Ženka Ondra, 2000

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: 3   C2: 3
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŽENKA Martin
3.   40.004,6
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŽENKA Martin
2. 1/U23 41.004,7
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 10.   273.1035,4
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŽENKA Martin
3.   79.108,8
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŽENKA Martin
1.  
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŽENKA Martin
2.   1.000,1
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
ŽENKA Martin
   
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1M sjezd 6. 3/DS 91.048,2
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
ŽENKA Martin
2. 2/DS 43.344,0
18.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 3.   51.306,1
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 7.   252.9031,8
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C2M sjezd
ŽENKA Martin
2.   16.601,4
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1M sjezd 5. 1/DM 64.4510,7
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
ŽENKA Martin
2. 1/DM 9.811,6
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1M sjezd 5. 1/DM 99.729,6
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
ŽENKA Martin
3. 1/DM 33.873,2
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C1M sjezd 7. 1/DM 3.304,0
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 17. 1/DM 7.9516,8
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŽENKA Martin
13. 1/DM 6.1012,9
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C1M sjezd    
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŽENKA Martin
   
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C1M sjezd 7. 1/DM 133.0016,9
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C2M sjezd
ŽENKA Martin
2. 1/DM 43.605,0
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 14. 1/DM
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŽENKA Martin
9. 1/DM
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 19. 2/DM 8.1911,4
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŽENKA Martin
9. 1/DM 4.215,9
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C1M sjezd 7. 1/DM 133.0016,9
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C2M sjezd
ŽENKA Martin
2. 1/DM 43.605,0
07.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C1M sjezd 6.   128.0016,3
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů C1M sjezd 7.   118.9513,2
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů C1M sjezd 9.   260.7023,2
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 51. 8/DM 22.2021,9
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
ŽENKA Martin
18. 3/DM 28.9024,3
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 26. 3/DM 17.9017,0
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 65. 11/DM 28.7028,2
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
ŽENKA Martin
17. 2/DM 34.5029,3
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 28. 3/DM 19.4018,0
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 8. 4/DM 8.4719,1
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
ŽENKA Martin
6. 2/DM 5.5712,6
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 20. 3/DM 13.9327,5
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
ŽENKA Martin
16. 2/DM 8.7417,1
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 25. 4/DM 17.1733,3
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
ŽENKA Martin
18. 3/DM 10.9621,6
04.06.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 4.   5.909,3
04.06.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŽENKA Martin
1.  
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1M sjezd 6. 3/DM 52.698,1
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
ŽENKA Martin
2. 1/DM 5.780,9
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1M sjezd 5. 2/DM 60.329,7
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
ŽENKA Martin
3. 1/DM 29.114,8
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 20.   10.3021,9
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŽENKA Martin
17.   8.9119,0
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 22.   14.3930,2
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŽENKA Martin
   
07.05.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 4.   91.1011,5
07.05.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŽENKA Martin
1.  
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 15. 2/DM 80.1713,7
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŽENKA Martin
9. 1/DM 73.4312,9
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 18. 2/DM 10.6414,6
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŽENKA Martin
10. 1/DM 8.6612,7
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C1M sjezd    
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C2M sjezd
ŽENKA Martin
   
23.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 7.   81.009,8
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 7. 2/DM 99.3011,6
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
ŽENKA Martin
2.   71.307,1
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 6. 1/DM 123.9014,6
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
ŽENKA Martin
4. 1/DM 122.4012,7
02.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 10.   147.2017,9
02.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŽENKA Martin
3.   151.1017,8
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 18.   14.6526,7
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
ŽENKA Martin
6.   6.8412,7
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko C1M sjezd 4. 4/ZS 1.012,6
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko C2M sjezd
ŽENKA Martin
1. 1/ZS
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 33. 2/ZS 52.38100,5
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
ŽENKA Martin
20. 2/ZS 14.6828,9
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C1M sjezd 34. 2/ZS 32.1762,2
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C2M sjezd
ŽENKA Martin
21. 2/ZS 14.7529,2
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1M slalom    
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1M sjezd    
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C2M sjezd
ŽENKA Martin
1. 1/ZS
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1M slalom 40. 9/ZS 57.2164,1
06.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou C1M slalom 8. 1/ZS 18.4017,2
06.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou K1M slalom 20. 5/ZS 27.0027,3
05.07.2014 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C1M sjezd 5. 1/ZS 61.5015,6
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou C1M slalom 10. 2/ZS 21.5019,6
05.07.2014 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C2M sjezd
ŽENKA Martin
3. 2/ZS 55.9010,3
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou K1M slalom 20. 6/ZS 26.6026,2
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M sjezd 1. 1/ZS
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M slalom 19. 9/ZS 38.9647,0
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C2M sjezd
ŽENKA Martin
1. 1/ZS
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M sjezd 1. 1/ZS
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M slalom 19. 9/ZS 42.1948,8
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C2M sjezd
ŽENKA Martin
2. 1/ZS 0.771,3
19.06.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 8. 2/ZS 232.8028,9
19.06.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
ŽENKA Martin
2. 1/ZS 7.500,8
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 C1M sjezd 8. 2/ZS 142.0016,0
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 C2M sjezd
ŽENKA Martin
2. 1/ZS 21.302,3
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem C1M sjezd 9. 1/ZS 134.4015,3
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem C2M sjezd
ŽENKA Martin
4. 1/ZS 128.4015,2
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd    
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
ŽENKA Martin
18. 1/ZS 18.0628,8
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 30. 2/ZS 23.7836,3
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
ŽENKA Martin
17. 1/ZS 16.8026,6
22.05.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
ŽENKA Martin
3.   188.2028,3
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C1M sjezd 31.   21.1525,2
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C2M sjezd
ŽENKA Martin
18.   19.8024,7
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz C1M sjezd    
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz C2M sjezd
ŽENKA Martin
12. 1/ZS 235.5722,7
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C1M sjezd 28. 2/ZS 298.2031,3
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C2M sjezd
ŽENKA Martin
8. 1/ZS 195.8020,6
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C1M sjezd 25. 2/ZS 324.2033,7
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C2M sjezd
ŽENKA Martin
9. 1/ZS 233.8024,5
24.04.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 10. 2/ZS 265.6033,9
24.04.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
ŽENKA Martin
3. 1/ZS 41.004,5
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1M slalom 25. 6/ZS 38.7035,7
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 65. 11/ZS 56.8054,5
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo C1M sjezd 11. 2/ZS 189.7026,2
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1M slalom 21. 6/ZS 23.1019,3
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 55. 12/ZS 38.0035,0
27.03.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 9. 2/ZS 259.5032,5
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C1M slalom 38. 6/ZS 175.30196,3
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce C1M sjezd 6. 6/ZS 38.208,2
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce C2M sjezd
VESELÝ František
10. 10/ZS 68.2014,4
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí C1M sjezd 8.   7.3712,1
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí C2M sjezd
VESELÝ František
10.   20.4238,0
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 16. 2/ZS 34.0028,5
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 31. 6/ZS 43.3038,0
22.06.2013 Sjezd na Loučné C1M sjezd 6. 2/ZS 168.5030,8
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 15. 3/ZS 39.1031,9
22.06.2013 Sjezd na Loučné C2M sjezd
ŽENKA Martin
5. 1/ZS 164.3027,7
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 28. 5/ZS 41.8037,8
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí C1M sjezd 15. 6/ZS 132.3021,3
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí C1M sjezd 27. 8/ZS 174.7030,5
06.06.2013 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 9.   440.5051,6
02.05.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka C1M sjezd 9.   449.6053,8
02.05.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka C2M sjezd
RUFFER Matěj
3.   536.5063,7
25.04.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka C1M sjezd 8.   560.4069,8
25.04.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka C2M sjezd
RUFFER Matěj
2.   337.3039,6
04.04.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka C1M sjezd 8.   688.0084,4
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 90. 15/ZM 46.0045,2
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 52. 7/ZM 61.1057,9
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 96. 13/ZM 48.2050,6
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 56. 6/ZM 55.9052,9
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 32. 6/ZM 52.7045,4
17.06.2012 VZ ve sjezdu na Loučné, 4.ČP žáků ve sjezdu řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C1M sjezd 40. 3/ZM 438.3070,4
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 51. 11/ZM 54.3052,7
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 47. 4/ZM 60.9054,5
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 82. 19/ZM 108.40101,8
26.04.2012 Sjezd na Chrudimce, závod č.2 Řeka Chrudimka, Pardubice K1M sjezd 8.   466.0054,7
05.04.2012 Sjezd na Chrudimce, závod č.1 Řeka Chrudimka, Pardubice K1M sjezd 8.   512.4059,3
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Ženka OndraTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 3 02.08.19 updated from RVP
Ženka OndraTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 3 13.11.18 updated from RVP
Ženka OndraTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 04.06.18 updated from RVP
Ženka OndraTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 2 20.11.17 updated from RVP
Ženka OndraTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 2 23.11.16 updated from RVP
Ženka OndraTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 1 02.11.15 updated from RVP
Ženka OndraTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 3   C2: 1 28.09.15 updated from RVP
Ženka OndraTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 3   C2: 2 28.10.14 updated from RVP
Ženka OndraTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 3   C2: 3 14.08.14 updated from RVP
Ženka OndraTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 3 14.07.14 updated from RVP
Ženka OndraTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 3 20.11.13 updated from RVP
Žeňka OndraTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.05.13 updated from RVP
Žeňka OndraTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.06.11 inserted RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|4520|0|N

rok 2019

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
58.C1M 1/1 2
29.C2M
Ženka Martin
3/3 9

rok 2018

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
36.C2M
Ženka Martin
2/2 7

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 1/1 0
 C2M
Ženka Martin
2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
27.C1M 3/3 60
23.C2M
Ženka Martin
3/3 70
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
26.C1M 1/1 27
13.C2M
Ženka Martin
2/2 29

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.C1M 4/4 35
20.C2M
Ženka Martin
4/4 76
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.C1M 5/10 116
14.C2M
Ženka Martin
5/6 69
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 C2M
Ženka Martin
4/4 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
94.C1M 2/2 62
75.C2M
Ženka Martin
2/2 11
269.K1M 2/2 70
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.C1M 6/7 36
19.C2M
Ženka Martin
6/7 74
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.C1M 5/11 64
13.C2M
Ženka Martin
5/10 103
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.C1M 5/9 26
11.C2M
Ženka Martin
5/9 28

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
154.C1M 5/6 20
355.K1M 4/4 20
Slalom: Oblastní žebříček Morava
54.C1M 2/2 4
Sjezd: Žebříček Český Pohár
43.C1M 7/8 1
15.C2M
Ženka Martin
7/8 101
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
32.C1M 5/16 27
18.C2M
Ženka Martin
5/15 40
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.C1M 5/10 12
11.C2M
Ženka Martin
5/10 15

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
178.C1M 2/2 1
313.K1M 2/2 7
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
37.C1M 5/5 5
24.C2M
Ruffer Matěj
2/2 10
 C2M
Ženka Martin
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
343.K1M 4/4 4
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2017201620152014
C1M62232443
C2M44201915

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2015201420132012
C1M94154178206
C2M75---
K1M269355313343

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192018201720162015201420132012
C1M58-2719223237101
C2M29362314131858-
K1M-------140

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20142013
C1M5467

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20172016201520142013
C1M2633142260
C2M13211111-
Fotky nenalezeny.
0|4520|0|N

rok 2019

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
58.C1M 1/1 2
29.C2M
Ženka Martin
3/3 9

rok 2018

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
36.C2M
Ženka Martin
2/2 7

rok 2017

Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 1/1 0
 C2M
Ženka Martin
2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
27.C1M 3/3 60
23.C2M
Ženka Martin
3/3 70
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
26.C1M 1/1 27
13.C2M
Ženka Martin
2/2 29

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.C1M 4/4 35
20.C2M
Ženka Martin
4/4 76
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.C1M 5/10 116
14.C2M
Ženka Martin
5/6 69
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 C2M
Ženka Martin
4/4 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
94.C1M 2/2 62
75.C2M
Ženka Martin
2/2 11
269.K1M 2/2 70
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.C1M 6/7 36
19.C2M
Ženka Martin
6/7 74
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.C1M 5/11 64
13.C2M
Ženka Martin
5/10 103
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.C1M 5/9 26
11.C2M
Ženka Martin
5/9 28

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
154.C1M 5/6 20
355.K1M 4/4 20
Slalom: Oblastní žebříček Morava
54.C1M 2/2 4
Sjezd: Žebříček Český Pohár
43.C1M 7/8 1
15.C2M
Ženka Martin
7/8 101
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
32.C1M 5/16 27
18.C2M
Ženka Martin
5/15 40
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.C1M 5/10 12
11.C2M
Ženka Martin
5/10 15

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
178.C1M 2/2 1
313.K1M 2/2 7
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
37.C1M 5/5 5
24.C2M
Ruffer Matěj
2/2 10
 C2M
Ženka Martin
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
343.K1M 4/4 4
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2017201620152014
C1M62232443
C2M44201915

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2015201420132012
C1M94154178206
C2M75---
K1M269355313343

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192018201720162015201420132012
C1M58-2719223237101
C2M29362314131858-
K1M-------140

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20142013
C1M5467

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20172016201520142013
C1M2633142260
C2M13211111-

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
12 16 2 2 57 51 140
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody38.731.01927
C1M28.425.01915
K1M54.855.02011
C2M17.017.0171
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,027
C1M00,000,000,000,015
K1M00,000,000,000,011
C2M00,000,000,000,01
Celkem00,000,000,000,027
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody5060412918,0
C1M2845816414,3
K1M201206525,0
C2M2261300,0
Celkem5060412918,0
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Ženka Ondrasl 151
26.09.15
sl 107
09.08.14
sl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
pořadí28.40.8.10.25.21.16.15.52.56.32.47.
odstup %18,064,117,219,635,719,328,531,957,952,945,454,5
% poražených soupeřů63,520,453,343,825,023,125,022,27,311,38,811,5
pořadí2012201320142015celkem
průměr46.815.520.828.029.2
medián4715212825
modus32158288
počet závodů425112
průměrný odstup od vítěze %52,730,231,218,037,1
průměrné % poražených soupeřů9,723,633,163,526,3
počet jízd7410223
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
3
60,0%
1
100,0%
4
33,3%
čistých jízd3
42,9%
1
25,0%
1
10,0%
0
0,0%
5
21,7%

Kategorie K1M

Ženka Ondrasl 151
26.09.15
sl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
pořadí65.20.20.65.55.31.28.90.96.51.82.
odstup %28,227,326,254,535,038,037,845,250,652,7101,8
% poražených soupeřů41,840,640,612,323,923,130,826,427,533,314,7
pořadí2012201320142015celkem
průměr79.829.540.065.054.8
medián8228206555
modus5128206520
počet závodů424111
průměrný odstup od vítěze %62,637,935,828,245,2
průměrné % poražených soupeřů25,527,029,441,828,6
počet jízd847221
lepší 1. jízda1
25,0%
0
0,0%
2
50,0%
0
0,0%
3
27,3%
čistých jízd2
25,0%
2
50,0%
2
28,6%
0
0,0%
6
28,6%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Ženka Ondrasl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
Hanácké NE
29.09.13
pořadí19.19.38.
odstup %47,048,8196,3
% poražených soupeřů28,028,014,0
pořadí20132014celkem
průměr38.019.025.3
medián381919
modus381919
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %196,347,997,4
průměrné % poražených soupeřů14,028,023,3
počet jízd246
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Ženka Ondrasj 80
17.06.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí6.14.19.15.28.25.
odstup %8,20,011,413,731,333,7
% poražených soupeřů84,451,937,941,712,914,3
pořadí2014201520162017celkem
průměr26.515.016.56.017.8
medián251514615
modus25151466
počet závodů21216
průměrný odstup od vítěze %32,513,75,78,216,4
průměrné % poražených soupeřů13,641,744,984,440,5

Kategorie C2M

Ženka Ondrasj 80
17.06.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí2.9.9.9.12.8.9.
odstup %4,00,05,912,922,720,624,5
% poražených soupeřů95,750,052,942,931,341,733,3
pořadí2014201520162017celkem
průměr9.79.09.02.08.3
medián99929
modus89929
počet závodů31217
průměrný odstup od vítěze %22,612,92,94,012,9
průměrné % poražených soupeřů35,442,951,595,749,7

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Ženka Ondrasj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
sj 18
19.04.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí5.5.6.5.9.25.11.6.27.
odstup %10,79,68,19,715,333,726,28,230,5
% poražených soupeřů81,081,868,876,555,614,328,658,33,7
pořadí2013201420152016celkem
průměr16.515.05.55.011.0
medián611556
modus69555
počet závodů23229
průměrný odstup od vítěze %19,325,18,910,216,9
průměrné % poražených soupeřů31,032,872,781,452,1

Kategorie C2M

Ženka Ondrasj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
MČRž sjezd
28.09.13
pořadí2.3.2.3.1.4.9.10.
odstup %1,63,20,94,80,015,224,514,4
% poražených soupeřů93,888,293,888,2100,076,933,330,8
pořadí2013201420152016celkem
průměr10.04.72.52.54.3
medián104223
modus101222
počet závodů13228
průměrný odstup od vítěze %14,413,22,82,48,1
průměrné % poražených soupeřů30,870,191,091,075,6

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Ženka Ondrasj 26
18.04.19
sj 80
17.06.17
sj 59
18.05.17
sj 15
06.04.17
sl 62
02.06.16
sj 36
05.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 26
21.04.16
sj 7
07.04.16
sj 5
03.04.16
sj 3
02.04.16
sj 66
04.06.15
sj 34
07.05.15
sj 31
03.05.15
sl 22
23.04.15
sj 3
02.04.15
sj 79
05.07.14
sj 69
19.06.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 25
24.04.14
sj 18
19.04.14
sl 1
27.03.14
sj.Mýto
22.06.13
Chrudimka
06.06.13
sj.Chrudimka
02.05.13
sj.Chrudimka
25.04.13
sj.Chrudimka
04.04.13
sj.V.Mýto
17.06.12
pořadí10.6.3.7.7.7.14.19.7.6.7.9.4.4.15.7.10.5.8.8.9.28.25.10.11.9.6.9.9.8.8.40.
odstup %35,48,26,131,84,016,90,011,416,916,313,223,29,311,513,79,817,915,628,916,015,331,333,733,926,232,530,851,653,869,884,470,4
% poražených soupeřů30,884,475,045,545,540,051,937,940,050,033,327,350,070,041,740,040,050,012,556,355,612,914,318,228,627,328,620,027,330,012,5---
pořadí2012201320142015201620172019celkem
průměr40.08.012.68.09.55.310.010.5
medián4089776108
modus4088473107
počet závodů159583132
průměrný odstup od vítěze %70,458,125,912,412,715,335,426,2
průměrné % poražených soupeřů0,023,730,648,340,768,330,837,4

Kategorie C2M

Ženka Ondrasl 59
16.05.19
sj 40
02.05.19
sj 26
18.04.19
sj 63
24.05.18
sj 30
19.04.18
sj 80
17.06.17
sj 15
06.04.17
sj 36
05.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 26
21.04.16
sj 66
04.06.15
sj 34
07.05.15
sj 31
03.05.15
sj 3
02.04.15
sj 109
09.08.14
sj 79
05.07.14
sj 69
19.06.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 49
22.05.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 25
24.04.14
sj.Mýto
22.06.13
sj.Chrudimka
02.05.13
sj.Chrudimka
25.04.13
pořadí3.2.3.1.2.2.2.2.9.9.2.1.1.9.3.1.3.2.2.4.3.12.8.9.3.5.3.2.
odstup %4,64,78,80,00,14,01,45,00,05,95,00,00,012,917,80,010,30,82,315,228,322,720,624,54,527,763,739,6
% poražených soupeřů71,487,560,0100,087,595,780,075,050,052,975,0100,0100,042,960,0100,0---50,090,976,966,731,341,733,3------50,075,0
pořadí2013201420152016201720182019celkem
průměr3.34.73.55.52.01.52.73.9
medián33122133
modus23122132
počet závodů3104422328
průměrný odstup od vítěze %43,712,97,74,02,70,16,011,8
průměrné % poražených soupeřů41,749,175,763,287,993,873,062,6

Kategorie K1M

Ženka Ondrasj.Chrudimka
26.04.12
sj.Chrudimka
05.04.12
pořadí8.8.
odstup %54,759,3
% poražených soupeřů30,012,5
pořadí2012celkem
průměr8.08.0
medián88
modus88
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %57,057,0
průměrné % poražených soupeřů21,321,3

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Ženka Ondrasj 80
17.06.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sj 13
12.04.15
sj 11
11.04.15
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí6.14.19.15.7.6.28.25.15.27.
odstup %8,20,011,413,711,614,631,333,721,330,5
% poražených soupeřů84,451,937,941,757,166,712,914,312,53,7
pořadí20132014201520162017celkem
průměr21.026.59.316.56.016.2
medián1525714615
modus152561466
počet závodů2232110
průměrný odstup od vítěze %25,932,513,35,78,217,6
průměrné % poražených soupeřů8,113,655,244,984,438,3

Kategorie C2M

Ženka Ondrasj 80
17.06.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sj 12
12.04.15
sj 10
11.04.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí2.9.9.9.2.4.12.8.9.
odstup %4,00,05,912,97,112,722,720,624,5
% poražených soupeřů95,750,052,942,975,050,031,341,733,3
pořadí2014201520162017celkem
průměr9.75.09.02.07.1
medián94929
modus82929
počet závodů33219
průměrný odstup od vítěze %22,610,92,94,012,3
průměrné % poražených soupeřů35,456,051,595,752,5

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Ženka Ondrasj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí17.20.25.20.22.18.33.34.30.31.
odstup %16,827,533,321,930,214,6100,562,236,325,2
% poražených soupeřů38,526,97,720,88,729,2---2,99,411,8
pořadí201420152016celkem
průměr32.021.017.025.0
medián31201722
modus30201720
počet závodů45110
průměrný odstup od vítěze %56,125,516,836,9
průměrné % poražených soupeřů6,018,738,515,6

Kategorie C2M

Ženka Ondrasj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí13.16.18.17.10.20.21.18.17.18.
odstup %12,917,121,619,012,728,929,228,826,624,7
% poražených soupeřů36,821,15,615,847,15,09,15,611,119,0
pořadí201420152016celkem
průměr18.815.313.016.8
medián18161317
modus18101318
počet závodů54110
průměrný odstup od vítěze %27,617,612,922,2
průměrné % poražených soupeřů10,022,436,817,6

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Ženka Ondrasj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
sj 117
23.08.14
MČRž sprint
08.09.13
pořadí17.8.18.4.34.8.
odstup %16,819,126,72,662,212,1
% poražených soupeřů38,558,810,572,72,936,4
pořadí2013201420152016celkem
průměr8.018.78.017.014.8
medián8188178
modus848178
počet závodů13116
průměrný odstup od vítěze %12,130,519,116,823,2
průměrné % poražených soupeřů36,428,758,838,536,6

Kategorie C2M

Ženka Ondrasj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
sj 117
23.08.14
MČRž sprint
08.09.13
pořadí13.6.6.1.21.10.
odstup %12,912,612,70,029,238,0
% poražených soupeřů36,861,566,7100,09,110,0
pořadí2013201420152016celkem
průměr10.09.36.013.09.5
medián1066136
modus1016136
počet závodů13116
průměrný odstup od vítěze %38,014,012,612,917,6
průměrné % poražených soupeřů10,058,661,536,847,4

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Ženka Ondrasj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí17.20.25.20.22.18.33.34.30.31.
odstup %16,827,533,321,930,214,6100,562,236,325,2
% poražených soupeřů38,526,97,720,88,729,2---2,99,411,8
pořadí201420152016celkem
průměr32.021.017.025.0
medián31201722
modus30201720
počet závodů45110
průměrný odstup od vítěze %56,125,516,836,9
průměrné % poražených soupeřů6,018,738,515,6

Kategorie C2M

Ženka Ondrasj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí13.16.18.17.10.20.21.17.18.
odstup %12,917,121,619,012,728,929,226,624,7
% poražených soupeřů36,821,15,615,847,15,09,111,119,0
pořadí201420152016celkem
průměr19.015.313.016.7
medián18161317
modus17101317
počet závodů4419
průměrný odstup od vítěze %27,317,612,921,4
průměrné % poražených soupeřů11,122,436,819,0

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Ženka Ondrasj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí17.20.25.20.22.18.33.34.1.1.30.31.
odstup %16,827,533,321,930,214,6100,562,20,00,036,325,2
% poražených soupeřů38,526,97,720,88,729,2---2,9100,0100,09,411,8
pořadí201420152016celkem
průměr21.721.017.021.0
medián30201720
modus120171
počet závodů65112
průměrný odstup od vítěze %37,425,516,830,7
průměrné % poražených soupeřů37,418,738,529,7

Kategorie C2M

Ženka Ondrasj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí13.16.18.17.10.20.21.1.2.17.18.
odstup %12,917,121,619,012,728,929,20,01,326,624,7
% poražených soupeřů36,821,15,615,847,15,09,1100,090,011,119,0
pořadí201420152016celkem
průměr13.215.313.013.9
medián17161317
modus1101317
počet závodů64111
průměrný odstup od vítěze %18,517,612,917,6
průměrné % poražených soupeřů39,022,436,832,8