Matějíčková Anežka, 2005, Kanoe Klub Spoj Brno

Matějíčková Anežka, 2005

Kanoe Klub Spoj Brno
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: 3+   C2: -  sjezd K1: 3   C1: 3   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 18. 6/DM 21.2023,4
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 29. 8/DM 24.6029,1
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 19. 8/DM 22.6025,1
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 28. 9/DM 25.9030,8
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 24. 12/DM 18.0427,0
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 10. 6/DM 19.6726,4
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 23. 9/DM 124.42103,6
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C1W slalom 20. 8/DM 24.9026,3
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1W slalom 32. 10/DM 34.9039,4
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C1W slalom 15. 5/DM 36.4034,7
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1W slalom 27. 10/DM 33.9035,9
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1W sjezd 44. 12/DM 29.4459,5
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1W sjezd 18. 6/DM 25.3447,0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 48. 12/DM 23.0745,6
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 19. 7/DM 82.91150,7
18.07.2020 Sjezd na Svitavě- přebor JM kraje viz. závod č. 1 C1W sjezd 3. 1/DM 54.9714,5
18.07.2020 Sjezd na Svitavě - přebor Brno Řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1W sjezd 3. 1/DM 123.0113,7
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 22. 7/DM 47.8945,3
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 28. 9/DM 96.4989,7
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 28. 10/DM 116.77128,0
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 50. 15/DM 52.9664,5
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 24. 8/DM 77.3688,8
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 49. 17/DM 65.9982,7
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 1. 1/DM
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 6. 3/DM 27.2027,9
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 2. 2/DM 2.702,2
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 6. 3/DM 15.5014,3
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 43. 16/DM 195.8527,0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 18. 7/DM 155.1718,7
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 38. 16/DM 204.0829,0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 20. 7/DM 163.4420,0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 35. 12/DM 14.0128,7
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 15. 6/DM 18.1934,3
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 31. 11/DM 12.1625,1
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 16. 6/DM 19.1836,7
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 15. 5/DM 37.2033,7
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 26. 10/DM 33.7031,6
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 20. 7/ZS 30.8025,7
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 38. 10/ZS 38.5034,0
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 13. 6/ZS 26.9020,6
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 39. 10/ZS 38.5030,8
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 53. 18/ZS 73.0475,8
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1W slalom 55. 20/ZS 129.23131,8
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W sjezd 29. 9/ZS 16.6439,9
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 20. 6/ZS 118.05110,2
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W sjezd 11. 11/ZS 6.9814,9
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W sjezd 6. 5/ZS 8.4915,9
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 13. 9/ZS 25.7525,5
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 30. 22/ZS 31.2233,7
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1W sjezd 14. 10/ZS 13.4526,9
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1W sjezd 39. 6/ZS 19.4340,7
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1W sjezd 8. 6/ZS 10.4217,7
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1W sjezd 17. 4/ZS 22.6041,6
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1W sjezd 10. 10/ZS 55.0419,4
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 45. 6/ZS 37.5675,9
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1W sjezd 6. 6/ZS 51.5716,0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 20. 4/ZS 24.0444,9
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota C1W slalom 6. 1/ZS 28.7030,2
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota K1W slalom 11. 2/ZS 15.7014,9
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C1W slalom 4. 1/ZS 17.3016,5
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1W slalom 10. 2/ZS 17.9017,3
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 10. 3/ZS 17.4015,4
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 17. 3/ZS 22.6021,1
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 10. 3/ZS 24.9023,6
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 16. 3/ZS 27.7028,1
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 27. 10/ZS 201.7727,1
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 11. 3/ZS 150.6617,6
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 25. 9/ZS 193.1825,9
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 12. 4/ZS 152.4318,3
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 12. 9/ZS 47.4743,6
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 33. 24/ZS 45.3444,7
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 11. 8/ZS 33.1029,2
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 31. 25/ZS 38.1937,4
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 24. 5/ZS 242.26210,4
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 53.   190.66177,5
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 28. 5/ZS 324.89296,4
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 54. 14/ZS 139.25134,7
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1W slalom 8. 4/ZS 13.7011,9
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 19. 7/ZS 34.5034,9
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1W slalom 16. 6/ZS 34.8029,5
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 22. 7/ZS 36.0035,2
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1W sjezd 32. 7/ZS 20.7132,6
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1W sjezd 17. 4/ZS 28.2938,7
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 31. 6/ZS 19.7130,6
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 19. 4/ZS 33.0444,4
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 18. 6/ZS 171.93142,0
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 48. 17/ZS 81.1971,7
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 18. 6/ZS 98.0984,0
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 52. 17/ZS 103.6693,8
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 6. 3/ZS 15.6011,9
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 15. 5/ZS 26.7023,2
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 6. 3/ZS 16.4011,6
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 13. 4/ZS 25.2020,7
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 7. 7/ZS 42.0232,2
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 23. 18/ZS 35.6331,1
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1W slalom 11. 9/ZS 45.8134,7
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 34. 25/ZS 56.1245,6
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 17. 6/ZS 211.0024,6
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 19. 8/ZS 260.2026,2
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 6. 1/ZS 199.3017,5
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1W sjezd 8. 3/ZS 90.508,9
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 16. 6/ZS 201.0023,9
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 17. 7/ZS 219.2022,3
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština C1W sjezd 5. 1/ZS 180.0016,2
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C1W sjezd 7. 3/ZS 135.0014,1
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 16. 6/ZS 236.7029,3
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 21. 6/ZS 264.8028,4
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 6. 1/ZS 213.1024,5
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 7. 1/ZS 158.0014,4
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 21. 6/ZS 242.1029,8
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 22. 6/ZS 297.2031,0
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 8. 1/ZS 159.7014,0
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 10. 1/ZS 158.6016,8
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - krajský přebor viz. závod č. 1 K1W sjezd 10.   302.8040,5
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 10.   216.0035,2
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - krajský přebor viz. závod č. 1 C1W sjezd 6.   312.5036,3
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1W sjezd 6. 1/ZS 222.2031,9
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 15. 6/ZS 20.9023,4
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 32. 12/ZS 24.9029,3
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 15. 6/ZS 24.8026,9
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 33. 13/ZS 29.4033,8
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 22. 21/ZS 13.8527,5
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 13. 9/ZS 22.0737,9
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W slalom 15. 12/ZS 43.8950,4
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 45. 29/ZS 47.4557,6
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1W slalom 3. 1/ZS 14.9015,3
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1W slalom 6. 3/ZS 19.3021,9
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1W slalom 4. 2/ZS 18.9019,3
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1W slalom 9. 6/ZS 23.9025,3
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích C1W slalom 8. 4/ZS 21.9018,4
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1W slalom 15. 6/ZS 29.9026,6
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích C1W slalom 8. 4/ZS 26.2023,7
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1W slalom 13. 4/ZS 22.3020,7
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem C1W slalom 11. 10/ZS 113.34110,5
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1W slalom 31. 21/ZS 77.3679,7
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. C1W slalom 12. 10/ZS 122.85117,6
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1W slalom 28. 19/ZS 54.3558,9
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1W sjezd 30. 13/ZS 268.7134,2
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1W sjezd 20. 8/ZS 286.5230,6
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd 33. 14/ZS 264.2433,7
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1W sjezd 20. 8/ZS 272.5229,1
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1W slalom 5. 2/ZS 28.4022,1
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1W slalom 13. 4/ZS 18.6015,5
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1W slalom 4. 2/ZS 25.5017,3
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1W slalom 16. 6/ZS 40.0031,3
13.05.2018 Slalom v Ostravě C1W slalom 10. 5/ZS 28.5022,4
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1W slalom 18. 8/ZS 26.8023,3
12.05.2018 Slalom v Ostravě C1W slalom 13. 5/ZS 32.9028,8
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1W slalom 20. 7/ZS 27.3025,8
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 33. 22/ZS 79.4172,0
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 30. 22/ZS 74.1964,2
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 19. 8/ZS 232.7026,1
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 22. 12/ZS 281.3027,3
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 23. 10/ZS 315.9030,4
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 24. 11/ZS 277.4031,1
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 18. 6/ZS 165.1028,8
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 19. 6/ZS 228.5031,0
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 16. 3/ZS 199.5027,3
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 19. 5/ZS 143.7025,5
17.03.2018 Sjezd na Svitavě- přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 7.   318.1042,9
17.03.2018 Sjezd na Svitavě - přebor Jm Kraje viz. závod č. 1 K1W sjezd 8.   243.6038,7
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 31. 9/ZM 31.4029,7
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 20. 6/ZM 46.3042,1
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 33. 10/ZM 33.5032,7
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 19. 5/ZM 37.4034,3
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 17. 8/ZM 100.8690,1
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 33. 14/ZM 74.0771,1
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 19. 9/ZM 85.6728,2
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 14. 6/ZM 141.2241,6
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 18. 8/ZM
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W slalom 14. 5/ZM
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 C1W slalom 7. 3/ZM 36.8036,1
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 K1W slalom 9. 4/ZM 25.2025,8
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C1W slalom 7. 3/ZM 35.8032,3
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1W slalom 11. 5/ZM 27.6026,7
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 14. 2/ZM 48.9038,2
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 16. 3/ZM 33.4026,9
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 13. 2/ZM 39.8032,4
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 17. 3/ZM 35.0030,5
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1W slalom 21. 7/ZM 44.8638,1
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 33. 15/ZM 31.3628,6
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1W slalom 21. 8/ZM 51.5445,7
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 37. 17/ZM 31.9129,6
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 5. 2/ZM 48.3149,9
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 15. 4/ZM 29.8433,7
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 9. 2/ZM 85.4186,9
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 16. 4/ZM 37.0641,3
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 38. 9/ZM 221.8040,0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 37. 7/ZM 388.8539,3
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 31. 15/ZM 33.4234,3
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1W sjezd 14. 5/ZM 7.6822,4
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 34. 15/ZM 51.4644,0
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1W slalom 13. 5/ZM 41.5036,6
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1W slalom 14. 6/ZM 50.0049,9
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 12. 6/ZM 50.9044,6
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 12. 4/ZM 39.7038,5
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 15.   352.6041,1
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 19.   382.2045,3
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 17. 5/ZM 325.7038,7
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 19.   327.3038,7
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 37. 11/ZM 49.8046,6
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 20. 8/ZM 78.6067,6
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 38. 10/ZM 47.5039,9
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 22. 8/ZM 83.5068,0
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W sjezd 19. 8/ZM 23.1732,1
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W slalom 31. 9/ZM 59.1155,3
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
DZIADEK Marek
13. 3/ZM 85.4067,4
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 17. 5/ZM 41.6037,8
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
DZIADEK Marek
13. 3/ZM 104.5073,9
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 20. 6/ZM 39.2032,3
26.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 16. 6/ZM 20.7035,7
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W slalom 22. 4/ZM 43.8049,2
25.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 17. 7/ZM 34.7057,1
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W slalom 23. 5/ZM 57.4058,5
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 36. 12/ZM 112.44123,4
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 15. 6/ZM 22.0954,1
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 38. 13/ZM 179.62194,1
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 37. 8/ZM 268.4447,6
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 42. 7/ZM 488.3650,4
05.06.2016 Sprint v Kroměříži K1W sjezd 10.   3539.295.830,8
05.06.2016 Slalom v Kroměříži K1W slalom    
04.06.2016 Sprint v Kroměříži K1W sjezd 10. 6/ZM 24.7041,0
04.06.2016 Slalom v Kroměříži K1W slalom 10. 3/ZM 63.7056,1
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1W slalom 24. 9/ZM 165.73148,4
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1W slalom 26. 11/ZM 180.71211,9
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 21. 10/ZM 75.2077,1
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 21. 8/ZM 78.9078,6
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2W slalom 17.   39.4029,7
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2W slalom 15.   30.7022,9
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 PW slalom 1. 1/PZZ
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 PW slalom 1. 1/PZZ
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PW slalom 4. 2/PZZ 37.9029,3
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi PW slalom 5. 2/PZZ 47.6037,6
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko PW slalom 37. 12/PZZ 264.49234,8
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko PW slalom 39. 12/PZZ 354.03326,6
14.06.2015 Slalom v Kroměříži PW slalom 21. 11/PZZ 173.30144,7
13.06.2015 Slalom v Kromeříži PW slalom 18. 10/PZZ 140.10113,6
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno PW sjezd 1. 1/PZZ
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 PW sjezd 2. 1/PZZ 99.907,8
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
předžáci
19. 7/PZZ 197.58141,2
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
předžáci
20. 7/PZZ 384.45292,9
17.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E K1M slalom
předžáci
6. 3/PZZ 76.9057,2
16.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E K1M slalom
předžáci
7. 3/PZZ 76.5055,2
19.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 K1M slalom
předžáci
6. 2/PZZ 141.1099,1
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
11. 4/PZZ 90.8066,1
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom
předžáci
11. 4/PZZ 94.5064,6
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Matějíčková AnežkaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3+   C1: 3+   C2: K1: 3   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Matějíčková AnežkaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3+   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 03.07.18 updated from RVP
Matějíčková AnežkaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 04.06.18 updated from RVP
Matějíčková AnežkaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 17.08.17 updated from RVP
Matějíčková AnežkaKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.06.17 updated from RVP
Matějíčková AnežkaKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 15.05.17 updated from RVP
Matějíčková AnežkaKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 25.06.14 inserted RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5169|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
17.C1W 4/4 98
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
38.C1W 2/2 7
109.K1W 2/2 27
Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C1W 5/5 35
38.K1W 5/5 20
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.C1W 4/4 100
40.K1W 4/4 12
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.C1W 5/8 20
27.K1W 5/6 22

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
14.C1W 4/4 106
 K1W 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
20.C1W 5/14 58
38.K1W 5/14 60
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.C1W 3/4 71
42.K1W 3/4 14
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/7 0
 K1W 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.C1W 5/17 19
33.K1W 5/17 36

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
18.C1W 5/12 49
35.K1W 5/14 59
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.C1W 2/2 1
51.K1W 2/2 13
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
31.K1W 5/10 23

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
52.C1W 3/3 1
146.K1W 3/3 9
Slalom: Oblastní žebříček Morava
28.C1W 5/8 12
47.K1W 5/14 33
Sjezd: Žebříček Český Pohár
44.K1W 2/2 40
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 1/1 0
59.K1W 3/3 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
47.K1W 5/7 12

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
138.K1W 2/2 1
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 C2M
Dziadek Marek
2/2 0
58.K1W 5/12 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PW 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 PW 5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 PW 2/2 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/7 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202020192017
C1W1518-
K1W404244

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20202019
C1W1714
K1W5649

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015
C1W38565252--
K1W109179167146138-
PW-----42

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019201820172016
C1W18293039-
K1W5158515972

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014
C1W2120182830--
K1W3838354758--
C2M----69--
C2W-----21-
PW-----22-
K1M------178

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015
C1W1215----
K1W2733314763-
PW-----2
Fotky nenalezeny.
0|5169|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
17.C1W 4/4 98
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
38.C1W 2/2 7
109.K1W 2/2 27
Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.C1W 5/5 35
38.K1W 5/5 20
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.C1W 4/4 100
40.K1W 4/4 12
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.C1W 5/8 20
27.K1W 5/6 22

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
14.C1W 4/4 106
 K1W 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
20.C1W 5/14 58
38.K1W 5/14 60
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.C1W 3/4 71
42.K1W 3/4 14
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/7 0
 K1W 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.C1W 5/17 19
33.K1W 5/17 36

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
18.C1W 5/12 49
35.K1W 5/14 59
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.C1W 2/2 1
51.K1W 2/2 13
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
31.K1W 5/10 23

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
52.C1W 3/3 1
146.K1W 3/3 9
Slalom: Oblastní žebříček Morava
28.C1W 5/8 12
47.K1W 5/14 33
Sjezd: Žebříček Český Pohár
44.K1W 2/2 40
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 1/1 0
59.K1W 3/3 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
47.K1W 5/7 12

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
138.K1W 2/2 1
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 C2M
Dziadek Marek
2/2 0
58.K1W 5/12 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PW 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 PW 5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 PW 2/2 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/7 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202020192017
C1W1518-
K1W404244

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20202019
C1W1714
K1W5649

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015
C1W38565252--
K1W109179167146138-
PW-----42

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019201820172016
C1W18293039-
K1W5158515972

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014
C1W2120182830--
K1W3838354758--
C2M----69--
C2W-----21-
PW-----22-
K1M------178

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015
C1W1215----
K1W2733314763-
PW-----2

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
84 59 6 56 32   237
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ37.828.02816
K1W51.852.0538
C1W23.824.0288
veřejné závody17.415.013129
K1W22.421.03365
C1W11.511.01546
PW17.318.017
K1M11.411.067
C2W16.015.0152
C2M13.013.0132
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,016
K1W00,000,000,000,08
C1W00,000,000,000,08
veřejné závody32,310,810,853,9129
K1W00,000,000,000,065
C1W12,212,212,236,546
PW228,600,000,0228,67
K1M00,000,000,000,07
C2W00,000,000,000,02
C2M00,000,000,000,02
Celkem32,110,710,753,4145
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ2920627100,0
K1W147405300,0
C1W1513228800,0
veřejné závody2574520187830,4
K1W130110284937,7
C1W921006112830,4
PW149947100,0
K1M13137410617,7
C2W418500,0
C2M426700,0
Celkem2866582237827,3
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Matějíčková Anežkasl 130
12.09.20
sl 126
14.09.19
sl 121
31.08.19
sl 131
01.09.18
sl 133
02.09.17
pořadí23.20.13.15.17.
odstup % *)103,6110,225,550,490,1
% poražených soupeřů *)12,013,640,039,115,8
pořadí2017201820192020celkem
průměr17.015.016.523.017.6
medián1715132317
modus1715132313
počet závodů11215
průměrný odstup od vítěze % *)90,150,467,9103,676,0
průměrné % poražených soupeřů *)15,839,126,812,024,1
počet jízd12429
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
20,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Matějíčková Anežkasl 121
31.08.19
sl 131
01.09.18
sl 133
02.09.17
sl 107
13.08.16
pořadí30.45.33.31.
odstup % *)33,757,671,155,3
% poražených soupeřů *)42,022,831,934,8
pořadí2016201720182019celkem
průměr31.033.045.030.034.8
medián3133453031
modus3133453030
počet závodů11114
průměrný odstup od vítěze % *)55,371,157,633,754,4
průměrné % poražených soupeřů *)34,831,922,842,032,9
počet jízd22228
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
1
100,0%
1
100,0%
4
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Matějíčková Anežkasl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
pořadí22.28.28.24.24.28.18.18.
odstup %45,389,7128,088,8210,4296,4142,084,0
% poražených soupeřů25,06,93,617,9------5,610,5
pořadí20192020celkem
průměr22.025.523.8
medián182424
modus182828
počet závodů448
průměrný odstup od vítěze %183,287,9135,6
průměrné % poražených soupeřů4,013,48,7
počet jízd7815
lepší 1. jízda1
25,0%
2
50,0%
3
37,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Matějíčková Anežkasl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
pořadí50.49.53.55.53.54.48.52.
odstup %64,582,775,8131,8177,5134,771,793,8
% poražených soupeřů21,023,88,86,95,53,617,510,5
pořadí20192020celkem
průměr52.549.551.8
medián534952
modus534953
počet závodů628
průměrný odstup od vítěze %114,273,6104,1
průměrné % poražených soupeřů8,822,412,2
počet jízd10414
lepší 1. jízda2
33,3%
2
100,0%
4
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Matějíčková Anežkasl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí1.2.12.11.7.11.11.12.14.21.21.
odstup %0,02,243,629,232,234,7110,5117,60,038,145,7
% poražených soupeřů100,075,045,050,053,828,623,115,47,19,116,7
pořadí2017201820192020celkem
průměr18.711.510.31.511.2
medián211111111
modus211111111
počet závodů324211
průměrný odstup od vítěze %27,9114,034,91,141,2
průměrné % poražených soupeřů11,019,344,487,538,5
počet jízd648422
lepší 1. jízda1
33,3%
1
50,0%
1
25,0%
1
50,0%
4
36,4%
čistých jízd3
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
4
18,2%

Kategorie K1W

Matějíčková Anežkasl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
pořadí6.6.33.31.23.34.31.28.33.30.18.33.37.36.38.
odstup %27,914,344,737,431,145,679,758,972,064,20,028,629,6123,4194,1
% poražených soupeřů79,277,338,542,357,735,326,835,727,337,05,622,016,37,92,6
pořadí20162017201820192020celkem
průměr37.029.330.530.36.027.8
medián36333031631
modus36182823633
počet závodů2344215
průměrný odstup od vítěze %158,819,468,739,721,156,8
průměrné % poražených soupeřů5,314,631,743,578,334,1
počet jízd4688430
lepší 1. jízda1
50,0%
1
33,3%
1
25,0%
1
25,0%
2
100,0%
6
40,0%
čistých jízd1
25,0%
4
66,7%
0
0,0%
0
0,0%
2
50,0%
7
23,3%

Kategorie PW

Matějíčková Anežkasl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
pořadí37.39.
odstup %234,8326,6
% poražených soupeřů10,09,5
pořadí2015celkem
průměr38.038.0
medián3737
modus3737
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %280,7280,7
průměrné % poražených soupeřů9,89,8
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Matějíčková Anežkasl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
pořadí18.19.20.15.15.20.13.6.4.10.10.12.11.8.16.6.6.7.11.15.15.3.4.8.8.11.12.5.4.10.13.20.19.7.7.14.13.5.9.20.22.
odstup %23,425,126,334,733,725,720,630,216,515,423,643,629,211,929,511,911,632,234,723,426,915,319,318,423,7110,5117,622,117,322,428,842,134,336,132,338,232,449,986,967,668,0
% poražených soupeřů29,228,026,946,233,329,655,654,566,730,830,845,050,061,116,758,361,553,828,644,046,266,766,736,436,423,115,473,378,640,025,020,825,033,333,37,114,355,611,15,04,5
pořadí20162017201820192020celkem
průměr21.011.89.010.017.411.5
medián2098101811
modus207461515
počet závodů281214541
průměrný odstup od vítěze %67,844,037,124,028,734,5
průměrné % poražených soupeřů4,825,146,045,932,738,3
počet jízd41624281082
lepší 1. jízda2
100,0%
7
87,5%
5
41,7%
8
57,1%
3
60,0%
25
61,0%
čistých jízd1
25,0%
6
37,5%
8
33,3%
7
25,0%
2
20,0%
24
29,3%

Kategorie C2M

Matějíčková Anežkasl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
pořadí13.13.
odstup %67,473,9
% poražených soupeřů------
pořadí2016celkem
průměr13.013.0
medián1313
modus1313
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %70,670,6
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2W

Matějíčková Anežkasl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
pořadí17.15.
odstup %29,722,9
% poražených soupeřů51,560,0
pořadí2015celkem
průměr16.016.0
medián1515
modus1515
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %26,326,3
průměrné % poražených soupeřů55,855,8
počet jízd88
lepší 1. jízda4
100,0%
4
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Matějíčková Anežkasl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 115
17.08.14
sl 114
16.08.14
sl 96
19.07.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
pořadí19.20.6.7.6.11.11.
odstup %141,2292,957,255,299,166,164,6
% poražených soupeřů10,05,0------28,69,116,7
pořadí2014celkem
průměr11.411.4
medián1111
modus66
počet závodů77
průměrný odstup od vítěze %110,9110,9
průměrné % poražených soupeřů9,99,9
počet jízd1313
lepší 1. jízda3
42,9%
3
42,9%
čistých jízd1
7,7%
1
7,7%

Kategorie K1W

Matějíčková Anežkasl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 65
04.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
pořadí29.28.32.27.26.38.39.11.10.17.16.33.31.19.22.15.13.23.34.32.33.6.9.15.13.31.28.13.16.18.20.33.30.31.33.9.11.16.17.15.16.31.34.13.14.12.12.37.38.17.20.22.23.10.24.26.21.21.
odstup %29,130,839,435,931,634,030,814,917,321,128,144,737,434,935,223,220,731,145,629,333,821,925,326,620,779,758,915,531,323,325,872,064,229,732,725,826,726,930,533,741,334,344,036,649,944,638,546,639,937,832,349,258,556,1148,4211,977,178,6
% poražených soupeřů9,712,911,423,526,524,520,823,125,020,034,838,542,341,932,344,052,057,735,329,527,344,438,512,520,026,835,761,348,341,436,727,337,018,913,533,323,121,115,830,025,031,826,733,340,926,738,910,011,95,95,016,015,425,08,0---4,813,0
pořadí20162017201820192020celkem
průměr23.518.921.222.928.422.1
medián221518192821
modus211213102613
počet závodů11141414558
průměrný odstup od vítěze %76,035,437,729,933,442,2
průměrné % poražených soupeřů10,527,134,835,216,826,8
počet jízd2228282810116
lepší 1. jízda3
27,3%
5
35,7%
5
35,7%
5
35,7%
1
20,0%
19
32,8%
čistých jízd7
31,8%
15
53,6%
7
25,0%
10
35,7%
3
30,0%
42
36,2%

Kategorie PW

Matějíčková Anežkasl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
pořadí1.1.4.21.18.
odstup %0,00,029,3144,7113,6
% poražených soupeřů100,0100,081,39,122,7
pořadí2015celkem
průměr9.09.0
medián44
modus11
počet závodů55
průměrný odstup od vítěze %57,557,5
průměrné % poražených soupeřů62,662,6
počet jízd1010
lepší 1. jízda3
60,0%
3
60,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Ostatní slalom

Kategorie K1W

Matějíčková Anežkasl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
pořadí36.38.
odstup %123,4194,1
% poražených soupeřů7,92,6
pořadí2016celkem
průměr37.037.0
medián3636
modus3636
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %158,8158,8
průměrné % poražených soupeřů5,35,3
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Matějíčková Anežkasj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí15.16.
odstup %34,336,7
% poražených soupeřů26,321,1
pořadí2020celkem
průměr15.515.5
medián1515
modus1515
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %35,535,5
průměrné % poražených soupeřů23,723,7

Kategorie K1W

Matějíčková Anežkasj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí35.31.38.37.
odstup %28,725,140,039,3
% poražených soupeřů15,025,09,821,7
pořadí20172020celkem
průměr37.533.035.3
medián373135
modus373131
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %39,626,933,3
průměrné % poražených soupeřů15,820,017,9

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Matějíčková Anežkasj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí18.20.20.
odstup %18,730,629,1
% poražených soupeřů19,013,617,4
pořadí20182020celkem
průměr20.018.019.3
medián201820
modus201820
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %29,918,726,2
průměrné % poražených soupeřů15,519,016,7

Kategorie K1W

Matějíčková Anežkasj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí43.30.33.37.42.
odstup %27,034,233,747,650,4
% poražených soupeřů20,827,523,82,72,4
pořadí201620182020celkem
průměr39.531.543.037.0
medián37304337
modus37304330
počet závodů2215
průměrný odstup od vítěze %49,034,027,038,6
průměrné % poražených soupeřů2,625,720,815,4

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Matějíčková Anežkasj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 125
20.08.17
pořadí18.20.15.16.12.20.20.14.
odstup %18,720,034,336,718,330,629,141,6
% poražených soupeřů19,017,426,321,138,913,617,47,1
pořadí2017201820192020celkem
průměr14.020.012.017.316.9
medián1420121616
modus1420121520
počet závodů12148
průměrný odstup od vítěze %41,629,918,327,428,7
průměrné % poražených soupeřů7,115,538,921,020,1

Kategorie K1W

Matějíčková Anežkasj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí43.38.35.31.25.30.33.19.38.37.
odstup %27,029,028,725,125,934,233,728,240,039,3
% poražených soupeřů20,830,215,025,036,827,523,8---9,821,7
pořadí2017201820192020celkem
průměr31.331.525.036.832.9
medián3730253533
modus1930253138
počet závodů321410
průměrný odstup od vítěze %35,834,025,927,531,1
průměrné % poražených soupeřů10,525,736,822,821,1

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Matějíčková Anežkasj 1
18.07.20
sj 2
18.07.20/2
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 2
16.03.19
sj 1
16.03.19/2
pořadí3.3.18.20.15.16.12.8.6.7.5.6.7.10.8.6.6.
odstup %13,714,518,720,034,336,718,38,917,514,116,224,514,416,814,031,936,3
% poražených soupeřů33,333,319,017,426,321,138,9------------------------16,716,7
pořadí20192020celkem
průměr7.412.59.2
medián7157
modus636
počet závodů11617
průměrný odstup od vítěze %19,323,020,6
průměrné % poražených soupeřů6,625,113,1

Kategorie K1W

Matějíčková Anežkasj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 2
16.03.19
sj 1
16.03.19/2
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 1
17.03.18
sj 2
17.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
pořadí43.38.35.31.25.17.19.16.17.16.21.21.22.10.10.22.19.23.24.18.19.19.16.7.8.38.37.15.19.17.19.
odstup %27,029,028,725,125,924,626,223,922,329,328,429,831,035,240,527,326,130,431,128,831,025,527,342,938,740,039,341,145,338,738,7
% poražených soupeřů20,830,215,025,036,827,325,031,830,421,120,020,019,225,025,019,225,021,48,010,510,014,328,633,322,29,821,712,55,315,810,0
pořadí2017201820192020celkem
průměr24.217.517.636.821.3
medián1919173519
modus1919103119
počet závodů61011431
průměrný odstup od vítěze %40,530,928,827,531,6
průměrné % poražených soupeřů12,519,325,622,820,7

Kategorie PW

Matějíčková Anežkasj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
pořadí2.1.
odstup %7,80,0
% poražených soupeřů---100,0
pořadí2015celkem
průměr1.51.5
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %3,93,9
průměrné % poražených soupeřů50,050,0

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Matějíčková Anežkasj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí19.17.20.17.19.
odstup %150,741,644,938,744,4
% poražených soupeřů---20,05,0------
pořadí20192020celkem
průměr18.319.018.4
medián171919
modus171917
počet závodů415
průměrný odstup od vítěze %42,4150,764,0
průměrné % poražených soupeřů6,30,05,0

Kategorie K1W

Matějíčková Anežkasj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí48.39.45.32.31.
odstup %45,640,775,932,630,6
% poražených soupeřů4,126,915,411,418,9
pořadí20192020celkem
průměr36.848.039.0
medián324839
modus314831
počet závodů415
průměrný odstup od vítěze %44,945,645,1
průměrné % poražených soupeřů18,24,115,3

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Matějíčková Anežkasj 132
13.09.20
sj 123
01.09.19
sj 67
26.05.19
sp 133
02.09.18
pořadí10.6.17.13.
odstup %26,415,938,737,9
% poražených soupeřů25,064,3------
pořadí201820192020celkem
průměr13.011.510.011.5
medián1361010
modus136106
počet závodů1214
průměrný odstup od vítěze %37,927,326,429,7
průměrné % poražených soupeřů0,032,225,022,3

Kategorie K1W

Matějíčková Anežkasj 132
13.09.20
sj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
sj 67
26.05.19
sp 133
02.09.18
sj 109
14.08.16
pořadí24.29.11.32.22.19.
odstup %27,039,914,932,627,532,1
% poražených soupeřů17,99,768,811,432,314,3
pořadí2016201820192020celkem
průměr19.022.024.024.022.8
medián1922292422
modus1922112411
počet závodů11316
průměrný odstup od vítěze %32,127,529,127,029,0
průměrné % poražených soupeřů14,332,330,017,925,7

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Matějíčková Anežkasj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí18.19.17.8.20.6.17.19.
odstup %47,0150,741,617,744,916,038,744,4
% poražených soupeřů5,6---20,036,45,050,0------
pořadí20192020celkem
průměr14.518.515.5
medián171817
modus171817
počet závodů628
průměrný odstup od vítěze %33,998,950,1
průměrné % poražených soupeřů18,62,814,6

Kategorie K1W

Matějíčková Anežkasj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 74
18.06.16
pořadí44.48.39.14.45.10.32.31.15.
odstup %59,545,640,726,975,919,432,630,654,1
% poražených soupeřů12,24,126,923,515,447,111,418,96,7
pořadí201620192020celkem
průměr15.028.546.030.9
medián15314432
modus15104410
počet závodů1629
průměrný odstup od vítěze %54,137,752,542,8
průměrné % poražených soupeřů6,723,98,218,5

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Matějíčková Anežkasj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí18.19.17.8.20.6.17.19.
odstup %47,0150,741,617,744,916,038,744,4
% poražených soupeřů5,6---20,036,45,050,0------
pořadí20192020celkem
průměr14.518.515.5
medián171817
modus171817
počet závodů628
průměrný odstup od vítěze %33,998,950,1
průměrné % poražených soupeřů18,62,814,6

Kategorie K1W

Matějíčková Anežkasj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 74
03.06.17
sj 82
26.06.16
sj 80
25.06.16
sj 68
05.06.16
sj 66
04.06.16
pořadí44.48.39.14.45.10.32.31.14.16.17.10.10.
odstup %59,545,640,726,975,919,432,630,622,435,757,15.830,841,0
% poražených soupeřů12,24,126,923,515,447,111,418,950,06,3---18,218,2
pořadí2016201720192020celkem
průměr13.314.028.546.025.4
medián1014314417
modus1014104410
počet závodů416213
průměrný odstup od vítěze %1.491,122,437,752,5486,0
průměrné % poražených soupeřů10,750,023,98,219,4
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále