Hrabec Bohumil, 1960

VK Kroměříž
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: -   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 32. 1/VS 19.7027,3
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 26. 1/VS 17.0023,1
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 32. 1/VS 160.5221,3
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1M sjezd 42. 1/VS 11.1422,3
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1M slalom 40. 2/VS 23.6030,6
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1M slalom 23. 1/VS 26.1030,9
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 78. 1/VS 13.3930,0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 76. 1/VS 12.6528,1
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 22. 2/VS 12.5013,0
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 20. 2/VS 13.9014,5
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 23. 1/VS 85.4112,9
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 27. 1/VS 99.4015,0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 49. 1/VS 8.9320,2
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd    
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 41. 1/VS 30.1031,0
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 42. 1/VS 34.0033,4
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1M sjezd 28. 1/VS 195.6426,1
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1M sjezd 34. 1/VS 9.1419,0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 51. 1/VS 9.9522,6
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 61. 1/VS 14.3132,9
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom    
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 59. 3/VS 23.0824,0
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota K1M slalom 9. 1/VS 11.7012,8
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1M slalom 10. 1/VS 18.7021,7
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 14. 1/VS 17.6019,4
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 16. 1/VS 21.5025,0
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 22. 1/VS 22.5025,8
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 20. 1/VS 22.2024,4
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 31. 1/VS 155.7016,2
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 34. 1/VS 163.0817,2
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 24. 1/VS 219.9921,4
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 25. 1/VS 245.7423,8
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 11. 1/VS 119.5013,5
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 11. 1/VS 102.1013,4
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 13. 1/VS 118.1013,5
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 14. 1/VS 95.6012,7
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 16. 1/VS 106.5014,2
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 19. 1/VS 120.7014,0
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 19. 1/VS 99.1013,1
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 20. 1/VS 136.5015,4
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 38. 1/VS 19.8027,2
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 56. 1/VS 27.6037,6
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1M sjezd 37. 1/VS 133.9817,8
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 43. 1/VS 22.8922,0
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 64. 1/VS 11.6525,5
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 53. 1/VS 9.9422,0
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1M slalom    
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1M slalom 12. 1/VS 16.0019,3
15.07.2018 Slalom v Brně K1M slalom 9. 1/VS 13.8014,6
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje K1M slalom 8. 1/VS 14.7015,6
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1M slalom 14. 1/VS 21.2022,1
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1M slalom 14. 1/VS 19.9021,7
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 42. 1/VS 7.0915,6
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 39. 1/VS 5.190,3
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 16. 1/VS 18.8019,4
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 16. 1/VS 24.8025,9
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 37. 1/VS 87.0117,0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 42. 1/VS 98.7019,3
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 23. 1/VS 185.0917,8
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 21. 1/VS 195.9318,9
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 10. 1/VS 112.1014,1
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 14. 1/VS 115.5012,4
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 11. 1/VS 128.7013,7
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 13. 1/VS 105.2013,1
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 10. 1/VS 137.7016,5
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 11. 1/VS 129.1015,5
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 13. 1/VS 130.7016,3
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 14. 1/VS 144.9018,1
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 24. 1/VS 11.4823,2
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 23. 1/VS 107.4917,4
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 49. 1/VS 9.2619,6
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 39. 1/VS 10.7422,8
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1M slalom 12. 1/VS 15.4017,0
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 12. 1/VS 13.4011,8
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 14. 1/VS 19.9019,8
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 18. 1/VS 22.4932,9
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 15. 1/VS 20.2528,0
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 19. 1/VS 80.3915,8
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 15. 1/VS 126.1513,5
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 34. 1/VS 11.6226,8
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 36. 1/VS 11.1125,9
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 28. 1/VS 65.4612,9
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 34. 1/VS 10.6216,9
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd 16. 1/VS 159.2018,3
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd 25. 1/VS 257.7029,6
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 20. 1/VS 227.2021,8
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 21. 1/VS 187.5018,1
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd    
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd    
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd    
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd    
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1 K1M sjezd 5. 1/VS 72.0010,2
