Mornštejn Roman, 1969

TJ Bohemians Praha
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: 2   C2: 1
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 24. 2/V 7.6216,1
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
12. 2/V 4.7610,2
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 23. 2/V 9.1519,4
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
11. 1/V 4.8510,3
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 4. 2/V 107.908,8
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 4. 2/V 96.507,8
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
PAZOUREK Jan
3. 1/V 35.102,8
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
PAZOUREK Jan
4. 1/V 30.802,4
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
7. 1/V 83.4910,1
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
6. 1/V 4.068,1
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1M sjezd 34. 2/V 12.0825,3
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
10. 1/V 3.918,2
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 35. 2/V 12.2225,5
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
8. 1/V 3.116,5
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1M sjezd 22. 2/V 13.2320,7
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
11. 1/V 7.0111,3
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 27. 2/V 19.5830,8
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
11. 1/V 7.2211,4
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
6. 1/V 167.8714,9
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
7. 1/V 186.4116,6
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
   
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
   
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
   
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
   
20.10.2018 Podzimní sjezd na Lužnici C1M sjezd 2. 2/V 121.609,8
20.10.2018 Podzimní sjezd na Lužnici C1M sjezd 2. 2/V 97.807,9
20.10.2018 Podzimní sjezd na Lužnici C2M sjezd
PAZOUREK Jan
2. 2/V 23.701,8
20.10.2018 Podzimní sjezd na Lužnici C2M sjezd
PAZOUREK Jan
2. 2/V 21.801,7
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
9. 1/V 68.1910,1
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
8. 1/V 6.866,1
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
11. 2/V 7.0814,7
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
6. 1/V 2.374,7
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
9. 1/V 163.4414,5
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
9. 1/V 151.6313,4
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 11. 2/V 242.5026,9
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 11. 2/V 226.5025,0
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 4. 2/V 139.5011,3
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 5. 2/V 165.8013,7
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
PAZOUREK Jan
4. 2/VM 46.903,6
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
PAZOUREK Jan
6. 2/VM 159.6013,3
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
9. 1/V 2.945,7
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
7. 1/V 66.3410,0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
16. 2/V 8.3117,1
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
17. 2/V 4.659,4
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) C1M sjezd    
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) C1M sjezd    
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) C2M sjezd
CINKO Radek
   
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) C2M sjezd
CINKO Radek
   
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 5. 3/V 8.7013,0
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 6. 3/V 20.2016,6
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C2M sjezd
CINKO Radek
   
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C2M sjezd
CINKO Radek
   
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 25. 1/V 142.4425,8
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
12. 1/V 103.1018,9
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 26. 2/V 17.1824,6
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
14. 1/V 10.5815,7
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
5. 1/V 90.9010,0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
7. 1/V 90.109,8
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl C1M sjezd    
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl C1M sjezd    
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl C1M sjezd 11. 2/V
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl C1M sjezd 12. 2/V 237.6027,4
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1M sjezd 8. 2/V 110.109,8
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1M sjezd 8. 2/V 109.809,7
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
SLANINA Vladimír
2. 1/V 67.906,0
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
SLANINA Vladimír
2. 1/V 27.202,4
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
10. 2/V 84.0110,3
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
8. 1/V 4.133,6
31.07.2016 Sjezd v Třebechovicích C1M sjezd    
31.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. C1M sjezd    
30.07.2016 Sjezd v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. C1M sjezd 1. 1/V
30.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. C1M sjezd 2. 1/V 1.001,5
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C1M sjezd 4. 1/V 115.3021,6
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom    
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
10. 1/V 3.407,2
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
   
08.05.2016 Klasický sjezd na Kamenici + MČR veteránů řeka Kamenice a Jizera v úseku Jesenný - tábořiště Paraplíčko. V případě nízkého vodního stavu si po C1M sjezd 5. 3/V 60.2010,9
08.05.2016 Klasický sjezd na Kamenici + MČR veteránů řeka Kamenice a Jizera v úseku Jesenný - tábořiště Paraplíčko. V případě nízkého vodního stavu si po C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
2. 1/V 1.780,3
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 21. 1/V
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
14. 1/V
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 22. 2/V 14.5620,2
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
15. 1/V 8.8612,4
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
8. 2/V 429.8037,4
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
7. 1/V 159.4013,7
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů C1M sjezd 5.   172.0519,2
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů C1M sjezd 8.   167.9618,7
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů C1M sjezd 8.   238.9021,3
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1M sjezd 10. 2/V 137.6011,9
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 14. 3/V 202.4017,5
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
6. 1/V 190.0016,8
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
7. 2/V 121.6010,7
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
4.   6.185,5
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
8.   79.949,8
26.07.2015 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd    
26.07.2015 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd    
25.07.2015 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 1. 1/V
25.07.2015 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 1. 1/V
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
8.   2.996,4
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
7.   3.297,0
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 19. 1/V 126.1721,6
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
10. 1/V 79.6314,0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 19. 2/V 10.9215,0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
11. 1/V 9.4513,8
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
4. 1/V 54.105,9
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
8. 1/V 48.606,8
23.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 8.   89.7010,9
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
7. 1/V 160.3014,2
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
7. 1/V 172.9014,9
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1M sjezd 6. 3/V 91.008,2
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1M sjezd 8. 3/V 97.308,8
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
SLANINA Vladimír
2. 1/V 1.300,1
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
SLANINA Vladimír
2. 1/V 51.904,8
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
7. 1/V 5.785,3
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
7. 1/V 55.726,8
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C1M sjezd 17.   10.6712,7
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
11.   12.6815,8
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz C1M sjezd    
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
8. 1/V 165.8015,9
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C1M sjezd 22. 1/V 235.1024,7
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
7. 1/V 183.2019,2
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C1M sjezd 19. 1/V 235.6024,5
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
7. 1/V 172.0018,0
24.04.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 5. 1/V 100.5012,8
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo C1M sjezd 3. 1/V 82.1011,3
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Michal
2. 1/V 49.006,7
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice ,Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 5. 2/VM 81.507,4
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě C1M slalom    
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice ,Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
SLANINA Vladimír
3. 1/VM 30.502,8
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě C2M slalom
SLANINA Vladimír
   
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou C2M sjezd
VESELÝ Petr
1.  
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou C2M sjezd
VESELÝ Petr
4.   13.091,5
28.07.2013 Sjezd na Orlici 3 C1M sjezd    
28.07.2013 Sjezd na Orlici 4 C1M sjezd    
27.07.2013 Sjezd na Orlici C1M sjezd 2.   41.404,3
27.07.2013 Sjezd na Orlici 2 C1M sjezd 2.   2.003,4
06.06.2013 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 4.   44.105,2
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
VESELÝ Petr
2. 2/VM 0.480,8
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
VESELÝ Petr
2. 2/VM 0.550,9
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu C2M sjezd
VESELÝ Petr
4. 3/VM 4.284,6
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu C2M sjezd
VESELÝ Petr
3.   18.002,0
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C2M sjezd
VESELÝ Petr
2. 1/VM 12.701,1
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C2M sjezd
VESELÝ Petr
2. 1/VM 20.901,8
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C2M sjezd
VESELÝ Petr
2. 1/VM 8.100,6
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C2M sjezd
VESELÝ Petr
1. 1/VM
07.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
VESELÝ Petr
1. 1/VM
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
VESELÝ Petr
1. 1/VM
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most C2M sjezd
VESELÝ Petr
1. 1/VM
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.3, neděle Sázava, Krhanice C2M sjezd
Veselý Petr
1. 1/VJ
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.4, neděle Sázava, Krhanice C2M sjezd
Veselý Petr
1. 1/VJ
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.1, sobota Sázava, Krhanice C2M sjezd
Veselý Petr
2. 1/VJ 12.201,1
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.2, sobota Sázava, Krhanice C2M sjezd
Veselý Petr
2. 1/VJ 21.902,0
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 7. 2/VM 121.3011,0
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 7. 2/VM 129.0012,0
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
VESELÝ Petr
2. 1/VM 7.800,7
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
VESELÝ Petr
2. 1/VM 19.401,7
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom    
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 20. 7/VM 16.9016,0
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy C2M sjezd
VESELÝ Petr
4. 1/VM 3.723,3
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy C2M sjezd
VESELÝ Petr
2. 1/VM 1.391,2
17.06.2012 VZ ve sjezdu na Loučné, 4.ČP žáků ve sjezdu řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C1M sjezd 11. 3/VM 81.1013,0
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 16. 3/VM 16.1014,4
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C2M sjezd
VESELÝ Petr
5. 1/VM 7.325,0
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C2M sjezd
VESELÝ Petr
3. 1/VM 2.902,3
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C2M sjezd
VESELÝ Petr
2.   22.402,0
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C2M sjezd
VESELÝ Petr
2.   24.002,1
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most C2M sjezd
VESELÝ Petr
3. 1/VM 25.022,4
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova C2M sjezd
VESELÝ Petr
3. 1/VM 3.742,6
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz C2M sjezd
VESELÝ Petr
6.   63.605,7
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz C2M sjezd
VESELÝ Petr
3.   31.702,8
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most C2M sjezd
VESELÝ Petr
1. 1/VM
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
VESELÝ Petr
1. 1/VM
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most C2M sjezd
VESELÝ Petr
1. 1/VM
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
VESELÝ Petr
1. 1/VM
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem C2M sjezd
VESELÝ Petr
2. 1/VM 0.310,1
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou C2M sjezd
VESELÝ Petr
   
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C2M sjezd
VESELÝ Petr
   
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C2M sjezd
VESELÝ Petr
4.   26.902,3
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Mornštejn RomanTJ Bohemians Praha K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 1 29.11.19 updated from RVP
Mornštejn RomanTJ Bohemians Praha K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 1 03.03.19 updated from RVP
Mornštejn RomanBohemians Praha K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 1 06.02.19 updated from RVP
Mornštejn RomanBohemians Praha K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 1 20.11.17 updated from RVP
Mornštejn RomanBohemians Praha K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: MT 28.10.14 updated from RVP
Mornštejn RomanBohemians Praha K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 2   C2: MT 20.11.13 updated from RVP
Mornštejn RomanBohemians Praha K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 3   C2: 1 17.11.12 updated from RVP
Mornštejn RomanBohemians Praha K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 1 06.10.12 updated from RVP
Mornštejn RomanTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 1 03.03.12 updated from RVP
Mornštejn RomanTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: MT 26.11.11 updated from RVP
Mornštejn RomanTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 1 25.05.11 updated from RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|1521|0|N

rok 2020

Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.C1M 2/2 25
9.C2M
Šťastný Michal
2/2 68
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
21.C1M 2/2 54
9.C2M
Šťastný Michal
2/2 62
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Šťastný Michal
2/2 0

rok 2019

Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.C1M 3/4 31
6.C2M
Šťastný Michal
6/8 279
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C1M 5/6 56
6.C2M
Šťastný Michal
5/12 294
25.C2M
Pazourek Jan
2/2 13
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 C2M
Šťastný Michal
5/8 0

rok 2018

Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C2M
Šťastný Michal
6/6 258
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
47.C1M 4/4 10
7.C2M
Šťastný Michal
5/6 108
47.C2M
Pazourek Jan
2/2 3
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Šťastný Michal
5/6 0

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
55.C1M 2/2 21
16.C2M
Šťastný Michal
5/8 214
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
54.C1M 5/12 14
11.C2M
Šťastný Michal
5/8 167
59.C2M
Pazourek Jan
2/2 4
64.C2M
Cinko Radek
4/4 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Šťastný Michal
5/8 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
34.C1M 2/2 9
13.C2M
Šťastný Michal
5/8 131
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
25.C1M 5/13 49
11.C2M
Šťastný Michal
5/8 125
27.C2M
Slanina Vladimír
2/2 22
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Šťastný Michal
5/7 0

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.C1M 2/2 14
6.C2M
Šťastný Michal
8/10 253
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.C1M 5/9 48
10.C2M
Šťastný Michal
5/12 254
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Šťastný Michal
5/10 0

rok 2014

Sjezd: Žebříček Český Pohár
30.C1M 4/4 20
12.C2M
Šťastný Michal
5/6 144
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.C1M 5/8 75
10.C2M
Šťastný Michal
5/7 157
23.C2M
Slanina Vladimír
2/2 26
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 C2M
Šťastný Michal
5/6 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
156.C1M 1/1 10
45.C2M
Slanina Vladimír
1/1 22
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C2M
Veselý Petr
7/10 385
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.C1M 5/6 39
2.C2M
Veselý Petr
5/14 442
21.C2M
Slanina Vladimír
1/1 22
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C2M
Veselý Petr
5/13 269

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
122.C1M 3/3 62
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.C2M
Veselý Petr
8/10 389
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.C1M 3/3 58
4.C2M
Veselý Petr
5/12 583
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C2M
Veselý Petr
5/14 285

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1M2339-55343130--
C2M967161361212

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201620132012
C1M222156122
C2M-45-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1M212347542524191922
C2M9254764271023214

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1M4264-64384651--
C2M2239194124223421
Fotky nenalezeny.
0|1521|0|N

rok 2020

Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.C1M 2/2 25
9.C2M
Šťastný Michal
2/2 68
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
21.C1M 2/2 54
9.C2M
Šťastný Michal
2/2 62
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Šťastný Michal
2/2 0

rok 2019

Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.C1M 3/4 31
6.C2M
Šťastný Michal
6/8 279
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C1M 5/6 56
6.C2M
Šťastný Michal
5/12 294
25.C2M
Pazourek Jan
2/2 13
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 C2M
Šťastný Michal
5/8 0

rok 2018

Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C2M
Šťastný Michal
6/6 258
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
47.C1M 4/4 10
7.C2M
Šťastný Michal
5/6 108
47.C2M
Pazourek Jan
2/2 3
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Šťastný Michal
5/6 0

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
55.C1M 2/2 21
16.C2M
Šťastný Michal
5/8 214
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
54.C1M 5/12 14
11.C2M
Šťastný Michal
5/8 167
59.C2M
Pazourek Jan
2/2 4
64.C2M
Cinko Radek
4/4 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Šťastný Michal
5/8 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
34.C1M 2/2 9
13.C2M
Šťastný Michal
5/8 131
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
25.C1M 5/13 49
11.C2M
Šťastný Michal
5/8 125
27.C2M
Slanina Vladimír
2/2 22
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Šťastný Michal
5/7 0

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.C1M 2/2 14
6.C2M
Šťastný Michal
8/10 253
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.C1M 5/9 48
10.C2M
Šťastný Michal
5/12 254
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Šťastný Michal
5/10 0

rok 2014

Sjezd: Žebříček Český Pohár
30.C1M 4/4 20
12.C2M
Šťastný Michal
5/6 144
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.C1M 5/8 75
10.C2M
Šťastný Michal
5/7 157
23.C2M
Slanina Vladimír
2/2 26
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 C2M
Šťastný Michal
5/6 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
156.C1M 1/1 10
45.C2M
Slanina Vladimír
1/1 22
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C2M
Veselý Petr
7/10 385
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.C1M 5/6 39
2.C2M
Veselý Petr
5/14 442
21.C2M
Slanina Vladimír
1/1 22
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C2M
Veselý Petr
5/13 269

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
122.C1M 3/3 62
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.C2M
Veselý Petr
8/10 389
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.C1M 3/3 58
4.C2M
Veselý Petr
5/12 583
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C2M
Veselý Petr
5/14 285

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1M2339-55343130--
C2M967161361212

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201620132012
C1M222156122
C2M-45-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1M212347542524191922
C2M9254764271023214

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1M4264-64384651--
C2M2239194124223421

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
  2     52 97 151
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody18.016.0162
C1M18.016.0162
C2M0.00.001
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,02
C1M00,000,000,000,02
C2M00,000,000,000,01
Celkem00,000,000,000,02
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody362133,3
C1M362133,3
Celkem362133,3
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Mornštejn Romansl.Třebechov
29.09.12
sl.V.Mýto
16.06.12
pořadí20.16.
odstup %16,014,4
% poražených soupeřů69,471,2
pořadí2012celkem
průměr18.018.0
medián1616
modus1616
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %15,215,2
průměrné % poražených soupeřů70,370,3
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Mornštejn Romansj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí24.23.21.22.19.22.19.
odstup %16,119,40,020,221,624,724,5
% poražených soupeřů43,946,325,927,625,032,335,7
pořadí2014201520162020celkem
průměr20.519.021.523.521.4
medián1919212322
modus1919212319
počet závodů21227
průměrný odstup od vítěze %24,621,610,117,818,1
průměrné % poražených soupeřů34,025,026,845,133,8

Kategorie C2M

Mornštejn Romansj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí12.11.7.6.7.9.9.9.9.7.16.17.5.7.8.14.15.8.7.8.10.4.8.7.7.7.8.7.7.4.4.3.2.2.2.1.2.2.3.6.3.4.
odstup %10,210,310,114,916,610,114,513,45,710,017,19,410,09,83,60,012,437,413,79,814,05,96,814,214,96,815,919,218,01,54,62,01,11,80,60,02,02,12,45,72,82,3
% poražených soupeřů42,150,040,028,625,011,120,020,042,953,816,75,942,933,346,218,817,6---25,036,435,757,136,425,014,345,556,350,050,062,575,075,088,990,094,1100,093,393,385,770,688,975,0
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr4.03.22.67.37.310.410.29.06.711.57.0
medián432778797117
modus422778797117
počet závodů157465633242
průměrný odstup od vítěze %2,33,01,715,010,913,410,412,713,910,29,1
průměrné % poražených soupeřů75,086,483,650,534,221,532,617,031,246,148,5

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Mornštejn Romansl 28
26.04.14
sj 18
19.04.14
pořadí19.3.
odstup %24,511,3
% poražených soupeřů35,785,7
pořadí2014celkem
průměr11.011.0
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %17,917,9
průměrné % poražených soupeřů60,760,7

Kategorie C2M

Mornštejn Romansj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sl 124
30.08.14
sl 28
26.04.14
sj 18
19.04.14
pořadí9.7.16.7.7.2.
odstup %14,510,017,16,818,06,7
% poražených soupeřů20,053,816,745,550,066,7
pořadí201420172018celkem
průměr5.311.59.08.0
medián7797
modus7797
počet závodů3216
průměrný odstup od vítěze %10,513,614,512,2
průměrné % poražených soupeřů54,135,320,042,1

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Mornštejn Romansj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 143
19.10.19
sj 142
19.10.19/2
sl 150
20.10.18
sl 149
20.10.18/2
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sj 152
21.10.17
sj 151
21.10.17/2
sj 41
30.04.17
sj 12
01.04.17
sj 11
01.04.17/2
sj 139
15.10.16
sj 140
15.10.16/2
sj 96
30.07.16
sj 76
25.06.16
sj 39
08.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 6
03.04.16
sj 5
03.04.16/2
sj 3
02.04.16
sj 164
17.10.15
sj 163
17.10.15/2
sj 105
25.07.15
sj 31
03.05.15
sl 22
23.04.15
sj 146
18.10.14
sj 145
18.10.14/2
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 25
24.04.14
sj 18
19.04.14
sl Bech SO
19.10.13
Třeb.sj.SO
27.07.13
Chrudimka
06.06.13
sj.Bechyně
20.10.12
sj.Bechyně
20.10.12/2
sj.V.Mýto
17.06.12
pořadí24.23.4.4.2.2.11.11.4.5.25.12.11.8.8.1.4.5.21.22.5.8.8.10.14.1.19.8.8.6.22.19.5.3.5.2.4.7.7.11.
odstup %16,119,47,88,87,99,825,026,911,313,725,827,40,09,79,80,021,610,90,020,219,218,721,311,917,50,021,610,98,88,224,724,512,811,37,44,35,212,011,013,0
% poražených soupeřů43,946,366,766,780,080,09,19,162,550,07,78,316,736,441,7100,076,950,025,927,620,022,236,464,043,5100,025,030,063,273,732,335,763,685,763,675,070,066,766,774,4
pořadí201220132014201520162017201820192020celkem
průměr8.33.710.510.49.011.46.54.023.59.5
medián7461081124238
modus72318424238
počet závodů336510542240
průměrný odstup od vítěze %12,05,615,112,413,115,617,48,317,813,4
průměrné % poražených soupeřů69,369,559,052,543,729,044,666,745,150,4

Kategorie C2M

Mornštejn Romansj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 143
19.10.19
sj 142
19.10.19/2
sj 119
25.08.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 150
20.10.18
sl 149
20.10.18/2
sl 126
26.08.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 152
21.10.17
sj 151
21.10.17/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 139
15.10.16
sj 140
15.10.16/2
sp 113
20.08.16
sj 39
08.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 164
17.10.15
sj 163
17.10.15/2
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 146
18.10.14
sj 145
18.10.14/2
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 18
19.04.14
sl Bech SO
19.10.13
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Krhanice4
31.03.13
sj.Krhanice3
31.03.13/2
sj.Krhanice2
30.03.13
sj.Krhanice1
30.03.13/2
sj.Bechyně
20.10.12
sj.Bechyně
20.10.12/2
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí12.11.4.3.7.6.7.2.2.9.9.9.4.6.9.7.16.17.12.5.7.2.2.8.2.14.15.8.7.7.6.10.4.8.7.7.2.2.7.8.7.7.2.3.4.4.3.2.2.2.1.1.1.2.2.2.2.2.2.3.6.3.4.
odstup %10,210,32,42,810,114,916,61,71,810,114,513,43,613,35,710,017,19,418,910,09,82,46,03,60,30,012,437,413,710,716,814,05,96,814,214,94,80,16,815,919,218,06,72,81,54,62,01,11,80,60,00,00,02,01,11,70,72,02,12,45,72,82,3
% poražených soupeřů42,150,040,077,840,028,625,066,775,011,120,020,040,0---42,953,816,75,931,342,933,380,080,046,275,018,817,6---25,062,561,535,757,136,425,014,388,988,945,556,350,050,066,777,862,575,075,088,990,094,1100,0100,0100,090,090,988,988,993,393,385,770,688,975,0
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr4.02.92.35.07.07.39.26.25.411.55.7
medián422777796115
modus422272797112
počet závodů1712778955263
průměrný odstup od vítěze %2,32,51,510,211,99,510,98,39,410,27,5
průměrné % poražených soupeřů75,087,187,063,841,842,829,638,642,346,156,7

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Mornštejn Romansj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 41
30.04.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí24.23.25.21.22.19.22.19.
odstup %16,119,425,80,020,221,624,724,5
% poražených soupeřů43,946,37,725,927,625,032,335,7
pořadí20142015201620172020celkem
průměr20.519.021.525.023.521.9
medián191921252322
modus191921252319
počet závodů212128
průměrný odstup od vítěze %24,621,610,125,817,819,0
průměrné % poražených soupeřů34,025,026,87,745,130,6

Kategorie C2M

Mornštejn Romansj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Hanuš.3
07.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí12.11.7.6.7.9.9.9.9.7.16.17.12.5.7.8.14.15.8.7.10.4.8.7.7.7.8.7.7.4.4.3.2.2.2.1.1.1.1.2.2.3.6.3.1.1.1.1.4.
odstup %10,210,310,114,916,610,114,513,45,710,017,19,418,910,09,83,60,012,437,413,714,05,96,814,214,96,815,919,218,01,54,62,01,11,80,60,00,00,00,02,02,12,45,72,80,00,00,00,02,3
% poražených soupeřů42,150,040,028,625,011,120,020,042,953,816,75,931,342,933,346,218,817,6---25,035,757,136,425,014,345,556,350,050,062,575,075,088,990,094,1100,0100,0100,0100,093,393,385,770,688,9100,0100,0100,0100,075,0
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr4.02.22.17.37.210.410.49.06.711.56.2
medián422778997117
modus411778797117
počet závodů1910455733249
průměrný odstup od vítěze %2,31,71,215,011,213,411,612,713,910,28,0
průměrné % poražených soupeřů75,092,488,650,533,721,532,417,031,246,155,8

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Mornštejn Romansj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 40
29.04.17
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
pořadí34.35.22.27.26.19.17.
odstup %25,325,520,730,824,615,012,7
% poražených soupeřů36,535,832,318,813,825,052,9
pořadí2014201520172019celkem
průměr17.019.026.029.525.7
medián1719262726
modus1719262217
počet závodů11147
průměrný odstup od vítěze %12,715,024,625,622,1
průměrné % poražených soupeřů52,925,013,830,930,7

Kategorie C2M

Mornštejn Romansj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí6.10.8.11.11.8.11.6.14.10.4.8.7.11.7.11.1.2.2.4.2.5.3.3.2.
odstup %8,18,26,511,311,46,114,74,715,77,25,56,47,013,85,315,80,00,80,93,31,25,02,32,60,1
% poražených soupeřů68,862,570,828,633,322,247,476,218,852,670,063,271,441,250,052,4100,091,791,776,992,980,088,989,590,0
pořadí201120122013201420152016201720182019celkem
průměr2.03.41.79.07.510.014.08.39.26.7
medián2327710148107
modus23274101461111
počet závodů15324113525
průměrný odstup od vítěze %0,12,90,510,58,27,215,78,59,16,6
průměrné % poražených soupeřů90,085,694,551,261,552,618,848,652,865,2

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Mornštejn Romansj 67
26.05.19
sl 114
18.08.18
sj 51
15.05.16
sl 125
31.08.14
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí11.6.10.7.2.5.3.2.
odstup %11,34,77,25,31,25,02,30,1
% poražených soupeřů28,676,252,650,092,980,088,990,0
pořadí201120122014201620182019celkem
průměr2.03.37.010.06.011.05.8
medián237106115
modus227106112
počet závodů1311118
průměrný odstup od vítěze %0,12,85,37,24,711,34,6
průměrné % poražených soupeřů90,087,350,052,676,228,669,9

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Mornštejn Romansj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
sj 40
29.04.17
sj 97
30.07.16
sl 106
25.07.15
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
Třeb.sj.SO 2
27.07.13
pořadí34.35.22.27.5.6.26.2.1.19.17.2.
odstup %25,325,520,730,813,016,624,61,50,015,012,73,4
% poražených soupeřů36,535,832,318,855,644,413,887,5100,025,052,975,0
pořadí201320142015201620172019celkem
průměr2.017.010.02.012.329.516.3
medián2171262717
modus217125222
počet závodů11213412
průměrný odstup od vítěze %3,412,77,51,518,125,615,8
průměrné % poražených soupeřů75,052,962,587,537,930,948,1

Kategorie C2M

Mornštejn Romansj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí6.10.8.11.11.8.11.6.14.10.4.8.7.11.7.11.1.2.2.4.2.5.3.3.2.
odstup %8,18,26,511,311,46,114,74,715,77,25,56,47,013,85,315,80,00,80,93,31,25,02,32,60,1
% poražených soupeřů68,862,570,828,633,322,247,476,218,852,670,063,271,441,250,052,4100,091,791,776,992,980,088,989,590,0
pořadí201120122013201420152016201720182019celkem
průměr2.03.41.79.07.510.014.08.39.26.7
medián2327710148107
modus23274101461111
počet závodů15324113525
průměrný odstup od vítěze %0,12,90,510,58,27,215,78,59,16,6
průměrné % poražených soupeřů90,085,694,551,261,552,618,848,652,865,2

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Mornštejn Romansj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 40
29.04.17
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
pořadí34.35.22.27.26.19.17.
odstup %25,325,520,730,824,615,012,7
% poražených soupeřů36,535,832,318,813,825,052,9
pořadí2014201520172019celkem
průměr17.019.026.029.525.7
medián1719262726
modus1719262217
počet závodů11147
průměrný odstup od vítěze %12,715,024,625,622,1
průměrné % poražených soupeřů52,925,013,830,930,7

Kategorie C2M

Mornštejn Romansj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí6.10.8.11.11.8.11.6.14.10.4.8.7.11.7.11.1.2.2.4.2.5.3.3.2.
odstup %8,18,26,511,311,46,114,74,715,77,25,56,47,013,85,315,80,00,80,93,31,25,02,32,60,1
% poražených soupeřů68,862,570,828,633,322,247,476,218,852,670,063,271,441,250,052,4100,091,791,776,992,980,088,989,590,0
pořadí201120122013201420152016201720182019celkem
průměr2.03.41.79.07.510.014.08.39.26.7
medián2327710148107
modus23274101461111
počet závodů15324113525
průměrný odstup od vítěze %0,12,90,510,58,27,215,78,59,16,6
průměrné % poražených soupeřů90,085,694,551,261,552,618,848,652,865,2