Novotný Štěpán, 2006

TJ Semilyregistrační číslo: 059024
výkonnostní třídy  sjezd K1: 2 C2: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy00000
Morava00000
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy00000
Morava00000
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
03.09.2023 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 35. 5/DS 8.1318,8ČP/OČ/OM
4/97/0
02.09.2023 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 31. 7/DS 3.788,1ČP/OČ/OM
9/125/0
27.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
26.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 7. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
07.07.2023 Mezinárodní open závod + veřejný závod ve sprintu v Roudnici n.L. USD ROUDNICE NAD LABEM K1M sjezd 6.   3.425,7
24
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1M sjezd 7. 3/DS 48.016,6OČ/OM
84/0
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C2M sjezd
SLAVÍK Daniel
8. 3/DS 93.0610,9OČ/OM
3/0
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1M sjezd 12. 6/DS 79.9211,7OČ/OM
81/0
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C2M sjezd
SLAVÍK Daniel
11. 7/DS 125.7815,7OČ/OM
8/0
14.05.2023 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 70. 6/DS 24.6032,3
66
13.05.2023 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom    
0
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 29. 7/DS 8.3215,5ČP/OČ/OM
10/158/0
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 39. 8/DS 9.7117,9ČP/OČ/OM
5/145/0
29.04.2023 Klasický sjezd v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 23. 7/DS 109.2812,9
122
09.04.2023 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Stejně jako v sobotu - Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok K1M sjezd 40. 8/DS 173.0218,5ČP/OČ/OM
0/74/0
08.04.2023 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (v K1M sjezd 32. 6/DS 140.9814,9ČP/OČ/OM
4/109/0
25.03.2023 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl u Lesního jezu. Náhradní trať v případě K1M sjezd 17. 3/DS 167.9717,1
51
25.03.2023 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl u Lesního jezu. Náhradní trať v případě K1M sjezd 17. 3/DS 164.0416,8
51
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 51. 5/DM 8.3718,9ČP/OČ/OM
0/127/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 31. 3/DM 6.1414,0ČP/OČ/OM
14/199/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km K1M sjezd 35. 6/DM 6.9913,7ČP/OČ/OM
1/52/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 12. 4/DM 51.9210,9OČ/OM
92/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 18. 5/DM 66.3914,1OČ/OM
88/0
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 14. 4/DM 13.1013,2
48
18.06.2022 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada K1M sjezd 7. 2/DM 37.307,6
33
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 34. 11/DM 21.5021,0
33
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1M sjezd 44. 7/DM 12.9019,5ČP/OČ/OM
0/68/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1M sjezd 52. 10/DM 10.3123,5ČP/OČ/OM
0/38/0
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd 41. 6/DM 17.8621,2ČP/OČ/OM
0/22/0
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 45. 8/DM 238.8024,6ČP/OČ/OM
0/17/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 43. 6/DM 155.1917,8ČP/OČ/OM
0/35/0
26.03.2022 Sjezd na Sázavě - přesunuto na Berounku! viz pořad závodu K1M sjezd 13.   211.9918,9
21
26.03.2022 Sjezd na Sázavě - přesunuto na Berounku! viz pořad závodu K1M sjezd 15. 4/DM 221.7919,2
13
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 74. 18/DM 25.7728,4
68
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 68. 16/DM 23.0122,6
82
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M sjezd 19. 9/DM 5.4314,5-
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 55. 12/DM 7.8818,0ČP/OČ/OM
0/77/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 64. 13/DM 10.5724,7ČP/OČ/OM
0/47/0
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 37. 8/DM 107.5718,5ČP/OČ/OM
0/83/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 41. 10/DM 105.3918,6ČP/OČ/OM
0/64/0
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 34. 6/DM 6.3614,1ČP/OČ/OM
2/57/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 42. 8/DM 9.7822,6ČP/OČ/OM
0/27/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 35. 7/DM 200.8717,0ČP/OČ/OM
1/49/0
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 75. 20/ZS 19.8919,6
65
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
SLAVÍK Daniel
27. 6/ZS 50.0142,0
2
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 66. 18/ZS 18.4118,1
87
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
SLAVÍK Daniel
24. 5/ZS 38.6732,0
5
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 30. 2/ZS 11.0318,1-
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 3. 3/ZS 2.205,7-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu FOR slalom 8. 2/ZS 60.8672,9-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom     -
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 4. 4/ZS 3.347,2OČ/OM
23/0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 82. 4/ZS 15.1133,8ČP/OČ/OM
0/5/0
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 3. 3/ZS 27.7010,7OČ/OM
28/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 87. 6/ZS 18.7541,6ČP/OČ/OM
0/5/0
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 11. 3/ZS 113.9014,4
14
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 13. 2/ZS 7.2016,1
14
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 9. 2/ZS 110.5014,3
18
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 12. 2/ZS 6.8014,8
14
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 23. 1/ZS 13.5014,0
32
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 7. 2/ZS 53.0011,5
29
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 22. 2/ZS 14.3014,9
34
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 45. 31/ZS 20.2919,4OM/OČ
0/59
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 37. 4/ZS 131.2119,9OČ/OM
34/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 42. 6/ZS 143.4121,7OČ/OM
27/0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 79. 14/ZS 30.4031,5
68
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 67. 11/ZS 71.7067,5
0
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 83. 16/ZS 28.5030,5
66
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 28. 21/ZS 18.2840,9OČ/OM
5/0
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 22. 20/ZS 64.2925,1OČ/OM
7/0
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom    
0
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom    
0
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 14. 4/ZS 265.5032,4
9
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 18. 5/ZS 19.1042,0
7
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 16. 5/ZS 281.0034,2
9
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 18. 3/ZS 17.8038,5
8
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
SLAVÍK Daniel
5. 1/ZS 38.0030,2
1
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 12. 2/ZS 18.4017,9
19
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2M sjezd
SLAVÍK Daniel
3. 2/ZS 150.4021,1
0
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
SLAVÍK Daniel
4. 1/ZS 31.9025,1
2
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 16. 2/ZS 21.6021,0
19
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 60. 20/ZS 266.0339,3-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 64. 17/ZS 300.1945,0OČ/OM
11/0
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 18. 5/ZS 19.1042,0
7
12.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 45. 15/ZS 37.4050,7
24
11.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 50. 16/ZS 33.7040,7
27
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 15. 3/ZS 199.7027,8
5
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 19. 3/ZS 207.8029,3
2
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou K1M sjezd 31.   3511.693.977,0
0
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice K1M sjezd 31.   3548.196.849,8
0
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 68. 17/ZS 57.2762,5
5
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 86. 22/ZS 73.5176,1
4
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 98. 23/ZM 38.6033,7
29
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
SLAVÍK Daniel
19. 2/ZM 64.0047,5
0
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 90. 20/ZM 37.0431,2
40
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
SLAVÍK Daniel
20. 2/ZM 68.1647,3
0
29.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1M sjezd 18. 2/ZM 290.9033,9
1
29.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1M sjezd 20. 2/ZM 21.0042,5
0
28.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1M sjezd 19. 3/ZM 332.7038,2
0
28.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1M sjezd 18. 2/ZM 20.1038,9
0
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 64. 11/ZM 355.8250,0
6
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 67. 13/ZM 386.4955,1
4
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 30. 6/ZM 25.6023,0
10
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 36. 6/ZM 43.6039,6
6
20.05.2018 Slalom na Paraplíčku K1M slalom    
0
19.05.2018 Slalom na Paraplíčku K1M slalom 55. 13/ZM 36.6044,6
5
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 105. 27/ZM 53.6453,3
5
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 114. 31/ZM 61.4059,4
0
30.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 25. 5/ZM 269.1032,5
0
30.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 25. 4/ZM 21.3045,5
0
29.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 23. 3/ZM 19.6042,3
0
29.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 25. 3/ZM 241.9030,6
0
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 79. 35/ZM 43.2342,0
5
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 76. 32/ZM 34.0032,6
9
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 18. 5/ZM 303.5056,2
0
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. PW slalom 23.   63.1048,1
0
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. PW slalom 24. 19/PZM 59.0045,6
0
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom    
0
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom
předžáci
19. 19/PZM 50.4036,5
0
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 45. 4/PZ 50.8051,9
0
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 42. 3/PZ 49.6049,0
0
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. PW slalom 25. 25/PZM 55.6044,6
0
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. PW slalom 27. 27/PZM 72.4056,5
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Novotný ŠtěpánTJ Semily K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Novotný ŠtěpánTJ Semily K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 27.06.23 aktualizace z registru ČSK
Novotný ŠtěpánTJ Semily K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Novotný ŠtěpánTJ Semily K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 29.09.20 updated from RVP
Novotný ŠtěpánTJ Semily K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 28.07.20 updated from RVP
Novotný ŠtěpánTJ Semily K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 01.07.19 updated from RVP
Novotný ŠtěpánTJ Semily K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.06.18 updated from RVP
Novotný ŠtěpánTJ Semily K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.07.17 updated from RVP
Novotný ŠtěpánTJ Semily K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.05.15 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5383|0|N

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
410.K1M 2/2 66
Sjezd: Žebříček Český Pohár
44.K1M 6/8 28
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
41.C2M
Slavík Daniel
2/2 11
21.K1M 5/14 659
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Slavík Daniel
2/2 0
 K1M 5/10 0

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
366.K1M 2/2 81
Sjezd: Žebříček Český Pohár
45.K1M 8/10 15
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.K1M 5/15 574
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/12 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
272.K1M 2/2 150
Sjezd: Žebříček Český Pohár
57.K1M 7/7 3
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.K1M 5/7 330
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/7 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
61.C2M
Slavík Daniel
2/2 7
195.K1M 5/5 277
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
31.K1M 5/11 141
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
76.C2M
Slavík Daniel
2/2 3
264.K1M 5/10 204
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Slavík Daniel
1/1 0
63.K1M 5/12 44
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Slavík Daniel
2/2 0
331.K1M 5/6 90
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
129.K1M 5/6 11

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
413.K1M 4/4 19
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/5 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
 PW 2/2 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PW 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2023202220212020
K1M44455766

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202320222021202020192018201720162015
K1M410366272195264331413453-
C2M---6176123---
C1M----254----
PW-------2864

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212020201920182017
C2M41---79--
K1M2123223163129185

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020
K1M151

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20232022202120202019
C2M34----
K1M1001008094107
Fotky nenalezeny.
0|5383|0|N

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
410.K1M 2/2 66
Sjezd: Žebříček Český Pohár
44.K1M 6/8 28
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
41.C2M
Slavík Daniel
2/2 11
21.K1M 5/14 659
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Slavík Daniel
2/2 0
 K1M 5/10 0

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
366.K1M 2/2 81
Sjezd: Žebříček Český Pohár
45.K1M 8/10 15
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.K1M 5/15 574
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/12 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
272.K1M 2/2 150
Sjezd: Žebříček Český Pohár
57.K1M 7/7 3
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.K1M 5/7 330
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/7 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
61.C2M
Slavík Daniel
2/2 7
195.K1M 5/5 277
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
31.K1M 5/11 141
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
76.C2M
Slavík Daniel
2/2 3
264.K1M 5/10 204
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Slavík Daniel
1/1 0
63.K1M 5/12 44
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Slavík Daniel
2/2 0
331.K1M 5/6 90
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
129.K1M 5/6 11

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
413.K1M 4/4 19
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/5 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
 PW 2/2 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PW 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2023202220212020
K1M44455766

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202320222021202020192018201720162015
K1M410366272195264331413453-
C2M---6176123---
C1M----254----
PW-------2864

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212020201920182017
C2M41---79--
K1M2123223163129185

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020
K1M151

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20232022202120202019
C2M34----
K1M1001008094107

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
30 1 6 70   3 110
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody49.045.04540
K1M57.355.04530
C2M16.519.046
PW24.724.0233
C1M67.067.0671
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,040
K1M00,000,000,000,030
C2M00,000,000,000,06
PW00,000,000,000,03
C1M00,000,000,000,01
Celkem00,000,000,000,040
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody8042651620,0
K1M6023641525,0
C2M1260518,3
PW61242100,0
C1M26300,0
Celkem8042651620,0
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Novotný Štěpánsl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
pořadí27.24.5.4.19.20.
odstup %42,032,030,225,147,547,3
% poražených soupeřů10,323,342,957,114,39,5
pořadí201820192020celkem
průměr19.54.525.516.5
medián1942419
modus194244
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %47,427,637,037,3
průměrné % poražených soupeřů11,950,016,826,2
počet jízd44412
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
1
50,0%
5
83,3%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
1
8,3%

Kategorie K1M

Novotný Štěpánsl 59
14.05.23
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 50
12.05.19
sl 49
11.05.19
sl 32
28.04.19
sl 31
27.04.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 56
19.05.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 103
06.08.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
pořadí70.14.34.74.68.75.66.23.22.45.79.83.12.16.45.50.68.86.98.90.30.36.55.105.114.79.76.19.45.42.
odstup %32,313,221,028,422,619,618,114,014,919,431,530,517,921,050,740,762,576,133,731,223,039,644,653,359,442,032,636,551,949,0
% poražených soupeřů51,781,957,152,358,949,059,466,268,768,150,348,871,164,339,741,06,95,629,236,940,832,718,214,88,112,416,714,327,934,9
pořadí20162017201820192020202120222023celkem
průměr35.393.561.854.946.271.024.070.057.3
medián427955504568147055
modus197630122268147045
počet závodů3458522130
průměrný odstup od vítěze %45,846,834,441,317,225,517,132,334,4
průměrné % poražených soupeřů25,713,031,641,062,355,669,551,740,9
počet jízd6810161044260
lepší 1. jízda3
100,0%
2
50,0%
4
80,0%
2
25,0%
1
20,0%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
13
43,3%
čistých jízd2
33,3%
3
37,5%
2
20,0%
5
31,3%
2
20,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
15
25,0%

Kategorie PW

Novotný Štěpánsl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 151
26.09.15
pořadí23.24.27.
odstup %48,145,656,5
% poražených soupeřů18,520,713,3
pořadí20152016celkem
průměr27.023.524.7
medián272324
modus272323
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %56,546,850,0
průměrné % poražených soupeřů13,319,617,5
počet jízd246
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Novotný Štěpánsj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
pořadí40.32.12.18.45.43.37.41.35.3.
odstup %18,514,910,914,124,617,818,518,617,010,7
% poražených soupeřů42,653,788,282,318,522,266,462,659,594,9
pořadí2020202120222023celkem
průměr3.037.729.536.030.6
medián337183235
modus33512323
počet závodů134210
průměrný odstup od vítěze %10,718,116,916,716,6
průměrné % poražených soupeřů94,962,852,848,259,1

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Novotný Štěpánsj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
pořadí8.11.
odstup %10,915,7
% poražených soupeřů46,241,2
pořadí2023celkem
průměr9.59.5
medián88
modus88
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %13,313,3
průměrné % poražených soupeřů43,743,7

Kategorie K1M

Novotný Štěpánsj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí7.12.40.32.12.18.45.43.37.35.37.64.67.
odstup %6,611,718,514,910,914,124,617,818,517,019,950,055,1
% poražených soupeřů91,283,842,653,788,282,318,522,266,459,563,324,121,4
pořadí20182020202120222023celkem
průměr65.537.036.029.522.834.5
medián643735181237
modus64373512712
počet závodů2124413
průměrný odstup od vítěze %52,519,917,816,912,921,5
průměrné % poražených soupeřů22,863,363,052,867,855,2

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Novotný Štěpánsj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 82
29.06.19
pořadí8.11.3.
odstup %10,915,721,1
% poražených soupeřů46,241,2---
pořadí20192023celkem
průměr3.09.57.3
medián388
modus383
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %21,113,315,9
průměrné % poražených soupeřů0,043,729,1

Kategorie K1M

Novotný Štěpánsj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 41
29.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 5
25.03.23
sj 4
25.03.23/2
sj 74
18.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 4
26.03.22
sj 3
26.03.22/2
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sj 83
27.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sl 79
22.06.19
sj 77
20.06.19
sj 44
05.05.19
sj 43
05.05.19/2
sj 100
29.07.18
sj 98
28.07.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 110
30.07.17
sj 108
29.07.17
sj 92
01.07.17
pořadí7.12.23.40.32.17.17.7.45.43.15.13.37.41.35.3.11.9.7.37.42.14.16.64.18.19.15.18.19.64.67.25.25.18.
odstup %6,611,712,918,514,916,817,17,624,617,819,218,918,518,617,010,714,414,311,519,921,732,434,245,042,029,327,833,938,250,055,132,530,656,2
% poražených soupeřů91,283,857,742,653,762,862,878,618,522,250,057,166,462,659,594,963,072,482,463,360,651,948,330,048,525,041,722,710,024,121,44,011,1---
pořadí2017201820192020202120222023celkem
průměr22.742.024.318.237.724.621.125.7
medián251916937151718
modus2518143357177
počet závodů346635734
průměrný odstup od vítěze %39,844,335,115,418,117,614,124,7
průměrné % poražených soupeřů5,019,640,972,862,845,364,948,4

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Novotný Štěpánsj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
pořadí8.11.
odstup %10,915,7
% poražených soupeřů46,241,2
pořadí2023celkem
průměr9.59.5
medián88
modus88
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %13,313,3
průměrné % poražených soupeřů43,743,7

Kategorie K1M

Novotný Štěpánsj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí7.12.40.32.12.18.45.43.37.41.35.3.37.42.64.
odstup %6,611,718,514,910,914,124,617,818,518,617,010,719,921,745,0
% poražených soupeřů91,283,842,653,788,282,318,522,266,462,659,594,963,360,630,0
pořadí20192020202120222023celkem
průměr64.027.337.729.522.831.2
medián643737181237
modus6433512712
počet závodů1334415
průměrný odstup od vítěze %45,017,418,116,912,918,0
průměrné % poražených soupeřů30,072,962,852,867,861,3

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Novotný Štěpánsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
pořadí35.31.29.39.51.31.35.44.52.41.55.64.34.42.87.
odstup %18,88,115,517,918,914,013,719,523,521,218,024,714,122,641,6
% poražených soupeřů61,863,066,354,255,073,043,350,641,420,046,037,052,240,614,9
pořadí2020202120222023celkem
průměr87.048.842.333.544.7
medián8742413141
modus8734312931
počet závodů146415
průměrný odstup od vítěze %41,619,818,515,119,5
průměrné % poražených soupeřů14,944,047,261,348,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Novotný Štěpánsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 120
23.08.20
pořadí35.31.29.39.51.31.44.52.19.30.3.
odstup %18,88,115,517,918,914,019,523,514,518,15,7
% poražených soupeřů61,863,066,354,255,073,050,641,466,750,895,9
pořadí2020202120222023celkem
průměr16.519.044.533.533.1
medián319443131
modus319312931
počet závodů214411
průměrný odstup od vítěze %11,914,519,015,115,9
průměrné % poražených soupeřů73,466,755,061,361,7

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Novotný Štěpánsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 94
07.07.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
sp 101
29.07.18
sp 99
28.07.18
sj 111
30.07.17
sj 109
29.07.17
pořadí35.31.6.29.39.51.31.35.41.55.64.34.42.82.4.87.13.12.28.22.18.18.31.31.20.18.25.23.
odstup %18,88,15,715,517,918,914,013,721,218,024,714,122,633,87,241,616,114,840,925,142,038,56.849,83.977,042,538,945,542,3
% poražených soupeřů61,863,076,266,354,255,073,043,320,046,037,052,240,619,892,714,964,767,640,051,248,548,56,36,329,637,029,433,3
pořadí2017201820192020202120222023celkem
průměr24.019.024.739.648.839.528.033.0
medián2318221342353131
modus23181843431631
počet závodů226544528
průměrný odstup od vítěze %43,940,71.828,922,719,817,013,2409,6
průměrné % poražených soupeřů31,433,333,551,944,047,864,345,7

Mezinárodní závod sprint

Kategorie K1M

Novotný Štěpánsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 94
07.07.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 110
17.08.19
pořadí35.31.6.51.31.22.
odstup %18,88,15,718,914,025,1
% poražených soupeřů61,863,076,255,073,051,2
pořadí201920222023celkem
průměr22.041.024.029.3
medián22313131
modus2231631
počet závodů1236
průměrný odstup od vítěze %25,116,510,915,1
průměrné % poražených soupeřů51,264,067,063,4

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Novotný Štěpánsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí35.31.29.39.51.31.35.41.55.64.34.42.82.4.87.28.22.
odstup %18,88,115,517,918,914,013,721,218,024,714,122,633,87,241,640,925,1
% poražených soupeřů61,863,066,354,255,073,043,320,046,037,052,240,619,892,714,940,051,2
pořadí20192020202120222023celkem
průměr25.057.748.839.533.541.8
medián228242353135
modus22434312931
počet závodů2344417
průměrný odstup od vítěze %33,027,519,817,015,120,9
průměrné % poražených soupeřů45,642,544,047,861,348,9