Jílková Pavla, 2007

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyregistrační číslo: 119227
výkonnostní třídy  slalom K1: 2 C1: 2+ C2: 3sjezd K1: 2 C1: 1 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
09.06.2024 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod + 2. Český pohár žáků na Labi pod Dvorem Králové + 6. Če řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí, viz webové stránky závodu K1W sjezd 4. 1/DS 40.816,9OČ/OM
0/37
09.06.2024 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod + 2. Český pohár žáků na Labi pod Dvorem Králové + 6. Če řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí, viz webové stránky závodu C1W sjezd 5. 3/DS 14.552,2OČ/OM
0/8
08.06.2024 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod + 5. Český pohár juniorů + 1. Český pohár žáků na La řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí, viz webové stránky závodu K1W sjezd 6. 1/DS 35.075,9OČ/OM
0/30
08.06.2024 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod + 5. Český pohár juniorů + 1. Český pohár žáků na La řeka Labe mezi Dvorem Králové nad Labem a Žirčí, viz webové stránky závodu C1W sjezd 5. 3/DS 22.863,4OČ/OM
0/8
02.06.2024 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 5. niminační závod RDJ + 4. Český p Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA C1W slalom 21. 9/DS 133.84110,9NKZ
37
02.06.2024 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 5. niminační závod RDJ + 4. Český p Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA K1W slalom     NKZ
0
01.06.2024 3. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 4. nominační závod RDJ + 3.Český po Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA C1W slalom 7. 3/DS 12.7611,5NKZ
68
01.06.2024 3. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 4. nominační závod RDJ + 3.Český po Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA K1W slalom 28. 11/DS 24.2523,2NKZ
17
19.05.2024 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 15. 2/DS 7.8714,0ČP/OČ/OM
27/0/28
19.05.2024 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 8. 2/DS 8.5313,8ČP/OČ/OM
43/0/25
18.05.2024 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR dorostu + Akademické MČR USD Veltrusy K1W sjezd 15. 2/DS 9.2417,1ČP/OČ/OM
27/0/28
18.05.2024 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR dorostu + Akademické MČR USD Veltrusy C1W sjezd 8. 2/DS 8.7714,2ČP/OČ/OM
43/0/26
15.05.2024 Krajský přebor ve sprintu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 1. 1/DS OM
14
15.05.2024 Krajský přebor ve sprintu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 1. 1/DS OM
22
12.05.2024 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 3.nominační závod RDJ + 2. Český pohár juniorů USD Trnávka C1W slalom 17. 9/DS 38.2936,5NKZ
57
12.05.2024 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 3.nominační závod RDJ + 2. Český pohár juniorů USD Trnávka K1W slalom 30. 11/DS 32.2033,2NKZ
15
11.05.2024 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2.nominační závod RDJ + 1. Český pohár juniorů USD Trnávka C1W slalom 14. 8/DS 32.0229,2NKZ
62
11.05.2024 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2.nominační závod RDJ + 1. Český pohár juniorů USD Trnávka K1W slalom 36. 12/DS 40.4340,0NKZ
11
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 USD Praha Troja C1W slalom 18. 7/DS 37.3933,4ČP
21
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 USD Praha Troja C1W slalom 19. 7/DS 40.4037,8ČP
19
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá USD Veltrusy C1W slalom 22. 9/DS 38.2837,7ČP
14
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 USD Veltrusy C1W slalom 20. 8/DS 30.2528,3ČP
17
14.04.2024 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu K1W sjezd 13. 1/DS 126.9014,5ČP/OČ/OM
31/0/34
14.04.2024 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu C1W sjezd 9. 2/DS 60.675,8ČP/OČ/OM
40/0/12
13.04.2024 1.Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu K1W sjezd 13. 1/DS 124.3314,1ČP/OČ/OM
31/0/35
13.04.2024 1.Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu C1W sjezd 7. 1/DS 85.468,2ČP/OČ/OM
46/0/24
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 13. 8/DM 13.3013,0OM
63
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
MALÁ Magdalena
6. 3/DM 29.2023,4OM
4
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 11. 6/DM 12.8011,9OM
18
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 24. 8/DM 19.1019,8OM
23
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
MALÁ Magdalena
7. 3/DM 27.6022,8OM
3
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 8. 5/DM 6.606,3OM
40
24.09.2023 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 22. 9/DM 34.6628,1NKZ
29
24.09.2023 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 35. 15/DM 44.4639,3NKZ
5
23.09.2023 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 17. 8/DM 36.6531,7NKZ
43
23.09.2023 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 43. 15/DM 76.9470,0NKZ
0
16.09.2023 MČR dorostu ve slalomu v Troji USD Troja C1W slalom 18. 9/DM 29.3023,0-
16.09.2023 MČR dorostu ve slalomu v Troji USD Troja K1W slalom 27. 12/DM 29.2925,2-
03.09.2023 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 26. 6/DM 8.9517,9ČP/OČ/OM
15/0/6
03.09.2023 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 6. 1/DM 6.5112,0ČP/OČ/OM
49/0/43
02.09.2023 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 18. 4/DM 5.4611,0ČP/OČ/OM
25/0/24
02.09.2023 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 16. 5/DM 32.4656,0ČP/OČ/OM
25/0/1
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod hrází vd Lipno I C1W slalom 19. 7/DM 113.3186,7ČP
19
26.08.2023 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých Vltava pod hrází vd Lipno I C1W slalom 22. 7/DM 186.41151,7ČP
14
20.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom    
0
20.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom    
0
19.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 12. 7/DM 19.7117,3
78
19.08.2023 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 39. 11/DM 54.1850,0
23
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1W sjezd     OČ/OM
0/0
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C1W sjezd     OČ/OM
0/0
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1W sjezd 13. 7/DM 144.2818,8OČ/OM
0/17
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C1W sjezd 9. 6/DM 81.178,7OČ/OM
0/3
11.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1W slalom 8. 5/DM 21.4023,2OM
12
11.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom 10. 6/DM 16.4019,5OM
34
10.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1W slalom 6. 5/DM 15.2014,0OM
16
10.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom 3. 3/DM 3.603,4OM
61
04.06.2023 4. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 13. 4/DM 18.7817,7NKZ
62
04.06.2023 4. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 37. 15/DM 35.7936,2NKZ
5
03.06.2023 3. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 24. 10/DM 37.1333,4NKZ
29
03.06.2023 3. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 31. 13/DM 19.4818,4NKZ
11
28.05.2023 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W slalom     NKZ
0
28.05.2023 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W slalom     NKZ
0
27.05.2023 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W slalom 25. 10/DM 94.2188,0NKZ
27
27.05.2023 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W slalom     NKZ
0
17.05.2023 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 5. 4/DM 9.408,9OM
27
17.05.2023 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 9. 5/DM 16.7016,4OM
34
17.05.2023 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C2X slalom
MALÁ Magdalena
1. 1/DM OM
2
14.05.2023 4. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1W slalom 11. 2/DM 41.6338,5ČP
35
13.05.2023 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1W slalom 19. 7/DM 130.75114,9ČP
19
07.05.2023 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 21. 7/DM 224.78203,0ČP
15
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1W slalom 22. 7/DM 309.48289,8ČP
14
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 25. 8/DM 11.9719,4ČP/OČ/OM
14/0/18
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 9. 2/DM 8.5312,5ČP/OČ/OM
40/0/25
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 30. 7/DM 12.5120,3ČP/OČ/OM
15/0/24
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 13. 5/DM 6.609,1ČP/OČ/OM
31/0/7
29.04.2023 Klasický sjezd v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 28. 8/DM 174.4018,2
10
29.04.2023 Klasický sjezd v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 10. 5/DM 95.148,8
14
26.04.2023 Krajský přebor ve sprintu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 3. 3/DM 5.9013,3OM
27
26.04.2023 Krajský přebor ve sprintu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 4. 3/DM 4.408,4OM
15
09.04.2023 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Stejně jako v sobotu - Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok K1W sjezd 21. 5/DM 229.4922,0ČP/OČ/OM
15/0/8
09.04.2023 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Stejně jako v sobotu - Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok C1W sjezd 11. 2/DM 145.1512,1ČP/OČ/OM
35/0/6
08.04.2023 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (v K1W sjezd 22. 5/DM 220.4820,8ČP/OČ/OM
14/0/14
08.04.2023 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (v C1W sjezd 12. 2/DM 151.8312,6ČP/OČ/OM
33/0/6
18.03.2023 Sjezd v Brně Řeka Svratka v Jundrově. Start i cíl u loděnice K1W sjezd 7. 2/DM 135.8017,4OM
19
18.03.2023 Sjezd v Brně Řeka Svratka v Jundrově. Start i cíl u loděnice K1W sjezd 7. 2/DM 52.4014,9OM
19
18.03.2023 Sjezd v Brně Řeka Svratka v Jundrově. Start i cíl u loděnice C1W sjezd 7. 3/DM 125.2013,7OM
0
18.03.2023 Sjezd v Brně Řeka Svratka v Jundrově. Start i cíl u loděnice C1W sjezd 7. 3/DM 36.208,8OM
0
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom     OM
0
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom     OM
0
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 12. 4/DM 12.9013,1OM
59
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 21. 10/DM 42.7138,9NKZ
29
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 46. 14/DM 50.5347,8NKZ
0
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 16. 8/DM 25.5021,9NKZ
37
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 42. 11/DM 43.9340,9NKZ
0
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 23. 10/DM 53.0952,3-
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 33. 11/DM 38.3839,8-
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 30. 6/DM 11.7623,3ČP/OČ/OM
8/0/15
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C1W sjezd 16. 3/DM 29.1152,2ČP/OČ/OM
25/0/6
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 25. 4/DM 8.8217,4ČP/OČ/OM
13/0/33
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C1W sjezd 11. 1/DM 10.4218,8ČP/OČ/OM
35/0/42
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km K1W sjezd 13. 2/DM 6.4511,4ČP/OČ/OM
31/0/18
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km C1W sjezd 8. 1/DM 44.5775,6ČP/OČ/OM
43/0/7
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový K1W sjezd 8. 2/DM 141.3116,4ČP/OČ/OM
43/0/24
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový C1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 14. 3/DM 100.7918,8OČ/OM
0/26
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1W sjezd 8. 2/DM 40.696,2OČ/OM
0/8
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 14. 3/DM 107.5019,9OČ/OM
0/27
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1W sjezd 9. 3/DM 72.6011,0OČ/OM
0/4
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1W slalom 5. 3/DM 8.908,7OM
16
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom 9. 3/DM 21.4022,6OM
14
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1W slalom 8. 4/DM 17.7016,4OM
10
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom 8. 5/DM 17.1017,2OM
26
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 18. 8/DM 47.9947,2NKZ
40
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 48. 15/DM 44.3145,5NKZ
0
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 19. 8/DM 43.6842,6NKZ
37
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 53. 17/DM 83.0584,4NKZ
0
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom     NKZ
0
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom     NKZ
0
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom 19. 8/DM 92.3380,1NKZ
40
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom     NKZ
0
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1W sjezd 27. 3/DM 15.2920,8ČP/OČ/OM
9/0/6
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C1W sjezd 13. 2/DM 21.3126,2ČP/OČ/OM
31/0/9
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1W sjezd 25. 3/DM 10.1420,2ČP/OČ/OM
12/0/5
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C1W sjezd 16. 2/DM 15.3927,6ČP/OČ/OM
25/0/0
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C1W slalom 1. 1/DM OM
22
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1W slalom 6. 2/DM 8.107,5OM
30
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C1W slalom 1. 1/DM OM
22
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1W slalom 14. 4/DM 16.1015,0OM
13
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C1W slalom 10. 4/DM 17.0016,2OM
20
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc K1W slalom 14. 5/DM 17.7017,8OM
25