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 6. 1/VS 72.3012,2
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 36. 1/VS 25.1026,1
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 26. 1/VS 20.3018,9
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 20. 1/VS 7.8515,4
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1M sjezd 27. 1/VS 8.6416,9
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1M sjezd 16. 1/VS 128.0216,9
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno K1M sjezd 19. 1/VS 23.5721,2
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 9. 1/VS 11.7010,6
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 23. 1/VS 19.8025,4
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 23. 1/VS 20.3024,7
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 34. 1/VS 10.1323,1
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1M sjezd    
08.05.2016 Klasický sjezd na Kamenici + MČR veteránů řeka Kamenice a Jizera v úseku Jesenný - tábořiště Paraplíčko. V případě nízkého vodního stavu si po K1M sjezd 3. 1/VS 67.5014,8
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 25. 1/VS
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 32. 1/VS 11.1917,0
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 10. 1/VS 225.8021,7
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 11. 1/VS 203.8019,6
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 5. 1/VS 83.1010,5
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 6. 1/VS 103.2011,1
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 6. 1/VS 82.6010,3
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 7. 1/VS 115.5012,4
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 8. 1/VS 181.8019,2
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 12. 1/VS 201.2020,8
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 30. 1/VS 23.1024,3
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1M slalom 40. 1/VS 28.9029,4
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 30. 1/VS 13.9228,8
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 31. 1/VS 14.2330,4
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 K1M slalom 11. 1/VS 23.4026,1
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 K1M slalom 10. 1/VS 22.8028,0
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 4. 1/VS 11.6011,3
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 6. 1/VS 13.1012,6
14.06.2015 Slalom v Kroměříži K1M slalom 5. 1/VS 8.609,5
13.06.2015 Slalom v Kromeříži K1M slalom 7. 1/VS 12.8013,2
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 25.   10.8625,2
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 26.   10.3023,8
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1M slalom    
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1M slalom    
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 22. 1/VS 80.9915,6
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 29. 1/VS 13.2821,1
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1M sjezd 18. 1/VS 104.3015,8
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 7. 1/VS 93.8010,4
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 7. 1/VS 77.0010,0
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 6. 1/VS 83.4010,5
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 7. 1/VS 93.9010,2
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 22. 3/V 28.0430,9
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 24. 3/V 26.0928,9
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 34. 1/V 16.2734,0
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné K1M sjezd 29. 1/V 9.7820,7
20.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 K1M slalom 8. 3/V 16.2018,0
19.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 K1M slalom 7. 2/V 25.5031,1
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 7. 2/V 22.8027,8
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 8. 2/V 18.8034,4
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom 7. 4/V 15.3018,9
10.05.2014 Slalom v Kroměříži K1M slalom 5. 2/V 12.6015,0
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice K1M sjezd 37.   17.2724,3
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz K1M sjezd 27. 1/V 156.4116,7
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1M sjezd 22. 1/V 146.0017,6
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1M sjezd 21. 1/V 153.7018,5
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo K1M sjezd 6. 1/V 102.6016,5
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 12.   105.5016,0
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 12. 1/V 136.3013,7
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 12. 1/V 141.8014,6
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 13. 1/V 107.1016,3
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice K1M sjezd 4. 1/V 24.303,3
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1M sjezd 4. 1/V 16.802,3
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom 27. 4/V 21.1025,0
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom 33. 4/V 21.6023,9
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou K1M sjezd 26.   19.1418,1
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou K1M sjezd 19.   141.0718,7
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 30. 2/V 10.1519,1
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 29. 1/V 9.8719,1
04.08.2013 Slalom v Brně C2M slalom
KONEČNÝ Daniel
3. 1/V 9.407,0
04.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom 19. 4/V 20.7025,8
03.08.2013 Slalom v Brně C2M slalom
KONEČNÝ Daniel
6. 1/V 20.1016,1
03.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom 19. 4/V 19.7024,8
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 9. 2/V 21.4021,8
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
KONEČNÝ Daniel
2. 1/V 11.608,4
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 8. 2/V 14.4015,3
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
KONEČNÝ Daniel
3. 1/V 9.006,6
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 11. 2/V 9.5012,7
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou K1M slalom 17. 3/V 13.6018,7
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí K1M sjezd 5. 1/V 25.504,7
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí K1M sjezd 16. 1/V 45.608,8
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 30. 1/V 13.1923,1
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 26. 1/V 8.9316,2
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle K1M slalom 9. 2/V 9.8011,2
11.05.2013 Kroměřížský slalom K1M slalom 10. 3/V 14.4016,9
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu K1M sjezd 27. 1/V 18.4121,0
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu K1M sjezd 22.   122.3614,4
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 21. 1/V 173.9017,2
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 23. 1/V 173.4017,0
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1M sjezd 27. 2/V 159.7013,5
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1M sjezd 27. 1/V 140.3011,8
07.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 9. 1/V 115.1017,1
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most K1M sjezd 9. 1/V 132.3013,4
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 11. 1/V 108.4016,0
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 29. 3/V 20.2024,1
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 27. 2/V 17.1020,5
02.09.2012 12.Český pohár ve sjezdu - klasik K1M sjezd 18.   118.6916,0
01.09.2012 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, Vltava - Lipno K1M sjezd 18.   29.5713,7
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy K1M sjezd 28. 1/V 23.1122,6
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy K1M sjezd 24. 1/V 16.7016,1
01.07.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 K1M slalom 11. 1/V 9.408,0
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 K1M slalom 6. 1/V 4.804,1
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 12. 2/V 10.309,7
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 K1M slalom 15. 1/V 14.0015,4
09.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 K1M slalom 14. 1/V 12.8016,0
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1M slalom 12. 1/V 13.9014,8
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1M slalom 9. 1/V 7.508,5
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov K1M sjezd 3. 1/V 30.702,9
13.05.2012 VZ ve sprintu - neděle Sázava, Morava, Postřelmov K1M sjezd 3. 1/V 8.174,3
12.05.2012 VZ v klas.sjezdu - sobota Sázava, Morava, Postřelmov K1M sjezd 3. 1/V 21.802,1
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov K1M sjezd 5. 2/V 9.404,9
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1M sjezd 24. 1/V 28.5621,5
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1M sjezd 25. 1/V 26.1422,7
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most K1M sjezd 24. 1/V 129.7513,8
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova K1M sjezd 34. 1/V 26.4020,4
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1M sjezd 24.   170.0018,1
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1M sjezd 25.   150.1015,8
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1M sjezd 10. 1/V 106.5013,3
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 11. 1/V 95.9013,7
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1M sjezd 11. 1/V 110.4013,5
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 11. 1/V 95.1013,6
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 35. 2/V 22.7023,3
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 30. 1/V 20.3021,1
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem K1M sjezd 27. 1/V 34.4516,5
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou K1M sjezd 22. 1/V 132.3017,6
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1M slalom 25. 1/V 16.6020,1
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1M slalom 28. 2/V 19.6028,1
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy K1M sjezd 22. 1/V 20.5616,1
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy K1M sjezd 24. 1/V 25.5320,2
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou K1M slalom 10. 2/V 19.2018,3
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1M slalom 9. 1/V 7.907,7
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1M slalom 10. 2/V 9.008,8
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1M slalom 12. 1/V 13.9015,9
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1M slalom 12. 1/V 16.0020,1
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 3. 1/V 3.002,5
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 2. 1/V 2.902,5
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1M slalom 29. 4/V 19.6025,6
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1M slalom 35. 4/V 30.4037,8
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí K1M sjezd 33. 1/V 34.0117,7
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice K1M sjezd 25. 1/V 150.6016,4
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
sobota
8. 1/V 6.806,8
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
neděle
8. 1/V 10.7010,7
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1M sjezd 28. 2/V 173.6016,8
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1M sjezd 28. 2/V 173.6016,8
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna K1M sjezd 32. 1/V 33.4722,4
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně K1M sjezd    
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
sobota 25.9.2010
25. 1/V 19.6021,5
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1M slalom
sobota 19.6.2010
11. 1/V 10.509,5
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1M slalom
neděle 20.6.2010
9. 1/V 7.106,3
25.07.2010 VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom 30. 3/V 19.6024,0
24.07.2010 VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom 29. 4/V 20.5022,3
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
sobota
59. 2/V 31.2032,7
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
neděle
37. 2/V 22.3022,8
18.07.2009
19.07.2009
VZ ve slalomu v Kroměříži, 5.a 6.ČP žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
sobota
26. 1/V 19.3322,8
18.07.2009
19.07.2009
VZ ve slalomu v Kroměříži, 5.a 6.ČP žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
neděle
30. 1/V 18.0021,4
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice K1M slalom
sobota
14. 1/V 8.007,4
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice K1M slalom
neděle
14. 1/V 10.8010,2
13.06.2009
14.06.2009
Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
sobota
16. 1/V 11.7013,9
13.06.2009
14.06.2009
Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
neděle
16. 1/V 13.9015,2
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1M slalom
sobota
21. 1/V 16.4015,6
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Hrabec BohumilVK Kroměříž K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 16.11.18 updated from RVP
Hrabec BohumilVK Kroměříž K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Hrabec BohumilVK Kroměříž K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Hrabec BohumilVK Kroměříž K1: 2   C1:   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Hrabec BohumilVK Kroměříž K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Hrabec BohumilVK Kroměříž K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 06.08.13 updated from RVP
Hrabec BohumilVK Kroměříž K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|2717|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
293.K1M 2/2 69
Slalom: Oblastní žebříček Morava
40.K1M 4/4 141
Sjezd: Žebříček Český Pohár
46.K1M 6/6 5
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
21.K1M 5/8 187

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
327.K1M 2/2 123
Slalom: Oblastní žebříček Morava
39.K1M 5/8 244
Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.K1M 6/8 39
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
24.K1M 5/16 286

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
36.K1M 5/10 222
Sjezd: Žebříček Český Pohár
37.K1M 6/9 42
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
39.K1M 5/13 172
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
23.K1M 5/13 222

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
68.K1M 5/5 125
Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.K1M 7/14 84
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/14 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.K1M 5/20 254

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
32.K1M 5/5 221
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.K1M 6/10 120
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
80.K1M 5/10 17
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.K1M 5/13 241

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
26.K1M 5/9 192
Sjezd: Žebříček Český Pohár
34.K1M 6/7 69
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
42.K1M 5/9 59
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.K1M 5/11 279

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
20.K1M 5/8 206
Sjezd: Žebříček Český Pohár
34.K1M 6/6 47
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
86.K1M 5/7 20
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.K1M 5/12 178

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C2M
Konečný Daniel
4/4 24
32.K1M 5/10 166
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.K1M 8/12 92
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.K1M 5/16 212

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
271.K1M 1/1 63
Slalom: Oblastní žebříček Morava
38.K1M 5/8 176
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.K1M 8/10 116
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.K1M 5/18 242

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
89.K1M 4/4 218
Slalom: Oblastní žebříček Morava
29.K1M 5/11 208

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202020192018201720162015201420132012
K1M463637392434342526

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920122011
K1M29332727189

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015201420132012
K1M14620139165804286117132

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014201320122011
K1M40393668322620323829
C2M-------10--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132012
K1M212423201111161414
Fotky nenalezeny.
0|2717|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
293.K1M 2/2 69
Slalom: Oblastní žebříček Morava
40.K1M 4/4 141
Sjezd: Žebříček Český Pohár
46.K1M 6/6 5
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
21.K1M 5/8 187

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
327.K1M 2/2 123
Slalom: Oblastní žebříček Morava
39.K1M 5/8 244
Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.K1M 6/8 39
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
24.K1M 5/16 286

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
36.K1M 5/10 222
Sjezd: Žebříček Český Pohár
37.K1M 6/9 42
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
39.K1M 5/13 172
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
23.K1M 5/13 222

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
68.K1M 5/5 125
Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.K1M 7/14 84
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/14 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.K1M 5/20 254

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
32.K1M 5/5 221
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.K1M 6/10 120
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
80.K1M 5/10 17
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.K1M 5/13 241

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
26.K1M 5/9 192
Sjezd: Žebříček Český Pohár
34.K1M 6/7 69
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
42.K1M 5/9 59
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.K1M 5/11 279

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
20.K1M 5/8 206
Sjezd: Žebříček Český Pohár
34.K1M 6/6 47
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
86.K1M 5/7 20
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.K1M 5/12 178

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C2M
Konečný Daniel
4/4 24
32.K1M 5/10 166
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.K1M 8/12 92
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.K1M 5/16 212

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
271.K1M 1/1 63
Slalom: Oblastní žebříček Morava
38.K1M 5/8 176
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.K1M 8/10 116
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.K1M 5/18 242

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
89.K1M 4/4 218
Slalom: Oblastní žebříček Morava
29.K1M 5/11 208

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202020192018201720162015201420132012
K1M463637392434342526

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920122011
K1M29332727189

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015201420132012
K1M14620139165804286117132

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014201320122011
K1M40393668322620323829
C2M-------10--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132012
K1M212423201111161414

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
98   4 141     243
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody18.514.09101
K1M19.115.0997
C2M3.53.034
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,022,033,055,0101
K1M00,011,011,022,197
C2M00,0125,0250,0375,04
Celkem00,022,033,055,0101
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody201396212059,7
K1M193286112062,2
C2M81101400,0
Celkem201396212059,7
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Hrabec Bohumilsl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 106
10.08.19
sl.V.Mýto
16.06.12
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
řeka Loučná
06.06.09
pořadí22.20.59.12.25.28.9.10.21.
odstup %13,014,524,09,720,128,17,78,815,6
% poražených soupeřů67,771,663,888,476,273,888,988,273,7
pořadí20092011201220192020celkem
průměr21.018.012.059.021.022.9
medián211012592021
modus2191259209
počet závodů141129
průměrný odstup od vítěze %15,616,29,724,013,715,7
průměrné % poražených soupeřů73,781,888,463,869,776,9
počet jízd2822418
lepší 1. jízda1
100,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
22,2%
čistých jízd2
100,0%
5
62,5%
1
50,0%
2
100,0%
3
75,0%
13
72,2%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C2M

Hrabec BohumilBrno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
pořadí3.6.2.3.
odstup %7,016,18,46,6
% poražených soupeřů77,844,483,366,7
pořadí2013celkem
průměr3.53.5
medián33
modus33
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %9,59,5
průměrné % poražených soupeřů68,168,1
počet jízd88
lepší 1. jízda3
75,0%
3
75,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Hrabec Bohumilsl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 107
11.08.18
sl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 115
12.08.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 97
20.07.14
sl 96
19.07.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Veselí2
23.06.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.D.Kounice
01.07.12
sl.Kounice
30.06.12
sl.Kroměříž
10.06.12
sl.Kroměříž
09.06.12
sl.VeselínM
20.05.12
sl.Veselí nM
19.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
Řeka Morava
14.05.11
Řeka Morava
14.05.11/2
Mlýnský náho
25.09.10
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
Řeka Morava
25.07.10
Řeka Morava
24.07.10
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
Řeka Morava
18.07.09
Řeka Morava
18.07.09/2
Řeka Jihlava
20.06.09
Řeka Jihlava
20.06.09/2
Řeka Morava
13.06.09
Řeka Morava
13.06.09/2
pořadí32.26.40.23.41.42.9.10.14.16.22.20.38.56.12.9.8.14.14.16.16.12.12.14.18.15.36.26.9.23.23.30.40.11.10.4.5.7.22.24.8.7.7.8.7.5.27.33.19.19.9.8.11.17.9.10.29.27.11.6.15.14.12.9.35.30.10.12.12.3.2.29.35.8.8.25.9.11.30.29.37.59.30.26.14.14.16.16.
odstup %27,323,130,630,931,033,412,821,719,425,025,824,427,237,619,314,615,622,121,719,425,917,011,819,832,928,026,118,910,625,424,724,329,426,128,011,39,513,230,928,918,031,127,834,418,915,025,023,925,824,821,815,312,718,711,216,924,120,58,04,115,416,014,88,523,321,118,315,920,12,52,525,637,810,76,821,56,39,524,022,322,832,721,422,810,27,415,213,9
% poražených soupeřů51,660,341,867,657,960,282,280,075,572,269,172,963,750,575,071,475,069,869,879,777,662,169,463,962,268,962,874,578,960,065,165,557,161,567,992,790,585,470,070,573,175,086,783,787,091,571,768,964,764,080,082,576,769,278,977,559,462,370,686,173,675,066,778,956,467,078,076,178,094,397,166,759,578,181,165,283,077,860,863,661,740,256,161,577,280,667,470,6
pořadí200920102011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr26.520.816.715.416.211.015.323.414.220.321.830.318.7
medián1625121211710231414162614
modus149869742312149239
počet závodů8511810875598488
průměrný odstup od vítěze %18,316,716,813,919,625,620,221,121,922,624,228,020,4
průměrné % poražených soupeřů64,470,175,771,673,479,774,468,365,370,371,355,371,1
počet jízd16102216201614101018168176
lepší 1. jízda2
25,0%
2
40,0%
3
27,3%
1
12,5%
4
40,0%
4
50,0%
1
14,3%
4
80,0%
2
40,0%
3
33,3%
4
50,0%
2
50,0%
32
36,4%
čistých jízd8
50,0%
8
80,0%
16
72,7%
9
56,3%
13
65,0%
10
62,5%
6
42,9%
7
70,0%
6
60,0%
8
44,4%
11
68,8%
6
75,0%
108
61,4%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Hrabec Bohumilsj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí32.49.28.31.34.24.25.37.42.37.23.21.24.23.49.39.19.15.16.25.20.21.20.19.25.32.10.11.22.18.27.22.21.19.27.22.21.23.27.27.18.24.24.25.22.25.28.28.
odstup %21,320,226,116,217,221,423,817,815,617,017,818,923,217,419,622,815,813,518,329,621,818,115,421,20,017,021,719,615,615,816,717,618,518,721,014,417,217,013,511,816,013,818,115,817,616,416,816,8
% poražených soupeřů13,933,33,643,438,911,511,118,236,942,918,525,914,821,418,636,776,083,121,1---17,413,054,833,353,841,535,733,350,029,246,943,242,95,316,116,023,115,436,635,0---43,954,054,732,354,738,638,6
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr25.822.823.723.320.019.525.132.028.440.525.4
medián2524232218192137283224
modus2824272118101537243225
počet závodů4473261055248
průměrný odstup od vítěze %16,915,916,217,615,715,820,017,420,920,817,9
průměrné % poražených soupeřů41,138,221,144,339,642,130,228,521,723,631,9

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Hrabec Bohumilsj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sl 28
26.04.14
sj 18
19.04.14
sj.Litovel M
08.06.13
Lipno, start
27.08.11
pořadí32.23.42.37.23.23.49.21.6.16.22.
odstup %21,312,915,617,017,817,419,618,516,58,817,6
% poražených soupeřů13,977,636,942,918,521,418,642,973,769,432,3
pořadí201120132014201720182020celkem
průměr22.016.013.536.034.027.526.7
medián2216623372323
modus2216623232323
počet závodů11223211
průměrný odstup od vítěze %17,68,817,518,516,817,116,6
průměrné % poražených soupeřů32,369,458,320,032,845,840,7

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Hrabec Bohumilsj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 10
01.04.18
sj 9
01.04.18/2
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 39
08.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 164
17.10.15
sj 163
17.10.15/2
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 18
19.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí32.23.27.49.28.31.34.24.25.37.42.37.23.21.11.10.13.14.24.23.49.39.19.15.28.16.25.20.21.20.19.3.25.32.10.11.8.12.22.18.27.22.21.6.19.27.22.21.23.27.27.18.24.24.25.22.25.28.28.
odstup %21,312,915,020,226,116,217,221,423,817,815,617,017,818,915,516,516,318,123,217,419,622,815,813,512,918,329,621,818,115,421,214,80,017,021,719,619,220,815,615,816,717,618,516,518,721,014,417,217,013,511,816,013,818,115,817,616,416,816,8
% poražených soupeřů13,977,675,033,33,643,438,911,511,118,236,942,918,525,966,770,065,762,914,821,418,636,776,083,151,821,1---17,413,054,833,383,353,841,535,733,382,572,550,029,246,943,242,973,75,316,116,023,115,436,635,0---43,954,054,732,354,738,638,6
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr25.822.823.719.015.017.125.423.128.432.823.3
medián2524232112192321282723
modus2824276831537242325
počet závodů4474471195459
průměrný odstup od vítěze %16,915,916,217,317,915,719,417,120,917,417,6
průměrné % poražených soupeřů41,138,221,151,758,648,032,245,321,750,039,2

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Hrabec Bohumilsj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj 11ČP
31.08.13
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Hanuš.3
07.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Lipno
02.09.12
sj.Zábřeh
13.05.12
sj.Zábřeh
12.05.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí32.23.27.49.28.31.34.24.25.11.11.14.13.16.19.19.20.37.42.37.23.21.14.10.11.13.24.23.49.39.19.15.28.16.25.20.21.6.5.20.19.25.32.10.11.5.6.6.7.22.18.7.7.6.7.27.22.21.12.12.12.13.4.4.19.5.16.27.22.21.23.27.27.9.9.11.18.3.3.24.24.25.11.10.11.11.22.25.28.28.
odstup %21,312,915,020,226,116,217,221,423,813,413,512,713,514,214,013,115,417,815,617,017,818,912,414,113,713,123,217,419,622,815,813,512,918,329,621,818,112,210,215,421,20,017,021,719,610,511,110,312,415,615,810,010,410,510,216,717,618,513,716,014,616,32,33,318,74,78,821,014,417,217,013,511,817,113,416,016,02,92,113,818,115,813,713,313,613,517,616,416,816,8
% poražených soupeřů13,977,675,033,33,643,438,911,511,173,773,068,370,770,066,069,067,818,236,942,918,525,971,779,577,370,714,821,418,636,776,083,151,821,1---17,413,068,876,554,833,353,841,535,733,386,783,386,583,850,029,282,982,987,283,846,943,242,973,273,274,472,788,088,05,389,569,416,116,023,115,436,635,065,266,760,0---94,194,143,954,054,761,564,063,063,032,354,738,638,6
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr25.814.018.014.111.214.122.323.120.432.818.8
medián251119127102121192719
modus2811271276537112311
počet závodů41012961013913490
průměrný odstup od vítěze %16,912,314,413,212,113,918,115,616,517,415,0
průměrné % poražených soupeřů41,159,241,566,969,359,338,449,151,350,051,9

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Hrabec Bohumilsj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí42.76.34.51.61.43.64.53.39.34.36.34.27.34.30.31.25.26.29.34.29.37.26.30.29.30.26.18.28.24.24.25.34.27.22.24.33.32.
odstup %22,328,119,022,632,922,025,522,00,326,825,916,916,923,128,830,425,223,821,134,020,724,318,119,119,123,116,213,722,616,121,522,720,416,516,120,217,722,4
% poražených soupeřů14,625,725,041,930,216,017,135,843,328,327,135,336,615,421,618,933,328,636,415,431,732,1---21,630,027,535,910,528,939,530,327,319,513,338,239,539,611,4
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr27.625.528.233.328.230.534.749.848.759.034.2
medián2724293429273443514230
modus2224262925273439344234
počet závodů565352343238
průměrný odstup od vítěze %18,619,519,126,325,920,023,217,424,925,221,5
průměrné % poražených soupeřů28,426,023,026,427,826,030,228,132,420,226,9

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Hrabec Bohumilsj 124
29.08.20
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sj 117
23.08.14
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí42.53.39.34.29.24.24.25.27.
odstup %22,322,00,323,120,716,121,522,716,5
% poražených soupeřů14,635,843,315,431,739,530,327,313,3
pořadí201120122014201620182020celkem
průměr27.024.329.034.046.042.033.0
medián27242934394229
modus27242934394224
počet závodů1311219
průměrný odstup od vítěze %16,520,120,723,111,122,318,3
průměrné % poražených soupeřů13,332,431,715,439,614,627,9

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Hrabec Bohumilsj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí42.78.76.34.51.61.43.64.53.39.34.36.34.27.34.30.31.25.26.29.34.29.37.26.30.26.18.28.24.24.25.34.27.22.24.33.32.
odstup %22,330,028,119,022,632,922,025,522,00,326,825,916,916,923,128,830,425,223,821,134,020,724,318,123,116,213,722,616,121,522,720,416,516,120,217,722,4
% poražených soupeřů14,623,825,725,041,930,216,017,135,843,328,327,135,336,615,421,618,933,328,636,415,431,732,1---27,535,910,528,939,530,327,319,513,338,239,539,611,4
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr27.625.527.333.328.230.534.749.848.765.335.7
medián2724263429273443517632
modus2224262925273439344234
počet závodů563352343337
průměrný odstup od vítěze %18,619,519,126,325,920,023,217,424,926,821,9
průměrné % poražených soupeřů28,426,021,126,427,826,030,228,132,421,426,9

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Hrabec Bohumilsj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Zábřeh
13.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí42.78.76.34.51.61.43.64.53.39.34.36.34.27.34.30.31.25.26.29.34.29.37.26.30.26.18.28.24.3.5.24.25.34.27.22.24.33.32.
odstup %22,330,028,119,022,632,922,025,522,00,326,825,916,916,923,128,830,425,223,821,134,020,724,318,123,116,213,722,616,14,34,921,522,720,416,516,120,217,722,4
% poražených soupeřů14,623,825,725,041,930,216,017,135,843,328,327,135,336,615,421,618,933,328,636,415,431,732,1---27,535,910,528,939,594,188,930,327,319,513,338,239,539,611,4
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr27.620.127.333.328.230.534.749.848.765.334.1
medián2724263429273443517631
modus2224262925273439344234
počet závodů583352343339
průměrný odstup od vítěze %18,615,819,126,325,920,023,217,424,926,821,0
průměrné % poražených soupeřů28,442,421,126,427,826,030,228,132,421,430,2