Kratochvíl Petr, 1971

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyregistrační číslo: 119040
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: -   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 26. 1/V 19.8022,0OM
27
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd 22. 3/V 97.3211,6ČP/OČ/OM
14/0/30
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd 28. 2/V 12.3214,6ČP/OČ/OM
8/0/8
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 19. 4/V 153.2515,0ČP/OČ/OM
19/0/33
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 15. 4/V 119.1410,9ČP/OČ/OM
27/0/75
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 22. 4/V 106.2111,0ČP/OČ/OM
14/0/53
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 21. 4/V 88.9210,2ČP/OČ/OM
15/0/53
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 37. 3/V 20.5023,8OM
40
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 42. 3/V 22.1025,4OM
36
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 49. 2/V 7.1516,3ČP/OČ/OM
2/0/46
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 50. 2/V 8.0618,8ČP/OČ/OM
3/0/46
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně K1M sjezd 20. 2/V 92.7215,0ČP/OČ/OM
17/0/18
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k K1M sjezd 17. 2/V 6.5112,8
90
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 47. 3/V 9.2220,5ČP/OČ/OM
0/0/20
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 48. 3/V 11.3726,2ČP/OČ/OM
0/0/14
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 22. 1/V 31.4634,4OM
22
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 29. 2/V 188.5516,2ČP/OČ/OM
7/0/34
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 28. 2/V 187.9015,9ČP/OČ/OM
8/0/34
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 31. 2/V 20.0021,3OM
81
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 26. 2/V 20.4022,4OM
105
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 21. 2/V 109.0714,5ČP/OČ/OM
17/0/54
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1M sjezd 31. 2/V 8.5217,1ČP/OČ/OM
6/0/48
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 58. 4/V 8.9520,0ČP/OČ/OM
0/0/41
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 48. 2/V 7.4716,6ČP/OČ/OM
5/0/58
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 36. 2/V 6.2314,1ČP/OČ/OM
0/0/62
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 34. 3/V 7.2816,6ČP/OČ/OM
2/0/68
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 22. 1/V 26.7028,9OM
70
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 34. 3/V 25.8026,5OM
65
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 33. 3/V 29.7029,2OM
86
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1M sjezd 18. 2/V 100.8313,4ČP/OČ/OM
25/0/48
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1M sjezd 29. 3/V 8.0216,7ČP/OČ/OM
10/0/42
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 43. 2/V 7.5917,3ČP/OČ/OM
7/0/67
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 41. 2/V 7.6217,5ČP/OČ/OM
8/0/61
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 35. 2/V 10.6518,3ČP/OČ/OM
1/0/41
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 31. 1/V 7.8613,4ČP/OČ/OM
5/0/59
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 11. 1/V 20.9022,0OM
35
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 20. 2/V 85.528,9ČP/OČ/OM
17/0/82
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 22. 2/V 89.839,5ČP/OČ/OM
14/0/76
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 15. 2/V 119.0411,6ČP/OČ/OM
27/0/48
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 14. 2/V 126.5712,2ČP/OČ/OM
29/0/60
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 7. 1/V 94.8010,7OM
69
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 9. 1/V 76.6010,0OM
61
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 10. 1/V 94.4010,8OM
66
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 10. 1/V 77.1010,2OM
66
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 37. 2/V 18.9025,9OM
58
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 36. 2/V 22.1030,1OM
67
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1M sjezd 23. 1/V 90.1912,0ČP/OČ/OM
29/0/42
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 30. 1/V 14.2513,7ČP/OČ/OM
17/0/43
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 42. 1/V 8.6318,9ČP/OČ/OM
9/0/55
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 39. 1/V 6.7615,0ČP/OČ/OM
11/0/61
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 34. 2/V 5.3311,7ČP/OČ/OM
3/0/19
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 29. 1/V 4.020,2ČP/OČ/OM
8/0/43
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1M slalom 11. 1/V 19.5020,6OM
56
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 16. 1/V 42.268,3ČP/OČ/OM
25/0/90
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 16. 3/V 41.858,2-
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 15. 2/V 123.1711,8ČP/OČ/OM
27/0/66
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 5. 1/V 61.307,7OM
83
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 6. 2/V 66.507,2OM
76
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 6. 2/V 76.808,2OM
81
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 7. 2/V 67.708,4OM
68
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 26. 3/V 17.8019,5OM
57
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 22. 1/V 13.6014,8OM
77
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 18. 1/V 7.4215,0ČP/OČ/OM
31/0/36
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 17. 2/V 76.0312,3ČP/OČ/OM
29/0/48
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 34. 2/V 6.8914,6ČP/OČ/OM
12/0/51
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 34. 2/V 9.5520,3ČP/OČ/OM
11/0/46
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 13. 3/V 18.7327,4OM
40
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 10. 2/V 17.1123,7OM
53
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 20. 1/V 5.0511,7ČP/OČ/OM
19/0/70
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 18. 1/V 5.1812,1ČP/OČ/OM
23/0/64
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 10. 1/V 17.9020,6OM
30
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 15. 2/V 33.576,6ČP/OČ/OM
27/0/66
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 16. 1/V 4.837,7ČP/OČ/OM
25/0/60
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd 10. 1/V 72.008,3ČP/OČ/OM
37/0/56
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd 10. 1/V 57.306,6ČP/OČ/OM
37/0/33
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 10. 1/V 106.0010,2ČP/OČ/OM
37/0/48
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 10. 1/V 106.4010,3ČP/OČ/OM
37/0/48
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 25. 4/V 20.9021,7OM
60
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 9. 2/V 12.0011,2OM
138
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 16. 2/V 3.587,0ČP/OČ/OM
25/0/39
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1M sjezd 9. 1/V 2.424,7ČP/OČ/OM
40/0/69
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1M sjezd 9. 1/V 82.0410,8ČP/OČ/OM
40/0/39
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno K1M sjezd 9. 1/V 6.996,3ČP
40
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 20. 1/V 4.7110,7ČP/OČ/OM
17/0/59
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1M sjezd     ČP/OČ/OM
29/0/83
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 2. 1/V 19.5020,5OM
39
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 13. 2/V ČP/OČ/OM
31/0/62
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 14. 1/V 4.286,5ČP/OČ/OM
29/0/68
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 16. 1/VM 16.8017,7OM
105
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1M slalom 15. 1/VM 18.2018,5OM
126
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 18. 6/VM 6.2813,0ČP/OČ/OM
21/0/58
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 20. 7/VM 8.1717,4ČP/OČ/OM
17/0/52
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně K1M sjezd 15.   11.2310,5ČP/OČ/OM
27/0/24
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1M sjezd 13.   110.0114,6ČP/OČ/OM
31/0/30
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 3. 1/VM 7.107,4OM
48
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 3. 1/VM 11.5012,0OM
53
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 4. 1/VM 15.7017,2OM
24
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 14. 5/VM 35.786,9ČP/OČ/OM
29/0/66
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 19. 5/VM 7.3411,7ČP/OČ/OM
19/0/54
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1M sjezd 6. 3/VM 70.208,4ČP/OČ/OM
49/0/31
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1M sjezd 13. 4/VM 58.908,9ČP/OČ/OM
31/0/51
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 8. 5/VM 95.009,2ČP/OČ/OM
43/0/24
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 7. 4/VM 89.108,6ČP/OČ/OM
46/0/24
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 9. 2/VM 15.4617,0OM
92
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 11. 1/VM 14.6216,2OM
101
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem K1M sjezd 16. 4/VM 9.639,1ČP/OČ/OM
25/0/18
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou K1M sjezd 9. 3/VM 67.518,9ČP/OČ/OM
40/0/60
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 3. 1/VM 17.5019,0OM
29
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice K1M sjezd 22.   9.1012,8ČP/OČ/OM
14/0/29
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz K1M sjezd 11. 5/VM 60.406,5ČP/OČ/OM
35/0/95
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1M sjezd 12. 7/VM 76.009,2ČP/OČ/OM
33/0/57
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1M sjezd 14. 7/VM 77.309,3ČP/OČ/OM
29/0/57
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 4.   41.206,2OM
81
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 4. 1/VM 46.304,6OM
81
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 5. 3/VM 69.607,2OM
96
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 5. 3/VM 43.206,6OM
96
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom 12. 1/VM 13.9016,4OM
87
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom 16. 1/VM 12.8014,2OM
96
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou K1M sjezd 15.   8.818,4ČP/OČ/OM
27/0/31
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou K1M sjezd 10.   71.569,5ČP/OČ/OM
33/0/20
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 15. 4/VM 4.919,2ČP
27
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 21. 6/VM 7.7915,1ČP/OČ/OM
0/0/0
04.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom 18. 2/VM 18.9023,5OM
27
03.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom 12. 1/VM 11.7014,7OM
50
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí K1M sjezd 2. 2/VM 1.500,3OM
129
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 18. 4/VM 6.5411,4ČP/OČ/OM
21/0/51
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 25. 6/VM 8.6215,6ČP/OČ/OM
11/0/33
15.05.2013 Sprint v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc K1M sjezd 2.   0.471,1OM
20
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 5. 1/VM 15.7016,7OM
25
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu K1M sjezd 16. 4/VM 8.659,8ČP/OČ/OM
25/0/57
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu K1M sjezd 10.   67.507,9ČP/OČ/OM
37/0/93
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 9. 4/VM 103.3010,2ČP/OČ/OM
40/0/74
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 8. 4/VM 78.707,7ČP/OČ/OM
43/0/74
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1M sjezd 9. 4/VM 95.208,1ČP/OČ/OM
40/0/104
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1M sjezd 8. 3/VM 67.605,7ČP/OČ/OM
43/0/104
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 18. 2/VM 16.0019,1OM
63
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 15. 1/VM 11.8014,2OM
89
02.09.2012 12.Český pohár ve sjezdu - klasik K1M sjezd 7.   63.218,5ČP/OČ/OM
46/0/55
01.09.2012 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, Vltava - Lipno K1M sjezd 9.   12.815,9ČP/OČ/OM
40/0/49
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy K1M sjezd 17. 4/VM 13.6213,3ČP/OČ/OM
23/0/58
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy K1M sjezd 17. 5/VM 10.6310,2ČP/OČ/OM
23/0/65
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 K1M slalom 11. 2/VM 11.4012,6OM
44
09.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 K1M slalom 9. 1/VM 8.5010,6OM
60
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 4. 1/VM 13.0013,8OM
20
18.05.2012 Krajský přebor ve sprintu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M sjezd 4. 3/VM 6.308,0OM
20
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 14.   117.1011,7ČP/OČ/OM
29/0/48
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 13.   95.009,3ČP/OČ/OM
31/0/48
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most K1M sjezd 14. 4/VM 80.468,6ČP/OČ/OM
29/0/86
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova K1M sjezd 24. 6/VM 14.9411,6ČP/OČ/OM
12/0/50
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1M sjezd 17.   100.7010,7ČP/OČ/OM
23/0/82
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1M sjezd 16.   83.408,8ČP/OČ/OM
25/0/82
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1M sjezd 6. 2/VM 51.206,4OM
73
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 7. 2/VM 52.607,5OM
68
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1M sjezd 6. 2/VM 51.306,3OM
79
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 7. 2/VM 44.206,3OM
69
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 23. 2/VM 15.7016,1OM
66
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 19. 1/VM 13.9014,5OM
96
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem K1M sjezd 10. 1/VM 14.286,8ČP/OČ/OM
37/0/52
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou K1M sjezd 15. 3/VM 72.909,7ČP/OČ/OM
29/0/39
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy K1M sjezd 14. 2/VM 13.5110,6ČP/OČ/OM
29/0/37
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy K1M sjezd 17. 2/VM 17.2513,6ČP/OČ/OM
23/0/32
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou K1M slalom 6. 1/VM 13.9013,2OM
47
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 7. 2/VM 11.3010,9OM
39
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1M slalom 10. 1/VM 12.5014,3OM
26
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1M slalom 10. 2/VM 14.0017,5OM
32
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí K1M sjezd 17. 3/VM 18.469,6ČP/OČ/OM
25/0/66
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice K1M sjezd 15. 3/VM 77.528,4ČP/OČ/OM
31/0/68
04.05.2011 VZ ve slalomu, Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 3. 1/VM 13.7014,2OM
24
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1M sjezd 12. 4/VM 73.107,1ČP/OČ/OM
33/0/55
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1M sjezd 12. 4/VM 73.107,1ČP/OČ/OM
33/0/55
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna K1M sjezd 14. 2/VM 14.089,4ČP/OČ/OM
29/0/52
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně K1M sjezd 14. 3/VM 82.759,5ČP/OČ/OM
29/0/43
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 14.   118.0011,6ČP/OČ/OM
29/0/25
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 11.   125.4012,1ČP/OČ/OM
35/0/31
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
sobota 25.9.2010
17. 1/VM 13.7015,0-
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1M slalom
sobota 19.6.2010
9. 2/VM 8.207,4-
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1M slalom
neděle 20.6.2010
5. 1/VM 5.004,4-
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
sobota
30. 3/VM 19.1020,0-
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
neděle
25. 2/VM 16.7017,1-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Kratochvíl PetrSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Kratochvíl PetrSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 17.05.21 updated from RVP
Kratochvíl PetrUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 08.04.21 updated from RVP
Kratochvíl PetrUP Olomouc K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 01.12.20 updated from RVP
Kratochvíl PetrUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 16.11.18 updated from RVP
Kratochvíl PetrUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 15.11.18 updated from RVP
Kratochvíl PetrUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Kratochvíl PetrUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Kratochvíl PetrUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 06.01.13 updated from RVP
Kratochvíl PetrUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 17.11.12 updated from RVP
Kratochvíl PetrUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 26.11.11 updated from RVP
Kratochvíl PetrUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|2411|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Morava
54.K1M 1/1 27
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.K1M 5/6 83
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.K1M 5/6 244

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Morava
45.K1M 3/3 98
Sjezd: Žebříček Český Pohár
40.K1M 7/7 37
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
60.K1M 5/8 90
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.K1M 5/7 180

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
39.K1M 3/3 256
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.K1M 6/6 30
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.K1M 5/6 290

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
56.K1M 3/3 186
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.K1M 6/10 106
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.K1M 5/14 360

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
44.K1M 3/3 181
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.K1M 6/9 118
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.K1M 5/13 398

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
26.K1M 5/5 257
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.K1M 7/12 215
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.K1M 5/12 316

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
29.K1M 3/3 237
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.K1M 6/8 197
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.K1M 5/7 341

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.K1M 5/5 356
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.K1M 8/10 253
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.K1M 5/10 281

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.K1M 3/3 222
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.K1M 5/6 147
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.K1M 5/10 449

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.K1M 5/5 285
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.K1M 8/12 252
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.K1M 5/13 504

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
17.K1M 5/5 276
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.K1M 8/10 233
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.K1M 5/15 402

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.K1M 5/7 280

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
K1M2440332324151414221415

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
K1M11160130198172163137117142110128

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017201620152014201320122011
K1M54453956442629516151721

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
K1M122016191113610857
Fotky nenalezeny.
0|2411|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Morava
54.K1M 1/1 27
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.K1M 5/6 83
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.K1M 5/6 244

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Morava
45.K1M 3/3 98
Sjezd: Žebříček Český Pohár
40.K1M 7/7 37
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
60.K1M 5/8 90
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.K1M 5/7 180

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
39.K1M 3/3 256
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.K1M 6/6 30
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.K1M 5/6 290

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
56.K1M 3/3 186
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.K1M 6/10 106
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.K1M 5/14 360

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
44.K1M 3/3 181
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.K1M 6/9 118
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.K1M 5/13 398

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
26.K1M 5/5 257
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.K1M 7/12 215
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.K1M 5/12 316

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
29.K1M 3/3 237
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.K1M 6/8 197
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.K1M 5/7 341

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.K1M 5/5 356
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.K1M 8/10 253
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.K1M 5/10 281

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.K1M 3/3 222
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.K1M 5/6 147
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.K1M 5/10 449

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.K1M 5/5 285
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.K1M 8/12 252
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.K1M 5/13 504

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
17.K1M 5/5 276
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.K1M 8/10 233
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.K1M 5/15 402

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Morava
21.K1M 5/7 280

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
K1M2440332324151414221415

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
K1M11160130198172163137117142110128

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017201620152014201320122011
K1M54453956442629516151721

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
K1M122016191113610857

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
51     127     178
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody16.313.0351
K1M16.313.0351
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,012,047,859,851
K1M00,012,047,859,851
Celkem00,012,047,859,851
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody973408183,5
K1M973408183,5
Celkem973408183,5
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Kratochvíl Petrsl 50
11.05.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 58
15.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 57
17.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 46
11.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 45
14.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Kroměříž
10.06.12
sl.Kroměříž
09.06.12
sl.Olomouc
18.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Mlýnský náho
04.05.11
Mlýnský náho
25.09.10
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
pořadí26.37.42.22.31.26.22.34.33.11.37.36.11.26.22.13.10.10.25.9.2.16.15.3.3.4.9.11.3.12.16.18.12.5.18.15.11.9.4.23.19.6.7.10.10.3.17.5.9.25.30.
odstup %22,023,825,434,421,322,428,926,529,222,025,930,120,619,514,827,423,720,621,711,220,517,718,57,412,017,217,016,219,016,414,223,514,716,719,114,212,610,613,816,114,513,210,914,317,514,215,04,47,417,120,0
% poražených soupeřů53,755,050,056,367,471,671,665,368,973,064,768,579,669,574,773,380,078,674,591,896,882,184,694,395,288,588,687,292,088,085,466,778,085,275,479,781,184,690,371,879,587,884,680,482,093,576,891,582,274,570,1
pořadí20092010201120122013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr27.510.311.111.412.67.78.212.016.228.026.026.333.726.016.3
medián25910111294913363326372613
modus255104123321011112222263
počet závodů2375535353333151
průměrný odstup od vítěze %18,59,014,414,117,117,414,617,821,225,625,924,227,922,018,4
průměrné % poražených soupeřů72,383,582,882,280,789,388,987,775,270,969,170,253,853,778,2
počet jízd44131096106106666298
lepší 1. jízda2
100,0%
3
100,0%
3
42,9%
4
80,0%
2
40,0%
0
0,0%
2
40,0%
1
33,3%
2
40,0%
3
100,0%
2
66,7%
1
33,3%
3
100,0%
1
100,0%
29
56,9%
čistých jízd3
75,0%
4
100,0%
11
84,6%
9
90,0%
8
88,9%
5
83,3%
9
90,0%
5
83,3%
9
90,0%
4
66,7%
6
100,0%
4
66,7%
4
66,7%
1
50,0%
82
83,7%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Kratochvíl Petrsj 41
01.05.22
sj 36
24.04.22
sj 35
23.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí22.19.15.22.21.20.28.21.36.34.18.20.22.15.14.23.34.16.15.18.17.34.34.10.10.10.10.16.9.13.14.13.14.6.13.8.7.9.11.12.14.10.16.10.9.8.9.8.7.14.13.14.17.16.15.15.12.12.14.14.11.
odstup %11,615,010,911,010,215,015,914,514,116,613,48,99,511,612,212,011,78,311,815,012,314,620,38,36,610,210,37,06,30,06,514,66,98,48,99,28,68,96,59,29,39,59,87,910,27,78,15,78,511,79,38,610,78,89,78,47,17,19,511,612,1
% poražených soupeřů38,252,660,061,163,036,767,944,451,452,939,364,261,146,251,950,049,276,248,137,042,944,145,052,662,560,960,964,370,476,975,533,369,064,350,050,057,152,979,670,362,952,651,664,069,273,180,582,564,738,145,568,368,071,754,873,675,075,050,045,858,3
pořadí201120122013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr13.313.510.011.510.213.017.922.017.830.324.019.815.8
medián141491181310161834202114
modus12148913910151421202214
počet závodů76746484532561
průměrný odstup od vítěze %9,49,68,48,59,45,012,211,011,115,115,411,710,2
průměrné % poražených soupeřů61,859,467,666,454,071,850,755,952,549,652,355,058,3

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Kratochvíl Petrsj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sl 124
30.08.14
sl 28
26.04.14
sj.Litovel M
08.06.13
Lipno, start
27.08.11
pořadí22.22.21.28.21.34.16.15.17.34.9.14.2.15.
odstup %11,611,010,215,914,511,78,311,812,314,68,99,30,39,7
% poražených soupeřů38,261,163,067,944,449,276,248,142,944,152,962,998,054,8
pořadí20112013201420172018202020212022celkem
průměr15.02.011.525.521.721.028.021.719.3
medián1529171621282217
modus1529171521282215
počet závodů1122311314
průměrný odstup od vítěze %9,70,39,113,510,614,515,910,910,7
průměrné % poražených soupeřů54,898,057,943,557,844,467,954,157,4

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Kratochvíl Petrsj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí22.22.21.20.28.21.36.34.18.20.22.15.14.23.34.16.15.18.17.34.34.15.10.10.10.10.16.9.13.14.14.6.13.8.7.9.11.12.14.10.16.10.9.8.9.8.7.14.13.14.17.16.15.15.12.12.14.14.11.
odstup %11,611,010,215,015,914,514,116,613,48,99,511,612,212,011,78,311,815,012,314,620,36,68,36,610,210,37,06,30,06,56,98,48,99,28,68,96,59,29,39,59,87,910,27,78,15,78,511,79,38,610,78,89,78,47,17,19,511,612,1
% poražených soupeřů38,261,163,036,767,944,451,452,939,364,261,146,251,950,049,276,248,137,042,944,145,075,052,662,560,960,964,370,476,975,569,064,350,050,057,152,979,670,362,952,651,664,069,273,180,582,564,738,145,568,368,071,754,873,675,075,050,045,858,3
pořadí201120122013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr13.313.510.011.59.613.017.622.017.830.324.021.715.7
medián141491181315161834202214
modus1214896910151421202214
počet závodů76745494532359
průměrný odstup od vítěze %9,49,68,48,58,45,011,611,011,115,115,410,910,0
průměrné % poražených soupeřů61,859,467,666,458,171,853,455,952,549,652,354,159,1

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Kratochvíl Petrsj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sj 11ČP
31.08.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí22.22.21.20.28.21.36.34.18.20.22.15.14.9.7.10.10.23.34.16.15.6.5.6.7.18.17.34.34.15.10.10.10.10.16.9.13.14.14.6.13.8.7.9.11.12.14.4.4.5.5.10.2.16.10.9.8.9.8.7.14.13.14.17.16.7.6.7.6.15.15.12.12.14.14.11.
odstup %11,611,010,215,015,914,514,116,613,48,99,511,612,210,010,710,210,812,011,78,311,87,27,78,28,415,012,314,620,36,68,36,610,210,37,06,30,06,56,98,48,99,28,68,96,59,29,34,66,27,26,69,50,39,87,910,27,78,15,78,511,79,38,610,78,87,56,46,36,39,78,47,17,19,511,612,1
% poražených soupeřů38,261,163,036,767,944,451,452,939,364,261,146,251,978,983,878,078,050,049,276,248,189,190,988,685,437,042,944,145,075,052,662,560,960,964,370,476,975,569,064,350,050,057,152,979,670,362,992,792,790,790,952,698,051,664,069,273,180,582,564,738,145,568,368,071,776,980,077,881,554,873,675,075,050,045,858,3
pořadí201120122013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr13.310.79.08.09.613.017.614.013.930.324.021.713.6
medián147958131571434202212
modus12784691061021202210
počet závodů710885498932376
průměrný odstup od vítěze %9,48,47,47,38,45,011,69,410,815,115,410,99,4
průměrné % poražených soupeřů61,867,371,479,158,171,853,472,264,649,652,354,165,0

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Kratochvíl Petrsp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí28.49.50.47.48.31.48.29.43.41.35.31.30.42.39.29.20.18.16.9.20.18.20.15.19.16.22.15.15.21.18.25.9.17.17.24.10.14.17.17.14.
odstup %14,616,318,820,526,217,116,616,717,317,518,313,413,718,915,00,211,712,17,74,710,713,017,410,511,79,112,88,49,215,111,415,65,913,310,211,66,810,613,69,69,4
% poražených soupeřů46,052,051,033,331,937,553,536,451,253,539,346,442,046,153,158,258,764,670,680,551,354,148,644,059,111,860,444,062,250,057,538,557,957,957,943,970,061,857,969,862,9
pořadí201120122013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr14.416.818.819.018.014.518.035.035.839.548.528.025.5
medián1417181618918303531482820
modus1417151615916292931472817
počet závodů54524234524141
průměrný odstup od vítěze %10,010,312,010,913,27,710,511,916,616,820,514,613,0
průměrné % poražených soupeřů64,554,450,436,151,565,964,649,945,445,542,146,051,9

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Kratochvíl Petrsj 124
29.08.20
sj 67
26.05.19
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sl 125
31.08.14
sp.Veltrusy
07.07.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí31.35.39.29.20.16.17.10.
odstup %17,118,315,00,210,79,110,26,8
% poražených soupeřů37,539,353,158,251,311,857,970,0
pořadí2011201220142016201820192020celkem
průměr10.017.016.020.034.035.031.024.6
medián1017162029353120
modus1017162029353110
počet závodů11112118
průměrný odstup od vítěze %6,810,29,110,77,618,317,110,9
průměrné % poražených soupeřů70,057,911,851,355,739,337,547,4

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Kratochvíl Petrsp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí28.49.50.17.47.48.31.58.48.29.43.41.35.31.30.42.39.29.20.18.16.9.20.18.20.15.19.16.22.15.18.25.9.17.17.24.10.14.17.17.14.
odstup %14,616,318,812,820,526,217,120,016,616,717,317,518,313,413,718,915,00,211,712,17,74,710,713,017,410,511,79,112,88,411,415,65,913,310,211,66,810,613,69,69,4
% poražených soupeřů46,052,051,061,933,331,937,543,653,536,451,253,539,346,442,046,153,158,258,764,670,680,551,354,148,644,059,111,860,444,057,538,557,957,957,943,970,061,857,969,862,9
pořadí201120122013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr14.416.819.319.018.014.518.035.035.845.742.228.026.5
medián1417181618918303548482820
modus1417151615916292931172817
počet závodů54324234535141
průměrný odstup od vítěze %10,010,311,810,913,27,710,511,916,617,918,914,613,2
průměrné % poražených soupeřů64,554,446,736,151,565,964,649,945,444,946,046,051,7

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Kratochvíl Petrsp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Olomouc
15.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Olomouc
18.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí28.49.50.47.48.31.58.48.29.43.41.35.31.30.42.39.29.20.18.16.9.20.18.20.15.19.16.22.15.18.25.2.9.17.17.4.24.10.14.17.17.14.
odstup %14,616,318,820,526,217,120,016,616,717,317,518,313,413,718,915,00,211,712,17,74,710,713,017,410,511,79,112,88,411,415,61,15,913,310,28,011,66,810,613,69,69,4
% poražených soupeřů46,052,051,033,331,937,543,653,536,451,253,539,346,442,046,153,158,258,764,670,680,551,354,148,644,059,111,860,444,057,538,593,857,957,957,985,043,970,061,857,969,862,9
pořadí201120122013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr14.414.215.019.018.014.518.035.035.845.748.528.025.6
medián1417151618918303548482820
modus141721615916292931472817
počet závodů55424234534142
průměrný odstup od vítěze %10,09,89,110,913,27,710,511,916,617,920,514,612,8
průměrné % poražených soupeřů64,560,558,536,151,565,964,649,945,444,942,146,053,3