4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově

04.05.2014   řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
ředitel: Tomáš Kutý   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
01:20,34 01:20,06 01:20,06 60/0/71
2. ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
01:23,55 01:22,50 01:22,502.44/3,053/130/0
3. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:23,15 01:22,74 01:22,742.68/3,347/118/0
4. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
1 Č.Lípa
USK Pha
01:23,01 01:23,90 01:23,012.95/3,742/106/0
5. HÁLA Richard
ŠRÁMEK Jonatan
1992
1994
2 Olomouc
Olomouc
00:00,00 01:23,81 01:23,813.75/4,738/0/59
6. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
MT Pardub.
Olomouc
01:23,86 00:00,00 01:23,863.80/4,734/94/47
7. SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
MT Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:24,03 01:24,32 01:24,033.97/5,031/82/0
8. JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
1 Boh.Pha
Val.Mez.
01:24,39 01:24,14 01:24,144.08/5,128/70/35
9. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
01:28,01 01:27,03 01:27,036.97/8,725/58/0
10. RAŠNER Karel
MALÝ Vojtěch
1976
1986
1 Litovel
USK Pha
01:27,73 01:29,93 01:27,737.67/9,622/46/23
11. MORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
MT Boh.Pha
Boh.Pha
01:32,74 01:33,47 01:32,7412.68/15,820/34/0
12. HOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
3 Litovel
KK Brno
01:33,33 01:34,19 01:33,3313.27/16,618/0/11
13. ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
01:34,26 01:34,22 01:34,2214.16/17,716/22/0
14. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1989
1955
1 Tesla Bo
Tesla Bo
01:34,35 01:34,86 01:34,3514.29/17,814/0/5
15. JELÍNEK Šimon
HERDA Jan
1994
1974
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:35,42 01:36,46 01:35,4215.36/19,212/10/0
16. JŮVA Marek
ŠILAR Jakub
1989
1987
Tesla Bo
Vys.Mýto
01:37,97 01:37,77 01:37,7717.71/22,110/4/4
17. KŘENEK Jakub
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:37,97 01:39,64 01:37,9717.91/22,49/0/3
18. WALTER Jakub
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
3 Šumperk
Č.Kruml.
01:39,86 01:40,55 01:39,8619.80/24,78/3/2
18. ŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
01:40,86 01:39,86 01:39,8619.80/24,77/2/0
20. HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:40,85 01:40,45 01:40,4520.39/25,56/0/1
21. RUFFER Matěj
SUŠEŇ Daniel
1999
1999
3 Pardub.
Litovel
01:43,93 01:41,78 01:41,7821.72/27,15/1/0
22. HRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:55,95 01:56,00 01:55,9535.89/44,84/0/0
  VENIGER Jan
VYHNÁLEK Jan
2000
1996
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  PATÁK Jan
KUČA Jakub
1997
1998
3 Litovel
Litovel
00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
Oddíl