Šindelář Jan, 2002

TJ Loko Plzeňregistrační číslo: 039050
výkonnostní třídy  slalom K1: 2sjezd K1: MT zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
07.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať viz závod 18 K1M slalom 38. 12/U23 25.0333,7
224
07.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 K1M slalom    
0
06.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 26. 11/U23 25.4132,2
269
06.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 K1M slalom    
0
30.03.2024 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl u Lesního jezu. Náhradní trať v případě K1M sjezd 1. 1/U23
145
30.03.2024 Sjezd na Sázavě K1M sjezd 1. 1/U23
126
08.10.2023 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 10. 5/U23 9.6812,5
129
07.10.2023 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 5. 5/U23 5.055,7
189
03.09.2023 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 7. 3/U23 3.427,9ČP/OČ/OM
49/253/0
02.09.2023 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 10. 5/U23 ČP/OČ/OM
46/239/0
27.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem K1M sjezd 2. 1/U23 2.980,5ČP/OČ/OM
68/217/0
26.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 7. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem K1M sjezd 3. 3/U23 5.380,8ČP/OČ/OM
62/205/0
14.05.2023 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1M slalom    
0
13.05.2023 Krumlovský sprint + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start u Jezu Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,7 ), Cíl pod lodě K1M sjezd 1. 1/U23
61
13.05.2023 Slalom O pracku krumlovského medvěda Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1M slalom 6. 1/U23 5.807,8
39
12.05.2023 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP JČ + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s K1M sjezd 1. 1/U23
67
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 6. 3/U23 1.833,4ČP/OČ/OM
49/278/0
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 4. 2/U23 2.023,7ČP/OČ/OM
57/319/0
23.04.2023 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici + MČR dospělých Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 2. 1/U23 1.100,1ČP/OČ/OM
68/192/0
22.04.2023 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 2. 1/U23 7.650,7ČP/OČ/OM
68/180/0
16.04.2023 Jarní slalom 26 (Neděle dopoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 16. 5/U23 18.5324,9
169
16.04.2023 Jarní slalom 27 (Neděle odpoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 32. 5/U23 32.9445,1
78
15.04.2023 Jarní slalom 25 (Sobota odpoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 30. 7/U23 20.0226,7
79
15.04.2023 Jarní slalom 24 (Sobota dopoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 34. 7/U23 21.0327,9
52
09.04.2023 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Stejně jako v sobotu - Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok K1M sjezd 2. 1/U23 1.410,2ČP/OČ/OM
68/308/0
08.04.2023 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (v K1M sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
75/307/0
25.03.2023 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl u Lesního jezu. Náhradní trať v případě K1M sjezd 1. 1/U23
143
25.03.2023 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl u Lesního jezu. Náhradní trať v případě K1M sjezd 1. 1/U23
143
02.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 15. 3/U23 10.8114,5
164
01.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 11. 2/U23 6.478,1
216
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 13. 6/U23 3.969,0ČP/OČ/OM
37/259/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 6. 3/U23 2.305,3ČP/OČ/OM
57/289/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km K1M sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
75/220/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový K1M sjezd 2. 1/U23 14.431,9ČP/OČ/OM
68/168/0
03.07.2022 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 14. 3/U23 11.3915,6
132
02.07.2022 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 8. 2/U23 5.958,4
169
19.06.2022 XXXVII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 23. 2/U23 13.5117,1
90
18.06.2022 XXXVII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 19. 2/U23 11.4614,4
127
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1M sjezd 6. 3/U23 2.413,6ČP/OČ/OM
53/260/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1M sjezd 6. 3/U23 2.024,6ČP/OČ/OM
49/254/0
08.05.2022 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1M slalom 6. 1/U23 7.007,7
36
07.05.2022 Krumlovský sprint + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod Jezem Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,6 ), Cíl pod l K1M sjezd 1. 1/U23
47
07.05.2022 Slalom o pracku krumlovského medvěda Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1M slalom 5. 1/U23 4.706,4
49
06.05.2022 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s K1M sjezd 1. 1/U23
39
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd 2. 1/U23 19.202,3ČP/OČ/OM
68/186/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd 7. 5/U23 6.577,8ČP/OČ/OM
49/214/0
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 3. 1/U23 37.163,6ČP/OČ/OM
62/174/0
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 1. 1/U23 ČP/OČ/OM
75/186/0
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 5. 3/U23 27.382,8ČP/OČ/OM
53/203/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 3. 2/U23 24.252,8ČP/OČ/OM
62/227/0
16.10.2021 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 1. 1/U23
50
16.10.2021 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 1. 1/U23
50
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 18. 8/U23 5.6913,0ČP/OČ/OM
37/191/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 16. 6/U23 4.5910,7ČP/OČ/OM
43/203/0
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně K1M sjezd 6. 4/U23 35.295,7ČP/OČ/OM
49/126/0
01.08.2021 Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 4. 1/U23 7.307,6
96
31.07.2021 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 1. 1/U23
99
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 4. 2/U23 21.583,7ČP/OČ/OM
57/221/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 3. 1/U23 16.963,0ČP/OČ/OM
62/220/0
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 7. 3/U23 0.962,1ČP/OČ/OM
46/177/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 6. 4/U23 2.485,7ČP/OČ/OM
49/189/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 3. 1/U23 32.312,8ČP/OČ/OM
62/187/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 5. 2/U23 28.742,4ČP/OČ/OM
53/175/0
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 2. 2/DS 0.070,1-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 60. 22/DS 39.7340,8-
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 9. 3/DS 55.347,3ČP/OČ/OM
43/156/0
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1M sjezd 9. 3/DS 4.529,1ČP/OČ/OM
43/192/0
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 11. 3/DS 8.239,6
256
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 10. 3/DS 9.3310,7
288
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 10. 2/DS 3.367,5ČP/OČ/OM
53/221/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 10. 2/DS 2.776,1ČP/OČ/OM
49/210/0
02.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou C1M slalom 21. 2/DS 9.608,6
25
02.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou K1M slalom 5. 1/DS 7.607,9
112
01.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 24. 2/DS 11.109,5
28
01.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 12. 1/DS 9.008,9
112
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 1. 1/DS OČ/OM
118/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 1. 1/DS OČ/OM
128/0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 11. 6/DS 0.972,2ČP/OČ/OM
35/151/0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 5. 2/DS 1.232,8ČP/OČ/OM
53/169/0
02.06.2020 Sjezd na Vltavě K1M sjezd 1. 1/DS
35
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M sjezd 2. 2/DS 0.030,1-
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 46. 14/DS 39.8946,3-
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1M sjezd 21. 5/DS 5.3511,1ČP/OČ/OM
19/84/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 24. 4/DS 6.6115,0ČP/OČ/OM
21/140/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 33. 5/DS 6.8815,8ČP/OČ/OM
14/123/0
04.08.2019 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 7. 1/DS 6.105,1
12
04.08.2019 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 10. 1/DS 13.3013,2
60
04.08.2019 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
MÁDROVÁ Amálie
2. 1/DS 11.708,8
11
03.08.2019 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 7. 1/DS 6.105,1
12
03.08.2019 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 10. 1/DS 13.3013,2
60
03.08.2019 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
MÁDROVÁ Amálie
2. 1/DS 11.708,8
11
30.06.2019 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 44. 3/DS 17.8020,2
112
29.06.2019 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 44. 2/DS 15.5118,6
130
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 4. 3/DS 7.231,1-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 3. 2/DS 14.732,2OČ/OM
95/0
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 19. 3/DS 14.1217,4
273
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 28. 5/DS 17.3922,7
305
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 15. 4/DS 4.097,0ČP/OČ/OM
27/120/0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 13. 2/DS 3.546,0ČP/OČ/OM
31/144/0
12.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" stejně jako závod č.56 K1M slalom 5. 1/DS 5.806,4
52
11.05.2019 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s K1M sjezd 2. 1/DS 10.501,4
40
11.05.2019 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C2X sjezd
MÁDROVÁ Amálie
11. 2/DS 202.9023,7
0
11.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem K1M slalom 6. 1/DS 9.3010,3
47
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 9. 2/DS 51.775,4ČP/OČ/OM
40/176/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 13. 4/DS 61.036,4ČP/OČ/OM
31/147/0
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 14. 3/DS 112.9211,0ČP/OČ/OM
29/37/0
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 11. 2/DS 103.6110,0ČP/OČ/OM
35/62/0
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 4. 1/DS 56.515,7
70
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 6. 3/DS 75.137,6
58
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 4. 2/DS 74.737,7
75
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 5. 3/DS 70.237,2
59
07.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích K1M slalom 10. 2/DM 8.579,3
203
06.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči K1M slalom 18. 3/DM 14.9915,9
174
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1M sjezd 14. 8/DM 6.2510,1-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1M slalom 58. 24/DM 37.6341,4-
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1M sjezd 36. 7/DM 127.8417,0ČP/OČ/OM
11/31/0
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 32. 5/DM 14.7014,1ČP/OČ/OM
14/56/0
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. K1M sjezd 28. 11/U18 8.1418,9-
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. K1M sjezd 29. 12/U18 2.345,2-
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 33. 4/DM 5.4511,9ČP/OČ/OM
21/122/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 32. 5/DM 5.1911,5ČP/OČ/OM
17/104/0
05.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou K1M slalom 5. 2/DM 7.606,6
86
04.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou K1M slalom 6. 2/DM 6.806,1
99
01.07.2018 Slalom ve Strakonicích K1M slalom 30. 5/DM 12.3317,3
140
30.06.2018 Slalom ve Strakonicích K1M slalom 18. 2/DM 14.2116,6
187
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 5. 3/DM 37.695,3
145
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 5. 3/DM 46.646,6
143
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 25. 5/DM 4.6810,3ČP/OČ/OM
12/17/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 23. 5/DM ČP/OČ/OM
14/19/0
13.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda K1M slalom 7. 2/DM 9.4011,4
54
12.05.2018 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje K1M sjezd 2. 1/DM 27.303,5
32
12.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda K1M slalom 9. 3/DM 10.7012,1
45
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 26. 4/DM 59.8111,7ČP/OČ/OM
10/71/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 26. 5/DM 63.7812,5-
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 4. 1/DM 136.9014,1
52
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 5. 2/DM 155.1016,2
44
08.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 14. 1/DM 21.9325,7
95
07.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 27. 4/DM 26.3129,1
73
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 17. 6/DM 5.2114,7-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 67. 28/DM 35.2240,5-
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd     ČP/OČ/OM
25/19/0
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 40. 5/DM 8.5518,1ČP/OČ/OM
6/27/0
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 43. 6/DM 8.6318,4ČP/OČ/OM
3/15/0
06.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 22. 2/DM 14.2013,7
57
05.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 16. 1/DM 11.4010,4
90
09.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí K1M slalom 17. 3/DM 13.4816,2
146
08.07.2017 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí K1M sjezd 4. 1/DM 50.4010,8
42
08.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí K1M slalom 15. 3/DM 13.9013,6
154
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 42. 12/DM 21.1326,7
143
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 60. 15/DM 29.3837,1
65
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 13. 4/DM 65.6412,9ČP/OČ/OM
0/37/81
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 13. 4/DM 114.5812,3ČP/OČ/OM
0/37/97
28.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP Jihočeského kraje Viz. závod č.66 K1M sjezd 3. 1/DM 46.606,1
18
28.05.2017 Down-Town-slalom viz. závod č.70 K1M slalom 8. 1/DM 14.6014,9
20
27.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s K1M sjezd 3. 1/DM 77.8010,4
13
27.05.2017 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem K1M slalom 13. 2/DM 23.8021,6
16
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 28. 5/DM 9.2321,3ČP/OČ/OM
9/5/0
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 41. 9/DM 13.6431,8ČP/OČ/OM
0/3/0
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 31. 4/DM 68.3013,5ČP/OČ/OM
5/30/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 33. 6/DM 10.3616,5ČP/OČ/OM
3/10/0
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1M sjezd 7. 2/DM 99.8012,2
26
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1M sjezd 8. 2/DM 117.8014,4
22
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1M sjezd 10. 2/DM 105.5013,1
26
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1M sjezd 10. 2/DM
26
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 8. 1/ZS 175.1018,7
21
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 9. 1/ZS 208.7022,5
20
02.10.2016 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 23.   24.5228,8
42
01.10.2016 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 28.   26.6329,5
45
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 38. 9/ZS 27.6154,2ČP/OČ/OM
0/2/0
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 5. 5/ZS 4.749,5-
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné K1M sjezd 5. 5/ZS 35.4310,4-
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1M sjezd 42. 9/ZS 11.1321,8ČP/OČ/OM
0/0/0
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 36. 7/ZS 20.5020,5
57
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 38. 6/ZS 23.3023,3
61
31.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 23. 3/ZS 20.5021,0
18
30.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 26. 3/ZS 19.3019,4
24
10.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. K1M slalom 38. 6/ZS 31.4531,8
55
09.07.2016 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M sjezd 5. 1/ZS 78.1017,7
21
09.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. K1M slalom 40. 5/ZS 29.7729,2
60
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom    
0
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 38. 27/ZS 36.5841,5
38
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 10. 7/ZS 5.6814,3
14
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 17. 6/ZS 89.4216,4-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 17. 4/ZS 177.1619,1-
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží K1M slalom 52. 1/ZS 29.8136,6
54
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží K1M slalom 54. 1/ZS 31.9437,1
54
08.05.2016 Klasický sjezd na Kamenici + MČR veteránů řeka Kamenice a Jizera v úseku Jesenný - tábořiště Paraplíčko. V případě nízkého vodního stavu si po K1M sjezd 6. 1/ZS 109.4024,0
5
07.05.2016 Klasický sjezd na Kamenici řeka Kamenice a Jizera v úseku Jesenný - tábořiště Paraplíčko. V případě nízkého vodního stavu si po K1M sjezd 4. 1/ZS 69.8013,9
5
07.05.2016 Sprint na Paraplíčku řeka Jizera - peřej Paraplíčko K1M sjezd 4. 1/ZS 9.9016,7
5
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 35. 5/ZS ČP/OČ/OM
1/7/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 42. 7/ZS 16.2624,7ČP/OČ/OM
0/5/0
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1M sjezd 21.   262.0134,5
7
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1M sjezd 22.   280.9937,0
1
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 24. 4/ZS 292.4030,2
9
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 25. 3/ZS 317.0033,6
9
04.10.2015 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 37. 8/ZS 25.9326,9
27
03.10.2015 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 43. 8/ZS 36.0435,4
27
09.08.2015 Slalom O štít města Benátek loděnice v Obodři K1M slalom 42. 6/ZS 29.7028,7
27
08.08.2015 Slalom O štít města Benátek loděnice v Obodři K1M slalom 51. 9/ZS 34.6032,8
21
02.08.2015 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 28. 4/ZS 25.2026,5
14
01.08.2015 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 27. 3/ZS 22.9024,3
16
12.07.2015 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 50. 10/ZS 32.0833,6
18
11.07.2015 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 52. 8/ZS 41.4047,5
21
11.07.2015 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M sjezd 10. 3/ZS 144.4030,9
10
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 18. 16/ZS 36.2017,7
8
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 47. 34/ZS 31.7934,1
26
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 22. 18/ZS 7.4023,4
7
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 39. 31/ZS 27.1832,1
37
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 35. 17/ZS 191.2834,6-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 33. 15/ZS 189.1235,0-
10.05.2015 Slalom v Táboře Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz K1M slalom    
0
09.05.2015 Slalom v Táboře-přebor JČ kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 59. 8/ZS 63.0264,1
11
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 40. 7/ZS 217.2641,8ČP/OČ/OM
0/1/0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 44. 7/ZS 27.7444,1ČP/OČ/OM
0/1/0
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 15. 1/ZS 398.9040,5
4
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě. K1M sjezd 17. 2/ZS 384.8039,7
3
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně - Hutě K1M sjezd 20. 2/ZS 302.3035,0
5
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 20. 1/ZS 382.8039,4
5
05.10.2014 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 54. 7/ZM 54.6064,4
7
17.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 76.   73.7081,3
2
16.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom    
0
03.08.2014 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 36. 4/ZM 35.9035,9
6
02.08.2014 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 34. 2/ZM 36.8535,6
6
29.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 53. 2/ZM 37.8638,7
11
28.06.2014 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M sjezd 13. 1/ZM 237.6041,8
0
28.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 64. 4/ZM 46.8447,6
7
25.05.2014 Slalom v Sušici Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu K1M slalom 107. 15/ZM 50.6766,3
8
24.05.2014 Slalom v Sušici Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu K1M slalom 117. 21/ZM 59.1776,2
0
11.08.2013 Slalom pod Borskou přehradou K1M slalom 46. 7/ZM 53.8056,9
0
10.08.2013 Slalom pod Borskou přehradou K1M slalom 46. 6/ZM 50.1049,9
1
14.07.2013 Slalom v Sušici K1M slalom 89. 11/ŽM 70.5488,9
0
13.07.2013 Slalom v Sušici K1M slalom 100. 11/ŽM 79.22110,1
0
23.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 100. 18/ZM 254.25328,3
0
22.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 102. 16/ZM 200.17230,9
0
19.08.2012 VZ Slalom pod Borskou přehradou - neděle řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 55. 5/PZ 90.3092,9
0
18.08.2012 VZ Slalom pod Borskou přehradou - sobota řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 58. 5/PZ 95.6098,9
0
22.07.2012 Písecký slalom - neděle řeka Otava, slalomová dráha K1M slalom 83. 13/PŽ 374.27493,8
0
21.07.2012 Sobotní slalom, Memoriál coache Pavla Pokorného, MČR veteránů ve slalomu řeka Otava, slalomová dráha K1M slalom 107. 13/PŽ 354.42449,3
0
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 154. 18/PZ 278.73289,0
0
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 157. 18/PZ 289.09326,1
0
20.05.2012 Slalom v Sušici - neděle Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu K1M slalom 132. 21/PŽ 469.40547,1
0
19.05.2012 Slalom v Sušici - sobota Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu K1M slalom    
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Šindelář JanTJ Loko Plzeň K1: 2   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Šindelář JanTJ Loko Plzeň K1: 2   C1:   C2: K1: MT   C1:   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Šindelář JanTJ Loko Plzeň K1: 3+   C1:   C2: K1: MT   C1:   C2: 05.07.22 aktualizace z registru ČSK
Šindelář JanTJ Loko Plzeň K1: 3   C1:   C2: K1: MT   C1:   C2: 28.06.22 aktualizace z registru ČSK
Šindelář JanTJ Loko Plzeň K1: 2   C1: 3   C2: K1: 1   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Šindelář JanTJ Loko Plzeň K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 1   C1:   C2: 01.12.20 updated from RVP
Šindelář JanTJ Loko Plzeň K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Šindelář JanTJ Loko Plzeň K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 07.08.19 updated from RVP
Šindelář JanTJ Loko Plzeň K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Šindelář JanTJ Loko Plzeň K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 12.04.15 updated from RVP
Šindelář JanTJ Loko Plzeň K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 30.06.14 updated from RVP
Šindelář JanTJ Loko Plzeň K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 15.05.12 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|4723|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
29.K1M 4/4 493
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
5.K1M 2/2 271

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
107.K1M 5/8 644
Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.K1M 6/10 366
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.K1M 5/14 1465
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/10 0

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
68.K1M 5/8 808
Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.K1M 8/12 507
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.K1M 5/14 1289
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/12 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
253.K1M 2/2 195
Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.K1M 8/9 409
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.K1M 5/11 1024
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/9 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
132.C1M 2/2 53
84.K1M 4/4 768
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.K1M 6/6 276
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.K1M 5/9 948
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
171.C1M 2/2 24
42.C2X
Mádrová Amálie
2/2 22
79.K1M 5/8 880
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.K1M 6/10 185
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Mádrová Amálie
1/1 0
8.K1M 5/16 730
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/11 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
57.K1M 5/8 803
Sjezd: Žebříček Český Pohár
28.K1M 6/7 85
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.K1M 5/10 585
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/7 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
80.K1M 5/10 628
Sjezd: Žebříček Český Pohár
51.K1M 7/10 51
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.K1M 5/19 212
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
27.K1M 5/10 178

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
106.K1M 5/12 287
Sjezd: Žebříček Český Pohár
61.K1M 4/4 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
32.K1M 5/13 83
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
200.K1M 5/12 144
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
58.K1M 5/11 43
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
316.K1M 5/9 39
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
331.K1M 5/6 1

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/8 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202320222021202020192018201720162015
K1M34361528516158

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021202020192018201720162015201420132012
K1M291076825384795780106200316331395
C1M----132171-------
C2X-----42-------

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202220212020201920182017201620152014
K1M52222810223258155
C2X-----11-----

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202320222021202020192018201720162015
K1M828063638479279296
Fotky nenalezeny.
0|4723|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
29.K1M 4/4 493
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
5.K1M 2/2 271

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
107.K1M 5/8 644
Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.K1M 6/10 366
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.K1M 5/14 1465
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/10 0

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
68.K1M 5/8 808
Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.K1M 8/12 507
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.K1M 5/14 1289
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/12 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
253.K1M 2/2 195
Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.K1M 8/9 409
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.K1M 5/11 1024
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/9 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
132.C1M 2/2 53
84.K1M 4/4 768
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.K1M 6/6 276
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.K1M 5/9 948
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
171.C1M 2/2 24
42.C2X
Mádrová Amálie
2/2 22
79.K1M 5/8 880
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.K1M 6/10 185
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Mádrová Amálie
1/1 0
8.K1M 5/16 730
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/11 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
57.K1M 5/8 803
Sjezd: Žebříček Český Pohár
28.K1M 6/7 85
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.K1M 5/10 585
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/7 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
80.K1M 5/10 628
Sjezd: Žebříček Český Pohár
51.K1M 7/10 51
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.K1M 5/19 212
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
27.K1M 5/10 178

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
106.K1M 5/12 287
Sjezd: Žebříček Český Pohár
61.K1M 4/4 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
32.K1M 5/13 83
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
200.K1M 5/12 144
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
58.K1M 5/11 43
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
316.K1M 5/9 39
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
331.K1M 5/6 1

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/8 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202320222021202020192018201720162015
K1M34361528516158

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021202020192018201720162015201420132012
K1M291076825384795780106200316331395
C1M----132171-------
C2X-----42-------

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202220212020201920182017201620152014
K1M52222810223258155
C2X-----11-----

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202320222021202020192018201720162015
K1M828063638479279296

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
96 4 2 131   1 234
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody36.227.0598
K1M37.928.0592
C1M14.87.074
C2X2.02.022
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody11,022,000,033,198
K1M11,100,000,011,192
C1M00,000,000,000,04
C2X00,02100,000,02100,02
Celkem11,022,000,033,198
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody1964730244221,4
K1M1844596254122,3
C1M8223112,5
C2X41122800,0
Celkem1964730244221,4
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Šindelář Jansl 130
12.09.20
sl 126
14.09.19
sl 135
08.09.18
sl 137
09.09.17
sl 84
24.06.17
pořadí60.46.58.67.60.
odstup % *)40,846,341,440,537,1
% poražených soupeřů *)35,252,148,242,653,5
pořadí2017201820192020celkem
průměr63.558.046.060.058.2
medián6058466060
modus6058466060
počet závodů21115
průměrný odstup od vítěze % *)38,841,446,340,841,2
průměrné % poražených soupeřů *)48,148,252,135,246,3
počet jízd422210
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
1
100,0%
2
40,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Šindelář Jansl 103
02.08.20
sl 102
01.08.20
sl 102
04.08.19
sl 101
03.08.19
pořadí21.24.7.7.
odstup %8,69,55,15,1
% poražených soupeřů57,456,670,070,0
pořadí20192020celkem
průměr7.022.514.8
medián7217
modus7217
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %5,19,07,1
průměrné % poražených soupeřů70,057,063,5
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
12,5%

Kategorie C2X

Šindelář Jansl 102
04.08.19
sl 101
03.08.19
pořadí2.2.
odstup %8,88,8
% poražených soupeřů85,785,7
pořadí2019celkem
průměr2.02.0
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %8,88,8
průměrné % poražených soupeřů85,785,7
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Šindelář Jansl 20
07.04.24
sl 18
06.04.24
sl 147
08.10.23
sl 146
07.10.23
sl 51
13.05.23
sl 27
16.04.23
sl 26
16.04.23/2
sl 25
15.04.23
sl 24
15.04.23/2
sl 137
02.10.22
sl 136
01.10.22
sl 89
03.07.22
sl 88
02.07.22
sl 146
19.06.22
sl 145
18.06.22
sl 49
08.05.22
sl 48
07.05.22
sl 108
01.08.21
sl 107
31.07.21
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 103
02.08.20
sl 102
01.08.20
sl 102
04.08.19
sl 101
03.08.19
sl 88
30.06.19
sl 87
29.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 57
12.05.19
sl 56
11.05.19
sl 146
07.10.18
sl 145
06.10.18
sl 104
05.08.18
sl 103
04.08.18
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 49
13.05.18
sl 48
12.05.18
sl 149
08.10.17
sl 148
07.10.17
sl 114
06.08.17
sl 113
05.08.17
sl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 71
28.05.17
sl 70
27.05.17
sl 137
02.10.16
sl 136
01.10.16
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 101
31.07.16
sl 100
30.07.16
sl 93
10.07.16
sl 92
09.07.16
sl 73
18.06.16
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
sl 161
04.10.15
sl 160
03.10.15
sl 118
09.08.15
sl 117
08.08.15
sl 116
02.08.15
sl 115
01.08.15
sl 94
12.07.15
sl 93
11.07.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 39
09.05.15
sl 142
05.10.14
sl 113
17.08.14
sl 106
03.08.14
sl 105
02.08.14
sl 72
29.06.14
sl 71
28.06.14
sl 57
25.05.14
sl 56
24.05.14
Plzeň sl NE
11.08.13
Plzeň sl SO
10.08.13
Sušice NE
14.07.13
Sušice SO
13.07.13
sl.Strak2
23.06.13
sl.Strakonic
22.06.13
sl.Borskápř.
19.08.12
sl.Borskápř.
18.08.12
sl.Písek
22.07.12
sl.Písek
21.07.12
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.Sušice
20.05.12
pořadí38.26.10.5.6.32.16.30.34.15.11.14.8.23.19.6.5.4.1.11.10.5.12.10.10.44.44.19.28.5.6.10.18.5.6.30.18.7.9.14.27.22.16.17.15.42.60.8.13.23.28.36.38.23.26.38.40.38.52.54.37.43.42.51.28.27.50.52.47.39.59.54.76.36.34.53.64.107.117.46.46.89.100.100.102.55.58.83.107.154.157.132.
odstup %33,732,212,55,77,845,124,926,727,914,58,115,68,417,114,47,76,47,60,09,610,77,98,913,213,220,218,617,422,76,410,39,315,96,66,117,316,611,412,125,729,113,710,416,213,626,737,114,921,628,829,520,523,321,019,431,829,241,536,637,126,935,428,732,826,524,333,647,534,132,164,164,481,335,935,638,747,666,376,256,949,988,9110,1328,3230,992,998,9493,8449,3289,0326,1547,1
% poražených soupeřů63,474,791,196,688,449,278,354,746,889,893,688,194,075,381,686,189,595,0100,092,894,094,687,282,482,475,476,985,982,288,286,193,687,992,692,180,988,885,780,585,975,270,480,087,589,366,753,577,461,375,373,366,066,748,852,870,270,553,266,065,862,959,655,948,541,344,746,746,943,956,328,429,37,422,223,335,029,228,418,910,011,814,610,86,69,05,35,03,53,62,51,91,5
pořadí2012201320142015201620172018201920202021202220232024celkem
průměr106.680.567.643.236.023.412.920.89.52.512.619.032.037.9
medián107895443381691010111162628
modus5546342738818105155265
počet závodů768111110884287292
průměrný odstup od vítěze %328,2144,255,735,129,020,911,915,29,33,811,521,533,055,4
průměrné % poražených soupeřů3,310,524,248,664,474,787,882,492,297,587,372,269,160,2
počet jízd14121622222016168416144184
lepší 1. jízda2
28,6%
0
0,0%
5
62,5%
2
18,2%
8
72,7%
3
30,0%
2
25,0%
3
37,5%
1
25,0%
1
50,0%
3
37,5%
4
57,1%
2
100,0%
36
39,1%
čistých jízd1
7,1%
1
8,3%
3
18,8%
8
36,4%
5
22,7%
1
5,0%
5
31,3%
3
18,8%
5
62,5%
3
75,0%
4
25,0%
2
14,3%
0
0,0%
41
22,3%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Šindelář Jansj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 31
23.04.23
sj 30
22.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 36
24.04.22
sj 35
23.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
pořadí2.3.2.2.2.1.2.2.3.1.5.3.6.4.3.5.9.11.5.9.13.14.11.36.25.26.40.43.13.13.38.35.42.40.
odstup %0,50,80,10,70,20,01,92,33,60,02,82,85,73,73,02,47,32,22,85,46,411,010,017,010,311,718,118,412,912,354,20,024,741,8
% poražených soupeřů97,695,396,896,898,5100,097,397,194,7100,092,696,383,397,298,195,277,886,194,384,977,850,063,020,563,160,333,930,084,085,511,934,622,67,1
pořadí201520162017201820192020202120222023celkem
průměr40.038.327.329.011.88.34.52.72.013.8
medián403813261194226
modus40351325953222
počet závodů13434346634
průměrný odstup od vítěze %41,826,315,413,08,24,13,72,20,48,7
průměrné % poražených soupeřů7,123,058,448,068,986,193,596,397,574,2

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Šindelář Jansj 49
12.05.23
sj 31
23.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
pořadí1.2.2.1.2.5.3.4.5.9.1.29.5.5.25.26.40.17.17.35.33.
odstup %0,00,10,20,02,32,82,83,72,47,30,05,25,36,610,311,718,116,419,134,635,0
% poražených soupeřů100,096,898,5100,097,192,696,397,295,277,8100,037,895,295,263,160,333,972,973,329,231,9
pořadí20152016201720182020202120222023celkem
průměr34.017.040.018.05.04.53.31.512.7
medián3317402514315
modus331740514215
počet závodů2215223421
průměrný odstup od vítěze %34,817,818,17,83,73,12,60,18,8
průměrné % poražených soupeřů30,673,133,970,388,996,295,398,878,3

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Šindelář Jansj 7
30.03.24
sj 6
30.03.24/2
sj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 49
12.05.23
sj 31
23.04.23
sj 30
22.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 5
25.03.23
sj 4
25.03.23/2
sj 109
20.08.22
sj 45
06.05.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 148
16.10.21
sj 147
16.10.21/2
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 68
02.06.20
sl 79
22.06.19
sj 51
11.05.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 10
31.03.19
sj 9
31.03.19/2
sj 8
30.03.19
sj 7
30.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 52
12.05.18
sl 35
29.04.18
sj 152
21.10.17
sj 151
21.10.17/2
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sl 97
08.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 67
28.05.17
sj 66
27.05.17
sj 41
30.04.17
sj 14
02.04.17
sj 13
02.04.17/2
sj 12
01.04.17
sj 11
01.04.17/2
sj 139
15.10.16
sj 140
15.10.16/2
sj 117
28.08.16
sj 91
09.07.16
sj 39
08.05.16
sj 38
07.05.16
sj 37
07.05.16/2
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 6
03.04.16
sj 5
03.04.16/2
sj 164
17.10.15
sj 163
17.10.15/2
sj 92
11.07.15
sl 78
28.06.15
sj 31
03.05.15
sj 17
12.04.15
sj 16
12.04.15/2
sj 14
11.04.15
sj 15
11.04.15/2
sj 75
28.06.14
pořadí1.1.2.3.1.2.2.2.1.1.1.2.1.2.5.3.1.1.6.4.3.5.9.1.1.11.5.1.3.2.9.13.14.11.4.6.5.4.36.5.5.25.2.26.5.4.40.43.4.13.13.3.3.31.8.7.10.10.8.9.38.5.6.4.4.35.42.22.21.25.24.10.18.40.15.17.20.20.13.
odstup %0,00,00,50,80,00,10,70,20,00,00,01,90,02,32,82,80,00,05,73,73,02,47,30,00,02,22,80,02,21,45,46,411,010,05,77,67,27,717,05,36,610,33,511,716,214,118,118,410,812,912,36,110,413,514,412,213,10,018,722,554,217,724,016,713,90,024,737,034,533,630,230,917,741,840,539,735,039,441,8
% poražených soupeřů100,0100,097,695,3100,096,896,898,5100,0100,0100,097,3100,097,192,696,3100,0100,083,397,298,195,277,8100,0100,086,194,3100,097,892,984,977,850,063,085,075,081,888,020,595,295,263,195,060,387,590,633,930,090,384,085,585,781,846,461,166,757,165,479,476,511,983,358,370,070,034,622,64,525,940,042,562,541,47,136,430,432,134,5---
pořadí20142015201620172018201920202021202220232024celkem
průměr13.021.017.613.916.57.14.73.32.61.71.010.6
medián13209855132215
modus13204354112111
počet závodů1911146106659279
průměrný odstup od vítěze %41,834,324,012,39,16,52,12,52,00,30,012,0
průměrné % poražených soupeřů0,036,348,869,071,679,693,095,696,798,3100,072,9

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Šindelář Jansj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 31
23.04.23
sj 30
22.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
pořadí2.3.2.2.2.1.2.2.5.3.6.4.3.5.9.1.1.11.5.3.9.13.14.11.36.25.26.40.43.13.13.31.38.35.42.40.
odstup %0,50,80,10,70,20,01,92,32,82,85,73,73,02,47,30,00,02,22,82,25,46,411,010,017,010,311,718,118,412,912,313,554,20,024,741,8
% poražených soupeřů97,695,396,896,898,5100,097,397,192,696,383,397,298,195,277,8100,0100,086,194,397,884,977,850,063,020,563,160,333,930,084,085,546,411,934,622,67,1
pořadí201520162017201820192020202120222023celkem
průměr40.038.328.029.010.05.44.53.02.013.9
medián403831261154226
modus40351325313222
počet závodů13535544636
průměrný odstup od vítěze %41,826,315,013,07,02,53,72,40,48,6
průměrné % poražených soupeřů7,123,056,048,074,791,693,595,897,574,3

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Šindelář Jansp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
sj 116
27.08.16/3
sl 30
02.05.15
pořadí7.10.6.4.13.6.1.6.6.7.18.16.7.6.9.10.21.24.33.15.13.32.33.32.23.28.41.33.5.5.42.44.
odstup %7,90,03,43,79,05,30,03,64,67,813,010,72,15,79,16,111,115,015,87,06,014,111,911,50,021,331,816,510,49,521,844,1
% poražených soupeřů93,388,994,096,489,295,5100,094,394,388,083,085,091,392,883,391,154,573,362,875,078,638,057,961,767,241,316,737,384,684,6---2,3
pořadí201520162017201820192020202120222023celkem
průměr44.017.334.030.021.29.511.86.56.817.4
medián445333221976613
modus44528321396646
počet závodů13345246432
průměrný odstup od vítěze %44,113,923,29,411,07,67,95,03,810,6
průměrné % poražených soupeřů2,356,431,856,268,887,288,093,693,271,8

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Šindelář Jansp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 132
13.09.20
sj 124
29.08.20
sj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
pořadí7.10.6.4.13.6.6.6.2.9.2.15.14.32.23.17.
odstup %7,90,03,43,79,05,33,64,60,19,10,17,010,111,50,014,7
% poražených soupeřů93,388,994,096,489,295,594,394,398,383,398,175,072,961,767,269,2
pořadí201720182019202020222023celkem
průměr17.023.08.55.57.86.810.8
medián172322667
modus171422646
počet závodů13224416
průměrný odstup od vítěze %14,77,23,64,65,63,85,6
průměrné % poražených soupeřů69,267,386,690,893,393,285,7

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Šindelář Jansp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 50
13.05.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 44
07.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 74
18.06.16
sl 76
27.06.15
sl 30
02.05.15
pořadí7.10.1.6.4.13.6.1.1.7.18.16.7.6.9.10.10.21.24.33.15.13.32.33.32.23.28.41.33.42.10.22.44.
odstup %7,90,00,03,43,79,05,30,00,07,813,010,72,15,79,17,56,111,115,015,87,06,014,111,911,50,021,331,816,521,814,323,444,1
% poražených soupeřů93,388,9100,094,096,489,295,5100,0100,088,083,085,091,392,883,391,191,154,573,362,875,078,638,057,961,767,241,316,737,3---65,440,02,3
pořadí201520162017201820192020202120222023celkem
průměr33.026.034.030.021.29.711.85.65.617.5
medián22103332211076613
modus22102832131061110
počet závodů22345345533
průměrný odstup od vítěze %33,818,023,29,411,07,67,94,43,010,8
průměrné % poražených soupeřů21,232,731,856,268,888,588,094,594,570,8

Mezinárodní závod sprint

Kategorie K1M

Šindelář Jansp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 121
22.08.18
pořadí7.10.13.6.28.
odstup %7,90,09,05,318,9
% poražených soupeřů93,388,989,295,543,8
pořadí201820222023celkem
průměr28.09.58.512.8
medián286710
modus28676
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %18,97,13,98,2
průměrné % poražených soupeřů43,892,491,182,1

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Šindelář Jansp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sl 30
02.05.15
pořadí7.10.6.4.13.6.1.7.18.16.7.6.9.10.10.21.24.33.15.13.32.33.32.23.28.41.33.42.44.
odstup %7,90,03,43,79,05,30,07,813,010,72,15,79,17,56,111,115,015,87,06,014,111,911,50,021,331,816,521,844,1
% poražených soupeřů93,388,994,096,489,295,5100,088,083,085,091,392,883,391,191,154,573,362,875,078,638,057,961,767,241,316,737,3---2,3
pořadí201520162017201820192020202120222023celkem
průměr44.042.034.030.021.29.711.86.86.818.8
medián44423332211076615
modus4442283213106146
počet závodů11345344429
průměrný odstup od vítěze %44,121,823,29,411,07,67,95,53,811,0
průměrné % poražených soupeřů2,30,031,856,268,888,588,093,293,270,0
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále