Ivánek Roman, 2002

SK Veselí nad Moravou
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 2   C2: 2  sjezd K1: 1   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 8. 1/DS 16.8016,2
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 14. 5/DS 10.6011,3
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
1. 1/DS
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 10. 1/DS 22.7021,8
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 10. 4/DS 8.809,6
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2X slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
2. 1/DS 4.002,9
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 4. 1/DS 6.008,3
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
   
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 13. 3/DS 10.6014,4
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
1. 1/DS
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 9. 7/DS 2.133,5
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 28. 12/DS 21.3722,0
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 112. 23/DS 70.9784,6
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 8. 2/DS 51.486,8
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1M sjezd 6. 2/DS 3.276,6
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C1M slalom 7. 1/DS 10.5011,5
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1M slalom 6. 3/DS 8.6011,2
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C1M slalom 5. 1/DS 3.603,4
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1M slalom 6. 2/DS 10.2012,1
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 23. 6/DS 4.5410,2
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 14. 3/DS 4.6310,3
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 62. 15/DS 23.5731,3
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 41. 12/DS 11.9215,6
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 6. 6/DS 23.373,5
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 4. 4/DS 24.153,6
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 7. 3/DS 0.671,5
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 18. 8/DS 2.856,5
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 15. 5/DS 23.1021,7
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 8. 4/DS 7.908,1
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
2. 1/DS 2.701,8
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 12. 5/DS 19.9016,6
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 11. 4/DS 13.7013,5
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
DOLEŽALOVÁ Lucie
5. 1/DS 9.906,1
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 38. 8/DS 16.9420,0
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 81. 15/DS 32.7237,2
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M sjezd 6. 4/DS 2.055,4
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 37. 12/DS 34.7240,3
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1M sjezd 9. 2/DS 56.647,6
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1M slalom 37. 5/DS 30.6530,6
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1M sjezd 15. 3/DS 4.9910,4
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 14. 2/DS 3.999,1
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 24. 4/DS 4.3810,1
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 2. 1/DS 8.5010,2
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 3. 1/DS 4.205,4
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 3. 1/DS 5.105,4
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 1. 1/DS
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota K1M slalom 1. 1/DS
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1M slalom 3. 1/DS 7.108,2
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 6. 3/DS 8.909,8
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 5. 2/DS 10.4012,1
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 8. 5/DS 19.592,9
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 7. 5/DS 30.874,6
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 44.   19.8620,8
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 54. 11/DS 25.4828,6
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 17. 5/DS 5.098,8
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 17. 5/DS 4.798,2
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 70. 12/DS 37.5038,2
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 51. 12/DS 24.3425,3
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1M slalom 44. 9/DS 32.6735,9
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja K1M slalom 44. 7/DS 37.5243,1
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 40. 8/DS 44.7550,5
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 36. 9/DS 16.1521,8
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 16. 5/DS 68.547,1
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 14. 5/DS 69.027,3
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd    
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd    
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 5. 2/DS 51.805,9
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 5. 2/DS 40.405,3
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 5. 2/DS 35.704,7
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 6. 2/DS 60.306,9
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 4. 1/DS 32.704,4
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 6. 1/DS 40.004,6
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 6. 1/DS 50.705,7
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 8. 1/DS 40.305,3
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - krajský přebor viz. závod č. 1 K1M sjezd 2.   55.608,5
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 3. 2/DS 38.107,2
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 17. 7/DM 15.9019,2
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 8. 4/DM 7.6010,4
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 28. 10/DM 22.1024,9
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 8. 4/DM 8.7011,9
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 58. 15/DM 34.3850,1
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 35. 10/DM 13.1917,8
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1M sjezd 3. 2/DM 2.293,7
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1M slalom 15. 5/DM 13.7215,1
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1M sjezd 15. 2/DM 58.717,8
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 15. 1/DM 9.979,6
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. K1M sjezd 18. 6/U18 0.841,9
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. K1M sjezd 46.   3557.028.277,9
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 18. 2/DM 2.545,6
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 14. 1/DM 3.457,6
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1M slalom 5. 2/DM 8.109,0
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1M slalom 3. 2/DM 1.902,4
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1M slalom 7. 3/DM 12.3013,0
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1M slalom 3. 2/DM 4.205,1
15.07.2018 Slalom v Brně K1M slalom 4. 2/DM 4.104,3
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje K1M slalom 4. 2/DM 9.4010,0
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1M slalom 4. 2/DM 5.405,6
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1M slalom 8. 2/DM 9.009,8
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 3. 1/DM 27.843,9
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 3. 1/DM 38.395,5
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 30. 5/DM 16.1518,8
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 23. 4/DM 16.1418,7
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 9. 1/DM 0.741,6
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 17. 3/DM 1.570,1
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 1. 1/DM
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 3. 2/DM 3.303,4
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 11. 1/DM 29.445,8
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 10. 1/DM 29.695,8
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 12. 1/DM 107.3910,3
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 15. 1/DM 138.0413,3
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 4. 1/DM 44.905,6
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 4. 1/DM 52.305,6
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 4. 1/DM 36.204,5
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 7. 1/DM 79.008,4
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 7. 3/DM 45.208,9
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 9. 1/DM 52.708,1
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 10. 2/DM 52.908,2
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 11. 3/DM 37.407,5
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 14. 4/DM 16.0015,8
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 7. 4/DM 8.609,4
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 15. 5/DM 13.0012,4
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 8. 3/DM 5.906,4
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 38. 8/DM 15.4317,8
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 43. 8/DM 25.3323,6
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 8. 3/DM 2.527,1
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 18. 6/DM 13.7315,8
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd    
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 94. 19/DM 181.03191,9
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 12. 2/DM 60.419,8
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 92. 17/DM 137.32137,8
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 16. 1/DM 2.936,2
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 21. 1/DM 18.4239,2
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 C1M slalom 3. 1/DM 10.7011,1
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 K1M slalom 4. 2/DM 10.1012,4
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C1M slalom 5. 1/DM 15.7015,5
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1M slalom 3. 2/DM 6.607,3
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom    
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M sjezd    
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom    
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M sjezd    
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 5. 1/DM 29.655,8
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 4. 1/DM 45.074,8
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 70. 16/DM 43.4343,9
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 30. 2/DM 23.8926,3
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 16. 2/DM 4.259,8
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 14. 1/DM 4.4710,4
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 6. 3/DM 7.507,4
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C2X slalom
KOŠÍKOVÁ Denisa
2. 1/DM 41.6026,8
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 2. 2/DM 2.602,8
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C2X slalom
KOŠÍKOVÁ Denisa
2. 1/DM 10.207,6
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 13. 1/DM 29.365,8
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 13. 1/DM 3.585,7
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd    
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd    
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 12. 1/DM 122.9011,8
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 19. 1/DM 169.7016,4
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1M sjezd 5. 1/DM 69.707,3
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1M sjezd 6. 2/DM 87.9011,0
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1M sjezd 5. 1/DM 42.505,4
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1M sjezd 5. 1/DM 55.906,0
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 4.   61.207,7
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 5.   52.206,7
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 7.   54.006,9
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 7. 1/DM 55.907,1
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1 K1M sjezd 2. 1/DM 17.602,5
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 2. 1/DM 36.006,1
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 21. 5/ZS 20.8018,4
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 10. 3/ZS 12.8013,3
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 31. 8/ZS 33.6028,0
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 18. 5/ZS 15.3014,2
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 74. 8/ZS 42.5047,6
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 74. 9/ZS 48.3449,2
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M sjezd 7. 1/ZS 6.3813,4
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 37. 10/ZS 33.7235,9
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné K1M sjezd 1. 1/ZS
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 2. 2/ZS 0.460,9
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno K1M sjezd 17. 1/ZS 22.5320,3
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1M sjezd 10. 9/ZS 11.6114,2
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M sjezd 1. 1/ZS
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C1M slalom 20. 14/ZS 36.4432,0
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M slalom 6. 6/ZS 14.6615,9
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 8. 3/ZS 9.109,3
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 12. 3/ZS 17.8016,0
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 6. 2/ZS 7.006,3
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 11. 3/ZS 21.1017,9
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1M slalom 15. 4/ZS 27.4030,4
26.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M sjezd 4. 1/ZS 2.605,4
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C2M slalom
LÁTAL Filip
6. 3/DM 29.2026,4
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 7. 1/ZS 9.8012,6
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1M slalom 18. 3/ZS 23.6023,9
25.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M sjezd 6. 1/ZS 1.703,1
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C2M slalom
LÁTAL Filip
9. 3/DM 19.8016,2
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 7. 1/ZS 11.2013,6
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 9. 9/ZS 13.2115,5
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 8. 8/ZS 12.2113,9
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 2. 2/ZS 0.110,3
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 7. 1/ZS 34.396,3
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 8. 1/ZS 79.678,6
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1M slalom 52. 4/ZS 25.5927,9
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1M slalom 61. 6/ZS 37.2041,7
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 4. 4/ZS 12.4612,9
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 9. 9/ZS 7.769,6
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 63. 7/ZS 29.5236,0
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 51. 5/ZS 19.6723,9
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 24. 2/ZS 10.7124,4
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1M sjezd    
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava C2M slalom
KOŠÍK Michal
3. 2/U23 48.4041,0
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava K1M slalom 10. 2/ZS 21.6022,2
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě C2M slalom
KOŠÍK Michal
3. 2/U23 33.6029,2
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě K1M slalom 12. 4/ZS 26.6028,1
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 19. 1/ZS
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 23. 1/ZS 7.7011,7
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 4. 2/ZS 4.104,4
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 9. 4/ZS 13.1014,2
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 6. 1/ZS 89.4011,3
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 7. 2/ZS 126.8013,6
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 8. 2/ZS 125.1013,4
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 8. 2/ZS 86.6010,8
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 4. 1/ZS 75.109,0
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1M sjezd 6. 2/ZS 101.7012,6
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 31. 6/ZS 26.3023,9
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 21. 2/ZS 20.5021,6
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C1M slalom 33. 6/ZS 37.2034,4
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1M slalom 24. 3/ZS 21.4021,8
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1M slalom 83. 14/ZS 97.32106,4
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1M slalom 93. 16/ZS 124.34129,1
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 26. 7/ZS 12.1629,8
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 55. 14/ZS 55.5263,5
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M sjezd 12. 11/ZS 4.9811,2
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 15. 14/ZS 15.9016,3
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C1M slalom 10. 4/ZS 19.7720,1
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C2M slalom
KOŠÍK Michal
3. 2/U23 9.787,7
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom 6. 1/ZS 15.7220,1
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C1M slalom 8. 3/ZS 19.3220,1
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C2M slalom
KOŠÍK Michal
1. 1/U23
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom 9. 2/ZS 19.6826,0
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 2.   7.313,0
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 13. 13/ZS 11.1510,3
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 4. 4/ZS 4.029,1
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 15. 15/ZS 15.5713,7
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 7. 2/ZS 14.5014,1
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 21. 3/ZS 34.7031,5
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 8. 3/ZS 13.8013,2
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 23. 3/ZS 34.0030,8
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 2. 2/ZS 6.002,9
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 14. 13/ZS 10.2211,0
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 4. 4/ZS 1.414,5
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 25. 22/ZS 19.0722,5
14.06.2015 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 8. 2/ZS 11.8022,9
14.06.2015 Slalom v Kroměříži K1M slalom 9. 1/ZS 10.6011,6
13.06.2015 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 8. 2/ZS 12.8023,0
13.06.2015 Slalom v Kromeříži K1M slalom 6. 1/ZS 11.6012,0
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 39. 23/ZS 27.1733,1
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 24. 15/ZS 23.3430,4
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 14. 2/ZS 104.0218,8
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 20. 4/ZS 127.8523,6
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 2. 1/ZS 2.502,4
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 7. 2/ZS 13.5014,1
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 1. 1/ZS
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 8. 1/ZS 17.0017,7
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1M slalom 4. 2/ZS 16.1014,5
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1M slalom 5. 2/ZS 11.0010,1
03.05.2015 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 26. 5/ZS 22.4021,0
02.05.2015 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 27. 7/ZS 20.5015,1
19.04.2015 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1M slalom 27. 8/ZS 49.4054,9
18.04.2015 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1M slalom 27. 7/ZS 47.3049,4
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 21. 3/ZS 233.3026,0
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 21. 3/ZS 192.9025,0
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 26. 6/ZS 260.9028,2
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 26. 6/ZS 219.3027,6
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1M sjezd 12. 2/ZS 165.1023,1
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 14. 3/ZS 121.4020,0
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 29. 2/ZM 33.4836,9
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 34. 2/ZM 37.0941,1
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko K1M sjezd 22. 5/ZM 7.2521,4
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko K1M slalom 31.   23.7426,9
17.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E K1M slalom 12. 3/ZM 29.4028,7
16.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E K1M slalom 13. 3/ZM 29.4027,8
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M slalom 85. 18/ZM 113.23132,4
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M slalom 72. 16/ZM 43.2351,8
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M sjezd 13. 3/ZM 97.0020,6
20.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 K1M slalom 16. 3/ZM 33.8037,5
19.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 K1M slalom 13. 2/ZM 42.3051,6
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
KOŠÍKOVÁ Denisa
8. 3/ZM 47.7038,7
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 22. 7/ZM 38.5038,2
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
KOŠÍKOVÁ Denisa
7. 2/ZM 47.3036,8
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 22. 6/ZM 35.8033,6
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M sjezd 14. 3/ZM 12.7027,5
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 49. 17/ZM 36.0646,6
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M sjezd 15. 3/ZM 14.3731,9
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 53. 20/ZM 46.8559,7
15.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1M slalom 8. 4/ZM 16.0012,8
14.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1M slalom 6. 2/ZM 16.1012,8
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 K1M sjezd 25. 3/ZM 262.6034,9
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem K1M sjezd 25. 2/ZM 251.7033,2
25.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 9. 2/ZM 21.3020,4
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 32. 7/ZM 62.1075,7
24.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 7. 1/ZM 21.4025,2
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 26. 5/ZM 43.8080,2
11.05.2014 Kroměřížský sprint Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M sjezd 17. 4/ZM 34.2036,1
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom 33. 9/ZM 53.1065,5
10.05.2014 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 18. 4/ZM 36.2039,4
10.05.2014 Slalom v Kroměříži K1M slalom 32. 9/ZM 46.1055,0
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice K1M sjezd 20. 2/ZM 264.3036,0
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1M sjezd 20. 2/ZM 297.8040,2
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1M slalom 13. 2/DM 11.2012,7
19.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1M sjezd 19. 3/DM 26.9028,8
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 24. 4/ZS 16.0016,4
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 31. 6/ZS 20.9021,8
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2 K1M slalom 9.   8.789,3
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1M slalom 19. 9/ZS 14.3017,3
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1M slalom 30. 11/ZS 20.9030,0
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy K1M sjezd 24. 1/ZS 23.5118,4
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy K1M sjezd 28. 1/ZS 33.3626,4
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou K1M slalom 11. 3/ZS 20.9019,9
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 10. 4/ZS 14.2013,8
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1M slalom 11. 2/ZS 12.9014,7
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1M slalom 15. 2/ZS 20.9026,2
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí K1M sjezd 35. 1/ZS 35.1318,3
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice K1M sjezd 36. 1/ZS 222.4524,2
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
sobota
10. 2/ZS 9.209,2
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
neděle
11. 2/ZS 17.1017,0
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom
sobota 30.4.2011
38. 14/ZS 24.2029,4
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom
neděle 1.5.2011
35. 14/ZS 29.7035,8
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
sobota 25.9.2010
31. 3/ZS 24.2026,6
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1M slalom
sobota 19.6.2010
12. 3/ZS 12.2011,0
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1M slalom
neděle 20.6.2010
18. 3/ZS 16.0014,2
04.09.2010 Mistrovství České republiky žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 15. 11/ZS 10.7211,3
25.07.2010 VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom 33. 11/ZS 21.0025,8
24.07.2010 VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom 25. 5/ZS 19.8021,5
27.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů neděle, 4.Český pohár žáků USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 64. 16/ZS 32.9941,0
26.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 63. 15/ZS 31.9537,8
16.05.2010 VZ závod ve slalomu neděle, 2.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1M slalom 39. 12/ZS 34.9045,0
15.05.2010 VZ ve slalomu sobota, 1.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1M slalom 42. 14/ZS 53.4068,4
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
sobota
71. 7/ZM 38.7040,5
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
neděle
48. 3/ZM 25.9026,5
05.09.2009 MČR žáků ve slalomu řeka Bečva u loděnice ve Val. Meziříčí K1M slalom 32.   28.6423,1
18.07.2009
19.07.2009
VZ ve slalomu v Kroměříži, 5.a 6.ČP žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
sobota
41. 8/ZM 30.2135,6
18.07.2009
19.07.2009
VZ ve slalomu v Kroměříži, 5.a 6.ČP žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
neděle
38. 7/ZM 22.5026,8
27.06.2009 VZ ve slalomu, 3. Český pohár žáků ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné K1M slalom
sobota
62. 9/ZM 30.2534,5
13.06.2009
14.06.2009
Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
sobota
34. 2/ZM 29.0034,5
13.06.2009
14.06.2009
Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
neděle
25. 1/ZM 22.8024,9
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1M slalom
sobota
42. 2/ZM 32.8031,1
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1M slalom
neděle
   
23.05.2009
24.05.2009
Slalom na Paraplíčku, sobota, 1. a 2.ČP žáků ve slalomu Jizera, peřej Paraplíčko K1M slalom
sobota
67. 11/ZM 43.1050,7
23.05.2009
24.05.2009
Slalom na Paraplíčku, sobota, 1. a 2.ČP žáků ve slalomu Jizera, peřej Paraplíčko K1M slalom
neděle
62. 10/ZM 38.8042,8
30.08.2008 MČR žáků ve slalomu USD Křivoklát K1M slalom
mladší
10.   163.6374,8
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Ivánek RomanSK Veselí nad Moravou K1: 2   C1: 3+   C2: K1: 1   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Ivánek RomanSK Veselí nad Moravou K1:   C1: 3+   C2: K1: 1   C1:   C2: 16.11.18 updated from RVP
Ivánek RomanSK Veselí nad Moravou K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1: 1   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Ivánek RomanSK Veselí nad Moravou K1: 2   C1: 3+   C2: K1: 2   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Ivánek RomanSK Veselí nad Moravou K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Ivánek RomanSK Veselí nad Moravou K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Ivánek RomanSK Veselí nad Moravou K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 02.09.15 updated from RVP
Ivánek RomanSK Veselí nad Moravou K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Ivánek RomanSK Veselí nad Moravou K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 07.07.14 updated from RVP
Ivánek RomanSK Veselí nad Moravou K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 12.06.14 updated from RVP
Ivánek RomanSK Veselí nad Moravou K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.05.14 updated from RVP
Zajvar MartinSK Veselí nad Moravou K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 27.11.13 updated from RVP
Zajvar MartinSK Veselí nad Moravou K1: 2   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 22.08.11 updated from RVP
Zajvar MartinSK Veselí nad Moravou K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP
Profil není vyplněn.
0|3422|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
52.K1M 3/3 4
Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.C1M 4/4 102
2.C2X
Doležalová Lucie
4/4 76
4.K1M 5/6 683
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.K1M 6/6 242
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.K1M 5/8 634

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 5/5 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
41.K1M 4/6 14
Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.C1M 4/4 110
4.C2X
Doležalová Lucie
2/2 38
2.K1M 5/8 604
Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.K1M 6/10 198
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.K1M 5/21 685

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
34.K1M 4/4 46
Slalom: Oblastní žebříček Morava
24.C1M 4/4 56
5.K1M 5/10 537
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.K1M 6/9 235
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.K1M 5/11 320
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.K1M 5/17 528

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
37.K1M 4/6 26
Slalom: Oblastní žebříček Morava
23.C1M 5/6 60
11.C2X
Košíková Denisa
2/2 10
12.K1M 5/6 425
Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.K1M 7/14 230
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
28.K1M 5/14 130
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.K1M 5/26 530

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
175.K1M 2/2 186
Slalom: Oblastní žebříček Morava
31.C1M 5/6 31
47.C2M
Košík Michal
2/2 3
56.C2M
Látal Filip
2/2 2
6.K1M 5/12 473
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.K1M 5/5 77
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
56.K1M 5/5 34
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.K1M 5/12 239

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
113.K1M 5/10 299
Slalom: Oblastní žebříček Morava
42.C1M 5/5 12
27.C2M
Košík Michal
2/2 6
16.K1M 5/11 273
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
33.K1M 4/4 85
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
30.K1M 5/10 77

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
304.K1M 2/2 51
Slalom: Oblastní žebříček Morava
34.C2M
Košíková Denisa
2/2 3
51.K1M 5/16 120
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
55.K1M 3/3 40
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
34.K1M 5/8 63

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
123.K1M 1/1 16
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
72.K1M 1/1 5

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
88.K1M 4/4 222
Slalom: Oblastní žebříček Morava
33.K1M 5/8 186

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920172016
K1M113489484

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20202019201820172016
K1M81391331

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202020192018201720162015
K1M52413437124145

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2016201520142011
K1M17511330488

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014
K1M1231382428563355

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420122011
C1M121224233142---
C2X24-11-----
K1M425126165112333
C2M----562734--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019201820172016201520142012
K1M766412303472
Fotky nenalezeny.
0|3422|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
52.K1M 3/3 4
Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.C1M 4/4 102
2.C2X
Doležalová Lucie
4/4 76
4.K1M 5/6 683
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.K1M 6/6 242
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.K1M 5/8 634

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 5/5 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
41.K1M 4/6 14
Slalom: Oblastní žebříček Morava
12.C1M 4/4 110
4.C2X
Doležalová Lucie
2/2 38
2.K1M 5/8 604
Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.K1M 6/10 198
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.K1M 5/21 685

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
34.K1M 4/4 46
Slalom: Oblastní žebříček Morava
24.C1M 4/4 56
5.K1M 5/10 537
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.K1M 6/9 235
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.K1M 5/11 320
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
6.K1M 5/17 528

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
37.K1M 4/6 26
Slalom: Oblastní žebříček Morava
23.C1M 5/6 60
11.C2X
Košíková Denisa
2/2 10
12.K1M 5/6 425
Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.K1M 7/14 230
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
28.K1M 5/14 130
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.K1M 5/26 530

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
175.K1M 2/2 186
Slalom: Oblastní žebříček Morava
31.C1M 5/6 31
47.C2M
Košík Michal
2/2 3
56.C2M
Látal Filip
2/2 2
6.K1M 5/12 473
Sjezd: Žebříček Český Pohár
31.K1M 5/5 77
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
56.K1M 5/5 34
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
12.K1M 5/12 239

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
113.K1M 5/10 299
Slalom: Oblastní žebříček Morava
42.C1M 5/5 12
27.C2M
Košík Michal
2/2 6
16.K1M 5/11 273
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
33.K1M 4/4 85
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
30.K1M 5/10 77

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
304.K1M 2/2 51
Slalom: Oblastní žebříček Morava
34.C2M
Košíková Denisa
2/2 3
51.K1M 5/16 120
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
55.K1M 3/3 40
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
34.K1M 5/8 63

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
123.K1M 1/1 16
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
72.K1M 1/1 5

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
88.K1M 4/4 222
Slalom: Oblastní žebříček Morava
33.K1M 5/8 186

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920172016
K1M113489484

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20202019201820172016
K1M81391331

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202020192018201720162015
K1M52413437124145

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2016201520142011
K1M17511330488

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014
K1M1231382428563355

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420122011
C1M121224233142---
C2X24-11-----
K1M425126165112333
C2M----562734--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019201820172016201520142012
K1M766412303472

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
161 29 15 129 1   335
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár64.744.04410
K1M64.744.04410
NKZ53.251.03022
K1M53.251.03022
veřejné závody17.110.08157
K1M19.712.08115
C1M13.612.0527
C2M5.03.038
C2X2.12.027
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,010
K1M00,000,000,000,010
NKZ00,000,000,000,022
K1M00,000,000,000,022
veřejné závody63,863,8117,02314,6157
K1M32,610,965,2108,7115
C1M00,013,727,4311,127
C2M112,500,0337,5450,08
C2X228,6457,100,0685,77
Celkem63,263,2115,82312,2189
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár20126863210,0
K1M20126863210,0
NKZ4495222613,6
K1M4495222613,6
veřejné závody304201679129,9
K1M229152477231,4
C1M4912221734,7
C2M1384617,7
C2X132862217,7
Celkem3684236129926,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie K1M

Ivánek Romansl 147
05.09.20
sl 117
25.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
pořadí112.37.44.44.40.36.94.92.74.74.
odstup % *)84,630,635,943,150,521,8191,9137,847,649,2
% poražených soupeřů *)6,714,34,46,57,116,73,110,827,727,0
pořadí2016201720192020celkem
průměr74.093.040.2112.064.7
medián74924011244
modus74924411244
počet závodů225110
průměrný odstup od vítěze % *)48,4164,936,484,669,3
průměrné % poražených soupeřů *)27,47,09,86,712,4
počet jízd4410220
lepší 1. jízda2
100,0%
1
50,0%
2
40,0%
0
0,0%
5
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
20,0%
0
0,0%
2
10,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Ivánek Romansl 130
12.09.20
sl 126
14.09.19
sl 117
25.08.19
sl 135
08.09.18
sl 137
09.09.17
sl 123
10.09.16
sl 107
13.08.16
sl 146
12.09.15
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
Řeka Svratka
10.09.11
řeka Otava,
04.09.10
řeka Bečva u
05.09.09
USD Křivoklá
30.08.08
pořadí28.37.37.15.18.37.6.55.15.31.9.15.32.10.
odstup % *)22,040,330,615,115,835,915,963,516,326,99,311,323,174,8
% poražených soupeřů *)70,361,714,387,385,258,194,032,584,467,787,980,045,655,0
pořadí20082009201020112014201520162017201820192020celkem
průměr10.032.015.09.031.035.021.518.015.037.028.024.6
medián1032159311561815372818
modus1032159311561815372815
počet závodů1111122112114
průměrný odstup od vítěze % *)74,823,111,39,326,939,925,915,815,135,422,028,6
průměrné % poražených soupeřů *)55,045,680,087,967,758,576,185,287,338,070,366,0
počet jízd2222244224228
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
1
100,0%
1
100,0%
2
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
100,0%
0
0,0%
7
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
50,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
4
14,3%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Ivánek Romansl 147
05.09.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
pořadí112.62.41.38.81.44.54.70.51.58.35.30.23.38.43.94.92.70.30.74.74.52.61.63.51.83.93.
odstup %84,631,315,620,037,220,828,638,225,350,117,818,818,717,823,6191,9137,843,926,347,649,227,941,736,023,9106,4129,1
% poražených soupeřů6,749,266,470,635,056,147,027,448,552,572,178,083,767,566,13,110,836,174,127,727,052,845,047,958,722,615,6
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr88.062.561.236.556.371.759.9
medián83614330516258
modus83743023384130
počet závodů26646327
průměrný odstup od vítěze %117,837,773,526,328,343,948,5
průměrné % poražených soupeřů19,143,243,071,647,440,846,2
počet jízd41212812654
lepší 1. jízda0
0,0%
3
50,0%
2
33,3%
1
25,0%
3
50,0%
0
0,0%
9
33,3%
čistých jízd0
0,0%
1
8,3%
1
8,3%
1
12,5%
2
16,7%
1
16,7%
6
11,1%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Ivánek Romansl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 33
03.05.15
sl 32
02.05.15
sl 19
19.04.15
sl 18
18.04.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
řeka Ploučni
30.04.11
řeka Ploučni
30.04.11/2
USD Roztoky
27.06.10
USD Roztoky
26.06.10
USD České Vr
27.06.09
řeka Loučná
06.06.09
Jizera, peře
23.05.09
Jizera, peře
23.05.09/2
pořadí9.8.13.15.14.25.39.24.26.27.27.27.85.72.19.30.35.38.64.63.62.42.62.67.
odstup %15,513,910,313,711,022,533,130,421,015,154,949,4132,451,817,330,035,829,441,037,834,531,142,850,7
% poražených soupeřů90,091,188,086,184,172,460,475,851,040,927,831,625,037,282,271,869,468,141,744,631,546,142,540,0
pořadí200920102011201420152016celkem
průměr58.363.530.578.523.78.537.2
medián6263307225827
modus6263197227827
počet závodů424210224
průměrný odstup od vítěze %39,839,428,192,126,114,734,4
průměrné % poražených soupeřů40,043,272,931,161,890,658,3
počet jízd848420448
lepší 1. jízda1
25,0%
1
50,0%
2
50,0%
1
50,0%
4
40,0%
1
50,0%
10
41,7%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
12,5%
0
0,0%
1
5,0%
1
25,0%
4
8,3%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Ivánek Romansl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 82
05.07.15
pořadí8.10.7.5.15.12.2.3.17.28.5.7.14.15.3.5.21.31.12.11.15.18.31.33.10.8.21.
odstup %16,221,811,53,421,716,610,25,419,224,99,013,015,812,411,115,518,428,016,017,930,423,923,934,420,120,131,5
% poražených soupeřů77,469,072,781,865,973,894,490,064,446,066,757,169,866,780,063,644,421,147,644,412,529,223,117,910,030,033,3
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr20.618.09.314.38.07.513.6
medián2115573712
modus81135255
počet závodů56444427
průměrný odstup od vítěze %26,022,413,716,513,413,218,2
průměrné % poražených soupeřů22,933,270,058,681,075,253,8
počet jízd911867849
lepší 1. jízda1
20,0%
0
0,0%
2
50,0%
1
25,0%
1
25,0%
0
0,0%
5
18,5%
čistých jízd3
33,3%
3
27,3%
5
62,5%
1
16,7%
2
28,6%
3
37,5%
17
34,7%

Kategorie C2M

Ivánek Romansl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
pořadí6.9.3.3.3.1.8.7.
odstup %26,416,241,029,27,70,038,736,8
% poražených soupeřů28,620,050,033,333,3100,030,040,0
pořadí201420152016celkem
průměr7.52.05.35.0
medián7133
modus7133
počet závodů2248
průměrný odstup od vítěze %37,83,828,224,5
průměrné % poražených soupeřů35,066,733,041,9
počet jízd42713
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
2
25,0%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
7,7%

Kategorie C2X

Ivánek Romansl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 92
19.09.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
pořadí1.2.1.2.5.2.2.
odstup %0,02,90,01,86,126,87,6
% poražených soupeřů100,090,0100,092,371,450,066,7
pořadí201720192020celkem
průměr2.03.51.32.1
medián2212
modus2212
počet závodů2237
průměrný odstup od vítěze %17,23,91,06,5
průměrné % poražených soupeřů58,481,996,781,5
počet jízd44513
lepší 1. jízda1
50,0%
2
100,0%
2
66,7%
5
71,4%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
20,0%
1
7,7%

Kategorie K1M

Ivánek Romansl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 82
05.07.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 115
17.08.14
sl 114
16.08.14
sl 97
20.07.14
sl 96
19.07.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 66
15.06.14
sl 65
14.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
sl.Veselí nM
19.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Řeka Morava
14.05.11
Řeka Morava
14.05.11/2
Mlýnský náho
25.09.10
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
Řeka Morava
25.07.10
Řeka Morava
24.07.10
USD Opava
16.05.10
USD Opava
15.05.10
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
Řeka Morava
18.07.09
Řeka Morava
18.07.09/2
Řeka Morava
13.06.09
Řeka Morava
13.06.09/2
pořadí14.10.4.13.6.6.8.11.3.1.1.3.6.5.8.8.3.3.4.4.4.8.1.3.7.8.4.3.6.2.10.18.8.6.7.7.4.9.10.12.4.9.21.24.6.9.7.9.6.7.8.4.5.29.34.12.13.16.13.22.22.49.53.8.6.32.26.33.32.13.24.31.11.10.11.15.11.10.31.18.12.33.25.39.42.48.71.38.41.25.34.
odstup %11,39,68,314,411,212,18,113,55,40,00,08,29,812,110,411,92,45,14,310,05,69,80,03,49,46,412,47,37,42,813,314,29,36,312,613,612,99,622,228,14,414,221,621,820,126,014,111,612,014,117,714,510,136,941,128,727,837,551,638,233,646,659,712,812,875,780,265,555,012,716,421,819,913,814,726,217,09,226,614,211,025,821,545,068,426,540,526,835,624,934,5
% poražených soupeřů85,989,895,381,092,592,692,690,396,1100,0100,095,690,692,693,193,794,795,589,389,393,083,7100,096,092,791,685,793,188,497,790,482,781,186,889,190,596,189,675,769,493,382,276,274,785,375,885,481,087,882,983,385,080,060,057,731,325,042,350,036,447,544,844,158,870,631,141,930,434,068,470,565,975,676,978,372,068,875,756,563,875,656,868,844,939,750,027,843,938,547,835,3
pořadí20092010201120122014201520162017201820192020celkem
průměr42.828.615.413.025.09.68.75.04.64.88.815.1
medián383111132278443610
modus25121113136423164
počet závodů67811611126108691
průměrný odstup od vítěze %31,530,417,412,744,016,713,47,66,37,111,120,2
průměrné % poražených soupeřů40,658,073,068,444,181,685,691,592,894,789,573,7
počet jízd121416232222412201611181
lepší 1. jízda3
50,0%
1
14,3%
4
50,0%
1
100,0%
9
56,3%
6
54,5%
1
8,3%
5
83,3%
6
60,0%
4
50,0%
2
33,3%
42
46,2%
čistých jízd2
16,7%
7
50,0%
11
68,8%
2
100,0%
3
9,4%
11
50,0%
7
29,2%
3
25,0%
9
45,0%
11
68,8%
2
18,2%
68
37,6%

Ostatní slalom

Kategorie K1M

Ivánek Romansl 75
19.06.16
sl 73
18.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí9.8.13.15.
odstup %15,513,910,313,7
% poražených soupeřů90,091,188,086,1
pořadí20152016celkem
průměr14.08.511.3
medián1389
modus1388
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %12,014,713,3
průměrné % poražených soupeřů87,190,688,8
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
12,5%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Ivánek Romansj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
řeka Moravic
21.05.11
pořadí8.7.18.9.16.14.15.9.11.12.15.12.16.21.5.4.12.19.17.19.23.36.
odstup %6,81,56,57,67,17,37,81,65,810,313,39,86,239,25,84,811,816,420,30,011,724,2
% poražených soupeřů80,691,775,771,471,775,968,287,784,159,348,160,774,666,794,796,452,221,740,765,458,534,0
pořadí201120162017201820192020celkem
průměr36.019.712.712.413.011.014.5
medián3619121214814
modus361712159712
počet závodů13753322
průměrný odstup od vítěze %24,210,713,47,87,35,010,3
průměrné % poražených soupeřů34,054,966,769,573,082,767,3

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Ivánek Romansj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
pořadí8.6.18.3.3.9.11.12.12.16.7.8.14.20.13.25.
odstup %6,83,51,93,95,51,65,810,39,86,26,38,618,823,620,633,2
% poražených soupeřů80,694,962,297,697,687,784,159,360,774,689,888,372,959,665,745,5
pořadí201420152016201720182020celkem
průměr19.017.07.514.09.37.011.6
medián13147129611
modus1314712363
počet závodů22226216
průměrný odstup od vítěze %26,921,27,48,04,85,210,4
průměrné % poražených soupeřů55,666,389,167,781,487,876,3

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Ivánek Romansj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
sj 109
09.08.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
řeka Moravic
21.05.11
pořadí8.6.4.7.18.9.7.16.14.15.3.3.9.11.12.15.12.16.21.5.4.13.12.19.17.19.23.2.2.13.25.25.36.
odstup %6,83,53,61,56,57,64,67,17,37,83,95,51,65,810,313,39,86,239,25,84,85,811,816,420,30,011,73,02,920,634,933,224,2
% poražených soupeřů80,694,997,191,775,771,493,371,775,968,297,697,687,784,159,348,160,774,666,794,796,478,652,221,740,765,458,596,796,665,735,145,534,0
pořadí20112014201520162017201820192020celkem
průměr36.021.02.019.712.89.711.58.612.8
medián362521912119712
modus36252171237412
počet závodů1323874533
průměrný odstup od vítěze %24,229,63,010,712,56,96,64,410,5
průměrné % poražených soupeřů34,048,896,754,968,277,578,188,072,1

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Ivánek Romansj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 2
16.03.19
sj 1
16.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
sj 72
14.06.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
řeka Moravic
21.05.11
pořadí8.6.4.7.18.9.7.16.14.5.5.5.6.4.6.8.6.3.2.15.9.11.12.15.4.4.7.4.7.9.11.10.12.16.21.5.4.13.12.19.6.5.5.5.5.4.7.7.2.2.17.19.23.6.7.8.8.6.4.8.21.21.26.26.12.14.20.20.36.
odstup %6,83,53,61,56,57,64,67,17,35,35,94,76,94,44,65,35,77,28,57,81,65,810,313,35,65,68,44,58,98,17,58,29,86,239,25,84,85,811,816,411,07,36,05,46,77,77,16,96,12,520,30,011,711,313,610,813,412,69,022,925,026,027,628,223,120,040,236,024,2
% poražených soupeřů80,694,997,191,775,771,493,371,775,989,589,290,287,894,090,687,991,591,795,868,287,784,159,348,193,593,286,492,780,678,974,476,960,774,666,794,796,478,652,221,786,188,290,090,287,990,079,379,393,894,140,765,458,583,380,081,181,166,780,063,242,942,935,932,442,131,624,024,034,0
pořadí20112014201520162017201820192020celkem
průměr36.020.018.310.98.39.16.98.610.3
medián362021859678
modus362021654544
počet závodů1279181314569
průměrný odstup od vítěze %24,238,124,711,49,27,46,14,410,8
průměrné % poražených soupeřů34,024,041,670,879,178,887,288,074,2

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Ivánek Romansj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
sj 51
15.05.16
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí6.14.15.14.24.17.17.15.18.14.17.16.14.13.1.2.24.24.28.35.
odstup %6,610,310,49,110,18,88,29,65,67,60,19,810,45,70,00,924,418,426,418,3
% poražených soupeřů89,687,168,284,973,371,471,472,077,684,076,167,472,976,5100,096,241,032,428,935,8
pořadí201120162017201820192020celkem
průměr29.09.014.316.017.410.016.4
medián282141517615
modus241131417614
počet závodů33345220
průměrný odstup od vítěze %21,08,48,65,79,38,410,0
průměrné % poražených soupeřů32,479,172,377,473,888,470,3

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Ivánek Romansj 132
13.09.20
sj 124
29.08.20
sj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
pořadí9.6.6.17.3.14.17.8.7.1.24.26.12.22.
odstup %3,56,65,48,83,77,60,17,113,40,024,429,811,221,4
% poražených soupeřů86,489,690,471,495,884,076,186,582,9100,041,034,276,648,8
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr22.019.010.78.011.311.57.512.3
medián22127814669
modus2212183666
počet závodů123132214
průměrný odstup od vítěze %21,420,512,67,13,87,15,010,2
průměrné % poražených soupeřů48,855,474,686,585,380,988,076,0

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Ivánek Romansj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 74
18.06.16
sj 51
15.05.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí6.23.14.15.14.24.17.17.15.18.14.17.16.14.13.2.24.4.4.24.28.35.
odstup %6,610,210,310,49,110,18,88,29,65,67,60,19,810,45,70,324,49,14,518,426,418,3
% poražených soupeřů89,678,287,168,284,973,371,471,472,077,684,076,167,472,976,596,241,092,191,432,428,935,8
pořadí2011201520162017201820192020celkem
průměr29.04.013.014.316.017.414.316.3
medián28421415171415
modus2442131417614
počet závodů322345322
průměrný odstup od vítěze %21,06,812,38,65,79,39,010,2
průměrné % poražených soupeřů32,491,868,672,377,473,885,071,3

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Ivánek Romansj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 82
26.06.16
sj 80
25.06.16
sj 51
15.05.16
sj 70
13.06.15
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 55
25.05.14
sl 53
24.05.14
sj 40
11.05.14
sj 38
10.05.14
sp.VeselínM
19.05.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí6.23.14.15.14.24.17.17.15.18.14.17.16.14.13.4.6.24.8.2.1.14.15.9.7.17.18.19.24.28.35.
odstup %6,610,210,310,49,110,18,88,29,65,67,60,19,810,45,75,43,124,423,02,40,027,531,920,425,236,139,428,818,426,418,3
% poražených soupeřů89,678,287,168,284,973,371,471,472,077,684,076,167,472,976,588,081,541,068,293,3100,070,568,971,475,050,045,228,032,428,935,8
pořadí201120122014201520162017201820192020celkem
průměr29.019.013.33.711.314.316.017.414.315.1
medián281914261415171415
modus2419714131417614
počet závodů31633345331
průměrný odstup od vítěze %21,028,830,18,511,08,65,79,39,014,6
průměrné % poražených soupeřů32,428,063,587,270,272,377,473,885,068,7

Ostatní sprint

Kategorie K1M

Ivánek Romansj 74
18.06.16
sj 121
15.08.15
pořadí2.4.
odstup %0,39,1
% poražených soupeřů96,292,1
pořadí20152016celkem
průměr4.02.03.0
medián422
modus422
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %9,10,34,7
průměrné % poražených soupeřů92,196,294,2
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále