Kubů Petr, 1976

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 11. 3/VM 3.076,0
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1M sjezd 13. 3/VM 4.939,6
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 5. 1/VM 5.2514,6
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 7. 1/VM 27.8029,3
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd    
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd    
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 3. 1/VM 68.107,3
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 3. 1/VM 56.907,1
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 6. 2/VM 3.156,5
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 15. 6/VM 7.2015,4
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně K1M sjezd 14.   10.9610,3
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1M sjezd    
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 17.   7.4617,3
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 17.   6.0113,9
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M sjezd 3. 1/VM 1.704,4
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 17. 6/VM 52.5710,1
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 22. 6/VM 8.3213,2
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1M sjezd 16. 5/VM 73.2011,1
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 4. 1/VM 63.907,1
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 6. 2/VM 66.208,6
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 4. 1/VM 62.207,8
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 6. 1/VM 76.408,3
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 9. 3/VM 9.868,7
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 18. 4/VM 22.8525,2
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 16. 4/VM 12.3411,6
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 18. 2/VM 22.6025,0
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem K1M sjezd 18. 6/VM 13.2912,5
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou K1M sjezd 11. 5/VM 76.4510,1
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 17. 4/VM 6.3613,3
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné K1M sjezd 17. 3/VM 5.2511,1
06.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou C2M slalom
ŠESTÁK Karel
2. 1/VM 5.404,3
06.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou K1M slalom 5. 1/VM 8.408,5
05.07.2014 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov K1M sjezd 1. 1/VM
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou C2M slalom
ŠESTÁK Karel
2. 1/VM 14.2011,7
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou K1M slalom 5. 1/VM 6.306,2
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 20. 5/VM 8.4014,4
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 19. 3/VM 7.3412,6
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M sjezd 1. 1/VM
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 6. 2/VM 25.9028,1
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice K1M sjezd 14.   7.4510,5
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz K1M sjezd 10. 4/VM 57.056,1
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1M sjezd 11. 6/VM 72.608,8
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1M sjezd 12. 6/VM 70.508,5
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C2M slalom
RAŠNER Karel
1. 1/VM
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 32. 8/VM 20.8020,0
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C2M slalom
RAŠNER Karel
   
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo K1M sjezd 4. 3/VM 37.306,0
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom    
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 5.   52.808,0
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 5. 2/VM 56.205,6
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 6. 4/VM 73.907,6
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 7. 4/VM 52.608,0
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom 14. 2/VM 14.4017,0
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom 21. 3/VM 15.7017,4
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou K1M sjezd 21.   12.4211,8
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou K1M sjezd    
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 14. 3/VM 4.328,1
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 15. 5/VM 6.0511,7
21.07.2013 Slalom v Písku USD České Vrbné K1M slalom 9. 3/VM 18.1025,7
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě C2M slalom
KUBŮ Jiří
1. 1/VM
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 4. 1/VM 5.104,5
22.06.2013 Sjezd na Loučné C2M sjezd
KUBŮ Jiří
2. 1/VM 5.801,0
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě C2M slalom
KUBŮ Jiří
3. 2/VM 0.800,6
22.06.2013 Sjezd na Loučné K1M sjezd 1. 1/VM
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 4. 1/VM 11.3010,2
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí C2M sjezd
VOGEL Zden?k
8. 2/VM 48.108,2
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí K1M sjezd 5. 3/VM 4.600,9
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu K1M sjezd 23. 5/VM 12.0913,8
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu K1M sjezd 18.   92.5910,9
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 15. 6/VM 124.9012,3
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 17. 7/VM 122.6012,0
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1M sjezd 20. 7/VM 133.3011,3
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1M sjezd 20. 7/VM 108.109,1
07.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 5. 1/VM 61.709,2
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 4. 2/VM 46.206,8
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most K1M sjezd 4. 2/VM 79.808,1
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom 10. 2/VM 19.5020,4
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 25. 3/VM 18.9022,6
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom 13. 2/VM 18.1019,6
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 20. 2/VM 14.8017,8
02.09.2012 12.Český pohár ve sjezdu - klasik K1M sjezd    
01.09.2012 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, Vltava - Lipno K1M sjezd 15.   18.678,6
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy K1M sjezd 16. 3/VM 10.7610,5
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy K1M sjezd 21. 6/VM 13.4012,9
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2M slalom
KUBŮ Petr
1.  
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 7. 2/VM 8.908,6
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2M slalom
KUBŮ Petr
1.  
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 10. 2/VM 8.608,1
18.05.2012 Krajský přebor ve sprintu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M sjezd 2. 2/VM 3.404,3
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 5. 2/VM 18.9020,1
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1M sjezd 18. 5/VM 19.4514,6
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1M sjezd 19. 5/VM 17.9515,6
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 17.   131.7013,1
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 17.   132.8013,1
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most K1M sjezd 22. 7/VM 109.1111,6
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova K1M sjezd 28. 7/VM 17.0013,2
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1M sjezd 19.   119.8012,8
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1M sjezd 19.   98.1010,3
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1M sjezd 8. 3/VM 77.009,6
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 9. 3/VM 67.009,6
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1M sjezd 9. 3/VM 74.709,1
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 9. 3/VM 61.108,7
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem K1M sjezd 21. 4/VM 25.1812,0
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou K1M sjezd 26. 6/VM 145.1819,3
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy K1M sjezd 15. 3/VM 13.9410,9
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy K1M sjezd 19. 3/VM 19.5115,4
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C2M slalom
KUBŮ Jiří
1.  
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1M slalom 11. 4/VM 8.007,8
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C2M slalom
KUBŮ Jiří
2.   1.901,6
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1M slalom 7. 2/VM 6.506,4
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí K1M sjezd 20. 4/VM 20.7710,8
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice K1M sjezd 20. 4/VM 119.2813,0
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1M sjezd 25. 5/VM 159.0015,4
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1M sjezd 25. 5/VM 159.0015,4
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna K1M sjezd 23. 5/VM 20.7113,8
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně K1M sjezd 18. 4/VM 103.4411,9
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 20.   187.3018,4
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 23.   289.5028,0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Kubů PetrSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 17.05.21 updated from RVP
Kubů PetrUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.04.21 updated from RVP
Kubů PetrUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Kubů PetrUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Kubů PetrUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: K1: 1   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Kubů PetrUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Kubů PetrUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Kubů PetrUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 17.11.12 updated from RVP
Kubů PetrUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 29.06.11 updated from RVP
Kubů PetrUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 25.05.11 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|4425|0|N

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
142.K1M 1/1 19
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.K1M 2/2 66
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.K1M 5/7 257

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.K1M 7/9 176
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.K1M 5/14 367

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
52.C2M
Rašner Karel
2/2 28
91.C2M
Šesták Karel
2/2 6
260.K1M 4/4 87
Slalom: Oblastní žebříček Morava
23.C1M 2/2 43
40.K1M 3/3 146
Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.K1M 7/10 203
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
51.K1M 5/12 47
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.K1M 5/15 411

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
48.C2M
Kubů Jiří
2/2 20
188.K1M 3/3 107
Slalom: Oblastní žebříček Morava
36.K1M 2/2 159
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.K1M 7/10 132
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
39.C2M
Kubů Jiří
1/1 2
71.K1M 5/10 12
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.C2M
Vogel Zdeněk
1/1 6
11.K1M 5/13 353

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
66.C2M
Kubů Jiří
2/2 13
206.K1M 2/2 130
Slalom: Oblastní žebříček Morava
27.C1M 2/2 32
47.K1M 3/3 120
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.K1M 8/12 178
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.K1M 5/17 288

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
38.C2M
Kubů Jiří
2/2 27
182.K1M 2/2 112

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20162015201420132012
K1M3318162223

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2014201320122011
C2M91486638
K1M260188206182

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20162015201420132012
K1M1831235171130
C2M---39-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2016201420132012
K1M142403647
C1M-23-27

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20162015201420132012
K1M97101111
C2M---19-
Fotky nenalezeny.
0|4425|0|N

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
142.K1M 1/1 19
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.K1M 2/2 66
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.K1M 5/7 257

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.K1M 7/9 176
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.K1M 5/14 367

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
52.C2M
Rašner Karel
2/2 28
91.C2M
Šesták Karel
2/2 6
260.K1M 4/4 87
Slalom: Oblastní žebříček Morava
23.C1M 2/2 43
40.K1M 3/3 146
Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.K1M 7/10 203
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
51.K1M 5/12 47
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.K1M 5/15 411

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
48.C2M
Kubů Jiří
2/2 20
188.K1M 3/3 107
Slalom: Oblastní žebříček Morava
36.K1M 2/2 159
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.K1M 7/10 132
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
39.C2M
Kubů Jiří
1/1 2
71.K1M 5/10 12
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.C2M
Vogel Zdeněk
1/1 6
11.K1M 5/13 353

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
66.C2M
Kubů Jiří
2/2 13
206.K1M 2/2 130
Slalom: Oblastní žebříček Morava
27.C1M 2/2 32
47.K1M 3/3 120
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.K1M 8/12 178
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.K1M 5/17 288

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
38.C2M
Kubů Jiří
2/2 27
182.K1M 2/2 112

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20162015201420132012
K1M3318162223

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2014201320122011
C2M91486638
K1M260188206182

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20162015201420132012
K1M1831235171130
C2M---39-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2016201420132012
K1M142403647
C1M-23-27

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20162015201420132012
K1M97101111
C2M---19-

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
19 4 9 77   2 111
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody9.17.0132
K1M12.09.0519
C2M1.61.019
C1M12.010.094
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody515,639,413,1928,132
K1M00,000,000,000,019
C2M555,6333,3111,19100,09
C1M00,000,000,000,04
Celkem515,639,413,1928,132
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody627213454,8
K1M372812464,9
C2M17302741,2
C1M8142337,5
Celkem627213454,8
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Kubů Petrsl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
sl 24
20.04.14
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
pořadí2.2.1.1.3.1.1.1.2.
odstup %4,311,70,00,00,60,00,00,01,6
% poražených soupeřů80,080,0100,0100,077,8100,0100,0100,090,9
pořadí2011201220132014celkem
průměr1.51.02.01.71.6
medián11121
modus11121
počet závodů22239
průměrný odstup od vítěze %0,80,00,35,32,0
průměrné % poražených soupeřů95,5100,088,986,792,1
počet jízd444618
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
1
50,0%
1
33,3%
4
44,4%
čistých jízd4
100,0%
2
50,0%
1
25,0%
1
16,7%
8
44,4%

Kategorie K1M

Kubů Petrsl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
sl 24
20.04.14
Písek NE
21.07.13
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
pořadí5.5.32.9.4.4.7.10.11.7.
odstup %8,56,220,025,74,510,28,68,17,86,4
% poražených soupeřů87,587,557,585,792,392,392,090,586,192,1
pořadí2011201220132014celkem
průměr9.08.55.714.09.4
medián77457
modus77454
počet závodů223310
průměrný odstup od vítěze %7,18,413,511,610,6
průměrné % poražených soupeřů89,191,390,177,586,4
počet jízd446620
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
33,3%
1
33,3%
3
30,0%
čistých jízd3
75,0%
3
75,0%
3
50,0%
3
50,0%
12
60,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Kubů Petrsl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
pořadí9.16.10.13.
odstup %8,711,620,419,6
% poražených soupeřů75,861,566,760,0
pořadí20122014celkem
průměr11.512.512.0
medián10910
modus1099
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %20,010,115,1
průměrné % poražených soupeřů63,468,766,0
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
čistých jízd2
50,0%
1
25,0%
3
37,5%

Kategorie K1M

Kubů Petrsl 46
11.05.16
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 45
14.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Olomouc
18.05.12
pořadí7.18.18.6.14.21.25.20.5.
odstup %29,325,225,028,117,017,422,617,820,1
% poražených soupeřů80,675,778,280,085,980,665,272,587,1
pořadí2012201320142016celkem
průměr16.717.514.07.014.9
medián201418718
modus51418718
počet závodů32319
průměrný odstup od vítěze %20,117,226,129,322,5
průměrné % poražených soupeřů74,983,378,080,678,4
počet jízd646218
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
33,3%
0
0,0%
2
22,2%
čistých jízd5
83,3%
4
100,0%
3
50,0%
1
50,0%
13
72,2%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Kubů Petrsj 117
28.08.16
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí11.17.16.11.10.11.12.23.18.15.17.20.20.17.17.22.19.19.26.20.25.25.18.20.23.
odstup %6,010,111,110,16,18,88,513,810,912,312,011,39,113,113,111,612,810,319,313,015,415,411,918,428,0
% poražených soupeřů76,261,937,541,281,673,068,629,032,046,238,553,752,523,827,348,864,066,019,464,245,545,534,620,88,3
pořadí201120122013201420152016celkem
průměr22.418.818.811.016.511.018.1
medián23191811161118
modus20172011161117
počet závodů75642125
průměrný odstup od vítěze %17,312,211,68,410,66,012,5
průměrné % poražených soupeřů34,046,042,066,149,776,246,4

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Kubů Petrsl 124
30.08.14
sl 28
26.04.14
sj 18
19.04.14
sj.Litovel M
08.06.13
Lipno, start
27.08.11
pořadí11.12.4.5.26.
odstup %10,18,56,00,919,3
% poražených soupeřů41,268,684,291,819,4
pořadí201120132014celkem
průměr26.05.09.011.6
medián2651111
modus26544
počet závodů1135
průměrný odstup od vítěze %19,30,98,29,0
průměrné % poražených soupeřů19,491,864,761,0

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Kubů Petrsj 117
28.08.16
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sl 124
30.08.14
sj 79
05.07.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 18
19.04.14
sj.Mýto
22.06.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí11.17.16.11.1.10.11.12.4.1.23.18.15.17.20.20.17.17.22.19.19.26.20.25.25.18.20.23.
odstup %6,010,111,110,10,06,18,88,56,00,013,810,912,312,011,39,113,113,111,612,810,319,313,015,415,411,918,428,0
% poražených soupeřů76,261,937,541,2100,081,673,068,684,2100,029,032,046,238,553,752,523,827,348,864,066,019,464,245,545,534,620,88,3
pořadí201120122013201420152016celkem
průměr22.418.816.38.216.511.016.4
medián23191810161117
modus20172011161117
počet závodů75762128
průměrný odstup od vítěze %17,312,29,96,610,66,011,4
průměrné % poražených soupeřů34,046,050,374,849,776,251,6

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Kubů Petrsj 117
28.08.16
sj 47
11.05.16
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Hanuš.3
07.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí11.5.3.3.17.16.6.4.4.6.11.10.11.12.5.5.6.7.5.23.18.15.17.20.20.5.4.4.17.17.22.19.19.9.8.9.9.26.20.25.25.18.20.23.
odstup %6,014,67,17,310,111,18,67,17,88,310,16,18,88,55,68,07,68,00,913,810,912,312,011,39,19,28,16,813,113,111,612,810,39,69,68,79,119,313,015,415,411,918,428,0
% poražených soupeřů76,284,694,694,661,937,585,791,492,386,541,281,673,068,690,290,288,486,491,829,032,046,238,553,752,582,687,588,023,827,348,864,066,069,272,070,470,419,464,245,545,534,620,88,3
pořadí201120122013201420152016celkem
průměr22.414.313.18.48.85.512.7
medián23171576311
modus20945435
počet závodů791086444
průměrný odstup od vítěze %17,310,99,47,88,88,710,5
průměrné % poražených soupeřů34,056,960,277,575,987,563,1

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Kubů Petrsj 116
27.08.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí13.6.15.14.17.17.22.18.17.17.20.19.14.21.14.15.15.16.21.18.19.28.21.15.19.20.23.
odstup %9,66,515,410,317,313,913,212,513,311,114,412,610,511,88,111,78,610,512,914,615,613,212,010,915,410,813,8
% poražených soupeřů70,786,562,248,055,654,352,3---59,061,040,648,675,520,064,965,026,360,547,448,545,534,133,358,852,664,237,1
pořadí201120122013201420152016celkem
průměr19.619.516.717.515.213.017.6
medián20181517151317
modus15151417171315
počet závodů56366127
průměrný odstup od vítěze %12,612,610,512,412,89,612,3
průměrné % poražených soupeřů49,243,750,047,559,870,750,8

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Kubů Petrsl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí18.17.21.18.19.21.
odstup %12,511,112,914,615,612,0
% poražených soupeřů---61,047,448,545,533,3
pořadí201120122014celkem
průměr21.019.317.519.0
medián21191718
modus21181718
počet závodů1326
průměrný odstup od vítěze %12,014,411,813,1
průměrné % poražených soupeřů33,347,130,539,3

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Kubů Petrsj 116
27.08.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí13.6.15.14.17.17.22.18.17.17.19.14.21.15.16.21.18.19.28.21.15.19.20.23.
odstup %9,66,515,410,317,313,913,212,513,311,112,610,511,88,610,512,914,615,613,212,010,915,410,813,8
% poražených soupeřů70,786,562,248,055,654,352,3---59,061,048,675,520,026,360,547,448,545,534,133,358,852,664,237,1
pořadí201120122013201420152016celkem
průměr19.619.521.017.015.213.017.7
medián20182117151317
modus15152117171317
počet závodů56156124
průměrný odstup od vítěze %12,612,611,812,012,89,612,4
průměrné % poražených soupeřů49,243,720,048,859,870,750,1

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Kubů Petrsj 116
27.08.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sj 46
13.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sj 46
14.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Olomouc
18.05.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí13.6.15.14.17.17.3.22.18.17.17.19.1.14.21.15.16.21.2.18.19.28.21.15.19.20.23.
odstup %9,66,515,410,317,313,94,413,212,513,311,112,60,010,511,88,610,512,94,314,615,613,212,010,915,410,813,8
% poražených soupeřů70,786,562,248,055,654,392,652,3---59,061,048,6100,075,520,026,360,547,495,048,545,534,133,358,852,664,237,1
pořadí201120122013201420152016celkem
průměr19.617.021.014.313.413.016.0
medián20182117151317
modus1522117171317
počet závodů57167127
průměrný odstup od vítěze %12,611,411,810,011,69,611,3
průměrné % poražených soupeřů49,251,020,057,464,570,755,2