Veselý Petr, 1976

TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: 3+   C2: -  sjezd K1: -   C1: 2   C2: MT
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně
C2M 2.  VESELÝ Petr
RYGEL Marek
1976
1989
MT VSDK
KK Brno
- - - - 11:19,901.83/0,368/0/60
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně
C2M 1.  VESELÝ Petr
RYGEL Marek
1976
1989
MT VSDK
KK Brno
01:54,22 - 01:53,10 - 01:53,10 75/0/60
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
00:00,00 - 00:00,00 - 00:48,30 75/0/68
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
00:48,28 - 00:49,94 - 00:49,94 75/0/69
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích
K1M 13. 2/VMVESELÝ Petr 1976 3 VSDK 113.10 2 4.00 999 115.1019.10/19,930
C1M 3. 1/VMVESELÝ Petr 1976 3+ VSDK 113.20 2 4.00 999 115.203.60/3,211
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích
K1M 13. 2/VMVESELÝ Petr 1976 3 VSDK 108.30 6 109.20 0 109.2017.40/19,030
C1M 2. 1/VMVESELÝ Petr 1976 3+ VSDK 107.90 0 108.50 2 107.901.50/1,411
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR
C2M 1.  VESELÝ Petr
RYGEL Marek
1976
1989
VSDK
KK Brno
- - - - 00:47,08 75/0/18
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23
C2M 1.  VESELÝ Petr
RYGEL Marek
1976
1989
VSDK
KK Brno
00:46,55 - 00:46,72 - 34:31,72 75/0/18
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
C2M 2.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
- - - - 09:21,065.23/0,968/0/82
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
C2M 2.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
- - - - 09:21,944.78/0,9-
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C2M 2.  VESELÝ Petr
RYGEL Marek
1976
1989
MT VSDK
KK Brno
- - - - 19:02,3715.87/1,468/0/78
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C2M 3.  VESELÝ Petr
RYGEL Marek
1976
1989
MT VSDK
KK Brno
- - - - 19:01,248.94/0,862/0/66
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 2. 1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK - - - - 15:20,502.00/0,233
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 3. 1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK - - - - 17:47,907.70/0,725
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 1. 1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK - - - - 15:32,30 42
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 2. 1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK - - - - 18:08,201.70/0,238
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 5. 1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK - - - - 12:54,2037.60/5,140
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 5. 1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK - - - - 09:58,5017.20/3,040
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
- - - - 12:09,60 45
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
- - - - 08:38,50 37
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C1M 5. 1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK - - - - 12:51,2024.60/3,333
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C1M 5. 1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK - - - - 09:55,8016.10/2,80
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
- - - - 09:19,20 0
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 2.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
- - - - 12:09,008.60/1,233
17.03.2018 Sjezd na Svitavě - přebor Jm Kraje viz. závod č. 1
C1M 2.  VESELÝ Petr 1976 2 VSDK - - - - 10:49,200.20/0,08
17.03.2018 Sjezd na Svitavě- přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
C1M 2.  VESELÝ Petr 1976 2 VSDK - - - - 13:19,8017.40/2,28
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
- - - - 00:51,25 75/0/79
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
C2M 2.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
- - - - 11:12,317.67/1,268/0/67
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
- - - - 00:48,47 75/0/80
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
C2M 2.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
- - - - 00:49,08 68/0/62
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 13. 1/VMVESELÝ Petr 1976 3+ VSDK 127.00 2 4.00 999 129.0015.30/13,521
C1M 4. 1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK 126.00 2 126.80 0 126.806.00/5,020
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 13. 1/VMVESELÝ Petr 1976 3+ VSDK 114.70 2 4.00 999 116.7016.00/15,925
C1M 3. 1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK 116.80 2 115.50 4 118.807.10/6,424
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
00:46,48 - 00:45,52 - 00:45,52 75/0/67
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
C2M 2.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
00:47,14 - 00:47,05 - 00:47,050.25/0,568/0/67
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
- - - - 09:05,47 75/0/68
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C2M 2.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
01:07,61 - 01:07,36 - 01:07,360.15/0,268/0/68
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
- - - - 19:00,50 75/0/66
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
- - - - 18:58,60 75/0/66
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
- - - - 17:10,60 37
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
- - - - 14:21,70 29
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
C1M 2. 1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK - - - - 15:06,6050.50/5,931
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
C1M 3. 1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK - - - - 17:57,2065.90/6,527
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
- - - - 13:59,30 50
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
- - - - 14:09,10 25
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
- - - - 14:12,40 49
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
- - - - 14:08,90 50
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1
C1M 1. 1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK - - - - 13:07,80 23
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
C1M 1. 1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK - - - - 11:22,60 23
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C1M 1. 1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK - - - - 18:55,80 36
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C1M 2. 1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK - - - - 18:50,6012.40/1,128
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 7. 2/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK 118.60 0 119.00 0 118.605.40/4,847
K1M 49. 3/VMVESELÝ Petr 1976 3 VSDK 118.80 54 124.90 2 126.9030.80/32,033
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
C1M 8. 2/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK 131.50 0 129.50 0 129.509.40/7,845
K1M 31. 2/VMVESELÝ Petr 1976 3 VSDK 130.80 4 129.30 0 129.3021.80/20,358
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
C2M 2.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
- - - - 00:50,27 53/0/50
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
C2M 3.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
00:00,00 - 00:00,00 - 00:50,96 47/0/50
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
- - - - 13:34,22 60/0/49
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
- - - - 01:55,30 60
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 12. 2/VMVESELÝ Petr 1976 VSDK 118.00 2 110.80 2 112.8014.60/14,922
C1M 3. 1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK 117.00 0 114.90 0 114.903.90/3,526
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 13. 2/VMVESELÝ Petr 1976 VSDK 123.80 4 124.30 2 126.3015.90/14,423
C1M 4. 1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK 123.00 0 122.90 0 122.904.70/4,021
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
C1M    VESELÝ Petr 1976 2 VSDK 4.00 999 4.00 999 999.00 0
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
C1M 3. 2/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK 104.30 4 102.60 0 102.603.90/4,041
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
00:00,00 - 00:00,00 - 00:47,13 60/0/68
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
C2M    RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
00:46,83 - 00:45,91 - A 60/0/68
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
- - - - 16:27,80 26
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
- - - - 13:55,30 28
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
- - - - 16:48,30 26
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
- - - - 14:09,40 28
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
- - - - 14:53,20 0
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
- - - - 14:17,80 0
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C1M 7. 2/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK - - - - 20:02,8043.00/3,730
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě
C1M    VESELÝ Petr 1976 2 VSDK - - - - DNS 0
C2M 3. 1/VMRAŠNER Karel
VESELÝ Petr
1976
1976
MT Postřelm
VSDK
- - - - 20:48,80120.10/10,626
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C2M 4. 1/VMRAŠNER Karel
VESELÝ Petr
1976
1976
MT Postřelm
VSDK
- - - - 20:11,2077.00/6,839
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 12. 3/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK 126.70 2 120.20 2 122.2012.20/11,126
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci
C1M 10. 3/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK 123.20 4 122.70 0 122.7014.50/13,434
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
C1M 25.  VESELÝ Petr 1976 2 VSDK 00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993549.40/7.016,00/0/0
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
00:51,30 - 00:51,09 - 00:51,09 60/0/57
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné
C1M 17. 3/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK 00:58,91 - 00:00,00 - 00:58,917.31/14,29/0/33
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
00:53,57 - 00:50,70 - 00:50,70 60/0/69
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1M 5. 2/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK 119.30 0 115.70 2 117.707.40/6,728
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1M 5. 2/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK 136.40 0 115.90 2 117.907.50/6,8-
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
00:46,96 - 00:47,56 - 00:46,96 60/0/81
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
00:47,18 - 00:48,03 - 00:47,18 60/0/81
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
- - - - 09:27,49 60/0/63
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
M KK Brno
VSDK
01:08,33 - 01:08,28 - 01:08,28 60/0/57
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C2M 2.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
- - - - 18:57,104.60/0,453/0/36
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
- - - - 19:16,80 60/0/48
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
- - - - 16:02,30 38
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
- - - - 13:44,50 29
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
C1M 1. 1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK - - - - 10:54,50 25
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
C1M 1. 1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK - - - - 13:07,20 25
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
- - - - 10:13,30 23
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
- - - - 12:24,20 23
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C2M 1.  ŠRÁMEK Michal
VESELÝ Petr
1982
1976
MT Č.Lípa
VSDK
- - - - 18:07,70 21
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě
C2M 1.  ŠRÁMEK Michal
VESELÝ Petr
1982
1976
M Č.Lípa
VSDK
- - - - 17:51,40 21
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 22. 6/VMVESELÝ Petr 1976 3 VSDK 138.60 2 149.81 0 140.6027.25/24,09
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 12. 2/VMVESELÝ Petr 1976 3 VSDK 116.80 0 117.52 2 116.8010.30/9,725
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem
C2M 2.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
M KK Brno
VSDK
01:50,31 - 01:51,62 - 01:50,310.39/0,453/0/37
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
M KK Brno
VSDK
- - - - 13:45,47 60/0/37
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
M KK Brno
VSDK
00:50,76 - 00:51,28 - 00:50,76 60/0/41
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
M KK Brno
VSDK
00:50,56 - 00:51,09 - 00:50,56 60/0/47
17.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E
C1M 1. 1/VMVESELÝ Petr 1976 3 VSDK 117.70 4 117.30 0 117.30 10
16.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E
C1M 1. 1/VMVESELÝ Petr 1976 3 VSDK 125.00 0 120.10 0 120.10 10
20.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2
C1M 2. 1/VMVESELÝ Petr 1976 3 VSDK 107.60 0 103.30 2 105.302.00/1,96
19.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2
C1M 2. 1/VMVESELÝ Petr 1976 3 VSDK 110.90 2 112.80 0 112.8012.90/12,96
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1M 4. 1/VMVESELÝ Petr 1976 3 VSDK 112.40 0 115.40 2 112.403.80/3,513
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1M 5. 1/VMVESELÝ Petr 1976 3 VSDK 120.40 52 121.00 0 121.004.70/4,013
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
C2M 2.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
M KK Brno
VSDK
01:03,25 - 01:03,21 - 01:03,210.60/1,053/0/45
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
C2M 3.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
M KK Brno
VSDK
01:04,66 - 01:04,66 - 01:04,661.40/2,247/0/45
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
01:20,34 - 01:20,06 - 01:20,06 60/0/71
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
M KK Brno
VSDK
- - - - 17:20,03 60/0/54
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
M KK Brno
VSDK
- - - - 15:52,30 60/0/51
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
M KK Brno
VSDK
- - - - 15:54,60 60/0/51
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo
C1M 1. 1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK - - - - 12:04,50 24
C2M 1. 1/VMRAŠNER Karel
VESELÝ Petr
1976
1976
M Litovel
VSDK
- - - - 12:15,90 21
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
M VSDK
VSDK
- - - - 12:23,30 32
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
C2M 1.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
M VSDK
VSDK
- - - - 18:19,00 22
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
C1M 1. 1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK - - - - 12:58,90 38
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
C1M 1. 1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK - - - - 19:06,80 38
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice
C1M 1. 1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK - - - - 12:47,70 42
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1
C1M 1. 1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK - - - - 12:45,00 42
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice ,Dobronice u Bechyně-Hutě
C2M 2.  ŠRÁMEK Michal
VESELÝ Petr
1919
1982
M Č.Lípa
VSDK
- - - - 18:15,2011.60/1,130
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
C2M    ŠRÁMEK Michal
VESELÝ Petr
1919
1982
M Č.Lípa
VSDK
0.00 0 0.00 0 0.00 30
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
C1M 18. 2/VMVESELÝ Petr 1976 0 VSDK 110.40 0 110.10 50 110.4021.10/23,619
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
C1M 28. 4/VMVESELÝ Petr 1976 0 VSDK 116.07 54 113.10 8 121.1027.06/28,88
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou
C2M 1.  MORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1919
1969
MT Boh.Pha
VSDK
01:52,97 - 01:54,98 - 01:52,97 60/91/25
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou
C2M 4.  MORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1919
1969
MT Boh.Pha
VSDK
- - - - 14:27,1913.09/1,542/55/13
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné
C2M 4.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1919
1989
M VSDK
VSDK
00:59,31 - 00:58,42 - 00:58,420.44/0,842
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné
C2M 3.  RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1919
1989
M VSDK
VSDK
00:59,08 - 00:59,03 - 00:59,032.58/4,60/0/0
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1M 3. 1/VMVESELÝ Petr 1976 0 VSDK 117.00 0 116.30 0 116.306.40/5,89
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 15. 4/VMVESELÝ Petr 1976 0 VSDK 113.50 2 113.10 0 113.1018.80/19,916
C1M 3. 1/VMVESELÝ Petr 1976 0 VSDK 106.90 0 109.10 2 106.905.80/5,79
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí
C1M 1. 1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK - - - - 09:32,60 61
08.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí.
C1M 2. 1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK - - - - 10:18,5015.40/2,624
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí
C2M 2. 1/VMRAŠNER Karel
VESELÝ Petr
1919
1976
M Litovel
VSDK
- - - - 09:48,002.60/0,428
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
C2M 2. 2/VMVESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1919
1976
M VSDK
Boh.Pha
01:03,93 - 01:03,73 - 01:03,730.48/0,853/80/37
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
C2M 2. 2/VMVESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1919
1976
M VSDK
Boh.Pha
01:03,31 - 01:02,53 - 01:02,530.55/0,953/74/37
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu
C2M 4. 3/VMVESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1919
1976
M VSDK
Boh.Pha
- - - - 01:38,154.28/4,642/74/49
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu
C2M 3.  VESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1919
1976
MT VSDK
Boh.Pha
- - - - 15:31,9718.00/2,047/86/37
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C2M 2. 1/VMVESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1919
1976
M VSDK
Boh.Pha
- - - - 19:27,8012.70/1,153/73/36
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C2M 2. 1/VMVESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1919
1976
M VSDK
Boh.Pha
- - - - 19:24,8020.90/1,853/85/36
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
C2M 2. 1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1919
1969
M Boh.Pha
VSDK
- - - - 22:36,708.10/0,653/80/67
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
C2M 1. 1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1919
1969
M Boh.Pha
VSDK
- - - - 22:30,80 60/92/79
07.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 1. 1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1919
1969
M Boh.Pha
VSDK
- - - - 13:39,20 20
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
C2M 1. 1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1919
1969
M Boh.Pha
VSDK
- - - - 13:40,40 20
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most
C2M 1. 1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1919
1969
M Boh.Pha
VSDK
- - - - 19:35,10 20
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.3, neděle Sázava, Krhanice
C2M 1. 1/VJVeselý Petr
Mornštejn Roman
1976
1969
M VSDK
Boh.Pha
- - - - 18:55,10 87
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.4, neděle Sázava, Krhanice
C2M 1. 1/VJVeselý Petr
Mornštejn Roman
1976
1969
M VSDK
Boh.Pha
- - - - 18:54,50 86
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.1, sobota Sázava, Krhanice
C2M 2. 1/VJMornštejn Roman
Veselý Petr
1919
1969
M Boh.Pha
VSDK
- - - - 18:36,5012.20/1,178
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.2, sobota Sázava, Krhanice
C2M 2. 1/VJVeselý Petr
Mornštejn Roman
1976
1969
M VSDK
Boh.Pha
- - - - 18:26,6021.90/2,077
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.1 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice
C1M 1.  VESELÝ Petr 1976 VM 2 - - - - 20:52,80 26
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.2 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice
C1M 1.  VESELÝ Petr 1976 VM 2 - - - - 20:38,30 26
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
C2M 2. 1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
1 Boh.Pha
VSDK
- - - - 19:12,007.80/0,716
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
C2M 2. 1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
1 Boh.Pha
VSDK
- - - - 19:16,3019.40/1,716
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy
C2M 4. 1/VMVESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1976
1969
1 VSDK
Boh.Pha
00:59,74 - 00:58,37 - 01:58,113.72/3,342/85/66
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy
C2M 2. 1/VMVESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1976
1969
1 VSDK
Boh.Pha
00:58,33 - 00:57,56 - 01:55,901.39/1,253/103/66
17.06.2012 VZ ve sjezdu na Loučné, 4.ČP žáků ve sjezdu řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
C1M 2. 1/VMVESELÝ Petr 1976 1 VSDK - - - - 10:27,404.90/0,894
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné
C2M 5. 1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
1 Boh.Pha
VSDK
01:17,71 - 01:15,65 - 02:33,367.32/5,038/87/44
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné
C2M 3. 1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
1 Boh.Pha
VSDK
01:04,27 - 01:04,05 - 02:08,322.90/2,347/110/44
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C2M 2.  VESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1976
1969
1 VSDK
Boh.Pha
- - - - 19:07,2022.40/2,053/121/31
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C2M 2.  VESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1976
1969
1 VSDK
Boh.Pha
- - - - 19:31,2024.00/2,153/121/31
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most
C2M 3. 1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
1 Boh.Pha
VSDK
- - - - 17:58,0125.02/2,447/92/43
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova
C2M 3. 1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
1 Boh.Pha
VSDK
01:12,75 - 01:13,26 - 02:26,013.74/2,647/128/55
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
C2M 6.  VESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1976
1969
1 VSDK
Boh.Pha
- - - - 19:35,5063.60/5,734/50/54
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
C2M 3.  VESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1976
1969
1 VSDK
Boh.Pha
- - - - 19:31,4031.70/2,847/88/42
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most
C2M 1. 1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
1 Boh.Pha
VSDK
- - - - 15:39,10 42
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 1. 1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
1 Boh.Pha
VSDK
- - - - 13:28,20 42
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most
C2M 1. 1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
1 Boh.Pha
VSDK
- - - - 15:45,70 42
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
C2M 1. 1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
1 Boh.Pha
VSDK
- - - - 13:32,20 42
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem
C2M 2. 1/VMMORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
M Pardub.
VSDK
01:51,16 - 01:52,73 - 03:43,890.31/0,153/73/48
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou
C2M    MORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1969
1976
M Pardub.
VSDK
- - - - DNS-A 0/0/0
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy
C1M 6. 4/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK 01:16,84 - 01:16,80 - 02:33,6412.43/8,834/0/63
C2M 5. 2/VMVESELÝ Petr
RAŠNER Karel
1976
1976
M VSDK
Lukavice
01:11,26 - 01:14,13 - 02:25,393.36/2,438/0/37
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy
C1M 9. 4/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK 01:20,27 - 01:16,91 - 02:37,1813.95/9,725/0/52
C2M 8. 2/VMVESELÝ Petr
RAŠNER Karel
1976
1976
M VSDK
Lukavice
01:13,93 - 01:15,64 - 02:29,565.26/3,628/0/49
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
C2M 2. 1/VMVESELÝ Petr
RAŠNER Karel
1976
1976
0 VSDK
Lukavice
122.90 2 120.80 2 122.800.70/0,612
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
C1M 3. 3/VMVESELÝ Petr 1976 3 VSDK 110.90 0 117.20 2 110.903.50/3,350
C2M 3. 1/VMVESELÝ Petr
RAŠNER Karel
1976
1976
VSDK
Lukavice
120.90 0 118.70 2 120.702.80/2,47
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1M 1. 1/VMVESELÝ Petr 1976 0 VSDK 123.80 0 123.60 0 123.60 10
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi
C1M 1. 1/VMVESELÝ Petr 1976 0 VSDK 129.60 50 117.60 2 119.60 10
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí
C1M 2. 1/VMVESELÝ Petr 1976 3 VSDK 01:53,26 - 01:52,30 - 03:45,561.62/0,753/0/42
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice
C1M 1. 1/VMVESELÝ Petr 1976 3 VSDK - - - - 18:02,31 60/0/30
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
C1M 2. 1/VMVESELÝ Petr 1976 VSDK - - - - 20:33,606.20/0,553/0/36
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
C1M 2. 1/VMVESELÝ Petr 1976 VSDK - - - - 20:33,606.20/0,553/0/36
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C2M    VESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1976
1969
M VSDK
Pardub.
- - - - DNS-B 0/0/0
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
C2M 4.  VESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1976
1969
M VSDK
Pardub.
- - - - 20:21,3026.90/2,342/73/36
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Veselý PetrVS Dolní Kounice K1: 3   C1: 3+   C2: K1:   C1: 2   C2: MT 26.03.18 updated from RVP
Veselý PetrVS Dolní Kounice K1: 3+   C1: 2   C2: K1:   C1: 2   C2: MT 20.11.17 updated from RVP
Veselý PetrVS Dolní Kounice K1: 3   C1: 2   C2: K1:   C1: 2   C2: MT 23.11.16 updated from RVP
Veselý PetrVS Dolní Kounice K1:   C1: 2   C2: K1:   C1: 2   C2: MT 18.07.16 updated from RVP
Veselý PetrVS Dolní Kounice K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 2   C2: MT 28.10.14 updated from RVP
Veselý PetrVS Dolní Kounice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: MT 20.11.13 updated from RVP
Veselý PetrVS Dolní Kounice K1:   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 1   C2: 1 17.11.12 updated from RVP
Veselý PetrVS Dolní Kounice K1:   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: MT 26.11.11 updated from RVP
Veselý PetrVS Dolní Kounice K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 2   C2: MT 29.06.11 updated from RVP
Veselý PetrVS Dolní Kounice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: MT 15.06.11 updated from RVP
Veselý PetrVS Dolní Kounice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: MT 28.05.11 updated from RVP
Veselý PetrVS Dolní Kounice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 1 25.05.11 updated from RVP

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
32.C1M 2/2 22
76.K1M 2/2 60
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C2M
Rygel Marek
6/9 436
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Rygel Marek
5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1M 5/10 193
1.C2M
Rygel Marek
5/13 363

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
33.C1M 2/2 44
129.K1M 2/2 46
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C2M
Rygel Marek
7/10 511
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Rygel Marek
5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.C1M 4/4 104
1.C2M
Rygel Marek
5/16 362

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1M 5/6 180
47.K1M 4/4 136
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C2M
Rygel Marek
6/6 340
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.C1M 2/2 64
 C2M
Rygel Marek
5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C2M
Rygel Marek
5/11 285

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 3/3 88
Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.C1M 2/2 9
2.C2M
Rygel Marek
7/8 413
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.C1M 4/4 30
17.C2M
Rašner Karel
2/2 65
 C2M
Rygel Marek
5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.C1M 4/4 83
1.C2M
Rygel Marek
5/12 351

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 5/8 71
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C2M
Rygel Marek
7/10 413
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
34.C1M 1/1 24
16.C2M
Šrámek Michal
2/2 42
25.C2M
Rašner Karel
1/1 21
 C2M
Rygel Marek
5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.C1M 4/4 160
1.C2M
Rygel Marek
5/12 274

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
37.C2M
Šrámek Michal
1/1 30
Slalom: Oblastní žebříček Morava
25.C1M 4/4 45
130.K1M 1/1 16
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C2M
Mornštejn Roman
7/10 385
21.C2M
Rygel Marek
2/2 42
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.C2M
Mornštejn Roman
5/14 442
19.C2M
Šrámek Michal
1/1 30
 C2M
Rygel Marek
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C1M 4/4 137
2.C2M
Mornštejn Roman
5/13 269
10.C2M
Rašner Karel
1/1 28
 C2M
Rygel Marek
1/1 0

rok 2012

Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.C2M
Mornštejn Roman
8/10 389
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
18.C1M 1/1 94
4.C2M
Mornštejn Roman
5/12 583
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C2M
Mornštejn Roman
5/14 285

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
127.C1M 1/1 50
51.C2M
Rašner Karel
2/2 19
Slalom: Oblastní žebříček Morava
43.C1M 2/2 20

Statistika výsledků

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Veselý Petrřeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
pořadí2.3.
odstup %0,62,4
% poražených soupeřů91,781,8
pořadí2011celkem
průměr2.52.5
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %1,51,5
průměrné % poražených soupeřů86,886,8
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Veselý Petrsl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 79
25.06.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 82
05.07.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 115
17.08.14
sl 114
16.08.14
sl 97
20.07.14
sl 96
19.07.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
pořadí3.2.4.3.7.8.3.4.3.12.10.5.22.12.1.1.2.2.4.5.18.28.3.3.1.1.
odstup %3,21,45,06,44,87,83,54,04,011,113,46,724,09,70,00,01,912,93,54,023,628,85,85,70,00,0
% poražených soupeřů80,090,082,488,283,381,690,583,391,771,876,986,736,471,8100,0100,087,588,980,075,060,532,585,784,6100,0100,0
pořadí2011201320142015201620172018celkem
průměr1.013.06.19.05.03.52.56.4
medián132104323
modus13153323
počet závodů248352226
průměrný odstup od vítěze %0,016,07,010,44,85,72,37,4
průměrné % poražených soupeřů100,065,880,078,586,185,385,081,1
počet jízd48166104351
lepší 1. jízda0
0,0%
2
50,0%
3
37,5%
0
0,0%
1
20,0%
1
50,0%
2
100,0%
9
34,6%
čistých jízd2
50,0%
4
50,0%
9
56,3%
2
33,3%
9
90,0%
1
25,0%
1
33,3%
28
54,9%

Kategorie K1M

Veselý Petrsl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
KouniceSl SO
06.07.13
pořadí13.13.13.13.49.31.12.13.15.
odstup %19,919,013,515,932,020,314,914,419,9
% poražených soupeřů72,172,166,766,748,969,470,368,465,0
pořadí2013201620172018celkem
průměr15.026.313.013.019.1
medián1513131313
modus1512131313
počet závodů14229
průměrný odstup od vítěze %19,920,414,719,418,9
průměrné % poražených soupeřů65,064,366,772,166,6
počet jízd282315
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
2
100,0%
1
50,0%
3
33,3%
čistých jízd1
50,0%
1
12,5%
0
0,0%
1
33,3%
3
20,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Veselý Petrřeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí1.2.2.
odstup %0,00,50,5
% poražených soupeřů100,096,796,7
pořadí2011celkem
průměr1.71.7
medián22
modus22
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %0,30,3
průměrné % poražených soupeřů97,897,8

Kategorie C2M

Veselý Petrsl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 31
03.05.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí2.1.2.2.3.1.2.1.2.1.1.2.1.1.2.1.1.1.1.1.4.4.3.2.2.2.1.2.2.3.6.3.4.
odstup %0,30,00,91,40,80,01,20,00,00,00,00,00,00,00,40,00,00,00,00,01,54,62,01,11,80,60,02,02,12,45,72,82,3
% poražených soupeřů88,9100,094,790,080,0100,092,3100,094,1100,0100,092,3100,0100,087,5100,0100,0100,0100,0100,062,575,075,088,990,094,1100,093,393,385,770,688,975,0
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr4.03.22.61.01.31.51.32.02.0
medián432111122
modus422111121
počet závodů1574326533
průměrný odstup od vítěze %2,33,01,70,00,10,00,20,71,0
průměrné % poražených soupeřů75,086,483,6100,095,896,297,790,791,3

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Veselý Petrsj 18
19.04.14
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí20132014celkem
průměr1.01.01.0
medián111
modus111
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %0,00,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0100,0

Kategorie C2M

Veselý Petrsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sl 124
30.08.14
sl 28
26.04.14
sj 18
19.04.14
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí1.2.2.2.1.1.1.1.2.
odstup %0,00,91,41,20,00,00,00,00,4
% poražených soupeřů100,094,790,092,3100,0100,0100,0100,093,8
pořadí2013201420172018celkem
průměr2.01.01.51.71.4
medián21121
modus21121
počet závodů13239
průměrný odstup od vítěze %0,40,00,60,80,4
průměrné % poražených soupeřů93,8100,096,294,996,8

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Veselý Petrsj 139
15.10.16
sj 140
15.10.16/2
sj 164
17.10.15
sj 18
19.04.14
sj.V.Mýto
17.06.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí1.2.7.1.2.1.2.2.
odstup %0,01,13,70,00,80,00,50,5
% poražených soupeřů100,091,776,0100,097,4100,096,796,7
pořadí20112012201420152016celkem
průměr1.72.01.07.01.52.3
medián221712
modus221712
počet závodů311128
průměrný odstup od vítěze %0,30,80,03,70,60,8
průměrné % poražených soupeřů97,897,4100,076,095,994,8

Kategorie C2M

Veselý Petrsl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 164
17.10.15
sj 163
17.10.15/2
sj 31
03.05.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 146
18.10.14
sj 145
18.10.14/2
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 18
19.04.14
sl Bech SO
19.10.13
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Krhanice4
31.03.13
sj.Krhanice3
31.03.13/2
sj.Krhanice2
30.03.13
sj.Krhanice1
30.03.13/2
sj.Bechyně
20.10.12
sj.Bechyně
20.10.12/2
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí2.1.2.2.3.1.2.1.2.1.1.1.2.1.4.3.1.2.1.1.1.1.1.1.1.1.2.4.4.3.2.2.2.1.1.1.2.2.2.2.2.2.3.6.3.4.
odstup %0,30,00,91,40,80,01,20,00,00,00,00,00,00,06,810,60,00,40,00,00,00,00,00,00,00,01,11,54,62,01,11,80,60,00,00,02,01,11,70,72,02,12,45,72,82,3
% poražených soupeřů88,9100,094,790,080,0100,092,3100,094,1100,0100,0100,092,3100,081,384,6100,087,5100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,088,962,575,075,088,990,094,1100,0100,0100,090,090,988,988,993,393,385,770,688,975,0
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr4.02.92.21.02.21.51.32.02.0
medián422121122
modus422111121
počet závodů17127527546
průměrný odstup od vítěze %2,32,51,30,03,60,00,20,71,3
průměrné % poražených soupeřů75,087,187,9100,090,796,298,190,791,9

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Veselý Petrsj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 1
17.03.18
sj 2
17.03.18/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Litovel
08.06.13/2
sj.Svitava 2
23.03.13
sj.Svitava
23.03.13/2
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí3.2.2.1.5.5.5.5.2.2.3.2.1.1.1.1.1.1.1.1.1.2.1.1.1.2.2.
odstup %0,70,20,20,03,05,12,83,32,20,06,55,90,00,00,00,00,00,00,00,00,02,60,00,00,00,50,5
% poražených soupeřů88,994,494,7100,075,075,071,473,350,050,077,887,5100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,090,0100,0100,0100,096,796,7
pořadí201120132014201520172018celkem
průměr1.71.31.01.01.83.22.0
medián2111122
modus2111121
počet závodů344241027
průměrný odstup od vítěze %0,30,60,00,03,11,71,2
průměrné % poražených soupeřů97,897,5100,0100,091,377,389,7

Kategorie C2M

Veselý Petrsl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
sj 31
03.05.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 11ČP
31.08.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Hanuš.3
07.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí2.1.2.2.3.1.1.1.2.1.2.1.2.1.1.1.1.1.1.1.1.1.2.1.1.1.1.1.1.1.1.2.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.4.2.4.3.2.2.2.1.1.1.1.2.2.3.6.3.1.1.1.1.4.
odstup %0,30,00,91,40,80,00,00,01,20,01,20,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,40,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,01,50,44,62,01,11,80,60,00,00,00,02,02,12,45,72,80,00,00,00,02,3
% poražených soupeřů88,9100,094,790,080,0100,0100,0100,083,3100,092,3100,094,1100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,092,3100,0100,0100,0100,0100,0------100,087,5100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,062,593,875,075,088,990,094,1100,0100,0100,0100,093,393,385,770,688,9100,0100,0100,0100,075,0
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr4.02.22.11.01.11.11.21.71.6
medián422111121
modus411111111
počet závodů191167813964
průměrný odstup od vítěze %2,31,71,10,00,10,00,10,50,6
průměrné % poražených soupeřů75,092,489,0100,098,274,099,093,092,0

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Veselý Petrsj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí25.17.6.9.2.
odstup %7.016,014,28,89,70,7
% poražených soupeřů7,738,582,875,096,2
pořadí20112015celkem
průměr5.721.011.8
medián6179
modus2172
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %6,43.515,11.409,9
průměrné % poražených soupeřů84,723,160,0

Kategorie C2M

Veselý Petrsp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí1.1.1.1.1.2.2.3.1.1.1.1.1.1.2.1.1.2.3.1.1.4.3.2.2.4.2.5.3.3.2.5.8.
odstup %0,00,00,00,00,00,50,20,00,00,00,00,00,00,00,40,00,01,02,20,00,00,84,60,80,93,31,25,02,32,60,12,43,6
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,093,893,885,7100,0100,0100,0100,0100,0100,091,7100,0100,094,488,9100,0100,084,291,391,791,776,992,980,088,989,590,077,865,0
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr5.03.42.41.71.02.01.71.02.2
medián532111212
modus232111211
počet závodů3556523433
průměrný odstup od vítěze %2,02,91,40,60,00,00,30,01,0
průměrné % poražených soupeřů77,685,691,895,8100,092,995,9100,093,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Veselý Petrsl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí1.1.1.2.1.2.5.3.2.
odstup %0,00,00,00,40,01,25,02,30,1
% poražených soupeřů100,0100,0100,091,7100,092,980,088,990,0
pořadí20112012201420162018celkem
průměr2.03.31.51.01.02.0
medián231112
modus221111
počet závodů132129
průměrný odstup od vítěze %0,12,80,20,00,01,0
průměrné % poražených soupeřů90,087,395,9100,0100,093,7

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Veselý Petrsj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí25.17.6.9.2.
odstup %7.016,014,28,89,70,7
% poražených soupeřů7,738,582,875,096,2
pořadí20112015celkem
průměr5.721.011.8
medián6179
modus2172
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %6,43.515,11.409,9
průměrné % poražených soupeřů84,723,160,0

Kategorie C2M

Veselý Petrsp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí1.1.1.1.1.2.2.3.1.1.1.1.1.1.2.1.1.3.1.1.2.2.4.2.5.3.3.2.5.8.
odstup %0,00,00,00,00,00,50,20,00,00,00,00,00,00,00,40,00,02,20,00,00,80,93,31,25,02,32,60,12,43,6
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,093,893,885,7100,0100,0100,0100,0100,0100,091,7100,0100,088,9100,0100,091,791,776,992,980,088,989,590,077,865,0
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr5.03.41.71.61.02.01.71.02.1
medián532111211
modus232111211
počet závodů3535523430
průměrný odstup od vítěze %2,02,90,50,50,00,00,30,00,9
průměrné % poražených soupeřů77,685,694,596,1100,092,995,9100,093,3

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Veselý Petrsj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí25.17.6.9.2.
odstup %7.016,014,28,89,70,7
% poražených soupeřů7,738,582,875,096,2
pořadí20112015celkem
průměr5.721.011.8
medián6179
modus2172
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %6,43.515,11.409,9
průměrné % poražených soupeřů84,723,160,0

Kategorie C2M

Veselý Petrsp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí1.1.1.1.1.2.2.3.1.1.1.1.1.1.2.1.1.3.1.1.2.2.4.2.5.3.3.2.5.8.
odstup %0,00,00,00,00,00,50,20,00,00,00,00,00,00,00,40,00,02,20,00,00,80,93,31,25,02,32,60,12,43,6
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,093,893,885,7100,0100,0100,0100,0100,0100,091,7100,0100,088,9100,0100,091,791,776,992,980,088,989,590,077,865,0
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr5.03.41.71.61.02.01.71.02.1
medián532111211
modus232111211
počet závodů3535523430
průměrný odstup od vítěze %2,02,90,50,50,00,00,30,00,9
průměrné % poražených soupeřů77,685,694,596,1100,092,995,9100,093,3