Slalom ve Vysokém Mýtě

30.06.2019   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1ŠVAGR Rostislav 2000 3+ Týniště104.10 0 102.70 0 102.70
2K1M/2SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto104.40 0 105.60 0 104.40
3K1M/3KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov104.80 0 109.10 0 104.80
4K1M/4MAREK Lukáš 1980 2 Trutnov110.10 0 110.20 0 110.10
5K1M/5VODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily109.30 2 108.70 2 110.70
6C1M/1TATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.111.50 0 111.40 2 111.50
7K1M/6KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto114.20 2 109.60 2 111.60
8K1M/7VIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště112.00 0 112.70 0 112.00
9C1M/2ŠILAR Jakub 1987 3+ Vys.Mýto114.90 0 112.60 0 112.60
10C1M/3VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.114.10 0 115.40 0 114.10
11K1M/8ŠILAR Jakub 1987 3+ Vys.Mýto117.50 0 114.40 2 116.40
12C1M/4ŠŤASTNÝ Matěj 2005 3+ Pardub.116.90 0 120.20 10 116.90
13K1M/9NĚMEC Radek 2004 3+ Pardub.120.60 2 117.30 0 117.30
14K1M/10OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.118.00 2 114.40 4 118.40
15K1W/1MOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK119.50 0 118.50 0 118.50
16K1W/2BUNDOVÁ Simona 2004 3+ Pardub.120.70 0 119.20 0 119.20
17K1M/11ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto119.50 0 121.40 0 119.50
18K1M/12NOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily120.80 4 121.10 0 121.10
19K1M/13KŘIŠŤAN Martin 1964 3+ Týniště121.50 0 119.20 4 121.50
20K1W/3ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3+ Vys.Mýto122.50 0 123.50 0 122.50
21C1M/5OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.121.30 2 130.70 0 123.30
22K1M/14SLAVÍK Daniel 2006 3 Semily122.10 2 121.40 2 123.40
23K1M/15ŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily123.10 4 123.80 0 123.80
24K1M/16KVÍČALA Matyáš 2005 3 Turnov127.80 0 124.20 0 124.20
25K1M/17CINKO Radek 1993 3+ Pardub.125.60 10 120.90 4 124.90
26C1M/6JÍLEK Jan 1993 Vys.Mýto125.50 0 128.90 0 125.50
27K1W/4ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK126.50 0 125.50 0 125.50
28C2M/1KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
125.80 4 125.70 0 125.70
29K1W/5ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK124.80 2 128.80 0 126.80
30K1W/5ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3+ Semily126.80 0 127.20 2 126.80
31K1M/18INDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK132.50 0 127.10 0 127.10
32K1M/18BEK Matyáš 2006 3 Týniště130.00 6 127.10 0 127.10
33K1W/7ŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.129.60 2 127.40 0 127.40
34PWK/1KONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.128.30 0 133.20 0 128.30
35K1M/20ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.126.50 2 128.10 2 128.50
36C1M/7MICKA Jakub 1983 Vys.Mýto127.80 4 128.80 0 128.80
37K1M/21VOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto129.20 0 131.30 8 129.20
38C1W/1BUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.134.20 0 129.90 0 129.90
39K1M/22PLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily131.50 2 130.00 0 130.00
40K1M/23MICKA Jakub 1983 Vys.Mýto130.40 0 130.00 2 130.40
41K1M/24KVÍČALA Čestmír 1970 3 Turnov132.60 2 128.70 2 130.70
42C1M/8INDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK131.00 0 132.30 0 131.00
43C1M/9KREJZA Filip 1989 3 Vys.Mýto133.20 0 4.00 999 133.20
44C1W/2MOTLOVÁ Andrea 2006 3 KVS HK135.60 0 137.00 0 135.60
45K1M/25JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov137.40 0 135.60 0 135.60
46C1W/3ŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3 KVS HK143.90 0 136.50 0 136.50
47C2X/1KONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
133.40 6 137.10 0 137.10
48K1M/26KVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto142.20 0 137.50 0 137.50
49K1W/8HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.140.50 0 141.80 0 140.50
50C2X/2ŠŤASTNÝ Matěj
BUNDOVÁ Simona
2005
2004
3 Pardub.
Pardub.
143.40 4 139.10 2 141.10
51K1W/9MARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov143.10 2 141.60 0 141.60
52C1W/4ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto143.80 0 142.40 0 142.40
53K1M/27KONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.142.10 4 143.00 0 143.00
54C2X/3ŠILAR Jakub
HAMÁČKOVÁ Adéla
1987
1982
2 Vys.Mýto
Trutnov
141.70 4 140.60 4 144.60
55C1W/5ŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 KVS HK147.90 2 144.70 0 144.70
56K1M/28ZUNA Vilém 2007 Semily149.90 0 143.90 2 145.90
57K1M/29ŠVAGR Robin 2004 Týniště140.20 6 143.00 10 146.20
58C2M/2ŘEHÁK Jiří
VODRÁŽKA Matěj
2003
2004
3 Semily
Semily
144.50 2 145.50 2 146.50
59C2X/4INDRUCH Tomáš
ŠTĚPÁNKOVÁ Julie
2008
2006
3 KVS HK
KVS HK
148.10 4 148.10 0 148.10
60K1W/10VORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.148.30 0 149.50 0 148.30
61C2M/3KOBLÍŽEK Daniel
STEHLÍK Alexander
2000
2002
Trutnov
Trutnov
145.10 4 151.90 12 149.10
62K1W/11BEIEROVÁ Běta 2008 Trutnov150.40 0 149.50 2 150.40
63C2X/5TATÍČEK Miroslav
JANDÍKOVÁ Martina
1985
1983
3 Pardub.
Pardub.
148.50 2 154.00 4 150.50
64K1M/30JAROLÍMEK Josef 1995 3 Turnov154.70 0 152.10 0 152.10
65PWK/2ZUNA Jáchym 2010 Semily149.50 4 150.60 2 152.60
66C1M/10ZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto156.70 4 152.60 0 152.60
67C2X/6ZEDNÍČKOVÁ Michaela
ZRZAVÝ Jakub
2005
2005
Vys.Mýto
Vys.Mýto
152.30 2 156.30 0 154.30
68K1W/12KONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.161.50 4 154.80 0 154.80
69K1M/31SEDLÁK Václav 2007 Vys.Mýto159.70 4 152.10 4 156.10
70K1M/32SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto154.50 6 149.00 8 157.00
71C2X/7NĚMEC Radek
ŽĎÁRSKÁ Laura
2004
2006
3 Pardub.
Pardub.
153.00 4 155.80 4 157.00
72C1M/11STOLÍN Antonín 2008 Trutnov157.70 0 156.40 2 157.70
73C1M/12BAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.184.60 0 160.40 0 160.40
74K1W/13HAMÁČKOVÁ Adéla 1982 Trutnov165.80 0 159.30 2 161.30
75C2M/4VOREL Zdeněk
ZÁRUBA Martin
1974
1974
2 Pardub.
Dv.Král.
161.50 0 182.30 2 161.50
76C2M/5NOVOTNÝ Štěpán
SLAVÍK Daniel
2006
2006
Semily
Semily
161.70 2 162.90 2 163.70
77K1M/33MUK Jan 2005 Turnov164.40 2 163.80 8 166.40
78K1M/34KOTRBA Matěj 2007 Vys.Mýto163.70 6 163.60 4 167.60
79C1W/6VORLOVÁ Darina 1984 3 Pardub.174.30 0 169.20 0 169.20
80C2X/8JAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
170.90 0 169.80 0 169.80
81C2X/9MICKA Jakub
VENIGEROVÁ Hana
1983
2001
Vys.Mýto
Vys.Mýto
170.80 6 170.80 4 174.80
82C1M/13VOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto175.20 0 175.40 0 175.20
83K1M/35SEDLÁK Jakub 2005 Vys.Mýto173.20 4 185.90 0 177.20
84K1W/14LEVOVÁ Viktorie 2006 Trutnov184.40 6 177.40 0 177.40
85K1M/36LHOTÁK Jakub 2007 Turnov178.60 6 169.70 8 177.70
86C1M/14KVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto171.80 6 4.00 999 177.80
87PWK/3JETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto184.60 6 176.80 2 178.80
88C1M/15ZUNA Vilém 2007 Semily183.60 0 179.50 0 179.50
89K1M/37LEV Ondřej 2008 Trutnov183.10 10 178.30 2 180.30
90K1M/38MUK Matěj 2007 Turnov181.50 6 178.90 10 187.50
91PWK/4INDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK188.70 4 194.00 2 192.70
92C2M/6ZUNA Jáchym
PLEŠTIL Šimon
2010
2007
Semily
Semily
193.30 4 187.70 8 195.70
93K1M/39VOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto203.80 2 195.40 2 197.40
94C2M/7KVAPIL Ondřej
VOSMEK Jáchym
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
197.80 10 192.60 6 198.60
95PWK/5KUTĚJ Jan 2011 Trutnov191.30 8 201.00 8 199.30
96PWK/6ZÁLABSKÁ Eliška 2009 Trutnov206.30 2 204.40 2 206.40
97PWK/7ELIÁŠOVÁ Anneli 2010 Trutnov203.10 6 200.90 10 209.10
98PWK/8MARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov199.20 10 208.50 2 209.20
99C2M/8SEDLÁK Jakub
SEDLÁK Václav
2005
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
247.20 56 204.00 12 216.00
100PWC/1INDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK270.90 6 224.60 0 224.60
101C1M/16ŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.78.20 900 4.00 999 978.20
Oddíl

Historie procházení