Švagr Rostislav, 2000

SK Týniště nad Orlicíregistrační číslo: 063009
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: -   C2: 3  sjezd K1: 2   C1: -   C2: 3
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 48. 4/U23 25.5824,3
78
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 71. 3/U23 29.3928,0
61
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 31. 13/U23 5.9913,5ČP/OČ/OM
14/193/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 23. 12/U23 5.4512,5ČP/OČ/OM
25/217/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km K1M sjezd     ČP/OČ/OM
37/154/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový K1M sjezd 7. 4/U23 56.197,4ČP/OČ/OM
49/132/0
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) C2M slalom
SUCHÁNEK Daniel
1.  
19
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) K1M slalom    
0
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce C2M slalom
SUCHÁNEK Daniel
4.   24.2320,4
8
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce K1M slalom 14. 2/U23 16.8917,5
34
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1M sjezd 88.   3533.815.339,7ČP/OČ/OM
0/0/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1M sjezd 19. 8/U23 4.4510,2ČP/OČ/OM
21/176/0
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd 24. 9/U23 102.7812,2ČP/OČ/OM
12/66/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd 18. 9/U23 9.6611,4ČP/OČ/OM
21/142/0
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 22. 7/U23 154.4615,1ČP/OČ/OM
14/66/0
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 17. 7/U23 138.6612,6ČP/OČ/OM
23/84/0
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 55. 2/U23 37.5838,6
25
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 85. 2/U23 64.7168,2
20
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom    
0
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 17. 7/U23 86.228,9ČP/OČ/OM
23/125/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 18. 7/U23 80.689,3ČP/OČ/OM
21/131/0
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1M slalom 11. 5/U23 19.8925,1
20
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 10. 6/U23 1.954,3ČP/OČ/OM
37/153/0
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
21. 5/U23 6.5613,6ČP/OČ/OM
15/2/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 10. 6/U23 4.5010,4ČP/OČ/OM
37/165/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
22. 5/U23 8.2417,2ČP/OČ/OM
14/2/0
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 10. 1/U23 70.279,3ČP/OČ/OM
40/144/0
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1M sjezd 8. 2/U23 4.138,3ČP/OČ/OM
46/204/0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 24. 7/U23 4.5510,2ČP/OČ/OM
31/173/0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
17. 3/U23 3955.618.008,9ČP/OČ/OM
25/8/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 30. 9/U23 4.8310,7ČP/OČ/OM
21/138/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
18. 4/U23 7.5515,2ČP/OČ/OM
23/2/0
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 1. 1/U23
52
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 1. 1/U23
57
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
   
0
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
3.   3542.496.160,9
0
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 1. 1/U23
54
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 1. 1/U23
57
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
   
0
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
3.   3542.796.193,7
0
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
SUCHÁNEK Daniel
3.   5.705,0
6
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 5. 1/U23 3.303,4
80
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 1. 1/U23
61
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
SUCHÁNEK Daniel
3.   5.805,1
5
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 10. 2/U23 9.109,5
58
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 12. 2/U23 47.567,2OČ/OM
96/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
14. 5/U23 124.9716,6OČ/OM
3/0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 10. 2/U23 0.100,2ČP/OČ/OM
37/163/0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
11. 1/U23 4.609,9ČP/OČ/OM
35/37/0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 4. 2/U23 0.050,1ČP/OČ/OM
57/181/0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
    ČP/OČ/OM
31/19/0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 22. 4/U23 13.4013,9
164
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 16. 2/U23 11.9012,7
202
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1M sjezd 7. 1/U23 47.466,3ČP/OČ/OM
49/114/0
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
6. 2/U23 55.836,8ČP/OČ/OM
49/42/0
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1M sjezd 5. 1/U23 2.455,1ČP/OČ/OM
57/198/0
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
8. 3/U23 5.9011,7ČP/OČ/OM
43/36/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 16. 6/U23 4.4510,1ČP/OČ/OM
37/200/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
16. 5/U23 6.8714,4ČP/OČ/OM
27/26/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 21. 6/U23 5.3912,4ČP/OČ/OM
31/171/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
11. 4/U23 4.9410,3ČP/OČ/OM
40/56/0
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 1. 1/U23
42
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 1. 1/U23
51
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 1. 1/U23
46
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 13. 4/U23 2.524,3ČP/OČ/OM
29/132/0
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
12. 4/U23 7.0311,3ČP/OČ/OM
33/31/0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 11. 3/U23 2.774,7ČP/OČ/OM
35/168/0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
8. 4/U23 5.378,5ČP/OČ/OM
43/79/0
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 11. 3/U23 57.005,9ČP/OČ/OM
35/152/0
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
9. 3/U23 155.1415,0ČP/OČ/OM
40/25/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 11. 3/U23 57.456,1ČP/OČ/OM
35/171/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
8. 3/U23 126.5212,4ČP/OČ/OM
43/37/0
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 7. 2/U23 72.257,0ČP/OČ/OM
46/97/0
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 9. 2/U23 96.009,3ČP/OČ/OM
40/86/0
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 8. 2/U23 54.007,2OM
98
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 10. 2/U23 57.306,6OM
106
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 10. 2/U23 65.307,3OM
122
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 10. 3/U23 57.307,6OM
114
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 29. 4/DS 15.2013,3
117
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 20. 4/DS 13.9911,8
158
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1M sjezd 5. 3/DS 3.555,7-
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
1. 1/DS -
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1M sjezd 20. 2/DS 82.0110,9ČP/OČ/OM
33/121/0
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
7. 1/DS 46.556,9ČP/OČ/OM
49/18/0
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 20. 3/DS 10.7310,3ČP/OČ/OM
35/134/0
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
7. 2/DS 6.495,7ČP/OČ/OM
49/30/0
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. K1M sjezd 22. 9/U18 5.8213,5-
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. K1M sjezd 34. 16/U18 2.966,5-
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
1. 1/U18 -
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
1. 1/U18 -
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 35. 5/DS 5.4411,9ČP/OČ/OM
17/116/0
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
    ČP/OČ/OM
0/0/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 82.   3959.828.764,5ČP/OČ/OM
0/0/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
22.   3955.067.919,6ČP/OČ/OM
0/0/0
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 9. 4/DS 62.838,8
121
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
3. 2/DS 22.812,6
17
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 7. 3/DS 51.937,4
127
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
4. 2/DS 34.373,9
13
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 15. 3/DS 2.976,5ČP/OČ/OM
29/55/0
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
10. 2/DS 6.3013,4ČP/OČ/OM
37/3/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 18. 3/DS 1.990,1ČP/OČ/OM
23/31/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
9. 1/DS ČP/OČ/OM
43/2/0
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 22. 4/DS 51.7110,1ČP/OČ/OM
14/83/0
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
12. 2/DS 70.9912,8ČP/OČ/OM
33/32/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 23. 4/DS 54.7110,7-
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
8. 2/DS 61.2011,0-
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
1.  
9
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 8. 2/DS 84.009,0OM
60
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 9. 3/DS 88.3011,1OM
55
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 9. 2/DS 84.4010,5OM
56
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 10. 2/DS 96.9010,3OM
57
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 8. 3/DS 104.8012,5
54
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 10. 5/DS 122.0014,7
46
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 10. 3/DS 86.9010,9
56
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 11. 4/DS 90.5011,3
52
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 26. 6/DS 18.9418,8
105
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
KOBLÍŽEK Daniel
20. 2/DS 52.5046,5
2
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 32. 7/DS 20.7020,0
85
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
KOBLÍŽEK Daniel
17. 1/DS 40.7034,3
5
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 13. 9/DS 4.2111,8-
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
5. 5/DS 2.115,1-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 83. 27/DS 48.8156,2-
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 17. 4/DS 4.879,9ČP/OČ/OM
33/43/0
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 18. 4/DS 81.5913,2ČP/OČ/OM
27/37/0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 29. 7/DS 4.8910,4ČP/OČ/OM
19/75/0
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 29. 8/DS 5.4111,5ČP/OČ/OM
15/75/0
30.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 2. 2/DS 18.302,2
23
30.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 2. 2/DS 1.202,6
25
29.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 1. 1/DS
33
29.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 1. 1/DS
33
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 14. 7/DS 67.5113,3ČP/OČ/OM
0/35/77
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 14. 7/DS 118.4812,7ČP/OČ/OM
0/35/93
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 21. 7/DS 5.7513,3ČP/OČ/OM
17/23/0
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 23. 8/DS 6.4815,1ČP/OČ/OM
14/30/0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
   
0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
   
0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) K1M sjezd 3. 2/DS 35.604,6
32
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 3. 2/DS 33.705,2
33
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
1. 1/DS
14
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
   
0
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 3. 2/DS 4.103,9
33
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 4. 3/DS 3.205,6
25
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 25. 6/DS 58.4711,5ČP/OČ/OM
11/54/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 22. 6/DS 6.149,8ČP/OČ/OM
14/58/0
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd 17. 3/DS 139.2016,0ČP/OČ/OM
23/32/0
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1M sjezd 8. 3/DS 102.1012,5
22
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1M sjezd 9. 3/DS 127.8015,6
18
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1M sjezd 11. 3/DS 119.1014,8
22
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1M sjezd 12. 3/DS
18
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 23. 5/DM 16.9015,6
75
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
KOBLÍŽEK Daniel
16. 1/DM 31.6026,4
6
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom    
0
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M sjezd 8. 4/DM 6.4213,5-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 82. 33/DM 131.86140,4-
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 12. 3/DM 24.6848,4ČP/OČ/OM
33/54/0
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1M sjezd 11. 2/DM 2.815,5ČP/OČ/OM
35/54/0
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1M sjezd 18. 3/DM 147.4719,5ČP/OČ/OM
21/19/0
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno K1M sjezd 13. 2/DM 10.849,7ČP
31
31.07.2016 Sjezd v Třebechovicích K1M sjezd 5. 2/DM 89.6010,8
19
31.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1M sjezd 6. 2/DM 5.2010,5
16
30.07.2016 Sjezd v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1M sjezd 3. 2/DM 71.808,7
26
30.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1M sjezd 5. 2/DM 3.206,3
19
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 8. 3/DM 10.2010,4
33
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov K1M sjezd 2. 2/DM 42.708,8
22
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 15. 4/DM 17.7017,5
22
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 6. 3/DM 29.645,4-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 6. 3/DM 70.187,6-
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 19. 4/DM 4.5210,3ČP/OČ/OM
19/33/0
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1M sjezd     ČP/OČ/OM
27/39/0
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 21. 3/DM ČP/OČ/OM
15/41/0
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
VENIGER Jan
17. 4/DM ČP/OČ/OM
9/0/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
VENIGER Jan
18. 4/DM 15.6421,9ČP/OČ/OM
8/0/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 20. 4/DM 6.299,6ČP/OČ/OM
17/46/0
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 4. 1/DM 94.0010,1OM
54
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 4. 1/DM 77.909,8OM
54
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
VENIGER Jan
6. 2/DM 226.4027,1OM
2
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 5. 1/DM 102.3011,0OM
58
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 7. 1/DM 85.2010,6OM
50
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
VENIGER Jan
8. 4/DM 240.1028,3OM
0
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1M sjezd 10.   118.9915,7
42
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1M sjezd 11.   136.0013,7
63
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů C2M sjezd
VENIGER Jan
5.   208.9518,7
2
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 43. 7/DM 20.0019,8
50
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 28. 6/DM 16.4016,1
68
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 7. 4/DM 5.0512,4-
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
VENIGER Jan
10. 4/DM 7.3816,6-
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 24. 5/DM 9.3419,4ČP/OČ/OM
12/15/0
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
VENIGER Jan
19. 4/DM 16.0331,4ČP/OČ/OM
7/1/0
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 21. 3/DM 8.9619,1ČP/OČ/OM
15/27/0
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
VENIGER Jan
19. 4/DM 11.7223,1ČP/OČ/OM
7/1/0
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně K1M sjezd 19.   15.9615,0ČP/OČ/OM
19/25/0
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1M sjezd 16.   159.6621,2ČP/OČ/OM
25/18/0
26.07.2015 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 9. 3/DM 170.1021,1
11
26.07.2015 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd    
0
25.07.2015 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 9. 3/DM 223.4026,2
10
25.07.2015 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 10. 3/DM 7.6015,0
12
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 15. 9/DM 105.1719,0-
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
VENIGER Jan
8. 4/DM 139.0921,9-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 16. 10/DM 114.4721,2-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
VENIGER Jan
11. 6/DM 124.8120,4-
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 37.   31.5673,3ČP/OČ/OM
0/1/0
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
VENIGER Jan
20.   11.4024,3ČP/OČ/OM
6/1/0
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
VENIGER Jan
21.   10.7322,7ČP/OČ/OM
5/1/0
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 27.   10.5424,4ČP/OČ/OM
9/11/0
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 28. 7/DM 117.4622,6ČP/OČ/OM
8/11/0
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
VENIGER Jan
14. 3/DM 198.8335,0ČP/OČ/OM
14/2/0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 31. 8/DM 14.1522,5ČP/OČ/OM
5/12/0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
VENIGER Jan
18. 3/DM 22.7733,3ČP/OČ/OM
8/0/0
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1M sjezd 23. 4/DM 157.2023,8ČP/OČ/OM
13/8/0
23.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 11.   521.2063,3
0
23.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
VENIGER Jan
6.   274.9034,1
0
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 17. 4/DM 207.6023,1OM
17
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 18. 5/DM 181.2023,5OM
16
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 21. 6/DM 232.6025,2OM
15
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 22. 7/DM 192.4024,2OM
15
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom    
0
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom    
0
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom    
0
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom    
0
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 25.   13.1527,4-
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
VENIGER Jan
15.   17.1732,0-
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 76.   94.9095,5-
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko K1M sjezd 8. 8/ZS 2.306,8-
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko C2M sjezd
VENIGER Jan
6. 6/ZS 5.8015,2-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko K1M slalom 22.   19.9822,6-
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 33. 4/ZS 16.1133,7ČP/OČ/OM
3/5/0
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
VENIGER Jan
21. 3/ZS 59.50117,2ČP/OČ/OM
5/1/0
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné K1M sjezd 36. 5/ZS 15.1532,0ČP/OČ/OM
0/5/0
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C2M sjezd
VENIGER Jan
23. 3/ZS 24.0047,5ČP/OČ/OM
3/1/0
17.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 44.   33.2036,6
34
16.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 54. 11/ZS 41.9045,4
24
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M slalom 81. 35/ZS 94.49110,5
24
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M slalom 59. 24/ZS 36.7844,1
44
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M sjezd 3. 3/ZS 49.9010,6
27
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C2M sjezd
VENIGER Jan
3. 3/ZS 56.6010,2
4
27.07.2014 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice K1M sjezd 8.   146.0016,7
12
27.07.2014 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice K1M sjezd 11.   10.3021,5
11
26.07.2014 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice K1M sjezd 9. 2/ZS 183.4021,1
9
26.07.2014 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice K1M sjezd 11.   10.2020,5
9
13.07.2014 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Dvůr králové - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 5.   146.8018,5
6
13.07.2014 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe, v úseku Verdek - Loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 7.   128.0018,8
4
12.07.2014 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca. 100m pod jezem (změna trati dle stavu v C2M sjezd
VENIGER Jan
2.   10.0014,3
1
12.07.2014 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) C2M sjezd
VENIGER Jan
2.   11.7016,1
1
12.07.2014 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca. 100m pod jezem (změna trati dle stavu v K1M sjezd 6.   11.5020,1
11
12.07.2014 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 8. 3/ZS 13.0022,4
10
06.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou K1M slalom 17. 3/ZS 23.7024,0
9
05.07.2014 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov K1M sjezd 6. 2/ZS 87.3024,0
6
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou K1M slalom 16. 3/ZS 24.0023,6
9
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C2M sjezd
VENIGER Jan
6. 4/ZS 7.4013,0OM
3
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M sjezd 9. 6/ZS 10.9023,6OM
24
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 28. 17/ZS 27.3535,4OM
43
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C2M sjezd
VENIGER Jan
6. 4/ZS 5.289,1OM
3
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M sjezd 11. 7/ZS 11.5625,7OM
23
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 37. 22/ZS 33.8143,1OM
34
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice K1M sjezd 43.   26.5037,3ČP/OČ/OM
0/4/0
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz K1M sjezd 42. 5/ZS 346.9637,1ČP/OČ/OM
0/4/0
27.04.2014 Slalom na Paraplíčku dtto dobota K1M slalom 56. 11/ZS 41.6056,8
26
26.04.2014 Slalom na Paraplíčku Paraplíčko -Jizera K1M slalom 67. 10/ZS 40.8055,3
20
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 58. 10/ZS 40.8039,2
7
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 50. 8/ZS 32.4029,8
13
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 22. 3/ZS 365.0036,6OM
13
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 23.   259.3039,3OM
12
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 23. 2/ZS 372.2038,3OM
15
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 23. 1/ZS 252.6038,3OM
15
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce C2M sjezd
VENIGER Jan
8. 8/ZS 50.5010,7-
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce K1M sjezd 12. 10/ZS 78.0019,6-
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí K1M sjezd     -
18.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 55. 16/ZS 50.6552,3
12
17.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 58. 16/ZS 43.4047,3
16
04.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera u Železného Brodu peřej Paraplíčko C1M slalom 15. 2/ZS 74.9075,0
0
04.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera u Železného Brodu peřej Paraplíčko K1M slalom 33. 6/ZS 43.5051,0
8
03.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera, peřej Paraplíčko C1M slalom 16. 2/ZS 48.1048,4
0
03.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera, peřej Paraplíčko K1M slalom 32. 6/ZS 41.4048,7
10
21.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové K1M sjezd 14.   27.2040,5
4
20.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové K1M sjezd 15.   28.0041,2
3
30.06.2013 VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1M slalom 68. 22/ZS 39.2646,8
22
29.06.2013 VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1M slalom 81. 27/ZS 56.2963,1
13
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 18. 3/ZS 39.5033,1
0
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 20. 4/ZS 25.7022,6
13
22.06.2013 Sjezd na Loučné C1M sjezd 8. 3/ZS 461.5084,3
0
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 16. 4/ZS 40.4032,9
0
22.06.2013 Sjezd na Loučné K1M sjezd 8. 3/ZS 161.9031,4
2
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 24. 4/ZS 35.7032,3
9
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí K1M sjezd 25. 6/ZS 128.4023,5OM
10
08.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí. K1M sjezd 13. 4/ZS 140.2026,0OM
2
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí K1M sjezd 35. 6/ZS 143.9027,7OM
10
12.05.2013 Slalomy v Táboře, neděle Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. K1M slalom 45. 7/ZS 46.8352,6
20
11.05.2013 Slalomy v Táboře, sobota Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. K1M slalom 55. 9/ZS 49.9955,2
14
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 80. 10/ZM 34.5033,9
7
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 46. 3/ZM 44.3042,0
0
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 69. 5/ZM 32.8034,5
28
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 51. 3/ZM 40.8038,6
1
12.08.2012 VZ ve slalomu, Benátecký slalom - neděle řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky K1M slalom 63. 5/ZM 40.3546,1
17
11.08.2012 VZ ve slalomu O štít města Benátek řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky K1M slalom 68. 8/ZM 48.2054,0
15
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1M slalom 58.   53.1371,7OM
7
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1M slalom 62.   72.3188,0OM
5
15.07.2012 VZ ve sjezdu na Labi - neděle, závod č.4 Dvůr Králové n.L. - Žireč, 2 jezy K1M sjezd 16. 3/ZM 267.5024,9
2
15.07.2012 VZ ve sjezdu na Labi - neděle, závod č.3 Dvůr Králové n.L. - Žireč, 2 jezy K1M sjezd 18.   312.9029,8
0
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice C1M sjezd 12. 1/ZM 84.9055,7
0
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice C1M sjezd 14. 1/ZM 76.5048,2
0
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice K1M sjezd 24. 2/ZM 65.2048,2
3
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice K1M sjezd 26. 4/ZM 65.1047,7
1
01.07.2012 Křivoklátské slalomy, závod č.2 - neděle USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 70. 12/ZM 129.71157,6
3
30.06.2012 Křivoklátské slalomy, závod č.1 - sobota USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 77. 13/ZM 105.81137,2
3
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 100. 15/ZM 42.5644,1
24
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M slalom 62. 8/ZM 91.6792,3
0
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 93. 13/ZM 29.6933,5
32
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M sjezd 30. 4/ZM 27.7644,3
7
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M slalom 69. 8/ZM 65.0072,0
0
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 28. 2/ZM 43.5037,5
1
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 32. 3/ZM 29.5028,6
16
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 45. 2/ZM 55.9050,0
0
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 45. 5/ZM 33.9031,8
18
13.05.2012 VZ ve sprintu - neděle Sázava, Morava, Postřelmov K1M sjezd 21. 2/ZM 71.5737,7OM
8
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov K1M sjezd 24. 2/ZM 325.1030,8OM
4
12.05.2012 VZ v klas.sjezdu - sobota Sázava, Morava, Postřelmov K1M sjezd 25. 2/ZM 314.4030,2OM
5
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov K1M sjezd 24. 2/ZM 71.7037,6OM
8
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.4 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu K1M sjezd 29.   431.0044,8
0
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.3 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu K1M sjezd 32.   425.0045,1
0
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.2 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu K1M sjezd 36.   444.0047,0
0
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.1 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu K1M sjezd 37.   687.6072,2
0
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 70.   38.3040,9
5
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 58.   64.5067,3
0
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 69.   38.5039,5
7
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 62.   63.1061,5
0
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 70. 8/ZM 69.6071,5OM
0
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 76. 9/ZM 63.8066,5OM
0
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2 K1M slalom 51.   84.2089,5-
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C1M slalom 43. 4/ZM 72.6064,3
0
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1M slalom 55. 9/ZM 33.9033,0
5
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C1M slalom 52. 4/ZM 78.3072,9
0
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1M slalom 64. 11/ZM 38.3037,5
0
15.05.2011 Slalomy na Paraplíčku - neděle řeka Jizera u loděnice Paraplíčko K1M slalom    
0
14.05.2011 Slalomy na Paraplíčku - sobota řeka Jizera u loděnice Paraplíčko K1M slalom    
0
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice K1M slalom
sobota 25.9.2010, předžáci
    -
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice K1M slalom
neděle 26.9.2010, předžáci
6.   22.4016,8-
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice K1M slalom
neděle
76.   82.3087,4-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Švagr RostislavSK Týniště nad Orlicí K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 20.07.22 aktualizace z registru ČSK
Švagr RostislavSK Týniště nad Orlicí K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 19.04.22 aktualizace z registru ČSK
Švagr RostislavSK Týniště nad Orlicí K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 31.03.22 aktualizace z registru ČSK
Švagr RostislavTJ Bohemians Praha K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 21.02.22 aktualizace z registru ČSK
Švagr RostislavTJ Bohemians Praha K1: 3   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 2 04.11.21 updated from RVP
Švagr RostislavSK Týniště nad Orlicí K1: 3   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 2 08.04.21 updated from RVP
Švagr RostislavSK Týniště nad Orlicí K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 1   C1:   C2: 1 01.12.20 updated from RVP
Švagr RostislavSK Týniště nad Orlicí K1: 2   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 1 30.06.20 updated from RVP
Švagr RostislavSK Týniště nad Orlicí K1: 3+   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 1 01.10.19 updated from RVP
Švagr RostislavSK Týniště nad Orlicí K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 2 13.11.18 updated from RVP
Švagr RostislavSK Týniště nad Orlicí K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 01.05.18 updated from RVP
Švagr RostislavSK Týniště nad Orlicí K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Švagr RostislavSK Týniště nad Orlicí K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 23.11.16 updated from RVP
Švagr RostislavSK Týniště nad Orlicí K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Švagr RostislavSK Týniště nad Orlicí K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 26.06.12 updated from RVP
Švagr RostislavSK Týniště nad Orlicí K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 17.05.12 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Místo narozeníHradec Králové
ZnameníKozoroh
BydlištěTýniště nad Orlicí
ZaměstnáníStrojárna Hradec Králové
Plánované povoláníKonstruktér
Výrobce loděRK Company
Model loděEox4hero
Výrobce pádlaJiný
Od kolika let pádluje10
První trenérMartin Křišťan
Současný trenérMartin Křišťan
Zálibyhokej
Zimní přípravav Týništi nad Orlicí
Cíle na sezonuNominovat se a zajet co nejlepší výsledek na ME v Solkanu
Nejlepší dosažené výsledky2. místo v hlídkách na MS v Banja Luce
Oblíbená traťLipno

Profil aktualizován 10.03.2020

Videa nenalezena.
0|4191|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
22.C2M
Suchánek Daniel
2/2 27
253.K1M 5/7 218
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.K1M 8/12 220
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.K1M 5/12 882
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/12 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
389.K1M 1/1 20
Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.C2M
Koblížek Daniel
2/2 29
27.K1M 2/2 74
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.C2M
Koblížek Daniel
2/2 4
23.K1M 2/2 318
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Koblížek Daniel
2/2 0
 K1M 2/2 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
53.C2M
Suchánek Daniel
2/2 11
263.K1M 2/2 138
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C2M
Koblížek Daniel
4/4 114
9.K1M 6/6 232
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.C2M
Koblížek Daniel
5/9 69
4.K1M 5/12 865
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Koblížek Daniel
5/5 0
 K1M 5/7 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
169.K1M 4/4 454
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C2M
Koblížek Daniel
6/8 258
9.K1M 6/10 264
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.C2M
Koblížek Daniel
5/8 250
5.K1M 5/11 908
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Koblížek Daniel
5/8 0
12.K1M 5/14 440

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
201.K1M 2/2 275
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C2M
Koblížek Daniel
6/7 211
17.K1M 6/7 151
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C2M
Koblížek Daniel
5/10 110
7.K1M 5/13 619
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Koblížek Daniel
5/7 0
21.K1M 5/11 228

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
73.C2M
Koblížek Daniel
2/2 7
237.K1M 2/2 190
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.K1M 7/12 147
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
50.C2M
Koblížek Daniel
4/4 14
18.K1M 5/24 305
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
29.K1M 5/12 170

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
86.C2M
Koblížek Daniel
1/1 6
225.K1M 4/4 130
Sjezd: Žebříček Český Pohár
28.C2M
Veniger Jan
2/2 17
18.K1M 6/8 166
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
46.C2M
Veniger Jan
3/3 2
15.K1M 5/14 259
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C2M
Veniger Jan
4/4 2
13.K1M 5/11 216

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
225.K1M 2/2 118
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.C2M
Veniger Jan
5/6 42
29.K1M 8/10 101
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
43.C2M
Veniger Jan
5/7 6
29.K1M 5/14 97
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Veniger Jan
5/6 0
33.K1M 5/14 63

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
205.K1M 5/12 152
Slalom: Oblastní žebříček Morava
74.K1M 2/2 77
Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.C2M
Veniger Jan
2/2 8
54.K1M 4/4 3
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
36.C2M
Veniger Jan
5/5 8
39.K1M 5/14 71
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.C2M
Veniger Jan
4/4 6
25.K1M 5/10 90

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
213.K1M 5/10 85
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
80.K1M 3/3 9
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
56.K1M 3/3 22

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
195.C1M 5/6 2
222.K1M 5/10 119
Slalom: Oblastní žebříček Morava
132.K1M 2/2 12
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
90.K1M 5/9 13
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
50.K1M 4/4 25

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
308.K1M 5/6 17
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020201920182017201620152014
K1M1727991722182954
C2M-3917810-282339

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017201620152014201320122011
C2M22-53--7386-----
K1M253389263169201237225225205213222308
C1M--------227187195237

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
K1M1123457181529398090
C2M-38138650464336--
C1M-------73-78107

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201420122011
K1M74132183

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
K1M81111621221291333255650
C2M-28264125-132919--
Fotky nenalezeny.
0|4191|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
22.C2M
Suchánek Daniel
2/2 27
253.K1M 5/7 218
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.K1M 8/12 220
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.K1M 5/12 882
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/12 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
389.K1M 1/1 20
Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.C2M
Koblížek Daniel
2/2 29
27.K1M 2/2 74
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.C2M
Koblížek Daniel
2/2 4
23.K1M 2/2 318
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Koblížek Daniel
2/2 0
 K1M 2/2 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
53.C2M
Suchánek Daniel
2/2 11
263.K1M 2/2 138
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C2M
Koblížek Daniel
4/4 114
9.K1M 6/6 232
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.C2M
Koblížek Daniel
5/9 69
4.K1M 5/12 865
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Koblížek Daniel
5/5 0
 K1M 5/7 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
169.K1M 4/4 454
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C2M
Koblížek Daniel
6/8 258
9.K1M 6/10 264
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.C2M
Koblížek Daniel
5/8 250
5.K1M 5/11 908
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Koblížek Daniel
5/8 0
12.K1M 5/14 440

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
201.K1M 2/2 275
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C2M
Koblížek Daniel
6/7 211
17.K1M 6/7 151
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C2M
Koblížek Daniel
5/10 110
7.K1M 5/13 619
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Koblížek Daniel
5/7 0
21.K1M 5/11 228

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
73.C2M
Koblížek Daniel
2/2 7
237.K1M 2/2 190
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.K1M 7/12 147
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
50.C2M
Koblížek Daniel
4/4 14
18.K1M 5/24 305
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
29.K1M 5/12 170

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
86.C2M
Koblížek Daniel
1/1 6
225.K1M 4/4 130
Sjezd: Žebříček Český Pohár
28.C2M
Veniger Jan
2/2 17
18.K1M 6/8 166
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
46.C2M
Veniger Jan
3/3 2
15.K1M 5/14 259
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C2M
Veniger Jan
4/4 2
13.K1M 5/11 216

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
225.K1M 2/2 118
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.C2M
Veniger Jan
5/6 42
29.K1M 8/10 101
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
43.C2M
Veniger Jan
5/7 6
29.K1M 5/14 97
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Veniger Jan
5/6 0
33.K1M 5/14 63

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
205.K1M 5/12 152
Slalom: Oblastní žebříček Morava
74.K1M 2/2 77
Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.C2M
Veniger Jan
2/2 8
54.K1M 4/4 3
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
36.C2M
Veniger Jan
5/5 8
39.K1M 5/14 71
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.C2M
Veniger Jan
4/4 6
25.K1M 5/10 90

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
213.K1M 5/10 85
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
80.K1M 3/3 9
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
56.K1M 3/3 22

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
195.C1M 5/6 2
222.K1M 5/10 119
Slalom: Oblastní žebříček Morava
132.K1M 2/2 12
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
90.K1M 5/9 13
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
50.K1M 4/4 25

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
308.K1M 5/6 17
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020201920182017201620152014
K1M1727991722182954
C2M-3917810-282339

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017201620152014201320122011
C2M22-53--7386-----
K1M253389263169201237225225205213222308
C1M--------227187195237

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
K1M1123457181529398090
C2M-38138650464336--
C1M-------73-78107

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201420122011
K1M74132183

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
K1M81111621221291333255650
C2M-28264125-132919--

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
68 14 7 167 4 56 316
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody42.245.01683
K1M46.150.05562
C1M41.545.01614
C2M9.14.037
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody33,600,022,456,083
K1M23,200,000,023,262
C1M00,000,000,000,014
C2M114,300,0228,6342,97
Celkem33,600,022,456,083
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody1631936121710,4
K1M1221536131613,1
C1M272981113,7
C2M14102700,0
Celkem1631936121710,4
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Švagr Rostislavsl 30
16.04.22
sl 137
09.09.17
sl 123
10.09.16
sl 131
13.09.14
sl 127
06.09.14
sl 24
20.04.14
Řeka Svratka
10.09.11
pořadí85.83.82.76.22.58.51.
odstup % *)68,256,2140,495,522,639,289,5
% poražených soupeřů *)25,728,75,810,777,421,924,2
pořadí20112014201620172022celkem
průměr51.052.082.083.085.065.3
medián515882838576
modus512282838522
počet závodů131117
průměrný odstup od vítěze % *)89,552,4140,456,268,273,1
průměrné % poražených soupeřů *)24,236,75,828,725,727,8
počet jízd2522213
lepší 1. jízda0
0,0%
1
33,3%
0
0,0%
1
100,0%
1
100,0%
3
42,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Švagr RostislavParaple NE
04.08.13
Paraple SO
03.08.13
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
pořadí15.16.18.16.46.51.62.69.28.45.58.62.43.52.
odstup %75,048,433,132,942,038,692,372,037,550,067,361,564,372,9
% poražených soupeřů6,76,315,016,718,219,41,61,420,615,45,07,62,3---
pořadí201120122013celkem
průměr53.850.216.341.5
medián52461645
modus43281616
počet závodů46414
průměrný odstup od vítěze %66,555,447,356,3
průměrné % poražených soupeřů3,712,811,29,7
počet jízd812828
lepší 1. jízda1
25,0%
2
33,3%
0
0,0%
3
21,4%
čistých jízd0
0,0%
1
8,3%
1
12,5%
2
7,1%

Kategorie C2M

Švagr Rostislavsl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 134
25.09.16
pořadí1.4.3.3.20.17.16.
odstup %0,020,45,05,146,534,326,4
% poražených soupeřů100,078,681,880,026,942,944,4
pořadí2016201720202022celkem
průměr16.018.53.02.59.1
medián1617314
modus1617313
počet závodů12227
průměrný odstup od vítěze %26,440,45,010,219,7
průměrné % poražených soupeřů44,434,980,989,364,9
počet jízd244414
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
14,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Švagr Rostislavsl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 92
16.07.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 99
11.07.21
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 134
25.09.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 151
26.09.15
sl 113
17.08.14
sl 112
16.08.14
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
sl 27
27.04.14
sl 26
26.04.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
Benátky NE
18.08.13
Benátky SO
17.08.13
Paraple NE
04.08.13
Paraple SO
03.08.13
sl.Křivokl2
30.06.13
sl.Křivokl
29.06.13
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Tábor2
12.05.13
sl.Tábor1
11.05.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.Benátky
12.08.12
sl.Benátky
11.08.12
sl.Křivoklát
01.07.12
sl.Křivoklát
30.06.12
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
Řeka Orlice
25.09.10
řeka Orlice
26.09.09
pořadí48.71.14.55.85.11.5.10.22.16.1.1.29.20.26.32.23.8.15.28.44.54.81.59.17.16.56.67.58.50.55.58.33.32.68.81.20.24.45.55.80.69.63.68.70.77.100.93.32.45.70.69.55.64.6.76.
odstup %24,328,017,538,668,225,13,49,513,912,70,00,013,311,818,820,015,610,417,516,136,645,4110,544,124,023,656,855,339,229,852,347,351,048,746,863,122,632,352,655,233,934,546,154,0157,6137,244,133,528,631,840,939,533,037,516,887,4
% poražených soupeřů65,250,478,337,925,771,493,886,686,690,6100,0100,079,686,579,574,880,788,577,875,546,936,928,648,750,053,146,138,321,931,033,335,227,331,128,718,451,341,038,929,934,748,128,726,45,56,236,942,158,753,741,042,425,017,158,37,4
pořadí20092010201120122013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr76.06.064.569.747.150.228.015.329.024.510.07.511.054.645.2
medián766646945542815262015115548
modus76655325516288262015111455
počet závodů1141010101322421556
průměrný odstup od vítěze %87,416,837,760,147,246,516,114,519,412,56,66,425,135,338,5
průměrné % poražených soupeřů7,458,331,434,133,540,275,582,377,283,194,390,271,451,550,0
počet jízd22819202026448429110
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
4
100,0%
3
30,0%
0
0,0%
2
20,0%
1
100,0%
1
33,3%
1
50,0%
2
100,0%
1
25,0%
2
100,0%
1
100,0%
2
40,0%
21
37,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
5
26,3%
2
10,0%
1
5,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
1
25,0%
3
37,5%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
15
13,6%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Švagr Rostislavsl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
pořadí28.37.58.62.70.76.
odstup %35,443,171,788,071,566,5
% poražených soupeřů69,061,327,822,811,514,8
pořadí201120122014celkem
průměr73.060.032.555.2
medián70582858
modus70582828
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %69,079,839,262,7
průměrné % poražených soupeřů13,225,365,234,5
počet jízd43411
lepší 1. jízda2
100,0%
1
50,0%
1
50,0%
4
66,7%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
1
25,0%
2
18,2%

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Švagr Rostislavsj 57
07.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
pořadí11.6.9.8.7.10.12.17.18.14.
odstup %9,96,815,012,46,913,412,80,021,935,0
% poražených soupeřů47,450,027,353,333,352,642,1------7,1
pořadí20152016201820192020celkem
průměr14.017.59.77.711.011.2
medián14171081110
modus141776116
počet závodů1233110
průměrný odstup od vítěze %35,010,911,011,49,913,4
průměrné % poražených soupeřů7,10,042,743,547,431,3

Kategorie K1M

Švagr Rostislavsj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 36
24.04.22
sj 35
23.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 33
22.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sl 34
03.05.14
pořadí7.24.22.17.17.18.10.10.4.7.11.11.7.9.20.15.22.17.18.29.29.14.14.17.12.13.21.20.16.28.23.42.
odstup %7,412,215,112,68,99,39,30,20,16,35,96,17,09,310,96,510,19,913,210,411,513,312,716,048,49,70,09,621,222,623,837,1
% poražených soupeřů83,832,444,754,370,468,575,087,595,778,681,181,576,970,456,878,566,740,739,352,553,382,784,333,373,855,661,564,216,735,78,316,3
pořadí20142015201620172018201920202022celkem
průměr42.022.316.519.719.09.08.017.517.0
medián42231317209101717
modus42161214157101717
počet závodů1347353632
průměrný odstup od vítěze %37,122,616,912,49,26,93,210,912,4
průměrné % poražených soupeřů16,320,263,855,267,377,786,159,060,0

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Švagr Rostislavsp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
MČRž sjezd
28.09.13
pořadí1.3.4.10.12.8.11.3.8.
odstup %0,02,63,913,412,821,920,410,210,7
% poražených soupeřů100,090,084,252,642,156,341,271,446,2
pořadí2013201420152018celkem
průměr8.03.09.56.06.7
medián83848
modus83813
počet závodů11259
průměrný odstup od vítěze %10,710,221,26,510,6
průměrné % poražených soupeřů46,271,448,873,864,9

Kategorie K1M

Švagr Rostislavsj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 125
30.08.20
sp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí24.17.18.10.34.9.7.15.22.18.29.6.6.15.16.3.12.35.
odstup %12,28,99,39,36,58,87,46,510,113,210,45,47,619,021,210,619,627,7
% poražených soupeřů32,470,468,575,026,790,492,978,566,739,352,591,591,770,868,194,371,130,6
pořadí20132014201520162017201820202022celkem
průměr23.53.015.56.023.517.410.019.716.4
medián1231561815101815
modus12315618710176
počet závodů2122251318
průměrný odstup od vítěze %23,710,620,16,511,87,99,310,111,9
průměrné % poražených soupeřů50,994,369,591,645,971,075,057,167,3

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Švagr Rostislavsl 22
23.04.15
sj.Mýto
22.06.13
pořadí11.8.
odstup %63,384,3
% poražených soupeřů------
pořadí20132015celkem
průměr8.011.09.5
medián8118
modus8118
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %84,363,373,8
průměrné % poražených soupeřů0,00,00,0

Kategorie C2M

Švagr Rostislavsj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 30
19.04.18
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 3
02.04.16
sj 31
03.05.15
sl 22
23.04.15
sj 109
09.08.14
pořadí14.11.6.9.8.7.3.4.10.12.1.17.18.5.14.6.3.
odstup %16,69,96,815,012,46,92,63,913,412,80,00,021,918,735,034,110,2
% poražených soupeřů40,947,450,027,353,333,390,084,252,642,1100,0------20,07,116,771,4
pořadí201420152016201820192020celkem
průměr3.010.013.36.27.712.58.7
medián361748118
modus36516113
počet závodů12363217
průměrný odstup od vítěze %10,234,613,56,611,413,212,9
průměrné % poražených soupeřů71,411,96,767,043,544,243,3

Kategorie K1M

Švagr Rostislavsj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 125
30.08.20
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sj 83
27.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 82
29.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 10
01.04.18
sj 9
01.04.18/2
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 110
30.07.17
sj 108
29.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 41
30.04.17
sj 33
22.04.17
sj 14
02.04.17
sj 13
02.04.17/2
sj 12
01.04.17
sj 11
01.04.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 98
31.07.16
sj 96
30.07.16
sj 76
25.06.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 5
03.04.16
sj 3
02.04.16
sl 107
26.07.15
sj 105
25.07.15
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 109
09.08.14
sj 100
27.07.14
sj 98
26.07.14
sj 93
13.07.14
sj 92
13.07.14/2
sj 79
05.07.14
sl 34
03.05.14
sj.Mýto
22.06.13
sj.D.Král2
15.07.12
sj.D.Král1
15.07.12/2
sj.Krhanice
25.03.12
sj.Krhanice
25.03.12/2
sj.Krhanice
24.03.12
pořadí7.24.17.18.10.1.1.1.12.10.4.7.1.11.11.7.9.20.9.7.15.22.10.8.11.10.17.18.29.29.2.1.14.14.3.3.25.17.9.8.11.12.12.13.5.3.2.21.20.10.11.9.9.28.23.3.8.9.7.5.6.42.8.16.18.29.32.37.
odstup %7,412,28,99,39,30,00,00,07,20,20,16,30,05,96,17,09,310,98,87,46,510,114,712,511,310,99,913,210,411,52,20,013,312,74,65,211,516,015,612,514,80,048,49,710,88,78,80,09,615,713,721,126,222,623,810,616,721,118,818,524,037,131,424,929,844,845,172,2
% poražených soupeřů83,832,470,468,575,0100,0100,0100,089,487,595,778,6100,081,181,576,970,456,890,492,978,566,770,076,771,474,340,739,352,553,396,0100,082,784,390,590,557,133,355,661,152,457,773,855,681,090,094,461,564,266,770,663,660,035,78,394,368,257,945,563,658,316,336,428,65,63,4------
pořadí2012201320142015201620172018201920202022celkem
průměr26.48.011.417.310.813.312.47.75.616.512.7
medián29879111210741710
modus1683923107179
počet závodů5174916967468
průměrný odstup od vítěze %43,431,421,023,413,99,610,35,82,49,414,0
průměrné % poražených soupeřů7,536,457,741,973,165,475,381,492,563,865,0

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Švagr Rostislavsj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 9
09.04.16
sj 31
03.05.15
pořadí14.11.6.9.8.7.10.12.17.18.6.8.14.
odstup %16,69,96,815,012,46,913,412,80,021,927,128,335,0
% poražených soupeřů40,947,450,027,353,333,352,642,1------28,6---7,1
pořadí20152016201820192020celkem
průměr14.012.39.77.712.510.8
medián1481081110
modus14676116
počet závodů1433213
průměrný odstup od vítěze %35,019,311,011,413,215,8
průměrné % poražených soupeřů7,17,242,743,544,229,4

Kategorie K1M

Švagr Rostislavsj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 125
30.08.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 33
22.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 34
03.05.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Litovel
08.06.13/2
sj.Zábřeh
13.05.12
sj.Zábřeh
12.05.12
sj.Krhanice
24.03.12
pořadí7.24.17.18.10.12.10.4.7.11.11.7.9.8.10.10.10.20.15.22.8.9.10.9.17.18.29.29.14.14.25.17.12.13.21.20.4.4.7.5.28.23.18.17.22.21.42.22.23.23.23.25.35.13.24.25.36.
odstup %7,412,28,99,39,37,20,20,16,35,96,17,09,37,26,67,67,310,96,510,19,011,110,310,59,913,210,411,513,312,711,516,048,49,70,09,69,810,110,611,022,623,823,523,124,225,237,136,639,338,338,323,527,726,030,830,247,0
% poražených soupeřů83,832,470,468,575,089,487,595,778,681,181,576,970,486,083,084,584,756,878,566,784,881,879,580,540,739,352,553,382,784,357,133,373,855,661,564,290,090,083,889,235,78,351,454,346,245,916,348,846,348,850,036,830,620,032,429,42,8
pořadí2012201320142015201620172018201920202022celkem
průměr28.324.326.621.510.820.413.39.29.016.516.6
medián252523217171010101717
modus2413231741491010710
počet závodů335688794457
průměrný odstup od vítěze %36,025,837,923,713,712,39,87,04,29,416,0
průměrné % poražených soupeřů21,529,142,040,376,055,475,580,786,963,861,6

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Švagr Rostislavsj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
pořadí21.22.18.8.16.11.12.8.7.22.9.19.19.20.21.18.21.23.
odstup %13,617,215,211,714,410,311,38,55,77.919,60,031,423,124,322,733,3117,247,5
% poražených soupeřů23,119,232,056,337,558,321,453,333,3---61,95,3------4,8---------
pořadí201420152018201920202021celkem
průměr22.019.412.711.018.021.516.4
medián2119911182118
modus211978182121
počet závodů25351218
průměrný odstup od vítěze %82,327,02.641,811,315,215,4462,6
průměrné % poražených soupeřů0,02,031,745,432,021,222,6

Kategorie K1M

Švagr Rostislavsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 36
04.05.14
pořadí31.23.88.19.18.10.10.8.30.5.16.21.13.11.20.35.82.18.21.23.22.11.19.24.21.19.37.27.31.33.36.43.
odstup %13,512,55.339,710,211,44,310,48,310,75,110,112,44,34,710,311,98.764,50,113,315,19,85,510,319,419,115,073,324,422,533,732,037,3
% poražených soupeřů73,080,2---79,366,087,087,085,471,390,982,676,778,682,162,055,3---74,656,554,258,875,653,837,845,928,0---25,731,817,914,620,8
pořadí201420152016201720182019202020212022celkem
průměr37.326.515.022.038.813.219.010.035.825.8
medián3624112220138102321
modus331911211858101819
počet závodů36234522532
průměrný odstup od vítěze %34,428,97,912,72.196,77,39,57,41.077,5455,5
průměrné % poražených soupeřů17,828,264,756,548,082,278,487,059,754,8

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Švagr Rostislavsj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
sj 117
23.08.14
pořadí12.1.22.9.5.10.15.6.23.
odstup %11,30,07.919,60,05,116,632,015,247,5
% poražených soupeřů21,4100,0---61,980,030,86,754,5---
pořadí20142015201720182019celkem
průměr14.710.05.010.712.011.4
medián1510591210
modus61051121
počet závodů311319
průměrný odstup od vítěze %31,516,65,12.639,911,3894,1
průměrné % poražených soupeřů20,430,880,054,021,439,5

Kategorie K1M

Švagr Rostislavsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 124
29.08.20
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
sj 117
23.08.14
pořadí31.23.88.19.8.13.5.82.18.13.8.19.7.25.8.36.
odstup %13,512,55.339,710,28,34,35,78.764,50,111,813,510,312,427,46,832,0
% poražených soupeřů73,080,2---79,385,478,691,7---74,676,980,053,884,238,582,914,6
pořadí20142015201620172018201920202022celkem
průměr23.07.013.513.035.013.08.040.325.2
medián257813181382318
modus878135138198
počet závodů3121311416
průměrný odstup od vítěze %22,112,411,911,82.923,54,38,31.344,0892,1
průměrné % poražených soupeřů45,384,266,976,955,478,685,458,162,1

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Švagr Rostislavsp.DvůrKrál2
14.07.12
sp.DvůrKrálo
14.07.12/2
pořadí14.12.
odstup %48,255,7
% poražených soupeřů13,3---
pořadí2012celkem
průměr13.013.0
medián1212
modus1212
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %52,052,0
průměrné % poražených soupeřů6,76,7

Kategorie C2M

Švagr Rostislavsj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 44
06.05.17
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 91
12.07.14
sj 90
12.07.14/2
pořadí21.22.17.18.3.3.8.16.11.12.8.7.22.9.1.19.19.20.21.18.21.23.2.2.
odstup %13,617,28.008,915,26.160,96.193,711,714,410,311,38,55,77.919,60,00,031,423,124,322,733,3117,247,516,114,3
% poražených soupeřů23,119,236,032,0------56,337,558,321,453,333,3---61,9100,05,3------4,8---------50,050,0
pořadí2014201520172018201920202021celkem
průměr12.019.41.012.711.010.321.513.5
medián219191132116
modus21917832121
počet závodů451354224
průměrný odstup od vítěze %48,827,00,02.641,811,35.094,715,41.196,7
průměrné % poražených soupeřů25,02,0100,031,745,417,021,226,8

Kategorie K1M

Švagr Rostislavsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 40
30.04.22
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 111
30.07.17
sj 109
29.07.17
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 99
31.07.16
sj 97
30.07.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sl 106
25.07.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 101
27.07.14
sj 99
26.07.14
sj 91
12.07.14
sj 90
12.07.14/2
sl 36
04.05.14
DK sprint NE
21.07.13
DK sprint SO
20.07.13
sp.DvůrKrál2
14.07.12
sp.DvůrKrálo
14.07.12/2
sp.Strakonic
23.06.12
pořadí31.23.18.10.10.8.24.30.1.1.5.16.21.13.11.20.35.82.18.2.1.21.23.4.3.22.11.6.5.19.24.21.19.10.37.27.31.33.36.11.11.8.6.43.14.15.26.24.30.
odstup %13,512,511,44,310,48,310,210,70,00,05,110,112,44,34,710,311,98.764,50,12,60,013,315,15,63,99,85,510,56,310,319,419,115,015,073,324,422,533,732,021,520,522,420,137,340,541,247,748,244,3
% poražených soupeřů73,080,266,087,087,085,477,271,3100,0100,090,982,676,778,682,162,055,3---74,697,1100,056,554,287,090,958,875,677,381,053,837,845,928,064,0---25,731,817,914,658,354,563,273,720,823,517,624,230,329,3
pořadí20122013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr26.714.521.124.110.310.938.813.212.810.024.018.8
medián261411246420138102318
modus24141110511851101811
počet závodů3277474552349
průměrný odstup od vítěze %46,740,926,826,98,27,22.196,77,35,87,412,5195,6
průměrné % poražených soupeřů27,920,643,333,371,977,848,082,286,887,073,159,7

Mezinárodní závod sprint

Kategorie K1M

Švagr Rostislavsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 121
22.08.18
pořadí31.23.22.
odstup %13,512,513,5
% poražených soupeřů73,080,256,3
pořadí20182022celkem
průměr22.027.025.3
medián222323
modus222322
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %13,513,013,2
průměrné % poražených soupeřů56,376,669,8

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Švagr Rostislavsj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
pořadí21.22.17.18.8.16.11.12.8.7.22.9.19.19.20.21.18.21.23.6.6.
odstup %13,617,28.008,915,211,714,410,311,38,55,77.919,60,031,423,124,322,733,3117,247,513,09,1
% poražených soupeřů23,119,236,032,056,337,558,321,453,333,3---61,95,3------4,8---------50,050,0
pořadí201420152018201920202021celkem
průměr14.019.412.711.017.521.515.4
medián619911172118
modus61978172121
počet závodů45352221
průměrný odstup od vítěze %46,727,02.641,811,34.012,115,4779,0
průměrné % poražených soupeřů25,02,031,745,434,021,225,8

Kategorie K1M

Švagr Rostislavsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 40
30.04.22
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 36
04.05.14
sp.Zábřeh
13.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
pořadí31.23.18.10.10.8.24.30.5.16.21.13.11.20.35.82.18.21.23.22.11.19.24.21.19.37.27.31.33.36.9.11.43.21.24.
odstup %13,512,511,44,310,48,310,210,75,110,112,44,34,710,311,98.764,50,113,315,19,85,510,319,419,115,073,324,422,533,732,023,625,737,337,737,6
% poražených soupeřů73,080,266,087,087,085,477,271,390,982,676,778,682,162,055,3---74,656,554,258,875,653,837,845,928,0---25,731,817,914,681,877,820,841,236,1
pořadí2012201420152016201720182019202020212022celkem
průměr22.526.426.515.022.038.813.220.710.024.023.1
medián2133241122201324102321
modus2191911211858101821
počet závodů256234532335
průměrný odstup od vítěze %37,630,528,97,912,72.196,77,39,77,412,5267,4
průměrné % poražených soupeřů38,742,628,264,756,548,082,278,087,073,156,8
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále