Ženka Martin, 2000

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: 3   C2: 3
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
ŽENKA Ondra
4.   174.0118,7
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŽENKA Ondra
3.   40.004,6
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŽENKA Ondra
2. 1/U23 41.004,7
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 9.   271.1035,1
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŽENKA Ondra
3.   79.108,8
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŽENKA Ondra
1.  
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŽENKA Ondra
2.   1.000,1
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
ŽENKA Ondra
   
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1M sjezd 8. 5/DS 125.7011,3
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
ŽENKA Ondra
2. 2/DS 43.344,0
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 8.   275.1034,5
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C2M sjezd
ŽENKA Ondra
2.   16.601,4
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1M sjezd 6. 2/DM 89.6414,9
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
ŽENKA Ondra
2. 1/DM 9.811,6
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1M sjezd 7. 2/DM 157.0015,2
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
ŽENKA Ondra
3. 1/DM 33.873,2
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C1M sjezd 8. 2/DM 3.404,2
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1M sjezd    
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŽENKA Ondra
13. 1/DM 6.1012,9
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C1M sjezd    
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŽENKA Ondra
   
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C1M sjezd 8. 2/DM 157.9020,1
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C2M sjezd
ŽENKA Ondra
2. 1/DM 43.605,0
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 18. 2/DM
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŽENKA Ondra
9. 1/DM
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 18. 1/DM 10.3814,4
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŽENKA Ondra
9. 1/DM 4.215,9
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C1M sjezd 8. 2/DM 157.9020,1
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C2M sjezd
ŽENKA Ondra
2. 1/DM 43.605,0
07.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C1M sjezd 10.   132.5016,8
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů C1M sjezd 5.   111.0412,4
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů C1M sjezd 10.   279.1024,8
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 67. 12/DM 27.3027,0
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
ŽENKA Ondra
18. 3/DM 28.9024,3
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 36. 5/DM 22.3021,2
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 78. 12/DM 34.0033,4
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
ŽENKA Ondra
17. 2/DM 34.5029,3
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 31. 5/DM 20.3018,8
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 5. 2/DM 5.3612,1
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
ŽENKA Ondra
6. 2/DM 5.5712,6
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 16. 1/DM 8.8617,5
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
ŽENKA Ondra
16. 2/DM 8.7417,1
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 22. 2/DM 10.7020,7
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
ŽENKA Ondra
18. 3/DM 10.9621,6
04.06.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 3.   5.007,9
04.06.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŽENKA Ondra
1.  
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1M sjezd 5. 2/DM 50.497,8
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
ŽENKA Ondra
2. 1/DM 5.780,9
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1M sjezd 6. 3/DM 66.9810,8
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
ŽENKA Ondra
3. 1/DM 29.114,8
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 18.   8.8218,8
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŽENKA Ondra
17.   8.9119,0
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 20.   10.9122,9
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŽENKA Ondra
   
07.05.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 6.   104.1013,1
07.05.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŽENKA Ondra
1.  
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 18. 3/DM 104.8217,9
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŽENKA Ondra
9. 1/DM 73.4312,9
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 16. 1/DM 9.5613,2
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŽENKA Ondra
10. 1/DM 8.6612,7
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C1M sjezd 20. 3/DM 162.6023,1
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C2M sjezd
ŽENKA Ondra
   
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 6. 1/DM 94.8011,1
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
ŽENKA Ondra
2.   71.307,1
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 7. 2/DM 136.9016,1
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
ŽENKA Ondra
4. 1/DM 122.4012,7
02.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 9.   142.9017,3
02.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŽENKA Ondra
3.   151.1017,8
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 9.   8.7916,0
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
ŽENKA Ondra
6.   6.8412,7
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko C1M sjezd 2. 2/ZS 0.050,1
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko C2M sjezd
ŽENKA Ondra
1. 1/ZS
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 30. 1/ZS 19.0036,5
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
ŽENKA Ondra
20. 2/ZS 14.6828,9
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C1M sjezd 29. 1/ZS 17.8134,4
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C2M sjezd
ŽENKA Ondra
21. 2/ZS 14.7529,2
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1M slalom    
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1M sjezd 3. 3/ZS 19.903,5
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C2M sjezd
ŽENKA Ondra
1. 1/ZS
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1M slalom 44. 11/ZS 68.5776,9
06.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou C1M slalom 11. 2/ZS 22.5021,1
06.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou K1M slalom 24. 7/ZS 31.6032,0
05.07.2014 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C1M sjezd 6. 2/ZS 79.0020,0
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou C1M slalom 9. 1/ZS 20.0018,2
05.07.2014 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C2M sjezd
ŽENKA Ondra
3. 2/ZS 55.9010,3
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou K1M slalom 19. 5/ZS 25.7025,3
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M sjezd 3. 2/ZS 2.704,5
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M slalom 14. 8/ZS 31.6538,2
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C2M sjezd
ŽENKA Ondra
1. 1/ZS
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M sjezd 3. 2/ZS 4.517,7
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M slalom 16. 8/ZS 37.7243,6
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C2M sjezd
ŽENKA Ondra
2. 1/ZS 0.771,3
19.06.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 6. 1/ZS 169.2021,0
19.06.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
ŽENKA Ondra
2. 1/ZS 7.500,8
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 C1M sjezd 6. 1/ZS 133.7015,1
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 C2M sjezd
ŽENKA Ondra
2. 1/ZS 21.302,3
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem C1M sjezd 10. 2/ZS 135.6015,4
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem C2M sjezd
ŽENKA Ondra
4. 1/ZS 128.4015,2
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 28. 1/ZS 22.4334,4
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
ŽENKA Ondra
18. 1/ZS 18.0628,8
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 28. 1/ZS 20.8731,9
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
ŽENKA Ondra
17. 1/ZS 16.8026,6
22.05.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 10.   121.5017,8
22.05.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
ŽENKA Ondra
3.   188.2028,3
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C1M sjezd 29.   18.6222,2
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C2M sjezd
ŽENKA Ondra
18.   19.8024,7
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz C1M sjezd 26. 1/ZS 234.0621,7
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz C2M sjezd
ŽENKA Ondra
12. 1/ZS 235.5722,7
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C1M sjezd 23. 1/ZS 254.6026,7
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C2M sjezd
ŽENKA Ondra
8. 1/ZS 195.8020,6
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C1M sjezd 22. 1/ZS 269.6028,1
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C2M sjezd
ŽENKA Ondra
9. 1/ZS 233.8024,5
24.04.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 8. 1/ZS 226.2028,9
24.04.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
ŽENKA Ondra
3. 1/ZS 41.004,5
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1M slalom 23. 5/ZS 35.2032,4
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 72. 13/ZS 115.90111,2
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo C1M sjezd 9. 1/ZS 162.1022,4
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1M slalom 19. 5/ZS 21.6018,0
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 54. 11/ZS 36.9034,0
27.03.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 7. 1/ZS 227.1028,4
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C1M slalom 39. 7/ZS 190.80213,7
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce C1M sjezd 10. 9/ZS 125.7026,9
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce C2M sjezd
RUFFER Matěj
2. 2/ZS 3.800,8
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí C1M sjezd 3.   1.572,6
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí C2M sjezd
RUFFER Matěj
2.   1.162,2
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 15. 1/ZS 33.3027,9
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 30. 5/ZS 41.4036,4
22.06.2013 Sjezd na Loučné C1M sjezd 5. 1/ZS 135.8024,8
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 13. 1/ZS 32.6026,6
22.06.2013 Sjezd na Loučné C2M sjezd
ŽENKA Ondra
5. 1/ZS 164.3027,7
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 31. 6/ZS 48.6043,9
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí C1M sjezd 10. 1/ZS 101.5016,3
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí C2M sjezd
RUFFER Mat?j
5. 2/ZS 88.8014,7
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí C1M sjezd 22. 4/ZS 140.6024,6
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí C2M sjezd
RUFFER Mat?j
13. 3/ZS 97.4016,6
06.06.2013 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 7.   289.3033,9
06.06.2013 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
RUFFER Matěj
1.  
02.05.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka C1M sjezd 7.   306.4036,7
02.05.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka C2M sjezd
NOVÁK Kuba
2.   344.0040,8
25.04.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka C1M sjezd 6.   380.2047,4
25.04.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka C2M sjezd
NOVÁK Kuba
3.   472.4055,5
04.04.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka C1M sjezd 9.   845.70103,7
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 88. 13/ZM 43.9043,1
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 54. 8/ZM 65.6062,1
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 101. 16/ZM 51.4054,0
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 62. 8/ZM 68.9065,2
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 30. 4/ZM 47.7041,1
17.06.2012 VZ ve sjezdu na Loučné, 4.ČP žáků ve sjezdu řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C1M sjezd 39. 2/ZM 432.3069,4
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 49. 10/ZM 46.5045,1
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 50. 6/ZM 72.9065,3
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 57. 10/ZM 53.7050,4
26.04.2012 Sjezd na Chrudimce, závod č.2 Řeka Chrudimka, Pardubice K1M sjezd 7.   464.0054,5
05.04.2012 Sjezd na Chrudimce, závod č.1 Řeka Chrudimka, Pardubice K1M sjezd 7.   497.6057,6
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Ženka MartinTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 3 02.08.19 updated from RVP
Ženka MartinTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 04.06.18 updated from RVP
Ženka MartinTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 2 20.11.17 updated from RVP
Ženka MartinTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 2 23.11.16 updated from RVP
Ženka MartinTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 1 02.11.15 updated from RVP
Ženka MartinTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 3   C2: 1 28.09.15 updated from RVP
Ženka MartinTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 3   C2: 2 28.10.14 updated from RVP
Ženka MartinTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 3   C2: 3 14.08.14 updated from RVP
Ženka MartinTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 3 14.07.14 updated from RVP
Ženka MartinTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 15.07.13 updated from RVP
Žeňka MartinTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.05.13 updated from RVP
Žeňka MartinTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.06.11 inserted RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|4521|0|N

rok 2020

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.C2M
Ženka Ondra
1/1 3

rok 2019

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
51.C1M 1/1 3
29.C2M
Ženka Ondra
3/3 9

rok 2018

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
36.C2M
Ženka Ondra
2/2 7

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 1/1 0
 C2M
Ženka Ondra
2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
35.C1M 2/2 45
23.C2M
Ženka Ondra
3/3 70
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
33.C1M 1/1 19
13.C2M
Ženka Ondra
2/2 29

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
29.C1M 4/4 22
20.C2M
Ženka Ondra
4/4 76
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.C1M 5/10 79
14.C2M
Ženka Ondra
5/6 69
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 C2M
Ženka Ondra
4/4 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
109.C1M 2/2 50
75.C2M
Ženka Ondra
2/2 11
303.K1M 2/2 41
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C1M 6/7 48
19.C2M
Ženka Ondra
6/7 74
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C1M 5/10 52
13.C2M
Ženka Ondra
5/10 103
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C1M 5/9 26
11.C2M
Ženka Ondra
5/9 28

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
157.C1M 5/6 18
356.K1M 4/4 18
Slalom: Oblastní žebříček Morava
45.C1M 2/2 12
Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.C1M 7/8 7
15.C2M
Ženka Ondra
7/8 101
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.C1M 5/17 34
18.C2M
Ženka Ondra
5/15 40
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
26.C1M 5/10 8
11.C2M
Ženka Ondra
5/10 15

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
168.C1M 2/2 4
315.K1M 2/2 5
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.C1M 5/5 15
25.C2M
Novák Kuba
2/2 10
43.C2M
Ruffer Matěj
1/1 1
 C2M
Ženka Ondra
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
35.C1M 2/2 6
21.C2M
Ruffer Matěj
2/2 5

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
330.K1M 4/4 12
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
119.K1M 2/2 1

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2017201620152014
C1M64292236
C2M44201915

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2015201420132012
C1M109157168208
C2M75---
K1M303356315330

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015201420132012
C2M3029362314131858-
C1M-51-3522232924100
K1M--------119

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20142013
C1M4568

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20172016201520142013
C1M3336132635
C2M1321111121
Fotky nenalezeny.
0|4521|0|N

rok 2020

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.C2M
Ženka Ondra
1/1 3

rok 2019

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
51.C1M 1/1 3
29.C2M
Ženka Ondra
3/3 9

rok 2018

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
36.C2M
Ženka Ondra
2/2 7

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 1/1 0
 C2M
Ženka Ondra
2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
35.C1M 2/2 45
23.C2M
Ženka Ondra
3/3 70
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
33.C1M 1/1 19
13.C2M
Ženka Ondra
2/2 29

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
29.C1M 4/4 22
20.C2M
Ženka Ondra
4/4 76
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.C1M 5/10 79
14.C2M
Ženka Ondra
5/6 69
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 C2M
Ženka Ondra
4/4 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
109.C1M 2/2 50
75.C2M
Ženka Ondra
2/2 11
303.K1M 2/2 41
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C1M 6/7 48
19.C2M
Ženka Ondra
6/7 74
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C1M 5/10 52
13.C2M
Ženka Ondra
5/10 103
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C1M 5/9 26
11.C2M
Ženka Ondra
5/9 28

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
157.C1M 5/6 18
356.K1M 4/4 18
Slalom: Oblastní žebříček Morava
45.C1M 2/2 12
Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.C1M 7/8 7
15.C2M
Ženka Ondra
7/8 101
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.C1M 5/17 34
18.C2M
Ženka Ondra
5/15 40
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
26.C1M 5/10 8
11.C2M
Ženka Ondra
5/10 15

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
168.C1M 2/2 4
315.K1M 2/2 5
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.C1M 5/5 15
25.C2M
Novák Kuba
2/2 10
43.C2M
Ruffer Matěj
1/1 1
 C2M
Ženka Ondra
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
35.C1M 2/2 6
21.C2M
Ruffer Matěj
2/2 5

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
330.K1M 4/4 12
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
119.K1M 2/2 1

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2017201620152014
C1M64292236
C2M44201915

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2015201420132012
C1M109157168208
C2M75---
K1M303356315330

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015201420132012
C2M3029362314131858-
C1M-51-3522232924100
K1M--------119

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20142013
C1M4568

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20172016201520142013
C1M3336132635
C2M1321111121

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
12 16 2 2 59 55 146
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody38.931.01927
C1M28.723.0915
K1M54.854.01911
C2M17.017.0171
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,027
C1M00,000,000,000,015
K1M00,000,000,000,011
C2M00,000,000,000,01
Celkem00,000,000,000,027
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody52888171019,2
C1M2963422620,7
K1M2122811419,0
C2M2261300,0
Celkem52888171019,2
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Ženka Martinsl 151
26.09.15
sl 107
09.08.14
sl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
pořadí31.44.11.9.23.19.15.13.54.62.30.50.
odstup %18,876,921,118,232,418,027,926,662,165,241,165,3
% poražených soupeřů59,512,233,350,031,330,830,033,33,61,614,75,8
pořadí2012201320142015celkem
průměr49.014.021.231.030.1
medián5013193123
modus30139319
počet závodů425112
průměrný odstup od vítěze %58,427,233,318,839,5
průměrné % poražených soupeřů6,431,731,559,525,5
počet jízd8410224
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
2
40,0%
0
0,0%
2
16,7%
čistých jízd2
25,0%
2
50,0%
2
20,0%
0
0,0%
6
25,0%

Kategorie K1M

Ženka Martinsl 151
26.09.15
sl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
pořadí78.24.19.72.54.30.31.88.101.49.57.
odstup %33,432,025,3111,234,036,443,943,154,045,150,4
% poražených soupeřů30,028,143,82,725,425,623,128,123,736,041,1
pořadí2012201320142015celkem
průměr73.830.542.378.054.8
medián5730247854
modus4930197819
počet závodů424111
průměrný odstup od vítěze %48,240,250,633,446,3
průměrné % poražených soupeřů32,224,425,030,028,0
počet jízd848222
lepší 1. jízda3
75,0%
0
0,0%
3
75,0%
1
100,0%
7
63,6%
čistých jízd3
37,5%
0
0,0%
2
25,0%
0
0,0%
5
22,7%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Ženka Martinsl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
Hanácké NE
29.09.13
pořadí14.16.39.
odstup %38,243,6213,7
% poražených soupeřů48,040,011,6
pořadí20132014celkem
průměr39.015.023.0
medián391416
modus391414
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %213,740,998,5
průměrné % poražených soupeřů11,644,033,2
počet jízd246
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
16,7%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Ženka Martinsj 80
17.06.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí8.18.18.18.20.26.23.22.
odstup %11,30,014,417,923,121,726,728,1
% poražených soupeřů78,137,041,429,213,619,429,025,0
pořadí2014201520162017celkem
průměr23.719.018.08.019.1
medián231818818
modus221818818
počet závodů32218
průměrný odstup od vítěze %25,520,57,211,317,9
průměrné % poražených soupeřů24,521,439,278,134,1

Kategorie C2M

Ženka Martinsj 80
17.06.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí2.9.9.9.12.8.9.
odstup %4,00,05,912,922,720,624,5
% poražených soupeřů95,750,052,942,931,341,733,3
pořadí2014201520162017celkem
průměr9.79.09.02.08.3
medián99929
modus89929
počet závodů31217
průměrný odstup od vítěze %22,612,92,94,012,9
průměrné % poražených soupeřů35,442,951,595,749,7

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Ženka Martinsj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
sj 18
19.04.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí6.7.5.6.3.10.22.9.10.22.
odstup %14,915,27,810,83,515,428,122,426,924,6
% poražených soupeřů76,272,775,070,671,450,025,042,925,022,2
pořadí2013201420152016celkem
průměr16.011.05.56.510.0
medián109567
modus103566
počet závodů242210
průměrný odstup od vítěze %25,717,39,315,016,9
průměrné % poražených soupeřů23,647,372,874,553,1

Kategorie C2M

Ženka Martinsj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí2.3.2.3.1.4.9.2.13.
odstup %1,63,20,94,80,015,224,50,816,6
% poražených soupeřů93,888,293,888,2100,076,933,392,325,0
pořadí2013201420152016celkem
průměr7.54.72.52.54.3
medián24223
modus21222
počet závodů23229
průměrný odstup od vítěze %8,713,22,82,47,5
průměrné % poražených soupeřů58,770,191,091,076,8

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Ženka Martinsj 26
18.04.19
sj 80
17.06.17
sj 15
06.04.17
sl 62
02.06.16
sj 36
05.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 26
21.04.16
sj 7
07.04.16
sj 5
03.04.16
sj 3
02.04.16
sj 66
04.06.15
sj 34
07.05.15
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 3
02.04.15
sj 109
09.08.14
sj 79
05.07.14
sj 69
19.06.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 49
22.05.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 25
24.04.14
sj 18
19.04.14
sl 1
27.03.14
sj.Mýto
22.06.13
Chrudimka
06.06.13
sj.Chrudimka
02.05.13
sj.Chrudimka
25.04.13
sj.Chrudimka
04.04.13
sj.V.Mýto
17.06.12
pořadí9.8.8.8.8.18.18.8.10.5.10.3.6.18.20.9.3.6.6.6.10.10.26.23.22.8.9.7.5.7.7.6.9.39.
odstup %35,111,334,54,220,10,014,420,116,812,424,87,913,117,923,117,33,520,021,015,115,417,821,726,728,128,922,428,424,833,936,747,4103,769,4
% poražených soupeřů38,578,136,436,430,037,041,430,010,055,618,266,750,029,213,646,771,437,537,568,850,0---19,429,025,036,442,945,542,940,045,550,0---2,6
pořadí2012201320142015201620172019celkem
průměr39.06.811.311.210.68.09.011.0
medián397898898
modus397638898
počet závodů1512582134
průměrný odstup od vítěze %69,449,320,815,914,122,935,124,6
průměrné % poražených soupeřů2,635,738,641,232,357,338,537,1

Kategorie C2M

Ženka Martinsj 80
25.06.20
sl 59
16.05.19
sj 40
02.05.19
sj 26
18.04.19
sj 63
24.05.18
sj 30
19.04.18
sj 80
17.06.17
sj 15
06.04.17
sj 36
05.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 26
21.04.16
sj 66
04.06.15
sj 34
07.05.15
sj 31
03.05.15
sj 3
02.04.15
sj 109
09.08.14
sj 79
05.07.14
sj 69
19.06.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 49
22.05.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 25
24.04.14
sj.Mýto
22.06.13
Chrudimka
06.06.13
sj.Chrudimka
02.05.13
sj.Chrudimka
25.04.13
pořadí4.3.2.3.1.2.2.2.2.9.9.2.1.1.9.3.1.3.2.2.4.3.12.8.9.3.5.1.2.3.
odstup %18,74,64,78,80,00,14,01,45,00,05,95,00,00,012,917,80,010,30,82,315,228,322,720,624,54,527,70,040,855,5
% poražených soupeřů62,571,487,560,0100,087,595,780,075,050,052,975,0100,0100,042,960,0100,0---50,090,976,966,731,341,733,3------100,075,050,0
pořadí20132014201520162017201820192020celkem
průměr2.84.73.55.52.01.52.74.03.8
medián231221343
modus131221342
počet závodů41044223130
průměrný odstup od vítěze %31,012,97,74,02,70,16,018,711,4
průměrné % poražených soupeřů56,349,175,763,287,993,873,062,563,9

Kategorie K1M

Ženka Martinsj.Chrudimka
26.04.12
sj.Chrudimka
05.04.12
pořadí7.7.
odstup %54,557,6
% poražených soupeřů40,025,0
pořadí2012celkem
průměr7.07.0
medián77
modus77
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %56,156,1
průměrné % poražených soupeřů32,532,5

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Ženka Martinsj 80
17.06.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 13
12.04.15
sj 11
11.04.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí8.18.18.18.20.6.7.26.23.22.10.22.
odstup %11,30,014,417,923,111,116,121,726,728,116,324,6
% poražených soupeřů78,137,041,429,213,664,360,019,429,025,043,822,2
pořadí20132014201520162017celkem
průměr16.023.712.818.08.016.5
medián1023718818
modus1022618818
počet závodů2342112
průměrný odstup od vítěze %20,425,517,17,211,317,6
průměrné % poražených soupeřů33,024,541,839,278,138,6

Kategorie C2M

Ženka Martinsj 80
17.06.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sj 12
12.04.15
sj 10
11.04.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí2.9.9.9.2.4.12.8.9.5.13.
odstup %4,00,05,912,97,112,722,720,624,514,716,6
% poražených soupeřů95,750,052,942,975,050,031,341,733,355,625,0
pořadí20132014201520162017celkem
průměr9.09.75.09.02.07.5
medián594929
modus582929
počet závodů2332111
průměrný odstup od vítěze %15,722,610,92,94,012,9
průměrné % poražených soupeřů40,335,456,051,595,750,3

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Ženka Martinsj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí16.22.18.20.16.30.29.28.28.29.
odstup %17,520,718,822,913,236,534,434,431,922,2
% poražených soupeřů42,319,229,217,437,59,417,610,015,617,6
pořadí20142015celkem
průměr28.818.423.6
medián291822
modus281616
počet závodů5510
průměrný odstup od vítěze %31,918,625,2
průměrné % poražených soupeřů14,029,121,6

Kategorie C2M

Ženka Martinsj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí13.16.18.17.10.20.21.18.17.18.
odstup %12,917,121,619,012,728,929,228,826,624,7
% poražených soupeřů36,821,15,615,847,15,09,15,611,119,0
pořadí201420152016celkem
průměr18.815.313.016.8
medián18161317
modus18101318
počet závodů54110
průměrný odstup od vítěze %27,617,612,922,2
průměrné % poražených soupeřů10,022,436,817,6

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Ženka Martinsl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
sj 117
23.08.14
MČRž sprint
08.09.13
pořadí5.9.2.29.3.
odstup %12,116,00,134,42,6
% poražených soupeřů76,557,990,917,681,8
pořadí201320142015celkem
průměr3.013.35.09.6
medián3955
modus3252
počet závodů1315
průměrný odstup od vítěze %2,616,912,113,0
průměrné % poražených soupeřů81,855,576,564,9

Kategorie C2M

Ženka Martinsj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
sj 117
23.08.14
MČRž sprint
08.09.13
pořadí13.6.6.1.21.2.
odstup %12,912,612,70,029,22,2
% poražených soupeřů36,861,566,7100,09,190,0
pořadí2013201420152016celkem
průměr2.09.36.013.08.2
medián266136
modus216136
počet závodů13116
průměrný odstup od vítěze %2,214,012,612,911,6
průměrné % poražených soupeřů90,058,661,536,860,7

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Ženka Martinsj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí16.22.18.20.16.30.29.28.29.
odstup %17,520,718,822,913,236,534,431,922,2
% poražených soupeřů42,319,229,217,437,59,417,615,617,6
pořadí20142015celkem
průměr29.018.423.1
medián291822
modus291616
počet závodů459
průměrný odstup od vítěze %31,218,624,2
průměrné % poražených soupeřů15,129,122,9

Kategorie C2M

Ženka Martinsj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí13.16.18.17.10.20.21.17.18.
odstup %12,917,121,619,012,728,929,226,624,7
% poražených soupeřů36,821,15,615,847,15,09,111,119,0
pořadí201420152016celkem
průměr19.015.313.016.7
medián18161317
modus17101317
počet závodů4419
průměrný odstup od vítěze %27,317,612,921,4
průměrné % poražených soupeřů11,122,436,819,0

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Ženka Martinsj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí16.22.18.20.16.30.29.3.3.28.29.
odstup %17,520,718,822,913,236,534,44,57,731,922,2
% poražených soupeřů42,319,229,217,437,59,417,675,075,015,617,6
pořadí20142015celkem
průměr20.318.419.5
medián281820
modus3163
počet závodů6511
průměrný odstup od vítěze %22,918,620,9
průměrné % poražených soupeřů35,029,132,3

Kategorie C2M

Ženka Martinsj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí13.16.18.17.10.20.21.1.2.17.18.
odstup %12,917,121,619,012,728,929,20,01,326,624,7
% poražených soupeřů36,821,15,615,847,15,09,1100,090,011,119,0
pořadí201420152016celkem
průměr13.215.313.013.9
medián17161317
modus1101317
počet závodů64111
průměrný odstup od vítěze %18,517,612,917,6
průměrné % poražených soupeřů39,022,436,832,8