Jílková Pavla, 2007

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyregistrační číslo: 119227
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 2+   C2: -  sjezd K1: 2   C1: 2   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom     OM
0
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom     OM
0
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 12. 4/DM 12.9013,1OM
59
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 21. 10/DM 42.7138,9NKZ
29
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 46. 14/DM 50.5347,8NKZ
0
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 16. 8/DM 25.5021,9NKZ
37
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 42. 11/DM 43.9340,9NKZ
0
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 23. 10/DM 53.0952,3-
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 33. 11/DM 38.3839,8-
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 30. 6/DM 11.7623,3ČP/OČ/OM
8/0/15
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C1W sjezd 16. 3/DM 29.1152,2ČP/OČ/OM
25/0/6
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 25. 4/DM 8.8217,4ČP/OČ/OM
13/0/33
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C1W sjezd 11. 1/DM 10.4218,8ČP/OČ/OM
35/0/42
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km K1W sjezd 13. 2/DM 6.4511,4ČP/OČ/OM
31/0/18
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km C1W sjezd 8. 1/DM 44.5775,6ČP/OČ/OM
43/0/7
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový K1W sjezd 8. 2/DM 141.3116,4ČP/OČ/OM
43/0/24
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový C1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 14. 3/DM 100.7918,8OČ/OM
0/26
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1W sjezd 8. 2/DM 40.696,2OČ/OM
0/8
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 14. 3/DM 107.5019,9OČ/OM
0/27
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1W sjezd 9. 3/DM 72.6011,0OČ/OM
0/4
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1W slalom 5. 3/DM 8.908,7OM
16
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom 9. 3/DM 21.4022,6OM
14
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1W slalom 8. 4/DM 17.7016,4OM
10
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom 8. 5/DM 17.1017,2OM
26
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 18. 8/DM 47.9947,2NKZ
40
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 48. 15/DM 44.3145,5NKZ
0
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 19. 8/DM 43.6842,6NKZ
37
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 53. 17/DM 83.0584,4NKZ
0
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom     NKZ
0
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom     NKZ
0
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom 19. 8/DM 92.3380,1NKZ
40
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom     NKZ
0
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1W sjezd 27. 3/DM 15.2920,8ČP/OČ/OM
9/0/6
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C1W sjezd 13. 2/DM 21.3126,2ČP/OČ/OM
31/0/9
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1W sjezd 25. 3/DM 10.1420,2ČP/OČ/OM
12/0/5
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C1W sjezd 16. 2/DM 15.3927,6ČP/OČ/OM
25/0/0
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C1W slalom 1. 1/DM OM
22
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1W slalom 6. 2/DM 8.107,5OM
30
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C1W slalom 1. 1/DM OM
22
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1W slalom 14. 4/DM 16.1015,0OM
13
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C1W slalom 10. 4/DM 17.0016,2OM
20
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc K1W slalom 14. 5/DM 17.7017,8OM
25
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C2X slalom
MALÁ Magdaléna
3. 2/DM 23.0017,5OM
2
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1W sjezd 14. 1/DM 12.5013,3ČP/OČ/OM
29/0/7
24.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1W slalom 16. 7/DM 118.26107,6
7
24.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1W slalom 35. 10/DM 53.9051,5
13
23.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1W slalom 13. 7/DM 52.0044,6
22
23.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1W slalom 40. 11/DM 212.74188,6
2
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 24. 4/DM 216.5920,3ČP/OČ/OM
12/0/9
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 21. 3/DM 113.9112,0ČP/OČ/OM
15/0/9
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 11. 2/DM 109.2014,2OM
9
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 11. 2/DM 144.5019,1OM
7
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 8. 2/DM 98.2011,5OM
4
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 9. 2/DM 84.909,9OM
3
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 12. 2/DM 113.2014,7OM
10
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. K1W sjezd 13. 3/DM 141.2018,5OM
8
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 8. 2/DM 87.9010,1OM
3
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. C1W sjezd 8. 2/DM 107.0012,4OM
3
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 23. 5/ZS 70.0071,2NKZ
21
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 56. 14/ZS 96.95102,8NKZ
0
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 28. 8/ZS 93.4795,5NKZ
14
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 41. 7/ZS 25.9027,8NKZ
0
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 11. 5/ZS 15.2014,7OM
28
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 17. 6/ZS 17.4018,1OM
12
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
MALÁ Magdalena
5. 3/ZS 9.207,6OM
3
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 11. 5/ZS 15.4014,4OM
28
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 15. 6/ZS 17.8018,2OM
18
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
MALÁ Magdalena
7. 2/ZS 22.6017,8OM
1
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C1W slalom 18. 3/ZS 47.3041,7NKZ
29
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja K1W slalom 48. 13/ZS 44.2541,2NKZ
0
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja C1W slalom 21. 5/ZS 60.8451,5NKZ
25
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja K1W slalom 45. 11/ZS 58.5655,3NKZ
0
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W sjezd 26. 14/DM 12.4530,2-
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W sjezd 11. 6/DM 12.5927,4-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W slalom 24. 5/ZS 97.1595,3-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W slalom 43. 12/ZS 94.1996,3-
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné K1W sjezd 3. 3/ZS 2.955,9OČ/OM
0/8
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1W sjezd 38. 7/ZS 18.1637,6ČP/OČ/OM
4/0/3
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné C1W sjezd 4. 4/ZS 5.068,9OČ/OM
0/4
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 5. 5/ZS 21.777,2OČ/OM
0/6
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 31. 5/ZS 11.8224,1ČP/OČ/OM
11/0/7
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 2. 2/ZS 13.904,1OČ/OM
0/5
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k K1W sjezd 10. 1/ZS 6.5611,4
5
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1W sjezd 7. 7/ZS 12.8627,5-
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem C1W sjezd 9. 9/ZS 16.8931,6-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 9. 9/ZS 12.0411,8-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 16. 15/ZS 19.4521,5-
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 13. 13/ZS 25.6824,8OČ/OM
0/4
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 21. 18/ZS 25.1127,4OČ/OM
0/6
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 14. 7/ZS 9.078,5
15
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 28. 8/ZS 15.0416,1
63
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 11. 4/ZS 10.509,8
28
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 33. 8/ZS 16.4016,9
46
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 13. 6/ZS 29.6231,3
41
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 45. 15/ZS 40.7546,1
10
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 19. 8/ZS 39.5633,7
5
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 44. 15/ZS 35.1732,1
11
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 10. 10/ZS 14.0611,9OČ/OM
0/9
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 14. 14/ZS 10.109,4OČ/OM
0/8
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 11. 11/ZS 19.0216,5OČ/OM
0/5
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 17. 16/ZS 12.9312,1OČ/OM
0/7
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 14. 4/ZS 16.3721,1
11
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 19. 7/ZS 9.7012,8
56
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 9. 4/ZS 19.1221,7
31
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 40. 13/ZS 28.2533,5
34
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1W sjezd 24. 3/ZS 95.2414,2ČP/OČ/OM
12/0/8
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1W sjezd 17. 6/ZS 102.8213,5ČP/OČ/OM
23/0/2
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1W sjezd 26. 4/ZS 92.2014,3ČP/OČ/OM
10/0/7
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1W sjezd 15. 3/ZS 79.4910,9ČP/OČ/OM
27/0/4
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci K1W sjezd 11. 5/ZS 8.6018,6OM
1
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci C1W sjezd 6. 3/ZS 5.109,3OM
4
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem FOR slalom 5. 2/ZS 44.2928,2NKZ
0
16.06.2021 Sjezd v Litovli K1W sjezd 7.   107.3019,6OM
5
16.06.2021 Sjezd v Litovli C1W sjezd 4.   51.207,6OM
3
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 33. 6/ZS 15.5630,9ČP/OČ/OM
3/0/1
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 17.   3544.576.395,8ČP/OČ/OM
0/0/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 32. 6/ZS 14.8030,0ČP/OČ/OM
4/0/2
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 15. 3/ZS 19.4634,4ČP/OČ/OM
27/0/1
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 14. 6/ZS 28.2126,7OM
11
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 14. 6/ZS 22.1021,9OM
18
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
MALÁ Magdalena
7. 3/ZS 49.8337,6OM
2
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1W sjezd 28. 4/ZS 260.8419,8ČP/OČ/OM
8/0/3
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1W sjezd 15. 4/ZS 183.5411,6ČP/OČ/OM
27/0/2
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1W sjezd 30. 5/ZS 266.3320,2ČP/OČ/OM
6/0/4
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C1W sjezd 15. 5/ZS 196.2912,5ČP/OČ/OM
27/0/2
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 20. 5/ZS 30.1026,1OM
9
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 23. 6/ZS 24.6021,8OM
16
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
MALÁ Magdaléna
10. 4/ZS 60.0045,4OM
1
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 27. 7/ZS 42.1037,8OM
4
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 24. 7/ZS 28.5026,2OM
15
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
MALÁ Magdaléna
8. 3/ZS 48.7035,5OM
3
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 17. 5/ZS 17.7019,5OM
7
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 25. 9/ZS 19.3022,8OM
5
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
MALÁ Magdaléna
5. 3/ZS 30.1028,2OM
1
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 21. 5/ZS 25.2028,0OM
4
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 29. 10/ZS 27.3032,5OM
1
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
MALÁ Magdaléna
6. 3/ZS 40.7037,5OM
1
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 13. 11/ZS 9.8922,2-
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 10. 7/ZS 10.3819,8-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 21. 14/ZS 65.0857,9-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 32. 24/ZS 36.6436,4-
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C1W slalom 23. 8/ZS 33.8035,8OM
3
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C2M slalom
STLOUKALOVÁ Aneta
8. 5/ZS 35.9031,2OM
0
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1W slalom 28. 8/ZS 32.0036,2OM
7
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C1W slalom 22. 8/ZS 74.4070,9OM
4
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C2M slalom
STLOUKALOVÁ Aneta
8. 5/ZS 164.00107,5OM
0
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1W slalom 28. 8/ZS 35.8037,9OM
6
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 10. 8/ZS 9.9619,0OČ/OM
0/2
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 7. 5/ZS 7.1711,5OČ/OM
0/1
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 9. 7/ZS 46.5315,3OČ/OM
0/2
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 6. 4/ZS 53.0715,1OČ/OM
0/1
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 19. 13/ZS 28.5527,1OČ/OM
0/1
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 33. 25/ZS 30.4032,5OČ/OM
0/2
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 20. 14/ZS 39.0839,0OČ/OM
0/0
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 36. 26/ZS 27.5730,6OČ/OM
0/1
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 38. 29/ZS 39.6738,4OM/OČ
3/0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 40. 6/ZS 183.1625,3OČ/OM
0/6
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 42. 8/ZS 223.1631,7OČ/OM
0/3
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 41. 7/ZS 23.2447,6ČP/OČ/OM
0/0/0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 41. 7/ZS 23.7249,0ČP/OČ/OM
0/0/0
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 21. 6/ZS 67.1060,8OM
0
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 28. 9/ZS 36.3034,1OM
5
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 46. 12/ZM 63.2055,8OM
1
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 46. 12/ZM 63.6050,8OM
1
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Jílková PavlaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 2   C1: 2   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Jílková PavlaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 23.08.22 aktualizace z registru ČSK
Jílková PavlaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 28.06.22 aktualizace z registru ČSK
Jílková PavlaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 17.08.21 updated from RVP
Jílková PavlaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 13.08.21 updated from RVP
Jílková PavlaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 05.07.21 updated from RVP
Jílková PavlaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 17.05.21 updated from RVP
Jílková PavlaUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 08.04.21 updated from RVP
Jílková PavlaUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 01.12.20 updated from RVP
Jílková PavlaUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 18.08.20 updated from RVP
Jílková PavlaUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 10.08.20 updated from RVP
Jílková PavlaUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 15.06.20 updated from RVP
Jílková PavlaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Jílková PavlaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 13.09.18 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6288|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
7.C1W 4/6 154
 K1W 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
54.C1W 2/2 29
169.K1W 2/2 15
Slalom: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 5/6 90
8.C2X
Malá Magdalena
1/1 2
15.K1W 5/7 154
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.C1W 5/6 134
19.K1W 8/10 155
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/8 0
 K1W 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C1W 5/12 72
14.K1W 5/16 128

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
15.C1W 4/4 89
 FOR 1/1 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
19.C1W 5/9 126
54.K1W 5/9 210
Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.C1W 5/6 81
10.C2X
Malá Magdalena
3/3 6
14.K1W 5/6 63
Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.C1W 6/6 131
31.K1W 8/8 58
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/8 0
33.K1W 5/11 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.C1W 5/10 20
19.K1W 5/12 36

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 3/3 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
29.C1W 5/9 28
 C2M
Stloukalová Aneta
2/2 0
12.C2X
Malá Magdalena
4/4 6
33.K1W 5/10 49
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C1W 2/2 2
31.K1W 5/6 13

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
55.K1W 2/2 2

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020
C1W1416-
K1W193147

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20222021
C1W715
K1W4553
FOR-7

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020
C1W541958
K1W16954162

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020
C1W583133
K1W643368

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019
C1W91229-
C2X81012-
K1W15143355
C2M--27-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020
C1W131217
K1W141931
Fotky nenalezeny.
0|6288|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
7.C1W 4/6 154
 K1W 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
54.C1W 2/2 29
169.K1W 2/2 15
Slalom: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 5/6 90
8.C2X
Malá Magdalena
1/1 2
15.K1W 5/7 154
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.C1W 5/6 134
19.K1W 8/10 155
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/8 0
 K1W 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C1W 5/12 72
14.K1W 5/16 128

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
15.C1W 4/4 89
 FOR 1/1 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
19.C1W 5/9 126
54.K1W 5/9 210
Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.C1W 5/6 81
10.C2X
Malá Magdalena
3/3 6
14.K1W 5/6 63
Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.C1W 6/6 131
31.K1W 8/8 58
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/8 0
33.K1W 5/11 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.C1W 5/10 20
19.K1W 5/12 36

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 3/3 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
29.C1W 5/9 28
 C2M
Stloukalová Aneta
2/2 0
12.C2X
Malá Magdalena
4/4 6
33.K1W 5/10 49
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C1W 2/2 2
31.K1W 5/6 13

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
55.K1W 2/2 2

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020
C1W1416-
K1W193147

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20222021
C1W715
K1W4553
FOR-7

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020
C1W541958
K1W16954162

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020
C1W583133
K1W643368

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019
C1W91229-
C2X81012-
K1W15143355
C2M--27-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020
C1W131217
K1W141931

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
44 41 10 37 26   158
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ33.128.01817
K1W47.446.0488
C1W20.319.0189
veřejné závody18.414.01470
K1W25.925.01432
C1W14.113.01128
C2X6.46.058
C2M8.08.082
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,017
K1W00,000,000,000,08
C1W00,000,000,000,09
veřejné závody22,900,011,434,370
K1W00,000,000,000,032
C1W27,100,000,027,128
C2X00,000,0112,5112,58
C2M00,000,000,000,02
Celkem22,300,011,133,487
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ3419005612,9
K1W1611527216,3
C1W187484200,0
veřejné závody139248018128,6
K1W6373812711,1
C1W567561447,1
C2X163382116,3
C2M464816200,0
Celkem173438025137,5
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Jílková Pavlasl 122
10.09.22
sl 131
11.09.21
sl 116
21.08.21
sl 118
22.08.20
pořadí23.24.9.21.
odstup % *)52,395,311,857,9
% poražených soupeřů *)15,411,555,69,1
pořadí202020212022celkem
průměr21.016.523.019.3
medián2192321
modus219239
počet závodů1214
průměrný odstup od vítěze % *)57,953,652,354,3
průměrné % poražených soupeřů *)9,133,615,422,9
počet jízd2428
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
0
0,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Jílková Pavlasl 122
10.09.22
sl 131
11.09.21
sl 116
21.08.21
sl 118
22.08.20
pořadí33.43.16.32.
odstup % *)39,896,321,536,4
% poražených soupeřů *)20,04,564,331,1
pořadí202020212022celkem
průměr32.029.533.031.0
medián32163332
modus32163316
počet závodů1214
průměrný odstup od vítěze % *)36,458,939,848,5
průměrné % poražených soupeřů *)31,134,420,030,0
počet jízd2428
lepší 1. jízda1
100,0%
2
100,0%
0
0,0%
3
75,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Jílková Pavlasl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
pořadí21.16.18.19.19.23.28.18.21.
odstup %38,921,947,242,680,171,295,541,751,5
% poražených soupeřů20,044,426,121,718,226,712,926,120,0
pořadí20212022celkem
průměr22.518.620.3
medián211919
modus181918
počet závodů459
průměrný odstup od vítěze %65,046,154,5
průměrné % poražených soupeřů21,426,124,0
počet jízd81018
lepší 1. jízda1
25,0%
5
100,0%
6
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Jílková Pavlasl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
pořadí46.42.48.53.56.41.48.45.
odstup %47,840,945,584,4102,827,841,255,3
% poražených soupeřů10,018,013,03,71,825,97,815,4
pořadí20212022celkem
průměr47.547.347.4
medián454646
modus414248
počet závodů448
průměrný odstup od vítěze %56,854,755,7
průměrné % poražených soupeřů12,711,212,0
počet jízd8816
lepší 1. jízda1
25,0%
1
25,0%
2
25,0%
čistých jízd1
12,5%
0
0,0%
1
6,3%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Jílková Pavlasl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 155
20.08.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
pořadí16.13.13.14.11.13.19.10.11.14.9.19.20.
odstup %107,644,624,88,59,831,333,711,916,521,121,727,139,0
% poražených soupeřů11,825,033,351,964,347,821,755,050,048,069,214,39,5
pořadí202020212022celkem
průměr19.512.714.514.0
medián19131313
modus19111313
počet závodů29213
průměrný odstup od vítěze %33,019,976,130,6
průměrné % poražených soupeřů11,949,018,438,6
počet jízd418426
lepší 1. jízda0
0,0%
5
55,6%
2
100,0%
7
53,8%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
3,8%

Kategorie K1W

Jílková Pavlasl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 155
20.08.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
pořadí35.40.21.28.33.45.44.14.17.19.40.33.36.38.
odstup %51,5188,627,416,116,946,132,19,412,112,833,532,530,638,4
% poražených soupeřů10,52,551,266,761,018,520,470,564,478,654,134,728,633,9
pořadí202020212022celkem
průměr35.729.037.531.6
medián36283533
modus33143533
počet závodů39214
průměrný odstup od vítěze %33,822,9120,139,1
průměrné % poražených soupeřů32,453,96,542,5
počet jízd618428
lepší 1. jízda1
33,3%
3
33,3%
1
50,0%
5
35,7%
čistých jízd0
0,0%
4
22,2%
0
0,0%
4
14,3%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Jílková Pavlasl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 50
11.05.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 43
27.05.20
pořadí5.8.1.1.10.11.11.13.10.11.14.20.27.17.21.23.22.19.20.21.
odstup %8,716,40,00,016,214,714,424,811,916,526,726,137,819,528,035,870,927,139,060,8
% poražených soupeřů75,063,2100,0100,062,554,556,533,355,050,038,132,113,333,320,015,419,214,39,54,8
pořadí202020212022celkem
průměr21.111.75.014.3
medián2111513
modus2011111
počet závodů96520
průměrný odstup od vítěze %38,318,28,324,8
průměrné % poražených soupeřů18,047,980,142,5
počet jízd18121040
lepší 1. jízda2
22,2%
2
33,3%
1
20,0%
5
25,0%
čistých jízd3
16,7%
0
0,0%
1
10,0%
4
10,0%

Kategorie C2M

Jílková Pavlasl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
pořadí8.8.
odstup %31,2107,5
% poražených soupeřů------
pořadí2020celkem
průměr8.08.0
medián88
modus88
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %69,469,4
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Jílková Pavlasl 50
11.05.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
pořadí3.5.7.7.10.8.5.6.
odstup %17,57,617,837,645,435,528,237,5
% poražených soupeřů50,042,914,314,310,030,0------
pořadí202020212022celkem
průměr7.36.33.06.4
medián6736
modus5735
počet závodů4318
průměrný odstup od vítěze %36,621,017,528,4
průměrné % poražených soupeřů10,023,850,020,2
počet jízd86216
lepší 1. jízda2
50,0%
2
66,7%
1
100,0%
5
62,5%
čistých jízd0
0,0%
1
16,7%
0
0,0%
1
6,3%

Kategorie K1W

Jílková Pavlasl 131
24.09.22
sl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 50
11.05.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
pořadí12.9.8.6.14.14.17.15.21.14.17.14.23.24.25.29.28.28.33.36.28.46.46.
odstup %13,122,617,27,515,017,818,118,227,49,412,121,921,826,222,832,536,237,932,530,634,155,850,8
% poražených soupeřů76,163,673,183,958,162,944,854,851,270,564,451,946,343,922,69,722,920,634,728,620,68,26,3
pořadí2019202020212022celkem
průměr46.028.216.310.522.0
medián462815921
modus4628141414
počet závodů296623
průměrný odstup od vítěze %53,330,517,815,525,3
průměrné % poražených soupeřů7,327,856,369,644,3
počet jízd418121145
lepší 1. jízda2
100,0%
3
33,3%
5
83,3%
4
66,7%
14
60,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
4
33,3%
1
9,1%
5
11,1%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Jílková Pavlasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
pořadí8.9.17.15.15.6.
odstup %6,211,013,510,912,515,1
% poražených soupeřů65,060,011,126,36,744,4
pořadí202020212022celkem
průměr6.015.78.511.7
medián61589
modus615815
počet závodů1326
průměrný odstup od vítěze %15,112,38,611,5
průměrné % poražených soupeřů44,414,762,535,6

Kategorie K1W

Jílková Pavlasj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí8.14.14.24.21.24.26.30.9.41.41.
odstup %16,418,819,920,312,014,214,320,215,347,649,0
% poražených soupeřů36,469,069,811,520,050,041,921,620,0------
pořadí202020212022celkem
průměr30.326.716.222.9
medián41261424
modus41241414
počet závodů33511
průměrný odstup od vítěze %37,316,217,522,5
průměrné % poražených soupeřů6,737,841,330,9

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Jílková Pavlasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
pořadí8.9.9.17.15.
odstup %6,211,031,613,512,5
% poražených soupeřů65,060,046,711,16,7
pořadí20212022celkem
průměr13.78.511.6
medián1589
modus989
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %19,28,615,0
průměrné % poražených soupeřů21,562,537,9

Kategorie K1W

Jílková Pavlasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí14.14.24.21.7.24.30.40.
odstup %18,819,920,312,027,514,220,225,3
% poražených soupeřů69,069,811,520,078,650,021,626,4
pořadí202020212022celkem
průměr40.020.318.321.8
medián40241421
modus4071414
počet závodů1348
průměrný odstup od vítěze %25,320,617,719,8
průměrné % poražených soupeřů26,450,142,643,4

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Jílková Pavlasj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
pořadí2.17.15.15.6.
odstup %4,113,510,912,515,1
% poražených soupeřů87,511,126,36,744,4
pořadí20202021celkem
průměr6.012.311.0
medián61515
modus61515
počet závodů145
průměrný odstup od vítěze %15,110,311,2
průměrné % poražených soupeřů44,432,935,2

Kategorie K1W

Jílková Pavlasj 109
20.08.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí8.24.21.5.24.26.30.9.40.42.41.41.
odstup %16,420,312,07,214,214,320,215,325,331,747,649,0
% poražených soupeřů36,411,520,076,550,041,921,620,026,422,6------
pořadí202020212022celkem
průměr34.621.317.725.9
medián41242124
modus415824
počet závodů54312
průměrný odstup od vítěze %33,814,016,222,8
průměrné % poražených soupeřů13,847,522,627,2

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Jílková Pavlasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 80
16.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
pořadí8.9.8.9.8.8.2.17.15.4.15.6.
odstup %6,211,011,59,912,410,14,113,510,97,612,515,1
% poražených soupeřů65,060,036,433,336,436,487,511,126,340,06,744,4
pořadí202020212022celkem
průměr6.010.68.39.1
medián61588
modus61588
počet závodů15612
průměrný odstup od vítěze %15,19,710,210,4
průměrné % poražených soupeřů44,434,344,640,3

Kategorie K1W

Jílková Pavlasj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 80
16.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí8.14.14.24.21.11.11.13.12.5.24.26.7.30.9.40.42.41.41.
odstup %16,418,819,920,312,019,114,218,514,77,214,214,319,620,215,325,331,747,649,0
% poražených soupeřů36,469,069,811,520,050,054,547,854,276,550,041,950,021,620,026,422,6------
pořadí202020212022celkem
průměr34.618.414.220.7
medián41241314
modus4151111
počet závodů55919
průměrný odstup od vítěze %33,815,117,121,0
průměrné % poražených soupeřů13,848,045,938,0

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Jílková Pavlasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí16.11.8.13.16.17.15.
odstup %52,218,875,626,227,66.395,834,4
% poražených soupeřů---33,322,225,06,3---12,5
pořadí20212022celkem
průměr16.012.813.7
medián151315
modus151616
počet závodů257
průměrný odstup od vítěze %3.215,140,1947,2
průměrné % poražených soupeřů6,317,414,2

Kategorie K1W

Jílková Pavlasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí30.25.13.27.25.14.38.31.33.32.
odstup %23,317,411,420,820,213,337,624,130,930,0
% poražených soupeřů25,638,533,336,641,535,011,928,611,113,9
pořadí20212022celkem
průměr33.522.326.8
medián322527
modus312525
počet závodů4610
průměrný odstup od vítěze %30,717,722,9
průměrné % poražených soupeřů16,435,127,6

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Jílková Pavlasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 120
23.08.20
pořadí16.11.13.16.11.10.
odstup %52,218,826,227,627,419,8
% poražených soupeřů---33,325,06,323,143,8
pořadí202020212022celkem
průměr10.011.014.012.8
medián10111311
modus10111611
počet závodů1146
průměrný odstup od vítěze %19,827,431,228,7
průměrné % poražených soupeřů43,823,116,221,9

Kategorie K1W

Jílková Pavlasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 120
23.08.20
pořadí30.25.27.25.26.13.
odstup %23,317,420,820,230,222,2
% poražených soupeřů25,638,536,641,526,540,0
pořadí202020212022celkem
průměr13.026.026.824.3
medián13262525
modus13262525
počet závodů1146
průměrný odstup od vítěze %22,230,220,422,3
průměrné % poražených soupeřů40,026,535,634,8

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Jílková Pavlasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 129
05.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
pořadí16.11.8.4.17.15.7.
odstup %52,218,875,68,96.395,834,411,5
% poražených soupeřů---33,322,262,5---12,533,3
pořadí202020212022celkem
průměr7.012.011.711.1
medián7151111
modus7484
počet závodů1337
průměrný odstup od vítěze %11,52.146,448,9942,5
průměrné % poražených soupeřů33,325,018,523,4

Kategorie K1W

Jílková Pavlasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
pořadí30.25.13.14.38.3.31.10.33.32.10.
odstup %23,317,411,413,337,65,924,111,430,930,019,0
% poražených soupeřů25,638,533,335,011,988,228,630,811,113,925,0
pořadí202020212022celkem
průměr10.024.520.521.7
medián10311425
modus1031310
počet závodů16411
průměrný odstup od vítěze %19,023,316,420,4
průměrné % poražených soupeřů25,030,833,131,1

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C1W

Jílková Pavlasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí16.11.
odstup %52,218,8
% poražených soupeřů---33,3
pořadí2022celkem
průměr13.513.5
medián1111
modus1111
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %35,535,5
průměrné % poražených soupeřů16,716,7

Kategorie K1W

Jílková Pavlasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí30.25.
odstup %23,317,4
% poražených soupeřů25,638,5
pořadí2022celkem
průměr27.527.5
medián2525
modus2525
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %20,320,3
průměrné % poražených soupeřů32,132,1

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Jílková Pavlasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 129
05.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
pořadí16.11.8.4.17.15.7.
odstup %52,218,875,68,96.395,834,411,5
% poražených soupeřů---33,322,262,5---12,533,3
pořadí202020212022celkem
průměr7.012.011.711.1
medián7151111
modus7484
počet závodů1337
průměrný odstup od vítěze %11,52.146,448,9942,5
průměrné % poražených soupeřů33,325,018,523,4

Kategorie K1W

Jílková Pavlasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
pořadí30.25.13.14.38.3.31.33.32.10.
odstup %23,317,411,413,337,65,924,130,930,019,0
% poražených soupeřů25,638,533,335,011,988,228,611,113,925,0
pořadí202020212022celkem
průměr10.027.420.522.9
medián10321425
modus103133
počet závodů15410
průměrný odstup od vítěze %19,025,716,421,3
průměrné % poražených soupeřů25,030,733,131,1
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále