Slalom ve Vysokém Mýtě

30.06.2019   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23ŠVAGR Rostislav 2000 3+ Týniště104.10 0 102.70 0 102.70 42
2. SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto104.40 0 105.60 0 104.401.70/1,738
3.2/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov104.80 0 109.10 0 104.802.10/2,034
4.1/VMMAREK Lukáš 1980 2 Trutnov110.10 0 110.20 0 110.107.40/7,230
5.1/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily109.30 2 108.70 2 110.708.00/7,826
6. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto114.20 2 109.60 2 111.608.90/8,725
7.2/DMVIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště112.00 0 112.70 0 112.009.30/9,124
8. ŠILAR Jakub 1987 3+ Vys.Mýto117.50 0 114.40 2 116.4013.70/13,323
9.3/DMNĚMEC Radek 2004 3+ Pardub.120.60 2 117.30 0 117.3014.60/14,222
10.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.118.00 2 114.40 4 118.4015.70/15,321
11.1/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto119.50 0 121.40 0 119.5016.80/16,420
12.2/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily120.80 4 121.10 0 121.1018.40/17,919
13.1/VSKŘIŠŤAN Martin 1964 3+ Týniště121.50 0 119.20 4 121.5018.80/18,318
14.3/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily122.10 2 121.40 2 123.4020.70/20,217
15.4/DMŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily123.10 4 123.80 0 123.8021.10/20,516
16.4/ZSKVÍČALA Matyáš 2005 3 Turnov127.80 0 124.20 0 124.2021.50/20,915
17. CINKO Radek 1993 3+ Pardub.125.60 10 120.90 4 124.9022.20/21,614
18.1/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK132.50 0 127.10 0 127.1024.40/23,813
18.5/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště130.00 6 127.10 0 127.1024.40/23,812
20.6/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.126.50 2 128.10 2 128.5025.80/25,111
21.2/ZMVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto129.20 0 131.30 8 129.2026.50/25,810
22.3/ZMPLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily131.50 2 130.00 0 130.0027.30/26,69
23.2/VMMICKA Jakub 1983 Vys.Mýto130.40 0 130.00 2 130.4027.70/27,08
24.2/VKVÍČALA Čestmír 1970 3 Turnov132.60 2 128.70 2 130.7028.00/27,37
25.2/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov137.40 0 135.60 0 135.6032.90/32,06
26.4/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto142.20 0 137.50 0 137.5034.80/33,95
27.5/ZMKONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.142.10 4 143.00 0 143.0040.30/39,24
28.6/ZMZUNA Vilém 2007 Semily149.90 0 143.90 2 145.9043.20/42,13
29.5/DMŠVAGR Robin 2004 Týniště140.20 6 143.00 10 146.2043.50/42,42
30. JAROLÍMEK Josef 1995 3 Turnov154.70 0 152.10 0 152.1049.40/48,11
31.7/ZMSEDLÁK Václav 2007 Vys.Mýto159.70 4 152.10 4 156.1053.40/52,00
32.8/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto154.50 6 149.00 8 157.0054.30/52,90
33.7/ZSMUK Jan 2005 Turnov164.40 2 163.80 8 166.4063.70/62,00
34.9/ZMKOTRBA Matěj 2007 Vys.Mýto163.70 6 163.60 4 167.6064.90/63,20
35.8/ZSSEDLÁK Jakub 2005 Vys.Mýto173.20 4 185.90 0 177.2074.50/72,50
36.10/ZMLHOTÁK Jakub 2007 Turnov178.60 6 169.70 8 177.7075.00/73,00
37.11/ZMLEV Ondřej 2008 Trutnov183.10 10 178.30 2 180.3077.60/75,60
38.12/ZMMUK Matěj 2007 Turnov181.50 6 178.90 10 187.5084.80/82,60
39.13/ZMVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto203.80 2 195.40 2 197.4094.70/92,20
  HLOBIL Josef 2001 3 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBŮ Jiří 1981 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení