Slavík Daniel, 2006

TJ Semilyregistrační číslo: 059026
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: -   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 62. 18/DM 30.3828,9
64
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom    
0
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 47. 10/DM 22.0721,0
85
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom    
0
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 50. 4/DM 8.2018,5ČP/OČ/OM
0/133/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 105. 23/DM 30.3469,4ČP/OČ/OM
0/1/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km K1M sjezd 34. 5/DM 6.7613,3ČP/OČ/OM
2/58/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 24. 8/DM 77.6716,3OČ/OM
64/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 27. 8/DM 90.3419,2OČ/OM
64/0
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 9. 1/DM 9.9010,0
53
18.06.2022 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada K1M sjezd 5. 1/DM 35.007,1
41
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 17. 3/DM 12.5012,2
50
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1M sjezd 57. 11/DM 16.3224,7ČP/OČ/OM
0/12/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1M sjezd 43. 6/DM 9.4221,5ČP/OČ/OM
0/86/0
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 48. 11/DM 247.8925,6ČP/OČ/OM
0/11/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 46. 9/DM 158.1218,1ČP/OČ/OM
0/23/0
26.03.2022 Sjezd na Sázavě - přesunuto na Berounku! viz pořad závodu K1M sjezd 13. 2/DM 200.8417,4
21
26.03.2022 Sjezd na Sázavě - přesunuto na Berounku! viz pořad závodu K1M sjezd 16.   252.0122,4
12
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 57. 14/DM 21.9124,2
85
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 53. 12/DM 19.1518,8
97
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M sjezd 42. 20/DM 10.9229,1-
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 64. 14/DM 9.5321,8ČP/OČ/OM
0/47/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 63. 12/DM 10.3824,2ČP/OČ/OM
0/53/0
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 47. 11/DM 132.5022,8ČP/OČ/OM
0/35/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 50. 13/DM 123.9321,9ČP/OČ/OM
0/32/0
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 55. 12/DM 10.7123,8ČP/OČ/OM
0/8/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 63. 14/DM 14.4533,3ČP/OČ/OM
0/3/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 38. 7/DM 232.6520,0ČP/OČ/OM
0/43/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 43. 9/DM 236.0420,0ČP/OČ/OM
0/18/0
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 90. 23/ZS 22.7122,3
50
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
NOVOTNÝ Štěpán
27. 6/ZS 50.0142,0
2
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 71. 20/ZS 18.9018,6
82
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
NOVOTNÝ Štěpán
24. 5/ZS 38.6732,0
5
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 51. 10/ZS 18.0129,6-
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 13. 11/ZS 6.7217,3-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu FOR slalom 10. 4/ZS 110.48132,4-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom     -
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 81. 11/ZS 26.6931,2
52
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 90. 10/ZS 28.8633,2
55
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 10. 8/ZS 7.2715,7OČ/OM
13/0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 99. 14/ZS 77.47173,5ČP/OČ/OM
0/0/0
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 9. 7/ZS 42.6616,5OČ/OM
14/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 83. 4/ZS 17.3138,4ČP/OČ/OM
0/12/0
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 13. 4/ZS 120.7015,3
12
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 16. 5/ZS 11.1024,8
11
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 12. 4/ZS 116.5015,1
15
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 17. 4/ZS 10.6023,1
10
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 25. 3/ZS 16.3016,9
29
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 9. 3/ZS 59.5013,0
21
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 19. 1/ZS 12.4012,9
37
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 47. 33/ZS 21.3420,4OM/OČ
0/57
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 39. 6/ZS 138.2821,0OČ/OM
26/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 55. 9/ZS 164.5524,9OČ/OM
18/0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 80. 16/ZS 30.6031,7
66
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 113. 22/ZS 35.1037,5
36
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom    
0
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom    
0
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 15. 5/ZS 273.9033,4
8
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 17. 4/ZS 18.7041,1
8
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 11. 2/ZS 251.6030,6
14
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 20. 4/ZS 18.7040,5
6
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
NOVOTNÝ Štěpán
5. 1/ZS 38.0030,2
1
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 14. 3/ZS 20.7020,2
17
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2M sjezd
NOVOTNÝ Štěpán
3. 2/ZS 150.4021,1
0
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
NOVOTNÝ Štěpán
4. 1/ZS 31.9025,1
2
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 17. 3/ZS 22.3021,6
18
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 54. 16/ZS 253.1737,4-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 73. 21/ZS 335.4350,3OČ/OM
4/0
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 17. 4/ZS 18.7041,1
8
12.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 56. 20/ZS 53.2072,1
13
11.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 71. 24/ZS 65.9079,5
6
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd    
0
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd    
0
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou K1M sjezd 30.   3511.693.977,0
0
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice K1M sjezd 30.   3548.196.849,8
0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 106. 24/ZM 42.0136,7
22
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
NOVOTNÝ Štěpán
19. 2/ZM 64.0047,5
0
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 107. 25/ZM 49.0241,3
23
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
NOVOTNÝ Štěpán
20. 2/ZM 68.1647,3
0
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 118. 24/ZM 79.0784,7
0
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 125. 23/ZM 64.1564,8
1
29.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1M sjezd 15. 1/ZM 260.1030,3
4
29.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1M sjezd 18. 1/ZM 20.1040,7
2
28.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1M sjezd 13. 1/ZM 295.4034,0
5
28.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1M sjezd 18. 1/ZM 20.1038,9
1
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 27. 5/ZM 25.1022,5
13
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 35. 5/ZM 41.5037,7
7
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 113. 31/ZM 66.0465,7
0
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 115. 32/ZM 64.2062,1
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Slavík DanielTJ Semily K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 28.09.22 aktualizace z registru ČSK
Slavík DanielTJ Semily K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Slavík DanielTJ Semily K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 28.06.21 updated from RVP
Slavík DanielTJ Semily K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 29.09.20 updated from RVP
Slavík DanielTJ Semily K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 01.07.19 updated from RVP
Slavík DanielTJ Semily K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 06.08.18 updated from RVP
Slavík DanielTJ Semily K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 18.06.18 updated from RVP
Slavík DanielTJ Semily K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.09.17 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5965|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
234.K1M 5/6 252
Sjezd: Žebříček Český Pohár
62.K1M 7/8 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.K1M 5/13 405
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/10 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
259.K1M 2/2 182
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 8/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
35.K1M 5/8 210
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
61.C2M
Novotný Štěpán
2/2 7
188.K1M 5/7 296
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
40.K1M 5/11 94
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
76.C2M
Novotný Štěpán
2/2 3
309.K1M 5/8 150
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Novotný Štěpán
1/1 0
64.K1M 5/10 44
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Novotný Štěpán
2/2 0
353.K1M 5/6 66
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
128.K1M 4/4 12

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020
K1M626662

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017
K1M234259188309353516
C2M--6176123-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018
K1M30354064128
C2M---79-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020
K1M153

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019
K1M1018699113
Fotky nenalezeny.
0|5965|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
234.K1M 5/6 252
Sjezd: Žebříček Český Pohár
62.K1M 7/8 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.K1M 5/13 405
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/10 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
259.K1M 2/2 182
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 8/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
35.K1M 5/8 210
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
61.C2M
Novotný Štěpán
2/2 7
188.K1M 5/7 296
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
40.K1M 5/11 94
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
76.C2M
Novotný Štěpán
2/2 3
309.K1M 5/8 150
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Novotný Štěpán
1/1 0
64.K1M 5/10 44
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Novotný Štěpán
2/2 0
353.K1M 5/6 66
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
128.K1M 4/4 12

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020
K1M626662

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017
K1M234259188309353516
C2M--6176123-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018
K1M30354064128
C2M---79-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020
K1M153

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019
K1M1018699113

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
27   6 47   1 81
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody56.553.01733
K1M65.462.01727
C2M16.519.046
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,033
K1M00,000,000,000,027
C2M00,000,000,000,06
Celkem00,000,000,000,033
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody6631051421,2
K1M5425051324,1
C2M1260518,3
Celkem6631051421,2
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Slavík Danielsl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
pořadí27.24.5.4.19.20.
odstup %42,032,030,225,147,547,3
% poražených soupeřů10,323,342,957,114,39,5
pořadí201820192020celkem
průměr19.54.525.516.5
medián1942419
modus194244
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %47,427,637,037,3
průměrné % poražených soupeřů11,950,016,826,2
počet jízd44412
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
1
50,0%
5
83,3%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
1
8,3%

Kategorie K1M

Slavík Danielsl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 50
12.05.19
sl 49
11.05.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
pořadí62.47.9.17.57.53.90.71.81.90.25.19.47.80.113.14.17.56.71.106.107.118.125.27.35.113.115.
odstup %28,921,010,012,224,218,822,318,631,233,216,912,920,431,737,520,221,672,179,536,741,384,764,822,537,765,762,1
% poražených soupeřů54,867,488,979,263,468,138,656,342,040,763,173,166,749,730,065,861,924,715,723,424,8---2,446,934,68,27,3
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr114.086.358.560.455.033.865.4
medián1131065671531762
modus11327149053917
počet závodů26672427
průměrný odstup od vítěze %63,948,043,822,221,518,035,1
průměrné % poražených soupeřů7,822,041,354,465,872,644,4
počet jízd41212144854
lepší 1. jízda0
0,0%
4
66,7%
1
16,7%
4
57,1%
0
0,0%
2
50,0%
11
40,7%
čistých jízd0
0,0%
3
25,0%
2
16,7%
6
42,9%
1
25,0%
1
12,5%
13
24,1%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Slavík Danielsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
pořadí24.27.48.46.47.50.43.9.
odstup %16,319,225,618,122,821,920,016,5
% poražených soupeřů75,372,913,016,757,054,250,079,5
pořadí202020212022celkem
průměr9.046.736.336.8
medián9472743
modus943249
počet závodů1348
průměrný odstup od vítěze %16,521,619,820,1
průměrné % poražených soupeřů79,553,744,552,3

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Slavík Danielsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí24.27.48.46.47.43.39.
odstup %16,319,225,618,122,820,021,0
% poražených soupeřů75,372,913,016,757,050,061,2
pořadí202020212022celkem
průměr39.045.036.339.1
medián39432743
modus39432424
počet závodů1247
průměrný odstup od vítěze %21,021,419,820,4
průměrné % poražených soupeřů61,253,544,549,4

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Slavík Danielsj 74
18.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 4
26.03.22
sj 3
26.03.22/2
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sj 83
27.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sl 79
22.06.19
sj 77
20.06.19
sj 100
29.07.18
sj 98
28.07.18
pořadí5.48.46.13.16.47.50.43.9.13.12.9.39.55.15.11.73.17.15.13.
odstup %7,125,618,117,422,422,821,920,016,515,315,113,021,024,933,430,650,341,130,334,0
% poražených soupeřů85,713,016,757,146,457,054,250,079,555,662,176,561,248,148,165,520,051,536,440,0
pořadí20182019202020212022celkem
průměr14.029.022.846.725.627.5
medián131512471615
modus1311943513
počet závodů2463520
průměrný odstup od vítěze %32,138,817,621,618,124,0
průměrné % poražených soupeřů38,246,363,853,743,851,2

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Slavík Danielsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí24.27.48.46.47.50.43.9.39.55.73.
odstup %16,319,225,618,122,821,920,016,521,024,950,3
% poražených soupeřů75,372,913,016,757,054,250,079,561,248,120,0
pořadí2019202020212022celkem
průměr73.034.346.736.341.9
medián7339472746
modus73943249
počet závodů133411
průměrný odstup od vítěze %50,320,821,619,823,3
průměrné % poražených soupeřů20,062,953,744,549,8

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Slavík Danielsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
pořadí50.105.34.57.43.64.63.55.63.83.
odstup %18,569,413,324,721,521,824,223,833,338,4
% poražených soupeřů55,96,345,035,651,737,038,021,710,118,8
pořadí202020212022celkem
průměr83.061.357.861.7
medián83635057
modus83633463
počet závodů14510
průměrný odstup od vítěze %38,425,829,528,9
průměrné % poražených soupeřů18,826,738,932,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Slavík Danielsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 120
23.08.20
pořadí50.105.57.43.42.51.13.
odstup %18,569,424,721,529,129,617,3
% poražených soupeřů55,96,335,651,724,115,375,5
pořadí202020212022celkem
průměr32.042.063.851.6
medián13425050
modus13424313
počet závodů2147
průměrný odstup od vítěze %23,429,133,530,0
průměrné % poražených soupeřů45,424,137,437,8

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Slavík Danielsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
sp 101
29.07.18
sp 99
28.07.18
pořadí50.105.34.64.63.55.63.99.10.83.16.17.17.20.30.30.18.18.
odstup %18,569,413,321,824,223,833,3173,515,738,424,823,141,140,56.849,83.977,040,738,9
% poražených soupeřů55,96,345,037,038,021,710,13,078,018,855,952,951,542,49,49,437,037,0
pořadí20182019202020212022celkem
průměr18.024.345.061.363.044.0
medián182017635030
modus183010633417
počet závodů2454318
průměrný odstup od vítěze %39,82.727,155,125,833,7637,1
průměrné % poražených soupeřů37,028,241,726,735,733,9

Mezinárodní závod sprint

Kategorie K1M

Slavík Danielsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí50.105.
odstup %18,569,4
% poražených soupeřů55,96,3
pořadí2022celkem
průměr77.577.5
medián5050
modus5050
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %44,044,0
průměrné % poražených soupeřů31,131,1

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Slavík Danielsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
pořadí50.105.34.64.63.55.63.99.10.83.
odstup %18,569,413,321,824,223,833,3173,515,738,4
% poražených soupeřů55,96,345,037,038,021,710,13,078,018,8
pořadí202020212022celkem
průměr64.061.363.062.6
medián83635063
modus10633463
počet závodů34310
průměrný odstup od vítěze %75,925,833,743,2
průměrné % poražených soupeřů33,326,735,731,4