Kuděj Jan, 2011

Loko Trutnovregistrační číslo: 060090
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+ C1: 3+ C2: 3sjezd K1: 3 C1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
07.04.2024 Slalom v Trutnově - 58. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom 9. 3/ZS 27.3121,6
10
07.04.2024 Slalom v Trutnově - 58. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 28. 7/ZS 41.4434,6
16
06.04.2024 Sprint v Trutnově Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M sjezd 6.   14.1130,0
4
06.04.2024 Slalom v Trutnově - 58. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom 12. 3/ZS 18.1216,4
9
06.04.2024 Sprint v Trutnově Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M sjezd 8.   11.5026,2
9
06.04.2024 Slalom v Trutnově - 58. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 25. 4/ZS 20.7519,4
22
08.10.2023 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice C1M slalom 34. 5/ZM 23.6426,9
13
08.10.2023 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice C2M slalom
VÍDEŇSKÝ Antonín
9. 5/DM 22.5220,8
1
08.10.2023 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 47. 4/ZM 22.5729,1
41
07.10.2023 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice C1M slalom 32. 5/ZM 20.8620,9
22
07.10.2023 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice C2M slalom
VÍDEŇSKÝ Antonín
8. 5/DM 32.6728,8
1
07.10.2023 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 73. 7/ZM 26.5529,9
31
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 84. 10/ZM 30.3029,7
51
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 23. 2/ZM 26.9024,7
31
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2M slalom
VÍDEŇSKÝ Antonín
10. 3/DM 27.1021,2
8
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 88. 9/ZM 31.3032,2
58
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 32. 3/ZM 26.4025,0
31
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2M slalom
VÍDEŇSKÝ Antonín
12. 3/DM 28.3023,3
7
17.09.2023 54. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 92. 13/ZM 27.8334,3
46
17.09.2023 54. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 27. 7/ZM 23.0426,1
34
16.09.2023 54. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + 6. ČP veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 78. 11/ZM 35.9035,4
47
16.09.2023 54. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + 6. ČP veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C1M slalom 24. 4/ZM 34.6332,0
32
10.09.2023 MČR žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky C1M sjezd 6. 1/ZM 4.8110,5-
10.09.2023 MČR žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky K1M sjezd 13. 2/ZM 7.0218,3-
09.09.2023 MČR žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky K1M slalom 56. 20/ZM 41.9144,4-
09.09.2023 MČR žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky C1M slalom 31. 9/ZM 38.1337,4-
03.09.2023 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 73. 1/ZM 18.4742,6ČP/OČ/OM
0/8/0
02.09.2023 3. Český pohár žáků v klasickém sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 6. 2/ZM 41.1313,6OČ/OM
7/0
02.09.2023 3. Český pohár žáků v klasickém sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 21. 3/ZM 58.6322,1OČ/OM
10/0
02.09.2023 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 75. 3/ZM 18.2339,0ČP/OČ/OM
0/7/0
01.09.2023 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 9. 2/ZM 8.2115,8OČ/OM
6/0
01.09.2023 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 16. 1/ZM 8.5018,3OČ/OM
15/0
31.08.2023 Veřejný závod ve sprintu v Českých Budějovicích USD České Vrbné K1M sjezd 31. 1/ZM 17.2337,4
6
30.08.2023 Světový pohár ve sprintu +veřejný závod ve sprintu v Českých Budějovicích USD České Vrbné K1M sjezd 40.   3552.157.425,1
0
13.08.2023 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 69. 20/ZM 50.2256,3OČ/OM
20/0
13.08.2023 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom 28. 9/ZM 43.2744,2OČ/OM
14/0
12.08.2023 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 79. 22/ZM 93.05102,3OČ/OM
12/0
12.08.2023 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse nad Labem Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom 25. 9/ZM 46.1647,0OČ/OM
16/0
23.07.2023 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C1M sjezd 6. 1/ZM 227.2023,1
0
23.07.2023 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C1M sjezd 7. 1/ZM 16.4328,9
0
23.07.2023 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 16. 1/ZM 311.3035,9
2
23.07.2023 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 17. 1/ZM 17.5736,3
1
22.07.2023 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C1M sjezd 5. 1/ZM 225.7123,4
0
22.07.2023 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C1M sjezd 6. 1/ZM 14.5025,5
0
22.07.2023 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 14. 1/ZM 272.4731,5
5
22.07.2023 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 14. 1/ZM 16.4134,0
3
16.07.2023 Memoriál Lídy Polesné + MČR veteránů v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok C1M slalom 74. 10/ZM 59.1980,0
0
16.07.2023 Memoriál Lídy Polesné + MČR veteránů v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok K1M slalom 89. 9/ZM 30.9843,5
26
15.07.2023 Memoriál Karla Krejčího + 4.Český pohár veteránů v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok C1M slalom 61. 7/ZM 45.1758,6
11
15.07.2023 Memoriál Karla Krejčího + 4.Český pohár veteránů v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok K1M slalom 84. 8/ZM 31.0940,2
26
07.07.2023 Mezinárodní open závod + veřejný závod ve sprintu v Roudnici n.L. USD ROUDNICE NAD LABEM C1M sjezd 4.   83.65113,5
1
07.07.2023 Mezinárodní open závod + veřejný závod ve sprintu v Roudnici n.L. USD ROUDNICE NAD LABEM K1M sjezd 19.   20.6534,5
2
25.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 23. 2/ZM 33.8028,9
9
25.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 32. 2/ZM 32.0031,4
27
24.06.2023 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada C1M sjezd 10. 1/ZM 155.3830,7
1
24.06.2023 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada K1M sjezd 16. 2/ZM 133.5026,6
5
24.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 26. 2/ZM 33.5330,0
7
24.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 36. 3/ZM 29.7830,2
27
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C1M sjezd 24. 4/ZM 244.1628,4OČ/OM
0/0
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1M sjezd 44. 3/ZM 259.7335,7OČ/OM
12/0
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C1M sjezd 34. 4/ZM 282.0335,9OČ/OM
0/0
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1M sjezd 50. 3/ZM 298.9743,7OČ/OM
10/0
21.05.2023 4. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 52. 12/ZM 28.2435,8OČ/OM
35/0
21.05.2023 4. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 35. 12/ZM 27.6431,2OČ/OM
14/0
20.05.2023 3. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 58. 16/ZM 29.5036,5OČ/OM
30/0
20.05.2023 3. Český pohár žáků ve slalomu v České Lípě řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 26. 10/ZM 27.5931,7OČ/OM
18/0
30.04.2023 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom 29. 4/ZM 40.5137,1
15
30.04.2023 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 73. 10/ZM 39.6939,5
27
29.04.2023 Trutnovský slalom + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom 30. 5/ZM 26.0322,6
16
29.04.2023 Trutnovský slalom + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 76. 10/ZM 29.6729,4
28
23.04.2023 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 26. 8/ZM 55.0159,7OM/OČ
0/8
23.04.2023 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 66. 19/ZM 69.9181,4OM/OČ
0/13
22.04.2023 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava C1M slalom 25. 7/ZM 54.9055,6OM/OČ
0/9
22.04.2023 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 66. 21/ZM 66.3168,8OM/OČ
0/15
09.04.2023 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Stejně jako v sobotu - Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok K1M sjezd 68. 1/ZM 396.8442,4ČP/OČ/OM
0/2/0
08.04.2023 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (v K1M sjezd 64. 1/ZM 416.6444,0ČP/OČ/OM
0/5/0
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd 34. 2/ZM 398.8040,0OM
9
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd 35. 2/ZM 372.9035,9OM
6
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila - louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd 31. 1/ZM 351.1035,3OM
9
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila -louka před mostem na Lesnici K1M sjezd 32. 1/ZM 368.2036,8OM
8
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 47. 4/ZM 41.9537,1
13
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 86. 10/ZM 37.2635,4
40
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 51. 3/ZM 38.5235,0
15
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 89. 12/ZM 34.7633,1
43
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 11. 1/ZM 10.5721,4OČ/OM
2/0
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 34. 11/ZM 11.7427,0OČ/OM
10/0
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 99. 2/ZM 40.7792,2ČP/OČ/OM
0/2/0
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 14. 4/ZM 64.7821,1OČ/OM
1/0
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 39. 17/ZM 93.5836,4OČ/OM
6/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 106. 2/ZM 36.8684,3ČP/OČ/OM
0/0/0
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M sjezd 15. 3/ZM 9.0819,7-
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M sjezd 63. 30/ZM 24.1160,4-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M slalom 69. 29/ZM 84.3095,4-
27.08.2022 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1M slalom 40. 13/ZM 105.09108,6-
10.07.2022 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C1M slalom 18. 1/ZM 23.0025,6
13
10.07.2022 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C2M slalom
PORTYCH Ondřej
5. 1/ZM 38.4032,9
0
10.07.2022 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 35. 4/ZM 22.3027,1
20
09.07.2022 Slalom v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C1M slalom 21. 1/ZM 22.4025,3
13
09.07.2022 Slalom v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C2M slalom
PORTYCH Ondřej
5. 1/ZM 22.4018,3
0
09.07.2022 Slalom v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 40. 2/ZM 22.6027,6
21
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1M slalom 70. 25/ZM 40.4451,3OČ/OM
13/0
03.07.2022 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1M slalom 41. 16/ZM 49.5856,4OČ/OM
5/0
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy K1M slalom 63. 19/ZM 37.0642,9OČ/OM
19/0
02.07.2022 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou pod silničním mostem řeky Moravy C1M slalom 30. 5/ZM 35.0436,5OČ/OM
14/0
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc C1M sjezd 20. 4/ZM 12.4225,9-
29.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve sprintu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc K1M sjezd 25. 8/ZM 13.8335,2-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 C1M slalom 37. 17/ZM 40.8337,2-
28.06.2022 Letní olympiáda dětí a mládeže ve slalomu v Olomouci Mlýnský potok v Olomouci před loděnicí SKUP Olomouc, U Sportovní haly 2 K1M slalom 38. 18/ZM 46.0948,8-
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 39. 6/ZM 201.3735,9OČ/OM
0/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 64. 8/ZM 205.8143,3OČ/OM
13/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 39. 4/ZM 218.0638,9OČ/OM
0/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 71. 9/ZM 218.7446,4OČ/OM
11/0
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 27. 4/ZM 39.4036,9
4
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
PORTYCH Ondřej
10. 1/ZM 46.1039,2
0
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 47. 6/ZM 33.3033,6
15
18.06.2022 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada C1M sjezd 10. 1/ZM 200.8038,9
1
18.06.2022 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada K1M sjezd 23. 3/ZM 211.1042,9
2
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 27. 4/ZM 43.9039,3
4
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
PORTYCH Ondřej
11. 1/ZM 39.3031,4
0
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 50. 6/ZM 29.9029,2
17
22.05.2022 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. C1M slalom 72. 15/ZM 45.9355,0
0
22.05.2022 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 150. 28/ZM 41.2156,3
14
21.05.2022 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. C1M slalom 77. 12/ZM 53.8163,8
0
21.05.2022 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 143. 25/ZM 45.7063,6
26
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C1M slalom 37. 11/ZM 104.2198,1OM/OČ
0/0
01.05.2022 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1M slalom 68. 19/ZM 64.1667,7OM/OČ
0/13
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA C1M slalom 38. 12/ZM 123.12117,9OM/OČ
0/1
30.04.2022 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD OPAVA K1M slalom 73. 23/ZM 73.5181,9OM/OČ
0/9
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom 42. 4/ZM 98.8897,9
0
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 77. 10/ZM 91.5794,1
3
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom 45. 3/ZM 166.30158,2
0
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 103. 13/ZM 111.54117,6
2
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom 38. 2/ZM 71.2469,2
2
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 79. 7/ZM 72.6876,9
12
31.03.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 19. 1/ZM 524.0164,2
0
31.03.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 20. 2/ZM 404.0249,6
0
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice PWK slalom 8. 6/PZM 10.198,1
0
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice PWK slalom 7. 5/PZM 11.348,4
0
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 159. 8/PZ 52.1478,8
0
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 145. 7/PZ 63.4387,3
0
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 36. 2/PZ 67.1071,7
0
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 36. 2/PZ 68.4274,2
0
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou PWK slalom 4. 4/PZM 36.2027,8
0
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou PWK slalom 5. 5/PZM 46.0034,7
0
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. PWK slalom 24. 18/PZM 359.60275,7OM/OČ
0/0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice PWK slalom 40. 31/PZM 80.4065,2
0
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice PWK slalom 42. 32/PZM 61.7050,4
0
03.08.2019
04.08.2019
World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00 C1M slalom 12. 6/U23 5.956,1-
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 32. 3/PZ 152.90165,8
0
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 36. 3/PZ 135.60139,1
0
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou PWK slalom 5. 4/PZM 71.0055,3
0
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou PWK slalom 7. 5/PZM 69.8051,8
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Kuděj JanLoko Trutnov K1: 3   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Kuděj JanLoko Trutnov K1: 3   C1: 3+   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 04.10.23 aktualizace z registru ČSK
Kuděj JanLoko Trutnov K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 19.09.23 aktualizace z registru ČSK
Kuděj JanLoko Trutnov K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Kuděj JanLoko Trutnov K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 06.09.22 aktualizace z registru ČSK
Kuděj JanLoko Trutnov K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 28.06.22 aktualizace z registru ČSK
Kuděj JanLoko Trutnov K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.05.22 aktualizace z registru ČSK
Kuděj JanLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.04.22 aktualizace z registru ČSK
Kutěj JanLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.07.19 updated from RVP
Kutěj JanLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 24.06.19 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6526|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
72.C1M 2/2 19
146.K1M 2/2 38
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.C1M 1/1 4
54.K1M 1/1 9

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
119.C1M 5/18 150
45.C2M
Vídeňský Antonín
4/4 17
268.K1M 5/18 243
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
 K1M 5/6 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
45.C1M 5/10 15
76.K1M 5/16 55
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
49.K1M 5/12 32

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
149.C1M 5/15 68
 C2M
Portych Ondřej
4/4 0
307.K1M 5/15 150
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
55.C1M 5/6 4
75.K1M 5/8 42
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 K1M 5/6 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
 PWK 2/2 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
 PWK 3/3 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 1/1 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
 PWK 4/4 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20232022
K1M89101

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022202120202019
C1M72119149---
K1M146268307438478547
C2M-4598---
PWK---702434

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022
C1M294555
K1M547675

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202320222020
C1M6462-
K1M158147-
PWK--45

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20232022
C1M7081
K1M49138
Fotky nenalezeny.
0|6526|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
72.C1M 2/2 19
146.K1M 2/2 38
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.C1M 1/1 4
54.K1M 1/1 9

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
119.C1M 5/18 150
45.C2M
Vídeňský Antonín
4/4 17
268.K1M 5/18 243
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
 K1M 5/6 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
45.C1M 5/10 15
76.K1M 5/16 55
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
49.K1M 5/12 32

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
149.C1M 5/15 68
 C2M
Portych Ondřej
4/4 0
307.K1M 5/15 150
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
55.C1M 5/6 4
75.K1M 5/8 42
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 K1M 5/6 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
 PWK 2/2 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
 PWK 3/3 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 1/1 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
 PWK 4/4 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20232022
K1M89101

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022202120202019
C1M72119149---
K1M146268307438478547
C2M-4598---
PWK---702434

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022
C1M294555
K1M547675

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202320222020
C1M6462-
K1M158147-
PWK--45

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20232022
C1M7081
K1M49138

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
44 39 8 32 20   143
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody46.136.0591
K1M70.269.03640
C1M34.529.02634
PWK15.87.059
C2M8.89.058
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,091
K1M00,000,000,000,040
C1M00,000,000,000,034
PWK00,000,000,000,09
C2M00,000,000,000,08
Celkem00,000,000,000,091
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody1812702152714,9
K1M801004131215,0
C1M681104161217,6
PWK174682815,9
C2M161268212,5
Celkem1812702152714,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Kuděj Jansl 127
09.09.23
sl 98
16.07.23
sl 111
27.08.22
sl 30
16.04.22
pořadí31.74.40.45.
odstup % *)37,480,0108,6158,2
% poražených soupeřů *)37,53,99,32,2
pořadí20222023celkem
průměr42.552.547.5
medián403140
modus403131
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze % *)133,458,796,1
průměrné % poražených soupeřů *)5,820,713,2
počet jízd437
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Kuděj Jansl 127
09.09.23
sl 98
16.07.23
sl 111
27.08.22
sl 30
16.04.22
pořadí56.89.69.103.
odstup % *)44,443,595,4117,6
% poražených soupeřů *)26,726,115,09,7
pořadí20222023celkem
průměr86.072.579.3
medián695669
modus695656
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze % *)106,544,075,3
průměrné % poražených soupeřů *)12,426,419,4
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Kuděj Jansl 13
07.04.24
sl 12
06.04.24
sl 147
08.10.23
sl 146
07.10.23
sl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 132
17.09.23
sl 131
16.09.23
sl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 98
16.07.23
sl 97
15.07.23
sl 82
25.06.23
sl 80
24.06.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 37
30.04.23
sl 36
29.04.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 91
10.07.22
sl 90
09.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 63
22.05.22
sl 62
21.05.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
pořadí9.12.34.32.23.32.27.24.28.25.74.61.23.26.35.26.29.30.26.25.47.51.18.21.27.27.72.77.42.45.38.
odstup %21,616,426,920,924,725,026,132,044,247,080,058,628,930,031,231,737,122,659,755,637,135,025,625,336,939,355,063,897,9158,269,2
% poražených soupeřů55,645,029,842,661,453,058,761,042,651,03,921,133,326,533,351,036,435,634,236,827,027,548,548,731,631,69,013,62,42,29,8
pořadí202220232024celkem
průměr42.332.210.534.4
medián4227928
modus2726926
počet závodů1118231
průměrný odstup od vítěze %58,537,919,044,0
průměrné % poražených soupeřů22,939,650,334,3
počet jízd2236462
lepší 1. jízda2
18,2%
9
50,0%
0
0,0%
11
35,5%
čistých jízd4
18,2%
5
13,9%
2
50,0%
11
17,7%

Kategorie C2M

Kuděj Jansl 147
08.10.23
sl 146
07.10.23
sl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 91
10.07.22
sl 90
09.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
pořadí9.8.10.12.5.5.10.11.
odstup %20,828,821,223,332,918,339,231,4
% poražených soupeřů11,112,557,147,6------35,733,3
pořadí20222023celkem
průměr7.89.88.8
medián599
modus585
počet závodů448
průměrný odstup od vítěze %30,423,527,0
průměrné % poražených soupeřů17,332,124,7
počet jízd8816
lepší 1. jízda3
75,0%
1
25,0%
4
50,0%
čistých jízd0
0,0%
2
25,0%
2
12,5%

Kategorie K1M

Kuděj Jansl 13
07.04.24
sl 12
06.04.24
sl 147
08.10.23
sl 146
07.10.23
sl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 132
17.09.23
sl 131
16.09.23
sl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 98
16.07.23
sl 97
15.07.23
sl 82
25.06.23
sl 80
24.06.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 37
30.04.23
sl 36
29.04.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 91
10.07.22
sl 90
09.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 63
22.05.22
sl 62
21.05.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
pořadí28.25.47.73.84.88.92.78.69.79.89.84.32.36.52.58.73.76.66.66.86.89.35.40.47.50.150.143.77.103.79.159.145.36.36.32.36.
odstup %34,619,429,129,929,732,234,335,456,3102,343,540,231,430,235,836,539,529,481,468,835,433,127,127,633,629,256,363,694,1117,676,978,887,371,774,2165,8139,1
% poražených soupeřů38,650,054,537,940,742,035,539,423,612,426,127,253,049,345,739,430,129,915,618,837,037,652,150,036,136,423,230,412,69,721,219,027,314,616,7---2,8
pořadí201920202021202220232024celkem
průměr34.036.0152.081.769.026.571.3
medián323614579732573
modus323614535662536
počet závodů2221118237
průměrný odstup od vítěze %152,572,983,154,043,727,055,4
průměrné % poražených soupeřů1,415,723,231,534,544,330,7
počet jízd4442236474
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
4
36,4%
10
55,6%
2
100,0%
17
45,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
7
31,8%
4
11,1%
0
0,0%
11
14,9%

Kategorie PWK

Kuděj Jansl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
pořadí8.7.4.5.24.40.42.5.7.
odstup %8,18,427,834,7275,765,250,455,351,8
% poražených soupeřů78,183,362,555,617,922,018,042,925,0
pořadí201920202021celkem
průměr23.511.07.515.8
medián7577
modus5475
počet závodů4329
průměrný odstup od vítěze %55,7112,78,364,2
průměrné % poražených soupeřů27,045,380,745,0
počet jízd86418
lepší 1. jízda2
50,0%
1
33,3%
0
0,0%
3
33,3%
čistých jízd0
0,0%
1
16,7%
1
25,0%
2
11,1%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Kuděj Jansl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 84
28.06.22
pořadí28.25.35.26.26.25.41.30.37.
odstup %44,247,031,231,759,755,656,436,537,2
% poražených soupeřů42,651,033,351,034,236,825,948,216,3
pořadí20222023celkem
průměr36.027.530.3
medián372628
modus302525
počet závodů369
průměrný odstup od vítěze %43,444,944,4
průměrné % poražených soupeřů30,141,537,7
počet jízd61218
lepší 1. jízda2
66,7%
3
50,0%
5
55,6%
čistých jízd1
16,7%
1
8,3%
2
11,1%

Kategorie K1M

Kuděj Jansl 112
13.08.23
sl 111
12.08.23
sl 62
21.05.23
sl 61
20.05.23
sl 33
23.04.23
sl 32
22.04.23
sl 87
03.07.22
sl 86
02.07.22
sl 84
28.06.22
pořadí69.79.52.58.66.66.70.63.38.
odstup %56,3102,335,836,581,468,851,342,948,8
% poražených soupeřů23,612,445,739,415,618,821,631,914,0
pořadí20222023celkem
průměr57.065.062.3
medián636666
modus386666
počet závodů369
průměrný odstup od vítěze %47,763,558,2
průměrné % poražených soupeřů22,525,924,8
počet jízd61218
lepší 1. jízda1
33,3%
4
66,7%
5
55,6%
čistých jízd1
16,7%
0
0,0%
1
5,6%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Kuděj Jansj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí39.39.
odstup %35,938,9
% poražených soupeřů5,09,5
pořadí2022celkem
průměr39.039.0
medián3939
modus3939
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %37,437,4
průměrné % poražených soupeřů7,37,3

Kategorie K1M

Kuděj Jansj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí68.64.64.71.
odstup %42,444,043,346,4
% poražených soupeřů1,56,032,327,1
pořadí20222023celkem
průměr67.566.066.8
medián646464
modus646464
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %44,943,244,0
průměrné % poražených soupeřů29,73,816,7

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Kuděj Jansj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí24.34.39.39.
odstup %28,435,935,938,9
% poražených soupeřů11,510,85,09,5
pořadí20222023celkem
průměr39.029.034.0
medián392434
modus392439
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %37,432,134,8
průměrné % poražených soupeřů7,311,29,2

Kategorie K1M

Kuděj Jansj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí44.50.68.64.64.71.
odstup %35,743,742,444,043,346,4
% poražených soupeřů36,827,91,56,032,327,1
pořadí20222023celkem
průměr67.556.560.2
medián645064
modus644464
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %44,941,442,6
průměrné % poražených soupeřů29,718,121,9

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Kuděj Jansj 122
02.09.23
sj 101
23.07.23
sj 99
22.07.23
sj 81
24.06.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 116
03.09.22
sj 74
18.06.22
sj 11
31.03.22
pořadí6.6.5.10.24.34.14.10.19.
odstup %13,623,123,430,728,435,921,138,964,2
% poražených soupeřů72,2------10,011,510,831,625,05,3
pořadí20222023celkem
průměr14.314.214.2
medián14610
modus1066
počet závodů369
průměrný odstup od vítěze %41,425,831,0
průměrné % poražených soupeřů20,617,418,5

Kategorie K1M

Kuděj Jansj 122
02.09.23
sj 101
23.07.23
sj 99
22.07.23
sj 81
24.06.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 116
03.09.22
sj 74
18.06.22
sj 11
31.03.22
pořadí21.16.14.16.44.50.68.64.39.23.20.
odstup %22,135,931,526,635,743,742,444,036,442,949,6
% poražených soupeřů42,911,827,828,636,827,91,56,026,921,413,6
pořadí20222023celkem
průměr27.336.634.1
medián232123
modus201616
počet závodů3811
průměrný odstup od vítěze %43,035,237,4
průměrné % poražených soupeřů20,622,922,3

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Kuděj Jansj 122
02.09.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí6.24.34.14.39.39.
odstup %13,628,435,921,135,938,9
% poražených soupeřů72,211,510,831,65,09,5
pořadí20222023celkem
průměr30.721.326.0
medián392424
modus39639
počet závodů336
průměrný odstup od vítěze %32,026,029,0
průměrné % poražených soupeřů15,431,523,4

Kategorie K1M

Kuděj Jansj 122
02.09.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 11
26.03.23
sj 10
26.03.23/2
sj 9
25.03.23
sj 8
25.03.23/2
sj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí21.44.50.68.64.35.34.32.31.39.64.71.
odstup %22,135,743,742,444,035,940,036,835,336,443,346,4
% poražených soupeřů42,936,827,91,56,022,728,326,228,626,932,327,1
pořadí20222023celkem
průměr58.042.146.1
medián643539
modus392164
počet závodů3912
průměrný odstup od vítěze %42,137,338,5
průměrné % poražených soupeřů28,824,525,6

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Kuděj Jansp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí73.75.99.106.
odstup %42,639,092,284,3
% poražených soupeřů19,18,611,75,4
pořadí20222023celkem
průměr102.574.088.3
medián997375
modus997373
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %88,240,864,5
průměrné % poražených soupeřů8,613,911,2

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Kuděj Jansp 129
10.09.23
sp 113
28.08.22
pořadí6.15.
odstup %10,519,7
% poražených soupeřů82,848,1
pořadí20222023celkem
průměr15.06.010.5
medián1566
modus1566
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %19,710,515,1
průměrné % poražených soupeřů48,182,865,5

Kategorie K1M

Kuděj Jansp 129
10.09.23
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 113
28.08.22
pořadí13.73.75.99.106.63.
odstup %18,342,639,092,284,360,4
% poražených soupeřů72,119,18,611,75,41,6
pořadí20222023celkem
průměr89.353.771.5
medián997373
modus631313
počet závodů336
průměrný odstup od vítěze %79,033,356,1
průměrné % poražených soupeřů6,233,319,8

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Kuděj Jansp 11
06.04.24
sp 124
01.09.23
sp 102
23.07.23
sp 100
22.07.23
sp 94
07.07.23
sp 118
04.09.22
pořadí6.9.7.6.4.11.
odstup %30,015,828,925,5113,521,4
% poražených soupeřů50,057,925,037,5---50,0
pořadí202220232024celkem
průměr11.06.56.07.2
medián11666
modus11466
počet závodů1416
průměrný odstup od vítěze %21,445,930,039,2
průměrné % poražených soupeřů50,030,150,036,7

Kategorie K1M

Kuděj Jansp 11
06.04.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 124
01.09.23
sp 121
31.08.23
sp 120
30.08.23
sp 102
23.07.23
sp 100
22.07.23
sp 94
07.07.23
sp 118
04.09.22
sp 119
04.09.22/2
sp 115
03.09.22
pořadí8.73.75.16.31.40.17.14.19.34.99.106.
odstup %26,242,639,018,337,47.425,136,334,034,527,092,284,3
% poražených soupeřů69,619,18,660,523,1---33,345,814,340,011,75,4
pořadí202220232024celkem
průměr79.735.68.044.3
medián9919831
modus341488
počet závodů38112
průměrný odstup od vítěze %67,8958,426,2658,1
průměrné % poražených soupeřů19,025,669,627,6

Mezinárodní závod sprint

Kategorie K1M

Kuděj Jansp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 94
07.07.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí73.75.19.99.106.
odstup %42,639,034,592,284,3
% poražených soupeřů19,18,614,311,75,4
pořadí20222023celkem
průměr102.555.774.4
medián997375
modus991919
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %88,238,758,5
průměrné % poražených soupeřů8,614,011,8

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Kuděj Jansp 124
01.09.23
sp 118
04.09.22
sp 85
29.06.22
pořadí9.11.20.
odstup %15,821,425,9
% poražených soupeřů57,950,055,8
pořadí20222023celkem
průměr15.59.013.3
medián11911
modus1199
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %23,715,821,0
průměrné % poražených soupeřů52,957,954,6

Kategorie K1M

Kuděj Jansp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 124
01.09.23
sp 118
04.09.22
sp 119
04.09.22/2
sp 115
03.09.22
sp 85
29.06.22
pořadí73.75.16.34.99.106.25.
odstup %42,639,018,327,092,284,335,2
% poražených soupeřů19,18,660,540,011,75,444,2
pořadí20222023celkem
průměr66.054.761.1
medián347373
modus251616
počet závodů437
průměrný odstup od vítěze %59,733,348,4
průměrné % poražených soupeřů25,329,427,1
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále