Matějíčková Anežka, 2005

Kanoe Klub Spoj Brno
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: 3+   C2: -  sjezd K1: 3   C1: 3   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci.
C1W 20. 7/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 150.80 0 152.70 0 150.8030.80/25,77
K1W 38. 10/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 152.30 0 151.80 0 151.8038.50/34,09
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci.
C1W 13. 6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 157.60 0 163.40 2 157.6026.90/20,623
K1W 39. 10/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 162.90 2 159.70 4 163.7038.50/30,88
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja
K1W 53. 18/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 157.35 12 1.00 999 169.3573.04/75,80
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja
K1W 55. 20/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 167.28 60 215.49 110 227.28129.23/131,80
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať
K1W 29. 9/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 00:58,35 - 01:11,23 - 00:58,3516.64/39,9-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať
C1W 20. 6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 201.17 24 231.27 14 225.17118.05/110,2-
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1W 11. 11/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 00:58,87 - 00:53,83 - 00:53,836.98/14,9-
C1W 6. 5/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 01:02,02 - 01:15,18 - 01:02,028.49/15,9-
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
C1W 13. 9/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 122.96 8 124.56 2 126.5625.75/25,5-
K1W 30. 22/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 119.94 4 127.61 6 123.9431.22/33,7-
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné
K1W 14. 10/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 01:03,36 - 01:03,53 - 01:03,3613.45/26,90/3
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné
K1W 39. 6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 01:07,87 - 01:07,18 - 01:07,1819.43/40,73/0/2
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné
C1W 8. 6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 01:13,92 - 01:09,40 - 01:09,4010.42/17,70/2
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné
C1W 17. 4/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 01:16,16 - 01:16,98 - 01:16,9822.60/41,627/0/7
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné
K1W 10. 10/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 00:00,00 - 00:00,00 - 05:38,1455.04/19,40/7
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné
K1W 45. 6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 01:16,13 - 01:27,07 - 01:27,0737.56/75,90/0/2
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné
C1W 6. 6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 00:00,00 - 00:00,00 - 06:13,9251.57/16,00/3
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné
C1W 20. 4/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 01:14,96 - 01:17,56 - 01:17,5624.04/44,921/0/1
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota
C1W 6. 1/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 125.80 2 123.60 0 123.6028.70/30,26
K1W 11. 2/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 119.20 2 124.00 2 121.2015.70/14,93
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL
C1W 4. 1/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 122.20 0 122.50 2 122.2017.30/16,56
K1W 10. 2/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 121.60 0 123.20 0 121.6017.90/17,33
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1W 10. 3/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 130.40 0 130.50 2 130.4017.40/15,45
K1W 17. 3/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 130.20 0 129.60 0 129.6022.60/21,14
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1W 10. 3/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 129.70 2 130.50 0 130.5024.90/23,65
K1W 16. 3/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 126.20 0 128.90 0 126.2027.70/28,17
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1W 27. 10/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno - - - - 15:45,98201.77/27,1-
C1W 11. 3/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno - - - - 16:47,44150.66/17,6-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1W 25. 9/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno - - - - 15:38,67193.18/25,90/9
C1W 12. 4/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno - - - - 16:26,90152.43/18,30/5
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1W 12. 9/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 153.69 6 152.31 4 156.3147.47/43,60/7
K1W 33. 24/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 152.99 4 138.68 8 146.6845.34/44,70/10
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
C1W 11. 8/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 126.61 210 142.55 4 146.5533.10/29,20/8
K1W 31. 25/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 131.53 10 132.24 8 140.2438.19/37,40/10
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh
C1W 24. 5/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 195.38 162 1.00 999 357.38242.26/210,425
K1W 53.  MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 207.52 158 190.08 108 298.08190.66/177,50
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh
C1W 28. 5/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 168.34 268 166.49 268 434.49324.89/296,423
K1W 54. 14/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 257.39 60 180.65 62 242.65139.25/134,70
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži
C1W 8. 4/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 131.80 2 126.40 2 128.4013.70/11,912
K1W 19. 7/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 132.80 4 127.30 6 133.3034.50/34,914
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži
C1W 16. 6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 148.90 4 119.40 52 152.9034.80/29,54
K1W 22. 7/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 136.50 4 132.40 6 138.4036.00/35,211
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy
K1W 32. 7/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 01:24,21 - 01:48,86 - 01:24,2120.71/32,65/0/4
C1W 17. 4/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 01:41,44 - 01:42,45 - 01:41,4428.29/38,723/0/2
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1W 31. 6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 00:00,00 - 00:00,00 - 01:24,1419.71/30,66/0/10
C1W 19. 4/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 00:00,00 - 00:00,00 - 01:47,4633.04/44,419/0/1
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
C1W 18. 6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 244.63 56 281.04 12 293.04171.93/142,029
K1W 48. 17/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 196.66 104 184.38 10 194.3881.19/71,70
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
C1W 18. 6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 211.29 208 206.89 8 214.8998.09/84,029
K1W 52. 17/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 0.00 999 202.19 12 214.19103.66/93,80
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1W 6. 3/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 144.60 2 146.70 4 146.6015.60/11,97
K1W 15. 5/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 141.60 0 143.10 0 141.6026.70/23,211
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1W 6. 3/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 155.40 2 155.40 2 157.4016.40/11,68
K1W 13. 4/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 146.00 2 144.70 2 146.7025.20/20,713
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava
C1W 7. 7/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 164.57 8 167.18 56 172.5742.02/32,20/6
K1W 23. 18/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 149.85 2 148.20 2 150.2035.63/31,10/11
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava
C1W 11. 9/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 176.41 58 171.80 6 177.8045.81/34,70/3
K1W 34. 25/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 175.25 4 192.16 2 179.2556.12/45,60/8
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština
K1W 17. 6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno - - - - 17:49,50211.00/24,64
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 19. 8/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno - - - - 20:53,50260.20/26,24
C1W 6. 1/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno - - - - 22:17,00199.30/17,51
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština
C1W 8. 3/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno - - - - 18:22,7090.50/8,91
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština
K1W 16. 6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno - - - - 17:23,40201.00/23,95
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština
K1W 17. 7/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno - - - - 20:00,70219.20/22,35
C1W 5. 1/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno - - - - 21:34,10180.00/16,21
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština
C1W 7. 3/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno - - - - 18:14,40135.00/14,11
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 16. 6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno - - - - 17:24,40236.70/29,33
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 21. 6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno - - - - 19:56,10264.80/28,44
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1W 6. 1/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno - - - - 18:03,60213.10/24,51
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1W 7. 1/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno - - - - 20:56,00158.00/14,41
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 21. 6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno - - - - 17:34,80242.10/29,84
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 22. 6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno - - - - 20:57,30297.20/31,04
C1W 8. 1/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno - - - - 21:42,10159.70/14,01
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1W 10. 1/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno - - - - 18:22,10158.60/16,81
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - krajský přebor viz. závod č. 1
K1W 10.  MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno - - - - 17:31,00302.80/40,53
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
K1W 10.  MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno - - - - 13:49,30216.00/35,23
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - krajský přebor viz. závod č. 1
C1W 6.  MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno - - - - 19:33,40312.50/36,31
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
C1W 6. 1/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno - - - - 15:19,50222.20/31,91
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu
C1W 15. 6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 116.60 0 110.10 0 110.1020.90/23,411
K1W 32. 12/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 110.00 0 115.70 0 110.0024.90/29,311
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu
C1W 15. 6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 129.00 4 115.00 2 117.0024.80/26,911
K1W 33. 13/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 114.50 2 120.90 2 116.5029.40/33,810
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 22. 21/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 01:04,18 - 01:06,73 - 01:04,1813.85/27,5-
C1W 13. 9/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 01:30,46 - 01:20,33 - 01:20,3322.07/37,9-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1W 15. 12/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 135.09 10 122.92 8 130.9243.89/50,4-
K1W 45. 29/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 119.77 10 129.88 4 129.7747.45/57,6-
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M.
C1W 3. 1/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 110.50 4 112.20 0 112.2014.90/15,35
K1W 6. 3/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 110.70 2 107.60 0 107.6019.30/21,94
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M.
C1W 4. 2/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 116.90 0 120.60 6 116.9018.90/19,37
K1W 9. 6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 116.40 2 114.90 4 118.4023.90/25,35
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích
C1W 8. 4/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 140.60 2 141.10 0 141.1021.90/18,44
K1W 15. 6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 139.80 6 140.10 2 142.1029.90/26,62
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích
C1W 8. 4/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 136.80 0 141.40 0 136.8026.20/23,74
K1W 13. 4/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 133.30 2 129.80 0 129.8022.30/20,74
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem
C1W 11. 10/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 199.94 16 197.82 110 215.94113.34/110,50/3
K1W 31. 21/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 194.07 14 168.45 6 174.4577.36/79,70/4
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L.
C1W 12. 10/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 190.12 116 163.30 64 227.30122.85/117,60/2
K1W 28. 19/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno 144.35 20 130.58 16 146.5854.35/58,90/6
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
K1W 30. 13/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno - - - - 17:34,76268.71/34,26
C1W 20. 8/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno - - - - 20:21,74286.52/30,60
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
K1W 33. 14/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno - - - - 17:27,44264.24/33,77
C1W 20. 8/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno - - - - 20:07,50272.52/29,11
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž
C1W 5. 2/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 152.80 4 158.60 2 156.8028.40/22,110
K1W 13. 4/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 147.90 0 138.70 0 138.7018.60/15,517
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž
C1W 4. 2/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 166.50 6 171.10 4 172.5025.50/17,310
K1W 16. 6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 159.60 8 189.20 2 167.6040.00/31,312
13.05.2018 Slalom v Ostravě
C1W 10. 5/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 155.60 6 153.90 2 155.9028.50/22,44
K1W 18. 8/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 141.50 2 141.60 0 141.6026.80/23,39
12.05.2018 Slalom v Ostravě
C1W 13. 5/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 149.50 4 147.20 0 147.2032.90/28,82
K1W 20. 7/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 131.50 2 129.10 4 133.1027.30/25,88
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava
K1W 33. 22/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 157.48 108 181.68 8 189.6879.41/72,00/5
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava
K1W 30. 22/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 179.75 10 201.07 8 189.7574.19/64,20/8
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 19. 8/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno - - - - 18:45,80232.70/26,16
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 22. 12/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno - - - - 21:51,40281.30/27,34
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 23. 10/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno - - - - 22:34,20315.90/30,44
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 24. 11/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno - - - - 19:28,50277.40/31,11
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 18. 6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno - - - - 12:18,80165.10/28,82
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 19. 6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno - - - - 16:06,20228.50/31,02
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1W 16. 3/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno - - - - 15:30,30199.50/27,36
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1W 19. 5/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno - - - - 11:47,20143.70/25,50
17.03.2018 Sjezd na Svitavě- přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
K1W 7.  MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno - - - - 17:38,90318.10/42,93
17.03.2018 Sjezd na Svitavě - přebor Jm Kraje viz. závod č. 1
K1W 8.  MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno - - - - 14:32,70243.60/38,72
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1W 31. 9/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 138.00 0 137.20 0 137.2031.40/29,76
C1W 20. 6/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 152.20 4 170.40 2 156.2046.30/42,12
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1W 33. 10/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 132.80 4 135.80 0 135.8033.50/32,74
C1W 19. 5/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 146.40 0 148.40 4 146.4037.40/34,33
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
C1W 17. 8/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 1.00 999 204.85 8 212.85100.86/90,1-
K1W 33. 14/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 170.27 8 230.74 10 178.2774.07/71,1-
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 19. 9/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno - - - - 06:28,9685.67/28,20
C1W 14. 6/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno - - - - 08:00,35141.22/41,60
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1W 18. 8/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 71.42 0 69.74 0 01:09.74 1
C1W 14. 5/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 110.13 0 83.59 0 01:23.59 0
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115
C1W 7. 3/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 136.70 2 143.60 0 138.7036.80/36,12
K1W 9. 4/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 128.90 0 123.00 0 123.0025.20/25,84
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL
C1W 7. 3/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 146.60 0 152.90 2 146.6035.80/32,32
K1W 11. 5/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 129.00 2 131.70 2 131.0027.60/26,73
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1W 14. 2/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 177.20 2 177.00 0 177.0048.90/38,20
K1W 16. 3/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 158.80 2 157.70 0 157.7033.40/26,93
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1W 13. 2/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 160.80 2 166.20 2 162.8039.80/32,40
K1W 17. 3/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 145.70 4 150.50 0 149.7035.00/30,52
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1W 21. 7/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 162.96 8 162.56 0 162.5644.86/38,10
K1W 33. 15/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 138.98 2 141.37 0 140.9831.36/28,65
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1W 21. 8/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 162.43 2 163.57 2 164.4351.54/45,71
K1W 37. 17/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 140.51 0 137.84 2 139.8431.91/29,63
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem
C1W 5. 2/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 122.40 0 145.18 0 145.1848.31/49,93
K1W 15. 4/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 121.35 2 118.40 0 118.4029.84/33,74
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem
C1W 9. 2/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 159.82 4 173.70 10 183.7085.41/86,90
K1W 16. 4/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 122.38 0 120.70 6 126.7037.06/41,34
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1W 38. 9/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno - - - - 12:56,53221.80/40,015/1/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1W 37. 7/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno - - - - 22:58,38388.85/39,325/6/5
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1W 31. 15/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 133.05 0 130.91 0 130.9133.42/34,310
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži
K1W 14. 5/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 00:42,75 - 00:41,98 - 00:41,987.68/22,46
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1W 34. 15/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno 168.32 0 184.51 4 168.3251.46/44,08
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu
K1W 13. 5/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 167.00 0 154.90 0 154.9041.50/36,62
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu
K1W 14. 6/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 146.20 4 149.40 2 150.2050.00/49,95
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 12. 6/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 169.60 6 156.90 8 164.9050.90/44,61
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 12. 4/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 154.90 12 142.70 0 142.7039.70/38,54
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W 15.  MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno - - - - 20:10,80352.60/41,10
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W 19.  MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno - - - - 20:25,60382.20/45,30
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W 17. 5/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno - - - - 19:27,80325.70/38,71
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1W 19.  MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno - - - - 19:32,40327.30/38,70
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1W 37. 11/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 161.70 4 154.70 2 156.7049.80/46,60
C1W 20. 8/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 194.80 0 198.40 8 194.8078.60/67,60
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1W 38. 10/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 166.40 0 173.70 6 166.4047.50/39,91
C1W 22. 8/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 202.30 4 207.80 10 206.3083.50/68,00
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
K1W 19. 8/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 0 KK Brno 01:35,41 - 01:38,40 - 01:35,4123.17/32,1-
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
K1W 31. 9/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 160.06 6 165.42 2 166.0659.11/55,3-
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C2M 13. 3/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka
DZIADEK Marek
2005
2005
KK Brno
KK Brno
208.20 4 230.90 10 212.2085.40/67,40
K1W 17. 5/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 151.60 0 152.30 0 151.6041.60/37,80
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C2M 13. 3/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka
DZIADEK Marek
2005
2005
KK Brno
KK Brno
240.00 6 246.30 6 246.00104.50/73,90
K1W 20. 6/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 168.10 4 160.50 0 160.5039.20/32,30
26.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
K1W 16. 6/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 00:00,00 - 00:00,00 - 01:18,7020.70/35,70
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
K1W 22. 4/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 132.80 0 133.50 4 132.8043.80/49,20
25.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
K1W 17. 7/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 00:00,00 - 00:00,00 - 01:35,5034.70/57,10
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
K1W 23. 5/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 162.40 0 155.60 0 155.6057.40/58,50
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 36. 12/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 238.63 0 201.57 2 203.57112.44/123,41
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 15. 6/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 00:00,00 - 00:00,00 - 01:02,9122.09/54,10
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1W 38. 13/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 164.15 108 181.76 208 272.15179.62/194,10
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1W 37. 8/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno - - - - 13:51,99268.44/47,6-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1W 42. 7/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno - - - - 24:17,43488.36/50,4-
05.06.2016 Sprint v Kroměříži
K1W 10.  MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993539.29/5.830,80
05.06.2016 Slalom v Kroměříži
K1W    MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 4.00 999 4.00 999 999.00 0
04.06.2016 Sprint v Kroměříži
K1W 10. 6/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 01:25,00 - 01:25,80 - 01:25,0024.70/41,00
04.06.2016 Slalom v Kroměříži
K1W 10. 3/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 190.10 6 173.20 4 177.2063.70/56,11
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory
K1W 24. 9/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 349.53 112 221.41 56 277.41165.73/148,40
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory
K1W 26. 11/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 330.76 106 214.01 52 266.01180.71/211,90
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 21. 10/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 169.20 8 166.70 6 172.7075.20/77,10
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
K1W 21. 8/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 185.80 12 169.30 10 179.3078.90/78,60
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C2W 17.  MATĚJÍČKOVÁ Anežka
MATĚJÍČKOVÁ Anežka
2005
2005
KK Brno
KK Brno
170.00 2 165.60 8 172.0039.40/29,70
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci
C2W 15.  MATĚJÍČKOVÁ Anežka
MATĚJÍČKOVÁ Anežka
2005
2005
KK Brno
KK Brno
162.50 2 161.30 6 164.5030.70/22,90
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119
PW 1. 1/PZZMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 169.10 8 163.40 4 167.40 0
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2
PW 1. 1/PZZMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 171.80 6 150.30 58 177.80 0
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
PW 4. 2/PZZMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 165.10 2 171.70 6 167.1037.90/29,30
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
PW 5. 2/PZZMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 170.30 4 172.10 2 174.1047.60/37,6-
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
PW 37. 12/PZZMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 221.60 162 269.12 108 377.12264.49/234,80
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
PW 39. 12/PZZMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 206.43 256 324.15 164 462.43354.03/326,60
14.06.2015 Slalom v Kroměříži
PW 21. 11/PZZMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 504.40 108 291.10 2 293.10173.30/144,70
13.06.2015 Slalom v Kromeříži
PW 18. 10/PZZMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno 207.40 56 212.10 54 263.40140.10/113,60
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
PW 1. 1/PZZMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno - - - - 18:26,50 0
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
PW 2. 1/PZZMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno - - - - 23:06,3099.90/7,80
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M
předžáci
19. 7/PZZMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 0 KK Brno 224.02 404 179.46 158 337.46197.58/141,20
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M
předžáci
20. 7/PZZMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 0 KK Brno 203.72 312 196.29 406 515.72384.45/292,90
17.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E
K1M
předžáci
6. 3/PZZMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 0 KK Brno 207.40 4 221.60 6 211.4076.90/57,20
16.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E
K1M
předžáci
7. 3/PZZMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 0 KK Brno 223.10 0 213.10 2 215.1076.50/55,20
19.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2
K1M
předžáci
6. 2/PZZMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 0 KK Brno 227.50 56 0.00 999 283.50141.10/99,10
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M
předžáci
11. 4/PZZMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 0 KK Brno 223.50 6 216.20 12 228.2090.80/66,10
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M
předžáci
11. 4/PZZMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 0 KK Brno 251.20 4 236.70 4 240.7094.50/64,60
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Matějíčková AnežkaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3+   C1: 3+   C2: K1: 3   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Matějíčková AnežkaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3+   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 03.07.18 updated from RVP
Matějíčková AnežkaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 04.06.18 updated from RVP
Matějíčková AnežkaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 17.08.17 updated from RVP
Matějíčková AnežkaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.06.17 updated from RVP
Matějíčková AnežkaKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 15.05.17 updated from RVP
Matějíčková AnežkaKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 25.06.14 inserted RVP

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
17.C1W 4/4 106
 K1W 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
20.C1W 5/14 58
38.K1W 5/14 60
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.C1W 3/4 71
42.K1W 3/4 14
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/7 0
 K1W 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.C1W 5/17 19
33.K1W 5/17 36

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
18.C1W 5/12 49
35.K1W 5/14 59
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.C1W 2/2 1
51.K1W 2/2 13
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
31.K1W 5/10 23

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
52.C1W 3/3 1
146.K1W 3/3 9
Slalom: Oblastní žebříček Morava
28.C1W 5/8 12
47.K1W 5/14 33
Sjezd: Žebříček Český Pohár
44.K1W 2/2 40
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 1/1 0
59.K1W 3/3 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
47.K1W 5/7 12

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
138.K1W 2/2 1
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 C2M
Dziadek Marek
2/2 0
58.K1W 5/12 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PW 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 PW 5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 PW 2/2 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/7 0

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
75 47 6 49 23   200
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Zobrazeni jsou všichni, kdo dosáhli alespoň 1/3 počtu nejvyššího počtu výsledků. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Matějíčková Anežkasl 126
14.09.19
sl 121
31.08.19
sl 131
01.09.18
sl 133
02.09.17
pořadí20.13.15.17.
odstup % *)110,225,550,490,1
% poražených soupeřů *)13,640,039,115,8
pořadí201720182019celkem
průměr17.015.016.516.3
medián17151315
modus17151313
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze % *)90,150,467,969,1
průměrné % poražených soupeřů *)15,839,126,827,1
počet jízd1247
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Matějíčková Anežkasl 121
31.08.19
sl 131
01.09.18
sl 133
02.09.17
sl 107
13.08.16
pořadí30.45.33.31.
odstup % *)33,757,671,155,3
% poražených soupeřů *)42,022,831,934,8
pořadí2016201720182019celkem
průměr31.033.045.030.034.8
medián3133453031
modus3133453030
počet závodů11114
průměrný odstup od vítěze % *)55,371,157,633,754,4
průměrné % poražených soupeřů *)34,831,922,842,032,9
počet jízd22228
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
1
100,0%
1
100,0%
4
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Matějíčková Anežkasl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
pořadí24.28.18.18.
odstup %210,4296,4142,084,0
% poražených soupeřů------5,610,5
pořadí2019celkem
průměr22.022.0
medián1818
modus1818
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %183,2183,2
průměrné % poražených soupeřů4,04,0
počet jízd77
lepší 1. jízda1
25,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Matějíčková Anežkasl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
pořadí53.55.53.54.48.52.
odstup %75,8131,8177,5134,771,793,8
% poražených soupeřů8,86,95,53,617,510,5
pořadí2019celkem
průměr52.552.5
medián5353
modus5353
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %114,2114,2
průměrné % poražených soupeřů8,88,8
počet jízd1010
lepší 1. jízda2
33,3%
2
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Matějíčková Anežkasl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí12.11.7.11.11.12.14.21.21.
odstup %43,629,232,234,7110,5117,60,038,145,7
% poražených soupeřů45,050,053,828,623,115,47,19,116,7
pořadí201720182019celkem
průměr18.711.510.313.3
medián21111112
modus21111111
počet závodů3249
průměrný odstup od vítěze %27,9114,034,950,2
průměrné % poražených soupeřů11,019,344,427,6
počet jízd64818
lepší 1. jízda1
33,3%
1
50,0%
1
25,0%
3
33,3%
čistých jízd3
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
16,7%

Kategorie K1W

Matějíčková Anežkasl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
pořadí33.31.23.34.31.28.33.30.18.33.37.36.38.
odstup %44,737,431,145,679,758,972,064,20,028,629,6123,4194,1
% poražených soupeřů38,542,357,735,326,835,727,337,05,622,016,37,92,6
pořadí2016201720182019celkem
průměr37.029.330.530.331.2
medián3633303133
modus3618282333
počet závodů234413
průměrný odstup od vítěze %158,819,468,739,762,3
průměrné % poražených soupeřů5,314,631,743,527,3
počet jízd468826
lepší 1. jízda1
50,0%
1
33,3%
1
25,0%
1
25,0%
4
30,8%
čistých jízd1
25,0%
4
66,7%
0
0,0%
0
0,0%
5
19,2%

Kategorie PW

Matějíčková Anežkasl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
pořadí37.39.
odstup %234,8326,6
% poražených soupeřů10,09,5
pořadí2015celkem
průměr38.038.0
medián3737
modus3737
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %280,7280,7
průměrné % poražených soupeřů9,89,8
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Matějíčková Anežkasl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
pořadí20.13.6.4.10.10.12.11.8.16.6.6.7.11.15.15.3.4.8.8.11.12.5.4.10.13.20.19.7.7.14.13.5.9.20.22.
odstup %25,720,630,216,515,423,643,629,211,929,511,911,632,234,723,426,915,319,318,423,7110,5117,622,117,322,428,842,134,336,132,338,232,449,986,967,668,0
% poražených soupeřů29,655,654,566,730,830,845,050,061,116,758,361,553,828,644,046,266,766,736,436,423,115,473,378,640,025,020,825,033,333,37,114,355,611,15,04,5
pořadí2016201720182019celkem
průměr21.011.89.010.010.7
medián20981010
modus207464
počet závodů28121436
průměrný odstup od vítěze %67,844,037,124,035,3
průměrné % poražených soupeřů4,825,146,045,939,0
počet jízd416242872
lepší 1. jízda2
100,0%
7
87,5%
5
41,7%
8
57,1%
22
61,1%
čistých jízd1
25,0%
6
37,5%
8
33,3%
7
25,0%
22
30,6%

Kategorie C2M

Matějíčková Anežkasl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
pořadí13.13.
odstup %67,473,9
% poražených soupeřů------
pořadí2016celkem
průměr13.013.0
medián1313
modus1313
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %70,670,6
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2W

Matějíčková Anežkasl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
pořadí17.15.
odstup %29,722,9
% poražených soupeřů51,560,0
pořadí2015celkem
průměr16.016.0
medián1515
modus1515
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %26,326,3
průměrné % poražených soupeřů55,855,8
počet jízd88
lepší 1. jízda4
100,0%
4
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Matějíčková Anežkasl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 115
17.08.14
sl 114
16.08.14
sl 96
19.07.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
pořadí19.20.6.7.6.11.11.
odstup %141,2292,957,255,299,166,164,6
% poražených soupeřů10,05,0------28,69,116,7
pořadí2014celkem
průměr11.411.4
medián1111
modus66
počet závodů77
průměrný odstup od vítěze %110,9110,9
průměrné % poražených soupeřů9,99,9
počet jízd1313
lepší 1. jízda3
42,9%
3
42,9%
čistých jízd1
7,7%
1
7,7%

Kategorie K1W

Matějíčková Anežkasl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 65
04.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
pořadí38.39.11.10.17.16.33.31.19.22.15.13.23.34.32.33.6.9.15.13.31.28.13.16.18.20.33.30.31.33.9.11.16.17.15.16.31.34.13.14.12.12.37.38.17.20.22.23.10.24.26.21.21.
odstup %34,030,814,917,321,128,144,737,434,935,223,220,731,145,629,333,821,925,326,620,779,758,915,531,323,325,872,064,229,732,725,826,726,930,533,741,334,344,036,649,944,638,546,639,937,832,349,258,556,1148,4211,977,178,6
% poražených soupeřů24,520,823,125,020,034,838,542,341,932,344,052,057,735,329,527,344,438,512,520,026,835,761,348,341,436,727,337,018,913,533,323,121,115,830,025,031,826,733,340,926,738,910,011,95,95,016,015,425,08,0---4,813,0
pořadí2016201720182019celkem
průměr23.518.921.222.921.5
medián2215181920
modus2112131013
počet závodů1114141453
průměrný odstup od vítěze %76,035,437,729,943,0
průměrné % poražených soupeřů10,527,134,835,227,8
počet jízd22282828106
lepší 1. jízda3
27,3%
5
35,7%
5
35,7%
5
35,7%
18
34,0%
čistých jízd7
31,8%
15
53,6%
7
25,0%
10
35,7%
39
36,8%

Kategorie PW

Matějíčková Anežkasl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
pořadí1.1.4.21.18.
odstup %0,00,029,3144,7113,6
% poražených soupeřů100,0100,081,39,122,7
pořadí2015celkem
průměr9.09.0
medián44
modus11
počet závodů55
průměrný odstup od vítěze %57,557,5
průměrné % poražených soupeřů62,662,6
počet jízd1010
lepší 1. jízda3
60,0%
3
60,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Ostatní slalom

Kategorie K1W

Matějíčková Anežkasl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
pořadí36.38.
odstup %123,4194,1
% poražených soupeřů7,92,6
pořadí2016celkem
průměr37.037.0
medián3636
modus3636
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %158,8158,8
průměrné % poražených soupeřů5,35,3
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Český pohár sjezd

Kategorie K1W

Matějíčková Anežkasj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí38.37.
odstup %40,039,3
% poražených soupeřů9,821,7
pořadí2017celkem
průměr37.537.5
medián3737
modus3737
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %39,639,6
průměrné % poražených soupeřů15,815,8

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Matějíčková Anežkasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí20.20.
odstup %30,629,1
% poražených soupeřů13,617,4
pořadí2018celkem
průměr20.020.0
medián2020
modus2020
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %29,929,9
průměrné % poražených soupeřů15,515,5

Kategorie K1W

Matějíčková Anežkasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí30.33.37.42.
odstup %34,233,747,650,4
% poražených soupeřů27,523,82,72,4
pořadí20162018celkem
průměr39.531.535.5
medián373033
modus373030
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %49,034,041,5
průměrné % poražených soupeřů2,625,714,1

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Matějíčková Anežkasl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 125
20.08.17
pořadí12.20.20.14.
odstup %18,330,629,141,6
% poražených soupeřů38,913,617,47,1
pořadí201720182019celkem
průměr14.020.012.016.5
medián14201214
modus14201220
počet závodů1214
průměrný odstup od vítěze %41,629,918,329,9
průměrné % poražených soupeřů7,115,538,919,3

Kategorie K1W

Matějíčková Anežkasl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí25.30.33.19.38.37.
odstup %25,934,233,728,240,039,3
% poražených soupeřů36,827,523,8---9,821,7
pořadí201720182019celkem
průměr31.331.525.030.3
medián37302530
modus19302519
počet závodů3216
průměrný odstup od vítěze %35,834,025,933,6
průměrné % poražených soupeřů10,525,736,819,9

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Matějíčková Anežkasl 79
22.06.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 2
16.03.19
sj 1
16.03.19/2
pořadí12.8.6.7.5.6.7.10.8.6.6.
odstup %18,38,917,514,116,224,514,416,814,031,936,3
% poražených soupeřů38,9------------------------16,716,7
pořadí2019celkem
průměr7.47.4
medián77
modus66
počet závodů1111
průměrný odstup od vítěze %19,319,3
průměrné % poražených soupeřů6,66,6

Kategorie K1W

Matějíčková Anežkasl 79
22.06.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 2
16.03.19
sj 1
16.03.19/2
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 1
17.03.18
sj 2
17.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
pořadí25.17.19.16.17.16.21.21.22.10.10.22.19.23.24.18.19.19.16.7.8.38.37.15.19.17.19.
odstup %25,924,626,223,922,329,328,429,831,035,240,527,326,130,431,128,831,025,527,342,938,740,039,341,145,338,738,7
% poražených soupeřů36,827,325,031,830,421,120,020,019,225,025,019,225,021,48,010,510,014,328,633,322,29,821,712,55,315,810,0
pořadí201720182019celkem
průměr24.217.517.619.0
medián19191719
modus19191019
počet závodů6101127
průměrný odstup od vítěze %40,530,928,832,2
průměrné % poražených soupeřů12,519,325,620,3

Kategorie PW

Matějíčková Anežkasj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
pořadí2.1.
odstup %7,80,0
% poražených soupeřů---100,0
pořadí2015celkem
průměr1.51.5
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %3,93,9
průměrné % poražených soupeřů50,050,0

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Matějíčková Anežkasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí17.20.17.19.
odstup %41,644,938,744,4
% poražených soupeřů20,05,0------
pořadí2019celkem
průměr18.318.3
medián1717
modus1717
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %42,442,4
průměrné % poražených soupeřů6,36,3

Kategorie K1W

Matějíčková Anežkasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí39.45.32.31.
odstup %40,775,932,630,6
% poražených soupeřů26,915,411,418,9
pořadí2019celkem
průměr36.836.8
medián3232
modus3131
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %44,944,9
průměrné % poražených soupeřů18,218,2

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Matějíčková Anežkasj 123
01.09.19
sj 67
26.05.19
sp 133
02.09.18
pořadí6.17.13.
odstup %15,938,737,9
% poražených soupeřů64,3------
pořadí20182019celkem
průměr13.011.512.0
medián13613
modus1366
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %37,927,330,8
průměrné % poražených soupeřů0,032,221,4

Kategorie K1W

Matějíčková Anežkasj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
sj 67
26.05.19
sp 133
02.09.18
sj 109
14.08.16
pořadí29.11.32.22.19.
odstup %39,914,932,627,532,1
% poražených soupeřů9,768,811,432,314,3
pořadí201620182019celkem
průměr19.022.024.022.6
medián19222922
modus19221111
počet závodů1135
průměrný odstup od vítěze %32,127,529,129,4
průměrné % poražených soupeřů14,332,330,027,3

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Matějíčková Anežkasj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí17.8.20.6.17.19.
odstup %41,617,744,916,038,744,4
% poražených soupeřů20,036,45,050,0------
pořadí2019celkem
průměr14.514.5
medián1717
modus1717
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %33,933,9
průměrné % poražených soupeřů18,618,6

Kategorie K1W

Matějíčková Anežkasj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 74
18.06.16
pořadí39.14.45.10.32.31.15.
odstup %40,726,975,919,432,630,654,1
% poražených soupeřů26,923,515,447,111,418,96,7
pořadí20162019celkem
průměr15.028.526.6
medián153131
modus151010
počet závodů167
průměrný odstup od vítěze %54,137,740,0
průměrné % poražených soupeřů6,723,921,4

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Matějíčková Anežkasj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí17.8.20.6.17.19.
odstup %41,617,744,916,038,744,4
% poražených soupeřů20,036,45,050,0------
pořadí2019celkem
průměr14.514.5
medián1717
modus1717
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %33,933,9
průměrné % poražených soupeřů18,618,6

Kategorie K1W

Matějíčková Anežkasj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 74
03.06.17
sj 82
26.06.16
sj 80
25.06.16
sj 68
05.06.16
sj 66
04.06.16
pořadí39.14.45.10.32.31.14.16.17.10.10.
odstup %40,726,975,919,432,630,622,435,757,15.830,841,0
% poražených soupeřů26,923,515,447,111,418,950,06,3---18,218,2
pořadí201620172019celkem
průměr13.314.028.521.6
medián10143116
modus10141010
počet závodů41611
průměrný odstup od vítěze %1.491,122,437,7564,8
průměrné % poražených soupeřů10,750,023,921,4
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále