Novosadová Eliška, 2005

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: 3   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 23. 8/DM 32.0030,9
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 24. 6/DM 21.8022,7
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 22. 8/DM 34.2032,0
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 22. 6/DM 23.6024,1
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W sjezd 25. 13/DM 12.2829,8
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1W sjezd 37. 9/DM 16.4634,1
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 38. 9/DM 21.6144,0
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1W sjezd 28. 8/DM 104.5615,6
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1W sjezd 27. 8/DM 93.9014,6
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci K1W sjezd 5. 3/DM 3.708,0
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci C1W sjezd 9. 3/DM 8.6015,7
16.06.2021 Sjezd v Litovli K1W sjezd 6.   96.7017,7
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 36.   3549.717.059,9
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 31. 8/DM 11.1122,6
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom    
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom    
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1W sjezd 26. 7/DM 247.8718,8
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1W sjezd 23. 5/DM 227.6317,3
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 29. 10/DM 97.2084,4
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 27. 9/DM 27.3024,2
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 30. 10/DM 51.5046,3
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 29. 10/DM 31.3028,8
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 22. 8/DM 29.4032,4
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 23. 7/DM 18.7022,1
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 23. 9/DM 37.1041,3
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 21. 8/DM 20.2024,0
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 22. 10/DM 16.6224,9
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2W sjezd
HANSGUTOVÁ Monika
3. 2/DM 11.8614,7
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C1W slalom 25. 9/DM 46.5049,2
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1W slalom 29. 9/DM 32.7036,9
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C1W slalom 25. 9/DM 118.80113,3
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1W slalom 25. 9/DM 31.4033,3
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1W sjezd 43. 11/DM 15.7531,8
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 45. 10/DM 42.8884,8
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 23. 9/DM 124.2717,1
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
HANSGUTOVÁ Monika
17. 7/DM 200.7226,6
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 23. 9/DM 147.6821,0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2W sjezd
HANSGUTOVÁ Monika
3. 2/DM 49.715,6
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 29. 11/DM 13.0226,7
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 26. 9/DM 9.4919,6
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 20. 7/DM 50.5045,8
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 20. 8/DM 28.8027,0
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 27. 9/ZS 44.9037,4
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 29. 8/ZS 27.6024,4
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
GABRLÍK Jakub
3. 1/DM 10.106,9
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 24. 9/ZS 43.1033,0
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 28. 8/ZS 27.3021,8
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
GABRLÍK Jakub
2. 1/DM 2.801,7
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W sjezd 10. 10/ZS 6.5814,0
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2W sjezd
HANSGUTOVÁ Monika
3. 3/ZS 4.608,5
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 29. 21/ZS 30.8733,3
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1W sjezd 12. 9/ZS 12.7925,6
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
HANSGUTOVÁ Monika
5. 5/ZS 10.7019,3
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1W sjezd 9. 9/ZS 54.5619,3
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
HANSGUTOVÁ Monika
4. 4/ZS 56.5818,6
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 18. 5/ZS 40.9042,3
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 17. 5/ZS 25.3028,5
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 19. 5/ZS 40.7041,1
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 18. 5/ZS 27.0029,3
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 5. 4/ZS 179.6018,3
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 6. 4/ZS 11.4020,0
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 14. 4/ZS 39.7035,1
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2X slalom
STŘÍLKOVÁ Jana
4. 1/DM 57.5044,2
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 18. 4/ZS 23.2021,7
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 14. 4/ZS 48.9046,3
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2X slalom
STŘÍLKOVÁ Jana
4. 1/DM 39.2030,9
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 17. 4/ZS 28.7029,1
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 25. 9/ZS 197.0226,5
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2W sjezd
HANSGUTOVÁ Monika
5. 3/ZS 118.6712,6
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 22. 7/ZS 177.4323,8
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2W sjezd
HANSGUTOVÁ Monika
4. 2/ZS 71.918,0
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 6. 4/ZS 11.4020,0
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 40. 27/ZS 56.7756,0
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 33. 26/ZS 42.5341,7
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1W slalom 16. 7/ZS 37.1032,3
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 14. 6/ZS 26.3026,6
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C1W slalom 18. 7/ZS 63.2053,5
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 15. 5/ZS 24.6024,0
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 11. 5/ZS 8.8019,0
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 9. 4/ZS 12.6025,4
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2W sjezd
HANSGUTOVÁ Monika
2. 2/ZS 5.7010,4
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1W slalom 14. 6/ZS 47.2040,1
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 14. 6/ZS 32.7029,5
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1W slalom 15. 5/ZS 30.4024,0
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1W slalom 20. 4/ZS 24.9022,3
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C1W slalom 16. 5/ZS 35.3028,2
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1W slalom 21. 5/ZS 29.2027,1
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 11. 3/ZS 21.2018,5
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 18. 6/ZS 27.8022,9
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 40. 26/ZS 66.2657,8
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 31. 23/ZS 50.1640,7
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 12. 4/ZS 178.3020,8
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 15. 6/ZS 216.3021,8
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C2M sjezd
HANSGUTOVÁ Monika
3. 1/ZS 138.4014,6
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
HANSGUTOVÁ Monika
4. 1/ZS 306.0031,3
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 13. 4/ZS 164.6019,5
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 15. 6/ZS 205.6020,9
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština C2M sjezd
HANSGUTOVÁ Monika
5. 1/ZS 200.7022,6
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština C2M sjezd
HANSGUTOVÁ Monika
6. 1/ZS 275.3028,0
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 13. 5/ZS 186.8023,1
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 19. 5/ZS 229.2024,6
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 19. 5/ZS 255.2026,6
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 19. 5/ZS 216.7026,7
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 21. 9/ZS 35.2039,5
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 36. 14/ZS 29.4034,5
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 25. 12/ZS 44.9048,7
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 31. 12/ZS 28.2032,4
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 18. 17/ZS 10.8321,5
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2W sjezd
HANSGUTOVÁ Monika
3. 3/ZS 5.849,4
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 46. 30/ZS 50.1260,9
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1W slalom 7. 3/ZS 37.7038,7
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1W slalom 7. 4/ZS 27.7031,4
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1W slalom 10. 5/ZS 47.4048,4
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1W slalom 8. 5/ZS 22.6023,9
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1W slalom 29. 20/ZS 73.5375,7
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1W slalom 33. 22/ZS 81.1988,0
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1W sjezd 29. 12/ZS 259.8233,1
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1W sjezd    
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2W sjezd
HANSGUTOVÁ Monika
2. 2/ZS 33.043,0
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd 30. 11/ZS 243.6131,1
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1W sjezd 19. 7/ZS 245.2826,2
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1W slalom 15. 7/ZS 62.5048,7
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1W slalom 19. 8/ZS 31.0025,8
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C1W slalom 15. 7/ZS 150.90102,7
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1W slalom 19. 8/ZS 41.0032,1
13.05.2018 Slalom v Ostravě C1W slalom 15. 7/ZS 55.0043,2
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1W slalom 17. 7/ZS 26.3022,9
12.05.2018 Slalom v Ostravě C1W slalom 14. 6/ZS 51.6045,1
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1W slalom 19. 6/ZS 25.0023,6
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C1W slalom 16. 6/ZS 61.4055,2
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1W slalom 14. 6/ZS 33.5030,9
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom 25. 10/ZS 22.2018,8
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C1W slalom 16. 7/ZS 56.7045,1
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom 25. 10/ZS 31.7025,8
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom    
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C1W slalom 17. 7/ZS 78.4059,2
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 30. 21/ZS 68.3862,0
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 34. 23/ZS 77.9967,5
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 15. 5/ZS 194.3021,8
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 16. 6/ZS 241.4023,4
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 17. 5/ZS 209.9023,6
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 20. 7/ZS 287.7027,7
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 16. 4/ZS 147.6025,7
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 18. 5/ZS 221.3030,0
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 17. 4/ZS 211.3028,9
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 18. 4/ZS 142.5025,3
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 34. 11/ZM 36.5034,5
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2X slalom
POMAJBÍK Filip
10. 2/ZM 78.5065,3
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 32. 9/ZM 32.4031,7
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2X slalom
POMAJBÍK Filip
10. 2/ZM 85.0072,0
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 43. 22/ZM 179.39172,2
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 14. 4/ZM 76.0325,1
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 15. 7/ZM
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 C1W slalom 10. 4/ZM 79.2077,7
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 K1W slalom 11. 6/ZM 34.3035,1
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C1W slalom 10. 4/ZM 86.6078,2
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1W slalom 13. 6/ZM 42.3040,9
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1W slalom 23. 9/ZM 76.2764,8
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 36. 17/ZM 32.4529,6
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1W slalom 24. 9/ZM 75.2766,7
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 34. 15/ZM 29.3127,2
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W sjezd 6. 3/ZM 12.8623,7
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W sjezd 5. 2/ZM 12.6219,2
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C2M slalom
ŠOTEK Adam
   
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 17. 6/ZM 48.7955,1
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
ŠOTEK Adam
2. 1/ZM
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W sjezd 8. 3/ZM 12.7824,5
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W sjezd 7. 2/ZM 19.0930,6
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C2M slalom
ŠOTEK Adam
8. 3/ZM 102.4394,8
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 18. 6/ZM 36.9641,2
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
ŠOTEK Adam
2. 1/ZM 59.2539,2
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 33. 7/ZM 193.2534,8
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 16. 4/ZM 224.3334,6
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 39. 8/ZM 393.7039,8
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 19. 6/ZM 677.8756,7
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1W slalom 24. 10/ZM 215.94208,6
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 39. 19/ZM 48.1249,4
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1W slalom 23. 10/ZM 323.49258,3
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1W sjezd 23. 12/ZM 13.0238,0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C1W sjezd 12. 5/ZM 22.7957,6
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 36. 17/ZM 60.2651,6
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 8. 5/ZM 13.4029,3
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
HANSGUTOVÁ Monika
13. 5/ZM 124.90112,1
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M sjezd
HANSGUTOVÁ Monika
7. 5/ZM 19.6035,4
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 17. 6/ZM 67.3067,1
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1W slalom 18. 8/ZM 88.2077,8
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1W slalom 20. 9/ZM 111.30111,1
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 16. 9/ZM 137.70120,8
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 18. 8/ZM 208.10202,0
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1W sjezd 20. 6/ZM 341.8038,3
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1W sjezd 21. 6/ZM 416.8039,9
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1W sjezd 20. 5/ZM 418.8041,3
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1W sjezd 22. 7/ZM 409.1048,0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 17.   500.6058,3
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 20.   474.0056,2
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 20. 7/ZM 478.0056,8
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 21.   456.3054,0
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 41. 14/ZM 153.30143,4
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 43. 14/ZM 168.70141,9
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W sjezd 22. 11/ZM 49.0367,9
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1W slalom 47. 22/ZM 572.86535,6
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Novosadová EliškaSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3   C1: 3   C2: K1: 2   C1:   C2: 17.05.21 updated from RVP
Novosadová EliškaUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: K1: 2   C1:   C2: 08.04.21 updated from RVP
Novosadová EliškaUP Olomouc K1: 3+   C1: 3   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 3 01.12.20 updated from RVP
Novosadová EliškaUP Olomouc K1: 3+   C1: 3   C2: K1: 2   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Novosadová EliškaUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: K1: 2   C1:   C2: 04.06.18 updated from RVP
Novosadová EliškaUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 24.05.18 updated from RVP
Novosadová EliškaUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 09.04.18 updated from RVP
Novosadová EliškaUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.06.17 updated from RVP
Novosadová EliškaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 05.06.17 updated from RVP
Novosadová EluškaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 15.08.16 updated from RVP
Novosadová EluškaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.08.16 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5620|0|N

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Morava
26.C1W 3/3 4
30.K1W 3/3 13
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.K1W 8/8 54
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.C1W 1/1 1
21.K1W 5/10 32

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
34.C1W 5/7 7
31.K1W 5/7 53
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.K1W 4/4 27
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Hansgutová Monika
1/1 0
 C2W
Hansgutová Monika
1/1 0
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.C2M
Hansgutová Monika
1/1 1
1.C2W
Hansgutová Monika
1/1 1
17.K1W 5/6 59

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
29.C1W 5/11 13
3.C2X
Gabrlík Jakub
2/2 46
 C2X
Střílková Jana
2/2 0
29.K1W 5/17 89
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Hansgutová Monika
2/2 0
 C2W
Hansgutová Monika
1/1 0
32.K1W 5/6 10
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
23.C1W 1/1 1
22.C2M
Hansgutová Monika
5/6 3
 C2W
Hansgutová Monika
2/2 0
32.K1W 5/12 44

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
29.C1W 5/11 9
38.K1W 5/16 51
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
27.C1W 2/2 2
6.C2W
Hansgutová Monika
1/1 1
46.K1W 2/2 17
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
28.K1W 5/8 40

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
141.K1W 3/3 12
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
 C2M
Hansgutová Monika
1/1 0
 C2M
Šotek Adam
2/2 0
 C2X
Šotek Adam
2/2 0
 C2X
Pomajbík Filip
2/2 0
59.K1W 5/13 18
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.C1W 2/2 70
43.K1W 2/2 44
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
21.C1W 2/2 46
48.K1W 3/3 15
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/5 0
 C2M
Hansgutová Monika
1/1 0
48.K1W 5/14 12

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202120202017
K1W333343
C1W--24

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201920182017
K1W181169141
C1W--61

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017
K1W6556324648
C2M-5881--
C2W-576-
C1W---2721

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019201820172016
C1W2634292939-
K1W303129385969
C2X--39-33-
C2M----58-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212020201920182017
C1W18-23-28
K1W2117322848
C2M-1922-48
C2W-14--
Fotky nenalezeny.
0|5620|0|N

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Morava
26.C1W 3/3 4
30.K1W 3/3 13
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.K1W 8/8 54
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.C1W 1/1 1
21.K1W 5/10 32

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
34.C1W 5/7 7
31.K1W 5/7 53
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.K1W 4/4 27
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Hansgutová Monika
1/1 0
 C2W
Hansgutová Monika
1/1 0
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.C2M
Hansgutová Monika
1/1 1
1.C2W
Hansgutová Monika
1/1 1
17.K1W 5/6 59

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
29.C1W 5/11 13
3.C2X
Gabrlík Jakub
2/2 46
 C2X
Střílková Jana
2/2 0
29.K1W 5/17 89
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Hansgutová Monika
2/2 0
 C2W
Hansgutová Monika
1/1 0
32.K1W 5/6 10
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
23.C1W 1/1 1
22.C2M
Hansgutová Monika
5/6 3
 C2W
Hansgutová Monika
2/2 0
32.K1W 5/12 44

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
29.C1W 5/11 9
38.K1W 5/16 51
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
27.C1W 2/2 2
6.C2W
Hansgutová Monika
1/1 1
46.K1W 2/2 17
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
28.K1W 5/8 40

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
141.K1W 3/3 12
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
 C2M
Hansgutová Monika
1/1 0
 C2M
Šotek Adam
2/2 0
 C2X
Šotek Adam
2/2 0
 C2X
Pomajbík Filip
2/2 0
59.K1W 5/13 18
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.C1W 2/2 70
43.K1W 2/2 44
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
21.C1W 2/2 46
48.K1W 3/3 15
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/5 0
 C2M
Hansgutová Monika
1/1 0
48.K1W 5/14 12

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202120202017
K1W333343
C1W--24

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201920182017
K1W181169141
C1W--61

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017
K1W6556324648
C2M-5881--
C2W-576-
C1W---2721

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019201820172016
C1W2634292939-
K1W303129385969
C2X--39-33-
C2M----58-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212020201920182017
C1W18-23-28
K1W2117322848
C2M-1922-48
C2W-14--

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
63 37 10 62 8 16 196
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody20.419.018106
K1W23.921.01859
C1W18.918.01437
C2X4.63.028
C2M10.58.082
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,032,810,943,8106
K1W00,000,000,000,059
C1W00,000,000,000,037
C2X00,0337,5112,5450,08
C2M00,000,000,000,02
Celkem00,032,810,943,8106
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody2112400114822,7
K1W1171398123126,5
C1W74718101723,0
C2X161901200,0
C2M4942400,0
Celkem2112400114822,7
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1W

Novosadová Eliškasl 121
31.08.19
sl 131
01.09.18
sl 133
02.09.17
sl 107
13.08.16
pořadí29.46.43.47.
odstup % *)33,360,9172,2535,6
% poražených soupeřů *)44,021,110,6---
pořadí2016201720182019celkem
průměr47.043.046.029.041.3
medián4743462943
modus4743462929
počet závodů11114
průměrný odstup od vítěze % *)535,6172,260,933,3200,5
průměrné % poražených soupeřů *)0,010,621,144,018,9
počet jízd21227
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
1
100,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Novosadová Eliškasl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí23.24.
odstup %64,866,7
% poražených soupeřů---4,2
pořadí2017celkem
průměr23.523.5
medián2323
modus2323
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %65,765,7
průměrné % poražených soupeřů2,12,1
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Novosadová Eliškasl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí40.33.40.31.29.33.30.34.15.36.34.
odstup %56,041,757,840,775,788,062,067,50,029,627,2
% poražených soupeřů25,038,525,041,231,723,834,128,322,214,623,3
pořadí201720182019celkem
průměr28.331.536.032.3
medián34303333
modus15294033
počet závodů34411
průměrný odstup od vítěze %18,973,349,149,7
průměrné % poražených soupeřů20,029,532,428,0
počet jízd68822
lepší 1. jízda0
0,0%
1
25,0%
3
75,0%
4
36,4%
čistých jízd3
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
13,6%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Novosadová Eliškasl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí23.22.29.30.22.23.25.25.20.27.24.18.19.14.14.16.18.14.15.16.21.25.7.10.15.15.15.14.16.16.17.10.10.24.23.
odstup %30,932,084,446,332,441,349,2113,345,837,433,042,341,135,146,332,353,540,124,028,239,548,738,748,448,7102,743,245,155,245,159,277,778,2208,6258,3
% poražených soupeřů---8,7---3,312,512,07,77,79,53,714,8------------16,75,613,36,76,320,07,7------6,7---6,718,816,76,3---------------
pořadí20172018201920202021celkem
průměr16.815.517.724.922.518.6
medián101516252218
modus101514252214
počet závodů411117235
průměrný odstup od vítěze %155,752,237,658,931,559,6
průměrné % poražených soupeřů0,07,56,17,54,46,0
počet jízd8222214470
lepší 1. jízda2
50,0%
6
54,5%
4
36,4%
1
14,3%
1
50,0%
14
40,0%
čistých jízd0
0,0%
9
40,9%
4
18,2%
1
7,1%
3
75,0%
17
24,3%

Kategorie C2M

Novosadová Eliškasl 86
24.06.17
sl 57
17.05.17
pořadí8.13.
odstup %94,8112,1
% poražených soupeřů------
pořadí2017celkem
průměr10.510.5
medián88
modus88
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %103,5103,5
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Novosadová Eliškasl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
pořadí3.2.4.4.10.10.2.2.
odstup %6,91,744,230,965,372,00,039,2
% poražených soupeřů84,692,9------------------
pořadí20172019celkem
průměr6.03.34.6
medián233
modus242
počet závodů448
průměrný odstup od vítěze %44,120,932,5
průměrné % poražených soupeřů0,044,422,2
počet jízd8816
lepší 1. jízda2
50,0%
3
75,0%
5
62,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Novosadová Eliškasl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
pořadí24.22.27.29.23.21.29.25.20.29.28.17.18.18.17.40.33.14.15.14.20.21.11.18.40.31.36.31.7.8.29.33.19.19.17.19.14.25.25.30.34.34.32.11.13.17.18.39.36.17.18.20.16.18.41.43.
odstup %22,724,124,228,822,124,036,933,327,024,421,828,529,321,729,156,041,726,624,029,522,327,118,522,957,840,734,532,431,423,975,788,025,832,122,923,630,918,825,862,067,534,531,735,140,955,141,249,451,667,177,8111,1120,8202,0143,4141,9
% poražených soupeřů20,732,336,631,729,035,520,029,444,142,943,836,026,115,030,425,038,558,154,843,532,128,660,032,025,041,220,531,833,346,231,723,841,937,944,840,040,933,329,434,128,310,816,216,77,720,015,013,622,215,85,613,6---5,6------
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr42.022.223.122.624.923.023.6
medián41182518252221
modus41181918292218
počet závodů21315177256
průměrný odstup od vítěze %142,670,639,730,728,123,445,8
průměrné % poražených soupeřů0,012,534,537,232,326,528,4
počet jízd3263034144111
lepší 1. jízda0
0,0%
6
46,2%
5
33,3%
7
41,2%
3
42,9%
0
0,0%
21
37,5%
čistých jízd0
0,0%
2
7,7%
11
36,7%
10
29,4%
1
7,1%
4
100,0%
28
25,2%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Novosadová Eliškasj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí16.19.
odstup %34,656,7
% poražených soupeřů16,7---
pořadí2017celkem
průměr17.517.5
medián1616
modus1616
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %45,745,7
průměrné % poražených soupeřů8,48,4

Kategorie K1W

Novosadová Eliškasj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí28.27.23.29.26.33.39.
odstup %15,614,617,326,719,634,839,8
% poražených soupeřů41,339,540,530,037,522,017,4
pořadí201720202021celkem
průměr36.027.526.029.3
medián33262728
modus33262323
počet závodů2237
průměrný odstup od vítěze %37,323,115,824,0
průměrné % poražených soupeřů19,733,840,432,6

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Novosadová Eliškasj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí28.23.23.29.30.
odstup %15,617,317,133,131,1
% poražených soupeřů41,340,558,530,031,0
pořadí201820202021celkem
průměr29.523.025.526.6
medián29232328
modus29232323
počet závodů2125
průměrný odstup od vítěze %32,117,116,422,8
průměrné % poražených soupeřů30,558,540,940,3

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Novosadová Eliškasl 78
16.06.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí19.16.19.
odstup %26,234,656,7
% poražených soupeřů21,716,7---
pořadí20172018celkem
průměr17.519.018.0
medián161919
modus161919
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %45,726,239,2
průměrné % poražených soupeřů8,421,712,8

Kategorie C2W

Novosadová Eliškasj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
pořadí3.4.2.
odstup %5,68,03,0
% poražených soupeřů33,325,075,0
pořadí201820192020celkem
průměr2.04.03.03.0
medián2433
modus2432
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %3,08,05,65,5
průměrné % poražených soupeřů75,025,033,344,4

Kategorie K1W

Novosadová Eliškasj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 99
28.07.19
sl 79
22.06.19
sj 77
20.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí28.27.23.23.23.29.26.5.22.6.29.30.14.33.39.
odstup %15,614,617,317,121,026,719,618,323,820,033,131,125,134,839,8
% poražených soupeřů41,339,540,558,558,530,037,555,644,744,430,031,027,822,017,4
pořadí20172018201920202021celkem
průměr28.729.511.025.326.023.8
medián33296232726
modus14295232323
počet závodů3234315
průměrný odstup od vítěze %33,232,120,721,115,823,8
průměrné % poražených soupeřů22,430,548,246,140,438,6

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Novosadová Eliškasj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí16.19.
odstup %34,656,7
% poražených soupeřů16,7---
pořadí2017celkem
průměr17.517.5
medián1616
modus1616
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %45,745,7
průměrné % poražených soupeřů8,48,4

Kategorie C2M

Novosadová Eliškasj 77
14.06.20
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
pořadí17.3.4.5.6.
odstup %26,614,631,322,628,0
% poražených soupeřů30,4------------
pořadí20192020celkem
průměr4.517.07.0
medián4175
modus3173
počet závodů415
průměrný odstup od vítěze %24,126,624,6
průměrné % poražených soupeřů0,030,46,1

Kategorie C2W

Novosadová Eliškasj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí3.4.
odstup %5,68,0
% poražených soupeřů33,325,0
pořadí20192020celkem
průměr4.03.03.5
medián433
modus433
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %8,05,66,8
průměrné % poražených soupeřů25,033,329,2

Kategorie K1W

Novosadová Eliškasj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 80
16.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
pořadí28.27.6.23.23.23.29.26.22.12.15.13.15.13.19.19.19.16.15.20.17.16.18.18.17.33.39.20.21.20.22.17.20.20.21.
odstup %15,614,617,717,317,121,026,719,623,820,821,819,520,923,124,626,726,623,421,827,723,625,730,025,328,934,839,838,339,941,348,058,356,256,854,0
% poražených soupeřů41,339,558,340,558,558,530,037,544,750,041,745,539,136,828,028,030,842,341,732,136,021,115,019,023,822,017,413,613,013,64,5------------
pořadí20172018201920202021celkem
průměr23.317.116.325.321.020.1
medián201715232320
modus20161923620
počet závodů10894435
průměrný odstup od vítěze %46,725,823,121,116,329,5
průměrné % poražených soupeřů8,428,938,346,144,929,3

Český pohár sprint

Kategorie K1W

Novosadová Eliškasj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
pořadí37.38.36.31.45.
odstup %34,144,07.059,922,684,8
% poražených soupeřů14,311,92,816,710,2
pořadí20202021celkem
průměr45.035.537.4
medián453637
modus453131
počet závodů145
průměrný odstup od vítěze %84,81.790,11.449,1
průměrné % poražených soupeřů10,211,411,2

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2W

Novosadová Eliškasj 132
13.09.20
sj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
pořadí3.3.3.
odstup %14,78,59,4
% poražených soupeřů33,3---33,3
pořadí201820192020celkem
průměr3.03.03.03.0
medián3333
modus3333
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %9,48,514,710,8
průměrné % poražených soupeřů33,30,033,322,2

Kategorie K1W

Novosadová Eliškasj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
sj 109
14.08.16
pořadí25.22.10.18.22.
odstup %29,824,914,021,567,9
% poražených soupeřů29,425,071,945,2---
pořadí20162018201920202021celkem
průměr22.018.010.022.025.019.4
medián221810222522
modus221810222522
počet závodů111115
průměrný odstup od vítěze %67,921,514,024,929,831,6
průměrné % poražených soupeřů0,045,271,925,029,434,3

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Novosadová Eliškasj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí5.4.
odstup %19,318,6
% poražených soupeřů55,657,1
pořadí2019celkem
průměr4.54.5
medián44
modus44
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %18,918,9
průměrné % poražených soupeřů56,456,4

Kategorie K1W

Novosadová Eliškasj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 100
28.07.19
pořadí37.38.36.31.43.45.12.9.6.
odstup %34,144,07.059,922,631,884,825,619,320,0
% poražených soupeřů14,311,92,816,714,310,235,352,944,4
pořadí201920202021celkem
průměr9.044.035.528.6
medián9433636
modus643316
počet závodů3249
průměrný odstup od vítěze %21,658,31.790,1815,8
průměrné % poražených soupeřů44,212,311,422,5

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Novosadová Eliškasj 62
22.05.19
sj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
pořadí9.5.7.12.
odstup %25,419,230,657,6
% poražených soupeřů42,950,014,321,4
pořadí20172019celkem
průměr8.09.08.3
medián797
modus595
počet závodů314
průměrný odstup od vítěze %35,825,433,2
průměrné % poražených soupeřů28,642,932,2

Kategorie C2M

Novosadová Eliškasj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 58
17.05.17
pořadí5.4.7.
odstup %19,318,635,4
% poražených soupeřů55,657,114,3
pořadí20172019celkem
průměr7.04.55.3
medián745
modus744
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %35,418,924,4
průměrné % poražených soupeřů14,356,442,3

Kategorie K1W

Novosadová Eliškasj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 62
22.05.19
sj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
pořadí37.38.36.31.43.45.12.9.11.6.8.23.8.
odstup %34,144,07.059,922,631,884,825,619,319,023,724,538,029,3
% poražených soupeřů14,311,92,816,714,310,235,352,933,328,630,015,430,0
pořadí2017201920202021celkem
průměr11.310.744.035.523.6
medián811433623
modus8943318
počet závodů432413
průměrný odstup od vítěze %28,921,358,31.790,1573,6
průměrné % poražených soupeřů26,040,512,311,422,7
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále