Koblížek Daniel, 2000

Loko Trutnov
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: 1   C1: -   C2: 1
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech
K1M 4. 2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov 01:04,57 - 01:04,40 - 01:04,402.65/4,3-
C2M 1. 1/DSŠVAGR Rostislav
KOBLÍŽEK Daniel
2000
2000
2 Týniště
Trutnov
01:10,76 - 01:12,49 - 01:10,76 -
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně
K1M 9. 1/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - 13:11,6038.35/5,153/157/0
C2M 7. 1/DSKOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
2 Trutnov
Týniště
- - - - 12:04,6246.55/6,949/18/0
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně
K1M 11. 2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov 01:50,75 - 01:51,77 - 01:51,777.59/7,353/170/0
C2M 7. 2/DSKOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
2 Trutnov
Týniště
02:01,46 - 01:59,59 - 01:59,596.49/5,749/30/0
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L.
K1M 6. 2/U18KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov 00:46,38 - 00:45,63 - 00:45,632.66/6,2-
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L.
K1M 10. 3/U18KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - 00:47,952.67/5,9-
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L.
C2M 1. 1/U18KOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
2 Trutnov
Týniště
00:52,03 - 00:49,69 - 00:49,69 -
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L.
C2M 1. 1/U18KOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
2 Trutnov
Týniště
- - - - 00:49,76 -
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál
K1M 8. 2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov 00:00,00 - 00:00,00 - 00:47,571.95/4,357/200/0
C2M    KOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
2 Trutnov
Týniště
00:00,00 - 00:00,00 - DNS 0/0/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál
K1M 11. 2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov 00:47,83 - 00:47,73 - 00:47,732.55/5,646/182/0
C2M 22.  KOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
2 Trutnov
Týniště
00:00,00 - 00:00,00 - 06:45,003955.06/7.919,60/0/0
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C1M 5. 1/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov - - - - 01:37,3020.00/25,98
K1M 2. 1/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - 01:10,700.30/0,427
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
K1M 2. 2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - 12:10,7718.43/2,6169
C2M 3. 2/DSKOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
2 Trutnov
Týniště
- - - - 15:09,6822.81/2,617
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
K1M 2. 2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - 11:55,1413.23/1,9167
C2M 4. 2/DSKOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
2 Trutnov
Týniště
- - - - 15:19,4934.37/3,913
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 1. 1/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - 12:08,30 31
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR
K1M 13. 2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3+ Trutnov - - - - 00:51,506.05/13,333/67/0
C2M 10. 2/DSKOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Trutnov
Týniště
- - - - 00:53,386.30/13,437/3/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23
K1M 10. 2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3+ Trutnov 00:46,38 - 00:46,57 - 34:08,570.91/0,040/73/0
C2M 9. 1/DSKOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Trutnov
Týniště
00:51,23 - 00:52,90 - 2073..9 43/2/0
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
K1M 8. 2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - 08:50,1619.63/3,843/191/0
C2M 12. 2/DSKOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
Trutnov
Týniště
- - - - 10:26,8270.99/12,833/32/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
K1M 6. 1/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - 08:45,3315.04/2,9-
C2M 8. 2/DSKOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
Trutnov
Týniště
- - - - 10:18,3661.20/11,0-
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 1.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - 12:07,30 33
C2M 1.  KOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
Trutnov
Týniště
- - - - 14:11,50 9
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 9. 2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - 19:01,8399.94/9,640/92/0
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 13. 2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - 19:11,74113.10/10,931/56/0
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 3. 1/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - 13:49,5033.50/4,299
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 3. 1/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - 15:58,2028.50/3,1100
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 3. 1/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - 13:48,1026.70/3,3100
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 3. 1/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - 16:18,4037.80/4,0105
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 3. 1/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - 13:55,004.70/0,690
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 5. 2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - 14:31,6034.60/4,174
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 3. 2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - 13:44,7024.70/3,1104
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 5. 2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - 13:43,0021.50/2,788
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 3. 1/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - 08:50,3024.40/4,889
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 8. 2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - 11:28,9036.50/5,689
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 6. 2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - 08:39,1022.70/4,60
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 8. 2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - 11:26,6040.10/6,286
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 22. 5/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3+ Trutnov 116.88 2 123.10 4 118.8818.32/18,2121
C2M 20. 2/DSKOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
Trutnov
Týniště
159.59 8 157.30 8 165.3052.50/46,52
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 29. 5/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3+ Trutnov 122.90 2 119.30 4 123.3019.90/19,297
C2M 17. 1/DSKOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
Trutnov
Týniště
149.00 14 149.30 10 159.3040.70/34,35
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 7. 5/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov 00:37,71 - 00:37,94 - 00:37,712.17/6,1-
C2M 5. 5/DSŠVAGR Rostislav
KOBLÍŽEK Daniel
2000
2000
2 Týniště
Trutnov
00:47,05 - 00:43,45 - 00:43,452.11/5,1-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 54. 22/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3+ Trutnov 127.19 58 114.41 4 118.4131.49/36,2-
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně
K1M 7. 2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - 00:53,243.81/7,753/115/0
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
K1M 9. 1/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - 11:04,2345.77/7,449/97/0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 19. 4/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - 00:54,277.11/15,133/123/0
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
K1M 37. 10/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - 00:49,692.67/5,78/33/0
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 7. 4/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - 09:04,0634.83/6,80/53/113
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 9. 4/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - 16:54,6781.89/8,80/49/113
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
K1M 4.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - 00:48,603.50/7,811
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 11. 3/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov 00:48,57 - 00:48,79 - 00:48,795.50/12,737/95/0
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 10. 2/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov 00:45,54 - 00:46,79 - 00:46,793.84/8,940/120/0
18.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
K1M 1.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - 12:37,50 26
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
C2M    KOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
2 Trutnov
Týniště
- - - - DNS 0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
C2M    KOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
2 Trutnov
Týniště
- - - - DNS 0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
K1M 1. 1/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - 12:51,40 48
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1M 1. 1/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - 10:53,50 49
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C2M 1. 1/DSKOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
2 Trutnov
Týniště
01:10,60 - 01:09,20 - 01:09,20 14
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C2M    KOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
2 Trutnov
Týniště
00:00,00 - 00:00,00 - DNS 0
K1M 1. 1/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov 01:44,30 - 01:44,60 - 01:44,60 49
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 1. 1/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov 00:55,70 - 00:56,90 - 00:56,90 49
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 17. 4/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - 09:04,1437.81/7,523/96/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 10. 3/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov 01:06,59 - 01:05,89 - 01:05,892.98/4,737/130/0
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1M    KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - DNF 0/0/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1M    KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - DNS 0/0/0
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C2M 1.  BOUČEK Stanislav
KOBLÍŽEK Daniel
1999
2000
2 Pardub.
Trutnov
- - - - 14:02,50 7
K1M 1. 1/DSKOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - 13:08,20 25
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
K1M    KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - DNS 0
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
K1M    KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - DNS 0
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
K1M    KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - DNS 0
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl
K1M 27.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - 59:59.99 0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M    KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - DNS 0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M    KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - DNS 0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 11.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - 14:32,8087.30/11,140
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M    KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov - - - - DNS 0
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 25. 6/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov 117.70 8 119.20 50 125.7017.40/16,173
C2M 16. 1/DMŠVAGR Rostislav
KOBLÍŽEK Daniel
2000
2000
Týniště
Trutnov
155.00 10 139.40 12 151.4031.60/26,46
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 21. 5/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov 116.00 2 113.90 6 118.0012.40/11,793
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
C2M 7. 2/DMKOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
00:59,59 - 00:57,72 - 00:57,724.01/7,5-
K1M 2. 1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov 00:51,30 - 00:50,56 - 00:50,562.85/6,0-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 85. 35/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov 154.40 154 140.49 110 250.49156.60/166,8-
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 10. 2/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov - - - - 00:51,790.85/1,737/60/0
C2M    KOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
- - - - DNF 0/0/0
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
K1M 5. 1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov 00:00,00 - 00:00,00 - 00:52,211.04/2,053/72/0
C2M 9. 2/DMKOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
00:00,00 - 00:00,00 - 00:58,977.09/13,725/21/0
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
K1M 6. 1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov - - - - 13:32,7456.16/7,449/85/0
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno
K1M 4. 1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov - - - - 01:54,032.80/2,557
31.07.2016 Sjezd v Třebechovicích
C2M 1. 1/DMVESELÝ František
KOBLÍŽEK Daniel
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
- - - - 17:30,31 0
31.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O.
C2M 1. 1/DMVESELÝ František
KOBLÍŽEK Daniel
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
01:02,20 - 01:05,50 - 01:02,20 0
31.07.2016 Sjezd v Třebechovicích
K1M 1. 1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov - - - - 13:46,90 35
31.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O.
K1M 2. 1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov 00:50,10 - 00:50,40 - 00:50,100.60/1,232
30.07.2016 Sjezd v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O.
C2M 1. 1/DMVESELÝ František
KOBLÍŽEK Daniel
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
- - - - 18:12,70 0
30.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O.
C2M 1. 1/DMVESELÝ František
KOBLÍŽEK Daniel
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
01:04,10 - 01:04,40 - 01:04,10 0
30.07.2016 Sjezd v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O.
K1M 1. 1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov - - - - 13:43,40 34
30.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O.
K1M 1. 1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov 00:50,60 - 00:51,50 - 00:50,60 35
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M    KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov - - - - DNS 0
10.07.2016 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M    KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov - - - - DNS 0
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 1. 1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov 00:56,40 - 00:55,60 - 00:55,60 22
09.07.2016 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 1. 1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov 00:57,50 - 00:58,50 - 00:57,50 22
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
K1M 2. 2/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov 98.40 0 97.90 2 98.400.50/0,557
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
K1M 1. 1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov - - - - 08:05,20 26
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
K1M 5. 2/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov 111.80 6 108.00 2 110.008.70/8,641
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 1. 1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov - - - - 09:05,09 -
C2M 4. 3/DMKOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
- - - - 10:44,6130.23/4,9-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 3. 2/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov - - - - 15:44,7817.34/1,9-
C2M 7. 3/DMKOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
- - - - 19:00,2884.75/8,0-
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1M 9. 2/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov 00:00,00 - 00:00,00 - 00:46,792.88/6,640/105/0
C2M 15. 2/DMKOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
00:00,00 - 00:00,00 - 00:51,984.85/10,312/9/0
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
K1M    KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov 00:44,66 - 00:46,59 - A 40/69/0
C2M    KOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
00:52,31 - 00:51,16 - B 18/15/0
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M    KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov - - - - 59:59.99 0/0/0
K1M 8. 1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov - - - - 09:03.25 43/107/0
C2M 11. 2/DMKOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
- - - - 10:38.56 20/4/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M    KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov - - - - DNS-A 0/0/0
C2M 14. 3/DMKOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
- - - - 01:18,697.22/10,114/3/0
K1M 6. 1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov - - - - 01:06,230.53/0,849/130/0
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
K1M 6.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov - - - - 13:33,0053.98/7,158
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů
K1M 8.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov - - - - 17:40,0766.98/6,775
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1M 11. 4/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 110.40 0 112.60 50 110.409.20/9,1129
C2M 11. 1/DMKOBLÍŽEK Daniel
SOUČEK Marek
2000
1999
Trutnov
KVS HK
135.30 10 132.80 4 136.8017.80/15,012
C1M 45. 7/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 132.94 4 129.10 2 131.1025.70/24,414
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1M 22. 5/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 113.70 2 127.50 0 115.7013.80/13,592
C2M    KOBLÍŽEK Daniel
SOUČEK Marek
2000
1999
Trutnov
KVS HK
4.00 999 4.00 999 999.00 0
C1M 44. 7/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 131.30 6 130.30 4 134.3026.50/24,615
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 5. 2/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov 00:43,95 - 00:43,95 - 00:43,953.16/7,7-
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 71. 23/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 114.10 206 135.86 58 193.86106.48/121,9-
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 19. 3/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov 00:56,01 - 00:54,55 - 00:54,556.29/13,019/27/0
C2M 17. 3/DMKOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
01:00,99 - 00:00,00 - 01:00,999.90/19,49/3/0
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné
K1M 17. 1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov 00:55,54 - 00:54,46 - 00:54,467.59/16,223/45/0
C2M 14. 1/DMKOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
01:00,05 - 01:04,15 - 01:00,059.35/18,414/3/0
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně
K1M 21.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov 02:05,28 - 02:03,87 - 02:03,8717.39/16,315/13/0
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
K1M    KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov - - - - DNF 0/0/0
26.07.2015 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
C2M 1. 1/DMBOUČEK Stanislav
KOBLÍŽEK Daniel
1999
2000
3 Trutnov
Trutnov
- - - - 17:23,90 0
K1M 1. 1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov - - - - 13:27,40 34
26.07.2015 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
C2M 1. 1/DMBOUČEK Stanislav
KOBLÍŽEK Daniel
1999
2000
3 Trutnov
Trutnov
01:08,00 - 01:06,80 - 01:06,80 0
K1M 1. 1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov 00:51,80 - 00:52,70 - 00:51,80 30
25.07.2015 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
C2M 1. 1/DMBOUČEK Stanislav
KOBLÍŽEK Daniel
1999
2000
3 Trutnov
Trutnov
- - - - 20:00,10 0
25.07.2015 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
C2M 1. 1/DMBOUČEK Stanislav
KOBLÍŽEK Daniel
1999
2000
3 Trutnov
Trutnov
01:07,70 - 01:09,10 - 01:07,70 0
25.07.2015 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 1. 1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov - - - - 14:13,50 30
25.07.2015 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích
K1M 1. 1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov 00:50,80 - 00:51,50 - 00:50,80 36
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
K1M 20. 3/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 87.49 4 82.68 2 84.6816.28/23,836
18.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR C2ž a C2mix Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
K1M 26. 2/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 85.12 8 93.07 6 93.1223.19/33,240
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1M 2. 1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov - - - - 06:59,8028.90/7,428
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
K1M 2. 1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov - - - - 07:05,3037.20/9,628
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 3. 1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov 01:00,20 - 01:01,40 - 01:00,205.90/10,925
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 3. 1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov 01:02,30 - 01:01,80 - 01:01,808.20/15,325
05.07.2015 Slalom na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 32. 11/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 98.21 0 106.56 50 98.2124.61/33,423
04.07.2015 Slalom na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 33. 11/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 96.46 0 100.99 2 96.4622.19/29,938
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 69. 22/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 118.20 8 117.45 4 121.4542.17/53,20
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
K1M 103. 27/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 122.21 214 137.12 258 336.21253.61/307,00
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1M 4. 1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov - - - - 09:48,4935.88/6,5-
C2M 6. 3/DMKOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
- - - - 11:57,0882.92/13,1-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1M 5. 2/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov - - - - 09:41,5240.77/7,5-
C2M 8. 4/DMKOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
- - - - 12:01,56109.12/17,8-
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 104. 24/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 148.33 264 134.63 66 200.63106.96/114,20
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 92. 22/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 173.16 66 150.58 8 158.5861.87/64,00
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1M 19.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov 00:51,56 - 00:50,70 - 00:50,707.64/17,719/47/0
C2M 18.  KOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
00:57,83 - 00:56,19 - 00:56,199.23/19,78/2/0
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
C2M 19.  KOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
00:55,08 - 00:58,52 - 00:55,087.90/16,77/3/0
K1M 16.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov 00:54,45 - 00:48,66 - 00:48,665.45/12,625/59/0
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 19. 3/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov - - - - 09:36,9157.49/11,119/47/0
C2M    KOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
- - - - DNS-B 0/0/0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 18. 2/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov 01:09,80 - 01:10,03 - 01:09,806.91/11,021/48/0
C2M    KOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,99 0/0/0
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
K1M    KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov - - - - DNF 0/0/0
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1M 42.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 125.00 2 125.50 0 125.5024.00/23,634
C1M 29.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov 138.60 4 135.40 0 135.4025.90/23,712
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
C1M 48.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov 145.60 10 149.60 56 155.6045.00/40,70
K1M 59.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 131.30 6 139.70 8 137.3032.40/30,928
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 13.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov 00:54,68 - 00:54,80 - 00:54,686.75/14,1-
C2M 12.  KOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
  3 Trutnov
Trutnov
01:04,62 - 01:04,19 - 01:04,1910.48/19,5-
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 72.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 161.63 12 153.61 12 165.6166.20/66,6-
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko
K1M 3. 3/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov 00:35,12 - 00:34,28 - 00:34,280.45/1,3-
C2M 2. 2/ZSKOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
00:41,40 - 00:42,62 - 00:41,403.18/8,3-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko
K1M 29.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 124.72 12 109.48 2 111.4823.07/26,1-
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 24. 2/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov 00:58,30 - 00:56,18 - 00:56,188.38/17,512/21/0
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné
K1M 31. 2/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov 00:57,41 - 59:59,99 - 00:57,4110.11/21,45/8/0
17.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři
K1M    KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 4.00 999 4.00 999 999.00 0
16.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři
K1M    KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 4.00 999 4.00 999 999.00 0
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 50. 20/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 123.91 8 127.79 60 131.9146.37/54,255
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 54. 22/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 109.10 6 113.37 56 115.1031.63/37,949
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M    KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov - - - - DNF 0
C2M 7. 6/ZSKOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
- - - - 14:07,20290.50/52,20
27.07.2014 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice
K1M 2.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov - - - - 15:00,7027.60/3,224
27.07.2014 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice
K1M 3.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov 00:51,20 - 00:52,00 - 00:51,203.20/6,725
26.07.2014 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice
K1M 3. 1/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov - - - - 15:52,2081.10/9,318
26.07.2014 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice
K1M 3.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov 00:52,10 - 00:54,30 - 00:52,102.40/4,823
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C2M 4. 2/ZSVESELÝ František
KOBLÍŽEK Daniel
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
01:01,60 - 01:03,20 - 01:01,604.60/8,15
K1M 3. 2/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov 00:52,50 - 00:49,90 - 00:49,903.70/8,033
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 76. 38/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 93.03 54 97.95 50 147.0369.67/90,10
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
C2M 4. 2/ZSVESELÝ František
KOBLÍŽEK Daniel
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
00:59,72 - 01:03,83 - 00:59,721.57/2,75
K1M 3. 2/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov 00:48,43 - 00:49,19 - 00:48,433.39/7,534
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu
K1M 33. 19/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 114.64 10 107.26 4 111.2632.79/41,838
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61
C2M 11. 3/ZSKOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
- - - - 18:20,10173.50/18,71
K1M 14. 2/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov - - - - 14:41,20128.10/17,020
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem
C2M 12. 3/ZSKOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
- - - - 17:56,10229.90/27,22
K1M 14. 2/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov - - - - 14:36,90119.50/15,828
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M    KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov 00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 0/0/0
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 25. 1/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov 01:08,80 - 01:11,91 - 01:08,8010.50/18,011/23/0
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
K1M 29.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 01:25,15 - 01:23,02 - 01:23,0212.04/17,07/26/0
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
K1M 25. 1/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov - - - - 18:10,09154.08/16,511/38/0
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
K1M 25. 1/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov - - - - 16:39,10170.80/20,611/25/0
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
K1M 24. 1/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov - - - - 17:00,80188.50/22,612/25/0
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
C2M 16. 2/DMKOBLÍŽEK Daniel
BOUČEK Stanislav
2000
1999
Trutnov
Trutnov
154.70 114 185.60 68 253.60122.60/93,60
K1M 44. 7/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 130.80 2 131.40 14 132.8028.60/27,421
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo
K1M 5. 1/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov - - - - 12:02,20101.80/16,425
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
K1M 27. 5/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 123.60 4 126.20 2 127.6019.00/17,536
27.03.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
K1M 5. 1/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov - - - - 14:34,90135.20/18,35
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce
C2M 5. 5/ZSKOBLÍŽEK Daniel
BOUČEK Stanislav
1920
2000
Trutnov
Trutnov
- - - - 08:03,3011.30/2,4-
K1M 2. 2/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov - - - - 06:51,1013.20/3,3-
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
K1M 54. 9/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 120.70 3 120.50 10 123.7033.50/37,127
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 20.  Koblížek Daniel 2000 3 Trutnov 00:00,00 - 01:16,27 - 01:16,2712.58/19,8-
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí
K1M 4.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 00:50,10 - 00:48,47 - 00:48,473.84/8,6-
C2M 8.  KOBLÍŽEK Daniel
BOUČEK Stanislav
1920
2000
Trutnov
Trutnov
02:09,92 - 01:04,75 - 01:04,7511.08/20,6-
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu
K1M 20.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 127.62 10 124.98 4 128.9820.12/18,5-
C1M 13.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 158.05 10 161.72 8 168.0543.00/34,4-
18.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1M 51. 14/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 135.79 10 131.27 12 143.2746.38/47,915
17.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři.
K1M 51. 13/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 121.78 8 132.35 2 129.7837.95/41,321
04.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera u Železného Brodu peřej Paraplíčko
C1M 13. 1/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov 151.00 10 158.00 8 161.0061.10/61,22
K1M 27. 5/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 112.30 8 115.50 8 120.3035.00/41,014
03.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera, peřej Paraplíčko
C1M 14. 1/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 132.30 6 136.30 8 138.3039.00/39,31
K1M 29. 5/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 118.10 10 118.20 4 122.2037.20/43,813
28.07.2013 Sjezd na Orlici 4
C2M 2.  KOBLÍŽEK Daniel
BOUČEK Stanislav
1920
2000
Trutnov
Trutnov
01:14,00 - 01:13,50 - 01:13,504.10/5,90
28.07.2013 Sjezd na Orlici 3
K1M 11.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov - - - - 16:31,00111.90/12,711
28.07.2013 Sjezd na Orlici 4
K1M 11.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 00:57,30 - 00:00,00 - 00:57,309.90/20,911
27.07.2013 Sjezd na Orlici
K1M 12.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov - - - - 16:28,70111.60/12,76
27.07.2013 Sjezd na Orlici 2
K1M 14. 2/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 01:04,00 - 01:02,20 - 01:02,2011.60/22,94
C2M 1.  KOBLÍŽEK Daniel
BOUČEK Stanislav
1920
2000
Trutnov
Trutnov
01:13,40 - 01:13,20 - 01:13,20 0
21.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové
C2M 2.  KOBLÍŽEK Daniel
BOUČEK Stanislav
1920
2000
Trutnov
Trutnov
01:49,60 - 01:52,60 - 01:49,6011.30/11,50
21.07.2013 Sjezd ve Dvoře Králové
K1M 8.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov - - - - 13:21,80168.50/26,66
21.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové
K1M 11.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 01:31,50 - 01:35,40 - 01:31,5024.40/36,47
20.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové
C2M 2.  KOBLÍŽEK Daniel
BOUČEK Stanislav
1920
2000
Trutnov
Trutnov
01:44,40 - 01:47,60 - 01:44,408.10/8,40
20.07.2013 Sjezd ve Dvoře Králové
K1M 8.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov - - - - 21:24,20239.80/23,06
20.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové
K1M 12.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 01:31,30 - 01:30,40 - 01:30,4022.40/32,96
07.07.2013 Slalom v Kadani + pohár předžáků Kadaňský mlýn
C1M 29. 3/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov 128.70 4 129.60 6 132.7051.60/63,60
K1M 42. 8/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 102.10 6 104.70 10 108.1032.80/43,69
06.07.2013 Slalom v Kadani + MČR veteránů ve slalomu+pohár předžáků Kadaňský mlýn
C1M 35. 3/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov 120.90 106 120.90 56 176.9098.90/126,80
K1M 53. 8/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 98.10 58 96.50 4 100.5029.60/41,77
30.06.2013 VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013
K1M 80. 28/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 127.65 58 143.72 14 157.7273.91/88,210
29.06.2013 VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013
K1M 72. 24/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 123.55 6 124.85 4 128.8539.68/44,522
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě
K1M 17. 3/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 132.30 6 132.60 2 134.6020.80/18,316
22.06.2013 Sjezd na Loučné
K1M 4. 1/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov - - - - 09:33,9057.60/11,26
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě
K1M 17. 3/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 134.50 8 134.40 2 136.4025.80/23,316
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí
C2M 7. 4/ZSKOBLÍŽEK Daniel
BOU?EK Stanislav
1920
2000
Trutnov
Trutnov
- - - - 11:56,10112.50/18,62
K1M 23. 5/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov - - - - 10:35,3089.00/16,312
08.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí.
K1M 10. 2/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov - - - - 10:24,9086.20/16,05
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí
C2M 14. 4/ZSKOBLÍŽEK Daniel
BOU?EK Stanislav
1920
2000
Trutnov
Trutnov
- - - - 11:30,70105.30/18,00
K1M 30. 4/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov - - - - 10:24,80106.10/20,514
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 41. 5/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 01:22,47 - 00:00,00 - 01:22,4725.32/44,30/1/0
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 39. 3/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 01:19,72 - 00:00,00 - 01:19,7224.58/44,60/1/0
05.05.2013 Sprinty v Opavě + 2. ČP žáků ve sprintu USD Opava
K1M 9. 4/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 00:53,09 - 01:07,40 - 00:53,097.63/16,85
05.05.2013 Slalom v Opavě + 2. ČP žáků ve slalomu USD Opava
K1M 59. 23/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 151.86 6 141.30 64 157.8672.37/84,76
04.05.2013 Sprinty v Opavě + 1. ČP žáků ve sprintu USD Opava
K1M 9. 4/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 00:59,95 - 01:24,05 - 00:59,9513.24/28,36
04.05.2013 Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu KK Opava
K1M 64.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov 158.14 156 186.88 8 194.88104.13/114,79
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 70. 6/ZMKOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov 128.00 8 130.30 2 132.3030.50/30,017
C1M 48. 5/ZMKOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov 150.40 4 174.00 6 154.4048.80/46,20
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 86. 9/ZMKOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov 130.60 2 131.60 8 132.6037.40/39,311
C1M 55. 5/ZMKOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov 179.00 14 153.90 6 159.9054.20/51,30
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu
K1M    KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 00:00,00 - 00:00,00 - 00:00,00 -
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 58.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 137.21 260 0.00 999 397.21305.55/333,4-
12.08.2012 VZ ve slalomu, Benátecký slalom - neděle řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky
K1M 88. 15/ZMKOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 0.00 999 0.00 999 999.00 0
11.08.2012 VZ ve slalomu O štít města Benátek řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky
K1M 81. 11/ZMKOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 149.30 8 142.90 4 146.9057.70/64,72
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2
K1M 71.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 0.00 999 0.00 999 999.00 0
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2
K1M 74.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 0.00 999 0.00 999 999.00 0
15.07.2012 VZ ve sjezdu na Labi - neděle, závod č.3 Dvůr Králové n.L. - Žireč, 2 jezy
K1M 14.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov - - - - 21:42,60252.90/24,14
15.07.2012 VZ ve sjezdu na Labi - neděle, závod č.4 Dvůr Králové n.L. - Žireč, 2 jezy
K1M 14. 2/ZMKOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov - - - - 21:50,40235.50/21,94
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice
K1M 23. 2/ZMKOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov 01:38,80 - 01:39,20 - 03:18,0061.40/44,94
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice
K1M 29. 4/ZMKOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov 01:44,80 - 01:41,80 - 03:26,6071.20/52,60
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 123. 20/ZMDaniel Koblížek 2000 0 Trutnov 146.58 10 142.11 10 152.1155.68/57,78
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 140. 24/ZMDaniel Koblížek 2000 0 Trutnov 148.93 14 136.55 10 146.5557.91/65,30
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 33. 6/ZMKOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov 00:45,50 - 00:48,44 - 01:33,9431.23/49,84
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1M 33. 7/ZMKOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 194.90 10 196.30 6 202.3086.30/74,40
K1M 44. 7/ZMKOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 208.80 10 138.90 2 140.9037.90/36,85
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C1M 51. 7/ZMKOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 199.60 10 0.00 0 209.6097.90/87,60
K1M 79. 17/ZMKOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 145.20 60 0.00 0 205.2098.70/92,70
27.05.2012 VZ ve slalomu na Paraplíčku, závod č.2 řeka Jizera, peřej Paraplíčko u Železného Brodu
K1M 38. 6/ZMKoblížek Danie 2000 0 Loko Trut 134.61 0 129.18 6 135.1047.30/53,90
26.05.2012 VZ ve slalomu na Paraplíčku, závod č.1 řeka Jizera, peřej Paraplíčko u Železného Brodu
K1M 39. 6/ZMKoblížek Daniel 2000 0 Loko Trut 145.48 12 141.98 8 149.9862.16/70,80
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
K1M 30. 3/ZMKOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov 139.30 10 132.10 22 149.3070.90/90,40
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, Závod o Stružnickou peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
K1M 33. 4/ZMKOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov 144.20 160 134.90 64 198.90119.00/148,90
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
K1M 98.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 164.31 164 0.00 999 328.31243.12/285,40
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
K1M 95.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov 163.44 212 152.77 18 170.7776.78/81,70
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 84.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov 137.30 6 143.00 14 143.3049.60/52,90
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 90.  KOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov 156.40 4 162.30 10 160.4063.00/64,70
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
K1M 68. 14/ZMKOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov 200.20 14 149.90 10 159.9057.20/55,70
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
K1M 72. 15/ZMKOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov 148.00 8 143.30 14 156.0053.80/52,60
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Koblížek DanielLoko Trutnov K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 1   C1:   C2: 2 13.11.18 updated from RVP
Koblížek DanielLoko Trutnov K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 1   C1:   C2: 01.05.18 updated from RVP
Koblížek DanielLoko Trutnov K1: 3+   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 2 20.11.17 updated from RVP
Koblížek DanielLoko Trutnov K1: 2   C1: 3   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 23.11.16 updated from RVP
Koblížek DanielLoko Trutnov K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 28.09.15 updated from RVP
Koblížek DanielLoko Trutnov K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 3 06.05.14 updated from RVP
Koblížek DanielLoko Trutnov K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Koblížek DanielLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 06.10.12 updated from RVP
Koblížek DanielLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.07.12 updated from RVP
Koblížek DanielLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 25.05.11 inserted RVP

rok 2018

Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C2M
Švagr Rostislav
6/7 211
6.K1M 6/9 292
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
49.C1M 1/1 8
6.C2M
Švagr Rostislav
5/10 110
3.K1M 5/18 912
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Švagr Rostislav
5/7 0
7.K1M 5/17 493

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
73.C2M
Švagr Rostislav
2/2 7
218.K1M 2/2 218
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.K1M 7/12 272
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
50.C2M
Švagr Rostislav
4/4 14
57.C2M
Bouček Stanislav
1/1 7
7.K1M 5/23 585
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.K1M 5/16 266

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
86.C2M
Švagr Rostislav
1/1 6
117.K1M 4/4 264
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
18.C2M
Veselý František
6/6 89
6.K1M 6/8 288
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
16.C2M
Veselý František
5/10 52
4.K1M 5/18 502
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Veselý František
5/6 0
 K1M 5/7 0

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
135.C1M 2/2 29
72.C2M
Souček Marek
2/2 12
102.K1M 5/6 335
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.C2M
Veselý František
5/6 38
27.K1M 7/9 107
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
33.C2M
Veselý František
5/6 11
 C2M
Bouček Stanislav
4/4 0
12.K1M 5/17 246
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Veselý František
5/6 0
 K1M 5/9 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
178.C1M 2/2 12
 C2M
Bouček Stanislav
1/1 0
174.K1M 5/8 202
Slalom: Oblastní žebříček Morava
102.K1M 2/2 38
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.K1M 7/8 69
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
46.C2M
Veselý František
3/3 3
20.K1M 5/17 142
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C2M
Veselý František
2/2 10
33.K1M 5/10 67

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
171.C1M 4/4 3
203.K1M 5/10 90
Slalom: Oblastní žebříček Morava
108.K1M 3/3 42
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Bouček Stanislav
4/4 0
46.K1M 5/11 41
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
25.C2M
Bouček Stanislav
2/2 2
46.K1M 5/7 42

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
294.K1M 5/14 43
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
88.K1M 5/5 16

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0

Statistika výsledků

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Koblížek Danielsl 137
09.09.17
sl 123
10.09.16
sl 146
12.09.15
sl 131
13.09.14
sl 127
06.09.14
sl 24
20.04.14
MČRž slalom
07.09.13
sl.Křivoklát
08.09.12
pořadí54.85.71.72.29.44.20.58.
odstup % *)36,2166,8121,966,626,127,418,5333,4
% poražených soupeřů *)53,92,312,515,569,941,177,19,5
pořadí201220132014201520162017celkem
průměr58.020.048.371.085.054.054.1
medián58204471855454
modus58202971855420
počet závodů1131118
průměrný odstup od vítěze % *)333,418,540,0121,9166,836,299,6
průměrné % poražených soupeřů *)9,577,142,212,52,353,935,2
počet jízd12622215
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
33,3%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Koblížek Danielsl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
pořadí69.103.104.92.
odstup %53,2307,0114,264,0
% poražených soupeřů34,64,712,725,4
pořadí2015celkem
průměr92.092.0
medián9292
modus6969
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %134,6134,6
průměrné % poražených soupeřů19,419,4
počet jízd88
lepší 1. jízda1
25,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Koblížek Danielsl 151
26.09.15
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
Paraple NE
04.08.13
Paraple SO
03.08.13
Kadaň NE
07.07.13
Kadaň SO
06.07.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
pořadí44.29.48.13.14.29.35.48.55.33.51.
odstup %24,623,740,761,239,363,6126,846,251,374,487,6
% poražených soupeřů41,939,116,120,018,8------14,512,95,93,8
pořadí2012201320142015celkem
průměr46.822.838.544.036.3
medián4814294435
modus3313294429
počet závodů442111
průměrný odstup od vítěze %64,972,732,224,658,1
průměrné % poražených soupeřů9,39,727,641,915,7
počet jízd884222
lepší 1. jízda1
25,0%
3
75,0%
1
50,0%
0
0,0%
5
45,5%
čistých jízd1
12,5%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
2
9,1%

Kategorie C2M

Koblížek Danielsl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 134
25.09.16
sl 24
20.04.14
pořadí20.17.16.16.
odstup %46,534,326,493,6
% poražených soupeřů26,942,944,4---
pořadí201420162017celkem
průměr16.016.018.517.3
medián16161716
modus16161716
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze %93,626,440,450,2
průměrné % poražených soupeřů0,044,434,928,6
počet jízd2248
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Koblížek Danielsl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 151
26.09.15
sl 99
19.07.15
sl 98
18.07.15
sl 97
05.07.15
sl 96
04.07.15
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
Benátky NE
18.08.13
Benátky SO
17.08.13
Paraple NE
04.08.13
Paraple SO
03.08.13
Kadaň NE
07.07.13
Kadaň SO
06.07.13
sl.Křivokl2
30.06.13
sl.Křivokl
29.06.13
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.Benátky
12.08.12
sl.Benátky
11.08.12
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
sl.Paraplíčk
27.05.12
sl.Paraplíčk
26.05.12
sl.Stružnice
20.05.12
sl.Stružnice
19.05.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
pořadí22.29.25.21.2.5.22.20.26.32.33.42.59.50.54.44.27.51.51.27.29.42.53.80.72.17.17.70.86.88.81.123.140.44.79.38.39.30.33.98.95.84.90.68.72.
odstup %18,219,216,111,70,58,613,523,833,233,429,923,630,954,237,927,417,547,941,341,043,843,641,788,244,518,323,330,039,30,064,757,765,336,892,753,970,890,4148,9285,481,752,964,755,752,6
% poražených soupeřů82,877,278,983,798,493,780,969,464,842,648,451,840,256,353,141,163,438,343,240,937,830,526,816,027,659,059,043,035,1---12,122,312,642,717,930,226,917,113,56,79,629,124,66,96,6
pořadí2011201220132014201520162017celkem
průměr78.574.643.946.026.613.325.551.3
medián727942442652244
modus683017272022217
počet závodů41410654245
průměrný odstup od vítěze %56,579,843,431,926,89,218,748,4
průměrné % poražených soupeřů16,820,737,951,061,288,780,041,4
počet jízd8252012108487
lepší 1. jízda3
75,0%
4
28,6%
3
30,0%
5
83,3%
4
80,0%
3
75,0%
1
50,0%
23
51,1%
čistých jízd0
0,0%
2
8,0%
0
0,0%
1
8,3%
3
30,0%
1
12,5%
0
0,0%
7
8,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Koblížek Danielsl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
Hanácké SO
28.09.13
sl.Opava2
05.05.13
sl.Opava1
04.05.13
sl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
pořadí76.33.54.59.64.71.74.
odstup %90,141,837,184,7114,70,00,0
% poražených soupeřů13,865,648,514,78,711,47,6
pořadí201220132014celkem
průměr72.559.054.561.6
medián71593364
modus71543333
počet závodů2327
průměrný odstup od vítěze %0,078,865,952,6
průměrné % poražených soupeřů9,524,039,724,3
počet jízd06410
lepší 1. jízda0
0,0%
2
66,7%
1
50,0%
3
42,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Koblížek Danielsl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí7.10.12.11.14.
odstup %6,913,412,80,010,1
% poražených soupeřů33,352,642,137,523,5
pořadí20162018celkem
průměr12.59.710.8
medián111011
modus1177
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %5,111,08,6
průměrné % poražených soupeřů30,542,737,8

Kategorie K1M

Koblížek Danielsl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí9.13.8.9.13.7.9.19.37.7.9.10.4.8.6.19.25.25.24.
odstup %5,113,33,89,610,97,77,415,15,76,88,81,72,50,00,811,116,520,622,6
% poražených soupeřů81,881,588,970,455,677,871,469,540,092,090,478,688,986,590,657,151,035,134,3
pořadí20142015201620172018celkem
průměr24.719.07.014.710.413.7
medián25196999
modus25194799
počet závodů3146519
průměrný odstup od vítěze %19,911,11,28,68,58,9
průměrné % poražených soupeřů40,157,186,273,575,670,6

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Koblížek Danielsp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí1.3.4.10.12.4.7.6.8.7.12.5.14.
odstup %0,02,63,913,412,84,98,013,117,852,227,22,418,0
% poražených soupeřů100,090,084,252,642,181,364,768,858,814,315,469,218,8
pořadí20132014201520162018celkem
průměr9.59.57.05.56.07.2
medián576447
modus576414
počet závodů2222513
průměrný odstup od vítěze %10,239,715,46,56,513,6
průměrné % poražených soupeřů44,014,963,873,073,858,5

Kategorie K1M

Koblížek Danielsp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
sj 18
19.04.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí10.2.2.13.8.9.9.19.1.3.4.5.14.24.5.2.30.
odstup %5,92,61,913,33,89,67,415,10,01,96,57,515,822,616,43,320,5
% poražených soupeřů80,098,898,881,588,970,471,469,5100,096,793,891,570,534,378,997,440,8
pořadí201320142015201620172018celkem
průměr16.014.34.52.014.07.39.4
medián21441988
modus2541922
počet závodů23222617
průměrný odstup od vítěze %11,918,37,00,911,26,29,1
průměrné % poražených soupeřů69,161,292,798,470,586,480,2

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Koblížek Danielsl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 30
19.04.18
sj 32
20.04.17
sj 98
31.07.16
sj 96
30.07.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 107
26.07.15
sj 105
25.07.15
sj 109
09.08.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
pořadí7.3.4.10.12.1.1.1.1.11.14.1.1.7.11.12.
odstup %6,92,63,913,412,80,00,00,00,00,010,10,00,052,218,727,2
% poražených soupeřů33,390,084,252,642,1100,0100,0100,0100,037,523,5100,0100,014,39,115,4
pořadí20142015201620172018celkem
průměr10.01.06.81.06.26.1
medián1111144
modus711111
počet závodů3241616
průměrný odstup od vítěze %32,70,02,50,06,69,2
průměrné % poražených soupeřů12,9100,065,3100,067,062,6

Kategorie K1M

Koblížek Danielsl 126
26.08.18
sl 83
21.06.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 63
24.05.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 30
19.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 10
01.04.18
sj 9
01.04.18/2
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 72
02.06.17
sj 59
18.05.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 41
30.04.17
sj 32
20.04.17
sj 11
01.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 98
31.07.16
sj 96
30.07.16
sj 76
25.06.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 5
03.04.16
sj 3
02.04.16
sl 107
26.07.15
sj 105
25.07.15
sj 89
12.07.15
sj 88
12.07.15/2
sj 31
03.05.15
sj 100
27.07.14
sj 98
26.07.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 18
19.04.14
sl 1
27.03.14
Třeb.sj.NE
28.07.13
Třeb.sj.SO
27.07.13
DK sjezd NE
21.07.13
DK sjezd
20.07.13
sj.Mýto
22.06.13
sj.D.Král2
15.07.12
sj.D.Král1
15.07.12/2
pořadí9.2.2.2.1.13.8.1.9.13.3.5.5.3.7.9.19.37.7.9.4.1.1.1.17.1.27.10.4.1.1.1.8.6.6.8.1.1.2.2.19.2.3.14.14.25.25.24.5.5.11.12.8.8.4.14.14.
odstup %5,10,42,61,90,013,33,80,09,610,90,64,12,73,17,77,415,15,76,88,87,80,00,00,07,50,00,01,72,50,00,00,00,00,87,16,70,00,09,67,411,13,29,317,015,816,520,622,616,418,312,712,726,623,011,221,924,1
% poražených soupeřů81,894,198,898,8100,081,588,9100,070,455,693,386,788,694,377,871,469,540,092,090,478,6100,0100,0100,071,4100,0---78,688,9100,0100,0100,086,590,681,579,4100,0100,095,095,257,195,589,564,970,551,035,134,378,960,056,538,946,246,272,738,127,8
pořadí2012201320142015201620172018celkem
průměr14.08.613.05.05.010.85.48.3
medián1481426736
modus148511121
počet závodů25959131457
průměrný odstup od vítěze %23,017,215,55,62,15,14,17,8
průměrné % poražených soupeřů33,052,164,489,589,576,288,176,9

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Koblížek Danielsl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí7.10.12.11.14.7.14.
odstup %6,913,412,80,010,118,618,0
% poražených soupeřů33,352,642,137,523,533,318,8
pořadí201320162018celkem
průměr10.512.59.710.7
medián7111011
modus71177
počet závodů2237
průměrný odstup od vítěze %18,35,111,011,4
průměrné % poražených soupeřů26,130,542,734,4

Kategorie K1M

Koblížek Danielsl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 5
25.03.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Litovel
08.06.13/2
pořadí9.13.8.9.13.3.3.3.3.3.8.6.8.7.9.19.37.7.9.17.11.10.4.8.6.19.25.25.24.23.30.10.
odstup %5,113,33,89,610,93,14,24,03,34,85,64,66,27,77,415,15,76,88,87,511,11,72,50,00,811,116,520,622,616,320,516,0
% poražených soupeřů81,881,588,970,455,695,795,595,595,193,581,687,282,177,871,469,540,092,090,471,465,578,688,986,590,657,151,035,134,342,140,840,0
pořadí201320142015201620172018celkem
průměr21.024.719.07.014.56.812.2
medián2325196989
modus1025194733
počet závodů331481332
průměrný odstup od vítěze %17,619,911,11,28,86,08,7
průměrné % poražených soupeřů41,040,157,186,272,385,072,7

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Koblížek Danielsp 124
25.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
pořadí7.22.9.9.15.17.14.18.19.
odstup %5,77.919,60,013,710,319,418,419,716,7
% poražených soupeřů33,3---61,942,926,315,827,810,514,3
pořadí201520162018celkem
průměr17.012.012.714.4
medián179915
modus14979
počet závodů4239
průměrný odstup od vítěze %18,612,02.641,8891,5
průměrné % poražených soupeřů17,134,631,725,9

Kategorie K1M

Koblížek Danielsp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
pořadí11.8.11.10.11.10.10.5.9.19.17.21.19.16.18.24.31.25.29.41.39.
odstup %7,34,35,60,012,78,94,72,06,613,016,216,317,712,611,017,521,418,017,044,344,6
% poražených soupeřů80,090,887,786,678,381,382,490,279,551,456,820,050,057,161,441,026,831,447,2---2,6
pořadí201320142015201620172018celkem
průměr40.027.318.37.010.310.018.3
medián3925185101017
modus3924195101110
počet závodů24623421
průměrný odstup od vítěze %44,418,514,54,38,84,314,4
průměrné % poražených soupeřů1,336,649,584,980,786,357,3

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Koblížek Danielsp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
MČRž sprint
08.09.13
pořadí1.22.9.5.7.15.12.2.8.
odstup %0,07.919,60,05,17,510,319,58,320,6
% poražených soupeřů100,0---61,980,062,526,326,790,930,0
pořadí20132014201620172018celkem
průměr8.07.011.05.010.79.0
medián827598
modus827511
počet závodů122139
průměrný odstup od vítěze %20,613,98,95,12.639,9887,9
průměrné % poražených soupeřů30,058,844,480,054,053,1

Kategorie K1M

Koblížek Danielsp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
sj 117
23.08.14
MČRdor.spr
22.09.13
MČRž sprint
08.09.13
pořadí4.11.10.7.2.9.5.13.3.31.20.4.
odstup %4,35,60,06,16,06,67,714,11,321,419,88,6
% poražených soupeřů93,887,786,688,597,179,589,569,295,126,832,193,2
pořadí201320142015201620172018celkem
průměr12.015.75.05.57.08.39.9
medián413527107
modus4352744
počet závodů23121312
průměrný odstup od vítěze %14,212,37,76,36,13,38,5
průměrné % poražených soupeřů62,763,789,588,388,589,478,3

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Koblížek Danielsp 124
25.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 44
06.05.17
sj 116
27.08.16
sj 99
31.07.16
sj 97
30.07.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 108
26.07.15
sl 106
25.07.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
Třeb.sj.NE 2
28.07.13
Třeb.sj.SO 2
27.07.13
DK sprint NE
21.07.13
DK sprint SO
20.07.13
pořadí7.22.9.1.9.1.1.15.17.14.1.1.18.19.2.1.2.2.
odstup %5,77.919,60,00,013,70,00,010,319,418,40,00,019,716,75,90,011,58,4
% poražených soupeřů33,3---61,9100,042,9100,0100,026,315,827,8100,0100,010,514,350,0---------
pořadí20132015201620172018celkem
průměr1.811.76.51.012.77.9
medián2141192
modus211171
počet závodů4641318
průměrný odstup od vítěze %6,512,46,00,02.641,8447,2
průměrné % poražených soupeřů12,544,767,3100,031,743,5

Kategorie K1M

Koblížek Danielsp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 99
31.07.16
sj 97
30.07.16
sj 87
09.07.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sl 108
26.07.15
sl 106
25.07.15
sj 87
11.07.15
sj 86
11.07.15/2
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 101
27.07.14
sj 99
26.07.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
Třeb.sj.NE 2
28.07.13
Třeb.sj.SO 2
27.07.13
DK sprint NE
21.07.13
DK sprint SO
20.07.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.DvůrKrál2
14.07.12
sp.DvůrKrálo
14.07.12/2
sp.Strakonic
23.06.12
pořadí11.8.11.10.11.10.1.1.10.5.2.1.1.9.19.17.21.1.1.3.3.19.16.18.24.31.3.3.25.29.11.14.11.12.41.39.23.29.33.
odstup %7,34,35,60,012,78,90,00,04,72,01,20,00,06,613,016,216,30,00,015,310,917,712,611,017,521,46,74,818,017,020,922,936,432,944,344,644,952,649,8
% poražených soupeřů80,090,887,786,678,381,3100,0100,082,490,295,5100,0100,079,551,456,820,0100,0100,090,990,950,057,161,441,026,891,790,931,447,256,527,841,235,3---2,633,315,222,0
pořadí2012201320142015201620172018celkem
průměr28.321.319.211.83.66.610.013.8
medián291224162101011
modus23113111111
počet závodů3661055439
průměrný odstup od vítěze %49,133,714,211,32,05,34,315,4
průměrné % poražených soupeřů23,527,254,867,993,088,486,363,9

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Koblížek Danielsp 124
25.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
pořadí7.22.9.9.15.17.14.18.19.4.4.
odstup %5,77.919,60,013,710,319,418,419,716,78,12,7
% poražených soupeřů33,3---61,942,926,315,827,810,514,370,070,0
pořadí2014201520162018celkem
průměr4.017.012.012.712.5
medián4179914
modus414974
počet závodů242311
průměrný odstup od vítěze %5,418,612,02.641,8730,4
průměrné % poražených soupeřů70,017,134,631,733,9

Kategorie K1M

Koblížek Danielsp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Opava2
05.05.13
sp.Opava1
04.05.13
pořadí11.8.11.10.11.10.10.5.9.19.17.21.19.16.18.24.31.3.3.25.29.41.39.9.9.
odstup %7,34,35,60,012,78,94,72,06,613,016,216,317,712,611,017,521,48,07,518,017,044,344,616,828,3
% poražených soupeřů80,090,887,786,678,381,382,490,279,551,456,820,050,057,161,441,026,895,595,631,447,2---2,642,942,9
pořadí201320142015201620172018celkem
průměr24.519.218.37.010.310.016.3
medián924185101011
modus9319510119
počet závodů46623425
průměrný odstup od vítěze %33,514,914,54,38,84,314,5
průměrné % poražených soupeřů22,156,349,584,980,786,359,2
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále