Pleštil Šimon, 2007

TJ Semilyregistrační číslo: 059025
výkonnostní třídy  sjezd K1: 2 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy00000
Morava00000
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy00000
Morava00000
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1M sjezd 4. 2/DM 36.065,0OČ/OM
96/0
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1M sjezd 10. 6/DM 74.8310,9OČ/OM
89/0
14.05.2023 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 100. 26/DM 34.2044,9
36
13.05.2023 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom    
0
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 40. 5/DM 9.7018,0ČP/OČ/OM
0/98/0
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 41. 4/DM 9.9618,4ČP/OČ/OM
3/133/0
29.04.2023 Klasický sjezd v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 35. 9/DM 152.6618,0
50
09.04.2023 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Stejně jako v sobotu - Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok K1M sjezd 35. 9/DM 153.4816,4ČP/OČ/OM
1/98/0
08.04.2023 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (v K1M sjezd 39. 9/DM 168.0617,7ČP/OČ/OM
0/73/0
25.03.2023 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl u Lesního jezu. Náhradní trať v případě K1M sjezd 18. 6/DM 169.9717,3
47
25.03.2023 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl u Lesního jezu. Náhradní trať v případě K1M sjezd 18. 6/DM 167.0417,1
47
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 92. 22/DM 39.5037,6
34
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 84. 20/DM 33.4931,9
48
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 61. 10/DM 9.3921,2ČP/OČ/OM
0/91/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 72. 11/DM 11.5426,4ČP/OČ/OM
0/49/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km K1M sjezd 40. 8/DM 8.0515,8ČP/OČ/OM
0/34/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd     OČ/OM
0/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 56. 20/DM 185.6639,4OČ/OM
21/0
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 35. 13/DM 22.7022,9
26
18.06.2022 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada K1M sjezd 8. 3/DM 46.709,5
29
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 46. 15/DM 25.8025,2
21
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1M sjezd 59. 12/DM 17.2826,1ČP/OČ/OM
0/11/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1M sjezd 62. 13/DM 12.2027,9ČP/OČ/OM
0/12/0
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd 46. 9/DM 19.9323,6ČP/OČ/OM
0/3/0
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom    
0
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 90. 13/DM 78.1782,4
15
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 69. 11/DM 52.4455,5
22
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 34. 4/DM 191.7119,8ČP/OČ/OM
2/71/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 47. 10/DM 162.3518,6ČP/OČ/OM
0/17/0
26.03.2022 Sjezd na Sázavě - přesunuto na Berounku! viz pořad závodu K1M sjezd 14. 3/DM 215.2118,7
17
26.03.2022 Sjezd na Sázavě - přesunuto na Berounku! viz pořad závodu K1M sjezd 15.   228.9820,4
13
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 99. 27/ZS 33.0836,5
43
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 114. 27/ZS 35.6435,0
36
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M sjezd 40. 18/DM 10.4127,7-
05.09.2021 5. Český pohár žáků v Českém Vrbném ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 5. 5/ZS 3.477,5OČ/OM
28/0
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 72. 6/ZS 10.5224,0ČP/OČ/OM
0/17/0
04.09.2021 4. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 6. 6/ZS 23.048,5OČ/OM
24/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 78. 5/ZS 13.5331,6ČP/OČ/OM
0/8/0
22.08.2021 MČR žáků ve sprintu v Brandýse +3.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 20. 17/ZS 4.5410,8-
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 42. 3/ZS 119.4720,6ČP/OČ/OM
0/59/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 43. 2/ZS 113.1920,0ČP/OČ/OM
0/52/0
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 38. 12/ZS 25.4028,6
22
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M sjezd 7. 3/ZS 43.609,1
16
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 47. 14/ZS 27.5030,2
16
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 49. 3/ZS 9.4320,9ČP/OČ/OM
0/11/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 54. 5/ZS 12.4228,7ČP/OČ/OM
0/9/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 41. 4/ZS 243.8520,9ČP/OČ/OM
0/25/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 42. 4/ZS 231.6619,6ČP/OČ/OM
0/19/0
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom    
0
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 125. 32/ZS 31.5531,0
28
23.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve sprintu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 15. 13/ZS 7.3118,8-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu FOR slalom 14. 5/ZS 228.22273,4-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom     -
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 110. 18/ZS 38.7945,3
23
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 124. 17/ZS 42.8049,2
22
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 33. 5/ZS 22.3023,2
22
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 39. 8/ZS 29.7030,9
17
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 86. 53/ZS 41.6439,8OM/OČ
0/35
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 46. 8/ZS 158.2024,0OČ/OM
21/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 51. 7/ZS 161.9324,5OČ/OM
21/0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 123. 28/ZM 43.9045,4
24
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 40. 15/ZM 30.4468,2OČ/OM
0/0
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 38. 12/ZM 107.8942,1OČ/OM
0/0
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ZUNA Jáchym
6. 1/ZM 70.0055,7
0
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 22. 3/ZM 27.3026,6
9
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 16. 2/ZM 335.6071,2
3
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ZUNA Jáchym
7. 2/ZM 108.1084,9
0
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 26. 2/ZM 35.3034,2
9
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 78. 13/ZM 330.7148,9-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 78. 11/ZM 353.9553,0OČ/OM
1/0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 123. 32/ZM 56.7049,6
5
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 121. 31/ZM 58.6349,4
9
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 37. 8/ZM 41.1036,9
3
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 41. 8/ZM 49.3044,7
1
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice PW slalom 24. 20/PZM 57.8045,8
0
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice PW slalom 30. 23/PZM 139.90109,1
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Pleštil ŠimonTJ Semily K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Pleštil ŠimonTJ Semily K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Pleštil ŠimonTJ Semily K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 28.06.21 updated from RVP
Pleštil ŠimonTJ Semily K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Pleštil ŠimonTJ Semily K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 18.06.18 updated from RVP
Pleštil ŠimonTJ Semily K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.09.17 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5964|0|N

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
459.K1M 2/2 36
Sjezd: Žebříček Český Pohár
54.K1M 4/4 4
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.K1M 5/9 514
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
305.K1M 5/7 151
Sjezd: Žebříček Český Pohár
60.K1M 8/10 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
40.K1M 5/15 274
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/12 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
295.K1M 4/4 117
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 8/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
40.K1M 5/11 188
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/10 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
268.K1M 5/7 130
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
53.K1M 2/2 42
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Zuna Jáchym
2/2 0
391.K1M 3/3 42
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
115.K1M 4/4 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
405.K1M 4/4 18

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PW 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202320222021
K1M546074

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212020201920182017
K1M459305295268391405-
C2M----100--
PW------75

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20232022202120202019
K1M29404053115

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020
K1M175

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20232022202120202019
K1M1061028596116
Fotky nenalezeny.
0|5964|0|N

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
459.K1M 2/2 36
Sjezd: Žebříček Český Pohár
54.K1M 4/4 4
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.K1M 5/9 514
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
305.K1M 5/7 151
Sjezd: Žebříček Český Pohár
60.K1M 8/10 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
40.K1M 5/15 274
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/12 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
295.K1M 4/4 117
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 8/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
40.K1M 5/11 188
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/10 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
268.K1M 5/7 130
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
53.K1M 2/2 42
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Zuna Jáchym
2/2 0
391.K1M 3/3 42
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
115.K1M 4/4 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
405.K1M 4/4 18

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PW 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202320222021
K1M546074

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212020201920182017
K1M459305295268391405-
C2M----100--
PW------75

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20232022202120202019
K1M29404053115

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020
K1M175

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20232022202120202019
K1M1061028596116

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
24   2 42     68
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody67.547.012328
K1M76.084.012324
C2M6.56.062
PW27.024.0242
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,028
K1M00,000,000,000,024
C2M00,000,000,000,02
PW00,000,000,000,02
Celkem00,000,000,000,028
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody543406713,0
K1M471884714,9
C2M41283200,0
PW324800,0
Celkem543406713,0
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Pleštil Šimonsl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
pořadí6.7.
odstup %55,784,9
% poražených soupeřů28,614,3
pořadí2019celkem
průměr6.56.5
medián66
modus66
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %70,370,3
průměrné % poražených soupeřů21,521,5
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Pleštil Šimonsl 59
14.05.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 137
29.09.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
pořadí100.92.84.35.46.90.69.99.114.38.47.125.110.124.33.39.86.123.22.26.123.121.37.41.
odstup %44,937,631,922,925,282,455,536,535,028,630,231,045,349,223,230,939,845,426,634,249,649,436,944,7
% poražených soupeřů30,832,641,152,841,621,231,335,930,746,436,122,521,018,050,843,338,422,344,740,510,914,926,523,1
pořadí201820192020202120222023celkem
průměr80.557.086.274.569.3100.076.0
medián412686476910084
modus3722333835100123
počet závodů43646124
průměrný odstup od vítěze %45,135,436,632,642,644,939,0
průměrné % poražených soupeřů18,935,832,337,336,830,832,4
počet jízd8612811247
lepší 1. jízda2
50,0%
0
0,0%
3
50,0%
2
50,0%
3
50,0%
0
0,0%
10
41,7%
čistých jízd2
25,0%
1
16,7%
2
16,7%
1
12,5%
1
9,1%
0
0,0%
7
14,9%

Kategorie PW

Pleštil Šimonsl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
pořadí24.30.
odstup %45,8109,1
% poražených soupeřů20,7---
pořadí2017celkem
průměr27.027.0
medián2424
modus2424
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %77,577,5
průměrné % poražených soupeřů10,410,4
počet jízd33
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Pleštil Šimonsj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
pořadí35.39.56.34.47.42.43.42.
odstup %16,417,739,419,818,620,620,019,6
% poražených soupeřů50,043,342,738,914,861,760,751,2
pořadí202120222023celkem
průměr42.345.737.042.3
medián42473542
modus42343542
počet závodů3328
průměrný odstup od vítěze %20,125,917,121,5
průměrné % poražených soupeřů57,932,146,745,4

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Pleštil Šimonsj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 118
22.08.21
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí4.10.35.39.56.34.47.20.42.42.46.
odstup %5,010,916,417,739,419,818,610,820,619,624,0
% poražených soupeřů95,686,850,043,342,738,914,867,861,751,254,1
pořadí2020202120222023celkem
průměr46.034.745.722.034.1
medián4642471039
modus464234442
počet závodů133411
průměrný odstup od vítěze %24,017,025,912,518,4
průměrné % poražených soupeřů54,160,232,168,955,2

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Pleštil Šimonsj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 41
29.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 5
25.03.23
sj 4
25.03.23/2
sj 74
18.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 4
26.03.22
sj 3
26.03.22/2
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sl 83
19.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 82
29.06.19
sl 79
22.06.19
pořadí4.10.35.35.39.18.18.8.34.47.14.15.6.42.43.7.42.46.51.16.78.
odstup %5,010,918,016,417,717,117,39,519,818,618,720,48,520,620,09,119,624,024,571,253,0
% poražených soupeřů95,686,834,650,043,360,560,575,038,914,853,650,089,861,760,778,651,254,151,925,014,4
pořadí20192020202120222023celkem
průměr47.048.528.023.622.729.0
medián164642151834
modus16464281818
počet závodů2255721
průměrný odstup od vítěze %62,124,215,617,414,620,9
průměrné % poražených soupeřů19,753,068,446,561,654,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Pleštil Šimonsj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 126
04.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí4.10.35.39.56.34.47.6.42.43.42.46.51.78.
odstup %5,010,916,417,739,419,818,68,520,620,019,624,024,553,0
% poražených soupeřů95,686,850,043,342,738,914,889,861,760,751,254,151,914,4
pořadí20192020202120222023celkem
průměr78.048.533.345.722.038.1
medián784642471042
modus78464234442
počet závodů1243414
průměrný odstup od vítěze %53,024,217,225,912,521,3
průměrné % poražených soupeřů14,453,065,932,168,954,0

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Pleštil Šimonsp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí40.41.61.72.40.59.62.46.72.78.49.54.
odstup %18,018,421,226,415,826,127,923,624,031,620,928,7
% poražených soupeřů53,051,845,936,035,033,329,910,029,023,030,423,2
pořadí202120222023celkem
průměr63.356.740.556.2
medián54594054
modus49404040
počet závodů46212
průměrný odstup od vítěze %26,323,518,223,6
průměrné % poražených soupeřů26,431,752,433,4

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Pleštil Šimonsp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 120
23.08.20
pořadí40.41.61.72.59.62.40.15.
odstup %18,018,421,226,426,127,927,718,8
% poražených soupeřů53,051,845,936,033,329,927,871,4
pořadí2020202120222023celkem
průměr15.040.063.540.548.8
medián1540614041
modus1540594040
počet závodů11428
průměrný odstup od vítěze %18,827,725,418,223,1
průměrné % poražených soupeřů71,427,836,352,443,6

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Pleštil Šimonsp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí40.41.61.72.40.46.72.5.78.49.54.40.38.
odstup %18,018,421,226,415,823,624,07,531,620,928,768,242,1
% poražených soupeřů53,051,845,936,035,010,029,092,223,030,423,213,314,0
pořadí2019202120222023celkem
průměr39.051.654.840.548.9
medián3854464046
modus385404040
počet závodů254213
průměrný odstup od vítěze %55,122,521,818,226,6
průměrné % poražených soupeřů13,739,631,752,435,1

Mezinárodní závod sprint

Kategorie K1M

Pleštil Šimonsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 110
17.08.19
pořadí61.72.38.
odstup %21,226,442,1
% poražených soupeřů45,936,014,0
pořadí20192022celkem
průměr38.066.557.0
medián386161
modus386138
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %42,123,829,9
průměrné % poražených soupeřů14,041,032,0

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Pleštil Šimonsp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 129
05.09.21/2
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí40.41.61.72.40.46.72.5.78.49.54.40.38.
odstup %18,018,421,226,415,823,624,07,531,620,928,768,242,1
% poražených soupeřů53,051,845,936,035,010,029,092,223,030,423,213,314,0
pořadí2019202120222023celkem
průměr39.051.654.840.548.9
medián3854464046
modus385404040
počet závodů254213
průměrný odstup od vítěze %55,122,521,818,226,6
průměrné % poražených soupeřů13,739,631,752,435,1