Slalom ve Vysokém Mýtě

30.06.2019   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMKONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.128.30 0 133.20 0 128.30 0
2.2/PZMZUNA Jáchym 2010 Semily149.50 4 150.60 2 152.6024.30/18,90
3.3/PZMJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto184.60 6 176.80 2 178.8050.50/39,40
4.1/PZZINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK188.70 4 194.00 2 192.7064.40/50,20
5.4/PZMKUTĚJ Jan 2011 Trutnov191.30 8 201.00 8 199.3071.00/55,30
6.2/PZZZÁLABSKÁ Eliška 2009 Trutnov206.30 2 204.40 2 206.4078.10/60,90
7.3/PZZELIÁŠOVÁ Anneli 2010 Trutnov203.10 6 200.90 10 209.1080.80/63,00
8.4/PZZMARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov199.20 10 208.50 2 209.2080.90/63,10

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. INDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK270.90 6 224.60 0 224.60 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.134.20 0 129.90 0 129.90 5
2.1/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3 KVS HK135.60 0 137.00 0 135.605.70/4,44
3.2/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK143.90 0 136.50 0 136.506.60/5,13
4.3/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto143.80 0 142.40 0 142.4012.50/9,62
5.4/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 KVS HK147.90 2 144.70 0 144.7014.80/11,41
6.1/VMVORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.174.30 0 169.20 0 169.2039.30/30,30

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.111.50 0 111.40 2 111.50 21
2. ŠILAR Jakub 1987 3+ Vys.Mýto114.90 0 112.60 0 112.601.10/1,017
3.1/VVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.114.10 0 115.40 0 114.102.60/2,313
4.1/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3+ Pardub.116.90 0 120.20 10 116.905.40/4,89
5.2/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.121.30 2 130.70 0 123.3011.80/10,68
6. JÍLEK Jan 1993 Vys.Mýto125.50 0 128.90 0 125.5014.00/12,67
7.1/VMMICKA Jakub 1983 Vys.Mýto127.80 4 128.80 0 128.8017.30/15,56
8.1/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK131.00 0 132.30 0 131.0019.50/17,55
9. KREJZA Filip 1989 3 Vys.Mýto133.20 0 4.00 999 133.2021.70/19,54
10.2/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto156.70 4 152.60 0 152.6041.10/36,93
11.2/ZMSTOLÍN Antonín 2008 Trutnov157.70 0 156.40 2 157.7046.20/41,42
12.3/ZSBAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.184.60 0 160.40 0 160.4048.90/43,91
13.3/ZMVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto175.20 0 175.40 0 175.2063.70/57,10
14.4/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto171.80 6 4.00 999 177.8066.30/59,50
15.5/ZMZUNA Vilém 2007 Semily183.60 0 179.50 0 179.5068.00/61,00
16.3/VŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.78.20 900 4.00 999 978.20 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
125.80 4 125.70 0 125.70 11
2.1/DMŘEHÁK Jiří
VODRÁŽKA Matěj
2003
2004
3 Semily
Semily
144.50 2 145.50 2 146.5020.80/16,57
3.1/U23KOBLÍŽEK Daniel
STEHLÍK Alexander
2000
2002
Trutnov
Trutnov
145.10 4 151.90 12 149.1023.40/18,63
4.1/VVOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
2 Pardub.
Dv.Král.
161.50 0 182.30 2 161.5035.80/28,52
5.1/ZSNOVOTNÝ Štěpán
SLAVÍK Daniel
2006
2006
Semily
Semily
161.70 2 162.90 2 163.7038.00/30,21
6.1/ZMZUNA Jáchym
PLEŠTIL Šimon
2010
2007
Semily
Semily
193.30 4 187.70 8 195.7070.00/55,70
7.2/ZMKVAPIL Ondřej
VOSMEK Jáchym
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
197.80 10 192.60 6 198.6072.90/58,00
8.2/ZSSEDLÁK Jakub
SEDLÁK Václav
2005
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
247.20 56 204.00 12 216.0090.30/71,80

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK119.50 0 118.50 0 118.50 12
2.1/DMBUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.120.70 0 119.20 0 119.200.70/0,611
3.2/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3+ Vys.Mýto122.50 0 123.50 0 122.504.00/3,410
4.3/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK126.50 0 125.50 0 125.507.00/5,99
5.4/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK124.80 2 128.80 0 126.808.30/7,08
5.1/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily126.80 0 127.20 2 126.808.30/7,07
7.5/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.129.60 2 127.40 0 127.408.90/7,56
8.6/ZSHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.140.50 0 141.80 0 140.5022.00/18,65
9.1/VMMARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov143.10 2 141.60 0 141.6023.10/19,54
10.2/VMVORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.148.30 0 149.50 0 148.3029.80/25,13
11.1/ZMBEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov150.40 0 149.50 2 150.4031.90/26,92
12.3/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.161.50 4 154.80 0 154.8036.30/30,61
13.4/VMHAMÁČKOVÁ Adéla 1982 Trutnov165.80 0 159.30 2 161.3042.80/36,10
14.7/ZSLEVOVÁ Viktorie 2006 Trutnov184.40 6 177.40 0 177.4058.90/49,70

