Rašner Karel, 1976

KK Postřelmov
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: 3   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C2M slalom
BROKEŠ Marek
9.   9.9011,4
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C1M slalom 31. 7/VM 13.2018,4
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C2M slalom
BROKEŠ Marek
18.   65.1177,8
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C1M slalom 45. 10/VM 18.1525,2
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
RAŠNER Karel
1.  
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 5. 2/VM 13.7012,8
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
PETERKOVÁ Hana
2.   4.703,5
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 6. 2/VM 11.6010,6
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
PETERKOVÁ Hana
2.   1.301,0
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 8. 2/VM 13.1011,4
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
RAŠNER Jiří
9. 5/VM 28.2023,5
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 13. 2/VM 11.8010,7
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
RAŠNER Jiří
15. 5/VM 34.3030,1
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
VESELÝ Petr
3. 1/VM 120.1010,6
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
VESELÝ Petr
4. 1/VM 77.006,8
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 6. 3/VM 7.807,4
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 9. 3/VM 9.809,1
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C1M sjezd    
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C1M slalom    
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C1M sjezd 19.   11.4613,6
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
10.   7.679,6
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz C1M sjezd 10. 2/VM 95.078,8
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
   
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1M slalom 4. 2/VM 10.609,8
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C2M slalom
KUBŮ Petr
1. 1/VM
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo C1M sjezd 2. 2/VM 44.606,2
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1M slalom 2. 1/VM 1.201,0
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo C2M sjezd
VESELÝ Petr
1. 1/VM
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C2M slalom
KUBŮ Petr
   
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
3.   64.308,7
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
   
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
4.   40.405,3
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
4.   144.9013,1
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice C1M sjezd 14. 2/VM 629.7082,0
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 C1M sjezd 14. 2/VM 628.7082,2
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C1M slalom 17. 1/VM 20.5023,0
28.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice C1M slalom 4. 2/VM 6.405,7
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou C1M sjezd    
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
3.   1.541,4
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou C1M sjezd    
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
1.  
08.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí. C1M sjezd 6. 2/VM 45.407,5
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí C1M sjezd 7. 3/VM 46.608,1
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí C2M sjezd
VESELÝ Petr
2. 1/VM 2.600,4
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
7. 4/VM 3.145,0
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
8. 5/VM 4.306,9
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
5. 4/VM 4.314,6
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu C2M sjezd
MALÝ Vojt?ch
5.   27.083,0
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C1M sjezd 14. 5/VM 169.1012,6
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
11.   223.1016,5
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C1M sjezd 16. 5/VM 159.6011,8
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C2M sjezd
MALÝ Vojtěch
10.   125.109,3
02.09.2012 12.Český pohár ve sjezdu - klasik C1M sjezd 5.   56.596,8
01.09.2012 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, Vltava - Lipno C1M sjezd 6.   13.736,0
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy C1M sjezd 14. 3/VM 12.3410,9
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy C2M sjezd
HOŘÍNEK Jaroslav
11. 2/VM 8.807,7
17.06.2012 VZ ve sjezdu na Loučné, 4.ČP žáků ve sjezdu řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C1M sjezd 4. 2/VM 30.905,0
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 1. 1/VM
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C1M sjezd 15. 4/VM 21.3214,4
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C1M sjezd 11. 3/VM 19.2015,1
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most C1M sjezd 9. 2/VM 58.085,3
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova C1M sjezd 13. 4/VM 13.389,1
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz C1M sjezd 9.   92.108,1
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz C1M sjezd 11.   95.708,3
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most C1M sjezd 1. 1/VM
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 1. 1/VM
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most C2M sjezd
PETERKOVÁ Hana
4.   49.405,3
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
PETERKOVÁ Hana
4.   41.805,2
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most C1M sjezd 2. 1/VM 18.001,9
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 2. 1/VM 13.701,7
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most C2M sjezd
PETERKOVÁ Hana
4.   52.905,6
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
PETERKOVÁ Hana
4.   43.205,3
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem C1M sjezd 4. 2/VM 6.773,0
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou C1M sjezd 4. 2/VM 31.323,7
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy C1M sjezd 5. 3/VM 11.848,4
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy C2M sjezd
VESELÝ Petr
5. 2/VM 3.362,4
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy C1M sjezd 7. 3/VM 10.427,3
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy C2M sjezd
VESELÝ Petr
8. 2/VM 5.263,6
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C1M slalom 1. 1/VM
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C2M slalom
VESELÝ Petr
2. 1/VM 0.700,6
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C1M slalom 1. 1/VM
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C2M slalom
VESELÝ Petr
3. 1/VM 2.802,4
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí C1M sjezd 5. 2/VM 13.466,0
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí C2M sjezd
JIRKA David
5.   13.376,0
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice C1M sjezd 5. 2/VM 47.054,3
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice C2M sjezd
JIRKA David
   
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko C1M sjezd 7. 2/VM 97.608,0
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko C1M sjezd 7. 2/VM 97.608,0
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna C1M sjezd 10. 3/VM 12.927,6
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna C2M sjezd
JIRKA David
6.   11.166,6
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně C1M sjezd 4. 2/VM 43.404,5
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně C2M sjezd
JIRKA David
   
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd 5.   60.205,1
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd 4. 2/VM 6.095,4
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom
sobota
6.   7.606,7
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom
neděle
3.   0.800,7
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Rašner KarelKK Postřelmov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.07.20 updated from RVP
Rašner KarelKK Postřelmov K1:   C1: 2   C2: 3 K1:   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Rašner KarelKK Postřelmov K1:   C1: 2   C2: K1:   C1:   C2: 24.11.17 updated from RVP
Rašner KarelKK Postřelmov K1:   C1: 2   C2: K1:   C1:   C2: 2 23.11.16 updated from RVP
Rašner KarelKK Postřelmov K1:   C1: 2   C2: K1:   C1: 2   C2: 2 02.11.15 updated from RVP
Rašner KarelKK Postřelmov K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 2   C2: 2 28.09.15 updated from RVP
Rašner KarelTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 2   C2: 2 08.03.15 updated from RVP
Rašner KarelTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 2   C2: 1 28.10.14 updated from RVP
Rašner KarelTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 1 25.04.14 updated from RVP
Rašner KarelTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: 3 20.11.13 updated from RVP
Rašner KarelTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 1   C2: 2 17.11.12 updated from RVP
Rašner KarelVS Lukavice K1:   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 1   C2: 2 11.05.12 updated from RVP
Rašner KarelVS Lukavice K1:   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 2 26.11.11 updated from RVP
Rašner KarelVS Lukavice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 2 29.06.11 updated from RVP
Rašner KarelVS Lukavice K1:   C1: 2   C2: K1:   C1: 1   C2: 3 25.05.11 updated from RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|2070|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
115.C1M 2/2 73
51.C2M
Brokeš Marek
2/2 12

rok 2019

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
31.C2M
Rašner Karel
1/1 7

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
66.C1M 2/2 209
14.C2X
Peterková Hana
2/2 14

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
55.C1M 2/2 144
 C2M
Rašner Jiří
2/2 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
35.C1M 2/2 161
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.C2M
Veselý Petr
2/2 65

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
65.C1M 2/2 101
52.C2M
Kubů Petr
2/2 28
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.C1M 2/2 29
30.C2M
Malý Vojtěch
2/2 22
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
40.C1M 3/3 19
15.C2M
Malý Vojtěch
2/2 46
25.C2M
Veselý Petr
1/1 21
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C1M 5/5 74
7.C2M
Malý Vojtěch
5/6 61

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
67.C1M 1/1 81
Slalom: Oblastní žebříček Morava
37.C1M 1/1 20
Sjezd: Žebříček Český Pohár
28.C1M 4/4 24
7.C2M
Malý Vojtěch
7/8 264
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
8.C2M
Malý Vojtěch
5/8 302
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 5/6 148
3.C2M
Malý Vojtěch
5/8 173
10.C2M
Veselý Petr
1/1 28

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
109.C1M 1/1 76
Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.C1M 8/9 192
29.C2M
Hořínek Jaroslav
1/1 20
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.C1M 5/10 78
 C2M
Hořínek Jaroslav
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1M 5/13 293
9.C2M
Peterková Hana
4/4 48
13.C2M
Hořínek Jaroslav
1/1 18

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
76.C1M 2/2 108
51.C2M
Veselý Petr
2/2 19

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie201420132012
C1M262813
C2M30729

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202017201620152014201320122011
C1M115665535656710976
C2M51-128-52--51
C2X-14------

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192015201420132012
C2M311725857
C1M--405420

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20142013
C1M6437

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie201420132012
C1M11105
C2M71013
Fotky nenalezeny.
0|2070|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
115.C1M 2/2 73
51.C2M
Brokeš Marek
2/2 12

rok 2019

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
31.C2M
Rašner Karel
1/1 7

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
66.C1M 2/2 209
14.C2X
Peterková Hana
2/2 14

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
55.C1M 2/2 144
 C2M
Rašner Jiří
2/2 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
35.C1M 2/2 161
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.C2M
Veselý Petr
2/2 65

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
65.C1M 2/2 101
52.C2M
Kubů Petr
2/2 28
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.C1M 2/2 29
30.C2M
Malý Vojtěch
2/2 22
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
40.C1M 3/3 19
15.C2M
Malý Vojtěch
2/2 46
25.C2M
Veselý Petr
1/1 21
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C1M 5/5 74
7.C2M
Malý Vojtěch
5/6 61

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
67.C1M 1/1 81
Slalom: Oblastní žebříček Morava
37.C1M 1/1 20
Sjezd: Žebříček Český Pohár
28.C1M 4/4 24
7.C2M
Malý Vojtěch
7/8 264
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
8.C2M
Malý Vojtěch
5/8 302
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 5/6 148
3.C2M
Malý Vojtěch
5/8 173
10.C2M
Veselý Petr
1/1 28

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
109.C1M 1/1 76
Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.C1M 8/9 192
29.C2M
Hořínek Jaroslav
1/1 20
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.C1M 5/10 78
 C2M
Hořínek Jaroslav
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C1M 5/13 293
9.C2M
Peterková Hana
4/4 48
13.C2M
Hořínek Jaroslav
1/1 18

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
76.C1M 2/2 108
51.C2M
Veselý Petr
2/2 19

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie201420132012
C1M262813
C2M30729

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20202017201620152014201320122011
C1M115665535656710976
C2M51-128-52--51
C2X-14------

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192015201420132012
C2M311725857
C1M--405420

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20142013
C1M6437

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie201420132012
C1M11105
C2M71013

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
  17 9   35 26 87
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody8.75.0125
C1M9.85.0116
C2M8.19.097
C2X2.02.022
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody416,0416,028,01040,025
C1M318,816,316,3531,316
C2M114,3114,3114,3342,97
C2X00,02100,000,02100,02
Celkem416,0416,028,01040,025
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody4822252552,1
C1M312612167,7
C2M1318214323,1
C2X4144125,0
Celkem4822252552,1
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Rašner Karelsl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 151
26.09.15
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
Třebech SO
28.09.13
sl.V.Mýto
16.06.12
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
pořadí31.45.5.6.8.13.9.4.2.4.1.1.1.
odstup %18,425,212,810,611,410,79,19,81,05,70,00,00,0
% poražených soupeřů62,042,193,892,988,581,589,290,696,295,0100,0100,0100,0
pořadí20112012201320142015201620172020celkem
průměr1.01.04.03.09.010.55.538.010.0
medián1142985315
modus1142985311
počet závodů2112122213
průměrný odstup od vítěze %0,00,05,75,49,111,111,721,88,8
průměrné % poražených soupeřů100,0100,095,093,489,285,093,452,187,1
počet jízd4224244426
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
2
100,0%
5
38,5%
čistých jízd2
50,0%
2
100,0%
2
100,0%
3
75,0%
1
50,0%
4
100,0%
2
50,0%
2
50,0%
18
69,2%

Kategorie C2M

Rašner Karelsl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 24
20.04.14
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
pořadí9.18.9.15.1.2.3.
odstup %11,477,823,530,10,00,62,4
% poražených soupeřů57,9---70,446,2100,091,781,8
pořadí2011201420162020celkem
průměr2.51.012.013.58.1
medián21999
modus21999
počet závodů21227
průměrný odstup od vítěze %1,50,026,844,620,8
průměrné % poražených soupeřů86,8100,058,329,064,0
počet jízd424313
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
50,0%
2
100,0%
4
57,1%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
1
25,0%
1
33,3%
3
23,1%

Kategorie C2X

Rašner Karelsl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
pořadí2.2.
odstup %3,51,0
% poražených soupeřů92,992,9
pořadí2017celkem
průměr2.02.0
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %2,22,2
průměrné % poražených soupeřů92,992,9
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Rašner KarelHanácké NE
29.09.13
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
pořadí17.3.6.
odstup %23,00,76,7
% poražených soupeřů62,895,089,1
pořadí20092013celkem
průměr4.517.08.7
medián3176
modus3173
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %3,723,010,1
průměrné % poražených soupeřů92,162,882,3
počet jízd426
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
33,3%
čistých jízd4
100,0%
0
0,0%
4
66,7%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Rašner Karelsl 34
03.05.14
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí10.14.16.5.9.9.11.4.5.7.7.4.5.4.
odstup %8,812,611,86,85,38,18,33,74,38,08,04,55,15,4
% poražených soupeřů71,050,048,355,672,468,061,578,680,080,080,076,963,684,2
pořadí2011201220132014celkem
průměr5.18.515.010.07.9
medián5914107
modus4914104
počet závodů742114
průměrný odstup od vítěze %5,67,212,28,87,2
průměrné % poražených soupeřů77,664,449,271,069,3

Kategorie C2M

Rašner Karelsj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
pořadí1.5.5.11.10.
odstup %0,04,63,016,59,3
% poražených soupeřů100,066,750,041,247,1
pořadí2013celkem
průměr6.46.4
medián55
modus55
počet závodů55
průměrný odstup od vítěze %6,76,7
průměrné % poražených soupeřů61,061,0

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Rašner Karelsj 18
19.04.14
sj.Litovel M
08.06.13
Lipno, start
27.08.11
pořadí2.7.4.
odstup %6,28,13,7
% poražených soupeřů92,977,878,6
pořadí201120132014celkem
průměr4.07.02.04.3
medián4724
modus4722
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %3,78,16,26,0
průměrné % poražených soupeřů78,677,892,983,1

Kategorie C2M

Rašner Karelsj 18
19.04.14
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí1.2.
odstup %0,00,4
% poražených soupeřů100,093,8
pořadí20132014celkem
průměr2.01.01.5
medián211
modus211
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %0,40,00,2
průměrné % poražených soupeřů93,8100,096,9

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Rašner Karelsl 34
03.05.14
sj 18
19.04.14
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.V.Mýto
17.06.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí10.2.14.16.5.4.9.9.11.4.5.7.7.4.5.4.
odstup %8,86,212,611,86,85,05,38,18,33,74,38,08,04,55,15,4
% poražených soupeřů71,092,950,048,355,692,372,468,061,578,680,080,080,076,963,684,2
pořadí2011201220132014celkem
průměr5.17.615.06.07.3
medián591425
modus491424
počet závodů752216
průměrný odstup od vítěze %5,66,712,27,57,0
průměrné % poražených soupeřů77,670,049,282,072,2

Kategorie C2M

Rašner Karelsj 26
18.04.19
sj 164
17.10.15
sj 163
17.10.15/2
sj 18
19.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
pořadí1.4.3.1.1.5.5.11.10.
odstup %0,06,810,60,00,04,63,016,59,3
% poražených soupeřů100,081,384,6100,0100,066,750,041,247,1
pořadí2013201420152019celkem
průměr6.41.03.51.04.6
medián51314
modus51311
počet závodů51219
průměrný odstup od vítěze %6,70,08,70,05,6
průměrné % poražených soupeřů61,0100,083,0100,074,5

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Rašner Karelsl 34
03.05.14
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Litovel
08.06.13/2
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí10.14.14.7.6.14.16.5.9.9.11.1.1.2.2.4.5.7.7.4.5.4.
odstup %8,882,282,08,17,512,611,86,85,38,18,30,00,01,71,93,74,38,08,04,55,15,4
% poražených soupeřů71,0------77,850,050,048,355,672,468,061,5100,0100,090,088,978,680,080,080,076,963,684,2
pořadí2011201220132014celkem
průměr5.15.010.812.77.1
medián527146
modus416144
počet závodů784322
průměrný odstup od vítěze %5,64,010,057,712,9
průměrné % poražených soupeřů77,679,656,523,767,1

Kategorie C2M

Rašner Karelsj 10
13.04.14
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sj 11ČP
31.08.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
pořadí3.4.4.1.2.5.5.11.10.4.4.4.4.
odstup %8,713,15,30,00,44,63,016,59,35,25,35,35,6
% poražených soupeřů60,057,157,1100,093,866,750,041,247,157,157,157,157,1
pořadí201220132014celkem
průměr4.05.73.74.7
medián4544
modus4544
počet závodů46313
průměrný odstup od vítěze %5,35,69,06,3
průměrné % poražených soupeřů57,166,558,161,6

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Rašner Karelsl 36
04.05.14
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí19.6.14.15.11.13.4.5.7.5.10.
odstup %13,66,010,914,415,19,13,08,47,36,07,6
% poražených soupeřů47,166,755,250,061,558,684,286,281,384,652,6
pořadí201120122014celkem
průměr6.211.819.09.9
medián5131910
modus56195
počet závodů55111
průměrný odstup od vítěze %6,511,113,69,2
průměrné % poražených soupeřů77,858,447,166,2

Kategorie C2M

Rašner Karelsl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
07.07.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí10.3.7.8.11.5.8.5.6.
odstup %9,61,45,06,97,72,43,66,06,6
% poražených soupeřů57,175,050,041,728,677,865,060,054,5
pořadí2011201220132014celkem
průměr6.011.06.010.07.0
medián5117107
modus5113105
počet závodů41319
průměrný odstup od vítěze %4,77,74,49,65,5
průměrné % poražených soupeřů64,328,655,657,156,6

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Rašner Karelsp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí14.15.11.4.
odstup %10,914,415,13,0
% poražených soupeřů55,250,061,584,2
pořadí20112012celkem
průměr4.013.311.0
medián41411
modus4114
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %3,013,510,8
průměrné % poražených soupeřů84,255,662,7

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Rašner Karelsl 36
04.05.14
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí19.6.14.15.11.13.4.5.7.5.10.
odstup %13,66,010,914,415,19,13,08,47,36,07,6
% poražených soupeřů47,166,755,250,061,558,684,286,281,384,652,6
pořadí201120122014celkem
průměr6.211.819.09.9
medián5131910
modus56195
počet závodů55111
průměrný odstup od vítěze %6,511,113,69,2
průměrné % poražených soupeřů77,858,447,166,2

Kategorie C2M

Rašner Karelsl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
07.07.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí10.3.7.8.11.5.8.5.6.
odstup %9,61,45,06,97,72,43,66,06,6
% poražených soupeřů57,175,050,041,728,677,865,060,054,5
pořadí2011201220132014celkem
průměr6.011.06.010.07.0
medián5117107
modus5113105
počet závodů41319
průměrný odstup od vítěze %4,77,74,49,65,5
průměrné % poražených soupeřů64,328,655,657,156,6

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Rašner Karelsl 36
04.05.14
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí19.6.14.15.11.13.4.5.7.5.10.
odstup %13,66,010,914,415,19,13,08,47,36,07,6
% poražených soupeřů47,166,755,250,061,558,684,286,281,384,652,6
pořadí201120122014celkem
průměr6.211.819.09.9
medián5131910
modus56195
počet závodů55111
průměrný odstup od vítěze %6,511,113,69,2
průměrné % poražených soupeřů77,858,447,166,2

Kategorie C2M

Rašner Karelsl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
07.07.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí10.3.7.8.11.5.8.5.6.
odstup %9,61,45,06,97,72,43,66,06,6
% poražených soupeřů57,175,050,041,728,677,865,060,054,5
pořadí2011201220132014celkem
průměr6.011.06.010.07.0
medián5117107
modus5113105
počet závodů41319
průměrný odstup od vítěze %4,77,74,49,65,5
průměrné % poražených soupeřů64,328,655,657,156,6