Bergmann Ondřej, 2000

Kanoe Klub Spoj Brnoregistrační číslo: 103026
výkonnostní třídy  slalom K1: 2sjezd K1: 1 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
02.06.2024 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 5. niminační závod RDJ + 4. Český p Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA K1M slalom 97.   57.7958,9NKZ
0
01.06.2024 3. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 4. nominační závod RDJ + 3.Český po Liptovský Mikuláš - umělá slalomová dráha - kanál ORAVA K1M slalom 76.   28.5631,2NKZ
0
26.05.2024 Slalom v Ostravě Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu K1M slalom 12.   9.4010,5OM
38
25.05.2024 Slalom v Ostravě Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu K1M slalom 6.   8.909,3OM
49
19.05.2024 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 14.   2.755,4ČP/OČ/OM
29/0/59
18.05.2024 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR dorostu + Akademické MČR USD Veltrusy K1M sjezd 16.   5.9712,4ČP/OČ/OM
25/0/53
12.05.2024 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 3.nominační závod RDJ + 2. Český pohár juniorů USD Trnávka K1M slalom 100.   50.2758,7NKZ
0
11.05.2024 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2.nominační závod RDJ + 1. Český pohár juniorů USD Trnávka K1M slalom 85.   39.5744,2NKZ
0
21.04.2024 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici + MČR dospělí Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 13.   121.6111,3ČP/OČ/OM
31/0/24
20.04.2024 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 14.   114.6710,7ČP/OČ/OM
29/0/24
14.04.2024 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu K1M sjezd 20.   90.7011,7ČP/OČ/OM
17/0/23
13.04.2024 1.Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu K1M sjezd 21.   93.9011,9ČP/OČ/OM
15/0/29
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1M sjezd 5.   68.1010,1OM
35
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1M sjezd 6.   71.6010,5OM
31
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1M sjezd 5.   60.509,0OM
32
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1M sjezd 7.   67.8010,0OM
28
23.03.2024 Sjezd v Brně závod č. 2 Řeka Svratka v Brně u loděnice KK Spoj Brno. K1M sjezd 6.   40.2014,1OM
28
23.03.2024 Sjezd v Brně závod č. 1 Řeka Svratka v Brně u loděnice KK Spoj Brno. K1M sjezd 7.   98.8015,0OM
24
08.10.2023 Sjezd ve Veselí nad Moravou Řeka Morava v úseku Veselí loděnice - Vnorovy most 3,8 km K1M sjezd 2. 2/U23 15.001,4OM
37
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 26. 6/U23 12.2013,2OM
98
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 36. 6/U23 13.2014,9OM
61
24.09.2023 6. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 81. 15/U23 33.7234,7NKZ
0
23.09.2023 5. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 90. 15/U23 41.5843,5NKZ
0
03.09.2023 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 31. 16/U23 7.5717,5ČP/OČ/OM
9/0/51
02.09.2023 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 22. 13/U23 1.944,2ČP/OČ/OM
21/0/63
27.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem K1M sjezd 13. 7/U23 60.769,6ČP/OČ/OM
33/0/60
26.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 7. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem K1M sjezd 16. 5/U23 68.7610,8ČP/OČ/OM
29/0/60
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 27. 4/U23 16.2919,7
218
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 28. 5/U23 14.7517,5
227
02.07.2023 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 11. 3/U23 9.2510,8
169
01.07.2023 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 19. 4/U23 10.9612,2
152
25.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 2. 2/U23 6.506,4
87
24.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 8. 4/U23 10.4010,5
70
04.06.2023 4. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 84. 14/U23 31.6636,0NKZ
0
03.06.2023 3. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 57. 13/U23 18.1219,4NKZ
0
28.05.2023 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 92. 15/U23 33.0841,5NKZ
0
27.05.2023 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom     NKZ
0
14.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu K1M slalom 7. 1/U23 6.707,4OM
53
13.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu K1M slalom 5. 1/U23 5.905,9OM
61
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 22. 12/U23 6.7612,6ČP/OČ/OM
15/0/51
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 32. 12/U23 7.7014,2ČP/OČ/OM
11/0/51
29.04.2023 Klasický sjezd v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd    
0
23.04.2023 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici + MČR dospělých Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 14. 7/U23 106.4510,2ČP/OČ/OM
29/0/42
22.04.2023 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 19. 9/U23 129.5612,2ČP/OČ/OM
19/0/30
09.04.2023 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Stejně jako v sobotu - Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok K1M sjezd 22. 12/U23 100.8810,8ČP/OČ/OM
14/0/46
08.04.2023 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (v K1M sjezd 23. 12/U23 105.5811,1ČP/OČ/OM
13/0/46
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd 8. 3/U23 103.5010,0OM
60
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd 10. 5/U23 147.8014,8OM
60
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila - louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd 8. 5/U23 102.4010,3OM
65
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila -louka před mostem na Lesnici K1M sjezd 8. 5/U23 111.5011,1OM
62
18.03.2023 Sjezd v Brně Řeka Svratka v Jundrově. Start i cíl u loděnice K1M sjezd 6. 2/U23 104.1015,7OM
42
18.03.2023 Sjezd v Brně Řeka Svratka v Jundrově. Start i cíl u loděnice K1M sjezd 7. 2/U23 44.9015,3OM
38
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 25. 6/U23 15.9018,6OM
94
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 32. 5/U23 16.4019,4OM
71
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 80. 10/U23 34.6136,5NKZ
0
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 87. 13/U23 38.6640,9NKZ
0
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 29. 11/U23 5.6212,7ČP/OČ/OM
17/0/80
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 49. 17/U23 7.5417,2ČP/OČ/OM
3/0/56
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km K1M sjezd 20. 8/U23 3.326,5ČP/OČ/OM
17/0/48
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový K1M sjezd 15. 8/U23 75.879,9ČP/OČ/OM
29/0/54
12.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 14. 2/U23 30.9730,1OM
0
12.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 9. 2/U23 13.9816,4OM
32
11.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Reka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 6. 1/U23 8.009,5OM
45
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 73. 10/U23 23.9828,2NKZ
0
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 76. 8/U23 29.6234,6NKZ
0
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 83. 13/U23 31.3139,9NKZ
0
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 98. 17/U23 55.8257,1NKZ
0
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1M sjezd 29. 10/U23 8.6913,1ČP/OČ/OM
9/0/63
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1M sjezd 28. 10/U23 6.0913,9ČP/OČ/OM
9/0/52
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd 25. 10/U23 104.6312,4ČP/OČ/OM
11/0/12
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd 25. 11/U23 10.4112,3ČP/OČ/OM
11/0/14
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 24. 8/U23 182.5717,9ČP/OČ/OM
12/0/27
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 26. 8/U23 199.2218,2ČP/OČ/OM
10/0/39
17.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 22. 5/U23 13.9016,4OM
27
16.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 20. 4/U23 13.1013,8OM
29
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 23. 9/U23 110.4411,4ČP/OČ/OM
13/0/41
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 26. 9/U23 95.5511,0ČP/OČ/OM
10/0/29
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 7. 3/U23 55.708,4OM
56
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 8. 4/U23 60.109,1OM
61
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. K1M sjezd 7. 4/U23 56.208,4OM
82
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 9. 4/U23 65.209,8OM
66
19.03.2022 Sjezd v Brně + Přebor města Brna viz. závod č. 1 C1M sjezd 7. 2/U23 47.6012,6OM
1
19.03.2022 Sjezd v Brně + Krajský přebor JM Řeka Svratka v Jundrově start i cíl loděnice KK Brno délka tratě 4,5 km C1M sjezd 8. 2/U23 140.4017,2OM
0
19.03.2022 Sjezd v Brně + Krajský přebor JM Řeka Svratka v Jundrově start i cíl loděnice KK Brno délka tratě 4,5 km K1M sjezd 6. 3/U23 103.3015,6OM
40
19.03.2022 Sjezd v Brně + Přebor města Brna viz. závod č. 1 K1M sjezd 6. 3/U23 44.9015,0OM
40
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 57. 10/U23 23.5229,1NKZ
0
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 74. 10/U23 27.3733,9NKZ
0
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 28. 3/U23 15.3017,8OM
73
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 18. 4/U23 14.7016,9OM
120
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja K1M slalom 64. 12/U23 29.6532,7NKZ
0
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja K1M slalom 79. 14/U23 37.0138,3NKZ
0
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 39. 12/U23 5.3112,1ČP/OČ/OM
11/0/70
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 43. 13/U23 7.1416,7ČP/OČ/OM
9/0/64
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně K1M sjezd 16. 7/U23 78.4312,7ČP/OČ/OM
25/0/36
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k K1M sjezd 7. 3/U23 3.787,4
150
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 16. 5/U23 56.539,7ČP/OČ/OM
25/0/99
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 15. 6/U23 48.478,6ČP/OČ/OM
27/0/99
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 56. 9/U23 17.8618,4NKZ
0
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 82. 11/U23 29.2131,4NKZ
0
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 19. 9/U23 3.367,5ČP/OČ/OM
19/0/62
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 29. 11/U23 7.4117,1ČP/OČ/OM
7/0/38
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 19. 7/U23 140.6712,1ČP/OČ/OM
19/0/70
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 20. 7/U23 119.8910,2ČP/OČ/OM
17/0/70
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 25. 4/U23 17.2018,3OM
105
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 19. 3/U23 15.2016,7OM
133
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 10. 1/U23 11.5015,9OM
103
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 10. 1/U23 9.4012,8OM
102
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 79. 15/U23 27.0332,2ČP/NKZ
0/0
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 17. 2/U23 102.9413,7ČP/OČ/OM
25/0/72
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1M sjezd 29. 5/U23 8.0316,1ČP/OČ/OM
8/0/60
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1M slalom 23. 1/U23 19.1024,8OM
51
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1M slalom 11. 1/U23 15.4018,2OM
99
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 32. 10/U23 7.8517,6ČP/OČ/OM
21/0/83
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 36. 11/U23 6.5214,5ČP/OČ/OM
14/0/70
18.07.2020 Sjezd na Svitavě - přebor Brno Řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1M sjezd 5. 1/U23 165.9221,7OM
1
18.07.2020 Sjezd na Svitavě- přebor JM kraje viz. závod č. 1 C1M sjezd 6. 1/U23 53.9416,5OM
0
18.07.2020 Sjezd na Svitavě - přebor Brno Řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 3. 1/U23 94.0114,4OM
20
18.07.2020 Sjezd na Svitavě- přebor JM kraje viz. závod č. 1 K1M sjezd 4. 1/U23 33.0612,2OM
12
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 99. 14/U23 34.0438,2NKZ
0
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 85. 12/U23 33.9937,3NKZ
0
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 114. 15/U23 79.75106,0NKZ
0
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 76. 15/U23 28.4637,3NKZ
0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 9. 1/U23 32.454,9OČ/OM
0/83
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 9. 1/U23 33.295,0OČ/OM
0/86
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 32. 6/U23 5.4312,3ČP/OČ/OM
4/0/74
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 25. 5/U23 4.269,7ČP/OČ/OM
11/0/86
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 16. 3/U23 19.5021,1OM
94
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 21. 3/U23 18.9019,4OM
117
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 32. 3/U23 29.5029,0OM
90
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 115. 14/U23 63.0674,6NKZ
0
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 91. 11/U23 39.7945,2NKZ
0
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1M sjezd 19. 3/U23 102.9413,7ČP/OČ/OM
23/0/42
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1M sjezd 28. 6/U23 7.1214,8ČP/OČ/OM
11/0/48
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 23. 7/U23 7.0716,1ČP/OČ/OM
23/0/97
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 34. 8/U23 6.5215,0ČP/OČ/OM
13/0/85
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 10. 1/U23 12.9016,4OM
55
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 6. 1/U23 9.6011,8OM
74
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota K1M slalom     OM
0
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1M slalom     OM
0
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 9. 1/U23 14.3015,7OM
68
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 7. 1/U23 14.1016,4OM
72
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 69.   35.6337,3NKZ
0
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 63. 13/U23 29.7333,4NKZ
0
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 7. 3/U23 10.8012,4OM
85
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1M slalom 5. 2/U23 10.0011,0OM
91
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 27. 7/U23 7.0312,1ČP/OČ/OM
9/0/77
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 26. 7/U23 7.2612,4ČP/OČ/OM
10/0/77
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 51. 12/U23 26.7127,2NKZ
0
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 55. 11/U23 27.4828,6NKZ
0
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 6. 2/U23 4.404,5OM
67
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 6. 2/U23 9.3010,2OM
66
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 34. 7/U23 163.6817,0ČP/OČ/OM
2/0/46
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 22. 4/U23 182.0417,7ČP/OČ/OM
14/0/18
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 23. 4/U23 217.1121,0ČP/OČ/OM
13/0/18
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 7. 1/U23 68.308,9OM
69
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 8. 1/U23 99.5011,2OM
65
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 7. 1/U23 84.009,6OM
82
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 11. 1/U23 89.1011,8OM
62
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - krajský přebor viz. závod č. 1 K1M sjezd 4.   78.5011,9OM
35
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 4. 1/U23 51.209,7OM
35
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 30. 6/DS 17.4023,9OM
71
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 15. 4/DS 14.3019,5OM
141
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 79. 18/DS 55.0780,3NKZ
0
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 49. 12/DS 20.9228,2NKZ
0
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1M sjezd 20. 7/DS 7.4612,1-
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1M slalom 51. 19/DS 32.3135,5-
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1M sjezd 32. 3/DS 117.5215,6ČP/OČ/OM
15/0/30
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 34. 4/DS 16.9516,3ČP/OČ/OM
12/0/31
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. K1M sjezd 37. 19/U18 4.6710,3-
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. K1M sjezd 49.   3557.028.277,9-
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 34. 4/DS 4.9710,9ČP/OČ/OM
19/0/79
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 23. 3/DS 6.3314,0ČP/OČ/OM
27/0/85
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C2M slalom
BERGMANN Bořivoj
1. 1/DS OM
0
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1M slalom 8. 1/DS 11.9015,0OM
36
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C2M slalom
BERGMANN Bořivoj
2. 1/DS 10.309,0OM
1
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1M slalom 8. 1/DS 10.5012,7OM
41
15.07.2018 Slalom v Brně K1M slalom     OM
0
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje C2M slalom
BERGMANN Bořivoj
2. 1/DS 0.300,2OM
2
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje K1M slalom 5. 1/DS 11.5012,2OM
34
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1M slalom 6. 1/DS 9.8010,2OM
58
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1M slalom 11. 2/DS 10.4011,3OM
38
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 7. 3/DS 47.136,6
129
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 10. 4/DS 62.258,9
115
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 115. 21/DS 90.5696,5NKZ
0
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 55. 12/DS 42.7748,3NKZ
0
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 5. 2/DS 15.8016,7OM
63
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 6. 2/DS 19.8020,2OM
61
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 66. 17/DS 28.3133,0NKZ
0
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 76. 16/DS 41.3047,8NKZ
0
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 30. 6/DS 8.5518,8ČP/OČ/OM
7/0/31
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 36. 6/DS 5.080,2ČP/OČ/OM
1/0/13
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 5. 1/DS 4.604,4OM
62
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 5. 1/DS 4.805,0OM
57
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 4. 1/DS 8.308,6OM
96
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 7. 2/DS 13.6014,2OM
78
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 23. 5/DS 54.9410,8ČP/OČ/OM
13/0/78
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 28. 5/DS 68.4413,4-
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 25. 4/DS 238.4422,9ČP/OČ/OM
11/0/18
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 25. 4/DS 238.9823,0ČP/OČ/OM
11/0/24
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 7. 2/DS 86.5010,9OM
67
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 11. 4/DS 101.0010,9OM
48
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 12. 4/DS 97.8012,2OM
44
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 13. 4/DS 143.8015,3OM
45
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 12. 3/DS 98.4019,5OM
37
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 17. 4/DS 119.1018,3OM
41
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 18. 4/DS 72.8014,7OM
0
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 20. 4/DS 149.9023,2OM
26
17.03.2018 Sjezd na Svitavě - přebor Jm Kraje viz. závod č. 1 K1M sjezd 4.   87.9015,4OM
14
17.03.2018 Sjezd na Svitavě- přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 4.   105.1015,6OM
14
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 28. 5/DS 19.0020,8OM
49
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 23. 4/DS 14.2015,4OM
73
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 74. 17/DS 31.9436,9NKZ
0
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 79. 17/DS 57.1753,2NKZ
0
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 16. 10/DS 4.8213,6-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 39. 18/DS 23.4126,9-
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 73. 14/DS 53.0856,3ČP/NKZ
0/0
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 24. 6/DS 108.1717,5ČP/OČ/OM
15/0/24
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 69. 13/DS 45.8046,0ČP/NKZ
0/0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 35. 11/DS 9.5720,3ČP/OČ/OM
11/0/45
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 28. 7/DS 8.1017,2ČP/OČ/OM
17/0/52
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 K1M slalom 5. 1/DS 10.9013,4OM
28
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1M slalom 8. 1/DS 11.2012,4OM
36
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 3. 1/DS 4.403,9OM
61
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
BERGMANN Bořivoj
7. 2/DS 19.2013,5OM
1
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 9. 2/DS 11.3011,2OM
41
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
BERGMANN Bořivoj
8. 2/DS 28.4022,2OM
0
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 2. 2/DS 5.501,0
25
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 9. 3/DS 15.7723,1OM
56
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 8. 3/DS 14.8520,6OM
61
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 12. 6/DS 58.8611,6ČP/OČ/OM
0/40/85
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 11. 5/DS 92.9910,0ČP/OČ/OM
0/43/105
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 64. 19/DS 40.2640,7NKZ
0
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 78. 21/DS 55.4161,0NKZ
0
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 30. 9/DS 9.4921,9ČP/OČ/OM
7/0/34
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 35. 9/DS 10.1023,5ČP/OČ/OM
2/0/22
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 10. 2/DS 12.7012,5OM
31
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 8. 2/DS 8.709,3OM
40
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 20. 5/DS 52.7410,4ČP/OČ/OM
17/0/48
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 29. 9/DS 8.3813,3ČP/OČ/OM
7/0/42
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
16.04.2017 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1M slalom 17. 2/DS 24.9025,1
33
15.04.2017 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1M slalom 16. 2/DS 22.3022,9
44
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1M sjezd 7. 1/DS 100.2012,5OM
45
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1M sjezd 8. 1/DS 108.7011,3OM
40
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1M sjezd 7. 1/DS 96.9010,5OM
48
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1M sjezd 8. 1/DS 99.7012,7OM
45
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 8.   122.7015,5OM
51
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 12.   103.8013,3OM
35
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 12.   113.4014,4OM
36
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 13. 3/DS 139.7017,8OM
28
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 5. 1/DS 72.1012,1OM
23
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1 K1M sjezd 6. 1/DS 75.0010,6OM
20
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 25. 4/DM 20.9021,7OM
64
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 25. 3/DM 19.7018,3OM
82
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M sjezd 18. 11/DM 11.8524,8-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 55. 24/DM 55.7059,3-
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 28. 10/DM 5.1410,1ČP/OČ/OM
8/0/8
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1M sjezd 22. 7/DM 5.8111,4ČP/OČ/OM
14/0/27
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 11. 3/DM 14.5014,8OM
23
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 10. 3/DM 12.3011,1OM
28
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 20. 5/DM 18.7024,0OM
31
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 28. 5/DM 22.7027,6OM
29
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 8. 4/DM 46.638,6-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 11. 4/DM 105.6111,4-
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1M slalom 99. 27/DM 69.6976,1NKZ
0
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1M slalom 92. 24/DM 70.2078,7NKZ
0
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 95. 25/DM 51.9363,3NKZ
0
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 101. 29/DM 52.3563,5NKZ
0
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 28. 8/DM 8.6719,7ČP/OČ/OM
8/0/29
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1M sjezd     ČP/OČ/OM
6/0/17
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava K1M slalom 16. 3/DM 32.8033,8OM
17
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě K1M slalom 22. 3/DM 69.0072,9OM
12
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 23. 4/DM ČP/OČ/OM
13/0/44
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 25. 5/DM 8.8913,5ČP/OČ/OM
11/0/44
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 17. 5/DM 14.9016,0OM
21
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 17. 5/DM 20.9022,7OM
22
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 9. 3/DM 142.7015,3OM
34
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 11. 4/DM 137.7017,4OM
26
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 11. 3/DM 163.4017,5OM
34
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 11. 3/DM 124.7015,5OM
34
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1M sjezd 18.   195.9919,7
35
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1M sjezd 3. 1/DM 72.209,0OM
33
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 5. 1/DM 86.0010,4OM
25
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 26. 3/DM 21.2022,3OM
69
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1M slalom 28. 4/DM 23.4023,8OM
74
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom 20. 1/DM 32.0840,9OM
9
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom 16. 1/DM 31.6241,8OM
12
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 K1M slalom 18. 1/DM 38.7043,2OM
7
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 K1M slalom 17. 2/DM 35.6043,7OM
9
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 19. 4/DM 26.3025,5OM
15
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 11. 2/DM 18.7017,9-
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 16. 10/DM 107.7019,5-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 19. 11/DM 125.0823,1-
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 1. 1/DM OM
19
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 20. 1/DM 25.5026,6OM
10
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 4. 1/DM 2.402,3OM
13
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 24. 1/DM 33.1034,4OM
11
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 19. 6/DM 182.1023,6OM
15
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 20. 6/DM 226.3025,2OM
14
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 18. 5/DM 189.5023,9OM
18
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 22. 7/DM 234.3025,4OM
14
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 10. 1/DM 108.2017,8OM
8
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1M sjezd 14. 1/DM 173.9024,3OM
4
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 53. 13/ZS 59.5265,6OM
9
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 71. 19/ZS 93.21103,2OM
0
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko K1M sjezd 24. 19/ZS 7.5022,2-
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko K1M slalom 88.   67.6576,5-
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 24. 7/ZS 44.0043,7OM
3
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 31. 9/ZS 51.0047,9OM
1
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 88. 41/ZS OM
0
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 89. 42/ZS OM
0
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice K1M sjezd 23. 7/ZS 427.1058,2OM
0
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1M sjezd 23. 7/ZS 460.8062,2OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Bergmann OndřejKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
  K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Bergmann OndřejKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Bergmann OndřejKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Bergmann OndřejKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Bergmann OndřejKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 16.11.18 updated from RVP
Bergmann OndřejKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Bergmann OndřejKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 13.08.18 updated from RVP
Bergmann OndřejKanoe Klub Spoj Brno K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Bergmann OndřejKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 27.05.15 updated from RVP
Bergmann OndřejKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 31.03.15 updated from RVP
Bergmann OndřejKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.03.14 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
0|5095|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
23.K1M 2/2 87
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.K1M 5/6 131
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.K1M 5/12 210

rok 2023

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
77.K1M 5/6 853
Slalom: Oblastní žebříček Morava
32.K1M 4/4 273
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.K1M 6/10 138
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.K1M 5/17 310

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
28.K1M 5/6 271
Sjezd: Žebříček Český Pohár
29.K1M 8/12 119
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
45.C1M 2/2 1
13.K1M 5/18 352

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
27.K1M 2/2 193
Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.K1M 8/9 142
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
44.K1M 5/10 150
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.K1M 5/9 408

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/5 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.K1M 5/7 542
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.K1M 6/6 83
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
30.C1M 2/2 1
13.K1M 5/10 412

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.K1M 5/12 457
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.K1M 6/10 97
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.K1M 5/16 418

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
25.C2M
Bergmann Bořivoj
3/3 3
10.K1M 5/14 449
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.K1M 6/9 97
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
26.K1M 5/11 244
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.K1M 5/19 357

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
332.K1M 2/2 77
Slalom: Oblastní žebříček Morava
48.C2M
Bergmann Bořivoj
2/2 1
22.K1M 5/10 300
Sjezd: Žebříček Český Pohár
41.K1M 7/12 76
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
32.K1M 5/13 108
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.K1M 5/22 341

rok 2016

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
30.K1M 5/10 234
Sjezd: Žebříček Český Pohár
37.K1M 6/6 60
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
55.K1M 5/7 35
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.K1M 5/12 190

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
28.K1M 5/9 181
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
29.K1M 5/8 80

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
126.K1M 5/6 13
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20202017
K1M8152

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202420232022202120202019201820172016
K1M121829192224264137

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202420232022202120202019201820172016
K1M851027487100641268678

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20232017
K1M77332

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022202120202019201820172016
K1M16516916944127200263255

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20242023202220212020201920182017201620152014
K1M23322827121510223028126
C1M--87--------
C2M------2548---

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20242023202220212020201920182017201620152014
K1M79131213151311142983
C1M--45-30------
Fotky nenalezeny.
0|5095|0|N

rok 2024

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
23.K1M 2/2 87
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.K1M 5/6 131
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.K1M 5/12 210

rok 2023

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
77.K1M 5/6 853
Slalom: Oblastní žebříček Morava
32.K1M 4/4 273
Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.K1M 6/10 138
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.K1M 5/17 310

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
28.K1M 5/6 271
Sjezd: Žebříček Český Pohár
29.K1M 8/12 119
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
45.C1M 2/2 1
13.K1M 5/18 352

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
27.K1M 2/2 193
Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.K1M 8/9 142
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
44.K1M 5/10 150
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.K1M 5/9 408

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/5 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.K1M 5/7 542
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.K1M 6/6 83
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
30.C1M 2/2 1
13.K1M 5/10 412

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
15.K1M 5/12 457
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.K1M 6/10 97
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.K1M 5/16 418

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
25.C2M
Bergmann Bořivoj
3/3 3
10.K1M 5/14 449
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.K1M 6/9 97
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
26.K1M 5/11 244
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.K1M 5/19 357

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
332.K1M 2/2 77
Slalom: Oblastní žebříček Morava
48.C2M
Bergmann Bořivoj
2/2 1
22.K1M 5/10 300
Sjezd: Žebříček Český Pohár
41.K1M 7/12 76
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
32.K1M 5/13 108
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.K1M 5/22 341

rok 2016

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
30.K1M 5/10 234
Sjezd: Žebříček Český Pohár
37.K1M 6/6 60
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
55.K1M 5/7 35
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.K1M 5/12 190

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
28.K1M 5/9 181
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
29.K1M 5/8 80

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
126.K1M 5/6 13
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20202017
K1M8152

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202420232022202120202019201820172016
K1M121829192224264137

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202420232022202120202019201820172016
K1M851027487100641268678

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20232017
K1M77332

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022202120202019201820172016
K1M16516916944127200263255

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20242023202220212020201920182017201620152014
K1M23322827121510223028126
C1M--87--------
C2M------2548---

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20242023202220212020201920182017201620152014
K1M79131213151311142983
C1M--45-30------

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
140 1 5 156 4   306
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár73.773.0693
K1M73.773.0693
NKZ80.279.07645
K1M80.279.07645
veřejné závody17.214.0593
K1M18.016.0587
C2M4.02.025
C1M14.014.0141
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,03
K1M00,000,000,000,03
NKZ00,000,000,000,045
K1M00,000,000,000,045
veřejné závody11,133,211,155,493
K1M00,011,111,122,387
C2M120,0240,000,0360,05
C1M00,000,000,000,01
Celkem10,732,110,753,5141
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár62824700,0
K1M62824700,0
NKZ9016181844,4
K1M9016181844,4
veřejné závody18372846435,0
K1M17165646336,8
C2M10586110,0
C1M214700,0
Celkem279262896824,4
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsl 147
05.09.20
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
pořadí79.73.69.
odstup % *)32,256,346,0
% poražených soupeřů *)34,525,033,3
pořadí20172020celkem
průměr71.079.073.7
medián697973
modus697969
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze % *)51,132,244,8
průměrné % poražených soupeřů *)29,234,530,9
počet jízd426
lepší 1. jízda1
50,0%
1
100,0%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsl 109
05.08.23
sl 135
08.09.18
sl 137
09.09.17
sl 123
10.09.16
sl 127
06.09.14
pořadí28.51.39.55.88.
odstup % *)17,535,526,959,376,5
% poražených soupeřů *)84,254,567,037,26,5
pořadí20142016201720182023celkem
průměr88.055.039.051.028.052.2
medián885539512851
modus885539512828
počet závodů111115
průměrný odstup od vítěze % *)76,559,326,935,517,543,2
průměrné % poražených soupeřů *)6,537,267,054,584,249,9
počet jízd2222210
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
40,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
10,0%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsl 66
02.06.24
sl 65
01.06.24
sl 47
12.05.24
sl 46
11.05.24
sl 137
24.09.23
sl 136
23.09.23
sl 69
04.06.23
sl 68
03.06.23
sl 66
28.05.23
sl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
pořadí97.76.100.85.81.90.84.57.92.80.87.73.76.83.98.57.74.64.79.56.82.79.99.85.114.76.115.91.69.63.51.55.79.49.115.55.66.76.74.79.73.69.64.78.99.92.95.101.
odstup %58,931,258,744,234,743,536,019,441,536,540,928,234,639,957,129,133,932,738,318,431,432,238,237,3106,037,374,645,237,333,427,228,680,328,296,548,333,047,836,953,256,346,040,761,076,178,763,363,5
% poražených soupeřů14,332,413,927,633,325,823,950,013,317,711,335,131,823,411,838,522,330,814,342,715,634,522,835,45,837,09,526,830,638,047,444,335,060,78,157,150,844,436,037,125,033,341,731,39,316,521,017,4
pořadí201620172018201920202021202220232024celkem
průměr96.872.873.374.090.668.782.880.889.579.8
medián95736663856480848579
modus92644951765673577676
počet závodů46665665448
průměrný odstup od vítěze %70,449,055,741,050,230,639,535,048,245,7
průměrné % poražených soupeřů16,134,142,732,827,127,421,929,322,128,9
počet jízd812121210121210896
lepší 1. jízda1
25,0%
3
50,0%
4
66,7%
4
66,7%
3
60,0%
2
33,3%
3
50,0%
3
60,0%
2
50,0%
25
52,1%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
16,7%
0
0,0%
2
16,7%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
4
4,2%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 90
02.07.23
sl 89
01.07.23
sl 82
25.06.23
sl 80
24.06.23
sl 31
16.04.17
sl 30
15.04.17
pořadí27.28.11.19.2.8.17.16.
odstup %19,717,510,812,26,410,525,122,9
% poražených soupeřů84,484,293,388,598,589,966,070,0
pořadí20172023celkem
průměr16.515.816.0
medián161116
modus1622
počet závodů268
průměrný odstup od vítěze %24,012,915,6
průměrné % poražených soupeřů68,089,884,4
počet jízd41216
lepší 1. jízda0
0,0%
1
16,7%
1
12,5%
čistých jízd1
25,0%
6
50,0%
7
43,8%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C2M

Bergmann Ondřejsl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 94
14.07.18
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
pořadí1.2.2.7.8.
odstup %0,09,00,213,522,2
% poražených soupeřů---50,066,714,3---
pořadí20172018celkem
průměr7.51.74.0
medián722
modus722
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %17,93,19,0
průměrné % poražených soupeřů7,238,926,2
počet jízd4610
lepší 1. jízda2
100,0%
1
33,3%
3
60,0%
čistých jízd0
0,0%
1
16,7%
1
10,0%

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsl 60
26.05.24
sl 59
25.05.24
sl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 57
14.05.23
sl 56
13.05.23
sl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 71
12.06.22
sl 70
11.06.22
sl 34
17.04.22
sl 32
16.04.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 94
14.07.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
pořadí12.6.26.36.7.5.25.32.9.6.22.20.28.18.25.19.10.10.23.11.16.21.32.10.6.9.7.7.5.6.6.30.15.8.8.5.6.11.5.6.5.5.4.7.28.23.5.8.3.9.9.8.10.8.25.25.11.10.20.28.16.22.17.17.26.28.20.16.18.17.19.20.24.53.71.24.31.88.89.
odstup %10,59,313,214,97,45,918,619,416,49,516,413,817,816,918,316,715,912,824,818,221,119,429,016,411,815,716,412,411,04,510,223,919,515,012,712,210,211,316,720,24,45,08,614,220,815,413,412,43,911,223,120,612,59,321,718,314,811,124,027,633,872,916,022,722,323,840,941,843,243,725,526,634,465,6103,243,747,90,00,0
% poražených soupeřů76,688,471,961,585,090,076,970,881,088,460,465,566,379,373,979,585,985,767,285,379,778,969,982,490,084,988,991,294,391,591,271,687,481,684,185,788,476,793,291,792,592,095,991,067,173,581,075,994,477,882,284,479,184,174,575,573,076,365,557,159,541,764,464,470,270,344,154,534,642,956,145,745,225,710,330,325,0---5,4
pořadí20142015201620172018201920202021202220232024celkem
průměr59.320.919.111.18.810.916.323.019.018.59.018.2
medián5320178671618207616
modus24201785610186565
počet závodů69101013107264279
průměrný odstup od vítěze %43,433,626,314,313,414,718,317,315,710,49,920,3
průměrné % poražených soupeřů16,151,565,280,087,186,379,672,873,877,182,571,2
počet jízd918202026201441284155
lepší 1. jízda2
33,3%
3
33,3%
6
60,0%
2
20,0%
4
30,8%
4
40,0%
4
57,1%
0
0,0%
3
50,0%
2
50,0%
0
0,0%
30
38,0%
čistých jízd0
0,0%
5
27,8%
8
40,0%
10
50,0%
12
46,2%
4
20,0%
3
21,4%
0
0,0%
6
50,0%
4
50,0%
3
75,0%
55
35,5%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsj 33
21.04.24
sj 32
20.04.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 31
23.04.23
sj 30
22.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 36
24.04.22
sj 35
23.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí13.14.20.21.13.16.14.19.22.23.15.25.24.26.23.26.16.16.15.20.17.32.25.19.34.22.23.32.30.23.25.25.24.35.28.12.11.28.23.25.
odstup %11,310,711,711,99,610,810,212,210,811,19,912,417,918,211,411,012,79,78,610,213,712,39,713,717,017,721,015,618,810,822,923,017,520,317,211,610,010,10,013,5
% poražených soupeřů40,045,873,671,470,765,158,141,969,167,262,229,439,528,659,353,750,086,086,977,455,656,965,735,737,719,218,529,555,465,111,111,117,942,455,085,388,035,757,754,7
pořadí201620172018201920202021202220232024celkem
průměr25.322.027.024.524.716.823.217.817.021.9
medián25242522251624161423
modus23112519171626131323
počet závodů35543466440
průměrný odstup od vítěze %7,915,318,217,411,910,313,510,811,413,2
průměrné % poražených soupeřů49,457,734,427,859,475,145,562,057,751,9

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsj 33
21.04.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 31
23.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
pořadí13.20.21.14.22.23.25.23.26.16.20.17.9.37.7.10.30.23.25.24.35.8.11.16.19.
odstup %11,311,711,910,210,811,112,411,411,09,710,213,74,910,36,68,918,810,822,917,520,38,611,419,523,1
% poražených soupeřů40,073,671,458,169,167,229,459,353,786,077,455,691,820,092,889,355,465,111,117,942,488,183,368,861,7
pořadí201520162017201820202021202220232024celkem
průměr17.59.529.522.013.018.024.719.718.019.8
medián168242391625222020
modus16824791623141323
počet závodů22262233325
průměrný odstup od vítěze %21,310,018,913,09,39,911,610,711,712,8
průměrné % poražených soupeřů65,385,730,255,673,781,747,564,861,761,1

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsj 33
21.04.24
sj 32
20.04.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 31
23.04.23
sj 30
22.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 92
01.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 3
02.04.16
pořadí13.14.20.21.13.16.14.19.22.23.15.25.23.26.16.16.15.20.17.9.9.32.25.19.34.22.23.32.7.10.30.23.25.25.24.35.28.2.12.11.20.28.23.25.18.
odstup %11,310,711,711,99,610,810,212,210,811,19,912,411,411,012,79,78,610,213,74,95,012,39,713,717,017,721,015,66,68,918,810,822,923,017,520,317,21,011,610,010,410,10,013,519,7
% poražených soupeřů40,045,873,671,470,765,158,141,969,167,262,229,459,353,750,086,086,977,455,691,892,356,965,735,737,719,218,529,592,889,355,465,111,111,117,942,455,094,185,388,066,135,757,754,750,0
pořadí201620172018201920202021202220232024celkem
průměr23.518.921.724.518.416.822.317.817.020.0
medián23202522171623161420
modus182251991615131323
počet závodů47745446445
průměrný odstup od vítěze %10,812,615,217,49,110,311,210,811,412,2
průměrné % poražených soupeřů49,564,150,627,872,575,151,262,057,757,4

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Bergmann Ondřejsj 2
19.03.22
sj 1
19.03.22/2
sj 1
18.07.20
sj 2
18.07.20/2
pořadí7.8.5.6.
odstup %12,617,221,716,5
% poražených soupeřů25,012,533,316,7
pořadí20202022celkem
průměr5.57.56.5
medián576
modus575
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %19,114,917,0
průměrné % poražených soupeřů25,018,821,9

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsj 33
21.04.24
sj 32
20.04.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 17
07.04.24
sj 16
07.04.24/2
sj 15
06.04.24
sj 14
06.04.24/2
sj 5
23.03.24
sj 4
23.03.24/2
sj 168
08.10.23
sj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 31
23.04.23
sj 30
22.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 11
26.03.23
sj 10
26.03.23/2
sj 9
25.03.23
sj 8
25.03.23/2
sj 2
18.03.23
sj 1
18.03.23/2
sj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 2
19.03.22
sj 1
19.03.22/2
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 1
18.07.20
sj 2
18.07.20/2
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 2
16.03.19
sj 1
16.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 1
17.03.18
sj 2
17.03.18/2
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
pořadí13.14.20.21.6.5.7.5.6.7.2.13.16.14.19.22.23.8.10.8.8.6.7.15.25.23.26.7.8.7.9.6.6.16.16.15.20.17.3.4.9.9.32.25.19.34.22.23.7.8.11.7.4.4.32.30.23.25.25.11.7.13.12.12.17.18.20.4.4.24.35.28.12.11.20.7.8.7.8.12.8.13.12.5.6.28.23.25.11.9.11.11.3.5.19.20.18.22.14.10.23.23.
odstup %11,310,711,711,910,510,110,09,014,115,01,49,610,810,212,210,811,110,014,811,110,315,715,39,912,411,411,08,49,18,49,815,015,612,79,78,610,213,714,412,24,95,012,39,713,717,017,721,08,911,211,89,69,711,915,618,810,822,923,010,910,915,312,219,518,314,723,215,615,417,520,317,211,610,010,412,511,310,512,713,315,517,814,412,110,610,10,013,517,415,315,517,59,010,423,625,223,925,424,317,862,258,2
% poražených soupeřů40,045,873,671,482,185,779,386,280,076,095,270,765,158,141,969,167,284,180,483,383,381,577,862,229,459,353,783,882,586,782,284,884,450,086,086,977,455,677,866,791,892,356,965,735,737,719,218,584,281,175,685,487,587,529,555,465,111,111,178,386,472,773,264,557,956,451,362,562,517,942,455,085,388,066,183,379,485,082,966,776,758,662,175,070,635,757,754,766,773,373,073,086,773,348,645,756,443,231,652,612,012,0
pořadí20142015201620172018201920202021202220232024celkem
průměr23.017.214.013.516.913.914.116.813.212.010.414.1
medián23181111178916810712
modus2310118449166857
počet závodů26916151074101310102
průměrný odstup od vítěze %60,223,312,113,616,513,310,310,311,111,011,414,2
průměrné % poražených soupeřů12,046,466,068,455,961,272,475,170,973,772,065,1

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
pořadí14.16.31.22.22.32.29.49.20.29.28.25.39.43.19.29.29.36.28.23.34.27.26.34.34.23.36.30.35.29.22.28.
odstup %5,412,417,54,212,614,212,717,26,513,113,912,312,116,77,517,116,114,514,816,115,012,112,416,310,914,00,221,923,513,311,419,7
% poražených soupeřů81,979,266,374,174,762,774,856,868,367,869,052,062,058,073,959,441,765,338,674,461,653,655,434,056,672,847,837,029,245,148,830,8
pořadí201620172018201920202021202220232024celkem
průměr25.031.331.827.632.532.530.026.815.028.8
medián22303427292928221429
modus22293423291929221429
počet závodů23452464232
průměrný odstup od vítěze %15,519,610,414,115,313,312,612,18,913,4
průměrné % poražených soupeřů39,837,152,856,753,563,364,869,580,658,6

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 124
29.08.20
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 129
07.09.14
pořadí16.31.22.22.32.29.49.29.28.29.27.20.23.36.16.18.28.24.
odstup %12,417,54,212,614,212,717,213,113,916,112,112,114,00,213,624,819,722,2
% poražených soupeřů79,266,374,174,762,774,856,867,869,041,753,660,472,847,871,251,430,843,9
pořadí201420162017201820192020202220232024celkem
průměr24.023.016.026.327.029.033.826.816.026.6
medián24181623272929221627
modus24181620272929221629
počet závodů12131144118
průměrný odstup od vítěze %22,222,313,68,812,116,114,212,112,414,0
průměrné % poražených soupeřů43,941,171,260,353,641,767,169,579,261,1

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
pořadí14.16.31.22.22.32.29.49.20.25.39.43.7.19.29.29.32.36.28.23.34.27.26.34.34.23.36.30.35.29.22.28.
odstup %5,412,417,54,212,614,212,717,26,512,312,116,77,47,517,116,117,614,514,816,115,012,112,416,310,914,00,221,923,513,311,419,7
% poražených soupeřů81,979,266,374,174,762,774,856,868,352,062,058,085,773,959,441,769,365,338,674,461,653,655,434,056,672,847,837,029,245,148,830,8
pořadí201620172018201920202021202220232024celkem
průměr25.031.331.827.632.327.430.826.815.028.2
medián22303427322925221429
modus2229342329720221429
počet závodů23453544232
průměrný odstup od vítěze %15,519,610,414,116,112,212,212,18,913,3
průměrné % poražených soupeřů39,837,152,856,758,867,863,069,580,659,1

Mezinárodní závod sprint

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 121
22.08.18
pořadí31.22.29.49.49.
odstup %17,54,212,717,28.277,9
% poražených soupeřů66,374,174,856,8---
pořadí201820222023celkem
průměr49.039.026.536.0
medián49292231
modus49292249
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %8.277,915,010,81.665,9
průměrné % poražených soupeřů0,065,870,254,4

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Bergmann Ondřejsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
pořadí14.16.31.22.22.32.29.49.20.25.39.43.19.29.29.32.36.28.23.34.27.26.34.34.23.36.30.35.29.22.28.1.4.
odstup %5,412,417,54,212,614,212,717,26,512,312,116,77,517,116,117,614,514,816,115,012,112,416,310,914,00,221,923,513,311,419,70,02,3
% poražených soupeřů81,979,266,374,174,762,774,856,868,352,062,058,073,959,441,769,365,338,674,461,653,655,434,056,672,847,837,029,245,148,830,8100,084,2
pořadí2015201620172018201920202021202220232024celkem
průměr2.525.031.331.827.632.332.530.826.815.027.3
medián122303427322925221429
modus122293423291920221429
počet závodů223453444233
průměrný odstup od vítěze %1,115,519,610,414,116,113,312,212,18,912,7
průměrné % poražených soupeřů92,139,837,152,856,758,863,363,069,580,660,3
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále