Šotek Adam, 2005

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyregistrační číslo: 119118
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: -   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 23. 7/DS 15.5018,2OM
102
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 28. 9/DS 14.4017,0OM
87
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 51. 19/DS 21.5422,7NKZ
0
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 76. 23/DS 33.1535,1NKZ
0
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 32. 10/DS 6.1513,9ČP/OČ/OM
13/0/68
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 29. 10/DS 5.7413,1ČP/OČ/OM
15/0/80
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km K1M sjezd 13. 6/DS 2.304,5ČP/OČ/OM
31/0/72
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový K1M sjezd 26. 9/DS 108.3914,2ČP/OČ/OM
11/0/18
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 15. 10/DS 56.4911,9OČ/OM
0/40
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 17. 12/DS 64.0613,6OČ/OM
0/44
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 69. 24/DS 23.0727,1NKZ
0
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 56. 21/DS 23.3127,2NKZ
0
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 96. 29/DS 46.3259,0NKZ
0
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 92. 27/DS 47.4548,6NKZ
0
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1M sjezd 23. 9/DS 8.0212,1ČP/OČ/OM
15/0/75
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1M sjezd 20. 6/DS 4.4610,2ČP/OČ/OM
19/0/82
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C1M slalom 19. 6/DS 46.8049,5OM
7
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 18. 7/DS 13.2014,6OM
50
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd 29. 9/DS 121.3214,4ČP/OČ/OM
7/0/6
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd 17. 5/DS 9.6111,4ČP/OČ/OM
23/0/32
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 33. 12/DS 277.8027,2ČP/OČ/OM
3/0/15
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 32. 11/DS 271.2424,7ČP/OČ/OM
4/0/9
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 26. 8/DS 153.9715,9ČP/OČ/OM
10/0/29
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 30. 10/DS 117.2913,5ČP/OČ/OM
6/0/23
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 9. 4/DS 97.2014,7OM
48
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 12. 4/DS 104.5015,9OM
45
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. K1M sjezd 16. 7/DS 101.4015,2OM
38
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 17. 7/DS 117.9017,8OM
34
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 27. 6/DM 38.0039,5OM
1
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 19. 5/DM 12.6014,6OM
109
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 28. 6/DM 45.2045,7OM
1
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 19. 5/DM 14.9017,1OM
116
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M sjezd 7. 2/DM 3.058,1-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 71. 25/DM 95.09112,2-
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 34. 7/DM 4.6210,6ČP/OČ/OM
15/0/82
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 33. 8/DM 5.7813,5ČP/OČ/OM
15/0/76
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně K1M sjezd 22. 5/DM 95.5715,4ČP/OČ/OM
14/0/12
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k K1M sjezd 8. 3/DM 3.987,8
144
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 31. 6/DM 102.5617,7ČP/OČ/OM
5/0/33
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 28. 6/DM 91.3716,2ČP/OČ/OM
8/0/51
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci C1M sjezd 7. 2/DM 8.6017,9OM
3
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci K1M sjezd 2. 1/DM 2.005,3OM
19
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 77. 17/DM 24.7925,5NKZ
0
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 68. 17/DM 22.7024,4NKZ
0
16.06.2021 Sjezd v Litovli K1M sjezd 6.   82.7017,6OM
12
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 29. 5/DM 5.3711,9ČP/OČ/OM
7/0/38
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 25. 5/DM 6.4915,0ČP/OČ/OM
11/0/50
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 43. 7/DM 70.3976,9OM
1
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 26. 4/DM 179.9915,5ČP/OČ/OM
10/0/40
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 36. 8/DM 201.9517,1ČP/OČ/OM
0/0/28
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 17. 4/DM 13.5014,4OM
137
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 22. 6/DM 18.5020,3OM
121
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 22. 10/DM 7.9513,0-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 62. 29/DM 41.9143,1-
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 109. 27/DM 59.8971,4ČP/NKZ
0/0
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 35. 6/DM 203.8627,0ČP/OČ/OM
2/0/18
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1M sjezd 41. 10/DM 10.6121,3ČP/OČ/OM
0/0/30
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C2M slalom
URBAN Jaroslav
    OM
0
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1M slalom 34. 12/DM 22.5029,2OM
31
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C2M slalom
URBAN Jaroslav
    OM
0
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1M slalom 32. 12/DM 29.7035,2OM
33
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 48. 5/DM 17.9740,2ČP/OČ/OM
6/0/53
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 64. 10/DM 10.6623,7ČP/OČ/OM
0/0/40
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 96. 28/DM 33.1237,2NKZ
0
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 98. 28/DM 42.7546,9NKZ
0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 36. 14/DM 129.9919,7OČ/OM
0/23
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 37. 14/DM 132.1320,0OČ/OM
0/30
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 34. 7/DM 7.1216,1ČP/OČ/OM
2/0/68
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 42. 11/DM 7.8017,8ČP/OČ/OM
0/0/44
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 26. 9/DM 55.6053,5OM
0
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2M slalom
URBAN Jaroslav
5. 2/DM 53.6040,7OM
1
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 23. 9/DM 26.8029,0OM
66
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 35. 8/ZS 44.9042,1OM
6
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
URBAN Jaroslav
7. 5/DM 25.7017,0OM
4
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 37. 6/ZS 27.6028,4OM
56
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 39. 10/ZS 64.3053,5OM
3
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
URBAN Jaroslav
8. 5/DM 36.9025,1OM
5
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 40. 7/ZS 33.1032,5OM
61
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 107. 19/ZS 52.1661,7NKZ
0
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 92. 16/ZS 39.8345,2NKZ
0
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M sjezd 30. 8/ZS 9.4224,8-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 42. 10/ZS 36.6942,6-
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 3. 3/ZS 4.4610,6-
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2M sjezd
ŠTÝBNAR Vojtěch
4. 4/ZS 2.675,3-
31.08.2019 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 39. 30/ZS 28.5235,6-
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1M sjezd 29. 1/ZS 505.3167,4ČP/OČ/OM
9/0/12
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1M sjezd 41. 4/ZS 36.3975,8ČP/OČ/OM
0/0/12
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 7. 7/ZS 8.1418,2OČ/OM
0/18
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 58. 3/ZS 19.2143,7ČP/OČ/OM
0/0/25
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
ŠTÝBNAR Vojtěch
6. 6/ZS 12.0121,6OČ/OM
0/0
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 7. 7/ZS 40.2415,7OČ/OM
0/18
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 50. 2/ZS 9.7922,5ČP/OČ/OM
1/0/43
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
ŠTÝBNAR Vojtěch
8. 6/ZS 237.5877,9OČ/OM
0/0
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2M slalom
URBAN Jaroslav
1. 1/DM OM
5
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 13. 2/ZS 16.0020,4OM
43
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2M slalom
URBAN Jaroslav
1. 1/DM OM
5
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 16. 2/ZS 19.4023,9OM
34
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd     -
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd     OČ/OM
0/0
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom     OČ/OM
0/0
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 108. 64/ZS 269.75287,8OČ/OM
0/1
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2M slalom
POMAJBÍK Filip
3. 1/ZS 28.7020,8OM
3
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 12. 1/ZS 15.6017,9OM
65
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži C2M slalom
POMAJBÍK Filip
3. 1/ZS 46.7032,9OM
3
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 14. 2/ZS 16.5018,1OM
55
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 43. 5/ZS 14.9225,7ČP/OČ/OM
0/0/17
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 42. 4/ZS 15.3526,2ČP/OČ/OM
0/0/29
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 12. 3/ZS 10.0027,5OM
12
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
URBAN Jaroslav
4. 4/DM 17.2011,9OM
5
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 18. 5/ZS 27.1028,5OM
19
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2M slalom
URBAN Jaroslav
4. 4/DM 25.3019,1OM
3
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 11. 1/ZS 10.5010,8OM
47
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2M slalom
URBAN Jaroslav
4. 4/DM 44.0033,1OM
4
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 13. 1/ZS 17.6019,3OM
41
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 46. 5/ZS 268.2627,9ČP/OČ/OM
0/0/10
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 46. 5/ZS 271.4128,6ČP/OČ/OM
0/0/16
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 27. 23/ZS 30.0228,1OČ/OM
0/20
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 9. 9/ZS 16.4214,7OČ/OM
0/22
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 20. 3/ZS 212.6027,9OM
17
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 21. 3/ZS 242.3027,4OM
16
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 21. 3/ZS 186.8024,8OM
22
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 24. 3/ZS 240.1027,4OM
16
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 22. 2/ZS 196.3026,1OM
30
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 27. 2/ZS 230.6026,7OM
22
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 25. 2/ZS 206.0027,3OM
38
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 33. 3/ZS 262.7029,5OM
22
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 42. 13/ZS 35.5042,8OM
0
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
URBAN Jaroslav
6. 2/ZS 17.6017,5OM
12
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 59. 12/ZS 26.4036,2OM
36
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 45. 13/ZS 37.3042,0OM
1
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
URBAN Jaroslav
8. 2/ZS 16.0014,5OM
8
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 52. 10/ZS 26.5036,1OM
52
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 84. 16/ZS 57.9084,4NKZ
0
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 93. 20/ZS 45.3661,1NKZ
0
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1M sjezd 42. 10/ZS 21.8335,4-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1M slalom 82. 26/ZS 51.0656,1-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 18. 16/ZS 9.5420,4-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
URBAN Jaroslav
10. 10/ZS 10.7220,1-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 38. 31/ZS 27.5037,0-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M slalom
URBAN Jaroslav
8. 8/ZS 40.2137,2-
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 77. 14/ZS 31.4769,0ČP/OČ/OM
0/0/1
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 73. 13/ZS 20.1344,6ČP/OČ/OM
0/0/1
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1M slalom 11. 4/ZS 32.4036,1OM
1
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1M slalom 13. 2/ZS 19.5024,7OM
22
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1M slalom 13. 4/ZS 39.0041,1OM
1
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1M slalom 20. 3/ZS 22.3026,9OM
20
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1M slalom 22. 21/ZS 26.6130,4OČ/OM
0/21
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1M slalom 22. 21/ZS 17.7519,7OČ/OM
0/22
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 52. 20/ZS 293.6341,2
18
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2M sjezd
ŠTYBNAR Vojtěch
16. 8/ZS 273.3130,8
1
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 52. 17/ZS 314.3544,8
19
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2M sjezd
ŠTYBNAR Vojtěch
17. 6/ZS 316.6735,8
0
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 124. 30/ZS 161.45172,0NKZ
0
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 127. 32/ZS 448.42506,7NKZ
0
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C2M slalom
URBAN Jaroslav
2. 2/ZS 21.3013,4OM
6
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 15. 3/ZS 32.4034,2OM
38
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C2M slalom
URBAN Jaroslav
2. 2/ZS 22.1013,0OM
6
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 23. 7/ZS 45.2046,1OM
31
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 51. 6/ZS 14.4331,7ČP/OČ/OM
0/0/5
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 50. 6/ZS ČP/OČ/OM
0/0/5
13.05.2018 Slalom v Ostravě C2M slalom
ŠTYBNAR Vojtěch
4. 3/ZS 22.8015,7OM
3
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 16. 6/ZS 19.2018,5OM
30
12.05.2018 Slalom v Ostravě C2M slalom
ŠTYBNAR Vojtěch
3. 3/ZS 8.706,0OM
4
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 21. 8/ZS 23.0023,9OM
23
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C2M slalom
URBAN Jaroslav
4. 4/ZS 16.6010,4OM
4
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1M slalom 24. 5/ZS 34.1036,1OM
22
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 29. 7/ZS 27.3028,1OM
32
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C2M slalom
URBAN Jaroslav
4. 3/ZS 27.8019,9OM
2
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 39. 12/ZS 40.4042,2OM
19
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C2M slalom
URBAN Jaroslav
3. 2/ZS 23.7015,4OM
5
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 57. 15/ZS 193.4937,9ČP/OČ/OM
0/0/4
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 58. 14/ZS 198.0938,8-
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 33. 28/ZS 31.4230,5OČ/OM
0/17
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 35. 31/ZS 35.7333,1OČ/OM
0/18
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 28. 8/ZS 292.0036,7OM
12
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 29. 9/ZS 340.7036,6OM
12
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 22. 5/ZS 288.4036,0OM
16
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 26. 6/ZS 353.0037,5OM
14
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 22. 6/ZS 195.8038,7OM
9
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 25. 5/ZS 242.4037,2OM
12
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 27. 6/ZS 249.4038,6OM
10
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 27. 6/ZS 189.1038,1OM
0
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 40. 6/ZM 56.8056,1OM
0
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
SVOBODA Ondřej
12. 3/ZM 47.8037,3OM
3
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 50. 4/ZM 33.9037,1OM
27
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 40. 5/ZM 59.1056,2OM
0
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
SVOBODA Ondřej
14. 3/ZM 49.5040,4OM
1
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 55. 5/ZM 32.2035,0OM
23
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 80. 33/ZM 89.8788,3-
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd    
0
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 21. 8/ZM
8
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M slalom
ŠTYBNAR Vojtěch
9. 3/ZM
0
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M sjezd 13. 2/ZM 15.5334,8OM
6
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C2M slalom
NOVOSADOVÁ Eliška
    OM
0
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 33. 4/ZM 39.4857,8OM
11
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
NOVOSADOVÁ Eliška
2. 1/ZM OM
0
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M sjezd 15. 2/ZM 15.3935,1OM
10
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C2M slalom
NOVOSADOVÁ Eliška
8. 3/ZM 102.4394,8OM
0
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 24. 2/ZM 34.5247,8OM
21
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
NOVOSADOVÁ Eliška
2. 1/ZM 59.2539,2OM
0
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 52. 5/ZM 206.4540,5ČP/OČ/OM
13/0/12
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
ŠTYBNAR Vojtěch
16. 3/ZM 187.0530,7ČP/OČ/OM
46/29/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 58. 5/ZM 389.7241,8ČP/OČ/OM
14/0/13
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
ŠTYBNAR Vojtěch
21. 3/ZM 397.5336,3ČP/OČ/OM
40/19/0
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 67. 24/ZM 32.9234,2OM
30
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 36. 14/ZM 62.9062,1OM
0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 54. 20/ZM 30.0825,9OM
43
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1M sjezd 16. 4/ZM 6.8221,9OM
22
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 38. 15/ZM 158.91133,4OM
0
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 10. 2/ZM 11.5029,3OM
15
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 19. 5/ZM 110.20116,7OM
0
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
RETKOVÁ Anna
7. 2/ZM 56.4050,6OM
2
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M sjezd
RETKOVÁ Anna
3. 1/ZM 8.7015,7OM
2
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 24. 3/ZM 40.4046,4OM
10
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 20. 3/ZM 40.5039,7OM
15
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 28. 5/ZM 51.6055,2OM
8
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1M sjezd 30. 8/ZM 442.4046,2OM
0
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1M sjezd 35. 9/ZM 402.4050,2OM
0
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1M sjezd 29. 5/ZM 339.4043,4OM
6
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1M sjezd 32. 8/ZM 406.3043,9OM
2
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 24.   353.0044,5OM
5
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 27.   358.7045,9OM
2
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 28.   385.3049,1OM
0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 23. 1/ZM 353.7045,0OM
3
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 76. 16/ZM 57.2059,5OM
7
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 89. 19/ZM 72.0067,0OM
0
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M sjezd     -
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M slalom     -
26.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M sjezd 26. 10/ZM 25.6053,3OM
0
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 52. 12/ZM 55.0070,7OM
0
25.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M sjezd 26. 8/ZM 32.8059,6OM
0
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 64. 14/ZM 92.70112,8OM
0
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd     -
05.06.2016 Slalom v Kroměříži K1M slalom     OM
0
04.06.2016 Slalom v Kroměříži K1M slalom     OM
0
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 73. 34/ZM 208.00216,1OM
0
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 72. 32/ZM 80.86100,1OM
0
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 22. 7/ZM 29.0480,6OM
0
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 26. 7/ZM 90.2095,0OM
0
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom     OM
0
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom     OM
0
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 36. 9/ZM 449.7055,9OM
0
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2W slalom 16.   37.5028,3OM
0
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2W slalom 18.   40.1030,0OM
0
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu PW slalom     OM
0
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu PW slalom     OM
0
14.06.2015 Slalom v Kroměříži PW slalom 17. 9/PZM 142.60119,0OM
0
13.06.2015 Slalom v Kromeříži PW slalom 16. 8/PZM 118.8096,4OM
0
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP PW slalom 7. 3/PZM 89.0070,8OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Šotek AdamSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 3   C2: K1: 2   C1:   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Šotek AdamSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Šotek AdamSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 17.05.21 updated from RVP
Šotek AdamUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 08.04.21 updated from RVP
Šotek AdamUP Olomouc K1: 2   C1: 3   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 01.12.20 updated from RVP
Šotek AdamUP Olomouc K1: 3+   C1: 3   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 03.06.19 updated from RVP
Šotek AdamUP Olomouc K1: 3+   C1: 3   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 25.03.19 updated from RVP
Šotek AdamUP Olomouc K1:   C1: 3   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 16.11.18 updated from RVP
Šotek AdamUP Olomouc K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Šotek AdamUP Olomouc K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 13.08.18 updated from RVP
Šotek AdamUP Olomouc K1: 3+   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Šotek AdamUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 05.06.17 updated from RVP
Šotek AdamUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 15.05.17 updated from RVP
Šotek AdamUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.03.17 updated from RVP
Šotek AdamUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.03.15 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Místo narozeníOlomouc
ZnameníVodnář
BydlištěOlomouc
ZaměstnáníSlovanské gymnázium Olomouc
Plánované povoláníLékař
Výrobce loděKickTheWaves
Model loděSicario light
Výrobce pádlaJiný
Osobní sponzořiTatínek, maminka, babička
Od kolika let pádluje9
První trenérVáclav Kabrhel
Současný trenérPetr Kratochvíl
Sportovní vzorChuck Norris
ZálibyHra na kytaru, reselling
Zimní přípravaBenecko, Olomouc
Cíle na sezonuNevyplavat na Lipně
Nejlepší dosažené výsledky3. místo MČR žáků 2019 sprint K1
Zajímavost o soběUmím zadržet dech na 30 vteřin.
Oblíbenci v hudběWiz Khalifa
Oblíbený filmRychle a zběsile
Oblíbený herecTom Cruise
Oblíbená traťRoudnice nad Labem
FacebookAdam Šotek
InstagramAdam Šotek

Profil aktualizován 22.05.2020

0|5284|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
49.C1M 1/1 7
33.K1M 3/3 239
Sjezd: Žebříček Český Pohár
28.K1M 8/12 122
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/14 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.K1M 5/18 377

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
31.C1M 2/2 2
23.K1M 3/3 226
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.K1M 8/9 85
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
46.K1M 5/10 144
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
31.C1M 1/1 3
14.K1M 5/11 299

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 3/3 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
14.C2M
Urban Jaroslav
3/3 1
27.K1M 5/5 388
Sjezd: Žebříček Český Pohár
43.K1M 6/6 10
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.K1M 5/8 235

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
53.C1M 2/2 9
6.C2M
Urban Jaroslav
5/7 24
19.C2M
Pomajbík Filip
2/2 6
33.K1M 5/13 284
Sjezd: Žebříček Český Pohár
44.K1M 6/8 10
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Štýbnar Vojtěch
2/2 0
 K1M 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Štýbnar Vojtěch
2/2 0
33.K1M 5/20 165

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
60.C1M 4/4 3
5.C2M
Urban Jaroslav
5/7 37
17.C2M
Štýbnar Vojtěch
2/2 7
42.K1M 5/15 189
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
59.C2M
Štýbnar Vojtěch
2/2 1
90.K1M 5/7 37
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
38.K1M 5/13 66

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Štýbnar Vojtěch
1/1 0
434.K1M 1/1 8
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/5 0
39.C2M
Svoboda Ondřej
2/2 4
43.C2M
Retková Anna
1/1 2
 C2M
Novosadová Eliška
2/2 0
 C2X
Novosadová Eliška
2/2 0
56.K1M 5/9 144
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.C2M
Štýbnar Vojtěch
2/2 86
63.K1M 2/2 27
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
32.C2M
Štýbnar Vojtěch
2/2 48
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
31.C2M
Retková Anna
1/1 2
 C2M
Štýbnar Vojtěch
2/2 0
53.K1M 5/14 72

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
156.K1M 5/11 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 PW 5/5 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
K1M111

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020201920182017
K1M282643446663
C2M-----27

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20222021202020192018
K1M7975124131145

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201920182017
K1M482448434
C2M--128

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017
K1M1704613418090197
C2M---835932

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018201720162015
C1M493151536077--
K1M332327334256156-
C2M--14191758--
C2X-----31--
C2W-------5
PW-------7

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019201820172016
K1M12141833385368
C1M-31-----
C2M---48-53-
Fotky nenalezeny.
0|5284|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
49.C1M 1/1 7
33.K1M 3/3 239
Sjezd: Žebříček Český Pohár
28.K1M 8/12 122
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/14 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.K1M 5/18 377

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
31.C1M 2/2 2
23.K1M 3/3 226
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.K1M 8/9 85
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
46.K1M 5/10 144
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
31.C1M 1/1 3
14.K1M 5/11 299

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 3/3 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
14.C2M
Urban Jaroslav
3/3 1
27.K1M 5/5 388
Sjezd: Žebříček Český Pohár
43.K1M 6/6 10
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.K1M 5/8 235

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
53.C1M 2/2 9
6.C2M
Urban Jaroslav
5/7 24
19.C2M
Pomajbík Filip
2/2 6
33.K1M 5/13 284
Sjezd: Žebříček Český Pohár
44.K1M 6/8 10
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Štýbnar Vojtěch
2/2 0
 K1M 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Štýbnar Vojtěch
2/2 0
33.K1M 5/20 165

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
60.C1M 4/4 3
5.C2M
Urban Jaroslav
5/7 37
17.C2M
Štýbnar Vojtěch
2/2 7
42.K1M 5/15 189
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
59.C2M
Štýbnar Vojtěch
2/2 1
90.K1M 5/7 37
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
38.K1M 5/13 66

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Štýbnar Vojtěch
1/1 0
434.K1M 1/1 8
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/5 0
39.C2M
Svoboda Ondřej
2/2 4
43.C2M
Retková Anna
1/1 2
 C2M
Novosadová Eliška
2/2 0
 C2X
Novosadová Eliška
2/2 0
56.K1M 5/9 144
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.C2M
Štýbnar Vojtěch
2/2 86
63.K1M 2/2 27
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
32.C2M
Štýbnar Vojtěch
2/2 48
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
31.C2M
Retková Anna
1/1 2
 C2M
Štýbnar Vojtěch
2/2 0
53.K1M 5/14 72

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
156.K1M 5/11 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2W 2/2 0
 PW 5/5 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
K1M111

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020201920182017
K1M282643446663
C2M-----27

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20222021202020192018
K1M7975124131145

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201920182017
K1M482448434
C2M--128

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017
K1M1704613418090197
C2M---835932

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018201720162015
C1M493151536077--
K1M332327334256156-
C2M--14191758--
C2X-----31--
C2W-------5
PW-------7

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019201820172016
K1M12141833385368
C1M-31-----
C2M---48-53-

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
79 15 31 97 1 9 232
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár109.0109.01091
K1M109.0109.01091
NKZ87.992.09216
K1M87.992.09216
veřejné závody24.820.04101
K1M33.624.01355
C2M5.34.0424
C1M30.535.01915
PW13.316.073
C2W17.016.0162
C2X2.02.022
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,01
K1M00,000,000,000,01
NKZ00,000,000,000,016
K1M00,000,000,000,016
veřejné závody22,044,044,0109,9101
K1M00,000,000,000,055
C2M28,328,3416,7833,324
C1M00,000,000,000,015
PW00,000,000,000,03
C2W00,000,000,000,02
C2X00,02100,000,02100,02
Celkem21,743,443,4108,5118
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár1181800,0
K1M1181800,0
NKZ318542813,2
K1M318542813,2
veřejné závody1972158115427,4
K1M1091156114036,7
C2M473367817,0
C1M271204622,2
PW64367300,0
C2W426700,0
C2X4842100,0
Celkem2293030135524,0
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Šotek Adamsl 131
11.09.21
sl 130
12.09.20
sl 126
14.09.19
sl 121
31.08.19
sl 135
08.09.18
sl 131
01.09.18
sl 133
02.09.17
pořadí71.62.42.39.82.38.80.
odstup % *)112,243,142,635,656,137,088,3
% poražených soupeřů *)2,833,056,453,726,472,822,5
pořadí20172018201920202021celkem
průměr80.060.040.562.071.059.1
medián803839627162
modus803839627138
počet závodů122117
průměrný odstup od vítěze % *)88,346,639,143,1112,259,3
průměrné % poražených soupeřů *)22,549,655,133,02,838,2
počet jízd2442214
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
3
42,9%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
7,1%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Šotek Adamsl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
pořadí51.76.69.56.96.92.77.68.109.96.98.107.92.84.93.124.127.
odstup %22,735,127,127,259,048,625,524,471,437,246,961,745,284,461,1172,0506,7
% poražených soupeřů47,922,738,750,011,217,320,830,29,225,225,415,926,030,824,60,8---
pořadí20182019202020212022celkem
průměr107.099.5101.072.573.389.1
medián939298686992
modus849296685192
počet závodů4232617
průměrný odstup od vítěze %206,053,551,825,036,679,8
průměrné % poražených soupeřů14,121,019,925,531,323,3
počet jízd74541232
lepší 1. jízda2
50,0%
0
0,0%
1
33,3%
1
50,0%
3
50,0%
7
41,2%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
8,3%
1
3,1%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Šotek Adamsl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sj 122
19.08.17
pořadí108.27.9.22.22.33.35.21.
odstup %287,828,114,730,419,730,533,10,0
% poražených soupeřů0,970,590,980,980,458,460,541,2
pořadí201720182019celkem
průměr21.028.048.034.6
medián21222722
modus2122922
počet závodů1438
průměrný odstup od vítěze %0,028,4110,255,5
průměrné % poražených soupeřů41,270,154,160,5
počet jízd28515
lepší 1. jízda1
100,0%
1
25,0%
2
66,7%
4
50,0%
čistých jízd2
100,0%
1
12,5%
1
20,0%
4
26,7%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Šotek Adamsl 50
11.05.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
pořadí19.27.28.26.35.39.42.45.11.13.40.40.36.38.19.
odstup %49,539,545,753,542,153,542,842,036,141,156,156,262,1133,4116,7
% poražených soupeřů35,718,818,213,817,19,58,912,016,714,39,37,15,4------
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr34.627.837.026.027.519.030.5
medián38133526271935
modus40113526271919
počet závodů54212115
průměrný odstup od vítěze %84,940,547,853,542,649,558,0
průměrné % poražených soupeřů4,413,013,313,818,535,712,5
počet jízd108422127
lepší 1. jízda2
40,0%
2
50,0%
1
50,0%
1
100,0%
2
100,0%
1
100,0%
9
60,0%
čistých jízd2
20,0%
3
37,5%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
6
22,2%

Kategorie C2M

Šotek Adamsl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 86
24.06.17
sl 57
17.05.17
pořadí5.7.8.1.1.3.3.4.4.4.6.8.2.2.4.3.4.4.3.12.14.8.7.
odstup %40,717,025,10,00,020,832,911,919,133,117,514,513,413,015,76,010,419,915,437,340,494,850,6
% poražených soupeřů---40,041,7100,0100,050,060,025,050,057,166,758,875,075,050,066,757,157,160,031,318,8---50,0
pořadí2017201820192020celkem
průměr10.34.03.95.05.1
medián84454
modus74454
počet závodů499123
průměrný odstup od vítěze %55,814,017,840,723,9
průměrné % poražených soupeřů25,062,958,20,051,8
počet jízd81817245
lepší 1. jízda0
0,0%
4
44,4%
3
33,3%
1
100,0%
8
34,8%
čistých jízd0
0,0%
5
27,8%
1
5,9%
0
0,0%
6
13,3%

Kategorie C2W

Šotek Adamsl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
pořadí16.18.
odstup %28,330,0
% poražených soupeřů54,551,4
pořadí2015celkem
průměr17.017.0
medián1616
modus1616
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %29,129,1
průměrné % poražených soupeřů53,053,0
počet jízd88
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Šotek Adamsl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
pořadí2.2.
odstup %0,039,2
% poražených soupeřů------
pořadí2017celkem
průměr2.02.0
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %19,619,6
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Šotek Adamsl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 50
11.05.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 75
15.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 46
11.05.16
pořadí23.28.18.19.19.43.17.22.34.32.23.37.40.13.16.108.12.14.18.11.13.27.9.59.52.13.20.22.22.15.23.16.21.24.29.39.33.35.50.55.33.24.67.54.24.20.28.76.89.52.64.73.72.26.
odstup %18,217,014,614,617,176,914,420,329,235,229,028,432,520,423,9287,817,918,128,510,819,328,114,736,236,124,726,930,419,734,246,118,523,936,128,142,230,533,137,135,057,847,834,225,946,439,755,259,567,070,7112,8216,1100,195,0
% poražených soupeřů78,874,568,577,578,012,582,676,150,754,470,362,162,176,570,00,983,881,454,183,178,970,590,943,154,168,456,880,980,476,363,371,760,053,162,243,358,460,540,234,928,948,937,750,045,255,838,620,210,27,3---6,57,819,4
pořadí2016201720182019202020212022celkem
průměr64.639.428.226.525.627.023.033.8
medián7233231423192324
modus2624221317191813
počet závodů79151253354
průměrný odstup od vítěze %103,042,131,144,225,636,216,644,2
průměrné % poražených soupeřů10,242,262,267,966,856,073,954,1
počet jízd141830231066107
lepší 1. jízda3
42,9%
6
66,7%
10
66,7%
5
41,7%
1
20,0%
3
100,0%
1
33,3%
29
53,7%
čistých jízd1
7,1%
7
38,9%
14
46,7%
9
39,1%
2
20,0%
2
33,3%
3
50,0%
38
35,5%

Kategorie PW

Šotek Adamsl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 45
13.05.15
pořadí17.16.7.
odstup %119,096,470,8
% poražených soupeřů27,331,857,1
pořadí2015celkem
průměr13.313.3
medián1616
modus77
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %95,495,4
průměrné % poražených soupeřů38,738,7
počet jízd66
lepší 1. jízda2
66,7%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Šotek Adamsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí16.21.
odstup %30,736,3
% poražených soupeřů28,613,0
pořadí2017celkem
průměr18.518.5
medián1616
modus1616
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %33,533,5
průměrné % poražených soupeřů20,820,8

Kategorie K1M

Šotek Adamsj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 41
01.05.22
sj 36
24.04.22
sj 35
23.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí26.15.17.29.33.32.26.30.22.31.28.36.35.34.42.29.46.46.51.57.52.58.
odstup %14,211,913,614,427,224,715,913,515,417,716,217,127,016,117,867,427,928,631,737,940,541,8
% poražených soupeřů32,484,983,317,615,811,453,746,330,072,074,858,35,654,241,4---15,116,723,111,132,031,3
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr55.054.040.337.029.326.035.2
medián52514635282632
modus52514634222626
počet závodů22334822
průměrný odstup od vítěze %41,234,841,320,316,616,924,5
průměrné % poražených soupeřů31,717,110,633,758,843,236,9

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Šotek Adamsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí16.17.
odstup %30,835,8
% poražených soupeřů25,015,8
pořadí2018celkem
průměr16.516.5
medián1616
modus1616
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %33,333,3
průměrné % poražených soupeřů20,420,4

Kategorie K1M

Šotek Adamsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
pořadí15.17.29.26.30.31.36.35.36.52.52.51.57.
odstup %11,913,614,415,913,517,717,127,019,741,244,831,737,9
% poražených soupeřů84,983,317,653,746,372,058,35,664,338,639,323,111,1
pořadí2018202020212022celkem
průměr53.035.533.523.435.9
medián5235312635
modus5235311536
počet závodů422513
průměrný odstup od vítěze %38,923,417,413,923,6
průměrné % poražených soupeřů28,035,065,257,246,0

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Šotek Adamsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí16.17.16.21.
odstup %30,835,830,736,3
% poražených soupeřů25,015,828,613,0
pořadí20172018celkem
průměr18.516.517.5
medián161616
modus161616
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %33,533,333,4
průměrné % poražených soupeřů20,820,420,6

Kategorie K1M

Šotek Adamsj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí26.29.26.30.22.31.28.36.35.36.37.34.42.29.46.46.52.52.51.57.52.58.
odstup %14,214,415,913,515,417,716,217,127,019,720,016,117,867,427,928,641,244,831,737,940,541,8
% poražených soupeřů32,417,653,746,330,072,074,858,35,664,365,454,241,4---15,116,738,639,323,111,132,031,3
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr55.053.040.336.829.327.838.9
medián52524636282636
modus52524634222652
počet závodů24354422
průměrný odstup od vítěze %41,238,941,320,116,614,526,7
průměrné % poražených soupeřů31,728,010,646,258,837,537,4

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Šotek Adamsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí16.21.
odstup %30,736,3
% poražených soupeřů28,613,0
pořadí2017celkem
průměr18.518.5
medián1616
modus1616
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %33,533,5
průměrné % poražených soupeřů20,820,8

Kategorie K1M

Šotek Adamsj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 80
16.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 47
11.05.16
sj 9
09.04.16
pořadí26.15.17.29.26.30.9.12.16.17.22.31.28.6.36.35.36.37.34.42.29.46.46.20.21.21.24.22.27.25.33.51.57.29.28.26.22.22.25.27.27.52.58.35.30.32.29.27.24.23.28.22.36.
odstup %14,211,913,614,415,913,514,715,915,217,815,417,716,217,617,127,019,720,016,117,867,427,928,627,927,424,827,426,126,727,329,531,737,936,636,737,536,038,737,238,138,640,541,850,246,243,943,445,944,545,049,180,655,9
% poražených soupeřů32,484,983,317,653,746,378,472,566,764,430,072,074,868,858,35,664,365,454,241,4---15,116,750,045,951,243,958,050,958,645,823,111,139,138,643,248,832,336,833,333,332,031,35,614,722,531,721,223,324,16,919,25,4
pořadí2016201720182019202020212022celkem
průměr29.033.831.428.536.824.619.728.8
medián2229272536281727
modus222322213461722
počet závodů2101011551053
průměrný odstup od vítěze %68,345,036,931,020,116,814,730,7
průměrné % poražených soupeřů12,321,334,039,646,260,860,040,5

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Šotek Adamsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí32.29.13.23.20.17.34.33.29.25.41.64.41.58.50.43.42.77.73.50.
odstup %13,913,14,512,110,211,410,613,511,915,021,323,775,843,722,525,726,269,044,60,0
% poražených soupeřů72,174,880,074,778,268,067,068,059,465,216,737,69,133,743,025,026,8---11,126,9
pořadí20182019202020212022celkem
průměr66.746.852.530.322.339.7
medián734341292034
modus504141251329
počet závodů3524620
průměrný odstup od vítěze %37,838,822,512,710,923,4
průměrné % poražených soupeřů12,727,527,264,974,646,9

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Šotek Adamsj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
pořadí4.10.
odstup %5,320,1
% poražených soupeřů66,730,8
pořadí20182019celkem
průměr10.04.07.0
medián1044
modus1044
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %20,15,312,7
průměrné % poražených soupeřů30,866,748,8

Kategorie K1M

Šotek Adamsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 124
29.08.20
sj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí32.29.23.20.7.22.41.30.3.43.42.18.73.50.
odstup %13,913,112,110,28,113,021,324,810,625,735,420,444,60,0
% poražených soupeřů72,174,874,778,288,964,416,744,297,325,014,673,811,126,9
pořadí20182019202020212022celkem
průměr45.825.331.57.026.030.9
medián42302272329
modus183227203
počet závodů4321414
průměrný odstup od vítěze %25,120,417,28,112,318,1
průměrné % poražených soupeřů31,655,540,688,975,054,5

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Šotek Adamsj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí6.8.
odstup %21,677,9
% poražených soupeřů44,4---
pořadí2019celkem
průměr7.07.0
medián66
modus66
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %49,849,8
průměrné % poražených soupeřů22,222,2

Kategorie K1M

Šotek Adamsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí32.29.13.17.34.33.8.29.25.41.48.64.41.58.7.50.7.43.42.77.73.50.
odstup %13,913,14,511,410,613,57,811,915,021,340,223,775,843,718,222,515,725,726,269,044,60,0
% poražených soupeřů72,174,880,068,067,068,083,359,465,216,753,537,69,133,786,743,086,025,026,8---11,126,9
pořadí20182019202020212022celkem
průměr66.735.451.025.822.837.3
medián734248291734
modus507418137
počet závodů3735422
průměrný odstup od vítěze %37,832,528,411,810,724,0
průměrné % poražených soupeřů12,744,335,968,673,749,7

Mezinárodní závod sprint

Kategorie K1M

Šotek Adamsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 110
17.08.19
pořadí32.29.7.
odstup %13,913,115,7
% poražených soupeřů72,174,886,0
pořadí20192022celkem
průměr7.030.522.7
medián72929
modus7297
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %15,713,514,2
průměrné % poražených soupeřů86,073,577,6

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Šotek Adamsj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 58
17.05.17
pořadí6.8.3.
odstup %21,677,915,7
% poražených soupeřů44,4---71,4
pořadí20172019celkem
průměr3.07.05.7
medián366
modus363
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %15,749,838,4
průměrné % poražených soupeřů71,422,238,6

Kategorie K1M

Šotek Adamsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 62
22.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
sj 82
26.06.16
sj 80
25.06.16
pořadí32.29.13.17.34.33.29.25.41.48.64.41.58.7.50.7.43.42.12.77.73.50.13.15.16.10.26.26.
odstup %13,913,14,511,410,613,511,915,021,340,223,775,843,718,222,515,725,726,227,569,044,60,034,835,121,929,353,359,6
% poražených soupeřů72,174,880,068,067,068,059,465,216,753,537,69,133,786,743,086,025,026,862,1---11,126,936,844,073,773,5---7,4
pořadí2016201720182019202020212022celkem
průměr26.013.566.732.551.030.322.833.3
medián2613734148291729
modus26105074125137
počet závodů243834428
průměrný odstup od vítěze %56,530,337,831,928,412,710,727,9
průměrné % poražených soupeřů3,757,012,746,635,964,973,746,7
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále