Veniger Jan, 2000

SKK Vysoké Mýto
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: -   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 25. 4/U23 16.3016,9
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 10. 3/U23 62.0013,5
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 27. 5/U23 19.4020,2
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 53. 6/U23 22.0022,8
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 53. 5/U23 20.8022,2
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 38. 10/U23 7.8217,8
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 42. 10/U23 7.7117,7
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd    
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 33.   3554.497.812,1
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 5. 1/U23 5.4011,7
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 8. 1/U23 131.0015,9
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 15. 3/U23 20.3019,7
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 33.   3554.497.812,1
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 22. 6/U23 6.1210,5
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 22. 6/U23 6.3910,9
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 24. 5/U23 118.8412,4
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 25. 6/U23 110.0311,6
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd    
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd    
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 10. 2/U23 106.5012,0
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 14. 2/U23 124.2016,3
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 12. 2/U23 96.1011,0
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 13. 2/U23 93.8012,4
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 14. 1/U23 222.4222,9
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 15. 1/U23 226.6923,1
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 15. 3/U23 105.5014,0
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 18. 3/U23 109.8012,7
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 18. 4/U23 97.4012,9
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 19. 4/U23 131.7014,8
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 41. 5/DS 19.1216,7
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 46. 5/DS 25.3821,4
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1M sjezd 10. 5/DS 5.378,7
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1M sjezd 42. 5/DS 173.7923,1
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 41. 6/DS 20.5519,7
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. K1M sjezd 29. 12/U18 8.8720,6
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. K1M sjezd 32. 14/U18 7.0515,6
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 41. 6/DS 5.9012,9
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 38. 4/DS 6.7214,9
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 13. 6/DS 73.5310,3
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 12. 5/DS 91.3713,0
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 7. 1/DS 6.806,1
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě K1M sjezd 2. 1/DS 12.902,4
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 17. 1/DS 18.5016,8
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 3. 2/DS 38.005,2
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 24. 4/DS 3.327,3
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 26. 4/DS 3.040,1
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 18. 3/DS 46.459,1
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 22. 3/DS 54.1910,6
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 3.   67.209,2
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 19. 3/DS 153.8314,8
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 24. 3/DS 203.8919,6
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 9. 3/DS 93.0010,0
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 12. 4/DS 128.1016,1
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 10. 3/DS 91.8011,5
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 12. 3/DS 129.6013,8
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 7. 3/DS 76.409,2
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 9. 4/DS 116.2013,9
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 8. 3/DS 80.4010,0
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 11. 4/DS 92.4011,6
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 8. 2/DS 61.0012,1
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 14. 3/DS 83.2012,8
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 14. 3/DS 61.5012,4
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 15. 3/DS 81.9012,7
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 43. 8/DS 25.9825,8
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 35. 8/DS 21.6020,9
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 11. 8/DS 3.9111,0
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 26. 6/DS 6.1012,3
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd    
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 30. 8/DS 7.2115,3
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 25. 5/DS 6.2513,3
30.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 1. 1/DS
30.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 1. 1/DS
29.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 2. 2/DS 10.201,3
29.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 2. 2/DS 0.100,2
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 1. 1/DS
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 11. 5/DS 58.0511,4
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 12. 6/DS 103.6111,1
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 2.   2.104,7
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 19. 6/DS 4.8511,2
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 13. 4/DS 4.3910,2
18.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 2.   32.304,3
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom    
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 60. 4/DS 45.1753,7
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) K1M sjezd 4. 3/DS 38.805,0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 4. 3/DS 43.606,7
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 5. 4/DS 6.105,8
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 5. 4/DS 3.606,3
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 2. 1/DS 53.307,0
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 32. 8/DS 72.3214,3
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 27. 7/DS 7.9412,6
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 2.   45.705,6
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1 K1M sjezd 7. 2/DS 76.9010,9
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 7. 2/DS 79.1013,3
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 27. 7/DM 18.9017,5
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 41. 7/DM 18.4017,4
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M sjezd 10. 6/DM 7.5115,7
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 17. 5/DM 13.1125,7
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1M sjezd 14. 3/DM 2.875,6
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1M sjezd 19. 4/DM 149.6219,8
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno K1M sjezd 16. 4/DM 15.5914,0
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 16. 5/DM 17.4017,8
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov K1M sjezd 3. 3/DM 62.5012,9
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 13. 3/DM 15.9015,7
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 9. 5/DM 51.829,5
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 12. 5/DM 112.2112,1
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka K1M sjezd 4.   2.403,1
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 21. 5/DM 7.6317,4
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1M sjezd    
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka K1M sjezd 3. 1/DM 39.504,8
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 26. 5/DM
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
17. 4/DM
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
18. 4/DM 15.6421,9
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 28. 6/DM 9.8415,0
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 11. 1/DM 288.3027,7
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 13. 1/DM 370.4035,7
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka K1M sjezd 3. 1/DM 39.504,8
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 10. 3/DM 134.7017,0
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 12. 5/DM 194.3020,9
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
6. 2/DM 226.4027,1
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 13. 5/DM 174.9018,8
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 14. 5/DM 185.9023,1
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
8. 4/DM 240.1028,3
07.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka K1M sjezd 3.   76.109,4
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1M sjezd 16.   223.9429,5
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1M sjezd 20.   205.0727,0
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1M sjezd 22.   246.9324,9
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
5.   208.9518,7
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 9. 2/DM 162.8019,6
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1M sjezd 10. 3/DM 171.9021,3
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 60. 11/DM 25.1024,8
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
HRNČÍŘ Jakub
19. 4/DM 32.6027,4
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 67. 9/DM 47.7045,3
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 44. 8/DM 21.9021,5
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
HRNČÍŘ Jakub
20. 3/DM 38.7032,9
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 63. 9/DM 43.3040,2
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 20. 10/DM 9.7623,9
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
10. 4/DM 7.3816,6
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 32. 9/DM 15.0531,2
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
19. 4/DM 16.0331,4
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 23. 4/DM 10.2421,8
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
19. 4/DM 11.7223,1
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně K1M sjezd 20.   17.0316,0
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1M sjezd 17.   192.9025,7
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) K1M sjezd 5. 2/DM 82.2021,2
12.07.2015 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 6. 2/DM 90.6023,2
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 7. 2/DM 15.5028,9
11.07.2015 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 8. 3/DM 15.5028,5
04.06.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 5.   14.4022,3
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 7. 4/DM 77.9014,1
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
8. 4/DM 139.0921,9
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 10. 5/DM 91.6817,0
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
11. 6/DM 124.8120,4
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 23.   8.7220,3
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
20.   11.4024,3
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
21.   10.7322,7
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 21.   7.4417,2
07.05.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 1.  
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 27. 6/DM 116.7722,5
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
14. 3/DM 198.8335,0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 27. 6/DM 12.2619,5
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
18. 3/DM 22.7733,3
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1M sjezd 24. 5/DM 161.1024,4
23.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
6.   274.9034,1
23.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 2.   30.403,5
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 13. 2/DM 144.4018,7
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 14. 3/DM 188.8021,0
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 14. 3/DM 170.9018,5
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 14. 3/DM 160.0020,1
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 50. 11/ZS 57.7263,7
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 60. 14/ZS 59.9766,4
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 24.   13.0027,1
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
15.   17.1732,0
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
ŠVAGR Zdeněk
   
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom    
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko K1M sjezd 10. 10/ZS 3.5910,6
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
6. 6/ZS 5.8015,2
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko K1M slalom 70.   42.2147,7
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 31. 3/ZS 13.4328,1
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
21. 3/ZS 59.50117,2
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné K1M sjezd 34. 4/ZS 12.8427,1
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
23. 3/ZS 24.0047,5
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M slalom 83. 36/ZS 96.76113,1
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M slalom 82. 34/ZS 53.4464,0
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M sjezd 2. 2/ZS 42.609,0
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
3. 3/ZS 56.6010,2
27.07.2014 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice K1M sjezd 6.   123.8014,2
27.07.2014 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice K1M sjezd 10.   9.7020,2
26.07.2014 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice K1M sjezd    
26.07.2014 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice K1M sjezd    
12.07.2014 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca. 100m pod jezem (změna trati dle stavu v C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
2.   10.0014,3
12.07.2014 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
2.   11.7016,1
12.07.2014 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca. 100m pod jezem (změna trati dle stavu v K1M sjezd 5.   9.4016,4
12.07.2014 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 5. 1/ZS 9.9017,0
06.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou K1M slalom 11. 1/ZS 20.8021,1
05.07.2014 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov K1M sjezd 4. 1/ZS 61.9017,0
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou K1M slalom 15. 1/ZS 22.5022,1
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
6. 4/ZS 7.4013,0
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M sjezd 8. 5/ZS 9.4020,3
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 30. 18/ZS 28.0436,2
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
6. 4/ZS 5.289,1
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M sjezd 8. 5/ZS 9.6421,4
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 66. 34/ZS 54.7869,8
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 C2M sjezd
VYHNÁLEK Jan
6. 2/DS 76.908,3
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 K1M sjezd 22. 5/ZS 220.3029,3
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem C2M sjezd
VYHNÁLEK Jan
9. 4/DS 159.8018,9
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem K1M sjezd 41. 14/ZS 359.0047,4
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 30. 2/ZS 16.8628,9
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
VYHNÁLEK Jan
17. 4/DS 17.8628,5
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 33. 3/ZS 17.9030,7
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
VYHNÁLEK Jan
18. 4/DS 21.8934,6
22.05.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
VYHNÁLEK Jan
5.   195.9029,5
22.05.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 7.   146.9023,7
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C2M sjezd
VYHNÁLEK Jan
   
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice K1M sjezd 42.   24.0333,9
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz C2M sjezd
VYHNÁLEK Jan
   
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz K1M sjezd 38. 3/ZS 314.4633,6
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1M sjezd 35. 2/ZS 340.3041,1
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1M sjezd 32. 2/ZS 359.2043,2
24.04.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 5. 1/ZS 86.009,8
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom    
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo K1M sjezd 15. 2/ZS 197.7031,9
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 64. 14/ZS 41.8038,5
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 19. 1/ZS 338.2033,9
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 20.   237.8036,1
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 22. 1/ZS 349.1035,9
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 27. 4/ZS 266.8040,5
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice K1M sjezd 15. 1/ZS 175.6023,9
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1M sjezd 15. 1/ZS 184.8024,9
27.03.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
VYHNÁLEK Jan
5. 2/DS 101.3011,0
27.03.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 10. 2/ZS 303.5041,0
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom 77. 17/ZS 170.60201,9
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce C2M sjezd
ŠVAGR Rostislav
8. 8/ZS 50.5010,7
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce K1M sjezd 10. 8/ZS 74.5018,7
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom 96. 19/ZS 230.00255,0
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
Vyhnálek Jan
10.   18.2326,1
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí K1M sjezd 13.   10.7324,0
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu K1M slalom 70.   63.9458,7
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
VYHNÁLEK Jan
17. 3/DS 15.8827,4
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
VYHNÁLEK Jan
24. 4/DS 21.7838,6
28.07.2013 Sjezd na Orlici 4 C2M sjezd
VYHNÁLEK Jan
1.  
28.07.2013 Sjezd na Orlici 3 K1M sjezd 22.   279.9031,8
28.07.2013 Sjezd na Orlici 4 K1M sjezd 16.   19.9042,0
27.07.2013 Sjezd na Orlici K1M sjezd    
27.07.2013 Sjezd na Orlici 2 K1M sjezd    
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě C2M slalom
VYHNÁLEK Jan
8. 2/DS 68.4052,7
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 34. 7/ZS 49.2043,2
22.06.2013 Sjezd na Loučné C2M sjezd
VYHNÁLEK Jan
3. 1/DS 94.0015,8
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě C2M slalom
VYHNÁLEK Jan
8. 2/DS 63.8047,8
22.06.2013 Sjezd na Loučné K1M sjezd 10. 4/ZS 222.2043,0
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 33. 7/ZS 52.9047,8
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí K1M sjezd 31. 8/ZS 155.6028,5
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí K1M sjezd 42. 9/ZS 181.1034,9
06.06.2013 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
NÁDVORNÍK Jan
2.   335.8029,2
06.06.2013 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 6.   356.9043,7
02.05.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka K1M sjezd 7.   267.9031,5
07.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 24. 1/ZS 595.1088,3
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most K1M sjezd 23. 1/ZS 624.7063,2
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 26. 1/ZS 404.0059,5
04.04.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka K1M sjezd 4.   322.7035,7
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 34. 3/ZM 410.6043,9
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 35. 4/ZM 414.4043,4
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 95. 19/ZM 52.5051,6
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 112. 19/ZM 69.3072,8
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1M slalom 75.  
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1M slalom 72.   421.94513,7
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice K1M sjezd 30. 5/ZM 72.3053,4
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice K1M sjezd 31. 6/ZM 71.6052,4
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 59. 14/ZM 69.2067,2
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 64. 12/ZM 64.2060,3
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov K1M sjezd 29. 4/ZM 425.6040,4
13.05.2012 VZ ve sprintu - neděle Sázava, Morava, Postřelmov K1M sjezd 35. 11/ZM 192.27101,2
12.05.2012 VZ v klas.sjezdu - sobota Sázava, Morava, Postřelmov K1M sjezd    
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov K1M sjezd 29. 4/ZM 109.9057,6
26.04.2012 Sjezd na Chrudimce, závod č.2 Řeka Chrudimka, Pardubice K1M sjezd 6.   289.2034,0
05.04.2012 Sjezd na Chrudimce, závod č.1 Řeka Chrudimka, Pardubice K1M sjezd 5.   318.4036,9
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 102.   76.4081,5
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 108.   108.40111,3
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom    
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1M slalom    
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou K1M slalom 42. 8/ZM 151.20143,7
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 40. 9/ZM 193.70187,7
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1M slalom 73. 16/ZM 123.80120,5
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1M slalom 77. 17/ZM 212.50207,9
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Veniger JanSKK Vysoké Mýto K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Veniger JanSKK Vysoké Mýto K1: 3+   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Veniger JanSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 3 23.11.16 updated from RVP
Veniger JanSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 28.09.15 updated from RVP
Veniger JanSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 3 28.10.14 updated from RVP
Veniger JanSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Veniger JanSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.08.12 updated from RVP
Veniger JanSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 22.06.11 inserted RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|4544|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
195.K1M 2/2 58
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
51.K1M 1/1 20

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
263.K1M 3/3 210
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.K1M 6/8 61
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.K1M 5/15 464
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
23.K1M 5/16 306

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
228.K1M 4/4 229
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.K1M 6/9 86
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.K1M 5/18 527
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.K1M 5/17 263

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
257.K1M 4/4 166
Sjezd: Žebříček Český Pohár
29.K1M 7/10 122
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.K1M 5/23 341
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
23.K1M 5/12 221

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
179.K1M 4/4 180
Sjezd: Žebříček Český Pohár
28.C2M
Švagr Rostislav
2/2 17
21.K1M 6/10 139
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
46.C2M
Švagr Rostislav
3/3 2
20.K1M 5/17 147
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C2M
Švagr Rostislav
4/4 2
18.K1M 5/15 109

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
88.C2M
Hrnčíř Jakub
2/2 7
257.K1M 2/2 82
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.C2M
Švagr Rostislav
5/6 42
28.K1M 7/9 102
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
43.C2M
Švagr Rostislav
5/7 6
26.K1M 5/16 106
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Švagr Rostislav
5/6 0
25.K1M 5/13 125

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
281.K1M 5/6 69
Slalom: Oblastní žebříček Morava
78.K1M 4/4 70
Sjezd: Žebříček Český Pohár
32.C2M
Vyhnálek Jan
4/4 17
39.C2M
Švagr Rostislav
2/2 8
44.K1M 7/8 21
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
28.C2M
Vyhnálek Jan
5/8 16
36.C2M
Švagr Rostislav
5/5 8
31.K1M 5/22 83
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.C2M
Švagr Rostislav
4/4 6
 C2M
Vyhnálek Jan
4/4 0
24.K1M 5/16 98

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
91.C2M
Vyhnálek Jan
2/2 2
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.C2M
Vyhnálek Jan
2/2 9
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
40.C2M
Vyhnálek Jan
3/3 2
 C2M
Nádvorník Jan
1/1 0
77.K1M 5/8 10
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Vyhnálek Jan
1/1 0
71.K1M 5/5 7

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
348.K1M 4/4 2
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
108.K1M 5/6 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
74.K1M 4/4 3

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/5 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2019201820172016201520142013
K1M312729212844-
C2M---28233931

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014201320122011
K1M195263228257179257281350348387
C1M-----232----
C2M-----88-91--

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015201420132012
K1M5113141620263177108
C2M----46433656-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2014201320122011
K1M78200166177

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192018201720162015201420132012
K1M2316231825247174
C2M---13294251-
Fotky nenalezeny.
0|4544|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
195.K1M 2/2 58
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
51.K1M 1/1 20

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
263.K1M 3/3 210
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.K1M 6/8 61
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.K1M 5/15 464
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
23.K1M 5/16 306

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
228.K1M 4/4 229
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.K1M 6/9 86
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.K1M 5/18 527
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.K1M 5/17 263

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
257.K1M 4/4 166
Sjezd: Žebříček Český Pohár
29.K1M 7/10 122
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.K1M 5/23 341
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
23.K1M 5/12 221

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
179.K1M 4/4 180
Sjezd: Žebříček Český Pohár
28.C2M
Švagr Rostislav
2/2 17
21.K1M 6/10 139
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
46.C2M
Švagr Rostislav
3/3 2
20.K1M 5/17 147
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C2M
Švagr Rostislav
4/4 2
18.K1M 5/15 109

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
88.C2M
Hrnčíř Jakub
2/2 7
257.K1M 2/2 82
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.C2M
Švagr Rostislav
5/6 42
28.K1M 7/9 102
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
43.C2M
Švagr Rostislav
5/7 6
26.K1M 5/16 106
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Švagr Rostislav
5/6 0
25.K1M 5/13 125

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
281.K1M 5/6 69
Slalom: Oblastní žebříček Morava
78.K1M 4/4 70
Sjezd: Žebříček Český Pohár
32.C2M
Vyhnálek Jan
4/4 17
39.C2M
Švagr Rostislav
2/2 8
44.K1M 7/8 21
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
28.C2M
Vyhnálek Jan
5/8 16
36.C2M
Švagr Rostislav
5/5 8
31.K1M 5/22 83
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.C2M
Švagr Rostislav
4/4 6
 C2M
Vyhnálek Jan
4/4 0
24.K1M 5/16 98

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
91.C2M
Vyhnálek Jan
2/2 2
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.C2M
Vyhnálek Jan
2/2 9
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
40.C2M
Vyhnálek Jan
3/3 2
 C2M
Nádvorník Jan
1/1 0
77.K1M 5/8 10
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Vyhnálek Jan
1/1 0
71.K1M 5/5 7

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
348.K1M 4/4 2
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
108.K1M 5/6 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
74.K1M 4/4 3

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/5 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2019201820172016201520142013
K1M312729212844-
C2M---28233931

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014201320122011
K1M195263228257179257281350348387
C1M-----232----
C2M-----88-91--

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015201420132012
K1M5113141620263177108
C2M----46433656-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2014201320122011
K1M78200166177

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192018201720162015201420132012
K1M2316231825247174
C2M---13294251-

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
45 2 4 177   37 265
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody49.644.0846
K1M52.046.01542
C2M12.08.083
C1M63.063.0631
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,046
K1M00,000,000,000,042
C2M00,000,000,000,03
C1M00,000,000,000,01
Celkem00,000,000,000,046
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody892076231415,7
K1M812000251417,3
C2M6661100,0
C1M210500,0
Celkem892076231415,7
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Veniger Jansl 127
06.09.14
MČRž slalom
07.09.13
pořadí70.70.
odstup % *)47,758,7
% poražených soupeřů *)25,816,9
pořadí20132014celkem
průměr70.070.070.0
medián707070
modus707070
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)58,747,753,2
průměrné % poražených soupeřů *)16,925,821,4
počet jízd224
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Veniger Jansl 151
26.09.15
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
pořadí20.8.8.
odstup %32,952,747,8
% poražených soupeřů36,722,222,2
pořadí20132015celkem
průměr8.020.012.0
medián8208
modus8208
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %50,232,944,4
průměrné % poražených soupeřů22,236,727,0
počet jízd426
lepší 1. jízda2
100,0%
0
0,0%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Veniger Jansl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 51
13.05.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 151
26.09.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
sl 23
19.04.14
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
pořadí25.27.53.53.15.41.46.7.17.43.35.60.27.41.16.13.44.83.82.11.15.64.34.33.95.112.59.64.102.108.73.77.
odstup %16,920,222,822,219,716,721,46,116,825,820,953,717,517,417,815,721,5113,164,021,122,138,543,247,851,672,867,260,381,5111,3120,5207,9
% poražených soupeřů63,161,266,967,566,770,868,187,869,265,672,437,977,267,575,481,060,926,828,368,856,311,315,417,922,315,322,733,713,79,3------
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr90.082.533.551.044.024.346.027.840.326.049.2
medián7764336444164317532543
modus735933114413357532515
počet závodů442514343232
průměrný odstup od vítěze %130,363,045,551,821,517,133,515,221,618,646,1
průměrné % poražených soupeřů5,823,516,738,360,975,358,674,067,062,246,9
počet jízd8841028686464
lepší 1. jízda3
75,0%
1
25,0%
2
100,0%
1
20,0%
1
100,0%
0
0,0%
2
66,7%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
10
31,3%
čistých jízd0
0,0%
2
25,0%
0
0,0%
2
20,0%
1
50,0%
2
25,0%
1
16,7%
4
50,0%
2
33,3%
1
25,0%
15
23,4%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Veniger Jansl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
sl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
pořadí50.60.30.66.77.96.75.72.42.40.
odstup %63,766,436,269,8201,9255,00,0513,7143,7187,7
% poražených soupeřů30,024,466,730,117,47,86,310,1------
pořadí2011201220132014celkem
průměr41.073.586.551.560.8
medián4072775060
modus4072773030
počet závodů222410
průměrný odstup od vítěze %165,7256,8228,459,0153,8
průměrné % poražených soupeřů0,08,212,637,819,3
počet jízd424818
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
2
100,0%
1
25,0%
4
40,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Veniger Jansj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
pořadí17.18.14.
odstup %0,021,935,0
% poražených soupeřů------7,1
pořadí20152016celkem
průměr14.017.516.3
medián141717
modus141714
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %35,010,919,0
průměrné % poražených soupeřů7,10,02,4

Kategorie K1M

Veniger Jansj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí24.25.42.24.18.19.24.26.30.25.11.12.17.16.26.28.11.13.17.27.24.38.35.32.
odstup %12,411,623,17,39,114,819,612,315,313,311,411,125,714,00,015,027,735,725,722,524,433,641,143,2
% poražených soupeřů56,655,66,864,673,033,314,87,450,860,086,786,761,944,451,949,128,620,011,138,14,224,58,111,4
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr35.022.718.520.825.424.523.5
medián35241625242424
modus32171111242424
počet závodů33655224
průměrný odstup od vítěze %39,324,219,712,714,812,019,6
průměrné % poražených soupeřů14,717,842,758,338,556,139,6

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Veniger Jansj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
MČRž sjezd
28.09.13
pořadí8.11.3.9.8.
odstup %21,920,410,218,910,7
% poražených soupeřů56,341,271,438,546,2
pořadí201320142015celkem
průměr8.06.09.57.8
medián8388
modus8388
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %10,714,521,216,4
průměrné % poražených soupeřů46,255,048,850,7

Kategorie K1M

Veniger Jansp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
sj 18
19.04.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí32.13.12.24.18.19.30.9.12.7.10.2.41.32.15.10.42.
odstup %15,610,313,07,39,114,815,39,512,114,117,09,047,443,231,918,734,9
% poražených soupeřů31,185,586,964,673,033,350,886,481,787,580,997,19,111,426,376,316,3
pořadí201320142015201620172018celkem
průměr26.022.58.510.530.019.719.3
medián101579301815
modus10279301210
počet závodů24221617
průměrný odstup od vítěze %26,832,915,510,815,311,719,0
průměrné % poražených soupeřů46,336,084,284,150,862,458,7

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Veniger Jansj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 3
02.04.16
sj 31
03.05.15
sl 22
23.04.15
sj 109
09.08.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 49
22.05.14
sl 1
27.03.14
sj.Mýto
22.06.13
Chrudimka
06.06.13
pořadí17.18.5.14.6.3.6.9.5.5.3.2.
odstup %0,021,918,735,034,110,28,318,929,511,015,829,2
% poražených soupeřů------20,07,116,771,454,538,533,3---50,0---
pořadí2013201420152016celkem
průměr2.55.610.013.37.8
medián256175
modus25655
počet závodů252312
průměrný odstup od vítěze %22,515,634,613,519,4
průměrné % poražených soupeřů25,039,511,96,724,3

Kategorie K1M

Veniger Jansj 83
27.06.20
sj 97
27.07.19
sj 77
20.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 8
30.03.19
sj 7
30.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 72
09.06.18
sj 63
24.05.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 30
19.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 10
01.04.18
sj 9
01.04.18/2
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 110
30.07.17
sj 108
29.07.17
sj 92
01.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 72
02.06.17
sj 59
18.05.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 42
04.05.17
sj 41
30.04.17
sj 15
06.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 76
25.06.16
sl 62
02.06.16
sj 36
05.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sl 26
21.04.16
sj 7
07.04.16
sj 6
03.04.16
sj 5
03.04.16/2
sj 3
02.04.16
sj 89
12.07.15
sj 88
12.07.15/2
sj 66
04.06.15
sj 34
07.05.15
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sl 22
23.04.15
sj 109
09.08.14
sj 100
27.07.14
sj 79
05.07.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 49
22.05.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 25
24.04.14
sj 18
19.04.14
sl 1
27.03.14
Třeb.sj.NE
28.07.13
sj.Mýto
22.06.13
Chrudimka
06.06.13
sj.Chrudimka
02.05.13
sj.Chrudimka
04.04.13
sj.Bechyně
20.10.12
sj.Bechyně
20.10.12/2
sj.Chrudimka
26.04.12
sj.Chrudimka
05.04.12
pořadí10.8.33.24.25.15.14.42.13.12.2.3.24.18.3.19.24.7.9.8.11.26.30.25.1.2.1.11.12.2.2.4.4.2.32.2.17.16.3.4.3.26.28.11.13.3.3.16.20.22.5.6.5.1.27.24.2.2.6.4.22.41.7.38.35.32.5.15.10.22.10.6.7.4.34.35.6.5.
odstup %13,515,97.812,112,411,623,122,923,110,313,02,45,27,39,19,214,819,69,213,910,011,612,315,313,30,01,30,011,411,14,74,35,06,77,014,35,625,714,012,93,14,80,015,027,735,74,89,429,527,024,921,223,222,30,022,524,43,59,014,217,029,347,423,733,641,143,29,831,941,031,843,043,731,535,743,943,434,036,9
% poražených soupeřů73,575,93,056,655,636,448,06,885,586,994,489,564,673,089,533,314,880,073,380,071,47,450,860,0100,096,3100,086,786,792,991,785,785,790,044,692,361,944,488,970,071,451,949,128,620,071,460,031,829,638,280,076,242,9100,038,14,280,097,177,375,043,29,133,324,58,111,420,026,310,08,718,237,533,357,12,9---50,050,0
pořadí201220132014201520162017201820192020celkem
průměr20.09.818.110.013.210.413.919.810.013.9
medián6710513411151010
modus54253238102
počet závodů451271415146178
průměrný odstup od vítěze %39,537,228,416,716,77,511,31.316,313,5118,2
průměrné % poražených soupeřů25,731,036,360,251,278,167,445,973,555,1

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Veniger Jansj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 9
09.04.16
sj 31
03.05.15
pořadí17.18.6.8.14.
odstup %0,021,927,128,335,0
% poražených soupeřů------28,6---7,1
pořadí20152016celkem
průměr14.012.312.6
medián14814
modus1466
počet závodů145
průměrný odstup od vítěze %35,019,322,5
průměrné % poražených soupeřů7,17,27,1

Kategorie K1M

Veniger Jansj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Hanuš.3
07.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Zábřeh
13.05.12
pořadí24.25.14.10.13.12.15.18.18.19.42.24.18.19.24.9.12.12.10.8.14.14.15.26.30.25.11.12.32.7.7.17.16.26.28.11.13.10.12.14.13.10.9.27.24.13.14.14.14.38.35.32.19.20.22.27.15.15.31.42.24.23.26.29.
odstup %12,411,616,312,012,411,014,012,712,914,823,17,39,114,819,610,016,113,811,512,112,812,412,712,315,313,311,411,114,313,310,925,714,00,015,027,735,717,020,923,118,821,319,622,524,418,721,020,118,533,641,143,233,936,135,940,524,923,928,534,988,363,259,540,4
% poražených soupeřů56,655,665,875,770,773,272,067,970,769,56,864,673,033,314,882,675,075,078,077,465,866,764,17,450,860,086,786,744,662,564,761,944,451,949,128,620,070,063,364,967,640,046,738,14,265,762,966,764,924,58,111,456,153,751,240,944,044,021,116,3---8,3---17,6
pořadí20122013201420152016201720182019celkem
průměr29.029.224.817.714.918.817.016.819.1
medián292622141312141516
modus29231514107121814
počet závodů1596128131064
průměrný odstup od vítěze %40,454,934,820,919,912,713,513,021,9
průměrné % poražených soupeřů17,69,137,150,450,757,959,867,850,4

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Veniger Jansj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
pořadí19.19.20.21.18.21.23.17.18.17.24.
odstup %31,423,124,322,733,3117,247,528,534,627,438,6
% poražených soupeřů5,3------4,8---------11,15,615,8---
pořadí201320142015celkem
průměr20.519.819.419.7
medián17181919
modus17171917
počet závodů24511
průměrný odstup od vítěze %33,057,027,039,0
průměrné % poražených soupeřů7,94,22,03,9

Kategorie K1M

Veniger Jansj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí38.42.22.22.41.41.38.26.19.13.27.14.21.32.23.20.23.21.27.31.34.30.33.42.
odstup %17,817,710,510,919,712,914,90,111,210,212,65,617,431,221,816,020,317,219,528,127,128,930,733,9
% poražených soupeřů57,052,362,562,520,047,454,362,760,975,049,068,348,716,240,524,038,942,940,923,119,59,48,622,6
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr34.024.317.519.736.531.028.3
medián33231419382227
modus30231413412221
počet závodů56234424
průměrný odstup od vítěze %29,721,011,511,311,914,218,2
průměrné % poražených soupeřů16,633,958,561,646,158,642,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Veniger Jansl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
sj 117
23.08.14
MČRdor.spr
22.09.13
pořadí10.15.6.23.10.
odstup %16,632,015,247,526,1
% poražených soupeřů30,86,754,5---10,0
pořadí201320142015celkem
průměr10.014.710.012.8
medián10151010
modus1061010
počet závodů1315
průměrný odstup od vítěze %26,131,516,627,5
průměrné % poražených soupeřů10,020,430,820,4

Kategorie K1M

Veniger Jansj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
sj 117
23.08.14
MČRž sprint
08.09.13
pořadí22.10.38.26.11.10.21.20.24.10.34.13.
odstup %10,58,714,90,111,015,717,423,927,110,627,124,0
% poražených soupeřů62,581,354,362,780,874,348,750,041,078,019,572,7
pořadí2013201420152016201720182019celkem
průměr13.022.720.015.511.024.722.019.9
medián1324201011262220
modus1310201011102210
počet závodů131213112
průměrný odstup od vítěze %24,021,623,916,611,07,910,515,9
průměrné % poražených soupeřů72,746,250,061,580,866,162,560,5

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Veniger Jansj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 91
12.07.14
sj 90
12.07.14/2
sl 50
24.05.14
Třeb.sj.NE 2
28.07.13
pořadí19.19.20.21.18.21.23.2.2.18.1.
odstup %31,423,124,322,733,3117,247,516,114,334,60,0
% poražených soupeřů5,3------4,8---------50,050,05,6100,0
pořadí201320142015celkem
průměr1.013.219.414.9
medián1181919
modus12192
počet závodů15511
průměrný odstup od vítěze %0,045,927,033,1
průměrné % poražených soupeřů100,021,12,019,6

Kategorie K1M

Veniger Jansj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 111
30.07.17
sj 109
29.07.17
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 87
11.07.15
sj 86
11.07.15/2
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 101
27.07.14
sj 91
12.07.14
sj 90
12.07.14/2
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
Třeb.sj.NE 2
28.07.13
sp.DvůrKrál2
14.07.12
sp.DvůrKrálo
14.07.12/2
pořadí38.42.33.5.22.22.41.41.38.26.1.2.19.13.5.5.27.14.21.32.23.20.7.8.23.21.27.31.34.10.5.5.33.42.16.31.30.
odstup %17,817,77.812,111,710,510,919,712,914,90,10,00,211,210,26,35,812,65,617,431,221,816,028,928,520,317,219,528,127,120,217,016,430,733,942,052,453,4
% poražených soupeřů57,052,33,087,962,562,520,047,454,362,7100,097,060,975,082,681,849,068,348,716,240,524,072,768,238,942,940,923,119,562,578,978,98,622,634,89,112,1
pořadí20122013201420152016201720182019celkem
průměr30.516.022.920.117.510.336.527.022.0
medián30163121145382222
modus301652314541225
počet závodů2178274637
průměrný odstup od vítěze %52,942,024,822,911,56,611,91.313,4229,8
průměrné % poražených soupeřů10,634,842,043,058,578,046,154,250,5

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Veniger Jansj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 50
24.05.14
pořadí19.19.20.21.18.21.23.6.6.18.
odstup %31,423,124,322,733,3117,247,513,09,134,6
% poražených soupeřů5,3------4,8---------50,050,05,6
pořadí20142015celkem
průměr14.819.417.1
medián181919
modus6196
počet závodů5510
průměrný odstup od vítěze %44,327,035,6
průměrné % poražených soupeřů21,12,011,6

Kategorie K1M

Veniger Jansj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.Zábřeh
13.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
pořadí38.42.22.22.41.41.38.26.19.13.27.14.21.32.23.20.23.21.27.31.34.8.8.33.42.35.29.
odstup %17,817,710,510,919,712,914,90,111,210,212,65,617,431,221,816,020,317,219,528,127,120,321,430,733,9101,257,6
% poražených soupeřů57,052,362,562,520,047,454,362,760,975,049,068,348,716,240,524,038,942,940,923,119,584,184,48,622,6---22,2
pořadí2012201420152016201720182019celkem
průměr32.026.024.317.519.736.531.027.0
medián2931231419382227
modus29823141341228
počet závodů266234427
průměrný odstup od vítěze %79,426,921,011,511,311,914,222,5
průměrné % poražených soupeřů11,140,433,958,561,646,158,644,0
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále