3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile

30.04.2016   Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.01:05,70 75/166/0
2.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha01:04,45 68/154/0
3.1/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.01:06,080.38/0,662/142/0
4.2/U23HRIC Filip 1993 2 Olomouc01:05,23 57/0/104
5.3/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno01:06,490.79/1,253/0/92
6.1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov01:06,230.53/0,849/130/0
7. LOUČKA Marek 1982 1 Kroměříž01:06,881.18/1,846/0/80
8.2/DSKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.01:07,762.06/3,143/118/0
9.2/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Dukla B.01:07,171.47/2,240/106/0
10.4/U23JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha01:07,261.56/2,437/94/0
11.2/VMODVÁRKO Michael 1979 2 Dukla B.01:07,862.16/3,335/82/0
12.3/VMMAREK Aleš 1978 2 Trutnov01:09,704.00/6,133/76/0
13.4/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK01:08,953.25/4,931/70/0
14.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc01:09,984.28/6,529/0/68
15.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz01:09,764.06/6,227/64/0
16.5/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz01:10,344.64/7,125/58/0
17.5/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí01:10,144.44/6,823/0/62
18.3/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc01:11,215.51/8,421/0/56
19.3/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice01:09,794.09/6,219/52/0
20.4/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště01:11,996.29/9,617/46/0
21.4/DSBOUČEK Stanislav 1999 2 Pardub.01:09,403.70/5,615/40/0
22. DAVÍDEK Tomáš 1985 2 Č.Kruml.01:12,006.30/9,614/34/0
23.1/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí01:13,407.70/11,713/0/50
24.3/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.01:14,939.23/14,012/28/0
25.5/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno01:14,598.89/13,511/0/44
26. KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto01:11,165.46/8,310/22/0
27.5/DSŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.01:12,216.51/9,99/16/0
28.6/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto01:15,549.84/15,08/10/0
29.2/ZSKIRCHNER David 2002 2 Dukla B.01:15,679.97/15,27/9/0
30.7/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk01:16,4910.79/16,46/0/38
31. LIGURSKÝ Ivo 1990 2 Kroměříž01:15,519.81/14,95/0/32
32.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž01:16,8911.19/17,04/0/26
33.8/DMLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc01:19,6713.97/21,33/0/20
34.3/ZSHALA Jiří 2002 2 Olomouc01:19,2813.58/20,72/0/14
35.9/DMWALTER David 2001 2 Šumperk01:19,1013.40/20,41/0/8
36.10/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov01:16,0110.31/15,70/8/0
37.4/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc01:19,0113.31/20,30/0/7
38.5/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc01:20,9015.20/23,10/0/6
39.4/VFILIPI Robert 1964 1 Č.Lípa01:20,4814.78/22,50/7/0
40.6/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc01:20,7815.08/23,00/0/5
41.11/DMBLÁHA Petr 2000 3 Loko Plz01:22,1216.42/25,00/6/0
42.7/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz01:21,9616.26/24,70/5/0
43.6/DSKORBELÁŘ David 1999 3 Loko Plz01:23,5117.81/27,10/4/0
44.8/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc01:23,4217.72/27,00/0/4
45.9/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc01:22,6616.96/25,80/0/3
46.12/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto01:25,6819.98/30,40/3/0
47.1/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel01:39,4733.77/51,40/0/2
48.2/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.01:38,2332.53/49,50/2/0
49.3/ZMKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.01:41,2635.56/54,10/1/0
50.10/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel01:40,4234.72/52,80/0/1
51.4/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub.01:41,1635.46/54,00/0/0
52.5/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov01:44,5638.86/59,10/0/0
53.6/ZMSALAJ František 2004 Litovel01:43,7838.08/58,00/0/0
54.7/ZMVODÁK Norbert 2004 Litovel01:52,4046.70/71,10/0/0
  SMÍTKA Petr 1963 3 ChomutovDNS-A 0/0/0
  SMOLKA Ondřej 1994 3 Boh.PhaDNS-A 0/0/0
Oddíl