Panzer Aleš, 1974, TJ Loko Plzeň

Panzer Aleš, 1974

TJ Loko Plzeňregistrační číslo: 039023
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: -   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
02.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 19. 2/V 13.7818,5
148
01.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 20. 2/V 11.2514,0
180
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 24. 2/V 17.8617,0
120
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 19. 2/V 12.5411,9
149
18.09.2022 53. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 10. 3/V 8.6910,9
103
17.09.2022 53. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 12. 5/V 11.0713,5
100
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 35. 2/V 6.2414,1ČP/OČ/OM
12/187/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 47. 2/V 7.2016,5ČP/OČ/OM
4/151/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km K1M sjezd 18. 1/V 3.086,0ČP/OČ/OM
21/130/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový K1M sjezd 28. 3/V 118.8015,5ČP/OČ/OM
9/60/0
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 26. 3/V 9.9310,2
158
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 46. 8/V 0.450,7
108
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1M sjezd 30. 2/V 9.1613,8ČP/OČ/OM
8/128/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1M sjezd 29. 2/V 6.3914,6ČP/OČ/OM
8/140/0
07.05.2022 Slalom o pracku krumlovského medvěda Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1M slalom 8. 2/V 7.6010,3
37
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 26. 5/V 191.6818,8ČP/OČ/OM
10/48/0
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 19. 5/V 143.7313,1ČP/OČ/OM
19/72/0
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 5. 3/V 4.264,4
143
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 7. 3/V 13.4914,2
174
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 8. 3/V 8.158,6
155
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 28. 5/V 159.9416,5ČP/OČ/OM
8/101/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 28. 5/V 111.1912,8ČP/OČ/OM
8/95/0
03.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 32. 6/V 16.7620,3
89
02.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 10. 4/V 14.0416,4
181
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 21. 1/V 13.8715,3
163
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 16. 1/V 11.4011,2
197
19.09.2021 52. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom    
0
18.09.2021 52. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + Český pohár veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 8. 5/V 7.428,6
163
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 38. 1/V 5.2612,0ČP/OČ/OM
12/137/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 41. 1/V 7.1116,6ČP/OČ/OM
11/131/0
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně K1M sjezd 23. 3/V 96.0415,5ČP/OČ/OM
13/66/0
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k K1M sjezd 10. 1/V 4.468,8
132
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 53. 7/V 15.8718,8
124
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 31. 5/V 11.4313,2
237
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 51. 3/V 18.7522,7
171
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 55. 3/V 23.1524,1
166
01.08.2021 Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 9. 3/V 10.1010,5
76
31.07.2021 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 5. 2/V 5.105,0
83
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 49. 7/V 14.3021,6
123
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 44. 8/V 17.9024,6
144
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 41. 2/V 117.2920,2ČP/OČ/OM
0/65/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 40. 2/V 103.0818,2ČP/OČ/OM
0/70/0
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 24. 1/V 4.7110,5ČP/OČ/OM
12/111/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 25. 1/V 6.4915,0ČP/OČ/OM
10/99/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 33. 3/V 199.4517,1ČP/OČ/OM
3/67/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 38. 3/V 212.4318,0ČP/OČ/OM
0/43/0
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 11. 3/V 5.345,3
210
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 11. 1/V 5.034,9
235
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 28. 6/V 18.3522,6
102
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 21. 5/V 18.3221,7
146
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 27. 3/V 135.6718,0ČP/OČ/OM
10/42/0
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1M sjezd 17. 1/V 5.6211,3ČP/OČ/OM
25/132/0
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 21. 3/V 10.5712,3
216
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 31. 5/V 14.7817,0
204
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 36. 1/V 6.1313,7ČP/OČ/OM
14/113/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 33. 1/V 22.4049,7ČP/OČ/OM
17/126/0
02.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou K1M slalom 15. 6/V 14.5015,1
72
01.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 20. 8/V 14.3014,1
80
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem K1M slalom 17. 3/V 9.0213,2
323
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 K1M slalom 29. 4/V 10.7515,7
274
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 91. 4/V 30.7534,5NKZ
0
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 101. 4/V 44.3448,6NKZ
0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 25. 1/V 4.079,2ČP/OČ/OM
11/85/0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 24. 1/V 3.989,1ČP/OČ/OM
12/79/0
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 4. 2/V 201.8020,9
43
19.10.2019 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 6. 3/V 194.9019,6
35
06.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom    
0
05.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 17. 3/V 16.0418,5
152
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 40. 6/V 17.9018,5
107
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 17. 1/V 12.8013,7
198
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 91. 2/V 37.6044,5NKZ
0
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 101. 2/V 46.2952,6NKZ
0
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1M sjezd 20. 2/V 7.2515,1ČP/OČ/OM
21/90/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 30. 1/V 5.4212,3ČP/OČ/OM
14/116/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 30. 1/V 6.1014,0ČP/OČ/OM
19/135/0
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom    
0
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 45. 8/V 19.1619,9
179
04.08.2019 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 12. 4/V 14.3014,2
52
03.08.2019 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 12. 4/V 14.3014,2
52
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom    
0
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom 33. 4/V 19.2624,0
174
30.06.2019 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 29. 5/V 13.3015,1
172
29.06.2019 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 38. 5/V 14.0316,8
154
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 74.   37.8339,6NKZ
0
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 72. 2/V 37.6842,3NKZ
0
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 23. 5/V 15.5119,1
253
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 65. 10/V 25.9533,8
120
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu K1M slalom 38. 6/V 21.1921,9
160
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství K1M slalom 32. 5/V 16.8119,3
200
12.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" stejně jako závod č.56 K1M slalom 3. 1/V 2.502,8
60
11.05.2019 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s K1M sjezd 6. 3/V 96.9012,9
24
11.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem K1M slalom 7. 2/V 10.0011,0
43
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 14. 2/V 7.988,9
177
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 24. 3/V 9.1710,5
180
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 33. 3/V 157.8216,4ČP/OČ/OM
3/56/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 33. 3/V 157.1916,6ČP/OČ/OM
3/57/0
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 23. 3/V 185.9518,1ČP/OČ/OM
13/13/0
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 20. 3/V 176.3117,1ČP/OČ/OM
17/20/0
07.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 36. 2/V 34.9945,1
143
07.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 22. 2/V 14.9223,2
143
06.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 26. 2/V 16.7020,4
204
06.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 39. 2/V 17.3626,5
95
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 11. 2/V 192.9119,5
38
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 11. 2/V 187.0318,8
38
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 13. 2/V 195.3320,1
39
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 13. 2/V 192.9619,6
27
07.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích K1M slalom 13. 2/VM 9.4710,3
191
06.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči K1M slalom 19. 3/VM 15.3116,2
170
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 16. 4/VM 10.529,2
169
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 13. 4/VM 11.219,4
186
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1M sjezd 31. 4/VM 117.2515,6ČP/OČ/OM
17/55/0
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 21. 3/VM 10.299,9ČP/OČ/OM
33/122/0
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 26. 2/VM 19.4142,5ČP/OČ/OM
31/164/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 22. 2/VM 3.718,2ČP/OČ/OM
29/146/0
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 24. 5/VM 18.3119,6
173
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 24. 4/VM 14.8115,0
200
05.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou K1M slalom    
0
04.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou K1M slalom 18. 7/VM 15.8014,2
51
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné K1M slalom 80. 16/VM 37.1656,0
29
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné K1M slalom 38. 11/VM 21.0429,8
127
08.07.2018 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků K1M slalom 8. 2/VM 9.4011,8
78
07.07.2018 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků K1M slalom 12. 5/VM 16.2021,8
75
01.07.2018 Slalom ve Strakonicích K1M slalom 15. 4/VM 9.1412,8
200
30.06.2018 Slalom ve Strakonicích K1M slalom 26. 6/VM 17.3820,2
155
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 19. 1/VM 113.9216,0
81
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 20. 1/VM 126.3818,0
75
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 21. 2/VM 3.948,7ČP/OČ/OM
17/25/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 24. 2/VM 2.980,1ČP/OČ/OM
13/18/0
06.05.2018 Slalom O šít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1M slalom 8. 2/VM 11.4514,4
151
05.05.2018 Slalom O štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1M slalom 25. 6/VM 18.0321,0
170
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 33. 4/VM 79.5315,6ČP/OČ/OM
3/41/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 31. 3/VM 79.5115,6-
08.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 23. 6/VM 21.8930,9
51
08.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 31. 5/VM 29.1938,2
46
07.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 18. 2/VM 18.2124,1
93
07.04.2018 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 16. 2/VM 20.7228,9
95
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 12. 2/VM 152.2018,2
38
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 12. 2/VM 129.6015,6
38
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 13. 2/VM 142.7017,8
44
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 14. 2/VM 151.0018,8
40
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 6. 2/VM 177.1018,2
40
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 6. 2/VM 168.8017,6
40
08.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 11. 5/VM 20.6924,3
107
07.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 11. 6/VM 16.9518,8
137
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 16. 3/VM 17.0116,9
145
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 16. 2/VM 16.5016,0
149
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 18. 2/VM 3.607,6ČP/OČ/OM
35/135/0
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 20. 2/VM 2.765,9ČP/OČ/OM
31/123/0
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 11.   11.9413,1
159
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 8.   17.2316,4
185
06.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom    
0
05.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom    
0
09.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí K1M slalom 11. 2/VM 11.2013,5
170
08.07.2017 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí K1M sjezd 6. 2/VM 69.5014,9
34
08.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí K1M slalom 16. 4/VM 13.9913,7
150
02.07.2017 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaň K1M slalom 9. 3/VM 8.1011,2
38
01.07.2017 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 9. 4/VM 8.3010,8
48
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 35. 8/VM 18.9223,9
178
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 40. 9/VM 23.5629,8
165
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu K1M slalom 30. 5/VM 17.8523,4
123
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu K1M slalom 11. 2/VM 12.2320,1
210
07.05.2017 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1M slalom 11. 3/VM 5.306,0
116
06.05.2017 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1M slalom 23. 6/VM 11.7413,4
102
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 24. 5/VM 58.3511,5ČP/OČ/OM
12/60/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 18. 3/VM 5.048,0ČP/OČ/OM
21/82/0
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd 16. 3/VM 106.0012,2ČP/OČ/OM
25/44/0
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 18. 3/VM 164.0015,7ČP/OČ/OM
21/13/0
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 18. 3/VM 165.7016,0ČP/OČ/OM
21/7/0
09.04.2017 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Hutě- Bechyně K1M sjezd 3. 2/VM 120.0012,5
31
09.04.2017 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice,Hutě -Bechyně K1M sjezd 3. 2/VM 125.0012,9
33
08.04.2017 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Hutě- Bechyně K1M sjezd 4. 3/VM 135.7014,4
36
08.04.2017 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Hutě- Bechyně K1M sjezd 4. 3/VM 150.1015,8
36
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1M sjezd 7. 2/VM 114.3013,9
26
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1M sjezd 9. 2/VM 103.6012,7
18
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1M sjezd 12. 3/VM 122.4015,2
18
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1M sjezd 11. 3/VM
22
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 5. 2/VM 144.4015,6
33
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 5. 2/VM 161.5017,2
33
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 8. 2/VM 1.993,9ČP/OČ/OM
43/72/0
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1M sjezd 18. 4/VM 5.5910,9ČP/OČ/OM
21/30/0
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 9. 3/VM 10.1010,1
125
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 20. 5/VM 14.4014,4
97
31.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 13. 5/VM 10.1010,3
40
30.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 14. 5/VM 9.309,4
54
10.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. K1M slalom 13. 3/VM 15.5115,7
122
09.07.2016 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M sjezd 3. 2/VM 71.8016,3
29
09.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. K1M slalom 24. 8/VM 20.6720,3
100
03.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 3. 1/VM 2.002,3
59
02.07.2016 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 7. 3/VM 3.203,9
64
19.06.2016 31. ročník Křivoklátských slalomů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 6. 2/VM 8.7110,0
37
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží C1M slalom 35. 9/VM 27.8531,1
14
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží K1M slalom 32. 10/VM 19.3223,7
89
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží C1M slalom 35. 10/VM 31.2332,4
14
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží K1M slalom 16. 5/VM 16.3118,9
155
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 18. 5/VM 6.7215,3ČP/OČ/OM
21/39/0
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1M sjezd     ČP/OČ/OM
33/51/0
08.05.2016 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice pod Táborem u restaurace Harrachovka (mapa na http://www.kanoistika-vstabor.cz). K1M slalom 16. 5/VM 12.9914,9
77
07.05.2016 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice pod Táborem u restaurace Harrachovka (mapa na http://www.kanoistika-vstabor.cz) K1M slalom 23. 8/VM 16.4018,8
60
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 18. 5/VM ČP/OČ/OM
21/53/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 16. 5/VM 4.647,1ČP/OČ/OM
25/58/0
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 9. 4/VM 193.8018,7ČP/OČ/OM
40/24/0
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 10. 4/VM 188.2018,1ČP/OČ/OM
37/24/0
10.04.2016 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 27. 3/VM 20.8125,0
32
10.04.2016 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 29. 4/VM 22.1635,4
20
09.04.2016 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 37. 4/VM 22.3537,1
26
09.04.2016 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 48. 5/VM 101.02124,2
6
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1M sjezd 10.   143.9818,9
25
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1M sjezd 13.   139.0518,3
30
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1M sjezd 16.   177.9217,9
43
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 7. 4/VM 178.9018,9
42
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 9. 4/VM 183.9019,0
33
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 14. 5/VM 4.749,8ČP/OČ/OM
29/51/0
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 14. 5/VM 7.0615,1ČP/OČ/OM
29/57/0
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně K1M sjezd 16.   12.9712,2ČP/OČ/OM
25/43/0
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
09.08.2015 Slalom O štít města Benátek loděnice v Obodři K1M slalom 22. 8/VM 19.1018,5
53
08.08.2015 Slalom O štít města Benátek loděnice v Obodři K1M slalom 18. 7/VM 15.5014,7
64
02.08.2015 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 12. 6/VM 11.8012,4
48
01.08.2015 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 10. 5/VM 10.0010,6
57
31.05.2015 Slalom v Sušici Sušice nádraží - v kempu K1M slalom 33. 7/VM 18.5321,8
115
30.05.2015 Slalom v Sušici Sušice nádraží K1M slalom 29. 6/VM 14.2217,3
134
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 22.   8.1518,9ČP/OČ/OM
14/29/0
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 20.   7.3317,0ČP/OČ/OM
17/35/0
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 25. 7/VM 11.6218,5ČP/OČ/OM
11/24/0
05.10.2014 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 14. 6/VM 16.6319,6
82
04.10.2014 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 11. 4/VM 15.6217,1
97
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 20. 5/VM 6.8914,4ČP/OČ/OM
17/39/0
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné K1M sjezd 26. 6/VM 8.2917,5ČP/OČ/OM
10/27/0
17.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 18.   17.7019,5
93
16.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 21. 4/VM 22.0023,8
81
03.08.2014 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 8. 5/VM 11.4211,4
52
02.08.2014 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 11. 5/VM 13.3412,9
41
08.06.2014 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Ktivoklátu K1M slalom 33. 4/VM 22.2029,2
60
07.06.2014 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Ktivoklátu K1M slalom 45. 7/VM 25.3033,2
53
25.05.2014 Slalom v Sušici Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu K1M slalom 23. 7/VM 15.6920,5
119
24.05.2014 Slalom v Sušici Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu K1M slalom 27. 7/VM 14.5318,7
100
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice K1M sjezd 31.   13.1818,6ČP/OČ/OM
5/20/0
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz K1M sjezd 33. 11/VM 222.3223,8ČP/OČ/OM
3/8/0
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1M sjezd 27. 9/VM 232.0028,0ČP/OČ/OM
9/19/0
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1M sjezd 26. 9/VM 237.5028,5ČP/OČ/OM
10/13/0
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 18. 7/VM 16.1015,5
91
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo K1M sjezd 10. 4/VM 154.2024,9
8
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 18. 5/VM 14.6013,4
81
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 16. 5/VM 5.5110,4ČP
25
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 22. 7/VM 7.8215,2ČP/OČ/OM
0/0/0
18.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 19. 3/VM 22.0522,8
70
17.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 29. 6/VM 18.3920,0
58
11.08.2013 Slalom pod Borskou přehradou K1M slalom 9. 5/VM 6.506,9
60
10.08.2013 Slalom pod Borskou přehradou K1M slalom 8. 4/VM 6.186,2
66
14.07.2013 Slalom v Sušici K1M slalom 18. 7/VM 12.7416,0
93
13.07.2013 Slalom v Sušici K1M slalom 20. 8/VM 15.6121,7
103
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.3, neděle Sázava, Krhanice K1M sjezd 9. 3/VJ 238.1025,0
21
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.4, neděle Sázava, Krhanice K1M sjezd 9. 3/VJ 173.7017,2
21
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.1, sobota Sázava, Krhanice K1M sjezd 12. 5/VJ 235.1024,9
28
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.2, sobota Sázava, Krhanice K1M sjezd 12. 5/VJ 246.5026,4
28
19.08.2012 VZ Slalom pod Borskou přehradou - neděle řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 18. 9/VM 12.0012,3
31
18.08.2012 VZ ve sjezdu - Plzeňský sjezd K1M sjezd 7. 4/VM 121.0029,2
8
18.08.2012 VZ Slalom pod Borskou přehradou - sobota řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 17. 9/VM 14.3014,8
44
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy K1M sjezd 19. 5/VM 14.3114,0ČP/OČ/OM
19/45/0
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy K1M sjezd 14. 4/VM 9.319,0ČP/OČ/OM
29/57/0
20.05.2012 Slalom v Sušici - neděle Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu K1M slalom 25. 7/VM 16.4019,1
95
19.05.2012 Slalom v Sušici - sobota Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu K1M slalom 25. 6/VM 15.8016,0
94
13.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře. neděle, závod č.2 Lužnice pod Táborem K1M slalom    
0
12.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře, sobota, závod č.1 Lužnice pod Táborem K1M slalom 8. 2/ 7.448,6
73
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1M sjezd 19. 6/VM 20.6615,5ČP/OČ/OM
19/55/0
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1M sjezd 16. 4/VM 15.6113,5ČP/OČ/OM
25/55/0
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most K1M sjezd 31. 9/VM 190.6120,3ČP/OČ/OM
5/38/0
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova K1M sjezd 29. 8/VM 18.1814,1ČP/OČ/OM
7/43/0
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1M sjezd 34.   264.9028,2ČP/OČ/OM
2/48/0
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1M sjezd 35.   254.8026,7ČP/OČ/OM
1/60/0
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.4 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu K1M sjezd 14.   220.0022,9
34
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.3 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu K1M sjezd 15.   226.1024,0
39
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.2 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu K1M sjezd 17.   221.1023,4
47
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.1 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu K1M sjezd 18.   228.3024,0
41
21.08.2011 Benátecký slalom Obodřecký jez K1M slalom 31. 8/V 15.4017,5
62
20.08.2011 Slalom O štít města Benátek - sobota Obodřecký jez K1M slalom 29. 8/V 17.8021,0
63
07.08.2011 VZ ve slalomu - neděle Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 11. 4/VM 13.6513,5
27
06.08.2011 VZ ve slalomu - sobota Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 14. 7/VM 18.2817,0
22
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy K1M sjezd 28. 5/VM 33.4326,2ČP/OČ/OM
8/5/0
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy K1M sjezd 22. 4/VM 21.7317,2ČP/OČ/OM
14/31/0
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí K1M sjezd 29. 7/VM 28.4514,8ČP/OČ/OM
10/21/0
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice K1M sjezd 31. 7/VM 202.3922,1ČP/OČ/OM
8/9/0
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1M sjezd 34. 8/VM 254.5024,6ČP/OČ/OM
2/5/0
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1M sjezd 34. 8/VM 254.5024,6ČP/OČ/OM
2/5/0
21.08.2010
22.08.2010
Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1M slalom
sobota 21.8.2010
37. 4/VM 30.7229,5-
21.08.2010
22.08.2010
Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1M slalom
neděle, 22.8.2010
46. 5/VM 108.35122,1-
14.08.2010 VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 22. 7/VJ 19.6021,8-
15.08.2009
16.08.2009
Slalomy v Benátkách Jizera, Obodřecký jez K1M slalom
sobota
41. 10/V 19.7022,8-
15.08.2009
16.08.2009
Slalomy v Benátkách Jizera, Obodřecký jez K1M slalom
neděle
43. 13/V 22.6025,8-
08.08.2009
09.08.2009
Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom
sobota
24. 8/VM 19.0319,2-
08.08.2009
09.08.2009
Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom
neděle
17. 6/VM 15.9416,8-
25.07.2009
26.07.2009
Jihočeský pohár ve vodním slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné K1M slalom
sobota
75.   46.6946,8-
25.07.2009
26.07.2009
Jihočeský pohár ve vodním slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné K1M slalom
neděle
67.   34.7937,1-
04.07.2007
05.07.2007
Wave 2007 Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom
sobota
61.   118.8655,2-
04.07.2007
05.07.2007
Wave 2007 Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom
neděle
46.   60.1928,3-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Panzer AlešTJ Loko Plzeň K1: 2   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Panzer AlešTJ Loko Plzeň K1: 2   C1: 3   C2: K1: 1   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Panzer AlešTJ Loko Plzeň K1: 2   C1: 3   C2: K1: 2   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Panzer AlešTJ Loko Plzeň K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 01.06.16 updated from RVP
Panzer AlešTJ Loko Plzeň K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 23.05.12 updated from RVP
Panzer AlešTJ Loko Plzeň K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 23.05.12 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Místo narozeníPlzeň
BydlištěPlzeň
Webhttp://www.kanoistika.tjloko-plzen.cz/
Facebookhttps://www.facebook.com/plzen.kanoistika

Profil aktualizován 12.05.2022

Videa nenalezena.
0|1358|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
67.K1M 5/12 816
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.K1M 8/10 95
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.K1M 5/10 736
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/10 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
48.K1M 5/14 952
Sjezd: Žebříček Český Pohár
29.K1M 8/9 61
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.K1M 5/10 610
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/9 0

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
30.K1M 5/10 1258
Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.K1M 6/6 89
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.K1M 5/6 535
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
64.K1M 5/24 1035
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.K1M 6/8 87
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.K1M 5/15 454
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
40.K1M 5/20 950
Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.K1M 6/7 130
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.K1M 5/13 588
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/7 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
37.K1M 5/18 908
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.K1M 5/8 133
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.K1M 5/19 444
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
141.C1M 2/2 28
30.K1M 5/17 599
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.K1M 6/8 195
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.K1M 5/14 277
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
80.K1M 5/6 423
Sjezd: Žebříček Český Pohár
30.K1M 6/8 100
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.K1M 5/10 228
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
60.K1M 5/12 500
Sjezd: Žebříček Český Pohár
30.K1M 6/6 54
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.K1M 5/7 118
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
64.K1M 5/6 392
Sjezd: Žebříček Český Pohár
40.K1M 2/2 25
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
27.K1M 5/5 98
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
105.K1M 5/6 337
Sjezd: Žebříček Český Pohár
29.K1M 7/8 100
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
18.K1M 5/13 275
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
124.K1M 4/4 174

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
K1M3129212521251530304029

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20202019
K1M126111

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017201620152014201320122011
K1M67483064403730806064105124
C1M------141-----

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
K1M17129149111314242718

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
K1M93817114196117839399116101
0|1358|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
67.K1M 5/12 816
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.K1M 8/10 95
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.K1M 5/10 736
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/10 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
48.K1M 5/14 952
Sjezd: Žebříček Český Pohár
29.K1M 8/9 61
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.K1M 5/10 610
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/9 0

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
30.K1M 5/10 1258
Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.K1M 6/6 89
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.K1M 5/6 535
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
64.K1M 5/24 1035
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.K1M 6/8 87
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.K1M 5/15 454
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
40.K1M 5/20 950
Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.K1M 6/7 130
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.K1M 5/13 588
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/7 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
37.K1M 5/18 908
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.K1M 5/8 133
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.K1M 5/19 444
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
141.C1M 2/2 28
30.K1M 5/17 599
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.K1M 6/8 195
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.K1M 5/14 277
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
80.K1M 5/6 423
Sjezd: Žebříček Český Pohár
30.K1M 6/8 100
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.K1M 5/10 228
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
60.K1M 5/12 500
Sjezd: Žebříček Český Pohár
30.K1M 6/6 54
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.K1M 5/7 118
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
64.K1M 5/6 392
Sjezd: Žebříček Český Pohár
40.K1M 2/2 25
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
27.K1M 5/5 98
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
105.K1M 5/6 337
Sjezd: Žebříček Český Pohár
29.K1M 7/8 100
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
18.K1M 5/13 275
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
124.K1M 4/4 174

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
K1M3129212521251530304029

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20202019
K1M126111

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017201620152014201320122011
K1M67483064403730806064105124
C1M------141-----

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
K1M17129149111314242718

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
K1M93817114196117839399116101

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
158 2   125     285
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ88.391.0916
K1M88.391.0916
veřejné závody23.420.011154
K1M23.219.011152
C1M35.035.0352
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,06
K1M00,000,000,000,06
veřejné závody00,000,021,321,3154
K1M00,000,021,321,3152
C1M00,000,000,000,02
Celkem00,000,021,321,3160
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ121641400,0
K1M121641400,0
veřejné závody3051448513243,3
K1M3011446512942,9
C1M421375,0
Celkem3171612513241,6
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Panzer Alešsl 30
16.04.22
sl 84
24.06.17
sl 24
20.04.14
pořadí7.40.18.
odstup % *)14,229,815,5
% poražených soupeřů *)94,769,376,7
pořadí201420172022celkem
průměr18.040.07.021.7
medián1840718
modus184077
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze % *)15,529,814,219,8
průměrné % poražených soupeřů *)76,769,394,780,2
počet jízd2226
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
33,3%
čistých jízd1
50,0%
0
0,0%
2
100,0%
3
50,0%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Panzer Alešsl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
pořadí91.101.91.101.74.72.
odstup %34,548,644,552,639,642,3
% poražených soupeřů29,123,128,618,725,529,0
pořadí20192020celkem
průměr84.596.088.3
medián749191
modus729191
počet závodů426
průměrný odstup od vítěze %44,741,643,7
průměrné % poražených soupeřů25,526,125,7
počet jízd8412
lepší 1. jízda2
50,0%
1
50,0%
3
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Panzer Alešsl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
pořadí35.35.
odstup %31,132,4
% poražených soupeřů38,239,3
pořadí2016celkem
průměr35.035.0
medián3535
modus3535
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %31,831,8
průměrné % poražených soupeřů38,838,8
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd3
75,0%
3
75,0%

Kategorie K1M

Panzer Alešsl 137
02.10.22
sl 136
01.10.22
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 129
18.09.22
sl 128
17.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 48
07.05.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 145
03.10.21
sl 144
02.10.21
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 137
18.09.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 108
01.08.21
sl 107
31.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 46
20.09.20
sl 45
19.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 103
02.08.20
sl 102
01.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 138
05.10.19
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 106
10.08.19
sl 102
04.08.19
sl 101
03.08.19
sl 91
13.07.19
sl 88
30.06.19
sl 87
29.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 57
12.05.19
sl 56
11.05.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 19
07.04.19
sl 18
07.04.19/2
sl 17
06.04.19
sl 16
06.04.19/2
sl 146
07.10.18
sl 145
06.10.18
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 103
04.08.18
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 91
08.07.18
sl 90
07.07.18
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 42
06.05.18
sl 41
05.05.18
sl 15
08.04.18
sl 14
08.04.18/2
sl 13
07.04.18
sl 12
07.04.18/2
sl 149
08.10.17
sl 148
07.10.17
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
sl 91
02.07.17
sl 90
01.07.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
sl 48
07.05.17
sl 47
06.05.17
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 101
31.07.16
sl 100
30.07.16
sl 93
10.07.16
sl 92
09.07.16
sl 84
03.07.16
sl 83
02.07.16
sl 144
19.06.16
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
sl 43
08.05.16
sl 42
07.05.16
sl 19
10.04.16
sl 18
10.04.16/2
sl 17
09.04.16
sl 16
09.04.16/2
sl 118
09.08.15
sl 117
08.08.15
sl 116
02.08.15
sl 115
01.08.15
sl 61
31.05.15
sl 60
30.05.15
sl 142
05.10.14
sl 141
04.10.14
sl 113
17.08.14
sl 112
16.08.14
sl 106
03.08.14
sl 105
02.08.14
sl 64
08.06.14
sl 63
07.06.14
sl 57
25.05.14
sl 56
24.05.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
Benátky NE
18.08.13
Benátky SO
17.08.13
Plzeň sl NE
11.08.13
Plzeň sl SO
10.08.13
Sušice NE
14.07.13
Sušice SO
13.07.13
sl.Borskápř.
19.08.12
sl.Borskápř.
18.08.12
sl.Sušice
20.05.12
sl.Sušice
19.05.12
sl.Tábor
12.05.12
Obodřecký je
21.08.11
Obodřecký je
20.08.11
Řeka Radbuza
07.08.11
Řeka Radbuza
06.08.11
USD Veltrusy
21.08.10
USD Veltrusy
21.08.10/2
Řeka Jizera,
14.08.10
Jizera, Obod
15.08.09
Jizera, Obod
15.08.09/2
Řeka Radbuza
08.08.09
Řeka Radbuza
08.08.09/2
USD České Vr
25.07.09
USD České Vr
25.07.09/2
Vodácký areá
04.07.07
Vodácký areá
04.07.07/2
pořadí19.20.24.19.10.12.26.46.8.5.7.8.32.10.21.16.8.53.31.51.55.9.5.49.44.11.11.28.21.21.31.15.20.17.29.17.40.17.45.12.12.33.29.38.23.65.38.32.3.7.14.24.22.36.39.26.13.19.16.13.24.24.18.80.38.8.12.15.26.8.25.23.31.16.18.11.11.16.16.11.8.11.16.9.9.35.40.30.11.11.23.9.20.13.14.13.24.3.7.6.32.16.16.23.29.27.37.48.22.18.12.10.33.29.14.11.18.21.8.11.33.45.23.27.18.18.19.29.9.8.18.20.18.17.25.25.8.31.29.11.14.46.37.22.43.41.17.24.67.75.46.61.
odstup %18,514,017,011,910,913,510,20,710,34,414,28,620,316,415,311,28,618,813,222,724,110,55,021,624,65,34,922,621,712,317,015,114,113,215,718,518,513,719,914,214,224,015,116,819,133,821,919,32,811,08,910,523,245,126,520,410,316,29,29,419,615,014,256,029,811,821,812,820,214,421,030,938,228,924,124,318,816,916,013,116,413,513,711,210,823,929,823,420,16,013,410,114,410,39,415,720,32,33,910,023,718,914,918,835,425,037,1124,218,514,712,410,621,817,319,617,119,523,811,412,929,233,220,518,715,513,422,820,06,96,216,021,712,314,819,116,08,617,521,013,517,0122,129,521,825,822,816,819,237,146,828,355,2
% poražených soupeřů86,987,883,087,291,389,883,471,381,695,494,792,979,194,586,990,895,269,283,758,757,886,793,475,478,393,193,875,783,185,580,081,177,990,182,988,375,290,072,578,478,473,384,080,182,857,980,684,794,183,389,384,677,957,863,170,991,487,289,191,580,381,973,035,871,190,786,390,883,693,383,950,031,871,259,589,190,587,787,891,394,392,288,589,389,572,469,384,294,790,681,592,282,972,175,590,382,697,392,577,379,390,382,677,346,243,544,611,377,482,576,180,977,380,782,786,579,076,284,476,764,457,385,181,876,776,177,868,284,086,383,582,970,273,382,081,589,270,071,174,467,56,333,381,655,358,372,964,135,928,849,434,1
pořadí200720092010201120122013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr53.544.535.021.318.617.220.620.719.816.822.527.220.429.517.023.2
medián46413714181818181611182620311219
modus4617221125818101311812115811
počet závodů26345612617161921101312152
průměrný odstup od vítěze %41,828,157,817,214,215,619,615,923,216,921,318,914,216,411,219,4
průměrné % poražených soupeřů41,852,640,470,879,280,577,279,272,887,175,978,484,380,787,177,3
počet jízd412581012241234323742202624302
lepší 1. jízda0
0,0%
1
16,7%
2
66,7%
2
50,0%
1
20,0%
3
50,0%
6
50,0%
3
50,0%
7
41,2%
6
37,5%
10
52,6%
7
33,3%
3
30,0%
5
38,5%
5
41,7%
61
40,1%
čistých jízd1
25,0%
5
41,7%
0
0,0%
5
62,5%
4
40,0%
7
58,3%
10
41,7%
6
50,0%
14
41,2%
14
43,8%
13
35,1%
19
45,2%
10
50,0%
10
38,5%
12
50,0%
130
43,0%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Panzer Alešsj 109
20.08.22
sj 36
24.04.22
sj 35
23.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí28.26.19.28.28.23.41.40.38.27.25.24.33.33.23.20.31.21.33.18.20.16.18.18.8.18.16.9.10.33.27.26.31.34.35.31.34.34.
odstup %15,518,813,116,512,815,520,218,218,018,09,29,116,416,618,117,115,68,715,67,65,912,215,716,03,90,07,118,718,123,828,028,520,328,226,722,124,624,6
% poražených soupeřů27,034,248,650,050,026,762,663,656,027,866,767,139,640,715,429,631,869,249,271,268,337,526,126,183,367,371,742,940,034,729,728,626,834,035,843,425,025,0
pořadí2011201220142016201720182019202020212022celkem
průměr33.033.328.712.218.028.327.325.335.525.825.7
medián3434271018312325382826
modus343126818213324232818
počet závodů333553434538
průměrný odstup od vítěze %23,725,126,89,511,513,317,012,118,015,316,4
průměrné % poražených soupeřů31,132,231,061,045,850,131,353,952,242,044,0

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Panzer Alešsj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sl 28
26.04.14
sj 18
19.04.14
pořadí28.28.41.38.27.19.20.21.33.18.26.10.
odstup %16,512,820,218,018,016,018,08,715,67,628,524,9
% poražených soupeřů50,050,062,656,027,878,377,469,249,271,228,652,6
pořadí201420172018202020212022celkem
průměr18.018.023.327.039.528.025.8
medián10182027382826
modus10181927382828
počet závodů21412212
průměrný odstup od vítěze %26,77,614,618,019,114,617,1
průměrné % poražených soupeřů40,671,268,527,859,350,056,1

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Panzer Alešsj 109
20.08.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 143
19.10.19
sj 142
19.10.19/2
sj 51
11.05.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 10
31.03.19
sj 9
31.03.19/2
sj 8
30.03.19
sj 7
30.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 10
01.04.18
sj 9
01.04.18/2
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sj 152
21.10.17
sj 151
21.10.17/2
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sl 97
08.07.17
sj 41
30.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 26
09.04.17
sj 27
09.04.17/2
sj 24
08.04.17
sj 25
08.04.17/2
sj 14
02.04.17
sj 13
02.04.17/2
sj 12
01.04.17
sj 11
01.04.17/2
sj 139
15.10.16
sj 140
15.10.16/2
sj 117
28.08.16
sj 91
09.07.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 6
03.04.16
sj 5
03.04.16/2
sj 3
02.04.16
sj 164
17.10.15
sj 163
17.10.15/2
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 18
19.04.14
sj.Krhanice4
31.03.13
sj.Krhanice3
31.03.13/2
sj.Krhanice2
30.03.13
sj.Krhanice1
30.03.13/2
sj.Borskápř.
18.08.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Krhanice
25.03.12
sj.Krhanice
25.03.12/2
sj.Krhanice
24.03.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí28.28.28.23.41.40.38.27.25.24.4.6.6.33.33.23.20.11.11.13.13.31.19.20.21.33.12.12.14.13.6.6.18.20.6.24.16.18.18.3.3.4.4.7.9.12.11.5.5.8.3.18.16.9.10.10.13.16.7.9.33.27.26.10.9.9.12.12.7.31.34.35.14.15.18.31.34.34.
odstup %15,516,512,815,520,218,218,018,09,29,120,919,612,916,416,618,117,118,819,519,620,115,616,018,08,715,615,618,218,817,817,618,27,65,914,911,512,215,716,012,912,515,814,413,912,715,20,017,215,63,916,30,07,118,718,118,918,317,918,919,023,828,028,524,917,225,026,424,929,220,328,226,722,924,024,022,124,624,6
% poražených soupeřů27,050,050,026,762,663,656,027,866,767,189,382,864,339,640,715,429,650,050,045,552,031,878,377,469,249,263,363,362,965,784,484,471,268,383,958,937,526,126,192,391,788,988,566,755,647,661,588,288,283,391,767,371,742,940,059,155,655,985,080,034,729,728,652,633,333,338,938,960,026,834,035,855,254,852,843,425,025,0
pořadí201120122013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr33.022.010.524.08.010.310.919.415.725.335.528.017.4
medián34189267109191325382814
modus3479107561262423286
počet závodů37442111791134378
průměrný odstup od vítěze %23,725,023,426,319,013,812,816,018,212,118,014,917,3
průměrné % poražených soupeřů31,145,636,136,482,567,666,762,350,853,952,242,355,9

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Panzer Alešsj 109
20.08.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Krhanice
24.03.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí28.28.28.23.41.40.38.27.25.24.33.33.23.20.31.21.33.18.20.24.16.18.18.8.18.16.9.10.33.27.26.31.34.35.17.31.34.34.
odstup %15,516,512,815,520,218,218,018,09,29,116,416,618,117,115,68,715,67,65,911,512,215,716,03,90,07,118,718,123,828,028,520,328,226,723,422,124,624,6
% poražených soupeřů27,050,050,026,762,663,656,027,866,767,139,640,715,429,631,869,249,271,268,358,937,526,126,183,367,371,742,940,034,729,728,626,834,035,855,643,425,025,0
pořadí2011201220142016201720182019202020212022celkem
průměr33.029.328.712.219.028.327.325.335.528.025.6
medián3431271018312325382826
modus341726818213324232818
počet závodů343563434338
průměrný odstup od vítěze %23,724,726,89,511,513,317,012,118,014,916,5
průměrné % poražených soupeřů31,138,131,061,048,050,131,353,952,242,344,9

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Panzer Alešsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 36
04.05.14
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí35.47.18.30.29.38.41.24.25.17.33.20.30.30.21.26.22.24.18.18.18.14.14.16.22.20.25.20.26.31.16.22.19.14.19.16.29.28.22.29.
odstup %14,116,56,013,814,612,016,610,515,011,349,715,112,314,09,942,58,20,18,010,915,39,815,112,218,917,018,514,417,518,610,415,214,09,015,513,514,126,217,214,8
% poražených soupeřů69,458,671,766,767,863,060,066,765,266,768,356,866,366,360,067,174,165,766,758,556,464,964,940,041,745,745,551,339,043,459,547,552,665,845,554,531,720,644,747,2
pořadí201120122013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr26.319.419.025.718.518.018.023.326.725.032.031.824.2
medián28191626161818223017253022
modus22191620141818213017241818
počet závodů35236214324540
průměrný odstup od vítěze %19,413,212,816,815,213,18,015,213,830,513,513,015,2
průměrné % poražených soupeřů37,550,053,544,650,557,566,766,763,167,563,766,856,7

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Panzer Alešsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 124
29.08.20
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sj 117
23.08.14
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
pořadí35.47.30.29.17.22.24.18.26.14.19.16.
odstup %14,116,513,814,611,38,20,115,317,59,015,513,5
% poražených soupeřů69,458,666,767,866,774,165,756,439,065,845,554,5
pořadí201220142016201820202022celkem
průměr16.326.018.023.017.035.324.8
medián16261822173022
modus14261822172914
počet závodů31121412
průměrný odstup od vítěze %12,717,515,34,211,314,812,5
průměrné % poražených soupeřů55,339,056,469,966,765,660,9

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Panzer Alešsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 36
04.05.14
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí35.47.18.38.41.10.24.25.17.36.33.20.30.30.21.26.22.24.18.18.18.14.14.16.22.20.25.20.26.31.19.14.19.16.29.28.22.29.
odstup %14,116,56,012,016,68,810,515,011,313,749,715,112,314,09,942,58,20,18,010,915,39,815,112,218,917,018,514,417,518,614,09,015,513,514,126,217,214,8
% poražených soupeřů69,458,671,763,060,078,666,765,266,765,368,356,866,366,360,067,174,165,766,758,556,464,964,940,041,745,745,551,339,043,452,665,845,554,531,720,644,747,2
pořadí20112012201420152016201720182019202020212022celkem
průměr26.319.425.718.518.018.023.326.728.727.633.324.1
medián281926161818223033253522
modus221920141818213017101818
počet závodů3536214335338
průměrný odstup od vítěze %19,413,216,815,213,18,015,213,824,912,612,215,2
průměrné % poražených soupeřů37,550,044,650,557,566,766,763,166,866,766,657,1

Mezinárodní závod sprint

Kategorie K1M

Panzer Alešsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí35.47.
odstup %14,116,5
% poražených soupeřů69,458,6
pořadí2022celkem
průměr41.041.0
medián3535
modus3535
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %15,315,3
průměrné % poražených soupeřů64,064,0

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Panzer Alešsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 36
04.05.14
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí35.47.18.38.41.24.25.17.36.33.20.30.30.21.26.22.24.18.18.18.14.14.16.22.20.25.20.26.31.19.14.19.16.29.28.22.29.
odstup %14,116,56,012,016,610,515,011,313,749,715,112,314,09,942,58,20,18,010,915,39,815,112,218,917,018,514,417,518,614,09,015,513,514,126,217,214,8
% poražených soupeřů69,458,671,763,060,066,765,266,765,368,356,866,366,360,067,174,165,766,758,556,464,964,940,041,745,745,551,339,043,452,665,845,554,531,720,644,747,2
pořadí20112012201420152016201720182019202020212022celkem
průměr26.319.425.718.518.018.023.326.728.732.033.324.5
medián281926161818223033253522
modus221920141818213017241818
počet závodů3536214334337
průměrný odstup od vítěze %19,413,216,815,213,18,015,213,824,913,512,215,4
průměrné % poražených soupeřů37,550,044,650,557,566,766,763,166,863,766,656,5
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále