212022celkem
průměr26.823.015.221.0
medián27221520
modus27231123
počet závodů46616
průměrný odstup od vítěze %97,860,232,859,3
průměrné % poražených soupeřů8,821,939,325,2
počet jízd8121232
lepší 1. jízda3
75,0%
1
16,7%
3
50,0%
7
43,8%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Malá Magdalenasl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
pořadí37.32.41.36.39.33.46.48.47.41.
odstup %28,828,134,530,344,932,136,342,840,945,3
% poražených soupeřů28,038,025,935,224,036,019,613,09,823,1
pořadí20212022celkem
průměr45.536.340.0
medián463639
modus413241
počet závodů4610
průměrný odstup od vítěze %41,333,136,4
průměrné % poražených soupeřů16,431,225,3
počet jízd81220
lepší 1. jízda2
50,0%
1
16,7%
3
30,0%
čistých jízd0
0,0%
2
16,7%
2
10,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Malá Magdalenasl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 155
20.08.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
pořadí13.12.9.13.15.8.14.7.10.12.8.13.10.8.11.14.11.12.13.13.
odstup %46,932,412,97,212,421,322,68,511,317,617,617,512,916,940,134,258,938,3132,5198,1
% poražených soupeřů29,431,355,655,650,069,643,570,055,056,073,142,957,165,050,035,023,121,47,77,7
pořadí20182019202020212022celkem
průměr13.012.010.310.712.511.3
medián131110101212
modus1311881213
počet závodů2439220
průměrný odstup od vítěze %165,342,915,814,639,638,0
průměrné % poražených soupeřů7,732,455,058,730,445,0
počet jízd48618440
lepší 1. jízda2
100,0%
1
25,0%
1
33,3%
6
66,7%
1
50,0%
11
55,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
3
50,0%
1
5,6%
1
25,0%
5
12,5%

Kategorie C2X

Malá Magdalenasl 78
20.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
pořadí8.10.9.
odstup %21,026,635,5
% poražených soupeřů36,425,027,3
pořadí20192020celkem
průměr9.58.09.0
medián989
modus988
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %31,021,027,7
průměrné % poražených soupeřů26,236,429,6
počet jízd426
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie FOR

Malá Magdalenasl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí3.4.
odstup %14,614,5
% poražených soupeřů60,040,0
pořadí2017celkem
průměr3.53.5
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %14,614,6
průměrné % poražených soupeřů50,050,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Malá Magdalenasl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 155
20.08.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
pořadí29.27.15.30.31.38.37.9.14.29.26.22.20.20.38.35.35.47.35.30.40.35.
odstup %38,431,217,516,715,232,618,07,510,318,523,124,618,526,150,146,046,877,3130,372,1118,171,0
% poražených soupeřů26,335,065,964,263,431,533,381,871,166,770,657,161,266,128,834,634,69,817,131,011,426,1
pořadí20182019202020212022celkem
průměr35.038.820.725.428.029.2
medián353520292730
modus35352092735
počet závodů4439222
průměrný odstup od vítěze %97,955,023,117,734,841,4
průměrné % poražených soupeřů21,427,061,560,930,744,9
počet jízd88618444
lepší 1. jízda2
50,0%
3
75,0%
1
33,3%
5
55,6%
0
0,0%
11
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
33,3%
3
16,7%
0
0,0%
5
11,4%

Kategorie PW

Malá Magdalenasl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí5.7.
odstup %15,315,8
% poražených soupeřů66,760,0
pořadí2017celkem
průměr6.06.0
medián55
modus55
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %15,615,6
průměrné % poražených soupeřů63,463,4
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Malá Magdalenasl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 50
11.05.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
pořadí10.12.9.12.11.9.7.10.11.15.14.16.13.11.12.13.10.11.15.19.7.9.5.5.11.14.14.9.9.11.7.7.8.11.12.19.19.6.7.11.10.13.13.13.11.12.11.15.14.15.
odstup %13,411,813,515,614,412,98,511,322,021,422,618,217,616,527,217,512,924,223,023,716,416,228,318,440,134,223,417,727,813,99,212,712,658,938,332,033,635,335,126,133,5132,5198,144,643,530,127,344,225,033,0
% poražených soupeřů60,957,766,750,056,555,670,055,052,450,056,737,552,061,557,742,957,152,448,133,364,755,663,655,650,035,027,855,646,733,362,550,046,223,121,428,030,816,733,39,118,27,77,720,028,626,737,522,218,812,5
pořadí20182019202020212022celkem
průměr12.610.212.810.010.311.4
medián13913101011
modus1171111911
počet závodů151796350
průměrný odstup od vítěze %51,624,419,814,112,929,8
průměrné % poražených soupeřů21,245,452,056,661,841,7
počet jízd303418126100
lepší 1. jízda9
60,0%
5
29,4%
4
44,4%
3
50,0%
3
100,0%
24
48,0%
čistých jízd10
33,3%
10
29,4%
6
33,3%
4
33,3%
6
100,0%
36
36,0%

Kategorie C2M

Malá Magdalenasl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
pořadí3.2.3.2.
odstup %16,35,66,54,0
% poražených soupeřů71,485,760,075,0
pořadí20192020celkem
průměr2.52.52.5
medián222
modus222
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %5,311,08,1
průměrné % poražených soupeřů67,578,673,0
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2W

Malá Magdalenasl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
pořadí1.1.2.2.6.6.
odstup %0,00,026,325,610,712,2
% poražených soupeřů------66,766,744,444,4
pořadí20172019celkem
průměr6.01.53.0
medián612
modus611
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %11,513,012,5
průměrné % poražených soupeřů44,433,437,0
počet jízd8816
lepší 1. jízda4
100,0%
2
50,0%
6
75,0%
čistých jízd2
25,0%
1
12,5%
3
18,8%

Kategorie C2X

Malá Magdalenasl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 50
11.05.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 57
17.05.17
pořadí2.4.3.5.7.7.10.8.5.6.7.7.4.1.2.10.9.5.
odstup %5,99,817,57,617,837,645,435,528,237,532,113,35,00,04,326,635,559,7
% poražených soupeřů66,750,050,042,914,314,310,030,0---------53,878,6100,050,025,027,320,0
pořadí20172019202020212022celkem
průměr5.05.57.26.33.05.7
medián547735
modus515727
počet závodů1653318
průměrný odstup od vítěze %59,714,135,721,011,123,3
průměrné % poražených soupeřů20,055,88,023,855,635,2
počet jízd412106638
lepší 1. jízda2
100,0%
1
16,7%
3
60,0%
2
66,7%
2
66,7%
10
52,6%
čistých jízd0
0,0%
1
8,3%
0
0,0%
1
16,7%
0
0,0%
2
5,3%

Kategorie FOR

Malá Magdalenasl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí5.5.
odstup %42,160,6
% poražených soupeřů20,020,0
pořadí2017celkem
průměr5.05.0
medián55
modus55
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %51,351,3
průměrné % poražených soupeřů20,020,0
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Malá Magdalenasl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 50
11.05.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
pořadí15.14.15.18.18.15.9.14.18.28.20.16.20.25.22.22.20.17.28.24.15.14.10.11.38.35.17.19.13.16.16.16.15.35.47.31.35.8.10.16.15.35.30.21.21.23.23.19.28.28.40.35.
odstup %18,215,418,018,918,717,57,510,323,425,321,815,723,730,229,824,618,523,223,917,524,921,212,820,350,146,030,230,926,515,721,224,021,746,877,328,234,432,535,234,427,8130,372,134,837,631,432,538,328,530,0118,171,0
% poražených soupeřů65,971,760,041,445,265,981,871,137,034,153,751,638,731,438,257,161,252,944,952,144,043,530,816,728,834,648,441,947,846,446,440,044,034,69,831,822,722,230,86,36,717,131,035,531,024,126,718,225,020,611,426,1
pořadí20182019202020212022celkem
průměr24.621.721.115.314.721.4
medián231620151519
modus351620181515
počet závodů171796352
průměrný odstup od vítěze %48,130,023,616,117,232,5
průměrné % poražených soupeřů22,838,546,557,165,938,5
počet jízd343418126104
lepší 1. jízda9
52,9%
9
52,9%
6
66,7%
3
50,0%
2
66,7%
29
55,8%
čistých jízd4
11,8%
13
38,2%
3
16,7%
5
41,7%
4
66,7%
29
27,9%

Kategorie PW

Malá Magdalenasl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 67
05.06.16
sl 65
04.06.16
sl 46
11.05.16
pořadí11.11.5.5.14.12.6.13.6.9.7.21.20.16.15.14.13.16.
odstup %25,816,122,221,830,335,723,175,437,539,536,133,726,344,555,446,765,158,0
% poražených soupeřů69,767,775,076,556,762,176,255,681,569,276,939,438,725,030,027,833,328,6
pořadí20162017celkem
průměr16.49.011.9
medián16912
modus1655
počet závodů71118
průměrný odstup od vítěze %47,133,038,5
průměrné % poražených soupeřů31,869,755,0
počet jízd122234
lepší 1. jízda4
57,1%
4
36,4%
8
44,4%
čistých jízd0
0,0%
4
18,2%
4
11,8%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Malá Magdalenasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí9.8.14.16.16.4.16.17.
odstup %8,68,811,811,512,810,439,138,1
% poražených soupeřů60,065,027,821,1---66,721,115,8
pořadí202020212022celkem
průměr12.315.38.512.5
medián1616814
modus416816
počet závodů3328
průměrný odstup od vítěze %29,212,08,717,6
průměrné % poražených soupeřů34,516,362,534,7

Kategorie K1W

Malá Magdalenasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí28.21.25.24.31.32.33.10.36.34.
odstup %28,224,022,714,618,918,222,516,429,529,6
% poražených soupeřů35,753,57,78,034,827,913,510,012,517,5
pořadí202020212022celkem
průměr26.732.024.527.4
medián34322428
modus10312110
počet závodů33410
průměrný odstup od vítěze %25,219,922,422,5
průměrné % poražených soupeřů13,325,426,222,1

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Malá Magdalenasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí9.8.4.14.16.15.22.22.
odstup %8,68,80,011,812,817,342,044,9
% poražených soupeřů60,065,080,027,8---33,34,58,7
pořadí2018202020212022celkem
průměr22.015.011.38.513.8
medián221514814
modus22154822
počet závodů21328
průměrný odstup od vítěze %43,517,38,28,718,3
průměrné % poražených soupeřů6,633,335,962,534,9

Kategorie K1W

Malá Magdalenasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí28.21.25.24.5.31.33.42.39.42.
odstup %28,224,022,714,67,618,922,525,451,651,8
% poražených soupeřů35,753,57,78,085,734,813,522,65,02,4
pořadí2018202020212022celkem
průměr40.542.023.024.529.0
medián3942312428
modus394252142
počet závodů213410
průměrný odstup od vítěze %51,725,416,322,426,8
průměrné % poražených soupeřů3,722,644,726,226,9

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Malá Magdalenasj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí4.14.16.16.4.15.17.16.17.17.22.22.
odstup %4,611,811,512,810,417,319,239,138,135,542,044,9
% poražených soupeřů62,527,821,1---66,733,330,421,115,811,14,58,7
pořadí2018201920202021celkem
průměr22.017.013.812.515.0
medián2217161416
modus2217171616
počet závodů215412
průměrný odstup od vítěze %43,535,524,810,223,9
průměrné % poražených soupeřů6,611,133,527,925,3

Kategorie K1W

Malá Magdalenasj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí25.24.6.31.32.33.10.42.39.36.34.36.39.42.
odstup %22,714,69,318,918,222,516,425,429,629,529,638,751,651,8
% poražených soupeřů7,78,070,634,827,913,510,022,628,312,517,57,95,02,4
pořadí20182019202020212022celkem
průměr40.536.032.225.524.530.6
medián393636312433
modus39361062436
počet závodů2154214
průměrný odstup od vítěze %51,738,726,117,218,727,1
průměrné % poražených soupeřů3,77,918,236,77,919,2

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Malá Magdalenasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 80
16.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí9.8.9.10.9.10.4.14.16.5.16.4.15.17.16.17.17.
odstup %8,68,812,411,813,810,94,611,811,58,912,810,417,319,239,138,135,5
% poražených soupeřů60,065,027,325,027,318,262,527,821,120,0---66,733,330,421,115,811,1
pořadí2019202020212022celkem
průměr17.013.811.09.211.5
medián171614910
modus17171699
počet závodů155617
průměrný odstup od vítěze %35,524,89,911,116,2
průměrné % poražených soupeřů11,133,526,337,131,3

Kategorie K1W

Malá Magdalenasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 80
16.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 24
08.04.18
sj 22
07.04.18
pořadí28.21.25.24.12.15.16.16.6.31.32.9.33.10.42.39.36.34.36.26.28.
odstup %28,224,022,714,619,618,620,616,79,318,918,224,722,516,425,429,629,529,638,744,445,4
% poražených soupeřů35,753,57,78,045,036,434,837,570,634,827,933,313,510,022,628,312,517,57,93,83,6
pořadí20182019202020212022celkem
průměr27.036.032.222.219.624.7
medián263636311626
modus26361061616
počet závodů2155821
průměrný odstup od vítěze %44,938,726,118,720,624,7
průměrné % poražených soupeřů3,77,918,236,032,325,9

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Malá Magdalenasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí12.15.12.10.15.14.
odstup %17,026,022,116,928,731,9
% poražených soupeřů26,76,731,343,812,518,8
pořadí20212022celkem
průměr14.512.313.0
medián141212
modus141212
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %30,320,523,8
průměrné % poražených soupeřů15,727,123,3

Kategorie K1W

Malá Magdalenasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí29.20.33.31.32.29.30.30.
odstup %23,215,627,225,931,220,919,822,5
% poražených soupeřů28,251,322,026,826,233,319,419,4
pořadí20212022celkem
průměr30.328.329.3
medián302930
modus302029
počet závodů448
průměrný odstup od vítěze %23,623,023,3
průměrné % poražených soupeřů24,632,128,3

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Malá Magdalenasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
pořadí12.15.12.10.10.7.7.11.
odstup %17,026,022,116,927,211,419,636,2
% poražených soupeřů26,76,731,343,830,862,557,116,7
pořadí20182019202020212022celkem
průměr11.07.07.010.012.310.5
medián1177101210
modus117710127
počet závodů111148
průměrný odstup od vítěze %36,219,611,427,220,522,0
průměrné % poražených soupeřů16,757,162,530,827,134,5

Kategorie K1W

Malá Magdalenasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
pořadí29.20.33.31.24.25.12.20.30.
odstup %23,215,627,225,926,927,120,824,541,2
% poražených soupeřů28,251,322,026,832,414,345,040,66,5
pořadí20182019202020212022celkem
průměr30.020.018.524.028.324.9
medián302012242925
modus302012242020
počet závodů112149
průměrný odstup od vítěze %41,224,523,926,923,025,8
průměrné % poražených soupeřů6,540,629,732,432,129,7

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Malá Magdalenasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 129
05.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí12.15.3.15.14.6.9.9.
odstup %17,026,05,428,731,98,225,325,9
% poražených soupeřů26,76,775,012,518,844,427,320,0
pořadí2019202020212022celkem
průměr9.06.010.713.510.4
medián9614129
modus963129
počet závodů21328
průměrný odstup od vítěze %25,68,222,021,521,1
průměrné % poražených soupeřů23,744,435,416,728,9

Kategorie K1W

Malá Magdalenasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí29.20.32.6.29.11.30.30.8.16.17.
odstup %23,215,631,210,720,915,119,822,515,132,925,3
% poražených soupeřů28,251,326,270,633,323,119,419,441,711,85,9
pořadí2019202020212022celkem
průměr16.58.023.024.520.7
medián168292020
modus168302029
počet závodů216211
průměrný odstup od vítěze %29,115,120,019,421,1
průměrné % poražených soupeřů8,941,732,039,830,1

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C1W

Malá Magdalenasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 110
17.08.19
pořadí12.15.9.
odstup %17,026,025,9
% poražených soupeřů26,76,720,0
pořadí20192022celkem
průměr9.013.512.0
medián91212
modus9129
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %25,921,523,0
průměrné % poražených soupeřů20,016,717,8

Kategorie K1W

Malá Magdalenasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 110
17.08.19
pořadí29.20.17.
odstup %23,215,625,3
% poražených soupeřů28,251,35,9
pořadí20192022celkem
průměr17.024.522.0
medián172020
modus172017
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %25,319,421,4
průměrné % poražených soupeřů5,939,828,5

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Malá Magdalenasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 129
05.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 62
22.05.19
pořadí12.15.3.15.14.6.9.9.11.
odstup %17,026,05,428,731,98,225,325,930,2
% poražených soupeřů26,76,775,012,518,844,427,320,028,6
pořadí2019202020212022celkem
průměr9.76.010.713.510.4
medián96141211
modus963129
počet závodů31329
průměrný odstup od vítěze %27,18,222,021,522,1
průměrné % poražených soupeřů25,344,435,416,728,9

Kategorie K1W

Malá Magdalenasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 62
22.05.19
pořadí29.20.32.6.29.30.30.8.16.17.16.
odstup %23,215,631,210,720,919,822,515,132,925,327,0
% poražených soupeřů28,251,326,270,633,319,419,441,711,85,9---
pořadí2019202020212022celkem
průměr16.38.025.424.521.2
medián168302020
modus168302016
počet závodů315211
průměrný odstup od vítěze %28,415,121,019,422,2
průměrné % poražených soupeřů5,941,733,839,828,0
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále