Vaňková Michaela, 2000

TJ Vodní Sporty Litovel
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1W sjezd 42. 13/U23 47.5796,1
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 27. 11/U23 3950.427.810,2
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 45. 2/U23 54.3047,9
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom    
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1W sjezd 51.   3957.258.287,4
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 40. 16/U23 13.1926,6
11.05.2019 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s K1W sjezd 5. 2/U23 99.6012,4
11.05.2019 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C2X sjezd
NOVOSAD Lukáš
3.   51.406,0
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 25. 8/U23 222.6521,5
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 29. 9/U23 238.6023,5
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd    
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 7. 3/U23 139.5017,3
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 11. 4/U23 153.7016,5
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 10. 4/U23 172.1017,9
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 10. 4/U23 149.4018,4
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1W sjezd 23. 7/DS 17.8826,4
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. K1W sjezd 16. 9/U18 8.8918,2
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. K1W sjezd 26. 15/U18 8.5517,0
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1W sjezd 24. 6/DS 9.3018,7
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1W sjezd 24. 6/DS 9.4119,0
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1W sjezd    
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd 10. 5/DS 111.9514,3
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1W sjezd 22. 5/DS 10.5621,7
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1W sjezd 21. 5/DS 0.620,0
13.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda C2M slalom
VAŇKOVÁ Štěpánka
   
13.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda K1W slalom    
12.05.2018 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje K1W sjezd 4. 2/DS 81.409,8
12.05.2018 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje C2M sjezd
MAREŠ Jakub
8. 2/DS 110.2012,8
12.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda C2M slalom
VAŇKOVÁ Štěpánka
   
12.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda K1W slalom 17. 3/DS 176.90179,2
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1W sjezd 20. 5/DS 81.9614,9
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1W sjezd 17. 5/DS 79.2314,5
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 8. 4/DS 147.2014,3
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 9. 3/DS 146.7016,4
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 10. 3/DS 140.5015,8
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 10. 4/DS 162.1015,6
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 8. 3/DS 80.3014,0
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 10. 5/DS 131.6017,8
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 11. 4/DS 131.6018,0
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 11. 5/DS 88.1015,6
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 31. 9/DS 24.8846,6
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 27. 7/DS 10.2919,9
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd    
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd    
28.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP Jihočeského kraje Viz. závod č.66 K1W sjezd 6. 2/DS 136.2017,1
28.05.2017 Down-Town-slalom viz. závod č.70 C2M slalom
VAŇKOVÁ Štěpánka
   
28.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP Jihočeského kraje Viz. závod č.66 C2M sjezd
KOUDELKA Samson
   
28.05.2017 Down-Town-slalom viz. závod č.70 K1W slalom    
27.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s K1W sjezd 6. 2/DS 129.6016,2
27.05.2017 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem C2M slalom
VAŇKOVÁ Štěpánka
   
27.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C2M sjezd
KOUDELKA Samson
11. 1/DS 208.3024,7
27.05.2017 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem K1W slalom 18. 3/DS 117.2092,7
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd    
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 22. 7/DS 12.4025,4
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 25. 6/DS 129.8123,8
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 24. 6/DS 16.9225,0
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1W sjezd    
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 11.   229.1026,7
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 15.   243.9028,9
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 14. 5/DS 253.8030,1
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 17.   303.7035,9
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W sjezd 24. 9/DM 14.3226,6
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 37. 9/DM 51.3047,1
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1W slalom    
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd    
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 16. 6/DM 60.50111,2
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 15. 6/DM 12.6022,8
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 18. 1/DM 62.5058,3
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 19. 1/DM 60.8056,3
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 20. 8/DM 153.8225,3
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 21. 10/DM 137.0323,0
24.05.2015 Krumlovský Down-Town, neděle + Přebor JČ kraje stejné jako závod č.57 K1W sjezd 5. 3/DM 128.5016,5
24.05.2015 Krumlovský Down-Town, neděle + Přebor JČ kraje stejné jako závod č.57 C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
8. 2/DS 71.808,7
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sobota + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem K1W sjezd 5. 3/DM 143.3017,3
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sprint + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem K1W sjezd 5. 3/DM 37.3064,4
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sobota + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
8. 2/DS 105.7012,2
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sprint + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem C2M sjezd
ŠOTOLA Karel
9. 2/DS 11.5018,9
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1W sjezd    
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W sjezd    
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1W sjezd 4. 2/DM 3.606,9
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 10. 5/DM 72.7069,0
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 20. 7/DM 181.6631,0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 21. 7/DM 22.1930,7
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 38. 10/ZS 196.84185,2
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 37. 8/ZS 175.79167,9
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 17.   12.9723,5
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom    
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko K1W sjezd 19. 13/ZS 8.9724,8
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko K1W slalom 50.   85.4288,7
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1W sjezd 11. 9/ZS 92.9019,1
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W sjezd 19. 11/ZS 14.6028,7
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W slalom 42. 20/ZS 118.76133,3
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W sjezd 19. 10/ZS 15.8832,0
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1W slalom 43. 21/ZS 222.92250,6
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 K1W sjezd 18. 6/ZS 249.9031,0
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem K1W sjezd 23. 7/ZS 247.7030,8
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1W sjezd 9. 3/ZS 11.7025,7
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1W slalom 11. 3/ZS 92.7081,1
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice K1W sjezd 22.   25.2930,5
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz K1W sjezd 20. 5/ZS 286.1226,7
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1W sjezd 17. 2/ZS 301.2031,4
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1W sjezd 17. 2/ZS 319.4033,3
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1W sjezd 17. 6/ZS 309.3027,1
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1W sjezd 18.   242.1032,0
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1W sjezd 20. 4/ZS 260.3034,4
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1W sjezd 21. 4/ZS 388.2035,1
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice K1W sjezd 13. 7/ZS 292.2039,8
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1W sjezd 13. 7/ZS 292.1038,7
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1W slalom 51. 11/ZS 262.40267,8
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce K1W sjezd 18. 13/ZS 102.1024,3
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí K1W sjezd 22.   24.5851,0
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu K1W slalom 32.   114.5096,7
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí K1W sjezd 26. 13/ZS 211.1036,7
08.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí. K1W sjezd 11. 4/ZS 224.4040,2
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí K1W sjezd 31. 12/ZS 209.5037,5
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc K1W slalom 7. 5/ZS 91.7280,3
15.05.2013 Sprint v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc K1W sjezd 10. 8/ZS 34.3170,1
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle K1W slalom 27. 7/ZS 380.10352,9
11.05.2013 Kroměřížský slalom K1W slalom 26. 7/ZS 325.80291,2
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 36. 7/ZM 127.00106,1
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 K1W slalom 24. 6/ZM 328.50312,6
09.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 K1W slalom 29. 6/ZM 412.60489,4
20.05.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 15. 5/ZM 66.6058,1
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1W slalom 18. 8/ZM 151.60139,2
19.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 16. 5/ZM 75.1066,3
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1W slalom 21. 7/ZM 156.80154,3
18.05.2012 Krajský přebor ve sprintu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W sjezd 12. 3/ZM 60.1063,6
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 13. 1/ZM 118.9097,2
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Vaňková MichaelaTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 27.03.18 updated from RVP
Vaňková MichaelaTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.03.17 updated from RVP
Vaňková MichaelaTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 28.11.16 updated from RVP
Vaňková MichaelaTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 3 02.11.15 updated from RVP
Vaňková MichaelaTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 27.05.15 updated from RVP
Vaňková MichaelaTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 12.06.14 updated from RVP
Vaňková MichaelaTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 31.03.12 inserted RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|4658|0|N

rok 2020

Sjezd: Žebříček Český Pohár
32.K1W 2/2 28
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
24.K1W 2/2 36

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
56.K1W 2/2 2
Sjezd: Žebříček Český Pohár
38.K1W 4/4 23
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
3.C2X
Novosad Lukáš
1/1 9
27.K1W 5/5 24
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.K1W 5/9 183

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Vaňková Štěpánka
2/2 0
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.K1W 5/5 78
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
39.C2M
Mareš Jakub
1/1 6
24.K1W 5/8 97
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.K1W 5/13 210

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Vaňková Štěpánka
2/2 0
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.K1W 7/8 69
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Koudelka Samson
2/2 0
58.K1W 5/10 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
42.K1W 5/13 27

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
45.K1W 4/4 2
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.K1W 5/6 33
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.C2M
Šotola Karel
3/3 8
26.K1W 5/9 19
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
23.K1W 5/7 7

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/5 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.K1W 4/4 28
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.K1W 5/7 21
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
32.K1W 5/13 14

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
61.K1W 4/4 1
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 1/1 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
56.K1W 5/5 1
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 3/3 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202020192018201720152014
K1W323825362325

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201820172012
C2M109118-
K1W181182136

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720152014
K1W762724582630
C2X-3----
C2M--398638-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192015201420132012
K1W5645646156

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019201820172015201420132012
K1W2419144223325751
Fotky nenalezeny.
0|4658|0|N

rok 2020

Sjezd: Žebříček Český Pohár
32.K1W 2/2 28
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
24.K1W 2/2 36

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
56.K1W 2/2 2
Sjezd: Žebříček Český Pohár
38.K1W 4/4 23
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
3.C2X
Novosad Lukáš
1/1 9
27.K1W 5/5 24
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.K1W 5/9 183

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Vaňková Štěpánka
2/2 0
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.K1W 5/5 78
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
39.C2M
Mareš Jakub
1/1 6
24.K1W 5/8 97
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.K1W 5/13 210

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Vaňková Štěpánka
2/2 0
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.K1W 7/8 69
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Koudelka Samson
2/2 0
58.K1W 5/10 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
42.K1W 5/13 27

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
45.K1W 4/4 2
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.K1W 5/6 33
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.C2M
Šotola Karel
3/3 8
26.K1W 5/9 19
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
23.K1W 5/7 7

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/5 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.K1W 4/4 28
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.K1W 5/7 21
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
32.K1W 5/13 14

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
61.K1W 4/4 1
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 4/4 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 1/1 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
56.K1W 5/5 1
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 3/3 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202020192018201720152014
K1W323825362325

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201820172012
C2M109118-
K1W181182136

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720152014
K1W762724582630
C2X-3----
C2M--398638-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192015201420132012
K1W5645646156

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019201820172015201420132012
K1W2419144223325751

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
24     79   6 109
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody27.026.01821
K1W27.026.01821
C2M0.00.004
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,021
K1W00,000,000,000,021
C2M00,000,000,000,04
Celkem00,000,000,000,021
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody39406010425,1
K1W39406010425,1
Celkem39406010425,1
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1W

Vaňková Michaelasl 127
06.09.14
MČRž slalom
07.09.13
pořadí50.32.
odstup % *)88,796,7
% poražených soupeřů *)5,83,1
pořadí20132014celkem
průměr32.050.041.0
medián325032
modus325032
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)96,788,792,7
průměrné % poražených soupeřů *)3,15,84,5
počet jízd224
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1W

Vaňková Michaelasl 48
12.05.18
sl 70
27.05.17
sl.V.Mýto
16.06.12
pořadí17.18.36.
odstup %179,292,7106,1
% poražených soupeřů5,9---10,3
pořadí201220172018celkem
průměr36.018.017.023.7
medián36181718
modus36181717
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %106,192,7179,2126,0
průměrné % poražených soupeřů10,30,05,95,4
počet jízd2215
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
100,0%
2
66,7%
čistých jízd1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
20,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1W

Vaňková Michaelasl 133
29.09.19
sl 157
27.09.15
sl 82
05.07.15
sl 45
13.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 45
14.05.14
Hanácké NE
29.09.13
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Kroměříž
10.06.12
sl.Kroměříž
09.06.12
sl.VeselínM
20.05.12
sl.Veselí nM
19.05.12
sl.Olomouc
18.05.12
pořadí45.37.18.10.38.37.42.43.11.51.7.27.26.24.29.18.21.13.
odstup %47,947,158,369,0185,2167,9133,3250,681,1267,880,3352,9291,2312,6489,4139,2154,397,2
% poražených soupeřů10,212,222,718,25,17,78,98,716,7---33,37,110,7---3,4---9,129,4
pořadí20122013201420152019celkem
průměr21.027.834.221.745.027.6
medián212638184526
modus13711104518
počet závodů5453118
průměrný odstup od vítěze %238,6248,0163,658,247,9179,2
průměrné % poražených soupeřů8,412,89,417,710,211,3
počet jízd98106235
lepší 1. jízda1
20,0%
2
50,0%
4
80,0%
1
33,3%
0
0,0%
8
44,4%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
33,3%
0
0,0%
2
5,7%

Český pohár sjezd

Kategorie K1W

Vaňková Michaelasj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 31
03.05.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí25.29.22.20.31.27.20.20.17.17.
odstup %21,523,521,714,946,619,931,026,731,433,3
% poražených soupeřů38,528,234,451,36,321,2---17,4------
pořadí20142015201720182019celkem
průměr18.020.029.021.027.022.8
medián172027202520
modus172027202520
počet závodů3122210
průměrný odstup od vítěze %30,531,033,318,322,527,1
průměrné % poražených soupeřů5,80,013,842,933,419,7

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Vaňková Michaelasp 122
22.08.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 57
23.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí26.10.22.20.31.20.21.5.11.23.17.18.31.
odstup %17,014,321,714,946,625,323,017,319,130,833,324,337,5
% poražených soupeřů7,478,634,451,36,336,739,466,747,431,3---22,79,1
pořadí20132014201520172018celkem
průměr24.517.015.331.019.519.6
medián181720312020
modus18115311020
počet závodů2331413
průměrný odstup od vítěze %30,927,721,946,617,025,0
průměrné % poražených soupeřů15,926,247,66,342,933,2

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Vaňková Michaelasl 52
12.05.18
sj 66
27.05.17
sj 59
24.05.15
sj 57
23.05.15
pořadí8.11.8.8.
odstup %12,824,78,712,2
% poražených soupeřů53,3---46,250,0
pořadí201520172018celkem
průměr8.011.08.08.8
medián81188
modus81188
počet závodů2114
průměrný odstup od vítěze %10,524,712,814,6
průměrné % poražených soupeřů48,1-11,153,334,6

Kategorie K1W

Vaňková Michaelasj 51
11.05.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 52
12.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 67
28.05.17
sj 66
27.05.17
sj 41
30.04.17
sj 59
24.05.15
sj 57
23.05.15
sj 31
03.05.15
sj 109
09.08.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí5.25.29.10.22.4.20.31.27.6.6.25.5.5.20.11.18.23.20.17.17.
odstup %12,421,523,514,321,79,814,946,619,917,116,223,816,517,331,019,131,030,826,731,433,3
% poražených soupeřů60,038,528,278,634,470,051,36,321,228,644,414,360,066,7---47,441,431,317,4------
pořadí20142015201720182019celkem
průměr17.710.019.014.019.716.5
medián17525102518
modus1756455
počet závodů6354321
průměrný odstup od vítěze %28,721,624,715,219,122,8
průměrné % poražených soupeřů22,942,223,058,642,235,2

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Vaňková Michaelasj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 31
03.05.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Litovel
08.06.13/2
pořadí25.29.7.11.10.10.22.20.8.9.10.10.8.10.11.11.31.27.25.11.15.14.17.20.20.17.17.17.18.21.20.13.13.26.31.11.
odstup %21,523,517,316,518,417,921,714,914,316,415,615,814,017,815,618,046,619,923,826,728,930,135,931,026,731,433,327,132,035,134,438,739,836,737,540,2
% poražených soupeřů38,528,268,460,064,065,434,451,373,166,767,964,063,255,052,452,46,321,214,337,526,331,620,0---17,4------15,810,54,89,57,77,73,89,1---
pořadí201320142015201720182019celkem
průměr22.717.320.020.011.915.316.5
medián26172017101015
modus11172011101010
počet závodů391710636
průměrný odstup od vítěze %38,233,231,030,316,419,226,0
průměrné % poražených soupeřů4,38,20,022,558,054,131,9

Český pohár sprint

Kategorie K1W

Vaňková Michaelasj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
pořadí27.51.40.24.24.21.22.24.16.15.21.22.
odstup %7.810,28.287,426,618,719,00,025,425,0111,222,830,730,5
% poražených soupeřů46,93,825,034,337,837,519,214,8---6,7---12,5
pořadí201420152017201820192020celkem
průměr22.017.323.023.045.527.025.6
medián22162224402722
modus22152224402724
počet závodů13232112
průměrný odstup od vítěze %30,554,925,212,64.157,07.810,21.367,3
průměrné % poražených soupeřů12,52,217,036,514,446,919,9

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Vaňková Michaelasp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 125
11.09.16
sj 58
23.05.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
MČRž sprint
08.09.13
pořadí23.24.21.24.5.17.19.22.
odstup %26,419,00,026,664,423,524,851,0
% poražených soupeřů21,437,837,520,766,723,837,98,7
pořadí20132014201520162018celkem
průměr22.018.05.024.022.719.4
medián22175242321
modus22175242124
počet závodů121138
průměrný odstup od vítěze %51,024,264,426,615,229,5
průměrné % poražených soupeřů8,730,966,720,732,231,8

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Vaňková Michaelasj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 58
23.05.15
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
pořadí42.27.51.40.24.24.21.22.24.16.15.5.21.22.
odstup %96,17.810,28.287,426,618,719,00,025,425,0111,222,864,430,730,5
% poražených soupeřů16,346,93,825,034,337,837,519,214,8---6,766,7---12,5
pořadí201420152017201820192020celkem
průměr22.014.323.023.045.534.525.3
medián22152224402722
modus2252224402724
počet závodů14232214
průměrný odstup od vítěze %30,557,325,212,64.157,03.953,21.183,4
průměrné % poražených soupeřů12,518,417,036,514,431,623,0

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1W

Vaňková Michaelasj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 46
13.05.15
sl 30
02.05.15
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sj 46
14.05.14
sl 36
04.05.14
sp.Olomouc
15.05.13
sp.VeselínM
20.05.12
sp.VeselínM
19.05.12
sp.Olomouc
18.05.12
pořadí42.27.51.40.24.24.21.22.24.16.15.4.21.19.19.9.22.10.15.16.12.
odstup %96,17.810,28.287,426,618,719,00,025,425,0111,222,86,930,728,732,025,730,570,158,166,363,6
% poražených soupeřů16,346,93,825,034,337,837,519,214,8---6,750,0---28,028,027,312,5---6,76,38,3
pořadí20122013201420152017201820192020celkem
průměr14.310.017.314.023.023.045.534.521.6
medián151019152224402721
modus12101942224402724
počet závodů3144232221
průměrný odstup od vítěze %62,770,129,242,925,212,64.157,03.953,2802,6
průměrné % poražených soupeřů7,10,024,014,217,036,514,431,619,5
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále