Šindelář Pavel, 1970

TJ Loko Plzeňregistrační číslo: 039055
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+sjezd K1: 2 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
19.05.2024 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 43. 4/V 7.5614,9ČP/OČ/OM
0/17/0
18.05.2024 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR dorostu + Akademické MČR USD Veltrusy K1M sjezd 41. 4/V 9.7220,1ČP/OČ/OM
0/23/0
12.05.2024 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1M slalom 5. 2/V 9.8012,1
31
11.05.2024 Krumlovský sprint Český Krumlov, řeka Vltava. Start u Jezu Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,7 ), Cíl pod lodě K1M sjezd 5. 2/V 5.1014,8
38
11.05.2024 Slalom o pracku Krumlovského medvěda Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1M slalom 7. 1/V 10.6010,7
33
10.05.2024 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s K1M sjezd 3. 1/V 58.608,2
46
21.04.2024 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici + MČR dospělí Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 12. 2/V 101.349,4ČP/OČ/OM
33/54/0
20.04.2024 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 13. 3/V 99.879,3ČP/OČ/OM
31/56/0
14.04.2024 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu K1M sjezd 14. 2/V 76.179,8ČP/OČ/OM
29/175/0
13.04.2024 1.Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu K1M sjezd 12. 2/V 66.758,5ČP/OČ/OM
33/179/0
07.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať viz závod 18 K1M slalom 80. 5/V 60.7481,9
22
07.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 K1M slalom    
0
06.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 51. 3/V 35.7345,2
149
06.04.2024 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 K1M slalom    
0
30.03.2024 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl u Lesního jezu. Náhradní trať v případě K1M sjezd 7. 2/V 58.287,9
86
30.03.2024 Sjezd na Sázavě K1M sjezd 8. 2/V 53.047,1
70
08.10.2023 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 19. 3/V 13.6817,6
93
07.10.2023 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 18. 3/V 10.8812,2
137
03.09.2023 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 48. 5/V 9.8822,8ČP/OČ/OM
0/55/0
02.09.2023 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 47. 4/V 6.3313,6ČP/OČ/OM
0/53/0
27.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem K1M sjezd 19. 2/V 74.2111,7ČP/OČ/OM
23/103/0
26.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 7. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem K1M sjezd 25. 3/V 86.0713,5ČP/OČ/OM
13/85/0
16.07.2023 Memoriál Lídy Polesné + MČR veteránů v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok K1M slalom 48. 13/V 17.8825,1
65
15.07.2023 Memoriál Karla Krejčího + 4.Český pohár veteránů v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok K1M slalom 39. 10/V 15.0019,4
68
14.05.2023 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1M slalom 8. 2/V 12.0014,2
21
13.05.2023 Krumlovský sprint + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start u Jezu Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,7 ), Cíl pod lodě K1M sjezd 4. 1/V 3.309,2
41
13.05.2023 Slalom O pracku krumlovského medvěda Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1M slalom 10. 2/V 7.109,6
26
12.05.2023 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP JČ + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s K1M sjezd 3. 1/V 49.806,9
51
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 34. 2/V 9.1617,0ČP/OČ/OM
5/128/0
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 38. 3/V 9.6117,7ČP/OČ/OM
6/151/0
23.04.2023 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici + MČR dospělých Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 13. 2/V 90.248,7ČP/OČ/OM
31/108/0
22.04.2023 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 14. 2/V 94.528,9ČP/OČ/OM
29/78/0
16.04.2023 Jarní slalom 26 (Neděle dopoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 40. 4/V 33.6145,2
49
16.04.2023 Jarní slalom 27 (Neděle odpoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 56. 6/V 94.89129,8
6
15.04.2023 Jarní slalom 25 (Sobota odpoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 31. 4/V 20.0726,8
74
15.04.2023 Jarní slalom 24 (Sobota dopoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 37. 4/V 23.4731,2
37
09.04.2023 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Stejně jako v sobotu - Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok K1M sjezd 14. 2/V 61.786,6ČP/OČ/OM
29/200/0
08.04.2023 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (v K1M sjezd 13. 2/V 56.946,0ČP/OČ/OM
31/199/0
25.03.2023 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl u Lesního jezu. Náhradní trať v případě K1M sjezd 7. 2/V 76.957,9
95
25.03.2023 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl u Lesního jezu. Náhradní trať v případě K1M sjezd 7. 2/V 62.976,4
95
22.10.2022 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 1. 1/V
49
22.10.2022 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 1. 1/V
43
02.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 57. 7/V 27.2836,7
63
01.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 24. 3/V 12.4115,5
164
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 46. 3/V 7.7017,4ČP/OČ/OM
3/145/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 66. 5/V 10.1623,2ČP/OČ/OM
0/79/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km K1M sjezd 31. 2/V 6.3012,4ČP/OČ/OM
5/70/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový K1M sjezd 21. 2/V 90.0611,8ČP/OČ/OM
17/96/0
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 53. 9/V 15.9316,4
92
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 29. 6/V 0.280,5
164
03.07.2022 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 30. 6/V 16.8623,1
68
02.07.2022 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 29. 6/V 13.1118,6
85
19.06.2022 XXXVII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 27. 4/V 16.2120,6
70
18.06.2022 XXXVII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 28. 5/V 17.4521,9
82
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1M sjezd 35. 3/V 11.7717,8ČP/OČ/OM
3/104/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1M sjezd 48. 4/V 10.0623,0ČP/OČ/OM
0/62/0
08.05.2022 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1M slalom 12. 3/V 14.0015,4
21
07.05.2022 Krumlovský sprint + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod Jezem Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,6 ), Cíl pod l K1M sjezd 5. 1/V 2.807,6
27
07.05.2022 Slalom o pracku krumlovského medvěda Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1M slalom 11. 4/V 10.4014,1
25
06.05.2022 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s K1M sjezd 2. 1/V 44.906,2
31
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd 18. 2/V 86.8410,3ČP/OČ/OM
21/84/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd 30. 3/V 13.7416,3ČP/OČ/OM
6/88/0
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 12. 3/V 119.6511,7ČP/OČ/OM
33/114/0
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 10. 3/V 94.548,6ČP/OČ/OM
37/126/0
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 15. 2/V 78.468,1ČP/OČ/OM
27/137/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 16. 3/V 76.588,8ČP/OČ/OM
25/137/0
16.10.2021 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 2. 1/V 13.401,4
42
16.10.2021 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 2. 1/V 24.402,5
42
03.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 31. 5/V 16.4419,9
90
02.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 22. 6/V 18.4421,6
133
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 54. 3/V 7.6517,5ČP/OČ/OM
0/83/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 53. 3/V 8.9420,9ČP/OČ/OM
0/95/0
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně K1M sjezd 18. 1/V 85.0213,7ČP/OČ/OM
21/78/0
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k K1M sjezd 18. 3/V 7.0413,8
84
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 73. 4/V 28.4134,4
49
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 63. 4/V 25.3726,4
118
01.08.2021 Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 16. 7/V 15.7016,3
48
31.07.2021 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 16. 6/V 9.008,9
42
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 47. 6/V 13.9721,1
131
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 32. 6/V 16.1222,2
192
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 14. 1/V 52.069,0ČP/OČ/OM
29/155/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 17. 1/V 50.578,9ČP/OČ/OM
23/154/0
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 39. 2/V 6.8715,3ČP/OČ/OM
0/39/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 45. 2/V 10.3223,8ČP/OČ/OM
0/14/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 13. 1/V 97.018,3ČP/OČ/OM
31/121/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 10. 1/V 83.837,1ČP/OČ/OM
37/139/0
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 18. 1/V 103.4513,7ČP/OČ/OM
23/84/0
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1M sjezd 32. 3/V 8.8717,8ČP/OČ/OM
5/66/0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 60. 5/V 8.6819,4ČP/OČ/OM
0/53/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 54. 4/V 8.2018,2ČP/OČ/OM
2/66/0
02.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou K1M slalom 14. 5/V 12.5013,0
76
01.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 13. 5/V 9.509,4
108
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem K1M slalom 52. 7/V 14.4321,1
178
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 K1M slalom 34. 5/V 11.6217,0
254
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 38. 3/V 6.1013,8ČP/OČ/OM
0/43/0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 32. 2/V 5.7613,2ČP/OČ/OM
4/43/0
02.06.2020 Sjezd na Vltavě K1M sjezd 2. 1/V 34.403,6
27
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1M sjezd 22. 3/V 119.7616,0ČP/OČ/OM
17/30/0
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1M sjezd 31. 4/V 7.9516,6ČP/OČ/OM
8/48/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 48. 3/V 11.1225,3ČP/OČ/OM
2/86/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 54. 3/V 10.2823,6ČP/OČ/OM
0/81/0
04.08.2019 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 9. 3/V 12.6012,5
64
03.08.2019 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 9. 3/V 12.6012,5
64
30.06.2019 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 33. 6/V 14.5316,5
156
29.06.2019 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 28. 4/V 11.2513,5
194
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 30. 6/V 17.0721,0
218
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 31. 6/V 19.2625,1
290
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 31. 1/V 8.9515,4ČP/OČ/OM
5/60/0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 34. 2/V 10.1517,3ČP/OČ/OM
2/48/0
12.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" stejně jako závod č.56 K1M slalom 4. 2/V 5.506,1
56
11.05.2019 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s K1M sjezd 1. 1/V
44
11.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem K1M slalom 5. 1/V 8.909,8
51
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 17. 1/V 69.257,2ČP/OČ/OM
23/104/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 15. 1/V 69.657,3ČP/OČ/OM
27/135/0
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 12. 1/V 100.159,7ČP/OČ/OM
33/61/0
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 10. 1/V 99.249,6ČP/OČ/OM
37/74/0
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 6. 1/V 76.427,7
58
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 7. 1/V 76.477,7
54
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 6. 1/V 84.588,7
67
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 6. 1/V 75.137,6
55
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1M sjezd 26. 2/V 97.6513,0ČP/OČ/OM
25/85/0
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 38. 2/V 26.8225,7ČP/OČ/OM
8/38/0
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 47. 2/V 7.2315,8ČP/OČ/OM
6/80/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 46. 2/V 8.2618,3ČP/OČ/OM
4/86/0
05.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou K1M slalom 3. 1/V 4.203,7
94
04.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou K1M slalom 7. 2/V 7.106,4
95
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné K1M slalom 42. 6/V 22.6834,2
100
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné K1M slalom 21. 4/V 16.0922,8
195
01.07.2018 Slalom ve Strakonicích K1M slalom 32. 4/V 13.8919,5
132
30.06.2018 Slalom ve Strakonicích K1M slalom 16. 2/V 13.6215,9
195
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 6. 1/V 38.335,4
137
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 6. 1/V 50.007,1
135
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 33. 1/V 5.2711,6ČP/OČ/OM
4/14/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 33. 2/V 4.080,2ČP/OČ/OM
4/14/0
13.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda K1M slalom 6. 1/V 9.2011,2
58
12.05.2018 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje K1M sjezd 1. 1/V
40
12.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda K1M slalom 4. 1/V 5.806,6
65
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 17. 2/V 45.428,9ČP/OČ/OM
23/131/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 15. 2/V 40.377,9-
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 13. 1/V 112.7410,8ČP/OČ/OM
31/56/0
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 14. 2/V 118.1611,4ČP/OČ/OM
29/44/0
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 6. 1/V 53.306,4
66
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 7. 1/V 84.0010,0
58
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 6. 1/V 65.908,2
80
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 6. 1/V 60.207,5
80
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 2. 1/V 41.404,2
68
21.10.2017 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 2. 1/V 46.604,9
68
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 19. 2/V 5.6111,3ČP/OČ/OM
29/31/0
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 14. 1/V 63.7710,3ČP/OČ/OM
35/73/0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 31. 1/V 5.4111,5ČP/OČ/OM
15/51/0
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 31. 1/V 4.239,0ČP/OČ/OM
14/63/0
06.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 15. 4/V 10.7010,3
81
05.08.2017 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 14. 4/V 9.208,4
98
09.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí K1M slalom 18. 3/V 14.0716,9
142
08.07.2017 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Ostrov na Podskalí K1M slalom 11. 2/V 11.1310,9
170
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 59. 5/V 28.4335,9
62
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 30. 4/V 19.5124,6
215
28.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP Jihočeského kraje Viz. závod č.66 K1M sjezd 1. 1/V
30
28.05.2017 Down-Town-slalom viz. závod č.70 K1M slalom 3. 2/V 6.806,9
34
27.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s K1M sjezd 1. 1/V
25
27.05.2017 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem K1M slalom 3. 2/V 7.206,5
37
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 26. 2/V 8.0218,5ČP/OČ/OM
11/17/0
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 24. 2/V 6.9016,1ČP/OČ/OM
13/24/0
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 14. 1/V 30.556,0ČP/OČ/OM
29/120/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 17. 2/V 5.018,0ČP/OČ/OM
23/94/0
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd 15. 2/V 124.8014,4ČP/OČ/OM
27/81/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd 15. 2/V 101.6011,7ČP/OČ/OM
27/56/0
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 14. 2/V 131.9012,6ČP/OČ/OM
29/49/0
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 14. 2/V 137.0013,2ČP/OČ/OM
29/49/0
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1M sjezd 3. 1/V 18.702,3
54
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1M sjezd 4. 1/V 20.702,5
46
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1M sjezd 5. 1/V 23.803,0
50
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1M sjezd 8. 1/V
34
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 2. 1/V 59.006,4
53
15.10.2016 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 2. 1/V 43.804,7
53
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 15. 1/V 4.849,5ČP/OČ/OM
27/42/0
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1M sjezd 17. 2/V 4.749,3ČP/OČ/OM
23/36/0
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1M sjezd 13. 2/V 100.2413,2ČP/OČ/OM
31/37/0
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno K1M sjezd 14. 2/V 11.2910,2ČP
29
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 9. 1/V 10.1010,1
129
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 13. 3/V 12.9012,9
125
31.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 9. 3/V 7.607,8
52
30.07.2016 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 11. 2/V 8.508,6
66
10.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. K1M slalom 16. 3/V 17.2317,4
110
09.07.2016 Slalom ve Strakonicích řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí. K1M slalom 19. 3/V 17.9817,6
120
29.05.2016 Slalom v Sušici slalomová trať - Sušice nádraží K1M slalom 27. 5/V 18.7323,0
109
28.05.2016 Slalom v Sušici Sušice - nádraží K1M slalom 20. 3/V 17.2620,0
139
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 26. 2/V 7.6817,5ČP/OČ/OM
10/15/0
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
08.05.2016 Klasický sjezd na Kamenici + MČR veteránů řeka Kamenice a Jizera v úseku Jesenný - tábořiště Paraplíčko. V případě nízkého vodního stavu si po K1M sjezd 2. 1/V 21.404,7
25
07.05.2016 Klasický sjezd na Kamenici řeka Kamenice a Jizera v úseku Jesenný - tábořiště Paraplíčko. V případě nízkého vodního stavu si po K1M sjezd 1. 1/V
21
07.05.2016 Sprint na Paraplíčku řeka Jizera - peřej Paraplíčko K1M sjezd 2. 1/V 1.903,2
13
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 7. 1/V ČP/OČ/OM
46/119/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 15. 2/V 4.066,2ČP/OČ/OM
27/64/0
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 8. 1/V 121.5011,7ČP/OČ/OM
43/36/0
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 9. 1/V 134.7013,0ČP/OČ/OM
40/26/0
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1M sjezd 6.   64.998,6
41
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1M sjezd 7.   63.008,3
54
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 2. 1/V 40.204,2
65
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 2. 1/V 44.004,7
66
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 22. 1/V 7.6915,9ČP/OČ/OM
14/21/0
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 22. 1/V 9.7420,8ČP/OČ/OM
14/21/0
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně K1M sjezd 17.   13.3712,6ČP/OČ/OM
23/37/0
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1M sjezd 10.   94.3712,6ČP/OČ/OM
37/48/0
09.08.2015 Slalom O štít města Benátek loděnice v Obodři K1M slalom 8. 1/V 10.9010,5
109
08.08.2015 Slalom O štít města Benátek loděnice v Obodři K1M slalom 11. 1/V 11.1010,5
96
02.08.2015 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 7. 1/V 6.707,0
68
01.08.2015 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 8. 1/V 8.408,9
65
12.07.2015 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 14. 1/V 11.8212,4
87
11.07.2015 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 13. 1/V 18.6221,4
99
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 21.   8.1218,9ČP/OČ/OM
15/35/0
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 22.   7.7217,9ČP/OČ/OM
14/23/0
10.05.2015 Slalom v Táboře Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz K1M slalom    
0
09.05.2015 Slalom v Táboře-přebor JČ kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 28. 5/V 31.2131,7
40
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 9. 1/V 30.885,9ČP/OČ/OM
40/89/0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 16. 1/V 6.259,9ČP/OČ/OM
25/60/0
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1M sjezd 10. 1/V 110.5013,2ČP/OČ/OM
37/37/0
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1M sjezd 15. 2/V 67.5010,2ČP/OČ/OM
27/32/0
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 9. 1/V 105.3010,2ČP/OČ/OM
40/55/0
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 15. 3/V 489.5047,4ČP/OČ/OM
27/0/0
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě. K1M sjezd 2. 1/V 55.205,7
53
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě K1M sjezd 3. 1/V 50.905,2
41
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě K1M sjezd 3. 1/V 77.308,0
57
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně - Hutě K1M sjezd 5. 1/V 66.307,7
41
05.10.2014 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 13. 5/VM 15.7118,5
86
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem K1M sjezd 17. 5/VM 12.4311,7ČP/OČ/OM
23/6/0
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou K1M sjezd 10. 4/VM 73.969,8ČP/OČ/OM
37/30/0
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 26. 6/VM 9.3519,6ČP/OČ/OM
10/15/0
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné K1M sjezd 27. 7/VM 8.9719,0ČP/OČ/OM
9/21/0
17.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 20.   18.2020,1
85
16.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom    
0
03.08.2014 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 3. 2/VM 6.576,6
72
02.08.2014 Slalom pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 3. 2/VM 8.308,0
73
29.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 12. 2/VM 10.5710,8
90
28.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 11. 2/VM 10.9911,2
107
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 22. 6/VM 9.3916,1ČP/OČ/OM
14/29/0
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 24. 6/VM 9.2415,8ČP/OČ/OM
12/29/0
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice K1M sjezd 15.   7.8711,1ČP/OČ/OM
27/74/0
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz K1M sjezd 12. 6/VM 60.506,5ČP/OČ/OM
33/86/0
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1M sjezd 9. 5/VM 61.807,5ČP/OČ/OM
40/85/0
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1M sjezd 10. 5/VM 69.508,4ČP/OČ/OM
37/73/0
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 16. 6/VM 15.8015,2
96
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo K1M sjezd 3. 2/VM 34.205,5
40
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 10. 2/VM 9.909,1
121
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou K1M sjezd 18.   10.9310,4ČP/OČ/OM
21/31/0
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou K1M sjezd 11.   75.2910,0ČP/OČ/OM
31/49/0
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 21. 6/VM 6.4512,1ČP
15
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 25. 8/VM 8.6416,7ČP/OČ/OM
0/0/0
11.08.2013 Slalom pod Borskou přehradou K1M slalom 4. 3/VM 4.504,8
80
10.08.2013 Slalom pod Borskou přehradou K1M slalom 4. 3/VM 4.804,8
78
14.07.2013 Slalom v Sušici K1M slalom 27. 10/VM 17.9322,6
57
13.07.2013 Slalom v Sušici K1M slalom 31. 10/VM 20.5928,6
59
23.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 20. 7/VM 15.5520,1
95
22.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 6. 2/VM 11.1812,9
164
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 24. 6/VM 9.0115,8ČP/OČ/OM
12/40/0
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 22. 4/VM 8.0214,5ČP/OČ/OM
14/34/0
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu K1M sjezd 24. 6/VM 13.6415,5ČP/OČ/OM
13/32/0
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu K1M sjezd 20.   108.7412,8ČP/OČ/OM
17/32/0
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 14. 5/VM 120.2011,9ČP/OČ/OM
29/43/0
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 14. 5/VM 109.0010,7ČP/OČ/OM
29/55/0
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1M sjezd 12. 6/VM 104.108,8ČP/OČ/OM
33/112/0
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1M sjezd 13. 6/VM 87.407,3ČP/OČ/OM
31/111/0
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.3, neděle Sázava, Krhanice K1M sjezd 4. 2/VJ 88.709,3
51
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.4, neděle Sázava, Krhanice K1M sjezd 5. 2/VJ 62.506,2
41
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.2, sobota Sázava, Krhanice K1M sjezd 7. 3/VJ 99.0010,6
58
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.1, sobota Sázava, Krhanice K1M sjezd 8. 3/VJ 92.409,8
48
02.09.2012 12.Český pohár ve sjezdu - klasik K1M sjezd 9.   68.649,2ČP/OČ/OM
40/12/0
01.09.2012 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, Vltava - Lipno K1M sjezd 17.   25.4911,8ČP/OČ/OM
25/6/0
19.08.2012 VZ Slalom pod Borskou přehradou - neděle řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 10. 7/VM 7.007,2
63
18.08.2012 VZ Slalom pod Borskou přehradou - sobota řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 11. 6/VM 11.2011,6
68
22.07.2012 Písecký slalom - neděle řeka Otava, slalomová dráha K1M slalom 18. 3/VM 16.8622,2
80
21.07.2012 Sobotní slalom, Memoriál coache Pavla Pokorného, MČR veteránů ve slalomu řeka Otava, slalomová dráha K1M slalom 26. 8/VM 17.4022,1
115
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 24. 5/VM 13.1013,6
129
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 29. 5/VM 10.3511,7
113
20.05.2012 Slalom v Sušici - neděle Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu K1M slalom 36. 9/VM 19.6022,8
57
19.05.2012 Slalom v Sušici - sobota Řeka Otava, Sušice - nádraží u železničního mostu K1M slalom    
0
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1M sjezd 17. 4/VM 19.2914,5ČP/OČ/OM
23/61/0
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1M sjezd 22. 6/VM 20.3417,6ČP/OČ/OM
14/37/0
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 12.   100.0010,0ČP/OČ/OM
33/30/0
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 12.   93.109,2ČP/OČ/OM
33/42/0
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most K1M sjezd 15. 5/VM 83.208,9ČP/OČ/OM
27/98/0
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova K1M sjezd 20. 5/VM 13.0210,1ČP/OČ/OM
17/73/0
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1M sjezd 15.   93.9010,0ČP/OČ/OM
25/108/0
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1M sjezd 14.   74.307,8ČP/OČ/OM
29/144/0
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.3 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu K1M sjezd 9.   110.3011,7
69
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.4 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu K1M sjezd 12.   190.3019,8
44
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.2 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu K1M sjezd 11.   147.6015,6
77
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.1 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu K1M sjezd 14.   155.1016,3
61
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem K1M sjezd 19. 3/VM 24.2011,6ČP/OČ/OM
19/15/0
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou K1M sjezd 18. 4/VM 95.9612,8ČP/OČ/OM
23/15/0
21.08.2011 Benátecký slalom Obodřecký jez K1M slalom 30. 7/V 15.2017,3
63
20.08.2011 Slalom O štít města Benátek - sobota Obodřecký jez K1M slalom 31. 9/V 20.7024,4
61
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy K1M sjezd 18. 4/VM 18.2714,3ČP/OČ/OM
21/36/0
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy K1M sjezd 23. 5/VM 21.9817,4ČP/OČ/OM
13/25/0
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí K1M sjezd 16. 2/VM 18.319,5ČP/OČ/OM
27/33/0
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice K1M sjezd 13. 2/VM 65.757,2ČP/OČ/OM
35/45/0
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1M sjezd 6. 3/VM 56.005,4ČP/OČ/OM
49/161/0
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1M sjezd 6. 3/VM 56.005,4ČP/OČ/OM
49/161/0
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna K1M sjezd 22. 4/VM 20.1113,4ČP/OČ/OM
14/23/0
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 11.   101.7010,0ČP/OČ/OM
35/67/0
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 10.   101.109,8ČP/OČ/OM
37/79/0
15.08.2009
16.08.2009
Slalomy v Benátkách Jizera, Obodřecký jez K1M slalom
sobota
19. 5/V 12.5014,5-
15.08.2009
16.08.2009
Slalomy v Benátkách Jizera, Obodřecký jez K1M slalom
neděle
21. 6/V 14.2016,2-
08.08.2009
09.08.2009
Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom
sobota
12. 5/VM 9.749,8-
08.08.2009
09.08.2009
Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom
neděle
13. 5/VM 11.0511,6-
25.07.2009
26.07.2009
Jihočeský pohár ve vodním slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné K1M slalom
sobota
48.   32.2832,4-
25.07.2009
26.07.2009
Jihočeský pohár ve vodním slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné K1M slalom
neděle
46.   25.6827,3-
04.07.2007
05.07.2007
Wave 2007 Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom
sobota
38.   59.6027,7-
04.07.2007
05.07.2007
Wave 2007 Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom
neděle
37.   49.4523,3-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Šindelář PavelTJ Loko Plzeň K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Šindelář PavelTJ Loko Plzeň K1: 2   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Šindelář PavelTJ Loko Plzeň K1: 3   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 28.06.12 updated from RVP
Šindelář PavelTJ Loko Plzeň K1: 2   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP
Šindelář PavelTJ Loko Plzeň K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 1   C1:   C2: 20.02.10 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|1371|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
166.K1M 5/6 235
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.K1M 5/6 97
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.K1M 5/10 566
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
166.K1M 5/10 437
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.K1M 6/10 102
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.K1M 5/14 786
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/10 0

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
125.K1M 5/10 587
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.K1M 8/12 139
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.K1M 5/16 659
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/12 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
89.K1M 5/8 664
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.K1M 8/9 120
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.K1M 5/12 664
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/9 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
105.K1M 4/4 616
Sjezd: Žebříček Český Pohár
30.K1M 6/6 34
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.K1M 5/7 312
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
76.K1M 5/8 922
Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.K1M 6/10 112
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.K1M 5/15 480
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/10 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
76.K1M 5/8 717
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.K1M 6/9 103
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.K1M 5/16 574
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/9 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
63.K1M 5/8 706
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.K1M 7/12 169
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.K1M 5/20 436
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/12 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
27.K1M 5/8 623
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.K1M 6/10 162
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.K1M 5/16 343
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/9 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
72.K1M 5/8 459
Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.K1M 8/12 231
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.K1M 5/18 337
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/12 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
61.K1M 5/9 500
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.K1M 7/10 190
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
7.K1M 5/11 358
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/10 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
49.K1M 5/6 476
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.K1M 8/12 186
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.K1M 5/15 387
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/11 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
63.K1M 5/8 505
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.K1M 8/10 214
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.K1M 5/14 500
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/10 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
164.K1M 2/2 124

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2024202320222021202020192018201720162015201420132012
K1M20262523302125182016182017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202220212020201920182017201620152014201320122011
K1M166166125891057676632772614963164

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021202020192018201720162015201420132012
K1M13162091712111211871012

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2024202320222021202020192018201720162015201420132012
K1M10490876677139731167582958590
Fotky nenalezeny.
0|1371|0|N

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
166.K1M 5/6 235
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.K1M 5/6 97
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.K1M 5/10 566
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
166.K1M 5/10 437
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.K1M 6/10 102
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
16.K1M 5/14 786
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/10 0

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
125.K1M 5/10 587
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.K1M 8/12 139
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.K1M 5/16 659
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/12 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
89.K1M 5/8 664
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.K1M 8/9 120
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.K1M 5/12 664
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/9 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
105.K1M 4/4 616
Sjezd: Žebříček Český Pohár
30.K1M 6/6 34
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.K1M 5/7 312
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
76.K1M 5/8 922
Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.K1M 6/10 112
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.K1M 5/15 480
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/10 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
76.K1M 5/8 717
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.K1M 6/9 103
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.K1M 5/16 574
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/9 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
63.K1M 5/8 706
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.K1M 7/12 169
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.K1M 5/20 436
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/12 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
27.K1M 5/8 623
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.K1M 6/10 162
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.K1M 5/16 343
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/9 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
72.K1M 5/8 459
Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.K1M 8/12 231
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.K1M 5/18 337
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/12 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
61.K1M 5/9 500
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.K1M 7/10 190
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
7.K1M 5/11 358
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/10 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
49.K1M 5/6 476
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.K1M 8/12 186
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.K1M 5/15 387
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/11 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
63.K1M 5/8 505
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.K1M 8/10 214
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.K1M 5/14 500
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/10 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
164.K1M 2/2 124

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2024202320222021202020192018201720162015201420132012
K1M20262523302125182016182017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20242023202220212020201920182017201620152014201320122011
K1M166166125891057676632772614963164

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021202020192018201720162015201420132012
K1M13162091712111211871012

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2024202320222021202020192018201720162015201420132012
K1M10490876677139731167582958590

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
106     197     303
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody23.019.011106
K1M23.019.011106
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,054,754,7106
K1M00,000,054,754,7106
Celkem00,000,054,754,7106
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody210448214971,0
K1M210448214971,0
Celkem210448214971,0
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Šindelář Pavelsl 98
16.07.23
sl 84
24.06.17
sl 24
20.04.14
pořadí48.30.16.
odstup % *)25,124,615,2
% poražených soupeřů *)60,577,279,5
pořadí201420172023celkem
průměr16.030.048.031.3
medián16304830
modus16304816
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze % *)15,224,625,121,6
průměrné % poražených soupeřů *)79,577,260,572,4
počet jízd2226
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
1
33,3%
čistých jízd2
100,0%
1
50,0%
0
0,0%
3
50,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Šindelář Pavelsl 49
12.05.24
sl 48
11.05.24
sl 20
07.04.24
sl 18
06.04.24
sl 147
08.10.23
sl 146
07.10.23
sl 98
16.07.23
sl 97
15.07.23
sl 52
14.05.23
sl 51
13.05.23
sl 27
16.04.23
sl 26
16.04.23/2
sl 25
15.04.23
sl 24
15.04.23/2
sl 137
02.10.22
sl 136
01.10.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 89
03.07.22
sl 88
02.07.22
sl 146
19.06.22
sl 145
18.06.22
sl 49
08.05.22
sl 48
07.05.22
sl 145
03.10.21
sl 144
02.10.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 108
01.08.21
sl 107
31.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 103
02.08.20
sl 102
01.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 102
04.08.19
sl 101
03.08.19
sl 88
30.06.19
sl 87
29.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 57
12.05.19
sl 56
11.05.19
sl 104
05.08.18
sl 103
04.08.18
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 49
13.05.18
sl 48
12.05.18
sl 114
06.08.17
sl 113
05.08.17
sl 99
09.07.17
sl 98
08.07.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 71
28.05.17
sl 70
27.05.17
sl 104
07.08.16
sl 103
06.08.16
sl 101
31.07.16
sl 100
30.07.16
sl 93
10.07.16
sl 92
09.07.16
sl 59
29.05.16
sl 58
28.05.16
sl 118
09.08.15
sl 117
08.08.15
sl 116
02.08.15
sl 115
01.08.15
sl 94
12.07.15
sl 93
11.07.15
sl 39
09.05.15
sl 142
05.10.14
sl 113
17.08.14
sl 106
03.08.14
sl 105
02.08.14
sl 72
29.06.14
sl 71
28.06.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
Plzeň sl NE
11.08.13
Plzeň sl SO
10.08.13
Sušice NE
14.07.13
Sušice SO
13.07.13
sl.Strak2
23.06.13
sl.Strakonic
22.06.13
sl.Borskápř.
19.08.12
sl.Borskápř.
18.08.12
sl.Písek
22.07.12
sl.Písek
21.07.12
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.Sušice
20.05.12
Obodřecký je
21.08.11
Obodřecký je
20.08.11
Jizera, Obod
15.08.09
Jizera, Obod
15.08.09/2
Řeka Radbuza
08.08.09
Řeka Radbuza
08.08.09/2
USD České Vr
25.07.09
USD České Vr
25.07.09/2
Vodácký areá
04.07.07
Vodácký areá
04.07.07/2
pořadí5.7.80.51.19.18.48.39.8.10.56.40.31.37.57.24.53.29.30.29.27.28.12.11.31.22.73.63.16.16.47.32.14.13.52.34.9.9.33.28.30.31.4.5.3.7.42.21.32.16.6.4.15.14.18.11.59.30.3.3.9.13.9.11.16.19.27.20.8.11.7.8.14.13.28.13.20.3.3.12.11.16.10.4.4.27.31.20.6.10.11.18.26.24.29.36.30.31.21.19.13.12.46.48.37.38.
odstup %12,110,781,945,217,612,225,119,414,29,6129,845,226,831,236,715,516,40,523,118,620,621,915,414,119,921,634,426,416,38,921,122,213,09,421,117,012,512,516,513,521,025,16,19,83,76,434,222,819,515,911,26,610,38,416,910,935,924,66,96,510,112,97,88,617,417,623,020,010,510,57,08,912,421,431,718,520,16,68,010,811,215,29,14,84,822,628,620,112,97,211,622,222,113,611,722,817,324,416,214,511,69,827,332,423,327,7
% poražených soupeřů89,787,021,849,582,285,360,566,778,179,19,843,553,141,959,185,365,682,273,476,170,872,469,473,779,787,340,551,675,075,476,484,382,486,068,379,984,384,381,785,577,380,391,288,996,390,566,784,479,690,188,192,780,382,786,792,452,877,293,593,592,289,281,481,187,986,482,787,792,589,787,085,185,987,566,784,076,595,695,386,388,879,587,394,094,174,873,082,195,584,283,380,077,385,482,473,771,069,178,781,379,782,856,354,859,659,3
pořadí2007200920112012201320142015201620172018201920202021202220232024celkem
průměr37.526.530.522.015.311.012.715.519.116.418.628.337.530.030.635.823.0
medián371930246111113147914312831719
modus3712301043893391316298511
počet závodů262768788884810104106
průměrný odstup od vítěze %25,518,620,815,915,612,414,614,715,115,014,615,121,418,333,137,518,7
průměrné % poražených soupeřů59,572,370,180,985,686,784,986,182,486,184,279,271,372,860,062,077,7
počet jízd4124141216131616161681620208211
lepší 1. jízda2
100,0%
2
33,3%
1
50,0%
0
0,0%
1
16,7%
2
25,0%
2
28,6%
1
12,5%
2
25,0%
2
25,0%
2
25,0%
0
0,0%
3
37,5%
1
10,0%
2
20,0%
1
25,0%
24
22,6%
čistých jízd1
25,0%
8
66,7%
1
25,0%
12
85,7%
10
83,3%
15
93,8%
10
76,9%
15
93,8%
11
68,8%
13
81,3%
13
81,3%
8
100,0%
11
68,8%
9
45,0%
9
45,0%
4
50,0%
150
71,1%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Šindelář Pavelsj 33
21.04.24
sj 32
20.04.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 31
23.04.23
sj 30
22.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 36
24.04.22
sj 35
23.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí12.13.14.12.19.25.13.14.14.13.21.18.12.10.15.16.18.14.17.10.18.38.32.22.17.15.12.10.26.33.17.13.14.19.14.31.31.15.15.14.14.15.14.7.15.8.9.10.9.10.15.9.15.10.12.9.10.11.24.20.14.14.12.13.9.12.12.15.15.14.18.13.6.6.11.10.
odstup %9,49,39,88,511,713,58,78,96,66,011,810,311,78,68,18,813,79,08,97,113,713,813,216,07,27,39,79,613,011,68,910,811,411,310,311,59,014,411,712,613,29,510,20,06,211,713,012,65,913,210,210,247,49,86,57,58,410,015,512,811,910,78,87,39,210,09,28,910,07,812,87,25,45,410,09,8
% poražených soupeřů45,050,081,984,356,144,261,358,180,982,145,950,071,174,374,172,243,387,985,089,352,848,655,725,069,874,157,766,743,250,874,655,651,933,353,649,250,026,341,743,543,566,751,988,573,650,046,750,081,035,741,742,9---47,177,678,474,347,425,824,050,050,073,270,052,947,650,065,972,075,545,277,488,688,658,362,5
pořadí20112012201320142015201620172018201920202021202220232024celkem
průměr10.712.815.410.311.311.319.120.615.229.314.815.316.312.815.1
medián10121410109151715321415141214
modus6121410915141310181010131214
počet závodů6674668553466476
průměrný odstup od vítěze %8,49,211,08,016,68,411,811,110,013,69,79,99,29,310,5
průměrné % poražených soupeřů70,160,748,669,441,962,942,655,258,752,476,464,663,865,358,4

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Šindelář Pavelsj 33
21.04.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 49
12.05.23
sj 31
23.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sl 124
30.08.14
sl 28
26.04.14
sj 18
19.04.14
Lipno, start
27.08.11
pořadí12.14.12.3.13.14.13.18.15.16.14.10.18.6.6.33.17.13.14.31.10.10.3.18.
odstup %9,49,88,56,98,76,66,010,38,18,89,07,113,75,47,111,68,910,810,311,59,88,45,512,8
% poražených soupeřů45,081,984,391,361,380,982,150,074,172,287,989,352,894,094,050,874,655,653,649,247,174,389,545,2
pořadí201120142017201820202021202220232024celkem
průměr18.07.722.515.018.012.016.310.812.713.9
medián18101413181016131213
modus1810146181015131214
počet závodů13251234324
průměrný odstup od vítěze %12,87,910,98,813,78,09,17,09,39,0
průměrné % poražených soupeřů45,270,351,473,852,888,665,478,970,470,0

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Šindelář Pavelsj 44
10.05.24
sj 33
21.04.24
sj 32
20.04.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 7
30.03.24
sj 6
30.03.24/2
sj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 49
12.05.23
sj 31
23.04.23
sj 30
22.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 5
25.03.23
sj 4
25.03.23/2
sj 144
22.10.22
sj 143
22.10.22/2
sj 109
20.08.22
sj 45
06.05.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 148
16.10.21
sj 147
16.10.21/2
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 68
02.06.20
sj 119
25.08.19
sj 51
11.05.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 10
31.03.19
sj 9
31.03.19/2
sj 8
30.03.19
sj 7
30.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 52
12.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 10
01.04.18
sj 9
01.04.18/2
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sj 152
21.10.17
sj 151
21.10.17/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 67
28.05.17
sj 66
27.05.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 14
02.04.17
sj 13
02.04.17/2
sj 12
01.04.17
sj 11
01.04.17/2
sj 139
15.10.16
sj 140
15.10.16/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 39
08.05.16
sj 38
07.05.16
sj 37
07.05.16/2
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 6
03.04.16
sj 5
03.04.16/2
sj 164
17.10.15
sj 163
17.10.15/2
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 17
12.04.15
sj 16
12.04.15/2
sj 14
11.04.15
sj 15
11.04.15/2
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 18
19.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Krhanice4
31.03.13
sj.Krhanice3
31.03.13/2
sj.Krhanice2
30.03.13
sj.Krhanice1
30.03.13/2
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Krhanice
25.03.12
sj.Krhanice
25.03.12/2
sj.Krhanice
24.03.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí3.12.13.14.12.8.7.19.25.3.13.14.14.13.7.7.1.1.21.2.18.15.16.2.2.18.14.17.10.18.38.32.2.22.1.17.15.12.10.6.7.6.6.26.6.6.33.1.17.13.14.6.7.6.6.2.2.19.14.31.31.1.1.14.15.15.14.14.3.4.5.8.2.2.15.14.2.2.1.7.15.8.9.6.7.2.2.9.10.15.9.15.3.2.5.3.10.12.9.10.3.11.24.20.14.14.12.13.5.4.7.8.9.12.12.15.15.14.12.9.14.18.13.6.6.11.10.
odstup %8,29,49,39,88,57,17,911,713,56,98,78,96,66,06,47,90,00,011,86,210,38,18,82,51,413,79,08,97,113,713,813,23,616,00,07,27,39,79,67,77,77,68,713,05,47,111,60,08,910,811,46,410,07,58,24,94,211,310,311,59,00,00,06,014,411,712,613,22,32,53,00,04,76,49,510,24,73,20,00,06,211,713,08,68,34,74,25,913,210,210,247,45,25,77,78,09,86,57,58,45,510,015,512,811,910,78,87,36,29,310,69,89,210,09,28,910,07,819,811,716,312,87,25,45,410,09,8
% poražených soupeřů92,345,050,081,984,382,185,456,144,291,361,358,180,982,186,086,0100,0100,045,995,750,074,172,297,297,243,387,985,089,352,848,655,793,325,0100,069,874,157,766,775,070,077,380,043,294,094,050,8100,074,655,651,983,380,085,785,796,996,933,353,649,250,0100,0100,076,826,341,743,543,588,983,381,073,197,197,166,751,991,790,0100,088,573,650,046,777,377,897,597,581,035,741,742,9---90,995,785,793,147,177,678,474,389,547,425,824,050,050,073,270,066,775,066,761,152,947,650,065,972,075,562,174,263,945,277,488,688,658,362,5
pořadí20112012201320142015201620172018201920202021202220232024celkem
průměr10.712.412.08.86.86.911.411.810.222.510.510.612.89.910.7
medián10121210571467181015131210
modus612141022146622171214
počet závodů69115111317121046797127
průměrný odstup od vítěze %8,411,410,37,511,16,66,98,48,211,17,16,58,58,68,5
průměrné % poražených soupeřů70,162,755,473,469,277,666,974,969,662,683,376,871,874,470,2

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Šindelář Pavelsj 33
21.04.24
sj 32
20.04.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 31
23.04.23
sj 30
22.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Krhanice
24.03.12
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí12.13.14.12.19.25.13.14.14.13.21.18.15.16.18.14.17.10.18.38.32.22.17.15.12.10.26.33.17.13.14.19.14.31.31.14.15.15.14.14.15.14.7.15.8.9.9.10.15.9.15.10.12.9.10.11.24.20.14.14.12.13.9.12.12.15.15.14.11.18.13.6.6.11.10.
odstup %9,49,39,88,511,713,58,78,96,66,011,810,38,18,813,79,08,97,113,713,813,216,07,27,39,79,613,011,68,910,811,411,310,311,59,06,014,411,712,613,29,510,20,06,211,713,05,913,210,210,247,49,86,57,58,410,015,512,811,910,78,87,39,210,09,28,910,07,815,612,87,25,45,410,09,8
% poražených soupeřů45,050,081,984,356,144,261,358,180,982,145,950,074,172,243,387,985,089,352,848,655,725,069,874,157,766,743,250,874,655,651,933,353,649,250,076,826,341,743,543,566,751,988,573,650,046,781,035,741,742,9---47,177,678,474,347,425,824,050,050,073,270,052,947,650,065,972,075,572,245,277,488,688,658,362,5
pořadí20112012201320142015201620172018201920202021202220232024celkem
průměr10.712.615.410.311.611.318.620.615.229.314.817.516.312.815.2
medián10121410109151715321416141214
modus6121410915141310181015131214
počet závodů6774569553446475
průměrný odstup od vítěze %8,410,111,08,017,48,411,111,110,013,69,79,79,29,310,5
průměrné % poražených soupeřů70,162,348,669,440,362,946,455,258,752,476,460,663,865,358,5

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Šindelář Pavelsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí43.41.48.47.34.38.46.66.31.35.48.30.54.53.39.45.32.54.31.48.54.31.34.38.47.46.33.26.24.17.17.26.22.22.17.21.22.16.17.26.27.22.24.15.18.21.25.24.22.17.17.22.20.19.18.23.16.22.
odstup %14,920,122,813,617,017,717,423,212,417,823,016,317,520,915,323,817,818,216,625,323,615,417,325,715,818,30,218,516,18,09,317,515,920,812,618,917,99,911,719,619,016,115,811,110,412,116,715,814,511,814,517,610,111,614,317,49,513,4
% poražených soupeřů41,744,447,243,260,255,459,541,450,060,946,042,047,048,044,936,235,447,531,845,338,446,441,126,039,544,452,245,752,168,661,035,943,243,236,044,440,065,95,935,936,634,434,373,632,045,940,042,546,215,851,536,453,740,050,042,171,740,0
pořadí20112012201320142015201620172018201920202021202220232024celkem
průměr19.619.022.021.820.021.522.341.039.643.047.842.741.842.030.9
medián191722222117243834324535384126
modus161718152217173331323930344122
počet závodů5456623452464258
průměrný odstup od vítěze %13,213,513,915,516,013,414,215,019,618,019,418,317,817,516,1
průměrné % poražených soupeřů48,839,441,336,845,548,555,540,540,641,544,050,051,543,144,5

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Šindelář Pavelsp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 124
29.08.20
sj 67
26.05.19
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí41.48.47.34.38.46.66.35.48.32.31.46.33.26.17.27.17.22.19.
odstup %20,122,813,617,017,717,423,217,823,017,815,418,30,217,511,719,014,517,611,6
% poražených soupeřů44,447,243,260,255,459,541,460,946,035,446,444,452,235,95,936,651,536,440,0
pořadí2011201220142016201820192020202220232024celkem
průměr19.019.522.026.039.531.032.048.841.841.035.4
medián1917172633313246384134
modus1917172633313235344117
počet závodů122121144119
průměrný odstup od vítěze %11,616,115,317,59,215,417,820,417,820,116,6
průměrné % poražených soupeřů40,044,021,335,948,346,435,452,051,544,444,4

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Šindelář Pavelsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 45
11.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 50
13.05.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 44
07.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí43.41.5.48.47.4.34.38.46.66.31.5.30.54.53.18.39.45.32.60.54.31.48.54.31.34.38.47.46.33.26.24.17.17.26.22.22.17.21.22.16.17.26.27.24.15.18.24.22.17.17.22.20.19.18.23.16.22.
odstup %14,920,114,822,813,69,217,017,717,423,212,47,616,317,520,913,815,323,817,819,418,216,625,323,615,417,325,715,818,30,218,516,18,09,317,515,920,812,618,917,99,911,719,619,015,811,110,415,814,511,814,517,610,111,614,317,49,513,4
% poražených soupeřů41,744,489,547,243,288,560,255,459,541,450,087,542,047,048,059,544,936,235,441,647,531,845,338,446,441,126,039,544,452,245,752,168,661,035,943,243,236,044,440,065,95,935,936,634,373,632,042,546,215,851,536,453,740,050,042,171,740,0
pořadí20112012201320142015201620172018201920202021202220232024celkem
průměr19.619.021.321.820.021.522.341.039.648.741.835.634.229.729.9
medián191722242117243834544531384126
modus161718152217173331321854517
počet závodů5435623453555358
průměrný odstup od vítěze %13,213,513,615,416,013,414,215,019,618,518,215,416,116,615,8
průměrné % poražených soupeřů48,839,440,237,345,548,555,540,540,641,547,156,158,958,546,9

Mezinárodní závod sprint

Kategorie K1M

Šindelář Pavelsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí48.47.46.66.
odstup %22,813,617,423,2
% poražených soupeřů47,243,259,541,4
pořadí20222023celkem
průměr56.047.551.8
medián464747
modus464746
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %20,318,219,2
průměrné % poražených soupeřů50,545,247,8

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Šindelář Pavelsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí43.41.48.47.34.38.46.66.31.30.54.53.39.45.32.60.54.31.48.54.31.34.38.47.46.33.26.24.17.17.26.22.22.17.21.22.16.17.26.27.24.15.18.24.22.17.17.22.20.19.18.23.16.22.
odstup %14,920,122,813,617,017,717,423,212,416,317,520,915,323,817,819,418,216,625,323,615,417,325,715,818,30,218,516,18,09,317,515,920,812,618,917,99,911,719,619,015,811,110,415,814,511,814,517,610,111,614,317,49,513,4
% poražených soupeřů41,744,447,243,260,255,459,541,450,042,047,048,044,936,235,441,647,531,845,338,446,441,126,039,544,452,245,752,168,661,035,943,243,236,044,440,065,95,935,936,634,373,632,042,546,215,851,536,453,740,050,042,171,740,0
pořadí20112012201320142015201620172018201920202021202220232024celkem
průměr19.619.021.321.820.021.522.341.039.648.747.843.341.842.031.5
medián191722242117243834544531384126
modus161718152217173331323930344117
počet závodů5435623453444254
průměrný odstup od vítěze %13,213,513,615,416,013,414,215,019,618,519,417,317,817,516,1
průměrné % poražených soupeřů48,839,440,237,345,548,555,540,540,641,544,048,251,543,144,4
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále