Cinko Radek, 1993

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: 3   C2: 3  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 94.   31.2836,5
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 94.   29.8934,4
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem K1M slalom 116.   26.1538,3
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 K1M slalom 131.   30.5844,7
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 11.   20.0921,5
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C2X slalom
VALÍKOVÁ Radka
6.   33.6327,4
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 10.   13.0114,1
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C2X slalom
VALÍKOVÁ Radka
6.   34.6729,0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 101.   33.9035,1
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ŠŤASTNÝ Filip
   
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 63.   62.5058,9
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 83.   28.5030,5
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ŠŤASTNÝ Filip
21.   50.1042,1
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 74.   67.2065,0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 69.   65.90149,9
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 66.   13.4931,0
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 91.   27.6329,8
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 111.   36.5638,0
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom 10.   39.3035,9
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2M slalom
ŠŤASTNÝ Filip
   
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 16.   26.1028,3
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom 12.   61.6054,2
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2M slalom
ŠŤASTNÝ Filip
5.   38.4030,1
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 14.   26.7027,4
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 17.   22.2021,6
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd    
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 18.   24.9024,2
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 4.   151.0019,5
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 5.   128.5016,3
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 9.   156.4021,8
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 9.   145.9020,6
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou K1M sjezd 8.   16.7018,9
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice K1M sjezd 10.   13.9026,8
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 5.   123.0015,7
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 3.   50.205,8
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 52.   21.9019,1
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 55.   27.8923,5
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 60.   14.1831,1
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 64.   37.2582,4
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 77.   32.6635,0
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 75.   29.0529,4
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 6.   40.0056,8
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 7.   258.8032,5
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 6.   133.0018,3
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 39.   6.1213,5
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 48.   5.750,3
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 5.   187.0021,3
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 2.   83.9010,9
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 6.   139.1019,1
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 3.   110.0013,7
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 16.   213.4025,5
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 17.   222.7026,8
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 18.   220.9027,6
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 19.   210.3026,2
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 67.   34.8434,6
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 61.   72.0067,2
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 67.   33.0031,9
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 68.   77.6071,0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 44.   25.8154,7
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 38.   13.1327,9
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem C1M slalom 10.   60.4058,4
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem K1M slalom 14.   25.8024,8
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe C1M slalom 12.   64.6056,8
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe K1M slalom 15.   45.6044,9
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 116.   216.84273,9
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 124.   95.86121,1
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 44.   24.9657,7
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 32.   9.5722,3
18.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 4.   67.108,9
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 74.   82.9698,3
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 84.   75.2789,5
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
   
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
   
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) K1M sjezd 7.   111.7014,5
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 9.   119.0018,2
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
   
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
   
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 8.   11.2010,7
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 8.   6.9012,1
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 4.   103.3013,6
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 6.   109.8013,9
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 4.   66.208,2
26.04.2012 Sjezd na Chrudimce, závod č.2 Řeka Chrudimka, Pardubice K1M sjezd 4.   82.909,7
08.05.2011 Slalom v Trutnově - neděle Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 40. 2/DS 89.3072,9
07.05.2011 Slalom v Trutnově - sobota Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 40. 3/DS 96.3078,4
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1M slalom
sobota
68. 13/DM 70.7067,1
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1M slalom
neděle
48. 9/DM 50.4049,9
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Cinko RadekTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1: 3   C2: K1: 2   C1:   C2: 20.07.20 updated from RVP
Cinko RadekTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1: 3   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 29.11.19 updated from RVP
Cinko RadekTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 23.07.19 updated from RVP
Cinko RadekTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1: 2   C2: 13.11.18 updated from RVP
Cinko RadekTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1: 2   C2: 02.10.18 updated from RVP
Cinko RadekTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Cinko RadekTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 17.08.17 updated from RVP
Cinko RadekTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.04.17 updated from RVP
Cinko RadekTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 01.12.13 updated from RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|3813|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
55.C2X
Valíková Radka
2/2 4
213.K1M 5/6 187

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
209.C1M 4/4 6
83.C2M
Šťastný Filip
4/4 1
255.K1M 5/8 220
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
42.K1M 5/11 119
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
222.K1M 4/4 240
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
46.C1M 2/2 11
43.K1M 5/13 142
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
316.K1M 5/8 103
Sjezd: Žebříček Český Pohár
76.K1M 4/4 14
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
64.C2M
Mornštejn Roman
4/4 2
40.K1M 5/12 78
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2012

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
109.K1M 1/1 4

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie201920182017
K1M796776

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019201820172011
C2X55----
K1M213255222316348
C1M-209-231-
C2M-83---

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2019201820172012
K1M424340109
C1M-46--
C2M--64-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017
K1M163103143
Fotky nenalezeny.
0|3813|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
55.C2X
Valíková Radka
2/2 4
213.K1M 5/6 187

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
209.C1M 4/4 6
83.C2M
Šťastný Filip
4/4 1
255.K1M 5/8 220
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
42.K1M 5/11 119
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
222.K1M 4/4 240
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
46.C1M 2/2 11
43.K1M 5/13 142
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
316.K1M 5/8 103
Sjezd: Žebříček Český Pohár
76.K1M 4/4 14
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
64.C2M
Mornštejn Roman
4/4 2
40.K1M 5/12 78
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2012

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
109.K1M 1/1 4

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie201920182017
K1M796776

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202019201820172011
C2X55----
K1M213255222316348
C1M-209-231-
C2M-83---

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2019201820172012
K1M424340109
C1M-46--
C2M--64-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017
K1M163103143

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
30 8 4 36 2   80
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody54.155.01042
K1M64.167.01430
C1M38.812.0108
C2X6.06.062
C2M13.05.052
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,042
K1M00,000,000,000,030
C1M00,000,000,000,08
C2X00,000,000,000,02
C2M00,000,000,000,02
Celkem00,000,000,000,042
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody80824101620,0
K1M58614111424,1
C1M1515410213,3
C2X426700,0
C2M3301000,0
Celkem80824101620,0
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Cinko Radeksl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
pořadí63.74.10.12.61.68.10.12.
odstup %58,965,035,954,267,271,058,456,8
% poražených soupeřů6,12,735,731,36,34,325,021,4
pořadí20172019celkem
průměr37.839.838.8
medián121212
modus101010
počet závodů448
průměrný odstup od vítěze %63,353,558,4
průměrné % poražených soupeřů14,319,016,6
počet jízd8715
lepší 1. jízda0
0,0%
3
75,0%
3
37,5%
čistých jízd0
0,0%
2
28,6%
2
13,3%

Kategorie C2M

Cinko Radeksl 136
28.09.19
sl 93
20.07.19
pořadí21.5.
odstup %42,130,1
% poražených soupeřů16,742,9
pořadí2019celkem
průměr13.013.0
medián55
modus55
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %36,136,1
průměrné % poražených soupeřů29,829,8
počet jízd33
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Cinko Radeksl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
pořadí6.6.
odstup %27,429,0
% poražených soupeřů44,444,4
pořadí2020celkem
průměr6.06.0
medián66
modus66
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %28,228,2
průměrné % poražených soupeřů44,444,4
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Cinko Radeksl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
Řeka Úpa, Tr
08.05.11
Řeka Úpa, Tr
07.05.11
řeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
pořadí94.94.116.131.11.10.101.83.91.111.16.14.17.18.52.55.77.75.67.67.14.15.116.124.74.84.40.40.48.68.
odstup %36,534,438,344,721,514,135,130,529,838,028,327,421,624,219,123,535,029,434,631,924,844,9273,9121,198,389,572,978,449,967,1
% poražených soupeřů32,638,028,620,775,678,636,348,837,131,351,663,957,959,562,861,735,041,745,946,343,539,16,53,121,512,64,97,114,511,8
pořadí200920112017201820192020celkem
průměr58.040.070.164.856.476.064.1
medián48406755189467
modus48406752149414
počet závodů22848630
průměrný odstup od vítěze %58,575,789,926,829,431,650,6
průměrné % poražených soupeřů13,26,027,350,348,345,737,3
počet jízd44168151158
lepší 1. jízda2
100,0%
1
50,0%
2
25,0%
0
0,0%
3
37,5%
3
50,0%
11
36,7%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%
2
12,5%
1
12,5%
5
33,3%
4
36,4%
14
24,1%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Cinko Radeksl 60
20.05.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
pořadí39.44.38.
odstup %13,554,727,9
% poražených soupeřů41,527,138,3
pořadí20172018celkem
průměr41.039.040.3
medián383939
modus383938
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %41,313,532,0
průměrné % poražených soupeřů32,741,535,6

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Cinko Radeksl 60
20.05.18
sj 124
20.08.17
pořadí39.44.
odstup %13,554,7
% poražených soupeřů41,527,1
pořadí20172018celkem
průměr44.039.041.5
medián443939
modus443939
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %54,713,534,1
průměrné % poražených soupeřů27,141,534,3

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Cinko Radeksj 63
24.05.18
sl 39
03.05.18
pořadí7.5.
odstup %32,521,3
% poražených soupeřů60,066,7
pořadí2018celkem
průměr6.06.0
medián55
modus55
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %26,926,9
průměrné % poražených soupeřů63,463,4

Kategorie K1M

Cinko Radeksj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
sj 44
05.05.19
sj 43
05.05.19/2
sj 40
02.05.19
sj 11
04.04.19
sl 83
21.06.18
sj 63
24.05.18
sl 60
20.05.18
sl 39
03.05.18
sj 30
19.04.18
sj 11
05.04.18
sj 10
01.04.18
sj 9
01.04.18/2
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 59
18.05.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 42
04.05.17
sj 32
20.04.17
sj 15
06.04.17
sj.Chrudimka
26.04.12
pořadí4.5.9.9.5.3.6.6.39.2.6.3.17.16.19.18.44.38.4.7.9.4.6.4.4.
odstup %19,516,320,621,815,75,856,818,313,510,919,113,726,825,526,227,654,727,98,914,518,213,613,98,29,7
% poražených soupeřů86,484,066,766,778,990,070,673,741,593,873,788,246,750,048,651,427,138,375,071,461,970,050,076,970,0
pořadí2012201720182019celkem
průměr4.014.513.25.811.5
medián46656
modus44654
počet závodů1810625
průměrný odstup od vítěze %9,720,023,816,620,3
průměrné % poražených soupeřů70,058,863,878,866,1

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Cinko Radeksl 60
20.05.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
pořadí39.44.38.
odstup %13,554,727,9
% poražených soupeřů41,527,138,3
pořadí20172018celkem
průměr41.039.040.3
medián383939
modus383938
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %41,313,532,0
průměrné % poražených soupeřů32,741,535,6

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Cinko Radeksj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
pořadí69.66.60.64.48.44.32.
odstup %149,931,031,182,40,357,722,3
% poražených soupeřů20,924,422,422,229,96,535,4
pořadí201720182019celkem
průměr38.057.367.554.7
medián32606660
modus32486632
počet závodů2327
průměrný odstup od vítěze %40,037,990,553,5
průměrné % poražených soupeřů21,024,822,723,1

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Cinko Radeksl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí64.48.
odstup %82,40,3
% poražených soupeřů22,229,9
pořadí2018celkem
průměr56.056.0
medián4848
modus4848
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %41,441,4
průměrné % poražených soupeřů26,126,1

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Cinko Radeksj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
pořadí69.66.10.8.60.64.48.44.32.8.8.
odstup %149,931,026,818,931,182,40,357,722,312,110,7
% poražených soupeřů20,924,471,978,122,422,229,96,535,469,668,2
pořadí201720182019celkem
průměr23.057.338.337.9
medián8601044
modus84888
počet závodů43411
průměrný odstup od vítěze %25,737,956,740,3
průměrné % poražených soupeřů44,924,848,840,9

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Cinko Radeksj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
pořadí69.66.60.64.48.44.32.
odstup %149,931,031,182,40,357,722,3
% poražených soupeřů20,924,422,422,229,96,535,4
pořadí201720182019celkem
průměr38.057.367.554.7
medián32606660
modus32486632
počet závodů2327
průměrný odstup od vítěze %40,037,990,553,5
průměrné % poražených soupeřů21,024,822,723,1