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23ŠVAGR Rostislav 2000 3+ Týniště104.10 0 102.70 0 102.70 42
2. SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto104.40 0 105.60 0 104.401.70/1,738
3.2/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov104.80 0 109.10 0 104.802.10/2,034
4.1/VMMAREK Lukáš 1980 2 Trutnov110.10 0 110.20 0 110.107.40/7,230
5.1/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily109.30 2 108.70 2 110.708.00/7,826
6. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto114.20 2 109.60 2 111.608.90/8,725
7.2/DMVIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště112.00 0 112.70 0 112.009.30/9,124
8. ŠILAR Jakub 1987 3+ Vys.Mýto117.50 0 114.40 2 116.4013.70/13,323
9.3/DMNĚMEC Radek 2004 3+ Pardub.120.60 2 117.30 0 117.3014.60/14,222
10.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.118.00 2 114.40 4 118.4015.70/15,321
11.1/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto119.50 0 121.40 0 119.5016.80/16,420
12.2/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily120.80 4 121.10 0 121.1018.40/17,919
13.1/VSKŘIŠŤAN Martin 1964 3+ Týniště121.50 0 119.20 4 121.5018.80/18,318
14.3/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily122.10 2 121.40 2 123.4020.70/20,217
15.4/DMŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily123.10 4 123.80 0 123.8021.10/20,516
16.4/ZSKVÍČALA Matyáš 2005 3 Turnov127.80 0 124.20 0 124.2021.50/20,915
17. CINKO Radek 1993 3+ Pardub.125.60 10 120.90 4 124.9022.20/21,614
18.1/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK132.50 0 127.10 0 127.1024.40/23,813
18.5/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště130.00 6 127.10 0 127.1024.40/23,812
20.6/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.126.50 2 128.10 2 128.5025.80/25,111
21.2/ZMVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto129.20 0 131.30 8 129.2026.50/25,810
22.3/ZMPLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily131.50 2 130.00 0 130.0027.30/26,69
23.2/VMMICKA Jakub 1983 Vys.Mýto130.40 0 130.00 2 130.4027.70/27,08
24.2/VKVÍČALA Čestmír 1970 3 Turnov132.60 2 128.70 2 130.7028.00/27,37
25.2/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov137.40 0 135.60 0 135.6032.90/32,06
26.4/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto142.20 0 137.50 0 137.5034.80/33,95
27.5/ZMKONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.142.10 4 143.00 0 143.0040.30/39,24
28.6/ZMZUNA Vilém 2007 Semily149.90 0 143.90 2 145.9043.20/42,13
29.5/DMŠVAGR Robin 2004 Týniště140.20 6 143.00 10 146.2043.50/42,42
30. JAROLÍMEK Josef 1995 3 Turnov154.70 0 152.10 0 152.1049.40/48,11
31.7/ZMSEDLÁK Václav 2007 Vys.Mýto159.70 4 152.10 4 156.1053.40/52,00
32.8/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto154.50 6 149.00 8 157.0054.30/52,90
33.7/ZSMUK Jan 2005 Turnov164.40 2 163.80 8 166.4063.70/62,00
34.9/ZMKOTRBA Matěj 2007 Vys.Mýto163.70 6 163.60 4 167.6064.90/63,20
35.8/ZSSEDLÁK Jakub 2005 Vys.Mýto173.20 4 185.90 0 177.2074.50/72,50
36.10/ZMLHOTÁK Jakub 2007 Turnov178.60 6 169.70 8 177.7075.00/73,00
37.11/ZMLEV Ondřej 2008 Trutnov183.10 10 178.30 2 180.3077.60/75,60
38.12/ZMMUK Matěj 2007 Turnov181.50 6 178.90 10 187.5084.80/82,60
39.13/ZMVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto203.80 2 195.40 2 197.4094.70/92,20
  HLOBIL Josef 2001 3 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBŮ Jiří 1981 Vys.Mýto4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
133.40 6 137.10 0 137.10 13
2.1/DMŠŤASTNÝ Matěj
BUNDOVÁ Simona
2005
2004
3 Pardub.
Pardub.
143.40 4 139.10 2 141.104.00/2,99
3. ŠILAR Jakub
HAMÁČKOVÁ Adéla
1987
1982
2 Vys.Mýto
Trutnov
141.70 4 140.60 4 144.607.50/5,55
4.1/ZSINDRUCH Tomáš
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
2008
2006
3 KVS HK
KVS HK
148.10 4 148.10 0 148.1011.00/8,04
5. TATÍČEK Miroslav
JANDÍKOVÁ Martina
1985
1983
3 Pardub.
Pardub.
148.50 2 154.00 4 150.5013.40/9,83
6.2/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela
ZRZAVÝ Jakub
2005
2005
Vys.Mýto
Vys.Mýto
152.30 2 156.30 0 154.3017.20/12,52
7.2/DMNĚMEC Radek
ŽĎÁRSKÁ Laura
2004
2006
3 Pardub.
Pardub.
153.00 4 155.80 4 157.0019.90/14,51
8.1/VJAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
170.90 0 169.80 0 169.8032.70/23,90
9. MICKA Jakub
VENIGEROVÁ Hana
1983
2001
Vys.Mýto
Vys.Mýto
170.80 6 170.80 4 174.8037.70/27,50
Oddíl

Historie procházení