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C2X slalom
MALÁ Magdaléna
3. 2/DM 23.0017,5OM
2
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1W sjezd 14. 1/DM 12.5013,3ČP/OČ/OM
29/0/7
24.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1W slalom 16. 7/DM 118.26107,6
7
24.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1W slalom 35. 10/DM 53.9051,5
13
23.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1W slalom 13. 7/DM 52.0044,6
22
23.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1W slalom 40. 11/DM 212.74188,6
2
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 24. 4/DM 216.5920,3ČP/OČ/OM
12/0/9
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 21. 3/DM 113.9112,0ČP/OČ/OM
15/0/9
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 11. 2/DM 109.2014,2OM
9
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 11. 2/DM 144.5019,1OM
7
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 8. 2/DM 98.2011,5OM
4
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 9. 2/DM 84.909,9OM
3
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 12. 2/DM 113.2014,7OM
10
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. K1W sjezd 13. 3/DM 141.2018,5OM
8
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 8. 2/DM 87.9010,1OM
3
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. C1W sjezd 8. 2/DM 107.0012,4OM
3
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 23. 5/ZS 70.0071,2NKZ
21
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 56. 14/ZS 96.95102,8NKZ
0
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 28. 8/ZS 93.4795,5NKZ
14
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 41. 7/ZS 25.9027,8NKZ
0
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 11. 5/ZS 15.2014,7OM
28
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 17. 6/ZS 17.4018,1OM
12
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
MALÁ Magdalena
5. 3/ZS 9.207,6OM
3
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 11. 5/ZS 15.4014,4OM
28
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 15. 6/ZS 17.8018,2OM
18
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
MALÁ Magdalena
7. 2/ZS 22.6017,8OM
1
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C1W slalom 18. 3/ZS 47.3041,7NKZ
29
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja K1W slalom 48. 13/ZS 44.2541,2NKZ
0
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja C1W slalom 21. 5/ZS 60.8451,5NKZ
25
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja K1W slalom 45. 11/ZS 58.5655,3NKZ
0
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W sjezd 26. 14/DM 12.4530,2-
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W sjezd 11. 6/DM 12.5927,4-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W slalom 24. 5/ZS 97.1595,3-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W slalom 43. 12/ZS 94.1996,3-
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné K1W sjezd 3. 3/ZS 2.955,9OČ/OM
0/8
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1W sjezd 38. 7/ZS 18.1637,6ČP/OČ/OM
4/0/3
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné C1W sjezd 4. 4/ZS 5.068,9OČ/OM
0/4
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 5. 5/ZS 21.777,2OČ/OM
0/6
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 31. 5/ZS 11.8224,1ČP/OČ/OM
11/0/7
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 2. 2/ZS 13.904,1OČ/OM
0/5
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k K1W sjezd 10. 1/ZS 6.5611,4
5
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1W sjezd 7. 7/ZS 12.8627,5-
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem C1W sjezd 9. 9/ZS 16.8931,6-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 9. 9/ZS 12.0411,8-
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 16. 15/ZS 19.4521,5-
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 13. 13/ZS 25.6824,8OČ/OM
0/4
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 21. 18/ZS 25.1127,4OČ/OM
0/6
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 14. 7/ZS 9.078,5
15
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 28. 8/ZS 15.0416,1
63
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 11. 4/ZS 10.509,8
28
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 33. 8/ZS 16.4016,9
46
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 13. 6/ZS 29.6231,3
41
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 45. 15/ZS 40.7546,1
10
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 19. 8/ZS 39.5633,7
5
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 44. 15/ZS 35.1732,1
11
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 10. 10/ZS 14.0611,9OČ/OM
0/9
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 14. 14/ZS 10.109,4OČ/OM
0/8
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 11. 11/ZS 19.0216,5OČ/OM
0/5
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 17. 16/ZS 12.9312,1OČ/OM
0/7
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 14. 4/ZS 16.3721,1
11
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 19. 7/ZS 9.7012,8
56
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 9. 4/ZS 19.1221,7
31
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 40. 13/ZS 28.2533,5
34
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1W sjezd 24. 3/ZS 95.2414,2ČP/OČ/OM
12/0/8
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1W sjezd 17. 6/ZS 102.8213,5ČP/OČ/OM
23/0/2
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1W sjezd 26. 4/ZS 92.2014,3ČP/OČ/OM
10/0/7
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1W sjezd 15. 3/ZS 79.4910,9ČP/OČ/OM
27/0/4
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci K1W sjezd 11. 5/ZS 8.6018,6OM
1
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci C1W sjezd 6. 3/ZS 5.109,3OM
4
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem FOR slalom 5. 2/ZS 44.2928,2NKZ
0
16.06.2021 Sjezd v Litovli K1W sjezd 7.   107.3019,6OM
5
16.06.2021 Sjezd v Litovli C1W sjezd 4.   51.207,6OM
3
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 33. 6/ZS 15.5630,9ČP/OČ/OM
3/0/1
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 17.   3544.576.395,8ČP/OČ/OM
0/0/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 32. 6/ZS 14.8030,0ČP/OČ/OM
4/0/2
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 15. 3/ZS 19.4634,4ČP/OČ/OM
27/0/1
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 14. 6/ZS 28.2126,7OM
11
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 14. 6/ZS 22.1021,9OM
18
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
MALÁ Magdalena
7. 3/ZS 49.8337,6OM
2
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1W sjezd 28. 4/ZS 260.8419,8ČP/OČ/OM
8/0/3
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1W sjezd 15. 4/ZS 183.5411,6ČP/OČ/OM
27/0/2
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1W sjezd 30. 5/ZS 266.3320,2ČP/OČ/OM
6/0/4
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C1W sjezd 15. 5/ZS 196.2912,5ČP/OČ/OM
27/0/2
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 20. 5/ZS 30.1026,1OM
9
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 23. 6/ZS 24.6021,8OM
16
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
MALÁ Magdaléna
10. 4/ZS 60.0045,4OM
1
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 27. 7/ZS 42.1037,8OM
4
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 24. 7/ZS 28.5026,2OM
15
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
MALÁ Magdaléna
8. 3/ZS 48.7035,5OM
3
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 17. 5/ZS 17.7019,5OM
7
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 25. 9/ZS 19.3022,8OM
5
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
MALÁ Magdaléna
5. 3/ZS 30.1028,2OM
1
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 21. 5/ZS 25.2028,0OM
4
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 29. 10/ZS 27.3032,5OM
1
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
MALÁ Magdaléna
6. 3/ZS 40.7037,5OM
1
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 13. 11/ZS 9.8922,2-
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 10. 7/ZS 10.3819,8-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 21. 14/ZS 65.0857,9-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 32. 24/ZS 36.6436,4-
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C1W slalom 23. 8/ZS 33.8035,8OM
3
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C2M slalom
STLOUKALOVÁ Aneta
8. 5/ZS 35.9031,2OM
0
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1W slalom 28. 8/ZS 32.0036,2OM
7
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C1W slalom 22. 8/ZS 74.4070,9OM
4
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C2M slalom
STLOUKALOVÁ Aneta
8. 5/ZS 164.00107,5OM
0
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1W slalom 28. 8/ZS 35.8037,9OM
6
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 10. 8/ZS 9.9619,0OČ/OM
0/2
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 7. 5/ZS 7.1711,5OČ/OM
0/1
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 9. 7/ZS 46.5315,3OČ/OM
0/2
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 6. 4/ZS 53.0715,1OČ/OM
0/1
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 19. 13/ZS 28.5527,1OČ/OM
0/1
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 33. 25/ZS 30.4032,5OČ/OM
0/2
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 20. 14/ZS 39.0839,0OČ/OM
0/0
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 36. 26/ZS 27.5730,6OČ/OM
0/1
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 38. 29/ZS 39.6738,4OM/OČ
3/0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 40. 6/ZS 183.1625,3OČ/OM
0/6
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 42. 8/ZS 223.1631,7OČ/OM
0/3
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 41. 7/ZS 23.2447,6ČP/OČ/OM
0/0/0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 41. 7/ZS 23.7249,0ČP/OČ/OM
0/0/0
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 21. 6/ZS 67.1060,8OM
0
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 28. 9/ZS 36.3034,1OM
5
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 46. 12/ZM 63.2055,8OM
1
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 46. 12/ZM 63.6050,8OM
1
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Jílková PavlaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 2+   C2: K1: 2   C1: 2   C2: 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
  K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Jílková PavlaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 2   C1: 2   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Jílková PavlaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 23.08.22 aktualizace z registru ČSK
Jílková PavlaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 28.06.22 aktualizace z registru ČSK
Jílková PavlaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 17.08.21 updated from RVP
Jílková PavlaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 13.08.21 updated from RVP
Jílková PavlaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 05.07.21 updated from RVP
Jílková PavlaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 17.05.21 updated from RVP
Jílková PavlaUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 08.04.21 updated from RVP
Jílková PavlaUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 01.12.20 updated from RVP
Jílková PavlaUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 18.08.20 updated from RVP
Jílková PavlaUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 10.08.20 updated from RVP
Jílková PavlaUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 15.06.20 updated from RVP
Jílková PavlaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Jílková PavlaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 13.09.18 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 C1W FINALE-B
28.04.2024 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 4. nominační závod RDA a RD U23 C1W HEAT
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 C1W FINALE-B
27.04.2024 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + 3. nominační závod RDA a RD U23 C1W HEAT
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá C1W FINALE-B
21.04.2024 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá C1W HEAT
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 C1W FINALE-B
20.04.2024 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + 1. nominační závod RDA a RD U23 C1W HEAT
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W FINALE-B
27.08.2023 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W HEAT
26.08.2023 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1W FINALE-B
14.05.2023 4. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod C1W FINALE-B
14.05.2023 4. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod C1W HEAT
13.05.2023 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod C1W FINALE-B
13.05.2023 3. Český pohár ve slalomu Skupina ČEZ v Troji + nominační závod C1W HEAT
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W FINALE-B
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W FINALE-B
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W HEAT
06.05.2023 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W HEAT
0|6288|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Český Pohár
20.C1W 4/4 71
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.C1W 4/4 224
24.K1W 4/4 43
Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1W 4/4 172
12.K1W 4/4 116
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 5/7 109
7.K1W 5/7 164

rok 2023

Slalom: Žebříček Český Pohár
19.C1W 5/6 102
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
10.C1W 4/6 163
32.K1W 4/6 21
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
34.C1W 2/2 78
157.K1W 2/2 23
Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C1W 5/5 113
6.C2X
Malá Magdalena
3/3 9
11.K1W 5/5 215
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1W 5/6 188
21.K1W 5/6 84
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
18.C1W 5/9 14
43.K1W 5/9 10
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1W 5/11 96
13.K1W 5/11 113

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
7.C1W 4/6 154
 K1W 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
54.C1W 2/2 29
169.K1W 2/2 15
Slalom: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 5/6 90
8.C2X
Malá Magdalena
1/1 2
15.K1W 5/7 154
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.C1W 5/6 134
19.K1W 8/10 155
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/8 0
 K1W 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C1W 5/12 72
14.K1W 5/16 128

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
15.C1W 4/4 89
 FOR 1/1 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
19.C1W 5/9 126
54.K1W 5/9 210
Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.C1W 5/6 81
10.C2X
Malá Magdalena
3/3 6
14.K1W 5/6 63
Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.C1W 6/6 131
31.K1W 8/8 58
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/8 0
33.K1W 5/11 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.C1W 5/10 20
19.K1W 5/12 36

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 3/3 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
29.C1W 5/9 28
 C2M
Stloukalová Aneta
2/2 0
12.C2X
Malá Magdalena
4/4 6
33.K1W 5/10 49
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C1W 2/2 2
31.K1W 5/6 13

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
55.K1W 2/2 2

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20242023
C1W2019

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20242023202220212020
C1W591416-
K1W1221193147

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2024202320222021
C1W310715
K1W24324553
FOR---7

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212020
C1W34541958
K1W15716954162

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202220212020
C1W3918583133
K1W6943643368

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20232022202120202019
C1W1091229-
C2X681012-
K1W1115143355
C2M---27-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20242023202220212020
C1W67131217
K1W713141931
Fotky nenalezeny.
0|6288|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Český Pohár
20.C1W 4/4 71
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
3.C1W 4/4 224
24.K1W 4/4 43
Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1W 4/4 172
12.K1W 4/4 116
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.C1W 5/7 109
7.K1W 5/7 164

rok 2023

Slalom: Žebříček Český Pohár
19.C1W 5/6 102
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
10.C1W 4/6 163
32.K1W 4/6 21
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
34.C1W 2/2 78
157.K1W 2/2 23
Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C1W 5/5 113
6.C2X
Malá Magdalena
3/3 9
11.K1W 5/5 215
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1W 5/6 188
21.K1W 5/6 84
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
18.C1W 5/9 14
43.K1W 5/9 10
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1W 5/11 96
13.K1W 5/11 113

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
7.C1W 4/6 154
 K1W 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
54.C1W 2/2 29
169.K1W 2/2 15
Slalom: Oblastní žebříček Morava
9.C1W 5/6 90
8.C2X
Malá Magdalena
1/1 2
15.K1W 5/7 154
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.C1W 5/6 134
19.K1W 8/10 155
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/8 0
 K1W 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C1W 5/12 72
14.K1W 5/16 128

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
15.C1W 4/4 89
 FOR 1/1 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
19.C1W 5/9 126
54.K1W 5/9 210
Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.C1W 5/6 81
10.C2X
Malá Magdalena
3/3 6
14.K1W 5/6 63
Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.C1W 6/6 131
31.K1W 8/8 58
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/8 0
33.K1W 5/11 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.C1W 5/10 20
19.K1W 5/12 36

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 3/3 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
29.C1W 5/9 28
 C2M
Stloukalová Aneta
2/2 0
12.C2X
Malá Magdalena
4/4 6
33.K1W 5/10 49
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C1W 2/2 2
31.K1W 5/6 13

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
55.K1W 2/2 2

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20242023
C1W2019

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20242023202220212020
C1W591416-
K1W1221193147

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2024202320222021
C1W310715
K1W24324553
FOR---7

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212020
C1W34541958
K1W15716954162

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202220212020
C1W3918583133
K1W6943643368

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20232022202120202019
C1W1091229-
C2X681012-
K1W1115143355
C2M---27-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20242023202220212020
C1W67131217
K1W713141931

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
58 67 13 55 44   237
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár19.319.01910
C1W19.319.01910
NKZ29.225.02133
C1W19.119.02118
K1W41.342.04815
veřejné závody17.114.0885
C1W13.112.01134
K1W24.424.01438
C2X5.96.0711
C2M8.08.082
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,010
C1W00,000,000,000,010
NKZ00,000,000,000,033
C1W00,000,000,000,018
K1W00,000,000,000,015
veřejné závody33,500,022,455,985
C1W25,900,000,025,934
K1W00,000,012,612,638
C2X19,100,019,1218,211
C2M00,000,000,000,02
Celkem32,300,021,653,9128
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár20215810800,0
C1W20215810800,0
NKZ6631544834,5
C1W3616204500,0
K1W30153451310,0
veřejné závody169271816137,7
C1W688221257,4
K1W758821279,3
C2X223661714,5
C2M464816200,0
Celkem255803031166,3
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1W

Jílková Pavlasl 37
28.04.24
sl 36
27.04.24
sl 31
21.04.24
sl 30
20.04.24
sl 117
27.08.23
sl 116
26.08.23
sl 54
14.05.23
sl 53
13.05.23
sl 47
07.05.23
sl 46
06.05.23
pořadí18.19.22.20.19.22.11.19.21.22.
odstup % *)33,437,837,728,386,7151,738,5114,9203,0289,8
% poražených soupeřů *)26,121,712,524,010,0---50,010,0------
pořadí20232024celkem
průměr19.019.819.3
medián191919
modus191819
počet závodů6410
průměrný odstup od vítěze % *)147,434,3102,2
průměrné % poražených soupeřů *)11,721,115,4
počet jízd12820
lepší 1. jízda4
66,7%
1
25,0%
5
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Jílková Pavlasl 133
16.09.23
sl 117
27.08.23
sl 116
26.08.23
sl 122
10.09.22
sl 131
11.09.21
sl 116
21.08.21
sl 118
22.08.20
pořadí18.19.22.23.24.9.21.
odstup % *)23,086,7151,752,395,311,857,9
% poražených soupeřů *)19,010,0---15,411,555,69,1
pořadí2020202120222023celkem
průměr21.016.523.019.719.4
medián219231921
modus21923189
počet závodů12137
průměrný odstup od vítěze % *)57,953,652,387,168,4
průměrné % poražených soupeřů *)9,133,615,49,717,2
počet jízd242614
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
0
0,0%
2
66,7%
4
57,1%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Jílková Pavlasl 133
16.09.23
sl 122
10.09.22
sl 131
11.09.21
sl 116
21.08.21
sl 118
22.08.20
pořadí27.33.43.16.32.
odstup % *)25,239,896,321,536,4
% poražených soupeřů *)35,020,04,564,331,1
pořadí2020202120222023celkem
průměr32.029.533.027.030.2
medián3216332732
modus3216332716
počet závodů12115
průměrný odstup od vítěze % *)36,458,939,825,243,8
průměrné % poražených soupeřů *)31,134,420,035,031,0
počet jízd242210
lepší 1. jízda1
100,0%
2
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
4
80,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Jílková Pavlasl 66
02.06.24
sl 65
01.06.24
sl 47
12.05.24
sl 46
11.05.24
sl 137
24.09.23
sl 136
23.09.23
sl 69
04.06.23
sl 68
03.06.23
sl 65
27.05.23
sl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
pořadí21.7.17.14.22.17.13.24.25.21.16.18.19.19.23.28.18.21.
odstup %110,911,536,529,228,131,717,733,488,038,921,947,242,680,171,295,541,751,5
% poražených soupeřů13,076,011,127,834,452,958,623,311,120,044,426,121,718,226,712,926,120,0
pořadí2021202220232024celkem
průměr22.518.620.214.819.1
medián2119221419
modus181913721
počet závodů455418
průměrný odstup od vítěze %65,046,139,847,048,7
průměrné % poražených soupeřů21,426,136,132,029,1
počet jízd81010836
lepší 1. jízda1
25,0%
5
100,0%
3
60,0%
2
50,0%
11
61,1%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Jílková Pavlasl 65
01.06.24
sl 47
12.05.24
sl 46
11.05.24
sl 137
24.09.23
sl 136
23.09.23
sl 69
04.06.23
sl 68
03.06.23
sl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
pořadí28.30.36.35.43.37.31.46.42.48.53.56.41.48.45.
odstup %23,233,240,039,370,036,218,447,840,945,584,4102,827,841,255,3
% poražených soupeřů48,139,628,624,412,523,437,510,018,013,03,71,825,97,815,4
pořadí2021202220232024celkem
průměr47.547.336.531.341.3
medián4546353042
modus4142312848
počet závodů444315
průměrný odstup od vítěze %56,854,741,032,147,1
průměrné % poražených soupeřů12,711,224,538,820,6
počet jízd888630
lepší 1. jízda1
25,0%
1
25,0%
3
75,0%
1
33,3%
6
40,0%
čistých jízd1
12,5%
0
0,0%
2
25,0%
0
0,0%
3
10,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Jílková Pavlasl 113
19.08.23
sl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 155
20.08.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
pořadí12.16.13.13.14.11.13.19.10.11.14.9.19.20.
odstup %17,3107,644,624,88,59,831,333,711,916,521,121,727,139,0
% poražených soupeřů54,211,825,033,351,964,347,821,755,050,048,069,214,39,5
pořadí2020202120222023celkem
průměr19.512.714.512.013.9
medián1913131213
modus1911131213
počet závodů292114
průměrný odstup od vítěze %33,019,976,117,329,6
průměrné % poražených soupeřů11,949,018,454,239,7
počet jízd4184228
lepší 1. jízda0
0,0%
5
55,6%
2
100,0%
0
0,0%
7
50,0%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
3,6%

Kategorie K1W

Jílková Pavlasl 113
19.08.23
sl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 155
20.08.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
pořadí39.35.40.21.28.33.45.44.14.17.19.40.33.36.38.
odstup %50,051,5188,627,416,116,946,132,19,412,112,833,532,530,638,4
% poražených soupeřů24,010,52,551,266,761,018,520,470,564,478,654,134,728,633,9
pořadí2020202120222023celkem
průměr35.729.037.539.032.1
medián3628353935
modus3314353933
počet závodů392115
průměrný odstup od vítěze %33,822,9120,150,039,9
průměrné % poražených soupeřů32,453,96,524,041,3
počet jízd6184230
lepší 1. jízda1
33,3%
3
33,3%
1
50,0%
1
100,0%
6
40,0%
čistých jízd0
0,0%
4
22,2%
0
0,0%
0
0,0%
4
13,3%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Jílková Pavlasl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 72
11.06.23
sl 71
10.06.23
sl 60
17.05.23
sl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 50
11.05.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 43
27.05.20
pořadí11.8.8.6.5.5.8.1.1.10.11.11.13.10.11.14.20.27.17.21.23.22.19.20.21.
odstup %11,96,323,214,08,98,716,40,00,016,214,714,424,811,916,526,726,137,819,528,035,870,927,139,060,8
% poražených soupeřů56,574,163,272,275,075,063,2100,0100,062,554,556,533,355,050,038,132,113,333,320,015,419,214,39,54,8
pořadí2020202120222023celkem
průměr21.111.75.07.612.9
medián21115811
modus20111811
počet závodů965525
průměrný odstup od vítěze %38,318,28,312,822,4
průměrné % poražených soupeřů18,047,980,168,247,6
počet jízd1812101050
lepší 1. jízda2
22,2%
2
33,3%
1
20,0%
4
80,0%
9
36,0%
čistých jízd3
16,7%
0
0,0%
1
10,0%
1
10,0%
5
10,0%

Kategorie C2M

Jílková Pavlasl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
pořadí8.8.
odstup %31,2107,5
% poražených soupeřů------
pořadí2020celkem
průměr8.08.0
medián88
modus88
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %69,469,4
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Jílková Pavlasl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 60
17.05.23
sl 50
11.05.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
pořadí6.7.1.3.5.7.7.10.8.5.6.
odstup %23,422,80,017,57,617,837,645,435,528,237,5
% poražených soupeřů64,357,1100,050,042,914,314,310,030,0------
pořadí2020202120222023celkem
průměr7.36.33.04.75.9
medián67366
modus57317
počet závodů431311
průměrný odstup od vítěze %36,621,017,515,424,8
průměrné % poražených soupeřů10,023,850,073,834,8
počet jízd862622
lepší 1. jízda2
50,0%
2
66,7%
1
100,0%
1
33,3%
6
54,5%
čistých jízd0
0,0%
1
16,7%
0
0,0%
0
0,0%
1
4,5%

Kategorie K1W

Jílková Pavlasl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 72
11.06.23
sl 71
10.06.23
sl 60
17.05.23
sl 131
24.09.22
sl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 50
11.05.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
pořadí13.24.10.3.9.12.9.8.6.14.14.17.15.21.14.17.14.23.24.25.29.28.28.33.36.28.46.46.
odstup %13,019,819,53,416,413,122,617,27,515,017,818,118,227,49,412,121,921,826,222,832,536,237,932,530,634,155,850,8
% poražených soupeřů75,554,069,092,970,476,163,673,183,958,162,944,854,851,270,564,451,946,343,922,69,722,920,634,728,620,68,26,3
pořadí20192020202120222023celkem
průměr46.028.216.310.511.820.2
medián46281591017
modus46281414314
počet závodů2966528
průměrný odstup od vítěze %53,330,517,815,514,423,3
průměrné % poražených soupeřů7,327,856,369,672,449,3
počet jízd41812111055
lepší 1. jízda2
100,0%
3
33,3%
5
83,3%
4
66,7%
2
40,0%
16
57,1%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
4
33,3%
1
9,1%
0
0,0%
5
9,1%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Jílková Pavlasj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
pořadí5.5.9.7.11.12.8.9.17.15.15.6.
odstup %2,23,45,88,212,112,66,211,013,510,912,515,1
% poražených soupeřů78,980,046,740,041,235,365,060,011,126,36,744,4
pořadí20202021202220232024celkem
průměr6.015.78.511.56.59.9
medián61581159
modus61581155
počet závodů1322412
průměrný odstup od vítěze %15,112,38,612,44,99,5
průměrné % poražených soupeřů44,414,762,538,361,444,6

Kategorie K1W

Jílková Pavlasj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí4.6.13.13.21.22.8.14.14.24.21.24.26.30.9.41.41.
odstup %6,95,914,514,122,020,816,418,819,920,312,014,214,320,215,347,649,0
% poražených soupeřů92,986,857,157,123,122,236,469,069,811,520,050,041,921,620,0------
pořadí20202021202220232024celkem
průměr30.326.716.221.59.019.5
medián41261421621
modus412414211313
počet závodů3352417
průměrný odstup od vítěze %37,316,217,521,410,419,5
průměrné % poražených soupeřů6,737,841,322,773,540,0

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Jílková Pavlasj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
pořadí5.5.9.7.9.11.12.8.9.9.17.15.
odstup %2,23,45,88,28,712,112,66,211,031,613,512,5
% poražených soupeřů78,980,046,740,052,941,235,365,060,046,711,16,7
pořadí2021202220232024celkem
průměr13.78.510.76.59.7
medián1581159
modus98959
počet závodů323412
průměrný odstup od vítěze %19,28,611,14,910,7
průměrné % poražených soupeřů21,562,543,161,447,0

Kategorie K1W

Jílková Pavlasj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí4.6.13.13.13.21.22.14.14.24.21.7.24.30.40.
odstup %6,95,914,514,118,822,020,818,819,920,312,027,514,220,225,3
% poražených soupeřů92,986,857,157,163,623,122,269,069,811,520,078,650,021,626,4
pořadí20202021202220232024celkem
průměr40.020.318.318.79.017.7
medián40241421614
modus40714131313
počet závodů1343415
průměrný odstup od vítěze %25,320,617,720,510,417,4
průměrné % poražených soupeřů26,450,142,636,373,550,0

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Jílková Pavlasj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 73
17.06.23
sj 41
29.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
pořadí5.5.9.7.9.10.11.12.2.17.15.15.6.
odstup %2,23,45,88,28,78,812,112,64,113,510,912,515,1
% poražených soupeřů78,980,046,740,052,925,041,235,387,511,126,36,744,4
pořadí2020202120232024celkem
průměr6.012.310.56.59.5
medián6151059
modus615955
počet závodů144413
průměrný odstup od vítěze %15,110,310,64,99,1
průměrné % poražených soupeřů44,432,938,661,444,3

Kategorie K1W

Jílková Pavlasj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 73
17.06.23
sj 41
29.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 109
20.08.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí4.6.13.13.13.28.21.22.8.24.21.5.24.26.30.9.40.42.41.41.
odstup %6,95,914,514,118,818,222,020,816,420,312,07,214,214,320,215,325,331,747,649,0
% poražených soupeřů92,986,857,157,163,610,023,122,236,411,520,076,550,041,921,620,026,422,6------
pořadí20202021202220232024celkem
průměr34.621.317.721.09.021.6
medián41242121621
modus4158131313
počet závodů5434420
průměrný odstup od vítěze %33,814,016,220,010,419,7
průměrné % poražených soupeřů13,847,522,629,773,537,0

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Jílková Pavlasj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 2
18.03.23
sj 1
18.03.23/2
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 80
16.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
pořadí5.5.9.7.9.11.12.7.7.8.9.8.9.8.8.2.17.15.4.15.6.
odstup %2,23,45,88,28,712,112,613,78,86,211,011,59,912,410,14,113,510,97,612,515,1
% poražených soupeřů78,980,046,740,052,941,235,3------65,060,036,433,336,436,487,511,126,340,06,744,4
pořadí20202021202220232024celkem
průměr6.010.68.39.26.58.6
medián6158958
modus6158758
počet závodů1565421
průměrný odstup od vítěze %15,19,710,211,24,99,5
průměrné % poražených soupeřů44,434,344,625,961,440,9

Kategorie K1W

Jílková Pavlasj 73
09.06.24
sj 71
08.06.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 2
18.03.23
sj 1
18.03.23/2
sj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 80
16.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí4.6.13.13.13.21.22.7.7.8.14.14.24.21.11.11.13.12.5.24.26.7.30.9.40.42.41.41.
odstup %6,95,914,514,118,822,020,817,414,916,418,819,920,312,019,114,218,514,77,214,214,319,620,215,325,331,747,649,0
% poražených soupeřů92,986,857,157,163,623,122,262,562,536,469,069,811,520,050,054,547,854,276,550,041,950,021,620,026,422,6------
pořadí20202021202220232024celkem
průměr34.618.414.214.09.017.8
medián41241313613
modus4151171313
počet závodů5595428
průměrný odstup od vítěze %33,815,117,118,810,419,1
průměrné % poražených soupeřů13,848,045,946,873,544,6

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Jílková Pavlasp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí8.8.6.16.9.13.16.11.8.13.16.17.15.
odstup %13,814,212,056,012,59,152,218,875,626,227,66.395,834,4
% poražených soupeřů56,356,368,86,355,633,3---33,322,225,06,3---12,5
pořadí2021202220232024celkem
průměr16.012.811.08.012.0
medián15139813
modus1516688
počet závodů254213
průměrný odstup od vítěze %3.215,140,122,414,0519,1
průměrné % poražených soupeřů6,317,441,056,328,9

Kategorie K1W

Jílková Pavlasp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí15.15.26.18.25.30.30.25.13.27.25.14.38.31.33.32.
odstup %14,017,117,911,019,420,323,317,411,420,820,213,337,624,130,930,0
% poražených soupeřů50,050,028,650,041,529,325,638,533,336,641,535,011,928,611,113,9
pořadí2021202220232024celkem
průměr33.522.324.815.024.8
medián3225251525
modus3125181525
počet závodů464216
průměrný odstup od vítěze %30,717,717,115,520,5
průměrné % poražených soupeřů16,435,137,450,032,8

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Jílková Pavlasp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 120
23.08.20
pořadí8.6.16.9.13.16.11.13.16.11.10.
odstup %14,212,056,012,59,152,218,826,227,627,419,8
% poražených soupeřů56,368,86,355,633,3---33,325,06,323,143,8
pořadí20202021202220232024celkem
průměr10.011.014.011.08.011.7
medián1011139811
modus1011166816
počet závodů1144111
průměrný odstup od vítěze %19,827,431,222,414,225,1
průměrné % poražených soupeřů43,823,116,241,056,332,0

Kategorie K1W

Jílková Pavlasp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 120
23.08.20
pořadí15.26.18.25.30.30.25.27.25.26.13.
odstup %17,117,911,019,420,323,317,420,820,230,222,2
% poražených soupeřů50,028,650,041,529,325,638,536,641,526,540,0
pořadí20202021202220232024celkem
průměr13.026.026.824.815.023.6
medián132625251525
modus132625181525
počet závodů1144111
průměrný odstup od vítěze %22,230,220,417,117,120,0
průměrné % poražených soupeřů40,026,535,637,450,037,1

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Jílková Pavlasp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 129
05.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
pořadí8.8.6.16.9.13.16.11.8.4.17.15.7.
odstup %13,814,212,056,012,59,152,218,875,68,96.395,834,411,5
% poražených soupeřů56,356,368,86,355,633,3---33,322,262,5---12,533,3
pořadí20202021202220232024celkem
průměr7.012.011.711.08.010.6
medián71511989
modus748688
počet závodů1334213
průměrný odstup od vítěze %11,52.146,448,922,414,0516,5
průměrné % poražených soupeřů33,325,018,541,056,333,9

Kategorie K1W

Jílková Pavlasp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
pořadí15.15.26.18.25.30.30.25.13.14.38.3.31.10.33.32.10.
odstup %14,017,117,911,019,420,323,317,411,413,337,65,924,111,430,930,019,0
% poražených soupeřů50,050,028,650,041,529,325,638,533,335,011,988,228,630,811,113,925,0
pořadí20202021202220232024celkem
průměr10.024.520.524.815.021.6
medián103114251525
modus10313181510
počet závodů1644217
průměrný odstup od vítěze %19,023,316,417,115,519,0
průměrné % poražených soupeřů25,030,833,137,450,034,8

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C1W

Jílková Pavlasp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí6.16.16.11.
odstup %12,056,052,218,8
% poražených soupeřů68,86,3---33,3
pořadí20222023celkem
průměr13.511.012.3
medián11611
modus11616
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %35,534,034,7
průměrné % poražených soupeřů16,737,627,1

Kategorie K1W

Jílková Pavlasp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí26.18.30.25.
odstup %17,911,023,317,4
% poražených soupeřů28,650,025,638,5
pořadí20222023celkem
průměr27.522.024.8
medián251825
modus251818
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %20,314,417,4
průměrné % poražených soupeřů32,139,335,7

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Jílková Pavlasp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 51
15.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 34
26.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 129
05.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
pořadí8.8.1.6.16.9.13.4.16.11.8.4.17.15.7.
odstup %13,814,20,012,056,012,59,18,452,218,875,68,96.395,834,411,5
% poražených soupeřů56,356,3100,068,86,355,633,375,0---33,322,262,5---12,533,3
pořadí20202021202220232024celkem
průměr7.012.011.79.65.79.5
medián71511988
modus748488
počet závodů1335315
průměrný odstup od vítěze %11,52.146,448,919,69,3448,2
průměrné % poražených soupeřů33,325,018,547,870,941,0

Kategorie K1W

Jílková Pavlasp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 51
15.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 34
26.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
pořadí15.15.1.26.18.25.30.3.30.25.13.14.38.3.31.33.32.10.
odstup %14,017,10,017,911,019,420,313,323,317,411,413,337,65,924,130,930,019,0
% poražených soupeřů50,050,0100,028,650,041,529,385,725,638,533,335,011,988,228,611,113,925,0
pořadí20202021202220232024celkem
průměr10.027.420.520.410.320.1
medián103214251518
modus103133153
počet závodů1545318
průměrný odstup od vítěze %19,025,716,416,410,418,1
průměrné % poražených soupeřů25,030,733,147,066,741,5
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále