Malá Magdalena, 2007

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 2   C2: 3  sjezd K1: 3   C1: 3   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 19. 4/ZS 43.6244,3
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 46. 10/ZS 34.2136,3
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 23. 5/ZS 44.0445,0
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 48. 12/ZS 39.8442,8
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 12. 6/ZS 16.1015,6
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 18. 7/ZS 18.1018,9
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
JÍLKOVÁ Pavla
5. 3/ZS 9.207,6
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 11. 4/ZS 15.4014,4
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 18. 7/ZS 18.3018,7
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
JÍLKOVÁ Pavla
7. 2/ZS 22.6017,8
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C1W slalom 22. 6/ZS 76.3567,3
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja K1W slalom 47. 12/ZS 43.9340,9
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja C1W slalom 23. 6/ZS 94.9980,4
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja K1W slalom 41. 9/ZS 48.0145,3
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W sjezd 24. 12/DM 11.0926,9
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W sjezd 10. 5/DM 12.4627,2
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W slalom 25. 6/ZS 102.50100,6
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W slalom 41. 11/ZS 74.5476,2
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné K1W sjezd 6. 6/ZS 5.3810,7
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1W sjezd 32. 4/ZS 15.0931,2
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné C1W sjezd 3. 3/ZS 3.105,4
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 6. 6/ZS 27.979,3
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 29. 4/ZS 10.2620,9
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 4. 4/ZS 15.584,6
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k K1W sjezd 11. 2/ZS 8.7115,1
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1W sjezd 5. 5/ZS 3.567,6
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem C1W sjezd 4. 4/ZS
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 6. 6/ZS 6.906,8
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 9. 9/ZS 8.028,9
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 9. 9/ZS 13.3012,9
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 15. 15/ZS 16.1017,5
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 13. 6/ZS 7.687,2
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 30. 9/ZS 15.5816,7
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 15. 6/ZS 13.3112,4
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 31. 6/ZS 14.7515,2
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 8. 3/ZS 20.1621,3
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 38. 12/ZS 28.8132,6
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 14. 6/ZS 26.5622,6
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 37. 10/ZS 19.7318,0
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 7. 7/ZS 10.068,5
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 9. 9/ZS 8.067,5
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 10. 10/ZS 13.0111,3
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 14. 13/ZS 10.9910,3
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 12. 3/ZS 13.6117,6
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 29. 11/ZS 14.0018,5
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 8. 3/ZS 15.5517,6
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 26. 8/ZS 19.4523,1
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1W sjezd 31. 6/ZS 126.6018,9
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1W sjezd 14. 3/ZS 89.4711,8
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1W sjezd 32. 7/ZS 117.2218,2
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1W sjezd 16. 4/ZS 83.4211,5
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci K1W sjezd 10. 4/ZS 7.8016,8
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci C1W sjezd 7. 4/ZS 6.5011,9
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 31. 9/ZS 103.6392,3
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 20. 4/ZS 34.5332,0
16.06.2021 Sjezd v Litovli K1W sjezd 9.   135.4024,7
16.06.2021 Sjezd v Litovli C1W sjezd 5.   60.208,9
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 30. 5/ZS 9.9419,8
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 15. 2/ZS 15.9228,7
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 30. 5/ZS 11.0822,5
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 14. 2/ZS 18.0331,9
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 11. 5/ZS 23.1622,0
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 18. 7/ZS 23.6923,4
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
JÍLKOVÁ Pavla
7. 3/ZS 49.8337,6
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1W sjezd 31. 5/ZS 319.6424,3
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1W sjezd 14. 3/ZS 182.1911,5
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1W sjezd 33. 6/ZS 297.1622,5
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C1W sjezd 16. 6/ZS 200.7312,8
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 15. 3/ZS 24.6021,4
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 28. 8/ZS 28.6025,3
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
JÍLKOVÁ Pavla
10. 4/ZS 60.0045,4
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 14. 4/ZS 25.1022,6
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 20. 5/ZS 23.7021,8
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
JÍLKOVÁ Pavla
8. 3/ZS 48.7035,5
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 16. 4/ZS 16.5018,2
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 16. 5/ZS 13.3015,7
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
JÍLKOVÁ Pavla
5. 3/ZS 30.1028,2
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 13. 4/ZS 15.8017,6
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 20. 6/ZS 19.9023,7
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
JÍLKOVÁ Pavla
6. 3/ZS 40.7037,5
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 25. 4/ZS 18.0827,1
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 20. 5/ZS 72.0560,0
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 12. 10/ZS 9.2320,8
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 7. 5/ZS 5.9711,4
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 9. 8/ZS 19.6917,5
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 15. 12/ZS 20.2720,1
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
6. 6/ZS 18.0513,0
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C1W slalom 11. 4/ZS 15.6016,5
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C2M slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
3. 2/ZS 18.7016,3
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1W slalom 25. 6/ZS 26.7030,2
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C1W slalom 12. 4/ZS 28.5027,2
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C2M slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
2. 1/ZS 8.605,6
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1W slalom 22. 6/ZS 28.1029,8
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 8. 7/ZS 7.9115,1
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 6. 4/ZS 5.148,2
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 10. 8/ZS 49.8516,4
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 4. 3/ZS 36.5210,4
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 28. 5/ZS 94.3489,3
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 27. 4/ZS 83.7477,8
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 25. 4/ZS 75.5982,9
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 27. 3/ZS 122.93141,0
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 13. 9/ZS 18.4617,5
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 22. 16/ZS 22.9724,6
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 10. 9/ZS 12.9712,9
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 20. 16/ZS 16.6618,5
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 8. 7/ZS 19.3616,9
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 20. 16/ZS 26.9626,1
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
8. 8/ZS 29.3921,0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 42. 8/ZS 184.4625,4
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 15. 2/ZS 144.0717,3
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 39. 6/ZS 208.2829,6
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 17. 2/ZS 157.0719,2
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 36. 5/ZS 14.3929,5
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 16. 1/ZS 20.7139,1
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 34. 4/ZS 14.3529,6
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 17. 1/ZS 19.9338,1
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 11. 4/ZS 26.7024,2
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 17. 5/ZS 24.7023,2
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
NOVÁK Tobiáš
7. 3/ZS 42.2032,1
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 15. 5/ZM 27.6023,0
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 28. 6/ZM 27.1023,9
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
7. 2/ZM 19.6013,3
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 19. 6/ZM 31.0023,7
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 24. 5/ZM 21.9017,5
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
4. 1/ZM 8.205,0
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W sjezd 20. 7/ZM 11.4624,5
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W sjezd 7. 2/ZM 10.5119,6
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 8. 2/ZM 17.5117,4
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 21. 7/ZM 21.5423,2
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2X slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
11. 3/ZM 52.9144,9
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1W sjezd 16. 6/ZM 16.4232,9
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1W sjezd 9. 3/ZM 14.9225,3
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1W sjezd 17. 7/ZM 71.6325,3
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1W sjezd 9. 3/ZM 83.6125,9
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 7. 2/ZM 15.8016,4
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 15. 5/ZM 22.1024,9
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2W slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
1.  
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 9. 3/ZM 16.0016,2
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 14. 5/ZM 19.5021,2
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2W slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
1.  
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota C1W slalom 5. 2/ZM 26.9028,3
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota K1W slalom 10. 4/ZM 13.5012,8
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota C2X slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
1. 1/ZM
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C1W slalom 5. 3/ZM 19.3018,4
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1W slalom 11. 4/ZM 21.0020,3
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C2X slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
2. 1/ZM 6.304,3
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 38. 7/ZM 308.0741,4
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 16. 4/ZM 267.9231,3
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 36. 4/ZM 288.4438,7
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 17. 3/ZM 296.0635,5
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 11. 3/ZM 43.6740,1
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 38. 12/ZM 50.7350,1
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
10. 3/ZM 36.5026,6
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 14. 4/ZM 38.7834,2
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 35. 9/ZM 46.9946,0
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
9. 2/ZM 45.0435,5
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1W slalom 14. 5/ZM 26.8023,4
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 17. 5/ZM 29.8030,2
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2W slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
2. 1/ZM 38.1026,3
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1W slalom 9. 4/ZM 20.9017,7
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 19. 6/ZM 31.6030,9
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2W slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
2. 1/ZM 37.4025,6
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 16. 5/ZM 12.5027,0
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 11. 4/ZM 15.0030,2
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 9. 5/ZM 32.7027,8
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 13. 5/ZM 29.3026,5
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1W slalom 11. 5/ZM 17.6013,9
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1W slalom 16. 5/ZM 17.5015,7
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1W slalom 7. 3/ZM 11.509,2
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1W slalom 16. 5/ZM 22.8021,2
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 7. 4/ZM 16.6012,7
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 16. 6/ZM 27.6024,0
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
3. 1/ZM 10.606,5
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 8. 4/ZM 17.7012,6
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 15. 6/ZM 26.4021,7
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
KOČÍŘOVÁ Valentýna
2. 1/ZM 7.204,0
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 11. 3/ZM 76.8758,9
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 35. 11/ZM 53.6246,8
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 12. 3/ZM 50.6138,3
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 47. 18/ZM 95.1677,3
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 19. 4/ZM 28.5032,0
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 31. 7/ZM 24.0028,2
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 19. 5/ZM 31.0033,6
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 35. 8/ZM 30.0034,4
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 30. 8/ZM 20.7541,2
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 11. 3/ZM 21.0736,2
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W slalom 21. 6/ZM 74.6385,8
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 43. 15/ZM 45.3755,1
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1W slalom 6. 2/ZM 34.3035,3
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1W slalom 8. 2/ZM 28.7032,5
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1W slalom 7. 2/ZM 34.4035,1
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1W slalom 10. 2/ZM 33.3035,2
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích C1W slalom 11. 3/ZM 31.1026,1
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1W slalom 16. 4/ZM 38.6034,4
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích C1W slalom 10. 2/ZM 37.0033,5
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1W slalom 15. 4/ZM 29.9027,8
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem C1W slalom 13. 3/ZM 135.99132,5
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1W slalom 35. 12/ZM 126.50130,3
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. C1W slalom 13. 3/ZM 206.91198,1
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1W slalom 30. 11/ZM 66.5072,1
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1W sjezd 39. 6/ZM 405.8551,6
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1W sjezd 22. 3/ZM 392.8842,0
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd 42. 5/ZM 405.9651,8
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1W sjezd 22. 2/ZM 419.7644,9
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1W slalom 13. 4/ZM 57.3044,6
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1W slalom 21. 6/ZM 41.8034,8
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1W slalom 11. 4/ZM 64.0043,5
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1W slalom 21. 7/ZM 48.0037,6
13.05.2018 Slalom v Ostravě C1W slalom 12. 4/ZM 38.3030,1
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1W slalom 23. 7/ZM 36.1031,4
12.05.2018 Slalom v Ostravě C1W slalom 11. 4/ZM 31.2027,3
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1W slalom 23. 7/ZM 34.4032,5
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C1W slalom 15. 4/ZM 49.2044,2
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1W slalom 19. 5/ZM 41.5038,3
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom 28. 8/ZM 33.6028,5
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C1W slalom 14. 4/ZM 31.4025,0
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom 28. 9/ZM 36.9030,0
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C1W slalom 15. 5/ZM 43.7033,0
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 40. 16/ZM 130.23118,1
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 35. 12/ZM 82.0571,0
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 26. 3/ZM 457.8044,4
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd    
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd    
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 28. 3/ZM 471.8045,4
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram PW slalom 11. 5/PZZ 32.1025,8
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2W slalom 6.   16.5010,7
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram PW slalom 11. 6/PZZ 20.3016,1
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2W slalom 6.   17.8012,2
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 PW slalom 5. 2/PZZ 23.4022,2
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL PW slalom 5. 2/PZZ 26.4021,8
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice PW slalom 5. 2/PZZ 19.5115,3
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice FOR slalom 3. 3/PZ 21.7914,6
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice PW slalom 7. 2/PZZ 20.1115,8
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice FOR slalom 4. 4/PZ 22.6014,5
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži PW slalom 14. 6/PZZ 37.9030,3
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži FOR slalom 5. 5/PZ 61.1542,1
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži PW slalom 12. 6/PZZ 52.4335,7
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži FOR slalom 5. 5/PZ 123.5160,6
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP PW slalom 6. 3/PZZ 30.8023,1
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2X slalom 5.   97.7059,7
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu PW slalom 13. 7/PZZ 106.7075,4
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu PW slalom 6. 3/PZZ 48.0037,5
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 9. 3/PZZ 58.4839,5
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh PW slalom 7. 3/PZZ 45.9036,1
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram PW slalom 21. 7/PZZ 49.6033,7
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram PW slalom 20. 6/PZZ 42.4026,3
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou PW slalom 16. 5/PZZ 55.1044,5
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou PW slalom 15. 5/PZZ 75.3055,4
05.06.2016 Slalom v Kroměříži PW slalom 14. 4/PZZ 61.0046,7
04.06.2016 Slalom v Kroměříži PW slalom 13. 4/PZZ 104.9065,1
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP PW slalom 16. 4/PZZ 100.5058,0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Malá MagdalenaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 17.08.21 updated from RVP
Malá MagdalenaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 17.05.21 updated from RVP
Malá MagdalénaUP Olomouc K1: 3+   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 08.04.21 updated from RVP
Malá MagdalénaUP Olomouc K1: 3+   C1: 2   C2: 2 K1: 3   C1: 3   C2: 01.12.20 updated from RVP
Malá MagdalénaUP Olomouc K1: 3+   C1: 2   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 07.06.20 updated from RVP
Malá MagdalénaUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Malá MagdalénaUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 16.05.19 updated from RVP
Malá MagdalénaUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 29.04.19 updated from RVP
Malá MagdalénaUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 24.05.18 updated from RVP
Malá MagdalénaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.05.18 updated from RVP
Malá MagdalénaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.09.15 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5455|0|N

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
19.C1W 4/6 104
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
13.C1W 5/9 167
49.K1W 5/9 222
Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C1W 5/6 108
10.C2X
Jílková Pavla
3/3 6
16.K1W 5/6 57
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.C1W 6/6 164
37.K1W 8/8 51
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/8 0
37.K1W 5/11 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C1W 5/10 19
22.K1W 5/12 29

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
17.C1W 4/4 88
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 3/3 0
 C2X
Kočířová Valentýna
1/1 0
 K1W 3/3 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
13.C1W 5/10 103
7.C2M
Kočířová Valentýna
2/2 18
12.C2X
Jílková Pavla
4/4 6
13.C2X
Kočířová Valentýna
1/1 4
17.C2X
Novák Tobiáš
1/1 1
25.K1W 5/10 72
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.C1W 2/2 48
43.K1W 2/2 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C1W 5/6 20
29.K1W 5/6 19

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 C2X
Kočířová Valentýna
2/2 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
19.C1W 5/17 62
23.C2M
Kočířová Valentýna
2/2 4
2.C2W
Kočířová Valentýna
4/4 4
6.C2X
Kočířová Valentýna
5/6 35
30.K1W 5/17 85
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 3/3 0
 K1W 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.C1W 4/4 1
47.K1W 4/4 3

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
26.C1W 5/15 25
41.K1W 5/17 41
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 FOR 2/2 0
 PW 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 C2X 1/1 0
 FOR 2/2 0
 PW 5/11 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 5/7 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020
C1W1418
K1W3743

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20212020
C1W1917
K1W52-

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017
C1W13535453-
K1W49155173170-
C2X-7084--
FOR----4
PW----44

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192018
C1W32233437
K1W37646696

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019201820172016
C1W10131926--
C2X10176-28-
K1W16253041--
C2M-723---
C2W--2-7-
FOR----2-
PW----525

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192018
C1W131322-
K1W22294743
Fotky nenalezeny.
0|5455|0|N

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
19.C1W 4/6 104
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
13.C1W 5/9 167
49.K1W 5/9 222
Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C1W 5/6 108
10.C2X
Jílková Pavla
3/3 6
16.K1W 5/6 57
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.C1W 6/6 164
37.K1W 8/8 51
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/8 0
37.K1W 5/11 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C1W 5/10 19
22.K1W 5/12 29

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
17.C1W 4/4 88
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 3/3 0
 C2X
Kočířová Valentýna
1/1 0
 K1W 3/3 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
13.C1W 5/10 103
7.C2M
Kočířová Valentýna
2/2 18
12.C2X
Jílková Pavla
4/4 6
13.C2X
Kočířová Valentýna
1/1 4
17.C2X
Novák Tobiáš
1/1 1
25.K1W 5/10 72
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.C1W 2/2 48
43.K1W 2/2 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C1W 5/6 20
29.K1W 5/6 19

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 C2X
Kočířová Valentýna
2/2 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
19.C1W 5/17 62
23.C2M
Kočířová Valentýna
2/2 4
2.C2W
Kočířová Valentýna
4/4 4
6.C2X
Kočířová Valentýna
5/6 35
30.K1W 5/17 85
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 3/3 0
 K1W 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.C1W 4/4 1
47.K1W 4/4 3

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
26.C1W 5/15 25
41.K1W 5/17 41
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 FOR 2/2 0
 PW 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 C2X 1/1 0
 FOR 2/2 0
 PW 5/11 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PW 5/7 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020
C1W1418
K1W3743

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20212020
C1W1917
K1W52-

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017
C1W13535453-
K1W49155173170-
C2X-7084--
FOR----4
PW----44

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192018
C1W32233437
K1W37646696

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019201820172016
C1W10131926--
C2X10176-28-
K1W16253041--
C2M-723---
C2W--2-7-
FOR----2-
PW----525

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192018
C1W131322-
K1W22294743

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
65 70 31 34 28   228
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ30.527.02314
C1W24.523.02310
K1W45.546.0414
veřejné závody14.413.011156
C1W11.411.01154
K1W22.920.01656
PW11.311.0520
C2X6.37.0716
C2W3.02.016
C2M2.52.024
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,014
C1W00,000,000,000,010
K1W00,000,000,000,04
veřejné závody31,953,221,3106,4156
C1W00,000,000,000,054
K1W00,000,000,000,056
PW00,000,000,000,020
C2X16,316,300,0212,516
C2W233,3233,300,0466,76
C2M00,0250,0250,04100,04
Celkem31,852,921,2105,9170
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ288863200,0
C1W208364200,0
K1W850600,0
veřejné závody3103106106721,6
C1W10895093027,8
K1W11278472825,0
PW3857215513,2
C2X324981626,3
C2W1225621216,7
C2M846600,0
Celkem3383992126719,8
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Malá Magdalenasl 131
11.09.21
sl 116
21.08.21
sl 130
12.09.20
sl 118
22.08.20
sl 121
31.08.19
sl 131
01.09.18
pořadí25.6.20.9.8.21.
odstup % *)100,66,860,017,517,485,8
% poražených soupeřů *)7,772,224,063,665,013,0
pořadí2018201920202021celkem
průměr21.08.014.515.514.8
medián218969
modus218966
počet závodů11226
průměrný odstup od vítěze % *)85,817,438,853,748,0
průměrné % poražených soupeřů *)13,065,043,840,040,9
počet jízd224412
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
1
50,0%
1
50,0%
4
66,7%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
8,3%

Kategorie C2X

Malá Magdalenasl 118
22.08.20
sl 121
31.08.19
pořadí6.11.
odstup % *)13,044,9
% poražených soupeřů *)58,3---
pořadí20192020celkem
průměr11.06.08.5
medián1166
modus1166
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)44,913,029,0
průměrné % poražených soupeřů *)0,058,329,2
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Malá Magdalenasl 131
11.09.21
sl 116
21.08.21
sl 118
22.08.20
sl 121
31.08.19
sl 131
01.09.18
pořadí41.9.15.21.43.
odstup % *)76,28,920,123,255,1
% poražených soupeřů *)9,181,068,960,026,3
pořadí2018201920202021celkem
průměr43.021.015.025.025.8
medián432115921
modus43211599
počet závodů11125
průměrný odstup od vítěze % *)55,123,220,142,536,7
průměrné % poražených soupeřů *)26,360,068,945,149,1
počet jízd222410
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
2
40,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
10,0%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Malá Magdalenasl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
pořadí19.23.22.23.31.20.28.27.25.27.
odstup %44,345,067,380,492,332,089,377,882,9141,0
% poražených soupeřů40,029,08,712,03,238,73,610,314,37,1
pořadí20202021celkem
průměr26.823.024.5
medián272223
modus272323
počet závodů4610
průměrný odstup od vítěze %97,860,275,2
průměrné % poražených soupeřů8,821,916,7
počet jízd81220
lepší 1. jízda3
75,0%
1
16,7%
4
40,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Malá Magdalenasl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
pořadí46.48.47.41.
odstup %36,342,840,945,3
% poražených soupeřů19,613,09,823,1
pořadí2021celkem
průměr45.545.5
medián4646
modus4141
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %41,341,3
průměrné % poražených soupeřů16,416,4
počet jízd88
lepší 1. jízda2
50,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Malá Magdalenasl 155
20.08.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
pořadí9.13.15.8.14.7.10.12.8.13.10.8.11.14.11.12.13.13.
odstup %12,97,212,421,322,68,511,317,617,617,512,916,940,134,258,938,3132,5198,1
% poražených soupeřů55,655,650,069,643,570,055,056,073,142,957,165,050,035,023,121,47,77,7
pořadí2018201920202021celkem
průměr13.012.010.310.711.2
medián1311101011
modus13118813
počet závodů243918
průměrný odstup od vítěze %165,342,915,814,637,8
průměrné % poražených soupeřů7,732,455,058,746,6
počet jízd4861836
lepší 1. jízda2
100,0%
1
25,0%
1
33,3%
6
66,7%
10
55,6%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
3
50,0%
1
5,6%
4
11,1%

Kategorie C2X

Malá Magdalenasl 78
20.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
pořadí8.10.9.
odstup %21,026,635,5
% poražených soupeřů36,425,027,3
pořadí20192020celkem
průměr9.58.09.0
medián989
modus988
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %31,021,027,7
průměrné % poražených soupeřů26,236,429,6
počet jízd426
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie FOR

Malá Magdalenasl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí3.4.
odstup %14,614,5
% poražených soupeřů60,040,0
pořadí2017celkem
průměr3.53.5
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %14,614,6
průměrné % poražených soupeřů50,050,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Malá Magdalenasl 155
20.08.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
pořadí15.30.31.38.37.9.14.29.26.22.20.20.38.35.35.47.35.30.40.35.
odstup %17,516,715,232,618,07,510,318,523,124,618,526,150,146,046,877,3130,372,1118,171,0
% poražených soupeřů65,964,263,431,533,381,871,166,770,657,161,266,128,834,634,69,817,131,011,426,1
pořadí2018201920202021celkem
průměr35.038.820.725.429.3
medián3535202930
modus353520935
počet závodů443920
průměrný odstup od vítěze %97,955,023,117,742,0
průměrné % poražených soupeřů21,427,061,560,946,3
počet jízd8861840
lepší 1. jízda2
50,0%
3
75,0%
1
33,3%
5
55,6%
11
55,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
33,3%
3
16,7%
5
12,5%

Kategorie PW

Malá Magdalenasl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí5.7.
odstup %15,315,8
% poražených soupeřů66,760,0
pořadí2017celkem
průměr6.06.0
medián55
modus55
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %15,615,6
průměrné % poražených soupeřů63,463,4
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Malá Magdalenasl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
pořadí12.11.9.7.10.11.15.14.16.13.11.12.13.10.11.15.19.7.9.5.5.11.14.14.9.9.11.7.7.8.11.12.19.19.6.7.11.10.13.13.13.11.12.11.15.14.15.
odstup %15,614,412,98,511,322,021,422,618,217,616,527,217,512,924,223,023,716,416,228,318,440,134,223,417,727,813,99,212,712,658,938,332,033,635,335,126,133,5132,5198,144,643,530,127,344,225,033,0
% poražených soupeřů50,056,555,670,055,052,450,056,737,552,061,557,742,957,152,448,133,364,755,663,655,650,035,027,855,646,733,362,550,046,223,121,428,030,816,733,39,118,27,77,720,028,626,737,522,218,812,5
pořadí2018201920202021celkem
průměr12.610.212.810.011.4
medián139131011
modus117111111
počet závodů15179647
průměrný odstup od vítěze %51,624,419,814,130,9
průměrné % poražených soupeřů21,245,452,056,640,4
počet jízd3034181294
lepší 1. jízda9
60,0%
5
29,4%
4
44,4%
3
50,0%
21
44,7%
čistých jízd10
33,3%
10
29,4%
6
33,3%
4
33,3%
30
31,9%

Kategorie C2M

Malá Magdalenasl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
pořadí3.2.3.2.
odstup %16,35,66,54,0
% poražených soupeřů71,485,760,075,0
pořadí20192020celkem
průměr2.52.52.5
medián222
modus222
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %5,311,08,1
průměrné % poražených soupeřů67,578,673,0
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2W

Malá Magdalenasl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
pořadí1.1.2.2.6.6.
odstup %0,00,026,325,610,712,2
% poražených soupeřů------66,766,744,444,4
pořadí20172019celkem
průměr6.01.53.0
medián612
modus611
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %11,513,012,5
průměrné % poražených soupeřů44,433,437,0
počet jízd8816
lepší 1. jízda4
100,0%
2
50,0%
6
75,0%
čistých jízd2
25,0%
1
12,5%
3
18,8%

Kategorie C2X

Malá Magdalenasl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 57
17.05.17
pořadí5.7.7.10.8.5.6.7.7.4.1.2.10.9.5.
odstup %7,617,837,645,435,528,237,532,113,35,00,04,326,635,559,7
% poražených soupeřů42,914,314,310,030,0---------53,878,6100,050,025,027,320,0
pořadí2017201920202021celkem
průměr5.05.57.26.36.2
medián54777
modus51577
počet závodů165315
průměrný odstup od vítěze %59,714,135,721,025,7
průměrné % poražených soupeřů20,055,88,023,831,1
počet jízd41210632
lepší 1. jízda2
100,0%
1
16,7%
3
60,0%
2
66,7%
8
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
8,3%
0
0,0%
1
16,7%
2
6,3%

Kategorie FOR

Malá Magdalenasl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí5.5.
odstup %42,160,6
% poražených soupeřů20,020,0
pořadí2017celkem
průměr5.05.0
medián55
modus55
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %51,351,3
průměrné % poražených soupeřů20,020,0
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Malá Magdalenasl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
pořadí18.18.15.9.14.18.28.20.16.20.25.22.22.20.17.28.24.15.14.10.11.38.35.17.19.13.16.16.16.15.35.47.31.35.8.10.16.15.35.30.21.21.23.23.19.28.28.40.35.
odstup %18,918,717,57,510,323,425,321,815,723,730,229,824,618,523,223,917,524,921,212,820,350,146,030,230,926,515,721,224,021,746,877,328,234,432,535,234,427,8130,372,134,837,631,432,538,328,530,0118,171,0
% poražených soupeřů41,445,265,981,871,137,034,153,751,638,731,438,257,161,252,944,952,144,043,530,816,728,834,648,441,947,846,446,440,044,034,69,831,822,722,230,86,36,717,131,035,531,024,126,718,225,020,611,426,1
pořadí2018201920202021celkem
průměr24.621.721.115.321.8
medián2316201520
modus3516201816
počet závodů17179649
průměrný odstup od vítěze %48,130,023,616,133,4
průměrné % poražených soupeřů22,838,546,557,136,8
počet jízd3434181298
lepší 1. jízda9
52,9%
9
52,9%
6
66,7%
3
50,0%
27
55,1%
čistých jízd4
11,8%
13
38,2%
3
16,7%
5
41,7%
25
25,5%

Kategorie PW

Malá Magdalenasl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 67
05.06.16
sl 65
04.06.16
sl 46
11.05.16
pořadí11.11.5.5.14.12.6.13.6.9.7.21.20.16.15.14.13.16.
odstup %25,816,122,221,830,335,723,175,437,539,536,133,726,344,555,446,765,158,0
% poražených soupeřů69,767,775,076,556,762,176,255,681,569,276,939,438,725,030,027,833,328,6
pořadí20162017celkem
průměr16.49.011.9
medián16912
modus1655
počet závodů71118
průměrný odstup od vítěze %47,133,038,5
průměrné % poražených soupeřů31,869,755,0
počet jízd122234
lepší 1. jízda4
57,1%
4
36,4%
8
44,4%
čistých jízd0
0,0%
4
18,2%
4
11,8%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Malá Magdalenasj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí14.16.16.4.16.17.
odstup %11,811,512,810,439,138,1
% poražených soupeřů27,821,1---66,721,115,8
pořadí20202021celkem
průměr12.315.313.8
medián161616
modus41616
počet závodů336
průměrný odstup od vítěze %29,212,020,6
průměrné % poražených soupeřů34,516,325,4

Kategorie K1W

Malá Magdalenasj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí31.32.33.10.36.34.
odstup %18,918,222,516,429,529,6
% poražených soupeřů34,827,913,510,012,517,5
pořadí20202021celkem
průměr26.732.029.3
medián343232
modus103110
počet závodů336
průměrný odstup od vítěze %25,219,922,5
průměrné % poražených soupeřů13,325,419,4

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Malá Magdalenasj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí4.14.16.15.22.22.
odstup %0,011,812,817,342,044,9
% poražených soupeřů80,027,8---33,34,58,7
pořadí201820202021celkem
průměr22.015.011.315.5
medián22151415
modus2215422
počet závodů2136
průměrný odstup od vítěze %43,517,38,221,5
průměrné % poražených soupeřů6,633,335,925,7

Kategorie K1W

Malá Magdalenasj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí5.31.33.42.39.42.
odstup %7,618,922,525,451,651,8
% poražených soupeřů85,734,813,522,65,02,4
pořadí201820202021celkem
průměr40.542.023.032.0
medián39423133
modus3942542
počet závodů2136
průměrný odstup od vítěze %51,725,416,329,7
průměrné % poražených soupeřů3,722,644,727,3

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Malá Magdalenasj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí4.14.16.16.4.15.17.16.17.17.22.22.
odstup %4,611,811,512,810,417,319,239,138,135,542,044,9
% poražených soupeřů62,527,821,1---66,733,330,421,115,811,14,58,7
pořadí2018201920202021celkem
průměr22.017.013.812.515.0
medián2217161416
modus2217171616
počet závodů215412
průměrný odstup od vítěze %43,535,524,810,223,9
průměrné % poražených soupeřů6,611,133,527,925,3

Kategorie K1W

Malá Magdalenasj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí6.31.32.33.10.42.39.36.34.36.39.42.
odstup %9,318,918,222,516,425,429,629,529,638,751,651,8
% poražených soupeřů70,634,827,913,510,022,628,312,517,57,95,02,4
pořadí2018201920202021celkem
průměr40.536.032.225.531.7
medián3936363134
modus393610636
počet závodů215412
průměrný odstup od vítěze %51,738,726,117,228,5
průměrné % poražených soupeřů3,77,918,236,721,1

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Malá Magdalenasj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 80
16.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí4.14.16.5.16.4.15.17.16.17.17.
odstup %4,611,811,58,912,810,417,319,239,138,135,5
% poražených soupeřů62,527,821,120,0---66,733,330,421,115,811,1
pořadí201920202021celkem
průměr17.013.811.012.8
medián17161416
modus17171616
počet závodů15511
průměrný odstup od vítěze %35,524,89,919,0
průměrné % poražených soupeřů11,133,526,328,2

Kategorie K1W

Malá Magdalenasj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 80
16.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 24
08.04.18
sj 22
07.04.18
pořadí6.31.32.9.33.10.42.39.36.34.36.26.28.
odstup %9,318,918,224,722,516,425,429,629,529,638,744,445,4
% poražených soupeřů70,634,827,933,313,510,022,628,312,517,57,93,83,6
pořadí2018201920202021celkem
průměr27.036.032.222.227.8
medián2636363132
modus263610636
počet závodů215513
průměrný odstup od vítěze %44,938,726,118,727,1
průměrné % poražených soupeřů3,77,918,236,022,0

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Malá Magdalenasj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí15.14.
odstup %28,731,9
% poražených soupeřů12,518,8
pořadí2021celkem
průměr14.514.5
medián1414
modus1414
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %30,330,3
průměrné % poražených soupeřů15,715,7

Kategorie K1W

Malá Magdalenasj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí32.29.30.30.
odstup %31,220,919,822,5
% poražených soupeřů26,233,319,419,4
pořadí2021celkem
průměr30.330.3
medián3030
modus3030
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %23,623,6
průměrné % poražených soupeřů24,624,6

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Malá Magdalenasj 133
12.09.21
sj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
pořadí10.7.7.11.
odstup %27,211,419,636,2
% poražených soupeřů30,862,557,116,7
pořadí2018201920202021celkem
průměr11.07.07.010.08.8
medián1177107
modus1177107
počet závodů11114
průměrný odstup od vítěze %36,219,611,427,223,6
průměrné % poražených soupeřů16,757,162,530,841,8

Kategorie K1W

Malá Magdalenasj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 120
23.08.20
sj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
pořadí24.25.12.20.30.
odstup %26,927,120,824,541,2
% poražených soupeřů32,414,345,040,66,5
pořadí2018201920202021celkem
průměr30.020.018.524.022.2
medián3020122424
modus3020122412
počet závodů11215
průměrný odstup od vítěze %41,224,523,926,928,1
průměrné % poražených soupeřů6,540,629,732,427,8

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Malá Magdalenasj 129
05.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí3.15.14.6.9.9.
odstup %5,428,731,98,225,325,9
% poražených soupeřů75,012,518,844,427,320,0
pořadí201920202021celkem
průměr9.06.010.79.3
medián96149
modus9639
počet závodů2136
průměrný odstup od vítěze %25,68,222,020,9
průměrné % poražených soupeřů23,744,435,433,0

Kategorie K1W

Malá Magdalenasj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí32.6.29.11.30.30.8.16.17.
odstup %31,210,720,915,119,822,515,132,925,3
% poražených soupeřů26,270,633,323,119,419,441,711,85,9
pořadí201920202021celkem
průměr16.58.023.019.9
medián1682917
modus1683030
počet závodů2169
průměrný odstup od vítěze %29,115,120,021,5
průměrné % poražených soupeřů8,941,732,027,9

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Malá Magdalenasj 129
05.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 62
22.05.19
pořadí3.15.14.6.9.9.11.
odstup %5,428,731,98,225,325,930,2
% poražených soupeřů75,012,518,844,427,320,028,6
pořadí201920202021celkem
průměr9.76.010.79.6
medián96149
modus9639
počet závodů3137
průměrný odstup od vítěze %27,18,222,022,2
průměrné % poražených soupeřů25,344,435,432,4

Kategorie K1W

Malá Magdalenasj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 62
22.05.19
pořadí32.6.29.30.30.8.16.17.16.
odstup %31,210,720,919,822,515,132,925,327,0
% poražených soupeřů26,270,633,319,419,441,711,85,9---
pořadí201920202021celkem
průměr16.38.025.420.4
medián1683017
modus1683016
počet závodů3159
průměrný odstup od vítěze %28,415,121,022,8
průměrné % poražených soupeřů5,941,733,825,4
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále